Skoci na sadrzaj

Ovaj forum se više iz sigurnosnih razloga ne koristi i služi samo kao arhiva poruka za 2013 godinu.
Ne savjetujem korištenje privatnih poruka preko njega.
Novi forum se nalazi na adresi http://forum.becka-raja.at i za čitanje i pisanja mora se svako ponovno registrovati.
Hvala! (admin, 09.01.2014.)

Navijacke pjesme, zastave i transparenti u Brazilu

• Ova tema je zakljucana Ova tema je zakljucana
6 odgovora na ovu temu

#1 admin

admin

Administrator

• Administratori
  • 1141 komentara
  • LokacijaBeč, Austrija

Komentarisano 20 Oktobar 2013 - 14:30

Koje pjesme, koje zastave, koje transparente prizeljkujete na Svjetskom prvenstvu od nasih navijaca.

#2 Joker23

Joker23

Super član

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackica
  • 516 komentara

Komentarisano 20 Oktobar 2013 - 14:41

Volio bih da se nadovezem sa ovom temom,i ja bih volio da vidim  samo nase dvije zastave jer mi  pestavljamo sebe u svijetu,kao sto sam negdje citao bit ce tu svakakvih zastava koje nema veze sa nasom BiH npr,Turska,Sudiska Arabija dr,uredu veze ili sta vec mi imamo sa njima al kad ste vidjeli neku nasu zastavu kad je Igrala Turska na evrposkim prvenstvima,i tog me strah..Ako mislimo da svih koji zive u ovoj zemlji navijaju za nas jer ima sad malo vise ljudi koji nisu Bosnjaci a vole BiH znam to iz iskustva,jer propagiranje jedne samo vjere ne ide nama u korist..ne znam kako da posaljem sliku na ovu temu al bih volio da poslajem jednu sliku koja nema veze sa vezom nasom BiHa slika je iz BiH ..poz

#3 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackicaZnackica
  • 1550 komentara

Komentarisano 21 Oktobar 2013 - 22:11

Ne znam nijednu navijacku grupe neke reprezentacije koja istice vjerske simbole i mislim da vjeri nema i ne bi trebalo biti mjesta na stadionu.
Vjera je (bar po mom) nesto sto bi se trebalo zivjeti i odrzavati iskljucivo u privatnosti, a sto je na nasim prostorima na zalost upravo suprotno i suprotno se tumaci...

#4 alemko

alemko

Forumaš

• Moderatori
  • 1552 komentara

Komentarisano 21 Oktobar 2013 - 22:44

@Joker23: te glupave slike par pojedinaca koje nikako ne mogu biti reprezentativne za bilo sta su ti izbrisane jer se uglavnom koriste od strane sovinista i ultranacionalista iz komsijskog i susjednog tabora te njihovih satelita iz BiH.

i da se vratimo pozitivnim vibracijama  i da usmjerimo temu u pravi pravac, dvadesetorica se iskupise za onu ublehu od pjesme zvanu "baraz":

dobra stvar... :3:

#5 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackicaZnackica
  • 1550 komentara

Komentarisano 22 Oktobar 2013 - 00:10

Alemko, slazem se al bih dodao da nisu glupe slike nego upravo ti pojedinci i da joker u sustini ima pravo jer je takvih slucajeva u jednoj vrlo maaloj mjeri bilo ali su cesto i pokvarile dojmove o nasim izuzetno korektnim navijacima kojim inace stvarno nema ravnih...

@20-orica: svaka im cast! :)

#6 senci

senci

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 107 komentara
  • LokacijaKanada

Komentarisano 22 Oktobar 2013 - 00:22

Meni je dobra ona "Brazil InshaAllah"
Samba rumba svud se cuje
Pape svima porucuje