Skoci na sadrzaj

Ovaj forum se više iz sigurnosnih razloga ne koristi i služi samo kao arhiva poruka za 2013 godinu.
Ne savjetujem korištenje privatnih poruka preko njega.
Novi forum se nalazi na adresi http://forum.becka-raja.at i za čitanje i pisanja mora se svako ponovno registrovati.
Hvala! (admin, 09.01.2014.)

Ulaznice, vize, put, sigurnost, smjestaj za Brazil

• Ova tema je zakljucana Ova tema je zakljucana
24 odgovora na ovu temu

#1 admin

admin

Administrator

• Administratori
  • 1141 komentara
  • LokacijaBeč, Austrija

Komentarisano 19 October 2013 - 10:20

Naslov sve kaze :-)

Postavljena slika

#2 coolin_ban

coolin_ban

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 256 komentara

Komentarisano 04 November 2013 - 16:53

za raju koja misli kupovati karte preko fifa.com malo obavjestenje. ako ste se vec prijavili na lutriju (prva faza prodaje) obavjestenja da li ste izvuceni ocigledno jos uvijek nisu poslana. ja sam mislio da nisam dobio (jer mi nisu nista poslali), ali izgleda da jos nisu sve zavrsili. naravno, bio sam se spremio za sutrasnju kupovinu po principu ko prvi djevojci, njemu djevojka, ali je sada i to pomaknuto na 11 novembar. evo teksta sa informacijama:
http://www.fifa.com/...8369/index.html

#3 coolin_ban

coolin_ban

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 256 komentara

Komentarisano 11 November 2013 - 16:37

cucn'o i danas. sve karte za BiH otisle. interesuje me da li neko zna jesu li se poceli prodavati paketi u BiH?

#4 yaran

yaran

Forumaš

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackicaZnackica
  • 1353 komentara
  • LokacijaParis-Prijedor

Komentarisano 11 November 2013 - 17:15

Ti paketi ce vjerovatno ici preko saveza....

#5 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • 1550 komentara

Komentarisano 06 December 2013 - 10:52

Elem za sve nas koji se spremamo za predstojeci mundijal...
Mislim da je ovim sve receno... :31:

#6 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • 1550 komentara

Komentarisano 07 December 2013 - 11:43

Postavljena slika

#7 superustipak

superustipak

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 35 komentara

Komentarisano 08 December 2013 - 21:54

raja, jel iko dobio karte?

ja sam poslao aplikaciju preko Fifine stranice za prvu utakmicu.

dal postoji jos mozda neki drugi nacin da dodjemo do karti?

#8 ZIJANCER_SA

ZIJANCER_SA

Forumaš

• Članovi
  • 1274 komentara
  • LokacijaSarajevo

Komentarisano 09 December 2013 - 01:21

Nasi navijaci imaju pravo na 8% ulaznica od ukupnog kapaciteta svih stadiona, toliko nam po toj nekoj fifinoj racunici pripada.

Nisu sigurno jos poceli nasi sa prodajom i nema jos niko pojma kako ce to ici ali sam siguran dace to ici 99% sve preko turistickih agencija u sklopu aranzmana tako da je svakom bolje da se prijavi na lutriji pa ako prodje dobro i jeste a ako neprodje ima uvijek nada u savez.

#9 addee

addee

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 207 komentara
  • LokacijaStockholm

Komentarisano 09 December 2013 - 14:10

Eh da vidimo, jel iko kupio avionsku kartu? Ako da, kad i odakle ides i za koji krad? Imal gdje sta za smjestaj ili je sve puno?
Kontam samo uzeti avionsku kartu pa vucati se 2 nedelje tamo.

#10 senci

senci

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 107 komentara
  • LokacijaKanada

Komentarisano 09 December 2013 - 15:11

Pogledaj komentaraddee, 09 December 2013 - 14:10, je napisao:

Eh da vidimo, jel iko kupio avionsku kartu? Ako da, kad i odakle ides i za koji krad? Imal gdje sta za smjestaj ili je sve puno?
Kontam samo uzeti avionsku kartu pa vucati se 2 nedelje tamo.
To ti nije bas pametno iz sigurnosnih razloga

#11 Red Bull Salzburg

Red Bull Salzburg

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 434 komentara
  • LokacijaHallein / Salzburg

Komentarisano 09 December 2013 - 22:02

upravo gledah let 14.06 iz münchen-a Rio i povratak 17.06 ispod 1500€ nema nista :-(.

#12 addee

addee

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 207 komentara
  • LokacijaStockholm

Komentarisano 10 December 2013 - 09:19

Ja evo nasao iz Stockholma za Rio povratna ~850€, ma da se presjeda dva puta ali ipak kontam jeftino. Trebam samo vidjeti za smjestaj.
Jel' ko ovdje dobio na lutriji kartu?

#13 coolin_ban

coolin_ban

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 256 komentara

Komentarisano 10 December 2013 - 16:48

iz amerike karta do ria je oko $2200. transport unutar brazila je oko $500. ja nisam dobio karte ni na prvoj lutriji ni u drugom krugu (ko prije djevojci). opet sam se prijavio za lutriju pa ce mo vidjeti sta ce biti. hoteli u riu ce biti super skupi. ja imam tim ljudi u brazilu (po belaju u sao paolu su) i kazu da ce nas hotelijeri odrati. cak i u jebenoj ciuabi, sobe su preko $200 noc. ovi moji brazilci misle da je puno bolje uzeti rent-a-car ako ima minimum cetvero ljudi i spavati oko 100 kilometara dalje. recimo, rondonopolis je 215 km od ciuabe i sobe su otprilike $50 za noc. e, sada dolazimo do pitanja, ko hoce da bude u jebenom rondonopolisu. ja cu licno biti u riu, cuiabi i salvadoru na dan utakmice pa makar i ne spavao. ostale dane jos uvijek razmisljam(o). trenutno imam jednog sigurnog jarana (iz svedske). jos jedan dolazi iz Bosne (oko 90% siguran), a jedan se premislja. ako bude 4 igraca, vjerovatno ce mo ici na opciju rent-a-car (oko $1000).

#14 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • 1550 komentara

Komentarisano 10 December 2013 - 16:54

Pogledaj komentarcoolin_ban, 10 December 2013 - 16:48, je napisao:

iz amerike karta do ria je oko $2200. transport unutar brazila je oko $500. ja nisam dobio karte ni na prvoj lutriji ni u drugom krugu (ko prije djevojci). opet sam se prijavio za lutriju pa ce mo vidjeti sta ce biti. hoteli u riu ce biti super skupi. ja imam tim ljudi u brazilu (po belaju u sao paolu su) i kazu da ce nas hotelijeri odrati. cak i u jebenoj ciuabi, sobe su preko $200 noc. ovi moji brazilci misle da je puno bolje uzeti rent-a-car ako ima minimum cetvero ljudi i spavati oko 100 kilometara dalje. recimo, rondonopolis je 215 km od ciuabe i sobe su otprilike $50 za noc. e, sada dolazimo do pitanja, ko hoce da bude u jebenom rondonopolisu. ja cu licno biti u riu, cuiabi i salvadoru na dan utakmice pa makar i ne spavao. ostale dane jos uvijek razmisljam(o). trenutno imam jednog sigurnog jarana (iz svedske). jos jedan dolazi iz Bosne (oko 90% siguran), a jedan se premislja. ako bude 4 igraca, vjerovatno ce mo ici na opciju rent-a-car (oko $1000).
mozda se bolje dogovoriti nesto s par kolega, te naci privatni smjestaj, nesto preko www.airbnb.com?
koliko vidim, (u riu) moze se naci solidan smjestaj za do 100€ po noci (ako vas je cetvoro, to je 25€ po osobi)...

#15 coolin_ban

coolin_ban

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 256 komentara

Komentarisano 10 December 2013 - 18:13

Pogledaj komentarnorthernbynature, 10 December 2013 - 16:54, je napisao:

mozda se bolje dogovoriti nesto s par kolega, te naci privatni smjestaj, nesto preko www.airbnb.com?
koliko vidim, (u riu) moze se naci solidan smjestaj za do 100€ po noci (ako vas je cetvoro, to je 25€ po osobi)...
nije ti ovo lose sekunde. hvala na linku.

#16 senci

senci

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 107 komentara
  • LokacijaKanada

Komentarisano 10 December 2013 - 19:10

Pogledaj komentarcoolin_ban, 10 December 2013 - 16:48, je napisao:

Idi na priceline.com i karta je $ 1,379 iz Detroita ali sta i kako tamo. Evo bas iz grada blizu mene jucer na vijestima nestao bio biznismen u Riu i nasli ga mrtvog. Treba biti sa grupom organizovano

#17 milando

milando

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 5 komentara

Komentarisano 11 December 2013 - 23:51

hey cao raja. ja sam dobio karte za svaku utakmicu  bih u rio, Cuiaba I salvadoru ali tesko naci smjestaj. imali iko ko ce pratiti bih u rio, cui I Salvador I hocu da podjeli smjestaj sa dvoje od nas? javite se ako ima. stvarno je tesko naci ista za samo dvoje.

#18 yaran

yaran

Forumaš

• Članovi
  • 1353 komentara
  • LokacijaParis-Prijedor

Komentarisano 12 December 2013 - 08:00

Svaka cast za karte ,neg za smjestaj ponesi satorsko krilo za svaki slucaj i nesto protiv komaraca pogotovo za ovu Amazonsku u Cuiaba..

#19 AdisGazija

AdisGazija

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 70 komentara

Komentarisano 13 December 2013 - 01:13

Cijene skacu svako nekoliko sati, i letovi postaju sve komplikovaniji... znaci da raja masovno kupuje karte. Unutar brazila (rio-Cuiaba i Cuiaba-Salvador) vam je najbolje uzeti direkto na website GOL aviokopnanije.www.voegol.com.br/en-us Cijene su pristupacne i mozete izabrati koje vam vrijeme najbolje odgovara... imaju letove svako neka 2 sata. I onda letove do brazila i nazad uzeti posebno webjet.com/orbitz.com/priceline.com su meni davali najbolje cijene.
Mene je sve zajedno izaslo $2600

#20 northernbynature

northernbynature

Forumaš

• Članovi
  • 1550 komentara

Komentarisano 13 December 2013 - 09:18

Izgleda najbolje Mister No-a unajmiti da nas prevozi s njegovim dvokrilcem... ;)