Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
tarik_pasa
CITAT(Tarik @ 23.08.2008., 00:13) [snapback]167468[/snapback]
Bajic, Milenkovic i Trivunovic su svi slabi igraci. Vedin Music bi dobro doso sad u odbrani.

Music???
Momak saberi se prije sho pocnes lupat ovdje po forumu.....
majstor22
Ma kakv Music ljudi, treba zovnuti Akrapovica, Hujdurovica, i Mujcina... i oni su prije deset godina bili dobri....
legionar
lolcina.gif
CITAT(majstor22 @ 24.08.2008., 11:10) [snapback]167672[/snapback]
Ma kakv Music ljudi, treba zovnuti Akrapovica, Hujdurovica, i Mujcina... i oni su prije deset godina bili dobri....

pogledao utakmicu Bih-Bugarska mogu samo jedno reći, da nije Miralema ništa novo ne bi vidjeli... On je ulio i nadu i respect i nekakv avtoritet reprezentacije a ostalo je sve kako je bilo i prije. Ćiro je malo ubrzao igru što je bio uzrok tolokih prilika našeg tima. Za one koje ne spadaju u repku neču gubiti vrijeme za to jer sami znate ko su oni.

Što se tiče Muslimovića on je čovjek koji je v špicu napada, njemu treba obavezno još neko u napadu mislim na Ibiševića i Džeku (on sam u napadu je katastrofa)... sredina nam je sa Pjanićem zadovoljavajuća, golman katastrofa slučajno je odbranio dva neodbranljiva udarca, al isto tako imao par osnovnih kikseva...

Vidi se da nismo uigrani, greške su nas koštale slabog rezultata i to je najveći problem. Greške jednostavno nisu dozvoljene u kvalifikacionim utakmica...

Ocjena: (1-10): 7-
member222
CITAT(legionar @ 24.08.2008., 12:26) [snapback]167715[/snapback]
lolcina.gif

pogledao utakmicu Bih-Bugarska mogu samo jedno reći, da nije Miralem ništa novo ne bi vidjeli nego prije... On je ulio i nadu i respect i nekakv avtoritet reprezentacije a ostalo je sve kako je bilo i prije. Ćiro je malo ubrzao igru

x2
Rodeni
CITAT(goliath @ 23.08.2008., 12:24) [snapback]167515[/snapback]
Volim Milenkovica ko igraca ali nije bolji od Nadarevica.

Tu grijesis Milenkovic moze da igra na vise pozicija stoper lijevi bek lijevo krilo odbrambeni vezni igra bolje glavom od nadarevica zato sto je visok neboji se duela kao ni Nadarevic brzi je od Nadarevica
member222
CITAT(Rodeni @ 24.08.2008., 14:34) [snapback]167724[/snapback]
Tu grijesis Milenkovic moze da igra na vise pozicija stoper lijevi bek lijevo krilo odbrambeni vezni igra bolje glavom od nadarevica zato sto je visok neboji se duela kao ni Nadarevic brzi je od Nadarevica

jest da je pokazo koliko voli BiH, ali momak nije dovoljno dobar fudbaler za repke. PREVISE spor.
Ventola
Piplica uhvati nabaceni korner i rukom baci loptu u kontru a Bolic stoji u ofsajdu. Samo u BiH, drugovi...
Mili
CITAT(goliath @ 25.08.2008., 00:18) [snapback]167760[/snapback]
Papac: Dosadni ste s pričom o reprezentaciji

Nogometaš škotskog velikana Rangersa, 28-godišnji Mostarac Saša Papac, često se u posljednje vrijeme spominje u domaćim medijima.
Naravno, razlog je činjenica da se nije odazvao novom izborniku BiH Miroslavu Ćiri Blaževiću za utakmicu protiv Bugarske.

Ipak, Blažević ga je opet stavio na popis, ovog puta za prve dvije utakmice kvalifikacija za SP 2010. Papac nerado govori o ovoj temi.

Mislim da smo već svima dosadni pričom o reprezentaciji, kaže Papac odajući dojam da ga neće biti ni na predstojećem okupljanju.

Blažević je dokazani svjetski stručnjak, trener koji je s reprezentacijom Hrvatske napravio velike stvari. U našem razgovoru rekao sam mu da je bolje da u reprezentaciji igraju mlađi igrači koji nisu bili dio one konfrontacije između nas igrača i čelnika Saveza, dodao je Papac.

respekt.gif respekt.gif respekt.gif respekt.gif respekt.gif respekt.gif
cile
azurirane informacije na http://sport.becka-raja.at/reprezentacija/utakmice.php

kontam azurirati i foto galeriju uskoro, valja izabrati slike iz meceva 2007, 2008 pa postaviti

uskoro

ps: neka ova tema ostane otvorena, ali u narednih par dana jos koristite prvenstveno temu za mec sa estonijom za price o reprezentaciji.
manijakdv
Mini intervju Bahe Topalbećirevića.E,moj Baho,i ti si premazan svim mastima,čuj ne poznaje dovoljno Ilju da bi ga mogao ocijeniti.

Kako gledate na NS BiH?

- To je kineski zid.

Šta mislite o Ilji Dominkoviću?

- Ne poznajem ga dovoljno.

Oko Ellingtona

Kakvo mišljenje imate o Ahmetu Pašaliću?

- Eto, otišao je iz Saveza i ništa se nije promijenilo. On je sigurno najmudriji čovjek od svih ovih koji su se pojavljivali i koji su sada u našem fudbalu.

Inicijativa za dovođenjem u reprezentaciju Nathana Ellingtona nije prošla. Kako gledate na to?

- Mene je pozvao njegov punac i objasnio mi da on želi igrati. Kasnije su se pojavili dušebrižnici, ali to nije moja stvar. Znam da bi nam taj čovjek u reprezentaciji puno koristio.

Šta se posebno pamti sa utakmica koje ste radili?

- Mnogo je tu dobrih stvari, ali naravno pobjede u košarci protiv Hrvatske su na prvom mjestu. Tu su i finala Lige prvaka.

Koje je vaše novo radno mjesto, nakon odlaska s Javnog servisa BiH?

- Ponude jakih firmi su tu. Sada ne bih otkrivao detalje, ali neću odugovlačiti. Sve će se jako brzo znati.

Jezik sam učio godinama

Kakavi ste sa stranim jezicima?

- Učio sam godinama engleski i sada već pristojno govorim. To mi je jako bitno, jer ja sam komunikativan i želim uvijek mnogo toga upoznati.

Šta mislite o sadašnjoj reprezentaciji BiH?

- Bilo bi mi drago da uspiju zbog ovih mladih momaka, a hoće li - vidjet ćemo. Posebno volim Misimovića, jer me podsjeća na Sušića.

Kako se borite s emocijama tokom prijenosa utakmice?

- Ne borim se protiv emocija, iako moram priznati da su one ogromne kada igra naša reprezentacija. Možda ne bi ni valjalo kada bi se tokom takvih utakmica pokušavao obuzdati.
Istok
Evo nesto o Ciri iz Mesinog intervjua. Nije mi namjera da ulazim u polemiku treba li on ili ne treba biti selektor ali neka se zna kome ovce skandiraju na Bilinom Polju.

"Meša nema niti jedne lijepe riječi za novog selektora BiH, Miroslava Blaževića. „To što je on selektor, to je smrt Bosne i Hercegovine“, kategoričan je u svom stavu, podsjećajući na susret sa Blaževićem u Bologni, kada je reprezentacija BiH igrala prvu utakmicu kvalifikacija za SP 1998. godine. „To što nam je tada govorio i šta je radio nisam nikada zaboravio. Kako će nam se napiti bosanske krvi, kako smo bijednici... Bilo je strašno. Neću ulaziti u detalje njegove stručnosti, mada je i ona upitna, no njegov karakter je užasan i to što je on selektor veliki je poraz Bosne.“ Slatko se nasmijao i kada smo mu kazali kako Ćiro namjerava kooptirati Harisa Škoru u svoj stručni štab. „Haris i ja smo kumovi, no ne pričamo godinama, upravo zbog Ćire. Još od onog dana kada se počelo pričati o tome kako je Ćiro kandidat za selektora i nakon što sam ja kazao šta mislim. Nazvao me je i posvađali smo se. Haris je moj drug, ali smiješno je da neko, ko nema ni dana trenerskog iskustva, dođe u reprezentaciju. A znam ga dobro, znam šta je njemu važno i teško da iko može platiti onoliko koliko on misli da vrijedi.“ Reprezentacija je tako, barem za sada, za Mešu zatvorena knjiga. Kaže kako je prestao i čitati vijesti o zbivanjima u i oko nje i upotpunosti se okrenuo radu u Grenobleu."
Ybro-montreal
Malo je vakih ko Mesa sto nedaju nasebe pa bio to tito. Svaka cast samo ovo sto kazes bit ce popularnije poslije sledece tekme koju ce mo izgubit od estonije kuci. Meni je dovoljna cinjenica da je Ciro bio veliki prijatelj sa pokojnim Ratnim Zlocincom franjom tudjmanom. Bilo bih dobro da i Barba izjavi na koji nacin mu je ciro nudio hrvacku reprezentaciju.
bosandzeros555
Ljudi, kakav ke kod vas premnos na sopcast?
Kod mene sve sareno, nista se nemozes poznat upm???
edinjo-BiH
imali neko listu gdje stoje napr. 15 igraca sa najvise nastupa (ukupno) za nasu A-reprezentaciju i napr. prvih 5-6 strijelaca A-repke?
poz.
jasko26
najvise nastupa ima elvir bolic a i najbolji strijelac je sa 23 postignuta gola .a sto se tice nastupa ja mislim da je bolic odigrao 21 utakmicu za nasu repku. nisam bas siguran da je toliko utakmica odigrao....
jasko26
51 jednu utakmicu mislim pogrijesio sam
edinjo-BiH
hvala ti jarane jasko, vidjecu jos mozda neko ubaci neku listu, al THX icon_smile.gif
selam!
jasko26
imas na wikipediji na engleskom jeziku .samo utipkas osnian national football team i tu ima icon_mrgreen.gif nekih informacija
cile
CITAT(edinjo-BiH @ 12.09.2008., 20:25) [snapback]172200[/snapback]
imali neko listu gdje stoje napr. 15 igraca sa najvise nastupa (ukupno) za nasu A-reprezentaciju i napr. prvih 5-6 strijelaca A-repke?
poz.

http://www.nfsbih.ba/rep.asp?id=A2
VojnikSrece
Insallah kaze Ciro!
nedostatak
pustite ciru na miru. vole ga igraci i to je dovoljno.
EsadThaKing
CITAT(Edo Odense @ 13.09.2008., 09:57) [snapback]172253[/snapback]
Dakle da je Mateus trener ti bi od njega trazio da mu BIH bude na prvom mjestu.... tumbleweed.gif

Ciro je zivio u Zagrebu preko 40 godina...

e to si dobro reko covijek je Hrvat i ziviti preko 40 godina u najvecem gradu Hrvatske....ja ga ne kontam kao Bosanca nego Hrvata.....ali ipak ga volim koda da je moj biggrin.gif
Adobozz
Ma nek bude sta hoce samo nek je dobar trener. Ovo je sport nije politika, bitni su rezultati a ne kakva si osoba.
ZikoBajrin
CITAT(behar @ 13.09.2008., 09:19) [snapback]172250[/snapback]
Evo jedna izjava Cire prije utakmice protiv Hrvatske koliko je istina procjenite sami!!!
http://de.youtube.com/watch?v=CVYLFK3NtfU&...feature=related

sta kaze ta zuja: ima tu dosta hrvatski igraca u toj reprezentaciji hrgovic bartolovic idt. to su zaista igraci koji su zamjesali te dvije drzave...

:D svaki put je smjesno ovo cuti...pa gdje ih je mama ispi*kala u hrvatskoj ili bosni..
barba-9
A najsmješnije je to da je to da je Dario Damjanović srbin ;)
EsadThaKing
CITAT(barba-9 @ 13.09.2008., 11:31) [snapback]172257[/snapback]
A najsmješnije je to da je to da je Dario Damjanović srbin ;)

cuj to ja mislio hrvat haha "dario" = hrvat? biggrin.gif
ermin-jaran
Ma yebaji ga pustite ga nek vodi pa taman da je i svemirac dok je pozitivan rezultat,...!!! sta je vazno u svemu ovome da nece biti opustanja od strane Cire
tj.nece oni moroni smijeti da se mjesaju u njegov rad jer znaju nekolika poraza mogu da okrenu situaciju oko nezadovoljstava navijaca sto njima nebi odgovaralo....
iako mnogi ne shvataju recimo Ciro za sad ima dobar rad,jesmo li se kad zapitali sta poslije njega ko ce da vodi repku hocel biti lopovluka....????
al o tom po tom nismo spremni za promjene ili nemamo mozga nesto jeste.... saga slijedi......idemo dalje samo dokle...!!!!
barba-9
Nema bosanskih katolika i pravoslavaca dok se na ovom forumu pozdravlja sa selam ;)

To shvatite, promijenite sebe da bi promijenili druge!

Izvinite na off topicu ;)
memce
CITAT(Istok @ 08.09.2008., 22:38) [snapback]170923[/snapback]
Evo nesto o Ciri iz Mesinog intervjua. Nije mi namjera da ulazim u polemiku treba li on ili ne treba biti selektor ali neka se zna kome ovce skandiraju na Bilinom Polju.
"Meša nema niti jedne lijepe riječi za novog selektora BiH, Miroslava Blaževića. „To što je on selektor, to je smrt Bosne i Hercegovine“, kategoričan je u svom stavu, podsjećajući na susret sa Blaževićem u Bologni, kada je reprezentacija BiH igrala prvu utakmicu kvalifikacija za SP 1998. godine. „To što nam je tada govorio i šta je radio nisam nikada zaboravio. Kako će nam se napiti bosanske krvi, kako smo bijednici... Bilo je strašno. Neću ulaziti u detalje njegove stručnosti, mada je i ona upitna, no njegov karakter je užasan i to što je on selektor veliki je poraz Bosne.“ Slatko se nasmijao i kada smo mu kazali kako Ćiro namjerava kooptirati Harisa Škoru u svoj stručni štab. „Haris i ja smo kumovi, no ne pričamo godinama, upravo zbog Ćire. Još od onog dana kada se počelo pričati o tome kako je Ćiro kandidat za selektora i nakon što sam ja kazao šta mislim. Nazvao me je i posvađali smo se. Haris je moj drug, ali smiješno je da neko, ko nema ni dana trenerskog iskustva, dođe u reprezentaciju. A znam ga dobro, znam šta je njemu važno i teško da iko može platiti onoliko koliko on misli da vrijedi.“ Reprezentacija je tako, barem za sada, za Mešu zatvorena knjiga. Kaže kako je prestao i čitati vijesti o zbivanjima u i oko nje i upotpunosti se okrenuo radu u Grenobleu."

Mogu ti reci da je CIRO Skori kao otac. To je covjek koji je Skori najvise na svijetu pomogao, odveoga je iz Zelje u Dinamo, u periodu kada je Skorin otac bio jako bolestan, Ciro je odma insistirao da se skorin otac prebaci u Zagreb, gdje su ga ljekari pazili kao da je predsjenik.
Normalno da je Skoru krivo da mu drug ruzno prica o drugom ocu.

A to sto je rekao u Bologni se neprasta. Samo svi znaju da je ciro lud i da non stop nesto lupa. Samo ono ponasanje na Bilion polju i ona radost 100% dolazi iz srca.
adelinho
CITAT(adidas @ 13.09.2008., 10:08) [snapback]172262[/snapback]
Matthaus je Svabo Ciro je Rodjeni Bosanac, kao takav njemu bi Bosna i Hercegovina morala bit broj jedan. Ti kao BHFanaticos bi to morao znat. Ipak vi iz BHF njegujete Bosnjake, Hrvate i Srbe u Bosni i Hercegovini i fura te se na Bosanske Muslimane, Katolike i Pravoslavce.... Ali et fala Bogu pa se vecina smatra

Uostalom jer mu to razlog da nevodi Reprezentaciju BiH protiv Hrvatske.?

Pa sta ako je roden u Bosni? Ja sam roden u Makedoniji al se smatram kao Bosanac i nista drugo, i ti ako bi bio roden u Kini dal bi se smatrao kao Kinez? Ni ja neznam sta bi radio ako bi bio selektor Hrvatske a da igramo protiv Bosne. Ciro je Hrvat i nista drugo, iako non stop govori kako je najveci Bosanac
zeljko_jc
CITAT(barba-9 @ 13.09.2008., 15:31) [snapback]172266[/snapback]
Nema bosanskih katolika i pravoslavaca dok se na ovom forumu pozdravlja sa selam ;)

od svih komentara koje sam procitao na ovoliko ovih stranica ovaj je defentivno najbolji. cista 10, ipak ako hocemo da se to desi to mora poceti od Bosnjaka htjeli to priznati ili ne, medjutim ako od njih nepocne onda...

i ja takodjer da dodam sorry za off topic
jasko26
dokle se misli prepirat jos oko vjere i nacije? tumbleweed.gif
ermin-jaran
CITAT(barba-9 @ 13.09.2008., 12:31) [snapback]172266[/snapback]

Problem je u tome sto mi sebe mijenjamo od kad znamo za sebe ,a ostale zaboli cuna za tim...

neznam meni licno selam,Bok ili Bog,pozdravr,dobar dan uopste ne smeta ako osoba ima normalan pristup na forumu....

btt.gif
Armin
vi niste normalni, svega mi... kakvi vas sad bogovi i vjerski pozdravi spopali

to sigurno nije tema, a i ti lejs, jesil se registrovo ovdje, da bi sirio vjeru? Ako si vjernik, vjeruj privatno, drugim ne nameci nista ;)
dInO.H
Neka pricaju sta god hoce, ali ako BiH bude igrala kao sto smo do sada, mi cemo aBd tuci Spaniju kod kuce.
Vernes_bhf
CITAT(mmujica @ 13.09.2008., 13:00) [snapback]172291[/snapback]
Evo da nastavimo diskusiju u pravcu jeli dolaskom Cire krenulo sta na bolje i hoce li biti bolje ili su stvari ostale na istom sa mogucnoscu da bude jos gore

Ja mislim da je ''fudbalksi'' ide nabolje..
Dok je sve isto u Savezu..
Cera77
CITAT(lejs @ 13.09.2008., 22:50) [snapback]172289[/snapback]
ja ovdje nisam nista zapoceo..vrati se par stranica unazad pa malo procitaj...ne daji komentare bez osnove.. to nema nista sa vjerom, to ima nesto
sa respektom i postivanjem drugog.. a i tebi bi bilo bolje da se malo konsolidujes..

izvinjavam se, nije tema, ali ovakve gluparije me ne ostavljaju mirnim..
PROMIJENIMO TEMU..

Koji Mozak!!! ( pohovani )!!! Ccccccc, ima kupiti u Zenici preko puta stadiona !!! Milina maznut jednu porciju prije tekme..( Pameti nikad na odmet ,) Imam osjecaj da bi se Turci mogli poderat i to pravo. Malo su stariji od nas, ali taj dan pobjedjuje mladost.
Idemo BiH!!!
zeljko_jc
CITAT(lejs @ 13.09.2008., 17:16) [snapback]172284[/snapback]
e pa normalno je da je to za tebe najbolji komentar...tvoj nick kaze ovdje sve..dok ovdje i opcenito svugdje raja ne pocne respektovati "drugo" nema od
toga nista..ako si imalo pametan, potrazices prevod tog pozdava..a i allah je i vas bog, samo sto vi to nazalost jos uvijek niste skontali..bolje bi bilo da
malo nesto procitate, pa da se onda javite..kako nas narod kaze: " prvo skoci, pa reci hop"..

po tvome bi to trebalo da pocne od "njih".. ali ko su to "njih" ??? bosnjaci?? pa sta bi to ja trebao?? da si nadijem ime zeljko, stavim krst oko vrata i
kazem pomoz bog ?? pa vi ni tada ne bi bili zadovoljni.. meni tvoje uopste ne smeta..imam kolega srba, hrvata i ostalih, i cesto i pozravim njihovim pozdravom..
to meni ne smeta.. ali ovakvi GLUPI komentari o tebe i tog prije tebe mi smetaju.. i to DEBELO... ako ti se ovdje na formu svidja bujrum, ako ne allejhimanet majstore..

SELAM

Posto je sportski forum uopste ti necu puno odgovarati samo ti mogu reci uopste nije bitno koji vjerski pozdrav je kakav, sve sto je vjersko nije previse dobro za BiH jer su nam vjere razlicite, a danas je dobro da imadnemo sto vise zajednickog a ne razlicitog. Uopste ti imas svega pet komentara i pricas meni o javljanju na forum tumbleweed.gif
Posto je Sportski forum JA SAM ZAVRSIO NA OVU TEMU.

Sto se tice Napredka o fudbalu, u reprezintaciji defentivno ga ima, fali nam zadnja linija sto se kaze fatalno, Subotic, Papac i Salihamidzic, medjutim napredatk je po reprezantativnom planu ogroman.

Kad je rijec o svezu nema nikakvog napretka nazalost, ko ima ikakvih dvojbi dovoljno je samo da pogleda spisak mladih reprezintacija, nasi odlicni potencijali kojima raspolazemo, u inostranstvu su totalno ignorisani, nastupaju potencijali vecinom iz domaceg "jakog" prvenstva dok ovi povodom toga iz inostranstva uglavnom igraju za druge drzave a ne za BiH.
cile
CITAT(VojnikSrece @ 13.09.2008., 01:37) [snapback]172242[/snapback]
Insallah kaze Ciro!

Star, pa senilan, ne zna sta prica...

Na pocetku filma "Ovo malo duse" Boro Stjepanovic kaze: "Pazi se ti, to je religija, s tim se ne treba saliti". To bih i ja savjetovao vama ovdje na forumu.

Ne treba mi vase "Izvini za off topic"! Dobicete opomenu ili ban ako budete pricali o temama kojima ovdje nije mjesto.

Nadam se da sam bio dovoljno jasan...
ermin-jaran
@Cile ovaj tvoj komentar u Francuskoj bi bio shvacen kao diskriminacija...pogotovo ako je religija u pitanju.... rolleyes.gif

dobar komentar @Goliatha
CITAT
Ja mislim da su stvari krenule na bolje. Nisam misljenja da bi Kodro obavljao ista losije posao od Cire ali mislim da Ciro ima to neophodno iskustvo. Iako je Ciro "prevario" sve one koji su bili protiv saveza mislim da je on dobar za reprezentaciju odnosno za igrace. Solidnim partijama protiv Bugarske, Spanije i Estonije je pridobio i onaj krug skeptika koji najvise sumnjaju u njegove trenerske/selektorske sposobnosti. Ako se ovaj kontinuitet ne ocuva i navijaci ce mu okrenuti ledja.

Ono sto je zalosno je to da je on spasio zicegu koje sjede u foteljama u savezu, odnosno napravio im je prostora za disanje skinuvsi 80% fokusa sa tih "ljudi". S druge strane, oni mu ne smiju ni pera odbit. Pokusavali su da mu nametnu igrace i svoje trule stavove sto je on odbio. Pocesto kritikuje i Usketa i Ilju "Kloc" Dominkovica za svaki njihov ispad. To sto je Ciro laprdalo i sto je davao i daje neke cudne izjave mu ne mogu uzeti za ozbiljno jer je covjek previse emotivan i to njegove reakcije gura na vidjelo. Svidjelo mi se ono sto je rekao da u Hrvatskoj ljudi navijaju za Bosnu a oni koji ne navijaju su dusmani koji ga ne zanimaju.

Takodje mi se svidja koliki je covjek realista. Odmah nakon demoliranja Estonije se vidjelo da je na zemlji i da bi htjeo nerjesen rezultat iz Istambula. Vecina bi nakon 7:0 ocekivala pobjedu i u Turskoj. Ja sam uvjeren da tamo necemo pobjedit ali optimizam je veci nego sto je bio..

Za kraj cu reci: SAVEZ NAPOLJE da se u euforiji totalno ne zaboravi to smece sa Slatkog Coseta!!
cile
CITAT(ermin-jaran @ 13.09.2008., 19:39) [snapback]172372[/snapback]
@Cile ovaj tvoj komentar u Francuskoj bi bio shvacen kao diskriminacija...pogotovo ako je religija u pitanju.... rolleyes.gif

dobar komentar @Goliatha

I don't give a fuck! icon_mrgreen.gif
DjesiBo
--------------------------------Hasagic----------------------
-----Berberovic--------Spahic-------Nadarevic----------Papac---------
------------Bajramovic---------------Rahimic-------------Salihovic---
---------------------------------Misimovic----------------
---------------Muslimovic---------------Dzeko----------

sa ovim sastavom bi mogli belgiju u po belgije tuci ali cak spaniju u Zenici..
ermin-jaran
CITAT(cile @ 13.09.2008., 20:41) [snapback]172389[/snapback]
I don't give a fuck! icon_mrgreen.gif

A Boro Stjepanovic bi dobio dozivotnu...... laugh.gif

Nego gledam ovo navijanje u Zenici pa veceras u Cazinu i onda uporedim sa Francuskim navijanjem koji su sportska sila u odnosu na nas
oni u 90 minuta zapjevaju ako se to moze reci "alle les blues" a nekad se i nesjete ....kad bi navijanje bilo kriterij pa mi bi bili
u samom svjetskom vrhu ....taj mentalitet ,tu volju ,zelju za pobjedom treba prenijeti sa tibina na teren kao sto je bio slucaj u ovoj zadnjoj tekmi
zelja za pobjedom i izgaranje na terenu svih 90 minuta ne jednu vec svaku tekmu....
ploska
CITAT(DjesiBo @ 13.09.2008., 22:31) [snapback]172429[/snapback]
--------------------------------Hasagic----------------------
-----Berberovic--------Spahic-------Nadarevic----------Papac---------
------------Bajramovic---------------Rahimic-------------Salihovic---
---------------------------------Misimovic----------------
---------------Muslimovic---------------Dzeko----------

sa ovim sastavom bi mogli belgiju u po belgije tuci ali cak spaniju u Zenici..
Joj nemoj samo Papca stavljati u Belgiji,prosli put je u Belgiji tako lose odigrao ,ja mislim da su 3 od 4 gola koje nam je Belgija dala bila njegova ,pravio je katastrofalne greske u odbrani..
legionar
evo i ja sam konačno uspio pogledati tekmu sa Španijom. Mogu reći da Španije i nije nekakav bau bau, oni imaju par pojedinaca kao Iniesta, Ramos, Villa a i onaj pargavi igrač Capelo koji su osobito jaki u duelima kao drugo puno uigraniji i jako malo griješe, jako su strpljivi i paze na loptu da je ne izgube odnosno da je tačno podavaju suigraču.

Kod nas je nekako u 1. poluvrijeme sve išlo gladko mada je bilo kikseva. Džeko neznam šta je mislio kod one prilike sa Misimovićem trebao je razparati mrežu tog gola. Naš problem je i kondicija to se je moglo vidjeti tokom 2. poluvrijemenu, onda puno odnosno previše grešaka i napamet podavanja što je uzrok neuigranosti tima i nepoznavanju suigrača.
Naš najbolji u tekmi definitivno Hasagić taj čovjek ako se malo uozbilji mogao bi u rang Casillasa ozbiljno ima veliki talenat. Sad se vidi ko je jedan Hasagić prema svih ostalim golmanima koji su nastupali za BIH. Damjanović odigrao lalvovski puno trčao i to se je moglo primjetiti da je u boljoj kondiciji nego ostali.
Salihović me razočarao ono pravo razočarao pa taj na trenutke izgleda ko da ga uhvati nekakv krč i nemože ništa učiniti... Mislim da on još nije sasvim spreman za ozbiljne tekme i ozbiljne protivnike. Vladavić je bio pravo dobar, mislim da će ako ovako nastavi daleko stići. Rahimić d0obar ponekad se malo uspava nema eksplozivnosti ponekad treba pokazati tu volju bolje, više, jače.

Iz svega može se izvući da smo mogli tu utakmicu puno bolje voditi, slomio nas je gol Ville mada bi i Nadarević uz malo brže reagovanje onu loptu mogao izbaciti u out. Naše greške su male ali jako važne. Previše gubimo loptu, što je razlog stalnog vraćanja/trčanja u obdbranu i tako nemamo vremena da skopimo koncepciju za napad. Kad bi znali igrati kratke igre i držati loptu, mogli bi smo na više segmenata igre uštediti moć, vrijeme, koncentraciju i time voditi igru na terenu ovako kako smo igrali u 2.poluvrijemenu u Španiji nas baca u rang Estonije i Armenije što nije dobro.

Tu moram dodati da se mora Pjanića staviti u prvih 11 on je stvarno dragulj tu nema šta. U Španiji nije ni dobio potrebnu minutažu on mora igrati bar 2/3 meča.
Nucho
CITAT(ploska @ 14.09.2008., 00:47) [snapback]172458[/snapback]
Joj nemoj samo Papca stavljati u Belgiji,prosli put je u Belgiji tako lose odigrao ,ja mislim da su 3 od 4 gola koje nam je Belgija dala bila njegova ,pravio je katastrofalne greske u odbrani..

To je bilo prije 3 godine, get over it!

tumbleweed.gif
DjesiBo
CITAT(goliath @ 13.09.2008., 21:45) [snapback]172433[/snapback]
Fale ti jos Salihamidzic, Music i Jakirevic!

pa, zasto me zajebavas prijatelju ?! sta je ovdje pogresno na sastavu !?
saneld
CITAT(ermin-jaran @ 13.09.2008., 22:24) [snapback]172443[/snapback]
A Boro Stjepanovic bi dobio dozivotnu...... laugh.gif

Nego gledam ovo navijanje u Zenici pa veceras u Cazinu i onda uporedim sa Francuskim navijanjem koji su sportska sila u odnosu na nas
oni u 90 minuta zapjevaju ako se to moze reci "alle les blues" a nekad se i nesjete ....kad bi navijanje bilo kriterij pa mi bi bili
u samom svjetskom vrhu ....taj mentalitet ,tu volju ,zelju za pobjedom treba prenijeti sa tibina na teren kao sto je bio slucaj u ovoj zadnjoj tekmi
zelja za pobjedom i izgaranje na terenu svih 90 minuta ne jednu vec svaku tekmu....

ja sam vise cuo psovki i verbalnih napada upucenih bhf-u nego navijanja..ali najbolji momenat svakako je bio "savez napolje" i ono kad je citav stadion zapjevao bosnom behar probeharao.
Adobozz
CITAT(zeljko_jc @ 13.09.2008., 11:36) [snapback]172318[/snapback]
Kad je rijec o svezu nema nikakvog napretka nazalost, ko ima ikakvih dvojbi dovoljno je samo da pogleda spisak mladih reprezintacija, nasi odlicni potencijali kojima raspolazemo, u inostranstvu su totalno ignorisani, nastupaju potencijali vecinom iz domaceg "jakog" prvenstva dok ovi povodom toga iz inostranstva uglavnom igraju za druge drzave a ne za BiH.

respekt.gif 100% tacno.
barba-9
Francuzi ne navijaju ali su zato tradicionalno jedna od najboljih rerpezentacija na svijetu. Naravno njihov fond igrača i finansijska situacija neuporediva sa našom.

Ipak, to dokazuje već davno potvrđenu činjenicu da NE IGRA STADION NITI PUBLIKA NEGO 11 IGRAČA NA TERENU!

Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.