Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
bandit
CITAT(xs @ 05.08.2008., 21:01) [snapback]164861[/snapback]
Na jednom drugom mjestu izgooglase neki intervju u hr prije godinu dana od naseg bosanca Cire, gdje se hvali da je stopirao da neki igrac, hrvat rodjen u Zenici zaigra za BiH, jer bi valjda mogao koristiti hrvatskoj reprezentaciji.

Vedran Ivankovic (NK Zagreb) .... eusa_whistle.gif
mahler
samo kratko da se javim..

jucer letjeh iz Sa za Zg, kad na pasoskoj kontroli iza mene Usanovic i bolje promotrih kad do njega i Ciro, letio za Zg.....sjedio dva reda ispred mene, kad usred leta mu neki krkan pridje i poce mu se meljati u g.uzicu....bijase i moja mala necaka, pa se na kontroli zadesila pored U.sranovica, a ja je odmaknuh, da se ne zarazi icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
ermin-jaran
CITAT(mahler @ 07.08.2008., 23:10) [snapback]165021[/snapback]
samo kratko da se javim..

jucer letjeh iz Sa za Zg, kad na pasoskoj kontroli iza mene Usanovic i bolje promotrih kad do njega i Ciro, letio za Zg.....sjedio dva reda ispred mene, kad usred leta mu neki krkan pridje i poce mu se meljati u g.uzicu....bijase i moja mala necaka, pa se na kontroli zadesila pored U.sranovica, a ja je odmaknuh, da se ne zarazi icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Jarane pa sto ne pljunu djubre muniba...???
mahler
CITAT(ermin-jaran @ 08.08.2008., 09:58) [snapback]165029[/snapback]
Jarane pa sto ne pljunu djubre muniba...???

ah jbg, stajao sam direktno kod drota na kontroli, a iza mi cijela familija sa malom djecom, tako da nisam nikako mogao icon_mrgreen.gif

meni je gori bio taj lik u avionu, kad pridje Ciri i poce mu se uvlaciti u g.uzicu
Eborg
A ja ljudi Bozhe dragi...Je li iko od vas ikad gledao Ivankovica ili Bozhica?Nemojte odmah pljuvati po ljudima,i Spahic (Zagreb) i Damjanovic (Modricha) su doshli u ekipu kao "levati" pa vidite gdje su sada...

Da je kojim sluchajem zovnuo kakvo dijete od 17 godina iz 3. shvedske lige to bio bio uspjeh "jer smo dobili talenta" i ljudi bi svrshavali ovdje po forumu od srece...Ne govorim nishta o bojkotu ali imajte malo poshtovanja prema tim momcima,mozhda budu (ako vec nisu) bolji igrachi od nekih koje sada imamo (Radeljic,Bajic,Hrgovic,Jakirovic i sl.).
ANARHIJA
Upravu je Eborg. Bozic je u jeku svoje mladosti i kao takav valjat ce reprezentaciji na duze staze. rolleyes.gif
Rodeni
CITAT(Eborg @ 08.08.2008., 13:10) [snapback]165043[/snapback]
A ja ljudi Bozhe dragi...Je li iko od vas ikad gledao Ivankovica ili Bozhica?Nemojte odmah pljuvati po ljudima,i Spahic (Zagreb) i Damjanovic (Modricha) su doshli u ekipu kao "levati" pa vidite gdje su sada...

Da je kojim sluchajem zovnuo kakvo dijete od 17 godina iz 3. shvedske lige to bio bio uspjeh "jer smo dobili talenta" i ljudi bi svrshavali ovdje po forumu od srece...Ne govorim nishta o bojkotu ali imajte malo poshtovanja prema tim momcima,mozhda budu (ako vec nisu) bolji igrachi od nekih koje sada imamo (Radeljic,Bajic,Hrgovic,Jakirovic i sl.).

Svaka ti cast ja mislim da je ovaj spisak solidan i treba svaku pripremnu utakmicu pozvati po 2-3 nova igraca isprobati
Cera77
Je slazem se spisak neizgleda lose valjda covjek zna sta radi. Nakon onoliki njegovih obecanja i ptice na grani su pocele da vjeruju da bi Bosna i Hercegovina mogla otici u Juznu Afriku.... Game is on !!!
bluetooth
Ne znam zasto stvarate sebi ponovo neke nade da ce se nesto pozitivno desiti na rezultatskom planu. Ciru su svi docekali kao mesiju u Bosni i iscjelitelja svih rana koje su nam strasno duboke, sto se tice fudbala. Ciro kad je bio u mafijaskim vodama oni u NSBiH nisu znali ni nosa da obrisu kako treba. U slucaju losih rezultata niti ce on sam da kritikuje bagru u savezu niti ce se poslije svega toga desiti promjene. Ciro je namazan svim bojama i ovo je bio ocajnicki potez saveza da, kao sto je vecina na forumu rekla, dobiju vise vremena odnosno da jos sebi produze zivot u medu i mlijeku bez pokrica. Mislim da ce dosta reprezentativaca da otkaze i Ciri poziv. On jest bio 3. na svijetu ali pogledajte s kakvim igracima. Svi ti momci su bili nosioci svojih klubova u vrijeme dok su igrali u bivsoj drzavi a i poslije kad su se otisnuli u inostrane klubove. Ciro je bio i ostao jedan obicni zabavljac u fudbalskom svijetu, a da i ne govorim o njegovim nacionalistickim opredjeljenjima koja su u skoroj proslosti bila svakodnevni repertoar u njegovim izjavama. Uvijek je bio covjek koji je svoje dupe cuvao i izvlacio maksimum, u finansijskom smislu, iz svakog kluba ili reprezentacije koju je vodio. Rezultati su osim Hrvatske na 3. mjestu bili i manje nego prosjecni.

Ja ga licno ne gotivim i ne mislim da ce se bilo sta pokrenuti njegovim imenovanjem u pozitivnom smislu u nasoj reprezentaciji.

Zao mi je samo sto se nasi ljudi vrlo lako mogu skrenuti sa uvjerenja koje tako javno prezentuju u javnosti kao vecina postovanih forumasa ovog foruma...

Nazalost nema napretka......
manijakdv
Molim vas da dobijem odgovor zbog čega sam banovan već dva puta u zadnjih sedam dana.Ljudi ovdje svašta pišu,neki psuju i kletu poput "je.bem mater ko god ode u Zenicu" ili "dabogda vas granate zatrpale na utakmici BiH-Bugarska" pa ni opomenu ne dobiju.Molim vas konkretan post zbog kojeg sam banovan bio tri dana.
mensur007
SAMO BOJKOT !!!
Samo_Celik
CITAT(manijakdv @ 11.08.2008., 22:49) [snapback]165462[/snapback]
Molim vas da dobijem odgovor zbog čega sam banovan već dva puta u zadnjih sedam dana.Ljudi ovdje svašta pišu,neki psuju i kletu poput "je.bem mater ko god ode u Zenicu" ili "dabogda vas granate zatrpale na utakmici BiH-Bugarska" pa ni opomenu ne dobiju.Molim vas konkretan post zbog kojeg sam banovan bio tri dana.

a stas dobi i ja ban od 7 dana rad toga sto sam reko da po neki pijandura ovamo na leti .... haha ... al nemogu ja dobit tolko banani , kolko mogu nickova napravit nazdravimo.gif
SuperUstipak
neznam dali je ovaj video bio postavljen ali mislim da je pravo kvalitetan!

SrceBiH
Ciro ce na stakama izaci na stadion protiv Bugara icon_wink.gif izgleda previse je treniro ahhahahaha
Zlatko_BiH
Očekujem Spahića i Papca, a Hasagić nije otpisan

Nakon povreda Sejada Salihovića, Edina Džeke, te neizvjesnosti oko nastupa Admira Vladavića, ni Mirko Hrgović, lijevi ofanzivni branič Dinama, neće se odazvati selektoru Miroslavu Blaževiću za prijateljski meč sa Bugarskom 20. augusta u Zenici. Ćiro je uoči svog debija na pravim mukama. Zovu ga sa svih strana, uvaljuju i podvaljuju, ne birajući sredstva da uguraju svoje igrače. Koje je najlakše prodati preko reprezentacije. O "slučaju Hrgović" Ćiro je kazao:

- Razgovarao sam s Mirkom ranije, a posljednjih dana se nismo čuli. Vidjet ćemo, ne želim ništa da govorim dok ne obavim razgovor. Dinamo ima tešku utakmicu protiv Šahtara, a nakon toga i težak raspored u prvenstvu. Sve i da otkaže dolazak na okupljanje, Hrgoviću neće biti zatvorena vrata reprezentacije - kazao je Blažević.

O Hasagiću

On se osvrnuo i na izjave Kenana Hasagića u jednim dnevnim novinama.

- Ne želim da polemišem sa Hasagićem. Poznato je da sam ga zvao više puta, ali se nije javljao. Nisam mu zamjerio. On je dobar golman, dugogodišnji reprezentativac i bilo bi suludo da ne igra za reprezentaciju. Naravno da na njega ozbiljno računam i jasno je da mu vrata reprezentacije nisu zatvorena. Svakako ćemo obaviti razgovor i vidjeti da li ima problema koje ćemo pokušati riješiti - smatra Blažević.

Novi selektor BiH Miroslav Ćiro Blažević, tvrdi da ima višak kilograma, zbog čega je postao zabrinut u posljednje vrijeme.

- Sramota me je kazati, ali udebljao sam se na 9 kilograma, a ja nisam visok čovjek. Imam 1,73 centimetra - kaže Blažević i nastavlja - Hoću da se još uvijek dopadam, a ne da sam starac s trbuhom. Moram smršati sedam kilograma! Ko je vidio trenera s trbuhom?! Imam i slabo koljeno. Ono trpi kad ima puno kilograma na sebi - kaže Ćiro.

O Papcu i Spahiću

Ćiro je krenuo s dijetom i trčanjem, pa je prije dva dana uganuo koljeno.

- Išao sam doktoru, ali nije ništa strašno. Već sam počeo normalno hodati. A što se tiče kilaže, do sada sam skinuo četiri kilograma - kaže Ćiro.

On je kazao da očekuje dolazak Saše Papca i Emira Spahića na okupljanje državne selekcije.

- Žao mi je zbog povreda Džeke i Salihovića, ali sam neizmjerno sretan zbog Miralema Pjanića. On je sjajan igrač i sigurno će nam biti od velike važnosti. Iskreno, jedva čekam okupljanje i sastanak sa igračima. Želim da se upoznamo i da uspostavimo jedan kvalitetan odnos, jer samo tako možemo ostvariti naš cilj, a to je plasman na Svjetsko prvenstvo - izjavio je Blažević

E. Delić

Sredojević, Kuruzović, Beširević, Zukanović, Karalić...

Blažević još uvijek nije kompletirao svoj stručni štab. Svaki dan selektor upiše neko novo ime. Zvalo ga je dvadesetak kandidata i još toliko njihovih lobista. Sada su u igri Nedžad Kuzurović, Bakir Beširević, Ibro Zukanović, Slobodan Karalić, Ivica Barbarić, Kemal Alispahić, Almir Memić... Od ranije je prošao Borče Sredojević. Iza njega je stala baza, FSRS, dok se ostali bore svako na svoj način.
Kabe
CITAT(xs @ 05.08.2008., 23:01) [snapback]164861[/snapback]
CIRO(lica) je izabran jednoglasno od strane Saveza za selektora, a nakon Kodre, svima bi trebalo biti jasno da samo pogodni selektori mogu biti izabrani. Podoban a uz to jos da prodaje maglu navijacima - jednim udarcem dvije muhe.

Hajd neka, nek covjek prodaje, izgleda da su Savezu prosli crni dani icon_smile.gif

Ovaj Stojkic, jel to bjese onaj golman preko 30 godina mlad, sto mu je pasos, za razliku od Pjanica ekspresno brzo napravljen i postao novi drzavljanin BiH? Onaj neki, sto brani negdje u Hrvatskoj?

Ma kakvi Ciro je kralj - neda on na se, on ce Savez srusiti, mozda jedino ako bude uzimao veci procenat od predhodnih pogodnih selektora, pa osiromasi dominkovica i kompaniju icon_smile.gif
Na jednom drugom mjestu izgooglase neki intervju u hr prije godinu dana od naseg bosanca Cire, gdje se hvali da je stopirao da neki igrac, hrvat rodjen u Zenici zaigra za BiH, jer bi valjda mogao koristiti hrvatskoj reprezentaciji.

Hajd de, sta ja uopste pricam, sigurno sam u kalkulacijama ovdje na forumu jedan od onih sto je protiv svoje zemlje, BiH. Nek' je CIRIlica bosanceros, pa eto, jer ako on to jest, ja onda stvarno nisam icon_smile.gif

Ma sa ovom izjavom ispade ti nepatriota kao i nekolicina ovdje na forumu,al da bi bio ,,pravi `` patriot valjda kao i vecina moras biti veliki egoist i misliti nema veze ko i sta nek je meni dobro neka je mogu ici gledati utakmice i neka me i dalje j..u ovi lopovi iz saveza ,mene moju djecu ,njihovu djecu itd,itd.... Cinjenica je da su ovi akrapi u savezu nesposobni ,nepismeni al su za jednu malu stvar pametniji od velicine ,oni nama postave Ciru ,Ciro samo jednom kaze SINE i svi padnu na to.
pokvarenisir
oj bosno moja...gdje ti li je mladost tvoja??
Kabe
CITAT(Peter Crouch @ 13.08.2008., 15:47) [snapback]165523[/snapback]
pa ciro je karizmaticna licnost, budi zadovoljan sto nam je selektor strucnjak svjetskog formata reziser.gif

Nemam ja nista protiv Cire u nekim drugim vremenima ali jarane bit onoga sto sam htjeo reci je da nije problem u Ciri vec u tom da mi bosanci uvijek razmisljamo prvo srcem pa onda mozgom ,i volimo patriotizam sto nije lose samo sto su to i neki ljudi skontali kojima nije stalo do Bosne pa to iskoristavaju u svoju korist a nama ce se uvijek isto ponavljati dok nebudemo imali svoj stav prema nekim stvarima.
Red Bull Salzburg
ja sam za to da se otvori posebna tema "savez napolje", vise mi dosadilo jedno te isto citati haman na sve jednoj temi a nista se ne desava niti ce se sta desiti. mislim da smo mi ovdje svi do jednog male ribe za takve promjene.
polen90
momci svi smo mi za svoju repku samo sto se razilazimo u nekim stvarima a to je zato sto ne nastupamo kao jedna organizirana navijacka grupa repke i onda svatko ima svoje vizije ,da smo clanovi svi jedne navijacke grupe recimo koja ce se zvati BOSANSKA MUNJA ILI IME NIJE TOLIKO NI BITNO I UBOSNI I U DIJASPORI PA ODRZAVATIsastanke jednom godisnje u ljetnom periodu uBOSNI PApostaviti vode za
RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(Robijas16 @ 02.08.2008., 15:03) [snapback]164600[/snapback]
siroki brijeg nazdravimo.gif

vidi sto zezaju covjeka GRRRRR...

jarane,pusti ti njih vidis da se zjebavaju... tekma se igra u Priboju na Limu
sano
luda kuca mi neznamo sta hocemo to je to.
TrueBlue
CITAT(Peter Crouch @ 13.08.2008., 15:47) [snapback]165523[/snapback]
pa ciro je karizmaticna licnost, budi zadovoljan sto nam je selektor strucnjak svjetskog formata reziser.gif

`Ti kad promjenis nick,....a sliku pogotovo,...onda komentare salji,... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
ANARHIJA
CITAT(Peter Crouch @ 13.08.2008., 08:47) [snapback]165523[/snapback]

Vrlo je poznato kako je završio njegov angazman u Iranu, pa u Hajduku...lista je duga.
rolleyes.gif
Kotromanich
http://www.youtube.com/watch?v=YxAeJmDp39c

safet susic hattrick protiv argentine, a jest igracina bio, i sliskovic dao jedan gol , jugoslavija-argentina 4:2
polen90
buraz ne dribler nego igracina
RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(Kotromanich @ 14.08.2008., 19:29) [snapback]165645[/snapback]
http://www.youtube.com/watch?v=YxAeJmDp39c
safet susic hattrick protiv argentine, a jest igracina bio, i sliskovic dao jedan gol , jugoslavija-argentina 4:2

od 367 stranica komentara na ovu temu ovo je majke mi najbolji "komentar"....

Zivio Kotromanichu
baka_selektor
i Slišković je bio igračina
Red Bull Salzburg
CITAT(nikolasek @ 15.08.2008., 20:18) [snapback]165808[/snapback]
jes bio igracina ali oko ove frke sa savezom nije dao ni jedan konkretan komentar nije dosao na utakmicu bolicevi i kodrini prijatelji a ko najavljivan je pa mi je susic postao mrzak ono samo suti ko neki mulac

ima njih malo vise sto sute, nije samo on, mislim ne sute nego ono konkretno nerade nista samo laprdaju...
alemko
belgija je u cetvrtfinalu olimpijskog turnira sa pobjedom od 3:2 izbacila italiju.
tarik_pasa
CITAT(alemko @ 16.08.2008., 13:19) [snapback]165870[/snapback]
belgija je u cetvrtfinalu olimpijskog turnira sa pobjedom od 3:2 izbacila italiju.

Belgija nas uzima i u Briselu i Sarajevu....Jacu repku nisu imali zadugo,ova repka bar po ovim tekmama na OL moze pomrsiti racune turcima i ######ima spancima...
meka
aragones je preuzeo neki truski tim ..neznam koji tacno ali jes top tim ..radi toga nece pasa ..
coolBiH
Aragones je preuzeo Fenerbahce ako se nevaram
krusko
CITAT(tarik_pasa @ 16.08.2008., 18:08) [snapback]165911[/snapback]
Belgija nas uzima i u Briselu i Sarajevu....Jacu repku nisu imali zadugo,ova repka bar po ovim tekmama na OL moze pomrsiti racune turcima i ######ima spancima...

Nigdje veze na OI nisu A repke vec U21 sa 3 igraca preko 23 godine kakve to veze ima sa nama???
Ventola
Sapunica se nastavlja, epizoda 367..

Tarik-pasha je, nakon 367 ispisanih stranica i 1153 komentara konacno rekao jednu pametnu. Belgija JE favorit u oba meca protiv nas. Sto opet ne znaci da ce nas pobjediti jer, zaboga, lopta je okrugla..

Goliath se i dalje zivcira na svaku sitnicu za sto covjek mora da mu se divi, da ima toliko snage, volje i zelje da ukaze ljudima na njihova pogresna razmisljanja. Svaka cast majstore!

Tu su i novi likovi u sapunici, Krusko i Rambo a tako su se, gle slucajnosti, zvala i dva od ukupno 16 bikova koliko ih je ucestvovalo na Grmeckoj koridi ove godine. Nisam bio na koridi samo sam igrom slucaja procitao na plakatu imena "ucesnika".

Ostaje enigma da li se iza ovih nickova kriju bageras iz Nadrealista i glavni junak kvatrologijske price o John Rambu ili su ipak u pitanju bikovi s Grmeca. Nastavak slijedi...

Sto se cirkusa zvanog repka BiH tice, neka nam dragi Bog(-ovi) pomogne/u....
Ventola
CITAT(adidas @ 12.08.2008., 15:48) [snapback]165494[/snapback]
Cekam taj dan kad ustanem, zapalim Malboro, a Zena mi donese Kahvu i Laptop. A ja otvaram Domacu Internet Stranicu, i citam Masaker u Savezu ubijeno 30 Ljudi. Mater im Lopovsku. Ljudi idite na Utakmicu, i ja bi osao da zivim u Bosni i Hercegovinu da vidim Pjanica itd. Ali nezaboravljajte ako Savezu vec punite Kasu, onda pravite i belaj na Stadionu i skandirajte protiv Saveza. A navijajte za Pjanica, Misimovic, Spahica itd.

A Dijaspora na Utakmice i nabi sto vece Kazne Savezu i ako neka Grupica uspije neka Scapi nekog iz Saveza i neka ubije Dusu u njemu. Sevap je takve Lopove tuci

JEDINA MOJA DOMOVINA U SRCU TE NOSIM GDJE GOD DA SAM
REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA

laugh.gif laugh.gif bosna.gif
crni-labud-
nije bio samo je gledao finale krusko i rambo icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif sala mala
Kotromanich
hasagic

berberovic spahic papac hrgovic

rahimic

pjanic misimovic salihovic

dzeko
Eborg
Opet Mario Juric (32 godine,Slaven Belupo)? eusa_think.gif
EsadThaKing
CITAT(goliath @ 21.08.2008., 15:57) [snapback]167060[/snapback]
Ćiro danas objavio spisak za Špance i Estonce

Ćiro se "zahvalio" Bajiću i Maletiću

Pozvani Hasagić, Papac i Muratović

Piše: Predator
Foto: Mirza Subašić
Četvrtak, 21.08.08. 15:43.

Miroslav Ćiro Blažević objavio je danas spisak igrača na koje će računati u prve dvije utakmice kvalifikacija za SP, protiv Španije i Estonije.

Na spisku se nalaze 24 fudbalera, među kojima su golman Kenan Hasagić, te štoper Glasgow Rangersa, Saša Papac, ali i prvotimac Sturma, Samir Muratović, potvrđeno je i na oficielnoj stranici NS/FS BiH.

„Muratović igra odlično u Austriji i odlučio sam mu pružiti priliku za novim dokazivanje i u reprezentaciji. Imam obaćanja da će se Hasagić i Papac odazvati pozivu, te da će opet igrati za BiH. Iz mlade reprezentacije uzeo sam Semira Štilića, dečka koji sjajno igra u Poljskoj, te ga priključio trenutno najjačem timu kojeg imamo. Vjerujem u ovaj tim. Opet ću reći, ubjeđen sam, možemo napraviti rezultat u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, jer imamo kvalitetu“, rekao je Blažević za Sport######.

POZVANI

Kenan Hasagić
Goran Brašnić
Saša Papac
Emir Spahić
Džemal Berberović
Safet Nadarević
Ivan Radeljić
Mirko Hrgović
Elvir Rahimić
Dario Damjanović
Miralem Pjanić
Zvjezdan Misimović
Branislav Krunić
Senijad Ibričić
Sejad Salihović
Zlatan Muslimović
Edin Džeko
Sanel Jahić
Vedad Ibišević
Admir Vladavić
Mario Jurić
Semir Štilić
Said Huseinović
Samir Muratović

ODLICAN SPISAK!!! nema bolji i to je to! samo fali Bajramovic! biggrin.gif

-------------------Hasagic---------------------

Berberovic/Jahic--Spahic--Papac--Hrgovic---

-Pjanic--Misimovic--Rahimic--Salihovic

----------Dzeko----Muslimovic------

Ovo je opasan spisak!! samo fali onaj crnac Daliba.....Stilic odlican u Poljskoj.

za mene je bolji Papac od Nadarevica u centru, a Hrgovic je ok dobar je ofesivno icon_mrgreen.gif
Eddi
bravo ciro eusa_clap.gif
odlican spisak.......
BHVelezMostar
Spisak je stvarno dobar, samo sto mi je zao da opet nije ubacio Subotica.
Mozda ga naknadno pozove
haso
ovo je najbolji spisak koji je selektor BiH ikad objavio. najvise me raduje sto je Ciro nije biro po nacijonalnom kljucu nego iskreno pozvo najbolje igrace sto imamo. bravo ciro
BosnianMagican
Opet 24 Igraca Pozvao... icon_confused.gif
Mislim Da Na Spisku Ne Treba Mario Juric, Said Huseinovic, Branislav Krunic,
Eborg
CITAT(BosnianMagican @ 21.08.2008., 18:02) [snapback]167085[/snapback]
Opet 24 Igraca Pozvao... icon_confused.gif
Mislim Da Na Spisku Ne Treba Mario Juric, Said Huseinovic, Branislav Krunic,

Slazhem se...

Mario Juric - Prestar igrach,bolje da je poziv dobio neki korisniji igrach...
Said Huseinovic - Josh uvijek premlad za ovakve utakmice,treba ga drzhati kao vodju U-21 ekipe...
Branislav Krunic - Solidan igrach koji treba igrati kada nema Bajramovica,Rahimica ili Damjanovica...Na ovom spisku je vishak iako ga ne treba zaboraviti...
abab
CITAT(Emirwien @ 21.08.2008., 17:19) [snapback]167078[/snapback]
Ovde sam par puta napisao lose za Hrgovica ,da nije neki kvalitetni igrac,ali kad usporedim njega i Ibricica sigurno je Hrgovic sto puta bolji.Pozicija koju je igrao sinoc Ibricic je kao izgubljeno prase u Teheranu,nista ni sa cim.Jedva je doceko da ispuca loptu samo da nije kod njega,Breberovic isti samo bez veze ispucaje lopte bez pravog cilja.Fala bogu pa je pozvao Jahica i napokon Muratovica.Mene zanima evo upravo sam jos jednom pogledao utakmicu i kako vidim Pjanic mi je bijo nesto vise povuceni nego bi to trebalo biti.Danas mi moj radni kolega Srbijanac veli uh sunceti eb....Koja igracina onaj Misimovic i doda vi Bosanci,kao da se hipnozirate u odbrani totlano ste izgubljni,gol vam moze cak i cukaricki da uvali,pa se nasmija...Ali na kraju rece da Bosna stvarno ima reprezentaciju jednu od bolji u Evropi ali da nemamo niko srece ,ama bas nikako.

znas li mozda gdje se moze skinuti tekma sa interneta?
abab
CITAT(Rambo @ 21.08.2008., 17:58) [snapback]167083[/snapback]
nema dialibe i subotica!

ostalo ocekivano i opravdano.

oni ne mogu nastupati za nas u ovim utakmicama. citaj malo vise forum.
Rodeni
Koga je sada trebo pozvati nebi vas niko zadovoljio vazda treba ovo treba ono

Prosli spisak solidan a ovaj sada je ekstra ide na bolje svaka cast Ciro samo naprijed konkurencija je ojacala pravo u repki vjerujem da mozemo protiv Spanije uzeti najmanje bod a imam nekakav osjecaj da ce mo pobjediti spaniju samo ako budemo imali vremena da se uigramo da odradimo 5-6 treninga i 2-3 trening utakmice
ANARHIJA
CITAT(Eborg @ 21.08.2008., 11:05) [snapback]167086[/snapback]
Slazhem se...

Mario Juric - Prestar igrach,bolje da je poziv dobio neki korisniji igrach...
Said Huseinovic - Josh uvijek premlad za ovakve utakmice,treba ga drzhati kao vodju U-21 ekipe...
Branislav Krunic - Solidan igrach koji treba igrati kada nema Bajramovica,Rahimica ili Damjanovica...Na ovom spisku je vishak iako ga ne treba zaboraviti...

Jesi li ikad u zivotu gledao Maria Jurica kako igra?
Nisi.
Po ko'm kriteriju je to Mario Juric prestar igrac? Covjek je '76to godište, dakle 32 godine.

Spisak je mocan poslije onih trzavica koje su nas pratile do sad, od Jakirevica do Sehica,
ovo je za svaku pohvalu.
chekerei
evo spiska sa stranice nfsbih

No: Player Position Club
1. Kenan Hasagić GK FC Buyuksehir Belediyespor Istanbul
2. Goran Brašnić GK NK Inter Zaprešić
3. Emir Spahić DF FC Lokomotiv Moskva
4. Saša Papac DF FC Glasgow Rangers
5. Safet Nadarević DF FC Eskisehirspor
6. Džemal Berberović DF PFC Litex Lovech
7. Ivan Radeljić DF FC Energie Cottbus
8. Elvir Rahimić MF PFC CSKA Moskva
9. Dario Damjanović MF FC Luch-Energia Vladivostok
10. Miralem Pjanić MF FC Olimpique Lyon
11. Zvjezdan Misimović MF VfL Wolfsburg
12. Mirko Hrgović MF NK Dinamo Zagreb
13. Senijad Ibričić MF NK Hajduk Split
14. Branislav Krunić MF FC Moskva
15. Sanel Jahić MF FC Aris Thessaloniki
16. Sejad Salihović FW TSG Hoffenheim
17. Zlatan Muslimović FW PAOK FC Thessaloniki
18. Edin Džeko FW VfL Wolfsburg
19. Vedad Ibišević FW TSG Hoffenheim
20. Admir Vladavić FW MŠK Žilina
21. Mario Jurić MF NK Slaven Belupo
22. Said Huseinović FW Werder Bremen
23. Samir Muratović FW Sturm Grac
24. Semir Štilić MF FC Lech Poznan
25 Ivica Grlić MF Duisburg

Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.