Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
BrcanskaMalta
Ipak je Njemacka u EU.... hahahahaha. onaj
je ###### i po. icon_smile.gif
amirb
Pa je.bo nas ,cuj ti ovih degena sto se javljaju na kalmanu...Svi imaju neke argumente protiv Kodre,mater im retardiranu...a Bilic i Djukic su ko dokazani...nevjerovatno koji smo mi kreteni.U Bosni je i Bog tesko biti,Boze me oprosti...
McCoy
CITAT(amirb @ 28.12.2007., 22:57) [snapback]135676[/snapback]
U Bosni je i Bog tesko biti,Boze me oprosti...

...da je i ON sjeo na klupu,neko bi mu naso mahanu..ha ya..

sto kaze spiker->MEHU ZA SELEKTORA<-
damir_ba
Sport
28.12.2007
5 min.

pravo super stvar Kodro za selektora to bi bilo pravo a sto se vidi vecina u savezu je za kodra tako
da je on vec izabran
K_nine
Meni uopste nije briga koce biti selektor. Legenda bosaskog futbala ili ne, ako neodvede nas na Juznoj Afriku, je.bacumu sve.
McCoy
FTV: Meho Kodro pristao da bude novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH!

24SI - U nezvaničnom razgovoru za Federalnu TV, Meho Kodro je izjavio da je pristao biti novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH. Zvanični razgovori čelnika Fudbalskog saveza sa nekadašnjim kapitenom reprezentacije i jednim od najboljih golgetera Španije će biti obavljeni 3. ili 4. janura.

Izvršni odbor Fudbalskog saveza BiH je novu sjednicu, na kojoj bi trebalo sve biti ozvaničeno, zakazao za 5. januar naredne godine.
Zlatko_BiH
ovo je za mene jedno veliko iznenjadjenje. Prvo sam citao da Kodro nece da bude selektor a sada odjednom je najblizi da postane selektor.
McCoy
Zakazano izjašnjenje o krivnji: Munib Ušanović i Miodrag Kureš 8. januara pred Sudom BiH

24SI - Munib Ušanović, generalni sekretar N/FSBiH, i Miodrag Kureš, sekretar za finansije i marketing bh. kuće nogometa, optuženi za zloupotrebu položaja i utaju poreza izjašnjavaju se o krivnji 8. januara.

Ovo je za "Oslobođenje" potvrdio Mirza Kovač, Ušanovićev advokat postavljen po službenoj dužnosti, nakon što je jučer dobio potvrđenu optužnicu kojom mu je dostavljen i poziv za prvo javno saslušanje njegovog klijenta pred Sudom Bosne i Hercegovine.

Optužnica protiv Ušanovića i Kureša potvrđena je u cijelosti, odnosno po svim tačkama za koje se terete.

"Optužnica je potvrđena i to je zapravo najbolja vijest", kazao je tužilac Ahmet Halebić, koji je istragu protiv generalnog sekretara i sekretara za finansije i marketing bh. kuće fudbala vodio gotovo godinu.

"Ostalo ne bih komentarisao", dodao je Halebić. Inače, optužnica protiv Kureša i Ušanovića sadrži 94 pisane stranice, te jako puno pod-tačaka krivično pravnih radnji za koje se terete.

"Dostavljeno je jako puno dokaza protiv Ušanovića i Kureša i ovo je veoma složen i ozbiljan posao", kazao je i advokat Kovač.

Inače, obimna i sada već potvrđena optužnica Ušanovića i Kureša tereti da su, obavljajući dužnost generalnog sekretara i sekretara za finansije i marketing, odnosno sekretara za ekonomsko-finansijske i marketinške poslove u N/FSBiH u pet godina, od januara 2001. godine do septembra 2006, izbjegli plaćanje poreza i tako oštetili budžet Federacije Bosne i Hercegovine u značajnom iznosu (navodno oko 2,5 miliona maraka).

Također, optužnica ih tereti da su u periodu od 1. januara 2001. godine do 31. maja 2005. godine zloupotrebom svog službenog položaja pribavili značajnu protivpravnu imovinsku korist.

----
PS
koliko god mi je drago (ce biti) da postane Kodro novi selektor,jos draze ce mi biti,vidjeti ovoga ######a iza resetaka...
hadzialmir
CITAT(K_nine @ 28.12.2007., 23:48) [snapback]135680[/snapback]
Meni uopste nije briga koce biti selektor. Legenda bosaskog futbala ili ne, ako neodvede nas na Juznoj Afriku, je.bacumu sve.

ajoj gdje se kote ovi jaki sto im je svaka druga j... . neka te gdje si i pisi nam iz bananovica nadam se da ce i administracija reagovati napokon
ZIJANCER_SA
Kodro već odabran?

Legenda mostarskog Veleža i bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Meho Kodro, navodno je već odabran za novog izbornika, a sve bi službeno trebalo biti objavljeno 5. siječnja sljedeće godine.

Podsjetimo, Kodro je prije dva dana izjavio kako odustaje od kandidature za mjesto izbornika jer ne želi nikome biti hrana za lavove. Što je potaklo Kodru da u dva dana u potpunosti promjeni mišljenje nije nam poznato…

Meho Kodro je navodno već pristao na ponuđene uvijete, a sastanak s čelnicima Saveza, koji je zakazan poslije novogodišnjih praznika, trebao bi biti samo puka formalnost.

Iskreno razmišljam o povratku u reprezentaciju BiH. Volio bih da naš sport i naše društvo pronađe pravi put. Savez je slika i prilika društva i države. Volio bih da dođu bolji dani za sport i da se vrate ljudi koji zaslužuju mjesto u našem nogometu, izjavio je prije nekog vremena u intervju za ######.ba Meho Kodro.

Uz dužno poštovanje prema Matthausu i Kranjčaru, koji je za razliku od Nijemca, otvoreno prihvatio mjesto izbornika BiH, mislimo da je Meho Kodro bolja opcija za našu reprezentaciju.

Pokaže li se ova informacija istinitom, od 5. siječnja sljedeće godine na kormilo reprezentacije Bosne i Hercegovine sjesti će njen prvi kapetan – Meho Kodro.
makdoric01
ja nikako nebih zelijo da bude Kodro iako nemam nista protiv njega.. samo mislim da treba biti STRANAC
ZIJANCER_SA
CITAT(makdoric01 @ 29.12.2007., 00:50) [snapback]135690[/snapback]
ja nikako nebih zelijo da bude Kodro iako nemam nista protiv njega.. samo mislim da treba biti STRANAC

Jaka ti zelja nema sta jarane eusa_clap.gif eusa_clap.gif
ZIJANCER_SA
CITAT(Maestro @ 29.12.2007., 00:55) [snapback]135692[/snapback]
kako sada izgleda, hoceli kodro biti???

ma 100% jaro!!
dadox
daj boze da je Kodro eusa_clap.gif
McCoy

zasto nebi volio da bude Kodro? icon_rolleyes.gif
..mi uvjek trazimo pomoc od stranaca,umjesto da uzmemo stvar u svoje ruke-a sad je dosla prava prilika za to..
Da li postoji garancija,da neki strani trener napravi nekakvo `cudo´od nase repke??ja mislim NE
Matthäeus bi bio samo marketinski-trik naseg saveza.dobili bi nove sponzore,novu lovu koju bi podjelili lesinari iz saveza medju sobno,boli Lothar-a neka stvar za nasu buducnost...
...a Cico bi radio ono sta mu iljo kaze,dovodili bi ponovo raznorazne kupoprodajne igrace u repku.boli njega neka stvar za nasu buducnost...

Dok je Kodro nasa sansa,koju cekamo od `96...Naravno nemamo kvalitet one (onih ekipa od 96-cca.2004) repke kad su igrali Konjic,Hibic itd.itd...
Kodro ce sigurno dobiti podrsku `otpisanih`, medija,navijaca itd...Dalje mislim,da ce konacno uspjeti (ne sam Mehaga..!) ,da `uvuce´odredjene ljude u Savez,da bi konacno imali nekakvu sjajnu buducnost,da konacnko imamo nove Balje,Brace,Hibe itd.

Ja ovo vidim kao sansu da ozdravi nas fudbal,od ovih lesinara,u koliko se uspjije da se postavi direktor (bivsi fudbaler),krenulo bi sve naprijed..

Hajde da isprobamo nesto novo *ebem mu misa,pocetak je napravljen..
eto...po prvi put ce mo imati bivseg proslavljenog fudbalera na klupi-sa jos par odredjenih na njegovj strani ,ce mo sigurno imati blistavu buducnost-ne ocekujem plasman na veliko takmicenje,ali se makar mogu nadati tome...
,a koliko vidim/cujem,vec ima skepticnih ljudi (Boze me sacuvaj...)
BrcanskaMalta
CITAT(makdoric01 @ 28.12.2007., 17:50) [snapback]135690[/snapback]

mogao bi ti svasta napisati, odgovoriti na sto nacina, pa na prijatan do bas nenajfiniji nacin, ali samo cu replicirati sto je vec bilo receno:

"sljedeće godine na kormilo reprezentacije Bosne i Hercegovine sjesti će njen prvi kapetan – Meho Kodro."

KAD GA UGLEDAM NA TERENU IMA SRCE DA KUCA SVOM SNAGOM, IMA DA SUZE KRENU NA OCI OD RADOSTI, STO BOSANSKOHERCEGOVACKA LJUDINA KAO STO JE MEHO VODI BiH REPKU! (kako god pogledas nebi to isto bilo sa mattheusom, kranjcarom, ili bilo kojim drugim strancom...)
ZIJANCER_SA
Ja licno bih volio da bude Kodro Selektor, jer ako ce mo porediti neke uspijehe i neuspijehe onda pogledajte sta je bio Bilic prije nego je preuzeo Hrvatsku repku, selektor mlade repke koja je dozivjela najveci neuspijeh odkako postoji pod vodstvom Bilica i oni ga prekomanduju u A-Tim gdje covjek cini cuda.
Kodro je za mene u svemu bolji i iskusni od Bilica osim u patriotizmu gdje su za moj pojam podjednake patriote i jedan i drugi vole svoju zemlju i srcem se bore za nju na razne nacine.
Da Kodro nije patriota i da nevoli nasu dragu BiH zahvalio bi se na pozivu kao i mnogi nasi takozvani patriote sto su ovih dana se izgubili po raznoraznim Francuskim drugoligaskim klubovima i turskim drugorazrednim klubovima gdje mogu vise zaraiti neko da postanu Selektor nase repke.
Kodro je najbolji izbor kojeg smo imali od postanka nase repke, bivsi reprezentativac, kapiten, covjek, patriota itd itd, covjek kojem treba dati sansu svakako, covjeka kojeg treba podrzati u svakom smislu bilo nebilo rezultata na pocetku jer ekipa se stvara godinama mada sumnjam da ce mu puno trebati ako se svi vrate u repku, Kodra ce svi postovati pocev od igraca, navijaca itd itd.
Zamolio bih pojedine ljude ovdje na forumu da se ne izjasnjavaju previse negativno i da neblate ime naseg prvog Kapitena Reprezentacije BiH, jer on to nije zaluzio i da ga podrze kao i vecina jer covjek je zasluzio sansu da pokaze sta zna i umije. eusa_clap.gif
ZIJANCER_SA
CITAT(mahic @ 29.12.2007., 01:24) [snapback]135696[/snapback]
mogao bi ti svasta napisati, odgovoriti na sto nacina, pa na prijatan do bas nenajfiniji nacin, ali samo cu replicirati sto je vec bilo receno:

"sljedeće godine na kormilo reprezentacije Bosne i Hercegovine sjesti će njen prvi kapetan – Meho Kodro."
KAD GA UGLEDAM NA TERENU IMA SRCE DA KUCA SVOM SNAGOM, IMA DA SUZE KRENU NA OCI OD RADOSTI, STO BOSANSKOHERCEGOVACKA LJUDINA KAO STO JE MEHO VODI BiH REPKU! (kako god pogledas nebi to isto bilo sa mattheusom, kranjcarom, ili bilo kojim drugim strancom...)

Svaka ti cast jarane na odgovoru eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Vernes_bhf
KODRU ZA SELEKTORA!!!
Za mene, nas najbolji igrac ikad. Poslije rata naravno!
Kakav Cico, covijek bih radio samo prosto radi para. Iz posadine bih mu Ahmo nudio igrace da gura kroz repku.
Matheus, svaka cast kao igracu, i to sto je odveo Partizan u CL, al sta bih on s nama. Kao sto neko kaze, uvijek cekamo pomoc stranaca, uzmimo vec jedno stvari u svoje ruke i nesto sami raditi!
Ako se jedan Salihamidzic nasmije kada cuje da ce Matheus biti selektor, eh onda znate koliko je sati.
Ja ipak mislim da bih najbolje bilo da nam repku s klupe vodi Vaha ili Pape, kako bih lijepo izgledalo.

Jos jednom kazem, prvo bog pa onda Kodro (Za mene uvijek tako bilo)
Moj najveci idol a samo mi je 20 godina. Al sijecam se sve i jednu njegovu tekmu u najdrazem dresu.
Kada se razocarao i pustio koju suzu kada je stari rekao : - Nema vise Kodre u repci, a to je bilo 99' to znaci kada sam bio 12 godina!
pokvarenisir
od trojice...kodro je defitivno najbolji izbor..zbog ponajvise patriotskih razloga!

gorazde4ever
CITAT(dinco @ 29.12.2007., 01:48) [snapback]135699[/snapback]
ako bude kranjcar selekto ... ebo vise i nas fudbal .... on nije nista bolji od oni sto su do sada bili

mateus je legenda .... zna dobro igrace pronjuskat , i ima dobar loby

a plisek bi mozda trebao vodit u21 ;)

ovo za pliseka je fantastican prijedlog eusa_clap.gif ... steta sto su srbi vec zapikali tu poziciju... eusa_wall.gif (ebem im taj kljuc vise)
on stvarno zna da radi sa mladim (prespektivnim) igracima!!!!

efteling
Kljuc nas i spasava jer da ga nema ovi bi se brzo dogovorili baz ovog treceg, jer taj treci je obicno "lako kvarljiva roba". eusa_shhh.gif Usanovic,Pasalic,Colakovic,Muzurovic sve su ti treci, prvo fotelja pa onda sve ostalo.Neka kljuca jos mi nismo usli u fazu nacionalnog dostojanstva i treba neki kljuc zbog ravnoteze inace zavrsit cemo il u BG il u ZG.Ovako isplivat ce nesto, kao nadati se, Meho Kodro koji ce to imati, potrebno za povratak izgubljenog dostjanstva i ponosa. Nevidim drugi razlog zasto bi se on upustio u tu avanturu.
edin mehic
sta fali kodri cujem da se zalite da kodro nije vodio ni jednu ozbiljnu ekipu sat mu fali pa jel van basten vodio oa je holandiju odveo na evropsko i svjetsko prvenstvo a mi samo placemo i gledamo van basten je prije holandske reprezentacije bio trener ajax 2 pa sta vidi sta je uradio ja podrzavam kodru 100 posso stojim iza kralja vudbala kad je szabiojao po 5 komada u real socijedad svi smo vikali da je car bh vudbala i jeste bio i ostao
manijakdv
CITAT(Vernes_bhf @ 29.12.2007., 03:36) [snapback]135700[/snapback]
KODRU ZA SELEKTORA!!!
Za mene, nas najbolji igrac ikad. Poslije rata naravno!
Kakav Cico, covijek bih radio samo prosto radi para. Iz posadine bih mu Ahmo nudio igrace da gura kroz repku.
Matheus, svaka cast kao igracu, i to sto je odveo Partizan u CL, al sta bih on s nama. Kao sto neko kaze, uvijek cekamo pomoc stranaca, uzmimo vec jedno stvari u svoje ruke i nesto sami raditi!
Ako se jedan Salihamidzic nasmije kada cuje da ce Matheus biti selektor, eh onda znate koliko je sati.
Ja ipak mislim da bih najbolje bilo da nam repku s klupe vodi Vaha ili Pape, kako bih lijepo izgledalo.

Jos jednom kazem, prvo bog pa onda Kodro (Za mene uvijek tako bilo)
Moj najveci idol a samo mi je 20 godina. Al sijecam se sve i jednu njegovu tekmu u najdrazem dresu.
Kada se razocarao i pustio koju suzu kada je stari rekao : - Nema vise Kodre u repci, a to je bilo 99' to znaci kada sam bio 12 godina!

Sam sam ti takav,Meho mi je bio miljama ispred svih,nisam mogao prežaliti njegov odlazak iz reprezentacije iako nije pokazao ni trun onoga koliko je mogao.Još se sjećam njegovih penala kad je igrao za Tenerife pri kraju karijere,nije mogao niko odglumiti penal kao Meho.Za reprezentaciju je dao 3 gola ali su mi bili draži nego Bolina 33,ne znam zašto ali je tako bilo.
Dodohad
Raja nama nije najvaznije trener sa iskustvom nego licnost sto ima respekt i ljubav da nas digne iz ovih govana.

to moze bit kodro eusa_clap.gif eusa_clap.gif
hadzialmir
CITAT(Maestro @ 29.12.2007., 00:26) [snapback]135685[/snapback]
mislis da to buduceg selektora briga. jer ti ces ga samo vrijedjati preko neta jer do stadiona nes doci.

pasa citiras pogresnog al nema veze razumjeli smo se

ja bi volio cuti i nesto od @ventola nesto ga nema zadnji dana, nako friskih objektivnijih novosti...al ocigledno i on na godisnjem
McCoy
CITAT(manijakdv @ 29.12.2007., 12:13) [snapback]135711[/snapback]
Sam sam ti takav,Meho mi je bio miljama ispred svih,nisam mogao prežaliti njegov odlazak iz reprezentacije iako nije pokazao ni trun onoga koliko je mogao.Još se sjećam njegovih penala kad je igrao za Tenerife pri kraju karijere,nije mogao niko odglumiti penal kao Meho.Za reprezentaciju je dao 3 gola ali su mi bili draži nego Bolina 33,ne znam zašto ali je tako bilo.

hehe icon_mrgreen.gif
malo i ja o MehAGI da prokomentarisem-kao igracu..
U Velezu "mladi Kodro" zabijo golove Dortmundu (ima bas na youtube,ta tekma..),nastavio stopama Bajevica.
...Sjecam se nekih tekmi u dresu Sociedada,tamo je svakako legenda
kad je preso u Barcu,gledo sam svaku tekmu njegovu..i onu slavnu,kad je zavalio Realu dva gola,igro je i protiv Bayerna,kad su ovi osvojili cupUEFA...isto je zavalio Realu dva gola,kad je teneriffe pobjedilo 4-3..malo ga ke za*ebavo onaj heynckes-kad je dos`o na klupu teneriffe->Kodro bio jednom zmjena,i treb`o da u udje,a ovaj svabo se cijelo vrijeme dere na njega Mehooo.Mehoo,tada je i otis`o iz teneriffe u Alavaves->gdje takodje zabijo golove->na kraju igro jos u Izraelu..
..Igrala je BeHa repka u dizeldorfu protiv Fortune(organizovali Maric i Ristic)..Kodro dos`o povrijedjen,bez odobrenja Barce i odigro cca.5 minuta,ali je puno znacilo da se uopste pojavio na tu tekmu eusa_clap.gif

..Kodro kao trener??
Moje misljenje je,da ce imati vise uspjeha,nego sto bi ga imali "provjereni" cico ili "provjereni" lothar...
VanBasten,Klinsmann,Völler, Bilic itd....svi su oni bili igraci `prve lige´(´sem Bilica hehe) i svi su sjeli ´NEprovjereni´ na klupu jedne repke i imali su uspjeha...
Kodro vec godinama trenira podmladak Sociedada,a sjedio je takodje na klupi prve ekipe(kao co-trener) zajedno sa Bakerom.
Tu je ipak stekao dosta iskustva kao trener.Sta je najvaznije (za mene) je cinjenica,da je vrlo ozbiljan,bez skandalu u karijeri(->knpr.Basten,Völler,Bilic...)
Samo treba u Savezu jos ljudi poput Konjica,Bolica,Hibica itd....A Kodri treba jedan pomocni trener (saradnik) i tu mislim,da bi idealan bio Ristic -koji bi jedva cekao taj poziv...

ima za kraj jos jedna anekdota ,u vezi Kodre...
...Bila dva jarana u Spaniji (na godisnjem->ballerman hehe)...upzonali su neke svabe i onda cuga/party itd...
Nakon toga u gradu sretnu neke spance,frka,i ovi ih krenu da ih tuku->ova dva pajdasa se odmaknu od svaba,ali spanci krenu za njima(skim si ,taki si...) stignu ih, i hoce da ih izmarisu,ovaj jedan spomenu Bosnu i rece KODRO!,kad su spanci culi KODRO, odma se smire i pocnu se smijati i nesto parlatiti ,kao Kodro ´un grande´ blabla->i onda sa spancima cuga/party....hehe

...Kodro je velika faca u Spaniji ( ne samo u SanSebastianu)

KODRU ZA SELEKTORA!!!
junkie
Evo neka moja "ekspertiza" o preostalim imenima u opticaju... icon_mrgreen.gif

ZLATKO "CICO" KRANJČAR

Od svih selektora, koji su ostali u užem spisku, njega najmanje priželjkujem. Zašto? Poznato je da se njemu lako razno-razni menadžeri upliću u rad. O tome je nekoliko puta pisala i hrvatska štampa. Drugi razlog zbog kojeg ga najmanje priželjkujem je njegova izrazita odbrambena orjentiranost. Dakle, igrat ćemo kao i Hrvatska u 3-5-2 formaciji, ali će krila više ličiti na vanjske bekove, tako da dobivamo 5-3-2 formaciju. Bili bi sigurni da nećemo primiti gol, ali bi zabijali svaku četvrtu utakmicu. Na SP 2006. u Njemačkoj, kod njeg je grijao klupu Klasnić, koji je tada bio u daleko najboljoj formi od svih reprezentativaca Hrvatske. A, treba li napominjati kako mu Eduardo "Dudu" da Silva, trenutno najbolji igrač Hrvatske, nije bio niti na spisku putnika na SP 2006. Moram li napominjati da je Hrvatska bila veliki favorit za prolaz dalje u grupi s Japanom, Australijom i Brazilom (?), a da se nije kvalifikovala u osminu finala zbog njegovih eksperimenata. Treći razlog je njegova odanost alkoholu. Po svim referencama, on i Slišković su rame uz rame.

LOTHAR MATTHÄUS

Nije ni on moj favorit, jer je teško za očekivati da će raditi za 5.000 eura. Navodno, plaćat će ga i njegovi sponzori. To može i da znači dá će sponzori te novce povratiti u svoju kasu, tako što će baviti se prodajom razno-raznih jakirovića, aračića, bajića, radeljića, berberovića...Kao trener nije ništa postigao, sem što je Partizan uveo u Ligu prvaka, te što je sa Salzburgom osvojio austrijsko prvenstvo kao pomoćnik Giovanniu Trapattoniu. Ostatak njegove trenerske karijere bilo je vođenje reprezentacije Mađarske, koja je u njegovom periodu vođenja reprezentacije dotakla dno dna, i Rapid Vienna (Beč), kojeg zamalo nije izbacio u niži rang. Sjećam se vrlo dobro da je Partizan, na domaćem terenu, vrlo dobro parirao Realu. Šta više, Real nije uputio više od pet-šest šuteva. Utakmica je završila 0-0, a tada je Bajić strpao Raula u mali džep. Dakle, imao je šlifa od kloceva uraditi nešto. Druga stvar je njegov privatni život, i kurvaluci, i alkoholizam, i sve ostalo. Njegova cura ima 17 godina! On je vozi u školu i vraća kući. Njemu je 46 godina, što u mnogome govori o njegovoj ličnosti. Poznato je da se znao posvađati sam sa sobom i da je bio najomraženiji igrač u svlačionici reprezentacije Njemačke. Poslužit ću se komentarom njegovog bivšeg saigrača, "Brace", u vezi s njegovom kandidaturom: "Lotar...Ha, ha, ha...Nemam drugi komentar." "Braco" bi ga trebao najbolje poznavati, jer su bili saigrači. On će imati jaku podršku srpskog lobija u N/FS BiH, jer mu je nekadašnja supruga Srpkinja i zbog ovog icon_arrow.gif Lotthar Matthäus.

MEHO KODRO

Ja se nadam da će on biti selektor, bez obzira na to što nema prevelikog iskustva. Radio je kao trener omladinskog pogona Real Sociedada, te kao pomoćnik José Maria Bakeru na klupi Real Sociedada. Trebam li napominjati da su njih dvojica bili apsolutno neuspješan tandem, jer su bili predposljednji na tebeli nakon pola sezone? Zbog čega, onda, da forsiram Mehu Kodru? Zbog dokazanog Mehinog patriotizma. Meho je najbolji napadač Bosne i Hercegovine od rata na ovamo. Za Real Sociedad je u 100 tekmi zabio 84 gola. U Barci je bio glavni napadač, ali ga je zajebao dolazak mladog i talentovanog Ronalda u tim. Iz kluba mu je rečeno da će mu biti zamjena, a to Kodro nije htio prihvatiti, te je otišao u Teneriffe. Doduše, i Slaven Bilić je bio igračka veličina, a prije dolaska u reprezentaciju Hrvatske bio je loš trener. Sa "U21" reprezentacijom Hrvatske nije ništa napravio, a i s Hajdukom je bio pravo loš. Smatram da Kodro, zajedno u tandemu s Konjićem, Bolićem, Hibićem...može odvesti BiH na SP. Kodro, come in!
HiDo

tebi je sve strano bolje nego nase
HiDo
koga je vodio bilic i klinsman pa ni marko van basten nije od iskustva pustite mehagu na miru napred MEHAGAAAAAAAAAAA
amirb
Pustite se sporta,a i Guse.Ne znam kako bih prezalio nedostatak njegovih hazardeskih izleta.Hasagic i Tolja su izmislili disciplinu golmana za njega.Ne gledaj sta kaze vec ko kaze...
ajdin_travnik
CITAT(Maestro @ 29.12.2007., 13:23) [snapback]135719[/snapback]
Vidi Vidi Guše..
Evo nama opet novih potpisnika i buntovnika.....

Gušo za avazov sport:

Koga priželjkujete za selektora? Vjerujte, ne znam ni ko je ušao u uži izbor. Ali, ko god da dodjebice teško nešto napraviti, pa makar to bio i Oto Rehagel. Kod nas ima hiljadu struja. Muzur je napravio dobru ekipu. A šza će sada biti-hoće li se vratiti "pokajnici", hoćeki igrači koji su završili minule kvalifikacije htjeti igrati ako se ispune svi uslovi "pokajnicima", šta će i kako će biti, teško je kazati u ovome momentu.

Ipak, nas sedam-osam (Misimoivć, Bajić, Malitoć.Muslimović,Krunić, eusa_eh.gif Rahimić eusa_eh.gif ...) koji smo rekli da nećemo više igrati za reprezentaciju ako se "pokajnicima" ispune svi uslovi. To smo jasno i glano rekli članu Predsjedništva Sulejmanu Čolakoviću, kaže Gušo

avaz sport

trebao si postavit ostatak teksta, gdje pise da im nepase sto potpisnici zahtjevaju da se svi pozovi u kakvoj god formi bili!
BrcanskaMalta
CITAT(Maestro @ 29.12.2007., 06:23) [snapback]135719[/snapback]
Vidi Vidi Guše..

Gušo za avazov sport:

Koga priželjkujete za selektora? Vjerujte, ne znam ni ko je ušao u uži izbor. Ali, ko god da dodjebice teško nešto napraviti, pa makar to bio i Oto Rehagel. Kod nas ima hiljadu struja. Muzur je napravio dobru ekipu. A šza će sada biti-hoće li se vratiti "pokajnici", hoćeki igrači koji su završili minule kvalifikacije htjeti igrati ako se ispune svi uslovi "pokajnicima", šta će i kako će biti, teško je kazati u ovome momentu.

Ipak, nas sedam-osam (Misimoivć, Bajić, Malitoć.Muslimović,Krunić, eusa_eh.gif Rahimić eusa_eh.gif ...) koji smo rekli da nećemo više igrati za reprezentaciju ako se "pokajnicima" ispune svi uslovi. To smo jasno i glano rekli članu Predsjedništva Sulejmanu Čolakoviću, kaže Gušo

avaz sport

glavni razlog to sto je rekao jeste zato sto on misli, kao i ovi ostalih sestorica-sedmorica, da ne trebaju svi "buntovnici" biti pozvani na prvu utakmicu BiH repke koja slijedi... (napr. Beslija, Milenkovic, itd..) ovi sto nisu standardni...

pusti se ba Guse, njemu je krivo sto on nema mjesta ukoliko se vrate Hasagic, Tolja...
junkie
CITAT
"Nas sedam - osam (Misimoivć, Bajić, Maletić, Muslimović, Rahimić...) dogovorili smo se da nećemo više igrati za reprezentaciju ako se pokajnicima ispune svi uslovi. To smo jasno i glasno rekli članu Predsjedništva Sulejmanu Čolakoviću", dodao je Krušo.

Ovo je fantastično! Nećemo više imati u repki Misimovića, Rahimića, Bajića, Maletića i Muslimovića. Realno, nemate pojma nijedan. Mada, ovo je čista "patka" ovih kloceva, jer znaju da nemaju kvaliteta za reprezentacije. Ovim načinom pokušavaju da se "zabetoniraju" u repki. A, u slučaju da dobiju poziv, oni će ga objeručke prihvatiti, jer nemaju obraza!!!

Poređenja:
  • Od Kruške su bolji Hasagić, Tolja, Ramović, Piplica i Burić;
  • Od Bajića su bolji Spahić, Papac, Pandža, Nadarević i Milenković;
  • Od Maletića su bolji Pjanić, Bešlija, Vršajević i Salihamidžić;
  • Od Muslimovića su bolji Džeko i Čustović;
  • Od Rahimića su bolji Bajramović i Grlić;
  • Od Berberovića su bolji Muharemović, Merzić i Salihamidžić;
  • Od Misimovića su bolji Pjanić i Bajramović.

Ovo bi bilo super, jer više ne bi imali amatera u reprezentaciji. icon_smile.gif
ZIJANCER_SA
CITAT(Maestro @ 29.12.2007., 13:23) [snapback]135719[/snapback]
Vidi Vidi Guše..

Gušo za avazov sport:

avaz sport

Jest mi vala zao sto necu gledati vise Gusu, Bajica, Maletica, Krunica pa i Muslimovica (dok nepronadje klub gdje ce igrati) evo sve mi suze idu niz ledja hahahahaha , e moj Guso tarabo jedna i ako si dijete Zelje za koga navijam ali si najzesca rupa u nasoj repci odkako postoji ti, Dedic i Alaim ste nesto sto je zalutalo u Fudbalskim vodama hahahahaha. Rahimic bi nam nedostajao dosta u repci gdje bi svi bili prisutni jer je strasno jak defenzivni vezni u tandemu sa Bajramovicem bi bio beton, a sto se tice Misimovica za njega mogu samo reci da trenutno mi nemamo zamijene na sredini terena dok mali Pjanic nedobije sansu i nedokaze se na toj poziciji.
Vernes_bhf
haha, Guso je JADAN!
To on bolan zna da vise nikad nece vidjeti golmanske rukavice rep.BiH.
Sta ce Guso pored Kene i Almira Tolje, NISTA.
Nikad nisam dozivio da golman one visine, primi onakav gol kao sto nam je Hakan Sukur dao u prvoj tekmi s turcima.
Dosta vise Adnane onih tvojih izletanja izvan sesnesterca, tad se ja mislim cijela BiH skameni!
a ovo za ce njih 5-6 biti novi ''buntovnici'' hahahah cista laz guse iz poznatih razloga.
Dzeko je bio jasan da bih volio da nam se vrate najbolji, tako isto mislim da i Rahimic razmislja posto je dobar jaran s Spahom.
Muslim je vec igrao s Spahom i co. tako da je ovo cista laz.. Jedino je JEL SAN PISAO TO
Istok
CITAT(junkie @ 29.12.2007., 13:39) [snapback]135724[/snapback]
Poređenja:
  • Od Kruške su bolji Hasagić, Tolja, Ramović, Piplica i Burić;
  • Od Bajića su bolji Spahić, Papac, Pandža, Nadarević i Milenković;
  • Od Maletića su bolji Pjanić, Bešlija, Vršajević i Salihamidžić;
  • Od Muslimovića su bolji Džeko i Čustović;
  • Od Rahimića su bolji Bajramović i Grlić;
  • Od Berberovića su bolji Muharemović, Merzić i Salihamidžić;
  • Od Misimovića su bolji Pjanić i Bajramović.
Ovo bi bilo super, jer više ne bi imali amatera u reprezentaciji. icon_smile.gif

Pretjera ga i ti @junkie, Maletic je dobar igrac, bolji od mnogih koje ti nabroja, Muslimovic je igrac koji je svakako potreban ovoj reprezentaciji bez obzira sto nije standardan u svojoj ekipi, Rahimic skoro pa nezamjenjiv na svojoj poziciji i nikako se ne moze porediti sa Grlicem i Bajramovicem koji nisu klasicni def. vezni (jedina alternativa Rahimicu je Damjanovic), Misimovic je najbolji play kojeg imamo ali bez njega bi mozda i mogli.

Ovo nam svakako ne treba, nadam se da u ovom nema istine i da je u pitanju jos jedna novinarska patka jer u suprotnom nece valjati. Nasoj reprezentaciji je potreban mir u kuci, dobra atmosfera a trebat ce joj i svaki od pomenutih igraca.
Ventola
CITAT(hadzialmir @ 29.12.2007., 12:58) [snapback]135714[/snapback]
pasa citiras pogresnog al nema veze razumjeli smo se

ja bi volio cuti i nesto od @ventola nesto ga nema zadnji dana, nako friskih objektivnijih novosti...al ocigledno i on na godisnjem

Nema odmora dok se go-vna ne otjeraju..

Danas smo, putem nasih nekih veza, stupili u kontakt s Kodrom. Zvali su ga iz saveza telefonom i htjeli su da im se odma' izjasni sto je on odbio i rekao im je da ce doci u BiH ovih dana da sa njima porazgovara. Vjerovatno je zato i odgodjen izbor selektora do 5.1.

Sad za sad, toliko...
Istok
Maletic je trenutno najbolje desno krilo koje imamo s obzirom da je sasvim izvjesno da nema nista od povratka Salihamidzica.

Opet kazem da nam je potreban svaki igrac a najpotrebniji nam je mir u kuci. Svaka svadja i podjela vodi u situaciju koju smo imali prije nekoliko mjeseci, novi naslovi i prepucavanje preko novina, losa atmosfera i losi rezultati. Zato kazem da ce ovo biti najvazniji zadatak novog selektora koji bi trebao poceti sa nule, ne dajuci prednost bilo kome. Niko se ne smije osjecati kao pobjednik ili porazeni, to je u interesu reprezentacije.

Vjerujem i nadam se da Kodro ima dovoljno zivotnog iskustva i karizme da moze ovo prevazici. Zato on i jeste najbolji kandidat od trojice koja su ostali u igri.
Mili
CITAT(Ventola @ 29.12.2007., 15:36) [snapback]135746[/snapback]
Nema odmora dok se go-vna ne otjeraju..

Danas smo, putem nasih nekih veza, stupili u kontakt s Kodrom. Zvali su ga iz saveza telefonom i htjeli su da im se odma' izjasni sto je on odbio i rekao im je da ce doci u BiH ovih dana da sa njima porazgovara. Vjerovatno je zato i odgodjen izbor selektora do 5.1.

Sad za sad, toliko...

i kakav je tvoj komentar na ovo sve....?!?!?
BihBel
sta i ovaj da nam bude selektor ccccc BRUKA

( http://www.arhiva.srbija.sr.gov.yu/g3/imag...us151203jpg.jpg )
al
ko da je to vazno eusa_wall.gif

oni su njemu rekli da to radi, ko da on zna sta je to... icon_rolleyes.gif
makdoric01
Ovaj Guso me pravo nasmijo... HAHAAHAHHAHA.. ko da ce zbog ovog idiota sada promjeniti sta ''dobro'' rade.. On je ###### sa Usanovicem i Pasalicem pa hoce da se vrate.. neka neka Guso, samo ti pricaj iz tvog Kipra, nisi vise ni za pandure HAHAHHA
ermin-jaran
Mislim da ce Meho biti selektor....
u savezu poceli da razmisljaju icon_eek.gif ne zato sto imaju sa cim vec zato sto nemaju kud "doveli cara do duvara"stolicu treba sacuvati
u slucaju da izaberu Mateusa ,a pogotovo Kranjcara(pasalica) sa prvim porazima vec bi bilo sasuto po njima bez milosti ...
navijaci(BHF) struja i te kako bitna u svemu ovome ....

Meho nema iskustvo ali ima znanje sigurno je da ce povratiti mir stabilnost u repku sto je u ovom momentu najvaznije djelim misljenje @istoka

Neznam jel ovaj Ceko stvarno misli ono sto kaze ali su mu inicijative dosta pozitivne..???
BeiHa
mislim ako je ova izjava tacna od guse da opet od nase repke nece biti nista.znaci od butovnika imacemo 3,4 igraca u povratku a tako ce mo isto imati 3,4 igraca koja po gusinovoj izjavi nece igrati.znaci nista nismo dobili opet nam manjka jedna vrsta kostura koja jedna ekipa treba da ima.bez muslimovica,rahimica, misimovica pa i maletica necemo imati 4 standardna igraca koja su nam ite kako potrebna.
nebi bilo dobro da se ovo desi ostadosmo opet na starom
Mili
CITAT(BEIHA @ 29.12.2007., 18:40) [snapback]135757[/snapback]
mislim ako je ova izjava tacna od guse da opet od nase repke nece biti nista.znaci od butovnika imacemo 3,4 igraca u povratku a tako ce mo isto imati 3,4 igraca koja po gusinovoj izjavi nece igrati.znaci nista nismo dobili opet nam manjka jedna vrsta kostura koja jedna ekipa treba da ima.bez muslimovica,rahimica, misimovica pa i maletica necemo imati 4 standardna igraca koja su nam ite kako potrebna.
nebi bilo dobro da se ovo desi ostadosmo opet na starom

boga mi npr Maletic je se tek pojavio kad su eto buntovniki se povukli. Isto vazi za Rahimica. Misimovic itako izgleda samo igra dobro kad ima oko sebe igrace poput Barbe ili Bajramovica. A Muslimovic ja bi reko u ovoj formi kakvoj je itako nema pravo da igra za repreztaciju. ma da ja mislim da to za njega ne vazi (to sto stu eto ko izjavili) icon_smile.gif A muslimovic je igro ja mislim protiv malte, gdje je i dao 2 gola.
Alen765
CITAT(makdoric01 @ 29.12.2007., 17:45) [snapback]135755[/snapback]
Ovaj Guso me pravo nasmijo... HAHAAHAHHAHA.. ko da ce zbog ovog idiota sada promjeniti sta ''dobro'' rade.. On je ###### sa Usanovicem i Pasalicem pa hoce da se vrate.. neka neka Guso, samo ti pricaj iz tvog Kipra, nisi vise ni za pandure HAHAHHA
Neznam po cemu vrijedzas gusu, covjek je mnogo do sada pomogao Reprezentaciji i odbranio i one mozda najteze ... nije on kriv sto nasa reprezentacija ima lopove u savezu, sto je direktor sastavljao tim pa nam sve rupe bile i protivnik lahko dolazi do gola, a nijedan golman nije siguran da moze sve odbraniti....PAMET U GLAVU MLADICU....
Pitar187
CITAT(Alen765 @ 29.12.2007., 19:46) [snapback]135771[/snapback]
Neznam po cemu vrijedzas gusu, covjek je mnogo do sada pomogao Reprezentaciji i odbranio i one mozda najteze ... nije on kriv sto nasa reprezentacija ima lopove u savezu, sto je direktor sastavljao tim pa nam sve rupe bile i protivnik lahko dolazi do gola, a nijedan golman nije siguran da moze sve odbraniti....PAMET U GLAVU MLADICU....

kakav guso bolan? kako je on to pomogao nasoj reprezentaciji? jel nam pomogao kad smo izgubili 5 ovih zadnjih utakmica zaredom??
izjavljuje guso kako je muzurovic napravio dobru ekipu a ekipa nam karina...sjecam se kad su nas amateri malta napadali na kosevo halooo malta napada...
guso gleda svoju guzicu zato sto zna da on nikad repke nece vidit nije ni blizu hasagica i tolje...

guso treba da suti i ne pravi nikakve probleme zato sto se pozitivne stvari desavaju prvi put na puno godina
eddo
sudeci po izjavi koju je Guso dao, on je sebicni ######, koji gleda stirktno licne interese. nebi on repke ni vidjeo da nije Hasagic bojokotov'o tu istu u drustvu s ostalima...

u repci jedino sto mozda trenutno vrijedu su muslimovic i misimovic, evtl rahimici,

sumnjam da ce javnost plakati za njim, pogotovo nakon takvih stavova (kako ce on bojkotovati repku u slucaju da se potpisnicima savez prilagodi)....

Guso, FUCK OFF!
K_nine
CITAT(Zeljovac @ 29.12.2007., 20:23) [snapback]135775[/snapback]
Ma sta god da se desi, neko prvenstvo mi necemo vidjeti.

pa onda navijaj za hr ili srb, dosta je vise sa time "necemo mi nikada ici na sp ili ep :(" Kad ste toliko negativni nemoj te ni navijati za BiH
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.