Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
haso
CITAT(dInO.H @ 17.07.2008., 16:53) [snapback]163312[/snapback]
Pjanić dobio dozvolu za nastup u bh. dresu

Piše: Predator
Četvrtak, 17.07.08. 17:46.

Vijest koja je u poslijepodnevnim satima lansirana iz Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine obradovaće sve navijače našeg nacionalnog tima. Miralem Pjanić dobio je dozvolu za nastup u bh. dresu!
Međunarodna fudbalska federacija, FIFA, pozitivno se izjasnila o molbi NS/FS BiH da fudbaler Lyona može promijeniti sportsko državljanstvo, potvrđeno je na web stranici našeg Saveza. Podsjetimo, Pjanić je već oblačio dres omladinskih selekcija Luxemburga, pa je za promjenu sportskog državljanstva zeleno svijetlo morala dati i FIFA. Iako je izjava u kojoj traži dozvolu FIFA-e za nastupa za BiH, sa Pjanićevim potpisom, iz bh. kuće fudbala prema Zurichu upućena prije više od pola godine, sve do danas bilo je neizvjesno kakav će odgovor stići.

Francuski mediji čak su špekulisali da bi Pjanić mogao zaigrati i za Tricolore. Međutim, današnjom odlukom koju je donijela Komisija za status igrača demantovane su sve špekulacije i Pjanić će u budućnosti moći nositi samo dres sa državnim grbom BiH!

Dragulja bh. i evropskog fudbala, bh. navijači će uživo moći gledati već 20. avgusta u Zenici gdje će naš nacionalni tim u prijateljskom susretu odmjeriti snage sa Bugarskom. Naravno, pod uslovom da Pjanić dobije poziv novog selektora Ćire Blaževića, u što ne sumnjamo, obzirom da je Ćiro nedavno izrazio žaljenje što FIFA odugovlači sa izjašnjavanjem u Pjanićevom „slučaju“.

Sretno Miraleme!

pa jel moguce da je ovaj savez nesto uradio u korist BH fudbala?
Almir
CITAT(dInO.H @ 17.07.2008., 15:53) [snapback]163312[/snapback]

Vijest koja je u poslijepodnevnim satima lansirana iz Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine obradovaće sve navijače našeg nacionalnog tima. Miralem Pjanić dobio je dozvolu za nastup u bh. dresu!
Međunarodna fudbalska federacija, FIFA, pozitivno se izjasnila o molbi NS/FS BiH da fudbaler Lyona može promijeniti sportsko državljanstvo, potvrđeno je na web stranici našeg Saveza. Podsjetimo, Pjanić je već oblačio dres omladinskih selekcija Luxemburga, pa je za promjenu sportskog državljanstva zeleno svijetlo morala dati i FIFA. Iako je izjava u kojoj traži dozvolu FIFA-e za nastupa za BiH, sa Pjanićevim potpisom, iz bh. kuće fudbala prema Zurichu upućena prije više od pola godine, sve do danas bilo je neizvjesno kakav će odgovor stići.

Francuski mediji čak su špekulisali da bi Pjanić mogao zaigrati i za Tricolore. Međutim, današnjom odlukom koju je donijela Komisija za status igrača demantovane su sve špekulacije i Pjanić će u budućnosti moći nositi samo dres sa državnim grbom BiH!

Dragulja bh. i evropskog fudbala, bh. navijači će uživo moći gledati već 20. avgusta u Zenici gdje će naš nacionalni tim u prijateljskom susretu odmjeriti snage sa Bugarskom. Naravno, pod uslovom da Pjanić dobije poziv novog selektora Ćire Blaževića, u što ne sumnjamo, obzirom da je Ćiro nedavno izrazio žaljenje što FIFA odugovlači sa izjašnjavanjem u Pjanićevom „slučaju“.

Sretno Miraleme!

Hoce li on sad bojkotovati repku biggrin.gif

Kad bi jos Ciro mogao nagovoriti Subotica i tog talenta Sarica da zaigraju za nas, mogli bi imati repku za respekt.
telstar
Ciro koliko ima srece odvest ce ovu repku u Afriku i napraviti rezultat, poslije toga postaje dozivotni prijecednik fudbalskog saveza sto ce da baci nas fudbal u jos vece crnilo, Iljo i kompanija ne znaju da su jos veceg lopova od sebe doveli u savez hehehe.
Almir
CITAT(sanelaga @ 17.07.2008., 16:15) [snapback]163323[/snapback]
imamo mi i sada vec repku za respekt i bez subotica i sarica, naravno da bi oni tu jos doprinjeli nesto al mi i bez njih imamo dobru repku!!! naravno ako svi igraju

Od kako su Hibic i Konjic prestali krpimo se sa stoperima a Subotic bi bio idealno rjesenje, bolji je od bajica, Radeljica ali i od Nadarevica i Pandze.
legionar
neznam zašto ne upotrebit mozak prije nego napišete post... napade Hasana što neće da igra... sto puta smo vec ocjeđivali tu temu.. svi je jasno da neće da igra i ko mu ne bi zamerio.. nije je on 18 godina star, po drugi strani nama trebaju mlađi igrači koji će povezati staru i novu generaciju...

pa opet Barbarez koji je isto daj svoj dio u repki BIH neznam zašto vas bode il Braco il Barba obojica su dali doprinos u bh repci...

@legenda: psot tije realan puno toga važniejga treba riješiti pa onda po vrsti sve ostalo pa i BH sport. Kuću nemožeš početi praviti tako da počneš sa krovom nego sa temeljima, tako je to i u državi...
Ado89
CITAT(nobel078 @ 17.07.2008., 16:02) [snapback]163316[/snapback]
Ma ziva istina buraz.Sto bi lagao?Zar nisi znao ovo za Ronalda? respekt.gif respekt.gif respekt.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ma dobro jesam nazdravimo.gif
legenda
CITAT(legionar @ 17.07.2008., 18:23) [snapback]163330[/snapback]
neznam zašto ne upotrebit mozak prije nego šta napišet... napade Hasana što neće da igra... sto puta smo vec ocjeđivali tu temu.. svi je jasno da neće da igra i ko mu ne bi zamerio.. nije je on 18 godina star, po drugi strani nama trebaju mlađi igrači koji će povezati staru i novu generaciju...

pa opet Barbarez koji je isto daj svoj dio u repki BIH neznam zašto vas bode il Braco il Barba obojica su dali doprinos u bh repci...

@legenda: psot tije realan puno toga važniejga treba riješiti pa onda po vrsti sve ostalo pa i BH sport. Kuću nemožeš početi praviti tako da počneš sa krovom nego sa temeljima, tako je to i u državi...

Amin Boze da se neko dozvao pameti.

@legionar ti si prvi koji je skotno sta ja pisem vec par dana. Sve nam govori vijest a i fotke da se ######ovi setaju bascarsijom i da ih niko nije ruzno ni pogledao. Sve je jasno, ima narod vecih briga, jer treba uspjeti prezivjeti sa manje para nego sto realo treba mjesecno.

Et rijesilo se i to s Pjanicem konacno, pa da vidimo kako ce to sve teci dalje!

@telstar Ciro je bio i u hrvatskom nogometu pa bas i nisam primijetio da ih je zavio u crno. Naprotiv udario im je temelje kakve nije imao ni savez bivse drzave. Budi realan i nemoj gledati kako se ko zove pa ga zbog toga omalovazavati.
Kabe
CITAT(member222 @ 16.07.2008., 22:10) [snapback]163240[/snapback]
a de mi reci koliko su to Ballack i Ronaldinho imali operacija u karijeri? a koliko Hasan? Koliko su puta Ballack i Ronaldinho potrgali ligamente u koljenu? a koliko Hasan?

Jedno su Ballack i Ronaldinho, a drugo je Hasan. Hasanov stil igre je da ide 500 na sat non-stop. Hasan gine na terenu svaku tekmu... nazalost zato i jest imo toliko povreda. Iskreno mislim da je se Hasan 'istrosio' u svojoj karijeri. Zadnje 2-3 godine je malo usporio..

Jeste potrgo se al za Bajern!!Al dobro hvala mu velika ,nije ni njemu uvijek bila sjajna situacija u Repci ,ima tu sad malo njegove suplje i nekih drugih elemenata sto Braco vise nece (pardon nemoze!!!).Oprostio se treba mu zahvaliti i pozeljeti sve najbolje .
tarik_pasa
Prelivode......
Ado89
CITAT(dInO.H @ 17.07.2008., 15:53) [snapback]163312[/snapback]

Sretno Miraleme!

Dobra vijest bojao sam se da ga francuzi ne jame
dadox
CITAT(Gigo @ 17.07.2008., 18:10) [snapback]163341[/snapback]
Hvala Bogu, eto sad nema sanse da Pjanic bilo gdje zaigra, osim za nasu Repku....Al bice oni garant, koji ce pitati, imali sad sanse da zaigra za Francusku....

Evo im odogovor odma... NEMA

mislim da ima sve dok neodigra jednu oficialnu utakmicu .... inace dobra vjest
amirb
CITAT(hary-xs @ 17.07.2008., 19:13) [snapback]163343[/snapback]
Popisujem ovog cojka iz Norveske! biggrin.gif

Dabogda vas Ahmeti, Uslje, Colakovici, Tigrovi, Cire i ostali pratili cijeli zivot...
Zamene je reprezentacija zavrsila onog dana kad su otjerali Kodru, Bolu, Barbareza, Konju i osatale...

"Prelivode"

angry.gif

bas tako brate
Eborg
Mustedanagić u Ćirinom stručnom štabu
Samir Šišić 17.07.2008 18:36

Džemal Mustedanagić, nekadašnji prvotimac zagrebačkog Dinama i bivši reprezentativac SFR Jugoslavije, najvjerovatnije će biti prvi pomoćnik u stručnom štabu Miroslava - Ćire Blaževića, selektora fudbalske A reprezentacije BiH.

"Ljubav" između Blaževića i Mustedanagića seže još iz davne 1982. godine, kada je naš sadašnji selektor bio trener šampionske generacije Dinama, u kojoj je igrao i Mustedanagić.

"Mustedanagić je naš Bosanac, rođen u Bosanskom Novom, vrijedan je i nadam se da neće biti problema da ga uzmem za svog saradnika. Sarađivao sam s njim dugo godina i u njemu ću imati vjernog asistenta, a vjerujem da će zadovoljiti i ukuse čelnika našeg saveza. Oko sebe želim okupiti ljude koji su spremni i sposobni da preporodimo bh. nogomet", rekao je Blažević.

Mustedanagić je prije nekoliko godina bio i kandidat za trenera FK Željezničar, ali je tada njegov dolazak u Sarajevo propao. Proteklih godina se posebno isticao u radu sa mladim igračima, a "njegova djela" su Eduardo da Silva, Vedran Ćorluka, Ognjen Vukojević..., doskorašnji Dinamovi prvotimci i standardni reprezentativci Hrvatske, čijom prodajom su popularni "modri" dobrano napunili klupsku kasu.

Iako je to Blažević najavljivao, sada je izvjesno da je dolazak Zlatka Dalića u stručni štab našeg nacionalnog tima definitivno propao. Livnjak, koji je godinama bio uz Blaževića, sjeo je na klupu albanskog prvaka Dinama iz Tirane, čime je otpala mogućnost dolaska u Sarajevo.

Još nije poznato ni ime trenera golmana. Spekulisalo se, a i Blažević je potvrdio, da bi to mogao biti Enver Lugušić. Međutim, iz N/FS BiH su potvrdili da su sada u igri i Enver Marić, legenda Veleža, koji dugi niz godina s uspjehom radi u Njemačkoj, te Fahrudin Omerović, nekadašnji reprezentativac naše zemlje. Čak nije isključeno da u stručnom štabu budu i Marić i Omerović, jedan kao trener specijalista za golmane, a drugi kao Blaževićev pomoćnik uz Mustedanagića.
Almir
CITAT(hary-xs @ 17.07.2008., 17:13) [snapback]163343[/snapback]
Popisujem ovog cojka iz Norveske! biggrin.gif

Dabogda vas Ahmeti, Uslje, Colakovici, Tigrovi, Cire i ostali pratili cijeli zivot...
Zamene je reprezentacija zavrsila onog dana kad su otjerali Kodru, Bolu, Barbareza, Konju i osatale...

"Prelivode"

angry.gif

De ba ljudi, pun mi je kufer saveza, ali vi ne date nikom barem malo teoretski i sportski o necemu raspravljati i diskutirati. Pitam se da li su i ovaj Pjanic, i Spahic prelivode ako zaigraju za BiH, jesam li ja veci Bosanac od njih ili oni od mene?
telstar
CITAT(legenda @ 17.07.2008., 09:38) [snapback]163336[/snapback]
@telstar Ciro je bio i u hrvatskom nogometu pa bas i nisam primijetio da ih je zavio u crno. Naprotiv udario im je temelje kakve nije imao ni savez bivse drzave. Budi realan i nemoj gledati kako se ko zove pa ga zbog toga omalovazavati.

Kao prvo ne gledam kako se ko zove i odkuda ti to uopste pada na pamet da takve stvari spominjes?

Kao drugo jesi li ti svjestan ko je uopste Ciro? Glavu cu dati ako nije pokrao pola Irana dok je bio tamo. Ciro sigurno nije ovdje radi patriotizma nego radi para, eh sad kako ce do njih doci to cemo jos da vidimo.
To sto govoris za Hrvatsku, kako ce je pokrasti kad mu je naj bolji jaran bio Tudjman i da je htjeo nije smio.
Ado89
CITAT(telstar @ 17.07.2008., 17:28) [snapback]163347[/snapback]
Kao prvo ne gledam kako se ko zove i odkuda ti to uopste pada na pamet da takve stvari spominjes?

Kao drugo jesi li ti svjestan ko je uopste Ciro? Glavu cu dati ako nije pokrao pola Irana dok je bio tamo. Ciro sigurno nije ovdje radi patriotizma nego radi para, eh sad kako ce do njih doci to cemo jos da vidimo.
To sto govoris za Hrvatsku, kako ce je pokrasti kad mu je naj bolji jaran bio Tudjman i da je htjeo nije smio.

E kod nas nema sta pokrasti sve je vec pokradeno
legenda
Za sve forumase koji tipkaju iz raznih drzava evrope!!!

Dali ste spremni ici u BiH da mijenjate sistem? Dali znate da je to borba protiv vjetrenjaca?
Dali znate da policija takve kao sto ste vi jedva ceka da ih se namlati?
Dali znate kako funkcionise BiH?
Dali znate u kakvom nam je stanju skolstvo, zdravstvo poljoprivreda?
Znate li kakvi imbecili nam vode drzavu? S jedne strane senilni, a s druge strane nenormalni!

Dali znate kolika je nezaposlenost u BiH?
Dali znate kako je to ici u grad s 5-6 maraka a ne sa 50-100 eura?
Dali znate kako je to oblaciti se na pijaci, jer se nema para za originale?
Dali znate zasto se mlada populacija odala alkoholu?

E kad sve ovo skontate onda cete skontati sta to koci nas nogomet, a dotad googlajte jer ovo sto sam gore popisao velika vecina vas ne zna!!!

Ispadosmo mi prelivode zato sto ne mogu da ne navijam za reprezentaciju svoje drzave!

Djeci u pubertetu bih preporucio da ne pokusavaju traziti ove odgovore jer ih ionako nece skuziti.
manijakdv
Bio sam tuđmanovac i ostat ću to do kraja života

Miroslav Ćiro Blažević novi je izbornik nogometne reprezentacije BiH. To samo po sebi više nije vijest, pa mediji iz sata u sat prenose nove reakcije na njegov izbor. Situacija je više nego polarizirana, kreće se od burnog odobravanja, preko sumnjičavih komentara, do kategoričnog odbijanja i izrugivanja na ovakav izbor.
Ćiro svima poručuje: Dolazim u jednom dosta teškom trenutku, ali se nadam da ćemo se na kraju ipak ujediniti!
DL: Kako komentirate izjave velikana bh. nogometa o Vašem dolasku na čelo nogometne vrste BiH? Nije Vam bilo svejedno čuti negativne komentare Faruka Hadžibegića ili Mehmeda Baždarevića?
BLAŽEVIĆ: Ne, nije mi bilo svejedno jer se radi o mojim prijateljima. Mi smo se družili godinama, zajedno smo propagirali našu Bosnu. Oni su bili veliki igrači u francuskim klubovima, a ja ni kao trener hrvatske nogometne reprezentacije nikad nisam skrivao da sam Bosanac. Dapače, uvijek sam na to bio ponosan. Ako sam ja rođen u Bosni, majka mi je iz Bosne, otac je Bosanac, ne mogu ja biti Kinez?! Tim ljudima ništa ne zamjeram. Vjerojatno sam u sportu uradio više od njih, pa tu ima malo ljubomore, ali ne bih previše ulazio u te detalje.

Cijeli svijet zna situaciju u bh. nogometu

DL: Zamjeraju li Vam blisko prijateljstvo s pokojnim predsjednikom RH Franjom Tuđmanom?
BLAŽEVIĆ: Ako mi netko to zamjera, ja mu se zahvaljujem. Bio sam tuđmanovac i ostat ću to do kraja svog života!
DL: Kako komentirate reakciju navijača bh. reprezentacije, BH Fanaticosa, koji su Vas također dočekali "na nož", prvenstveno naglašavajući da se Savez "pere" preko Vas?
BLAŽEVIĆ: To je nesporazum koji nije vrijedan dubokog konflikta. Taj se nesporazum ne bi dogodio da sam ja bio trener. Ako trener dopusti da mu se netko miješa u posao i njegove ovlasti, onda je sam kriv.
DL: Jeste li bili upoznati sa stanjem u bh. nogometu i stanjem u reprezentaciji. Jeste li bili dovoljno upoznati s tom situacijom prije nego ste se prihvatili dužnosti izbornika reprezentacije?
BLAŽEVIĆ: Jesam, savršeno. Pa cijeli nogometni svijet zna za tu konfliktnu situaciju. Ali ja idem od pretpostavke da svi oni vole svoju reprezentaciju i ako je vole, onda se neće obazirati na to da je Ćiro trener, da je netko predsjednik Saveza i slično. Za mene je reprezentacija važna. Trebao bih valjda mrziti reprezentaciju zato što tamo ima par ljudi s kojima se ne slažem?! To je apsurdno.

Vratit ću sve igrače osim Salihamidžića

DL: Najavljivali ste da ćete u reprezentaciju pozvati neke od starijih igrača, Barbareza primjerice. Hoćete li uspjeti vratiti Hasana Salihamidžića?
BLAŽEVIĆ: Ne, njega nažalost neću moći vratiti, ali sve ostale hoću.
DL: Kakvi su Vaši planovi za dalje?
BLAŽEVIĆ: Imam svoj zamišljen plan i program, ali nažalost malo kasnimo. Kvalifikacijske utakmice su na pragu, imamo utakmicu s Bugarima koja je revijalna, ali za mene iznimno važna. Učinit ćemo sve da već u toj utakmici najavimo jedan novi duh i da pobijedimo.
DL: Nakon te utakmice slijede kvalifikacije za Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoj Africi. S kakvim sastavom ćete nastupiti u kvalifikacijama, koliko će se igrača odazvati od onih na koje Vi u ovom trenutku računate?
BLAŽEVIĆ: Svi će se odazvati, što je već potvrđeno. Ne postoji nikakav nesporazum između mene i mojih nogometaša. Oni su se svi odazvali i konflikt je iza nas.
DL: Tko će na terenu voditi tim, tko bi mogao biti u standardnoj postavi od tih s kojima ste razgovarali?
BLAŽEVIĆ: O igračima i formaciji ne mogu sad govoriti, jer stanje ne poznajem dovoljno dobro. Tek skupljam informacije. Onaj dojam koji ću ja dobiti bit će presudan tko će igrati a tko neće. O igračima ne želim razgovarati, to je posljednja faza mog istupanja u javnosti.
DL: Stručni tim?
BLAŽEVIĆ: Ni to ne znam, jer bi bilo uistinu nestručno da o tome govorim, a nikog nismo izabrali.

Razgovarala: Dragana Sivonjić
legenda
CITAT(Domovina-BIH @ 17.07.2008., 19:56) [snapback]163351[/snapback]
samo jedno pitanje ,a zasto to upucujes ljudima iz raznih drzava Europe?

Zato sto velika vecina njih misli da je BiH demokratska drzava a da je sarajevo nesto kao pariz ili glazgov ili london ili münchen ili bec itd.
U BiH vlada zakon jacega, pardon zakon onog koji je na boljoj funkciji.

Zato sto velika vecina naseg naroda iz Evrope misli da je dovoljno otici porazbijati zgradu saveza pa da sve bude bajno i da ce bagra tad otici. Zato sto je velika vecina odrasla u zapadnom sistemu i misli da se po tom sistemu rjesavaju problemi. Ne gospodo to u BiH tako ne ide.
Ovakvu BiH nam je i skuhala ta ista Evropa i Amerika pa bi sad da mi ko fol uspijemo.
Oni su podrzali nacionalne kljuceve u svim sferama zivota u BIH, oni su ti koji su nam napravili tako sjajan sporazum koji je i dan danas Bog i Batina u BiH!

Nadam se da je sad jasnije.

Ljudima u BiH nema smisla postavljati ovakva pitanja, jer odgovore znaju dok izidju iz kuce!
SrceBiH
KO BI SE OD NJIH MOGO VRATITI? PO PROCJENI:
Kenan Hasagic
Almir Tolja
Muhamed Alaim
Emir Spahic
Miralem Pjanic
Edin Dzeko
Zvijezdan Misimovic
Zlatan Muslimovic
Vedad Ibisevic
Mirko Hrgovic
Grujic
Ibricic
Damjanovic
Nadarevic
Veldin Muharemovic
Bajramovic
Darko Maletic
Bartolovic
Sasa Papac
Albin Pelak
Adnan Custovic
Alen Skoro
Admir Vladavic
Boris Pandza
Mirsad Beslija
Zajko Zeba
eto ovdje ima 26 igraca sta mislite odprilike ko ce se odazvati a ko nece??
BrcanskaMalta
papac i hasagic mozda ne, ostali sigurno dolaze... navijaci trebaju stajati ispred stadiona i navijati - pa ni dzabe ne bih otisao na tribine (jos da me kamera uhvati kako sjedim i jedem kospice.... auuu, bruka i sramota). ponesite sebi radio, pa mozete slusati tekmu, ili ima sad Iphone, pa pratite preko interneta. ;) Ali kod kuce je najlijepse.
SrceBiH
CITAT(mahic @ 17.07.2008., 19:13) [snapback]163358[/snapback]
papac i hasagic mozda ne, ostali sigurno dolaze... navijaci trebaju stajati ispred stadiona i navijati - pa ni dzabe ne bih otisao na tribine (jos da me kamera uhvati kako sjedim i jedem kospice.... auuu, bruka i sramota). ponesite sebi radio, pa mozete slusati tekmu, ili ima sad Iphone, pa pratite preko interneta. ;) Ali kod kuce je najlijepse.

Vidjecete vi sad kad Pjanic dodze to ce biti pun stadion hahahahahah
Almir
CITAT(SrceBiH @ 17.07.2008., 18:07) [snapback]163355[/snapback]
KO BI SE OD NJIH MOGO VRATITI? PO PROCJENI:
Kenan Hasagic - i da se vrati treba mu konkurencija, jer sta zna napraviti vidili smo protiv Makedonije
Almir Tolja - Mladi dolaze bolje Begovica zvati, ili Buricu i Tripicu dati sansu, Stojkic takodzer nije bez sansi
Muhamed Alaim - i nema kvaliteta za repke
Emir Spahic - od njega zavisi dosta,ako se on vrati stvarno onda ce svi, ima autoritet i buduci kapiten repke
Miralem Pjanic - dobijo dozvolu, sad ce pokazati sta zna
Edin Dzeko
Zvijezdan Misimovic - Igrao je i pod Muzurom, zasto ne bi pod Cirom
Zlatan Muslimovic
Vedad Ibisevic
Mirko Hrgovic - Hrga se vraca pijeske iz Japana
Grujic - jedva bi cekao poziv, neznam jel u formi
Ibricic - Ciro ga forsirao u klubu i gotivi ga sigurno i u repci
Damjanovic
Nadarevic - Vazi kao za Ibricica
Veldin Muharemovic
Bajramovic - Bajra je u problemima jer nema jos kluba
Darko Maletic
Bartolovic
Sasa Papac - Vazi kao i za Spahica
Albin Pelak
Adnan Custovic
Alen Skoro - imamo boljih napadaca
Admir Vladavic
Boris Pandza Igrao cak pod Piricem
Mirsad Beslija - da li je u formi, neznam da li igra u opste
Zajko Zeba
eto ovdje ima 26 igraca sta mislite odprilike ko ce se odazvati a ko nece??

Po Ciri, moj sine svi icon_biggrin.gif Ovi podebljani sigurno, volio bih kad bi Ciro popricao i sa Suboticem i tim Saricem, ako ih ko ubijedi to je Ciro.
Nadam se da ne ispado prelivoda icon_smile.gif ako diskutiram o opet potencijalnim reprezentativcima BiH, ovo je cisto sa sportskog maltene neutralnog aspekta bilo.
SrceBiH
CITAT(sanelaga @ 17.07.2008., 19:45) [snapback]163366[/snapback]
odkud da ti sada tako razmisljas?

J##o cojka koji ne mjenja misljenje icon_wink.gif
amirb
svako ko razmislja da ode i navija(a svako ima pravo na to) nek razmisli i o mnogo boljoj opciji bacanja 20 maraka : imaju domovi za nezbrinutu djecu.Vise cete dobra uciniti,a i komsiluk ce misliti da ste jako pametni
legenda
CITAT(sanelaga @ 17.07.2008., 21:05) [snapback]163373[/snapback]
pa naravno...i ja to kazem
takodje sam za bojkot bio al se pitam cemu bojkot navijaca ako svi igraci igraju?!?!
naravno treba nastaviti rat sa savezom, al na neki drugi nacin....
vala se isto pitam zasto se vecina raduje sto pjana konacno moze igrati za nas, kada zele (vecina) da igraci nastave sa bojkotom???
mislim da se mora razlikovati izmedju repke i saveza....naravno da su jedno sa drugim povezani al sva sreca neigraju oni iz saveza za repku vec nasi DRAGI reprezentativci, a siguran sam da svi dijelimo isto misljenje da ti nasi reprezentativci zasluzuju sto bolju podrsku!!!

respekt.gif respekt.gif respekt.gif
Almir
CITAT(hary-xs @ 17.07.2008., 18:28) [snapback]163362[/snapback]
Almire mjesas kruske i jabuke.
Sebe i Spahica ili Pjanica nemozes poredit, njima je obezbjedzena egzistencija haman do kraja zivota.

Nekako mi i it danas jedno a sutra drugo. Za Pjanice i Spahice se moze navijat i kad igraju u svojim maticnim klubovima, znaci reprezentacija je samo njihova dobra volja i Fifina doduse.

Pitaj sebe ovo pitanje , jesmo li svi mi mogli putem Abdichevaca, Blazevica i drugih ili smo uzlud bili tu gdje smo bili 90-tih.

Reprezentacija BiH nije vrijedna gram "onog" ponosa.

Sigurno ne, misljenje ne mijenjam bas tako brzo,tako ni sada,ali bice dozvoljeno ako covjek postavi par pitanja jednostavo da bih bolje mogao shvatiti one koje drugacije misle od mene, to je u biti dio zdravog diskursa i drustva koji dio mi jednog dana zelimo da budemo, zato nisam odmah za linc onih koji misle drugacije nego ja. Ova baratanja sa imenima igraca se zato vise odnose na cisto sportske igrarije, koje svakog ko voli fudbal interesuju. E, sad dolazimo do pitanja koje sam sam sebi hipoteticno i forumu postavio, ako zaigraju Spahic i Pjanic jesul i oni prelivode, ili oni ispadose bolji Bosanci od mene ili sam to ja, i kako to objasniti masi i kakav signal se masi daje ili se kao i obicno mjeri sa vise arsina.
Istina je i to da navijanje za Spahica i ostale koji igraju u maticnim klubovima se ne moze porediti, niti to moze adekvatno zamijeniti osjecaj i naboj, ponos itd. kad oni igraju za repku, tj. uskraceni smo za takvo nesto poduze vrijeme, i mozda nesvijesno i zeljni, a da i ne shvacamo.
I na kraju, nismo mogli svi putem Abdicevih i ostali, srecom i hvala Bogu da nismo, karakter i odgoj ili imas ili nemas, i nije svako spreman i nemoze obraz i guze za licni interes dati. Nas put je ispravan ali mukotrpan i ponekad nezahvalan.
BrcanskaMalta
CITAT(amirb @ 17.07.2008., 13:58) [snapback]163370[/snapback]
svako ko razmislja da ode i navija(a svako ima pravo na to) nek razmisli i o mnogo boljoj opciji bacanja 20 maraka : imaju domovi za nezbrinutu djecu.Vise cete dobra uciniti,a i komsiluk ce misliti da ste jako pametni

Ja i djeca iz Doma za nezbrinutu djecu Tuzla.

Ado89
Dosta smo se ovdje naduravali dali treba bojkotovati repku ili je podrzati s obzirom na situaciju u savezu, pa evo mog stava po tom pitanju Svi pozvani igraci treba da se odazovu na poziv selektora navijaci treba da se vrate na tribine .Nazalost u ovom ratu protiv saveza grupa navijaca upotrebila je repku i igrace kao oruzije u svojim rukama sto se nije smijelo dogoditi Za borbu protiv saveza treba da se ukljuce mediji javne licnosti stari asovi treneri klubova u BIH a NE igraci
BrcanskaMalta
treba podrzati repku, ali ne Savez. razumijes care? sto znaci da mozes voljeti svoju zenu, ali ne moras voliti joj mater i oca. znam da je to zajebana situacija, jer je zena pod uticajem roditelja...

ja sam da se bodri repka pred stadionom; nek se cuje, nek se ori BiH, ali se ne smije podrzavati Savez... kako se podrzava Savez?

- odlaskom na tribine

- kupovinom original opreme BiH repke

treba jednostavno zacepeti sve finansijske izvore Savezu (napr. kao sto BHF pokusava sa sponzorima BiH repke, itd.)
limeni
CITAT(legenda @ 17.07.2008., 19:50) [snapback]163349[/snapback]

Dali ste spremni ici u BiH da mijenjate sistem? Dali znate da je to borba protiv vjetrenjaca?
Znate li kakvi imbecili nam vode drzavu? S jedne strane senilni, a s druge strane nenormalni!

E kad sve ovo skontate onda cete skontati sta to koci nas nogomet, a dotad googlajte jer ovo sto sam gore popisao velika vecina vas ne zna!!!

Ispadosmo mi prelivode zato sto ne mogu da ne navijam za reprezentaciju svoje drzave!

Djeci u pubertetu bih preporucio da ne pokusavaju traziti ove odgovore jer ih ionako nece skuziti.

svaka cast majstore. dosta raje ove vazne stvari nekonta i misli da je u nas problem samo u fudbalu.
Ado89
Nije samo situacija u savezu katastrofa katastrofa je i u klubovima u svim ligama u BIH Gotovo da nema sezone koja je regularna uslovi za odigravanje prvenstvenih utakmica katastrofalni sudije i sudenje isto tako itd itd i opet u Bosni svi sute a mi se digli hajmo bojkotovati repku ko da je repka kriva sto je situacija takva
Senri
CITAT(limeni @ 17.07.2008., 20:18) [snapback]163399[/snapback]
svaka cast majstore. dosta raje ove vazne stvari nekonta i misli da je u nas problem samo u fudbalu.

Ali jeli ti mislis da dijaspora moze ista to promjenuti sto se desava u bosni.. ?? Jeste nama je lakse ovdje sjediti i pricati, ali Sta mi to drugo mozemo ucinuti.. ?? Sad izvini sto mi dolazimo dole i trosimo 50-100 maraka u kaficu, ali eto i te pare valjda idu nekome za platu...
Almir
CITAT(Senri @ 17.07.2008., 20:23) [snapback]163403[/snapback]
Ali jeli ti mislis da dijaspora moze ista to promjenuti sto se desava u bosni.. ?? Jeste nama je lakse ovdje sjediti i pricati, ali Sta mi to drugo mozemo ucinuti.. ?? Sad izvini sto mi dolazimo dole i trosimo 50-100 maraka u kaficu, ali eto i te pare valjda idu nekome za platu...

Niko nezna da ja te pare od usta odvajam u dijaspori da bih ih mogao u Bosni potrositi, mogao sam te pare i na Ibici izcejfiti ali onda niko u Bosni ne bi imao koristi, ovako barem konobarice imaju biggrin.gif
limeni
CITAT(Senri @ 17.07.2008., 22:23) [snapback]163403[/snapback]

mislim da dijaspora tesko moze sta promjenit isto kao i nasi u BiH. i valja sto ides u BiH, tako profitira privreda. ja sam sa mojim postom ciljao i na raju koja zivi u BiH a nije svjesna kakvo je drustvo, nisam mislio uvredit dijasporu. promjene i bojkoti ce tek biti moguci kad svi stanemo zajedno kao jedan, a ne da se djelimo u bosnjake, srbe, hrvate, pravoslavce, muslimane, katolike, dijasporu, domace i da ne nabrajam dalje. pozz
pokvarenisir
CITAT(mahic @ 17.07.2008., 14:55) [snapback]163391[/snapback]
treba podrzati repku, ali ne Savez. razumijes care? sto znaci da mozes voljeti svoju zenu, ali ne moras voliti joj mater i oca. znam da je to zajebana situacija, jer je zena pod uticajem roditelja...

ja sam da se bodri repka pred stadionom; nek se cuje, nek se ori BiH, ali se ne smije podrzavati Savez... kako se podrzava Savez?

- odlaskom na tribine

- kupovinom original opreme BiH repke

treba jednostavno zacepeti sve finansijske izvore Savezu (napr. kao sto BHF pokusava sa sponzorima BiH repke, itd.)

moras care biti dobar sa puncem i punicom...nemoj tako biggrin.gif
pokvarenisir
CITAT(limeni @ 17.07.2008., 15:18) [snapback]163399[/snapback]

ja kontam da nije sve u fudbale, ali jaro sve je u novcu! zaustavi novac u savezu i to je to!
jaran Memo

Svaka cast respekt.gif respekt.gif respekt.gif respekt.gif
ermin-jaran

Nista novo nisi rekao sto neznamo...???
Tako mozemo razmisljati i slijedeci 100 godina....i uvjek ce biti isto a tako i razmisljati...

Stuce10
CITAT(mahic @ 17.07.2008., 15:27) [snapback]163383[/snapback]

i ja sam zivi i odrastao u Tuzlanskom Domu i bas je ljepo sto si postavio ovu sliku vratio si sjecanja
xs
CITAT(ermin-jaran @ 17.07.2008., 23:19) [snapback]163420[/snapback]
Nista novo nisi rekao sto neznamo...???
Tako mozemo razmisljati i slijedeci 100 godina....i uvjek ce biti isto a tako i razmisljati...

Ne naprezi se, ovako je isto bilo i prosle godine i uvijek ce biti icon_smile.gif

Ranije sam mislio da su ovi iz Saveza maheri - da nas znaju kulturno obmanuti.
Tek sad vidim da su obicni praznoglavci i da sam licno bio naivan vjerujuci u svoj narod/navijace.
Ovakve "iskrene navijace BiH" je moguce i zedne preko vode prevest.
Vecina namjerno mjesa pojam "mjenjanja misljenja" sa pojmom neposjedovanja onog svog JA.

Ja licno necu biti jedan od onih sto ce finansirati ove lopove u Savezu.

Ovi ostali... prezvakano je sve, zvakace se opet za godinicu dvije, kad opet bude sve kao juce, kad se opet budu pusile sa uzitkom fore i fazoni.
A nek se pusi... takva nam je cijela zemlja a ne samo sport, zar ne?
Ma nek se pusi:)
mini1
CITAT(haso @ 17.07.2008., 18:02) [snapback]163317[/snapback]
coece, Usanovic i Ceko hodaju Bascarsijom i narod sa njima razgovara eusa_wall.gif eusa_wall.gif

Pa dobro nisu ratni zlocinci samo fudbalski.
mahler
iz svih komentara ovdje se moze izmedju redova cuti jedno: FRUSTRACIJA!

samo kratko da dodam: ovaj Ciro je ufuran ko da je Hiddink, cuj kaze "ja sam veliki trener"....koji narcisoidan covjek, bljak

a ovi sto opet po 1000-ti put prigovaraju Braci sto je vaki i naki, sto ne dade djeci nasa imena: ako se sjecam nemaju ni Barbina djeca ili dijete nasa imena/ime, ali ako sam u krivu, sorry.

ovako kako ja imam pregled situacije u BiH, je tesko reci da li je to uopce jos fakticki i prakticki drzava, a ako nije onda nemamo svakako repku, to sto na papiru pise mozem frljaknuti u s-mece
mini1
Ovo sto se pise na ovom forumu nekako me podsjeca na rs rhb i apzbih .
Ludilo
"Mustedanagić je naš Bosanac, rođen u Bosanskom Novom, vrijedan je i nadam se da neće biti problema da ga uzmem za svog saradnika. Sarađivao sam s njim dugo godina i u njemu ću imati vjernog asistenta, a vjerujem da će zadovoljiti i ukuse čelnika našeg saveza. Oko sebe želim okupiti ljude koji su spremni i sposobni da preporodimo bh. nogomet", rekao je Blažević.

Evo mi zemljaka- I mog starog je treniro eusa_clap.gif
mini1
CITAT(Ludilo @ 18.07.2008., 00:38) [snapback]163426[/snapback]
Evo mi zemljaka- I mog starog je treniro eusa_clap.gif

Da nije on iz sandzaka taj musto.
cile

mini1
CITAT(mini1 @ 18.07.2008., 00:43) [snapback]163427[/snapback]
Da nije on iz sandzaka taj musto.

izvini sad vidjo da je iz bosanskog novog , mislio sam zato sto si se malo pohvalijo da je tvog starog trenirao.
mini1
salim se malo.
kodrinjo25
CITAT(mahic @ 17.07.2008., 14:27) [snapback]163383[/snapback]

KOJI SI TI?
Kako se zoves, mislim pravo ime i prezime.
Ja sam bio u domu prije 10 godina.
mozda se i sjetim.
Pitaj vaspitacicu Mirsadu Mujezinovic koje Mevlid Mujic.
Sve ces saznat o meni.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.