Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
fantom
IZBOR Ćire Blaževića za izbornika BiH reprezentacije ne prestaje izazivati različite reakcije. Dobrim je dijelom za to zaslužan upravo Ćiro koji ne odustaje od bombastičnih predstava. Nakon što je najavio povratak Salihamidžića u reprezentaciju i suce u Premierligi proglasio zločincima, Ćiro se maksimalno ufurao u misiju ujedinjenja Balkana te je emitirao stav na rubu skandala;

"Godi mi podrška iz Republike Srpske i bila bi mi bila čast da jednog dana vodim njenu nogometnu reprezentaciju."

Riječi su to koje je Ćiro izgovorio za Press RS, a prenijeli su razni bosansko-hercegovački mediji. Prilično je nedvojbeno da će ovakav stav namrštiti mnoge čela u Hrvatskoj, gdje je RS i dalje tretirana kao umjetna tvorevina, nastala na paleži i razaranju.

Nogometni savez BiH nedavno je pozdravio oformljenje reprezentacije RS, čiji je izbornik Borče Sredojević. Upravo će on dojavama i savjetima asistirati izborniku Blaževiću, kojem je ukazao veliku podršku uoči ulaska u lavlji brlog.

"Znam ja dobro tko je Borče Sredojević! Ovom prilikom ga puno pozdravljam i želim se zahvaliti na takvoj podršci. Mislim da ćemo se dobro slagati. Moramo svi surađivati i međusobno si pomagati. To je jedino razumno. Normalno da je dobra stvar to što će postojati takva momčad".

"Suci su zločinci"

Gostujući u emisiji na BHT1 televiziji Ćiro je zasuo paljbu prema čelnicima u BiH nogometu i stanju kakvom vlada u toj ligi. Sudeći prema njegovim izjavama, najveći krivci u cijeloj priči su suci koji već godinama ne sude objektivno.

"Suci su glavni krivci što je nogomet u Premijer ligi na ovako niskim granama. Zamislite kako se osjeća igrač, koji se priprema po nekoliko mjeseci i daje sve od sebe da postigne neki rezultat, ali onda dođe sudac i sa par nepravednih odluka pokvari sav njegov trud. Onda vam ne vrijedi niti talent, niti zalaganje, kada protiv sebe imate zločinca u crnom. Oni nesvjesno uništavaju mlade igrače i to je za mene zločin", kazao je Ćiro u jednom dahu dodavši kako je njegova "misija" podignuti razinu i kvalitetu nogometa.

Prva prepreka na putu na Svjetsko prvenstvo 2010.

Reprezentacija BiH se sastaje već 20. kolovoza u svojoj prvoj kvalifikacijskoj utakmici protiv Bugarske, koja je uvertira u kvalifikacijski period za Svjetsko prvenstvo 2010. Uvijek samouvjeren Ćiro smatra kako ima vrlo kvalitetnu ekipu koja će se lako obračunati s Bugarima:

"Pogledajte samo kakve mi igrače imamo, sve sami internacionalci iz Wolfsburga, Schalkea, Werdera, CSKA, Lyona i Lokomotive. Puno je njih iz Hrvatske, Hajduka, Zagreba Rijeke, kao i iz Partizana, Atalante. Sve su to nogometne velesile. Raspalit ćemo Bugare kao bugarsku skupštinu", kazao je Ćiro u emisiji BHT1 uvjeravajući sve kako će se reprezentacija BiH plasirati na Svjetsko prvenstvo 2010. jer postoje čvrste osnove za to.

Ćiro: Tražit ću od Salihamidžića da se vrati

Nekadašnji izbornik hrvatske reprezentacije svim silama pokušava vratiti Hasana Salihamidžića, prvotimca Juventusa, u momčad reprezentacije:

"Ako može igrati za Juventus, može i za Bosnu i Hercegovinu."

Ipak BiH reprezentativac Salihamidžić ne želi ni čuti o povratku u reprezentaciju gdje je igrao od 1996. godine:

"Ne želim da me netko pogrešno shvati, ali ne volim da se manipulira mojim imenom. Nije problem u osobi, niti u Ćiri. Isti moj stav bio je prema Sliškoviću, kasnije prema Muzuroviću, na kraju i Kodri. Ja ne mijenjam često odluke. Igrao sam desetak godina i odlučio se povući", rekao je Braco za Sun.

D.R.
Foto: Index/######.com

fantom
Nekima vec smetaju izjave o ujedinjenju i borbi za svoju domovinu pa pocinju da mjesaju reprezentaciju rs hdz i ostala sranja samo da ne bi nedo bog uspjeli.
scott
ebiga malo hase pretjeruje ja radim sve smijene pa ko me pita moram za kruha zaradit(0,2 % od njegovog neto dohotka) i onako sav sje. odem odigrati na male sa merakom.
asasova
ciro je motivator 100%. sto igor rece, skinuo bih sad odijelo, obukao dres i zaigrao za repku. i ja sam imao neki slican osjecaj. icon_smile.gif
Eborg
CITAT(Domovina-BIH @ 16.07.2008., 20:37) [snapback]163230[/snapback]
Ja ne znam koliko je ovim klincima sto pisu o Hasanu? 14,15,16 godina,jadni nebili pa vi ste jos u pelenama bili kad je Braco igro za BIH halo ba koliko vam je bilo 1996? 2 godine tumbleweed.gif
Vama je dovoljno da vam jedan kenjac tipa Sisic i Sinanovic napisu bljuvotina i onda udri po Hasanu,a to da li su oni vidili Hasana i popricali to je nebitno. Hasan je svoje odigro za BIH i to jako dobro oduzio se svojoj zemlji kad joj je najpotrebnije bilo,kad se tim stvaro,nosio je sa ponosom svoj dres,dolazio je kad su mnogi otkazivali protiv malih zemalja(kostolomaca) tipa Luksemburg,Lihtenstajn i druge,i vi par balavaca koji jos nosa ne znate obrisati pljujete po covjeku koji je nosio dres nase drzave SRAM VAS BILO! FUJ. Hocetel mozda tako za svakog igraca kojem dodje vrijeme da se oprosti popljuvati? Znaci dok je davo sve od sebe DOBAR JE,kad ode ko ga hebe.E moja kulturo.
zar je toliko tesko reci HVALA?

Od mene mu HVALA za sve sto je uradio,ponosicu se na njeg kud god da krenem,jer je i izvan reprezentacije svoju zemlju predstavio sirom svijeta i uz sebe nosio uvjek svoju domovinu BIH.

HVALA TI HASANE!

Iako ne spadam u tu starosnu grupu moj revolt je bio chisto ljudski.Ima mnogo starijih igracha od njega koji igraju vishe u klubu pa nadju vremena i za reprezentaciju,bez obzira koja to bila.

Uvijek sam bio na Hasanovoj strani i cijenim shto je uchinio za BH fudbal samo mislim da nas malo vuche za nos.Ne mora igrati,tako je chovjek odluchio i shta cemo mi tu sada.Ja mislim da je njemu jednostavno dosadno igrati sa ovim levatima da bi na kraju opet ispali iz igre za neko takmichenje.Nije to u redu ali mogu shvatiti da mu nije izazov.Samo mi smeta shuplja pricha o tome kako njegovo tijelo nema snage.Neka se onda vrati u Turbinu iz Jablanice kada jedan igrach JUVENTUSA u punoj snazi koji I NE IGRA STANDARDNO ne mozhe svaka TRI MJESECA odigrati 90 MINUTA.Vala onda ispade da vishe kondicije imaju antikviteti poput Turkovica,Shabica ili Mulalica u nashoj shaban-fildzhan ligi u shto chisto sumnjam... icon_rolleyes.gif
member222
jeli vi znate kakve je sve Hasan imo probleme sa povredama? Nepricajte svasta..... tesko je se vratit kad sje.bes ligamente... a koliko je puta se to njemu desilo? koliko je on operacija imo samo u Bajernu? Pa jeb.ote... svake sezone je imo neku operaciju.

Hasan je dao PUNO PUNO za reprezentaciju, i netreba da se izvinjava ni jednom nasim navijacu! Oprostio se, i to je to.... sto neki od vas to nece da prime, to je vas problem!!!
Eborg
CITAT(member222 @ 16.07.2008., 21:40) [snapback]163235[/snapback]
jeli vi znate kakve je sve Hasan imo probleme sa povredama? Nepricajte svasta..... tesko je se vratit kad sje.bes ligamente... a koliko je puta se to njemu desilo? koliko je on operacija imo samo u Bajernu? Pa jeb.ote... svake sezone je imo neku operaciju.

Hasan je dao PUNO PUNO za reprezentaciju, i netreba da se izvinjava ni jednom nasim navijacu! Oprostio se, i to je to.... sto neki od vas to nece da prime, to je vas problem!!!

Nije problem shto se oprostio.Problem je shto nas je prekrizhio glupom izjavom o tome kako ne mozhe izdrzhati.Ali necu vishe govoriti da ne budem svrstan u grupu onih koji ga mrze i napadaju a ja to svakako nisam niti to zhelim biti...
member222
CITAT(Emirwien @ 16.07.2008., 15:58) [snapback]163239[/snapback]
''

Jaro nisi sam.Upravu si sto posto.Od mene koga ebe i nikad nije bijo za reprezentaciju,cuj umoran od cega pa svi igraju,pa sta bi rekli za ove sile od igraca od Balaka,Ronaldinja,itd.. stvarno puse materi u cabr.Fala Allahu dragom pa imamo bolje od njega i imacemo.Amin.

a de mi reci koliko su to Ballack i Ronaldinho imali operacija u karijeri? a koliko Hasan? Koliko su puta Ballack i Ronaldinho potrgali ligamente u koljenu? a koliko Hasan?

Jedno su Ballack i Ronaldinho, a drugo je Hasan. Hasanov stil igre je da ide 500 na sat non-stop. Hasan gine na terenu svaku tekmu... nazalost zato i jest imo toliko povreda. Iskreno mislim da je se Hasan 'istrosio' u svojoj karijeri. Zadnje 2-3 godine je malo usporio..
banjalucanin
Hajde nemojte biti djeca..Znamo svi da je Braco bio pod ozljedama,ali i drugi su bili pa su se vracali i igrali za svoje repke...A znamo i kakva je bila situacija izmedju njega i navijaca pa i novinara,tv komentatora...On je prestao igrati za repku samo iz revolta ,a vjerovatno je onda i otkrio da je i manje belaja,manje napora sa manje utakmica(pa vjerovatno i vise vremena za porodicu)...On je odigrao jednu vaznu ulogu u BIH dresu a da je mogao dati vise za nas grb-mogao je!!!
Svako ima pravo na svoju licnu odluku,pa i Braco...Hvala mu za dosad,ali i iskreno imamo i boljih momaka trenutno...Licno volim Bracu i gledam obavezno njegove sve utakmice,sto neko spomenu ovdje da je komentator na svedskoj tv rekao da je on kao krompir-mozes ga upotrjebiti za sve,ipak moze i bez krompira...Ne treba se niko molit da igra za BIH........
scott
CITAT(Eborg @ 16.07.2008., 21:47) [snapback]163238[/snapback]
Nije problem shto se oprostio.Problem je shto nas je prekrizhio glupom izjavom o tome kako ne mozhe izdrzhati.Ali necu vishe govoriti da ne budem svrstan u grupu onih koji ga mrze i napadaju a ja to svakako nisam niti to zhelim biti...

potpisujem gore navedeno i kazem jedan je HASE da se nebi pogresno svatilo
crni-labud-
joj matero mila ova mi prica o hasanu otrala usi
saneld
icon_arrow.gif Po dolasku na sarajevski aerodrom Blažević je potvrdio da će dvogodišnji ugovor s NSBiH potpisati 24. jula. Prema ugovoru Blažević će primati 5.000 eura mjesečno uz 70 posto od ugovora sa sponzorima.
bornheim
Cuj njegovo tijelo nemoze da izdrzi 10-ak tekmi za BiH , a moze 100tinjak za Svabe sad Talijane tj. Eure. A ono sto je i igro u repki cuvo je noge ko kakva junferica.Bojo se Henesa vise od Boga. Golub prevrtaner.
Sile
Ma ne znam ljudi sta imate toliko protiv Hasana. Covjek je imao i lose i dobre nastupe za repku, kao i svi, ja vam mogu nabrojat 5-6 losih tekmi koje je Barbarez imao u dresu repke, pa opet ne pljujete po njemu. Bilo je utakmica kada se Brba nije ni oznojio nego je pola tekme mahao rukama i setkao se po terenu pa mu to niko ne zamjeri. Ne zamjerim mu ni ja, nije isto igrati sa zvijezdama Bundeslige i igrati s Grujicem kojem je Norveska vrhunac karijere ili takvim slicnim.

Haso je uvijek igrao svoje uloge. Protiv Spanije u Zenici se nije vidio, ali isto tako nije ni Vincente, a cim je pobjego od Hase na drugu stranu zabi nam go. Ili protiv Danske na kosevu, kad su svi nasi pali k..cu i Bola i Barbarez i Muske i Balja i svi ostali, kada nam treba go, kada moramo da idemo na sve ili nista, nemamo sta izgubiti, onda je jedino Haso gino, ali nije mogao sam protiv 11 Danaca.

Ne znam, mozete vi za Hasu reci ovo ili ono, ali ja sam ubijedjen da smo mi imali bar jos jedno 2-3 Salihamidzica, davno bi mi zaigrali na nekom velikom takmicenju.

Evo i da napomenem za one koji ne znaju ili su zaboravili: Haso ima 15 titula u karijeri (osvojio sve: ligu prvaka, svjetski kup, Bundes ligu, liga kup Njemacke, kup Njemacke). Ovo ga cini ubjedljivo najboljim igracem svih vremena iz Bosne i Hercegovine.

Jos da dodam, da redovno preko Jeremis fondacije pomaze djecu sirom BiH, sto govoti o njemu kao ljudskoj velicini.
McCoy
http://www.san.ba/index.php?id=3023
tumbleweed.gif
Mili
CITAT(McCoy @ 17.07.2008., 02:18) [snapback]163258[/snapback]

u sred Sarajeva...laku noc Bosno!
BrcanskaMalta
sta sam ja napisao neki dan? ceko, usanovic, itd.. hodaju komotno po sarajevu, niko im 'a' nece reci. ebiga, ljudi imaju preca posla neg da se brinu o reprezentaciji, valja prezivljavati: djeca, kuca, posao, obaveze, problemi, itd... repka je za vecinu ljudi u BiH samo sporedna stvar; onako bilo bi lijepo da je sve u dure, ali kad nije, sta ces, ne moze gubiti sna oko toga. ovako kad covjek ima obezbjedjen, siguran, koliko toliko komotan zivot, onda se moze posvetiti pracenju reprezentacija, sporta, i da ti to bude vazan dio svakodnevnog zivota.
BosnianMagican
CITAT(McCoy @ 16.07.2008., 20:18) [snapback]163258[/snapback]

JOJ!!!!!!! icon_eek.gif Steta Sto Ja Nisam Na Njihovo Mjesto...Sta Bi Mu Uradio glare.gif
BosnianMagican
http://youtube.com/watch?v=Zdha3kDlVFE
Rob_ZE
zar bhf ne bojkotuje biggrin.gif
Ado89
CITAT(Rob_ZE @ 17.07.2008., 05:37) [snapback]163268[/snapback]
zar bhf ne bojkotuje biggrin.gif

Izgleda da su van dogadaja icon_sad.gif icon_sad.gif
tarik_pasa
CITAT(McCoy @ 17.07.2008., 00:18) [snapback]163258[/snapback]

Znas ti nas hebo ti nas.......Koja smo MI bagra....

Vidi uslje sjeme mu yebem neotesano....
ermin-jaran
CITAT(tarik_pasa @ 17.07.2008., 08:17) [snapback]163271[/snapback]
Znas ti nas hebo ti nas.......Koja smo MI bagra....

Vidi uslje sjeme mu yebem neotesano....

Nemoj tako... icon_mrgreen.gif
svabo
Mislim da ce Ciro dignuti Bhnaogomet u cjelini na neki veci nivo,kao sto do sada niko nije uspiio.Milsim da ce evropa konacnu cuti da Bosna postoji.Vidicete u kojoj ce opremi igrati Bosne za godinu dana.Adidas;nike,Puma.ja mislim da je ciro pun pogodak u svakom pogledu
amirb
CITAT(Kosarkas_Medo_Federacija @ 17.07.2008., 06:03) [snapback]163267[/snapback]
care je ciroo..... makoliko mi nevilili savez, treba ici podrzati repku.... kao sto samo reko, savezu je jos malo ostalo da zivi...uskoro sve ce to ta krepa....ciro je legenda i imam veliko povjerenje u njega....
GAZIMO BUGARE......20000 U ZENICU.. da docekamo Ciru legendu...
BHF FOREVER do GROBA.

cim se lupas brate,da i ja narucim
Armin
CITAT(svabo @ 17.07.2008., 11:03) [snapback]163277[/snapback]
Mislim da ce Ciro dignuti Bhnaogomet u cjelini na neki veci nivo,kao sto do sada niko nije uspiio.Milsim da ce evropa konacnu cuti da Bosna postoji.Vidicete u kojoj ce opremi igrati Bosne za godinu dana.Adidas;nike,Puma.ja mislim da je ciro pun pogodak u svakom pogledu

biggrin.gif
najjaci! imal i za mene tih "gljiva"? :D
69
Cile sto zatvori onu temu provala dana, ili tako nesto. provala ima majko mila. to je bruka i zalost, jos kad vidim ove sa sastavima, ne mogu da vijerujem. nikad u pitanju nije bilo ime trenera. jel vi pojedini kontate da vec 12 godina na istom mijestu sijede koji su tad krenuli, nekoliko izmijena radi smrti(hvala dragom) i malih pritisaka. ali ostalo, samo su se mijenjali treneri i mijenja ce se. a to nije poenta. Treba nam nova srz, i novi pocetak, sa novim ljudima kojima je stalo do nas navijaca, te ove prkosne i jadne Bosne i Hercegovine.
senci
dajte ljudi sta to pusite i gdje kupujete da i mi kupimo. Zvuci dobro eusa_doh.gif

Kad izvuces sta je do sada Ciro rekao i na cemu potencira od svih tih izjava mozes izdvojiti sine kako istice da nije derpe i da je bosanac.Razguli
mini1
Vise od pola Bosne bojkotuje vec Reprezentaciju .
Ako budemo i mi sada u ovoj situaciji bojkotovali rep. mislim da se nebi vise bh nogomet za dugo oporavijo
dali bi ikako vise sto se tice rep.
Ko zna mozda neki da zatraze da bude kao u velikoj britaniji pa da imamo tri selekcije u bih.
Mili
kako je grozno cut koji komentar od ljudi KOJI SU NEKI DAN JOS BILI I PROTIV SAVEZA, PROTIV SVEGA JEDNOSTAVNO!!!!! Cile zatvori tu temu molim te
McCoy
..hehe

Kad napunimo stadion, SVE ce se promjeniti. nazdravimo.gif
Nece se vise liga ´stimati´.Imat cemo bolju infrastrukturu,jer ce tzv.nfsBIH djeliti novac sa timovima iz PL. Ulagat ce se ISKLJUCIVO u fudbal ili nogome t- treceg nema.
Tzv.nfsBIH ce takodjer uloziti taj novac u mlade selekcije, napravit ce mrezu skauta sirom Europe i svijeta - da nam talenti ne igraju vise za razno-razne drzave. Od novca kojeg dobiju od FIFE i UEFE, napravit ce 2-3 ´kampa´ - tako da ti mladi igraci imaju sve uslove kao u "evorpskim drzavama". A nece nam vise prodvati maglu, i govoriti da su "evropski uslovi" imati trenerke, lopte i prenociste,,,,, rolleyes.gif
Menadzeri nece vise prodavati SVOJE igrace, preko reprezentacije BOSNE I HERCEGOVINE, i s'tim sastavljati ekipu reprezentacije BOSNE I HERCEGOVINE, nego ce igrati naj bolji,,,,
Hoteli nece vise liciti na "dan otvorenih vrata"- gdje mozes vidjeti 3xputa vise tzv.menadzera;sumljivih likova;estradnih licnosti itd.itd.itd.->nego igraca. Igraci ce imati mir pred odlucujuce tekme.
Nece se "zarada" dijeliti na 70% selektor+plata/30% za ´radnike´u tzv.nfsBIH, nego 70%reprezentacije/30% ekipama iz tzv.Premijer Lige.
Itd...
....itd...
Itd....

SVE ce se to promjeniti, i nece vise nakon par ´tekmi slave´, biti pik-jovo-na-novo, novi selktor stari problemi, a NAS fudbal tone sve vise i vise...i vise...
tumbleweed.gif

Ps::Ma ja.....
Je'bo Hasana Bracu Salihamidzica,, Ybrasvedjanin ima kvaku na vic - on je heroj BeHa fudbala i nas ponos, itd.... nazdravimo.gif
ajdin_travnik
CITAT(McCoy @ 17.07.2008., 11:55) [snapback]163291[/snapback]
..hehe

Kad napunimo stadion, SVE ce se promjeniti. nazdravimo.gif
Nece se vise liga ´stimati´.Imat cemo bolju infrastrukturu,jer ce tzv.nfsBIH djeliti novac sa timovima iz PL. Ulagat ce se ISKLJUCIVO u fudbal ili nogome t- treceg nema.
Tzv.nfsBIH ce takodjer uloziti taj novac u mlade selekcije, napravit ce mrezu skauta sirom Europe i svijeta - da nam talenti ne igraju vise za razno-razne drzave. Od novca kojeg dobiju od FIFE i UEFE, napravit ce 2-3 ´kampa´ - tako da ti mladi igraci imaju sve uslove kao u "evorpskim drzavama". A nece nam vise prodvati maglu, i govoriti da su "evropski uslovi" imati trenerke, lopte i prenociste,,,,, rolleyes.gif
Menadzeri nece vise prodavati SVOJE igrace, preko reprezentacije BOSNE I HERCEGOVINE, i s'tim sastavljati ekipu reprezentacije BOSNE I HERCEGOVINE, nego ce igrati naj bolji,,,,
Hoteli nece vise liciti na "dan otvorenih vrata"- gdje mozes vidjeti 3xputa vise tzv.menadzera;sumljivih likova;estradnih licnosti itd.itd.itd.->nego igraca. Igraci ce imati mir pred odlucujuce tekme.
Nece se "zarada" dijeliti na 70% selektor+plata/30% za ´radnike´u tzv.nfsBIH, nego 70%reprezentacije/30% ekipama iz tzv.Premijer Lige.
Itd...
....itd...
Itd....

SVE ce se to promjeniti, i nece vise nakon par ´tekmi slave´, biti pik-jovo-na-novo, novi selktor stari problemi, a NAS fudbal tone sve vise i vise...i vise...
tumbleweed.gif
Ps::Ma ja.....
Je'bo Hasana Bracu Salihamidzica,, Ybrasvedjanin ima kvaku na vic - on je heroj BeHa fudbala i nas ponos, itd.... nazdravimo.gif

druze neznam odkud ti toliko snage da non stop papcima neke stvari objasnjavas. mani se tog posla... ili su za ili su protiv saveza, druge nema.... mani ih se vise, vidis da sada svrsavaju na svaku izjavu cire i govore sranja kako se ne navija za savez... a sutra ce opet im opet hebavat mater kad izgube....
jerryBH
Ja sto vise gledam ove Cirine intervjue sticem sve vise dojam da je on doveden da vrati navijace na stadione. Evo ga poceo i da moli da dodjemo. Moje je misljenje da Bilino polje treba biti prazno protiv bugara. Mislim da on treba prvo da pokaze koliko je dobar selektor pa onda da poziva navijace . Ovo dosad je je samo cista navlakusa.

P.S. nemojte o nekom hasanu vise pisati pod fudbalska reprezentacija BiH. btt.gif
Bavaria_Pivo
CITAT(saneld @ 17.07.2008., 00:49) [snapback]163254[/snapback]
icon_arrow.gif Po dolasku na sarajevski aerodrom Blažević je potvrdio da će dvogodišnji ugovor s NSBiH potpisati 24. jula. Prema ugovoru Blažević će primati 5.000 eura mjesečno uz 70 posto od ugovora sa sponzorima.

ja koliko sam to razumijo vazi samo za sponzore koje ciro dovede ;)
SrceBiH
CITAT(EnoTata @ 17.07.2008., 12:30) [snapback]163289[/snapback]
Hasan je potpuno asimiliran.
BiH ga ne interesuje ni u kom obliku. (Bih zemlja dalekih predaka. Niti jednom djetetu
nije dao nase ime.)
Nema se tu o cemu pricati.

E svaka ti cast!! trebo je on i sebi prediti ime na Fernand sram ga bilo, Hasan je igro dok je mu bilo zanimljivo za BiH a cim mu je postalo nezanimljivo on je napustio grb i reprezentaciju BiH. Pa nije niko lud da povjeruje u to da nemoze izdrzati na ta "njegova" dva fronta, sram ga bilo, prije nego sto je se ozlijedio i napustio reprezentaciju on je to imo uglavi uraditi zato je nako igro na nekim utakmicama samo hodo po terenu, drugo on da je pravi Bosanac on bi igro za svoju BiH isto kao i Bolic, a sta je to falilo Bolicu i Barbarezu a njemu nesta fali ima 32 godine da bude vodza tima, odkako je upozno onu spanjolku ode Hase iz Reprezentacije....Svaka ti cast sto si uradio, al sram te Bilo sto se izvlacis na takav nacin!!
legenda
Kad bi ljudi svjesno i racionalno gledali na cijelu situaciju u BH nogometu, onda bi sigurno shvatili da je to dio problema koji se zove politicko uredjenje BiH!

Jel stvarno mislite da ce narod ici protestovati i tuci se s policijom samo zbog nogometa???
Ima tu milion drugih stvari koje su vaznije od sporta pa svi cute i trpe.

Pogledajte malo realnije stvari u BIH a ne da ovdje napadate kako su pojedinci poceli mijenjati taktiku i sad et podrzavaju repku.

Ja sam je uvijek podrzavao i opet cu ako Emir Spahic bude nosio kapitensku traku, ako nam na sredini terena bude gospodar Rahimic i Misimovic, a napadacki tandem Dzeko i Muslimovic.
Samo u tom slucaju cu podrzati sve ovo sto je Ciro ispricao, al cu uvijek isto razmisljati kad je u pitanju NS. Svi su stoka i kriminalci (osim Abdica, on je Ljiljan)!!!

Nemozete tako napadati Ciru Blazevica. Pa da njega nije bilo Senijad Ibricic nikad nebi skonto da je nogomet trcanje, a Nadarevic bi i dan danas igrao po sistemu lopta prolazi al igrac ne. Ciro je od njih napravio igrace, a dosli su iz PL.
Ciro je veliki trener i zato sam ja malo omeksao , i sad nekako vjerujem da ima nade za nas a savez mi navijaci nikad necemo promijeniti upamtite to.
Malo postovanja prema covjeku koga postuje cijeli svijet osim nas Balkanaca nebi skodilo!!!
Oni mogu nestati skupa s ovim sistemom nacionalnog kljuca, kad ako Bog da ode u istoriju.

Prvo pazljivo procitajte sve moje postove u zadnja 3-4 dana pa onda napadajte.
legenda
CITAT(SrceBiH @ 17.07.2008., 15:25) [snapback]163295[/snapback]
E svaka ti cast!! trebo je on i sebi prediti ime na Fernand sram ga bilo, Hasan je igro dok je mu bilo zanimljivo za BiH a cim mu je postalo nezanimljivo on je napustio grb i reprezentaciju BiH. Pa nije niko lud da povjeruje u to da nemoze izdrzati na ta "njegova" dva fronta, sram ga bilo, prije nego sto je se ozlijedio i napustio reprezentaciju on je to imo uglavi uraditi zato je nako igro na nekim utakmicama samo hodo po terenu, drugo on da je pravi Bosanac on bi igro za svoju BiH isto kao i Bolic, a sta je to falilo Bolicu i Barbarezu a njemu nesta fali ima 32 godine da bude vodza tima, odkako je upozno onu spanjolku ode Hase iz Reprezentacije....Svaka ti cast sto si uradio, al sram te Bilo sto se izvlacis na takav nacin!!

Ma on je sa Ester ima godina i godina, upoznali su se kad je Hasan pocinjao karijeru, a ona je sestra Copada koji je veliki prijatelj Brazze.

Necu puno o Hasanu jer njega repka vec odavno ne zanima. Zadnja utakmica koju je on srcem odigrao za BIH je bila i ona najvaznija otkad postojimo protiv Danske na Kosevu!
Uvijek sam bio dojma da Braco nije pruzio u repki ono sto je pruzao za klub, a onda jednom sam skontao da u repki on nije imao igrace tipa Basler Efenberg Elber Janker Jeremies Linke itd.
Ne osudjujem ga jer ipak on nije imao karizmu velikog vodje na terenu poput Barbareza.
Osim toga Braco je igrac ratnik koji trci po 10-12 km na tekmi i tako je on stigao do svih trofeja, njegovo nije bilo da konta kako bi trebao igrati Bayern i zato je uspio.
Hvala mu za sve sto je uradio za nas nogomet i hvala mu sto je bio ambasador BH nogometa svih ovih godina. To sto ne zeli igrati za repku je njegova privatna odluka i ja je postujem.

Ima dosta mladih igraca koji ce pristojno nadomjestiti Hasana u repki a njemu zelim svu srecu svijeta. Hvala ti Hasane!

Neko rece da je i Barbarez imao 5-6 tekmi gdje se setao terenom i galamio. Da jest al on je ipak nesto posebno za svakog Bosanca i Hercegovca. On je cijela BiH u jednoj osobi.
Njega stvarno ne uzimajte u usta u negativnom kontekstu. Sjetite se Marakane i onog vampirskog pogleda prema tribinama i onog ''Majku vam **bem u *i*ku!''
McCoy
CITAT(Lipovaca @ 17.07.2008., 15:44) [snapback]163298[/snapback]
Svakako

za mene nikad barba nece biti kralj kad imamo jednog kralja papeta

ok barba je dobar igrac al ima tu nesto

zasto nije htjeo igrati 95-96 za BIH

zasto je cekao dosta vremena da se odluci dal ce igrati ili nece

(...)

...zato sto mu je majka stanovala na desnoj strani u MO, i ´susjedi´su prijetili, da ce je ubiti.....
.. to je isto izjavio i za njemacki DSF, sjecam se dobro tog intervju-a, pitali ga zasto nece da igra za njemacku. Barba je odgovorio, da samo BeHa dolazi u obzir. Pitali ga zasto ne igra onda za BeHa-> zbog 'zapetljane' situacije u MO,,,,
ermin-jaran
@Legenda taj tvoj ljiljan je bio najzasluzniji za dolazak Kodre pa mu na kraju okrenu ledja to samo govori s kim si takav si.....

Blazevic jeste napravio veliki uspijeh trece mjesto na Svjetskom i to niko ne pobija, osim tog sta je jos uradio u svojoj bogatoj trenerskoj karijeri..????
Ovo mi malo smijesno "veliki trener" mozda kod nas ali care vjeruj u Francuskoj cesto pricam sa prijateljima koji stvarno prate Evropski fudbal Ciro blazevic je nepoznanica ko je taj..u odnosu na Bilica koji je naguzio pola Evrope ...toliko o tvom terenru trenera
Ako je Ciro doveden da radi samostalno ,neovisno zasto je Kodro istjeran???posto ti je Tigar jaran pitaj njega.

Sto se tice Hasana nikad niko nije napravio akciju od navijackih grupa da se Braco vrati u repku kao npr. za Barbareza to samo po sebi govori
da su navijaci najveci krivci za njegov odlazak....
legenda
CITAT(ermin-jaran @ 17.07.2008., 15:58) [snapback]163300[/snapback]
@Legenda taj tvoj ljiljan je bio najzasluzniji za dolazak Kodre pa mu na kraju okrenu ledja to samo govori s kim si takav si.....

Blazevic jeste napravio veliki uspijeh trece mjesto na Svjetskom i to niko ne pobija, osim tog sta je jos uradio u svojoj bogatoj trenerskoj karijeri..????
Ovo mi malo smijesno "veliki trener" mozda kod nas ali care vjeruj u Francuskoj cesto pricam sa prijateljima koji stvarno prate Evropski fudbal Ciro blazevic je nepoznanica ko je taj..u odnosu na Bilica koji je naguzio pola Evrope ...toliko o tvom terenru trenera
Ako je Ciro doveden da radi samostalno ,neovisno zasto je Kodro istjeran???posto ti je Tigar jaran pitaj njega.

Ma nije mi Tigar jaran, al je spasio krajinu od nestajanja. Valjda ste culi za tu cuvenu akciju.
Nakon rata se promijenio, al sam siguran da u IO ne sjedi zbog para jer toga ima dovoljno.
Kodri jel nijel okrenuo ledja to znaju samo njih dvojica, a mi ovdje samo mozemo tresti praznu slamu.
Osim toga ti tvoji jarani u Francuskoj vjerovatno nemaju blage veze s nogometom kad nisu culi za Blazevica. U svakom slucaju najvece trenersko ime koje je ikad sjelo na klupu BiH.
Od Bilica je bas Ciro napravio ovo sto jeste. Trenerski posao Slavena puno puno lici na metode koje koristi Ciro. Vjeruj mi da znam sta pricam jer dugo vec pratim nogomet, posebno hrvatski.
limeni
Ekskluzivno!

Ciro dovodi "sve" da igraju za Raprezentaciju!

Novi Selektor Bosne i Hercegovine.. Uvazeni,Veliki,Ogromni i ko zna koliko jos superlativa ne moze stati u ovaj post.. Je odlucio da svi igraci koji vode porijeklom iz Bosne i Hercegovine vrati u nacionalnu vrstu!
Ciro je imao "video sastanak" sa celnicima fife.. koji su mu odobrili ovu mogucnost i dali mu punu podrsku.. Vedran Corluka bivsi reprezentativac hrvatske za "Mirror" je izjavio:
"Jedva cekam utakmicu protiv Bugarske i da napokon igram za zemlju u kojoj sam rodjen.. Ciro je veliki trener i njemu nisam mogao reci NE"
Zlatan ######c za ovu vijest saznao je iz "Gazzette" i evo sta on kaze na sve to:
"Ja sam oduvijek zelio da igram za Bosnu i Hercegovinu.. Samo nisam zelio da dajem pare.. Napokon je dosao neko ko ce ujediniti Naciju.. Nece vise biti kradje para.. demobilisani borci ce imati veca primanja kao i penzioneri.. Sve ce biti potpuno drugacije... Hvala Ciri i vodstvu fife i uefe zbog ovako vazne odluke za sve nas.. Hvala Ciri sto racuna na mene.. velika mi je cast"
Kontaktirani su i svi ostali sada vec bivsi reprezentativci ostalih zemalja koji su odlucili zbog ovih ili onih razloga da ne igraju za Bosnu i Herecgovinu!
Iako nepotvrjedno.. Saznajemo da je svoj pristanak da igra za reprezentaciju BiH nacelno dao i CRISTIANO RONALDO.. jer mu je pra nene iz okoline Vranduka odselila u Portugal.. i vuce Bosansko Hercegovacke Korije..
Ako ste mislili da je tu kraj? Varate se! Naime.. Bosanske korijene jos vuku.. Ronaldinho,Kaka,Torres,Lampard,Villa kao i mnogi drugi vrsni igraci.. Naime kako jedan Historicar koji zeli da ostane amoniman kaze "Da svi oni imaju Bosanske ili Hercegovacke korijene.. I da ce ubrzo dati postupak u vijece ministara da se krene u procedruru oko dobijanja drzavljanstva za navede igrace"
Hvala Ciri "Spasitelju" svih spasitelja.. Treneru svih Trenera.. Zabavljacu svih Zabavljaca.. Hvala mu za sve! Jedan je Ciro!
Ado89
CITAT(limeni @ 17.07.2008., 14:12) [snapback]163302[/snapback]
Ekskluzivno!

Ciro dovodi "sve" da igraju za Raprezentaciju!

Novi Selektor Bosne i Hercegovine.. Uvazeni,Veliki,Ogromni i ko zna koliko jos superlativa ne moze stati u ovaj post.. Je odlucio da svi igraci koji vode porijeklom iz Bosne i Hercegovine vrati u nacionalnu vrstu!
Ciro je imao "video sastanak" sa celnicima fife.. koji su mu odobrili ovu mogucnost i dali mu punu podrsku.. Vedran Corluka bivsi reprezentativac hrvatske za "Mirror" je izjavio:
"Jedva cekam utakmicu protiv Bugarske i da napokon igram za zemlju u kojoj sam rodjen.. Ciro je veliki trener i njemu nisam mogao reci NE"
Zlatan ######c za ovu vijest saznao je iz "Gazzette" i evo sta on kaze na sve to:
"Ja sam oduvijek zelio da igram za Bosnu i Hercegovinu.. Samo nisam zelio da dajem pare.. Napokon je dosao neko ko ce ujediniti Naciju.. Nece vise biti kradje para.. demobilisani borci ce imati veca primanja kao i penzioneri.. Sve ce biti potpuno drugacije... Hvala Ciri i vodstvu fife i uefe zbog ovako vazne odluke za sve nas.. Hvala Ciri sto racuna na mene.. velika mi je cast"
Kontaktirani su i svi ostali sada vec bivsi reprezentativci ostalih zemalja koji su odlucili zbog ovih ili onih razloga da ne igraju za Bosnu i Herecgovinu!
Iako nepotvrjedno.. Saznajemo da je svoj pristanak da igra za reprezentaciju BiH nacelno dao i CRISTIANO RONALDO.. jer mu je pra nene iz okoline Vranduka odselila u Portugal.. i vuce Bosansko Hercegovacke Korije..
Ako ste mislili da je tu kraj? Varate se! Naime.. Bosanske korijene jos vuku.. Ronaldinho,Kaka,Torres,Lampard,Villa kao i mnogi drugi vrsni igraci.. Naime kako jedan Historicar koji zeli da ostane amoniman kaze "Da svi oni imaju Bosanske ili Hercegovacke korijene.. I da ce ubrzo dati postupak u vijece ministara da se krene u procedruru oko dobijanja drzavljanstva za navede igrace"
Hvala Ciri "Spasitelju" svih spasitelja.. Treneru svih Trenera.. Zabavljacu svih Zabavljaca.. Hvala mu za sve! Jedan je Ciro!

Hajde ne lazi
limeni
ma sala mala icon_mrgreen.gif
ermin-jaran
CITAT(legenda @ 17.07.2008., 16:09) [snapback]163301[/snapback]
Ma nije mi Tigar jaran, al je spasio krajinu od nestajanja. Valjda ste culi za tu cuvenu akciju.
Nakon rata se promijenio, al sam siguran da u IO ne sjedi zbog para jer toga ima dovoljno.
Kodri jel nijel okrenuo ledja to znaju samo njih dvojica, a mi ovdje samo mozemo tresti praznu slamu.
Osim toga ti tvoji jarani u Francuskoj vjerovatno nemaju blage veze s nogometom kad nisu culi za Blazevica. U svakom slucaju najvece trenersko ime koje je ikad sjelo na klupu BiH.
Od Bilica je bas Ciro napravio ovo sto jeste. Trenerski posao Slavena puno puno lici na metode koje koristi Ciro. Vjeruj mi da znam sta pricam jer dugo vec pratim nogomet, posebno hrvatski.

Legendo ono iskreno pravo si legenda....Hrvatsku ligu samo kod nas prate zato drugi i nemaju veze.....
Prijatelju reci da je Krajinu spasio Tigar je malo neozbiljno prema drugim herojima Nanicu,Sarganu,Dudakovicu
ali necemo o tome nije tema idemo u offtopic....ako ne sjedi zbog para ,ako ne sjedi za bolje sutra naseg fudbala zasto onda sjedi
neka ustupi mjesto nekom ko je iz struke....covjek je na poziciji i samo sjedi i opet je u pravu ovo ima samo kod nas

@limeni ima tu isitne eusa_clap.gif
scott
CITAT(FC Vopi Sarajevo @ 17.07.2008., 01:10) [snapback]163256[/snapback]
nemjesaj Haseta Ferhatovica sa ovim Sarlatanom molim.

bravo na njega sam i mislio

Izlazili smo svi iz stadiona cutke,
Culo se samo brujanje mase,
Poneki usklik i poneka zastava,
Svi u napad, jedan je Hase!
dInO.H
Pjanić dobio dozvolu za nastup u bh. dresu

Piše: Predator
Četvrtak, 17.07.08. 17:46.

Vijest koja je u poslijepodnevnim satima lansirana iz Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine obradovaće sve navijače našeg nacionalnog tima. Miralem Pjanić dobio je dozvolu za nastup u bh. dresu!
Međunarodna fudbalska federacija, FIFA, pozitivno se izjasnila o molbi NS/FS BiH da fudbaler Lyona može promijeniti sportsko državljanstvo, potvrđeno je na web stranici našeg Saveza. Podsjetimo, Pjanić je već oblačio dres omladinskih selekcija Luxemburga, pa je za promjenu sportskog državljanstva zeleno svijetlo morala dati i FIFA. Iako je izjava u kojoj traži dozvolu FIFA-e za nastupa za BiH, sa Pjanićevim potpisom, iz bh. kuće fudbala prema Zurichu upućena prije više od pola godine, sve do danas bilo je neizvjesno kakav će odgovor stići.

Francuski mediji čak su špekulisali da bi Pjanić mogao zaigrati i za Tricolore. Međutim, današnjom odlukom koju je donijela Komisija za status igrača demantovane su sve špekulacije i Pjanić će u budućnosti moći nositi samo dres sa državnim grbom BiH!

Dragulja bh. i evropskog fudbala, bh. navijači će uživo moći gledati već 20. avgusta u Zenici gdje će naš nacionalni tim u prijateljskom susretu odmjeriti snage sa Bugarskom. Naravno, pod uslovom da Pjanić dobije poziv novog selektora Ćire Blaževića, u što ne sumnjamo, obzirom da je Ćiro nedavno izrazio žaljenje što FIFA odugovlači sa izjašnjavanjem u Pjanićevom „slučaju“.

Sretno Miraleme!
banjalucanin
CITAT(dInO.H @ 17.07.2008., 17:53) [snapback]163312[/snapback]
Pjanić dobio dozvolu za nastup u bh. dresu

Piše: Predator
Četvrtak, 17.07.08. 17:46.

Vijest koja je u poslijepodnevnim satima lansirana iz Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine obradovaće sve navijače našeg nacionalnog tima. Miralem Pjanić dobio je dozvolu za nastup u bh. dresu!
Međunarodna fudbalska federacija, FIFA, pozitivno se izjasnila o molbi NS/FS BiH da fudbaler Lyona može promijeniti sportsko državljanstvo, potvrđeno je na web stranici našeg Saveza. Podsjetimo, Pjanić je već oblačio dres omladinskih selekcija Luxemburga, pa je za promjenu sportskog državljanstva zeleno svijetlo morala dati i FIFA. Iako je izjava u kojoj traži dozvolu FIFA-e za nastupa za BiH, sa Pjanićevim potpisom, iz bh. kuće fudbala prema Zurichu upućena prije više od pola godine, sve do danas bilo je neizvjesno kakav će odgovor stići.

Francuski mediji čak su špekulisali da bi Pjanić mogao zaigrati i za Tricolore. Međutim, današnjom odlukom koju je donijela Komisija za status igrača demantovane su sve špekulacije i Pjanić će u budućnosti moći nositi samo dres sa državnim grbom BiH!

Dragulja bh. i evropskog fudbala, bh. navijači će uživo moći gledati već 20. avgusta u Zenici gdje će naš nacionalni tim u prijateljskom susretu odmjeriti snage sa Bugarskom. Naravno, pod uslovom da Pjanić dobije poziv novog selektora Ćire Blaževića, u što ne sumnjamo, obzirom da je Ćiro nedavno izrazio žaljenje što FIFA odugovlači sa izjašnjavanjem u Pjanićevom „slučaju“.

Sretno Miraleme!

Dino imas mustuluk...Dobro dosao Miraleme....... nazdravimo.gif
dInO.H
Oo pa hvala, da je jos preliti po koju icon_biggrin.gif
nobel078
CITAT(Ado89 @ 17.07.2008., 16:16) [snapback]163303[/snapback]
Hajde ne lazi

Ma ziva istina buraz.Sto bi lagao?Zar nisi znao ovo za Ronalda? respekt.gif respekt.gif respekt.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
haso
coece, Usanovic i Ceko hodaju Bascarsijom i narod sa njima razgovara eusa_wall.gif eusa_wall.gif

Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.