Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
ZIJANCER_SA
Ma cekaju da prodju praznici i da se Matheus odluci zvanicno oko preuzimanja repke, u tome je pojenta, izabrace ga oni do 08.01.2008 nesekirajte nista, a ovo ostalo je sve zajebancija oko Zukanovica i Pliseka samo reda radi da ih ima vise na spisku a i ptice na grani znaju da ce biti Matheus selektor ako bude ikako moglo da se dogovore ako ne rezervna varijanta je Kranjcar 100%.
bandit
CITAT(K_nine @ 28.12.2007., 16:18) [snapback]135582[/snapback]
Meni nije nikako losa opcija Zukanovic.... Vidili smo sta je napravio sa mladima, zalosna ali je smjenjen samo sto nije bio srbin..... eusa_wall.gif

Sta je napravio s mladima .... icon_eek.gif

Dok se vi ovdje bakcete s novim selektorom nas 'najvisociji' golman Gus(k)o se povlaci iz reprezentacije ....i to iz protesta... eusa_clap.gif
Edvinx2
Ima li ista, sta je ovo niko nista nezna!
Nece se valjda citav dan dogovarat - j**em ih nesposobne !!!
al
ako je ovo istina, super...

Kodro, Kranjčar ili Matthaus?

Na kraju tog burnog petka izbor je sveden na tri imena - Kranjčar, Matthaus ili pak Meho Kodro koji se naknadno pojavio na listi najozbiljnijih kandidata, a prema pouzdanim informacijama istoga možemo okarakterizirati i kao glavnog favorita za preuzimanje izborničke dužnosti.

SARAJEVO - Meho Kodro će najvjerojatnije postati izbornik reprezentacije Bosne i Hercegovine! Naime, u NS BIH se zbio novi veliki obrat. Nakon što je Predsjedništvo NS BIH suzilo broj kanidata za izborničku dužnost na 4 imena i time olakšalo posao Izvršnom odboru, ovi su na sastanku koji je odmah uslijedio eliminirali i Jiri Plišeka i Ibru Zukanovića, pa su u igri ostali Zlatko Kranjčar i Lothar Matthaus.

No, u daljnjem tijeku ovog zasjedanja odlučeno je da se u krug kandidata uvrsti i treće ime, a to je Mostarac Meho Kodro. Konačna odluka oko imena novog izbornika trebala bi biti poznata 5. siječnja. Znači, do blagdana Sveta tri kralja izbornikom će postati jedan od ova tri kandidata.

Dakle, ukoliko ne bude novih zaokreta izbornikom će postati Kodro, Kranjčar ili Matthaus. Javna je tajna kako bi Hrvati u NS BIH na izborničku dužnost progurali Zlatka Kranjčara, Bošnjaci Mehu Kodru, a Srbi svog kandidata Lothara Matthausa.

Opet nacionalni ključevi u zahrđalim bravama. Pa, golemo, nema šta? No, prema krajnje pouzdanim informacijama već se sada usuđujemo Mehu Kodru spomenuti kao novog izbornika i reći kako je to ipak vrlo dobar izbor, premda je sam način izbora i ovoga puta daleko od dobroga!

28.12.2007.
D. Ivanković / Pincom######
BosnianMagican
CITAT(al @ 28.12.2007., 10:51) [snapback]135592[/snapback]

Na kraju tog burnog petka izbor je sveden na tri imena - Kranjčar, Matthaus ili pak Meho Kodro koji se naknadno pojavio na listi najozbiljnijih kandidata, a prema pouzdanim informacijama istoga možemo okarakterizirati i kao glavnog favorita za preuzimanje izborničke dužnosti.

SARAJEVO - Meho Kodro će najvjerojatnije postati izbornik reprezentacije Bosne i Hercegovine! Naime, u NS BIH se zbio novi veliki obrat. Nakon što je Predsjedništvo NS BIH suzilo broj kanidata za izborničku dužnost na 4 imena i time olakšalo posao Izvršnom odboru, ovi su na sastanku koji je odmah uslijedio eliminirali i Jiri Plišeka i Ibru Zukanovića, pa su u igri ostali Zlatko Kranjčar i Lothar Matthaus.

No, u daljnjem tijeku ovog zasjedanja odlučeno je da se u krug kandidata uvrsti i treće ime, a to je Mostarac Meho Kodro. Konačna odluka oko imena novog izbornika trebala bi biti poznata 5. siječnja. Znači, do blagdana Sveta tri kralja izbornikom će postati jedan od ova tri kandidata.

Dakle, ukoliko ne bude novih zaokreta izbornikom će postati Kodro, Kranjčar ili Matthaus. Javna je tajna kako bi Hrvati u NS BIH na izborničku dužnost progurali Zlatka Kranjčara, Bošnjaci Mehu Kodru, a Srbi svog kandidata Lothara Matthausa.

Opet nacionalni ključevi u zahrđalim bravama. Pa, golemo, nema šta? No, prema krajnje pouzdanim informacijama već se sada usuđujemo Mehu Kodru spomenuti kao novog izbornika i reći kako je to ipak vrlo dobar izbor, premda je sam način izbora i ovoga puta daleko od dobroga!

28.12.2007.

Meho Kodro = Nece Da Se Mjesa Sa Lopovima U Savezu
Lotar Mathaeus = Nezna Nista Za Tu Poziciju
Zlatko Kranjcar = Izgleda Da Ima Naj Vecu Sansu Da Postane Selektor
Edvinx2
Ovde se stvarno nezna ni ko pije ni ko placa. Zar Kodro nije reko da je nezainteresovan da bude selektor BIH, a sad je on ponovo na spisku glavnih kandidata. Ko ovde koga handri - nema smilsla. Sto vise citas sve manje znas - ###### ti skolu.
Edvinx2
A sto se mene licno tica Razija bi najbolje rijesenje bila icon_biggrin.gif
BosnianMagican
Fudbalska reprezentacija BiH bi danas trebala dobiti novog selektora mada...
se čini da nijedan kandidat nema podršku dvanaest od četrnaest članova Izvršnog odbora Fudbalskog saveza što bi moglo produžiti čitav proces.

U igri su, prema svim informacijama, ostala četvorica ozbiljnih kandidata: Lothar Matthaus, Jirži Plišek, Zlatko Kranjčar i Amar Osim.

Nakon sastanka Predsjedništva, u 11:00 sati je počela sjednica Izvršnog odbora, na kojoj će se najviše govoriti o imenovanju nasljednika Fuada Muzurovića.

"Izbor selektora je posljednja tačka dnevnog reda. O selektorima timova U-21 i U-19 nećemo razgovarati. To ćemo pitanje ostaviti za narednu sjednicu. Prioritet nam je izbor selektora A-tima. Nadam se da ćemo, kao i na prošloj sjednici, postići potpuno jedinstvo svih članova Izvršnog odbora," rekao je predsjednik N/FS BiH Iljo Dominković.

Za imenovanje selektora potrebno je da jedan od kandidata dobije 12 glasova od 14 članova Izvršnog odbora.

Prema Statutu Fudbalskog saveza, ako ne bude mogao biti imenovan novi selektor, odnosno, ako nijedan kandidat ne dobije potrebnu većinu, Izvršni odbor može ovlastiti Predsjedništvo da donese konačnu odluku.

Vjerovatnija je, ipak, solucija da će izbor biti prolongiran za narednu sjednicu Izvršnog odbora.

BosnianMagican
CITAT
Odluka o selektoru 5. januara

Kao što se i očekivalo Izvršni odbor N/FS BiH na današnjoj sjednici nije imenovao novog selektora.
BHVelezMostar
Ljudi moji meni je bas drago. Da hoce biti Kodro pa makar ceko do ljeta 2008.
Daj BOZE!!!
coolin_ban
CITAT(al @ 28.12.2007., 09:51) [snapback]135592[/snapback]

28.12.2007.

daj Boze da je istina...http://sport.becka-raja.at/diskusije/index.php?s=&showtopic=2289&view=findpost&p=135447
Ed0
Kodro je takodje izjavio da ne zeli biti selektor. Znaci Matheus nece (za 5000 Eura mjesecno cisto sumnjam da ce i razmisljati o tome), Meho nece, ostaje dakle Kranjcar eusa_wall.gif
baka_selektor
kodro je novi selektor
Rodeni
Kranjicar je novi trener 100 % to je Dominkovic sve sredio jos prije godinu dana ista politika se nastavlja
McCoy
Matthäeus ce sigurno trener biti,kaze komsija Hans preko puta mene icon_mrgreen.gif eusa_boohoo.gif
BrcanskaMalta
Hamdija Abdic nece dati da Kranjcar postane selektor... to je sigurno.
ANARHIJA
CITAT(mahic @ 28.12.2007., 11:32) [snapback]135613[/snapback]
Hamdija Abdic nece dati da Kranjcar postane selektor... to je sigurno.

To je informacija iz prve ili druge ruke!? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
McCoy
CITAT(ANARHIJA @ 28.12.2007., 18:37) [snapback]135614[/snapback]
To je informacija iz prve ili druge ruke!? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

to je on izjavio za jedne novine/portal..bas sam nedavno postavio taj clanak na forumu,ali blage vezze neam ko je taj lik eusa_shifty.gif
McCoy
CITAT(mmujica @ 28.12.2007., 18:46) [snapback]135617[/snapback]
Ako mi dozvolite napisao bih nekoliko gluposti

..nemoj molim te,napisali smo ih dovoljno na prosloj stranici icon_mrgreen.gif icon_twisted.gif
telstar
CITAT(mmujica @ 28.12.2007., 09:56) [snapback]135619[/snapback]
napisali ste vi ali nisam ja

Izvoli onda
legionar
ma kakav Kodro to je zabluda, Kranjčar će biti selektor 100% to je ta politika... hebali mater svoju!!
saneld
Sva 3 kandidata su odlicna i sigurno daleko bolji nego sto smo sada imali. Moj favorit naravno Meho Kodro.
McCoy
CITAT(hary-xs @ 28.12.2007., 19:23) [snapback]135623[/snapback]
E ebo ih Lothar i KrnjcKar u bulju onako sve redom. Od toliko trenera oni se ufatili ove dvojice ko pjan plota..
Ja neznam ko odredzuje taj budzet i predlaze trenersku platu??? I odkud im ta cifra od 5 hiljada Eura.
Pa zar se nisu rijesili Pashcheta i njegove pozicije. Eto nek dodaju njegovu platu i dopunska primanja i mogu slobodno dovest Murinja za trenera.

to se i ja cijelo vrijeme pitam,postavili su tu famoznu cifru od pisanih 5000€, "pa ko voli,nek izvoli" icon_rolleyes.gif
Pa *ebo te zivot,to je Savez jedne drzave,ja mislim da selektor Zimbabvea prima vise love...nemojte mi sada "nas standard" je takav-vakav-nakav
....bjeri bola tamo...kakav je to standard u jednoj Albaniji? Ili cak u Gruziji,oni su doveli Toppmöller-a,a sigurno zaradjuje vise nego tu cifru,koju su nasi likovi `spremni´da dadnu,kao da oni placaju iz svoga vlastitog dzepa,kao da oni nekradu,svaki njih koliko ih ima,krade tu cifru mjesecno,pored njihove "plate"...
hairlija
Meho Kodro! imal mustuluka ....?
jaco
FTV: Meho Kodro pristao da bude novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH!24SI - U nezvaničnom razgovoru za Federalnu TV, Meho Kodro je izjavio da je pristao biti novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH. Zvanični razgovori čelnika Fudbalskog saveza sa nekadašnjim kapitenom reprezentacije i jednim od najboljih golgetera Španije će biti obavljeni 3. ili 4. janura.

Izvršni odbor Fudbalskog saveza BiH je novu sjednicu, na kojoj bi trebalo sve biti ozvaničeno, zakazao za 5. januar naredne godine
ZIJANCER_SA
CITAT(jaco @ 28.12.2007., 20:10) [snapback]135632[/snapback]
FTV: Meho Kodro pristao da bude novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH!24SI - U nezvaničnom razgovoru za Federalnu TV, Meho Kodro je izjavio da je pristao biti novi selektor Fudbalske reprezentacije BiH. Zvanični razgovori čelnika Fudbalskog saveza sa nekadašnjim kapitenom reprezentacije i jednim od najboljih golgetera Španije će biti obavljeni 3. ili 4. janura.

Izvršni odbor Fudbalskog saveza BiH je novu sjednicu, na kojoj bi trebalo sve biti ozvaničeno, zakazao za 5. januar naredne godine

Jaco odajem ti priznanje za informaciju i ja sam je sad gledao na TV-U da je covjek izjavio da zeli biti selektir i da je spreman preuzeti nasu repku, a ona izjava u dnevnim novinama SAN sto je nedavno ovdje postavljena na forumu je cisti dokaz sta su te novine i kakvu glupost pisu i izmisljaju ja mislim da Kodru nisi ni vidjeli niti kontaktirali a napisali su text o njemu i kofol izjavu da on nezeli da se povlaci itd itd, smijesno sta nase novine pisu i koliko su neistinite. Ja sam licno za Kodru pa poslije njega za Matheusa a za Kranjcara niposto radije bi volio Glavasa nego Kranjcara ali mislim da ce Kodro preuzeti repku 100% pogotovu nakon ove izjave na FTV. eusa_clap.gif eusa_clap.gif
jaco
non sto citate sta san napise koda niste ni citali, to su najgore novine moraju pisat da se citaju
jaco
ono sto citate sta san napise koda niste ni citali, to su najgore novine moraju pisat da se citaju
jaco
eh harry to pitaj nekog drugog
ZIJANCER_SA
http://teletext.rtvfbih.ba/
evo ima i na teletextu sad.
ZIJANCER_SA
CITAT(hary-xs @ 28.12.2007., 20:28) [snapback]135636[/snapback]
Jos kad bi nam to neko vista na Rapidshare da se pogleda, bio bi za mustuluka.

Hary jarane niti znam kako to ide niti sam kad cuo za to hahahaha, ali vjeruj mi jarane ja sam malo stariji covjek i ozbiljan nelupetam po forumu kao sto SAN pise u svojim novinama neistine icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
SuperUstipak
Ufff to bi bilo pravo
scott
sta ocekujete ako kodro postane trener????
pasalic je otisao ali je ostalo jos bagre u savezu prije svih mislim na uslju koji je za mene alfa i omega svih poteza
za mene je jako bitno mjesto prijasnjeg direktora sa kojom postoji mogucnost cistki u korumpiranom savezu.

bojim se da mu nebi unistili karakter i profesionalnost koju posjeduje
legionar
pitanje je hoće li se Barba i co. vratiti brez njih nema ničega... icon_rolleyes.gif
sjever-jug
CITAT(scott @ 28.12.2007., 21:04) [snapback]135644[/snapback]
sta ocekujete ako kodro postane trener????
pasalic je otisao ali je ostalo jos bagre u savezu prije svih mislim na uslju koji je za mene alfa i omega svih poteza
za mene je jako bitno mjesto prijasnjeg direktora sa kojom postoji mogucnost cistki u korumpiranom savezu.

bojim se da mu nebi unistili karakter i profesionalnost koju posjeduje

Pa dokle matereti tog negativnog misljenja pa ja bi radije na tvom mjestu presutio nego dao takav glup komentar NECE NEMOZE NEZNA NEMA POJMA ( sta ti mislis da ti dodes bil sta promjenio)
scott
ti izgleda nisi svjestan stanja u kojem se nalazimo i nezelim o tome da raspravljam.
McCoy
CITAT(selektor @ 28.12.2007., 21:49) [snapback]135649[/snapback]
Kodro pristao da bude selektor Bosne i Hercegovine

Nadamo se da će nakon 5. januara ostati samo da se odigra i treći završni čin, „velike ofanzive“ BH partiotskih snaga, a koja bi u reprezentaciju vratila [b] Barbareza, Papca, Hasagića, Spahića, Bajramovića, te svakako i u stručni tim Elvira Bolića, Muhameda Konjića, Mirsada Hibića... I svakako, ponovo hiljade ljudi na tribine stadiona, a ne jad i čemer kakav je vladao u zadnjih nekoliko utakmica. Vrijeme je da se ponovo počne živiti za svaku utakmicu reprezentacije. Više i ne tražimo !!!

ja takodje vise i netrazim,kad bi se ovo sve desilo... eusa_pray.gif eusa_pray.gif eusa_pray.gif eusa_pray.gif

BrcanskaMalta
CITAT(McCoy @ 28.12.2007., 11:42) [snapback]135616[/snapback]
to je on izjavio za jedne novine/portal..bas sam nedavno postavio taj clanak na forumu,ali blage vezze neam ko je taj lik eusa_shifty.gif

McCoy jarane, izgleda da ce nasa legenda Veleza ipak biti selektor. Joj jest mi drago... svim srcem sam se nadao da ce biti Kodro, najdrazi mi igrac bio dok sam slusao Velezove utakmice prije rata na radiu svake nedjelje...

a Hamdija Abdić Tigar ti je slijedeci lik: Tokom rata bio
komandant jedinice Tigrovi u sastavu Petog korpusa Armije BiH

upisi njegovo ime na Youtubu pa ces vidjeti... nebi mu stao na put. zato sam i rekao da Tigar nece dopustiti da jedan pjano Kranjcar vodi nasu repku; dosta je vise ######enja preko BiH repke. DOSTA! icon_smile.gif
McCoy
*edit*
McCoy
CITAT(mahic @ 28.12.2007., 22:09) [snapback]135653[/snapback]
McCoy jarane, izgleda da ce nasa legenda Veleza ipak biti selektor. Joj jest mi drago... svim srcem sam se nadao da ce biti Kodro, najdrazi mi igrac bio dok sam slusao Velezove utakmice prije rata na radiu svake nedjelje...

a Hamdija Abdić Tigar ti je slijedeci lik: Tokom rata bio
komandant jedinice Tigrovi u sastavu Petog korpusa Armije BiH

upisi njegovo ime na Youtubu pa ces vidjeti... nebi mu stao na put. zato sam i rekao da Tigar necu dopustiti da jedan pjano Kranjcar vodi nasu repku; dosta je vise ######enja preko BiH repka. DOSTA! icon_smile.gif

Tigar mi je poznat icon_wink.gif

..ali Brate mili,kad ovo istina bila da Kodro preuzme.... a jooooj!!
...bio je majstor i dr.mr. za baku u Velezu,a bice i na klupi 10001% bolji od njega..

->slusaj te !!!> http://www.kalmanradio.ba/ <-!!!!
..evo ceko govori!
amirb
Ovaj Ceko je ok,ne pocinjite sad sa tim da je cet.nik i sta ja znam.Svaka cast
McCoy
CITAT(herceg @ 28.12.2007., 22:25) [snapback]135658[/snapback]
meni je kodro rodjak i kao prvo nije iz mostara nego iz jednog sela 10km od mostara koje se zove vr######ak

da nije mozda iz blizine bivoljeg brda? icon_wink.gif ...kako god,on je LEGENDA MOSTARA/ VELEZA I BIH!!
Mili
mozeli neko mozda snimit to sto pricaju na radiju, posto je server opterecen
McCoy
CITAT(Mili @ 28.12.2007., 22:30) [snapback]135662[/snapback]
mozeli neko mozda snimit to sto pricaju na radiju, posto je server opterecen

ja bih ali neznam.. icon_rolleyes.gif
maloprije je rek`o ovaj spiker,da ce se ponovo emitirati emisija..

..btw.
->pokujas *klick* na ovoga slona gore´,sto ljubicast..
BrcanskaMalta
hvala McCoy na brzoj informaciji u vezi intervjua na kalman radiu... uspjeo sam cuti ono na kraju kad rece Ceko da nacionalni kljuc nece biti uvrsten u odabiru selektorovih pomocnika... covjek je iskren; fino kaze da Savez hoce da ugare svoje ljude kao pomocnike, ali da i selektorovo misljene mora biti uvazeno i da se zajednicki moze naci kompromis i dobro rijesenje.

MEHO LEGENDA!
Mili
CITAT(McCoy @ 28.12.2007., 22:32) [snapback]135663[/snapback]
ja bih ali neznam.. icon_rolleyes.gif
maloprije je rek`o ovaj spiker,da ce se ponovo emitirati emisija..

..btw.
->pokujas *klick* na ovoga slona gore´,sto ljubicast..

boga mi proradi..kasnim li puno?

edit.

kasnim, definitivno haha. nema veze, hvala opet
McCoy
CITAT(Mili @ 28.12.2007., 22:36) [snapback]135667[/snapback]
boga mi proradi..kasnim li puno?

edit.

kasnim, definitivno haha. nema veze, hvala opet

ne kasnis buraz icon_wink.gif ..samo je ceko malo prico o lotaru da bi bio naj isplatniji(radi sponzora LOVA,LOVA) ...itd....o Kodri kaze da su telefonskim razgovarali,i da mora papirologiju da urica,cak da mu nece biti prepreka,ako ga ne bih pustijo R.sociedad..kao sto je bio Baka..znaci samo formalnost..

@herceg
znam ja ,samo ti kazem da je on odprilike tacno izmedju MO i bivoljegBrda...

...evo ovaj sere na kalmanu, trazi nekog "provjerenog" ...###### on sebe
saneld
Meho Kodro odlican izbor dobar pocetak za nasu repku. Igraci moraju da se ponose da ih ovakav covjek i igrac vodi. Bolic na mjesto menadzera i neznam koji stadion bice pun ko sibica i idemo naprijed. Rezultati ce sami doci kad tad boli me racku za afriku samo da napokon dobijemo pravu repku i savez koji ce forsirati nase nade u i van BE-HA.
ermin-jaran
Ko donese mustuluk za Kodru ima od mene pivo eusa_clap.gif
Mili
jao ovog ######acine...hahahaahahah..hahahaha
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.