Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
scott
na kraju ce ispasti OTO BARIC eusa_clap.gif icon_arrow.gif
McCoy
CITAT(popokatepetl @ 27.12.2007., 03:58) [snapback]135465[/snapback]
Nakon ovoga covijek nema sta reci.
Bure bez dna i kraja takav haman nas fudbal.
Nego @Ermine ti se uhvati ping-ponga
@MC-Coja ogledaj ove nase hahare Grlica,Piplicu i co nesmiju ispasti iz lige icon_mrgreen.gif
A ja cu zajedno sa Spahicem Sibirske medzede ganjati po njivama icon_mrgreen.gif
Hebo ti nas fudbal,pu eusa_boohoo.gif i konte

sta je @popo,dje ba zapelo icon_mrgreen.gif
sa raznim `hararima´ i `sirbircima´ i NEstrucnjakom aka. baka i anonimuskupoprodajnim igracima i raznim lopovima u i okolo saveza,mi dva puta na pragu tog *ebenog prvenstva.
evo nece sada (niti je IKADA uopste pomisljao na to) ni Mateus,nece niko.
ZASTO?
zato sto se i dalje nista nije u savezu promjenilo...stipu ostavku pushalica,kad ovi vode i dalje njegovu politiku...
na kraju krajeva,uopste nema niti jedan ozbiljan kandidat,za mjesto selektora,a mi vec poceli pljuvati po Braci,i sada (ponovo) po `otpisanima´....
nek`nam je Bog na pomoci
icon_rolleyes.gif

McCoy
CITAT(SergeyBarbarez @ 27.12.2007., 13:19) [snapback]135478[/snapback]
yebali vas vise i osim i drugi osim i susic i kodro i bajevic i bazdarevic i halilhodzic i hadzibegic. svaki od njih bi za jednu marku vise otisao da trenira trinidad i tobago. shvatite da su to ljudi koje zanima samo lova oni ne znaju ni kako se patriotizam pise. u intervjuima su svi patriote a kad treba doci za selektora svi se usute ili nadju sebi klub u petoj francuskoj ligi.

eusa_clap.gif
ma ja bolan....
svi oni ne valjaju...ne valja ni Braco,Barba,Bajra,Spaha i comp....svi oni nece radi para...
ne valja niko...
...samo valjaju,munib bogdan iljo i ahmet eusa_boohoo.gif eusa_boohoo.gif
gorazde4ever
CITAT(SergeyBarbarez @ 27.12.2007., 13:19) [snapback]135478[/snapback]
yebali vas vise i osim i drugi osim i susic i kodro i bajevic i bazdarevic i halilhodzic i hadzibegic. svaki od njih bi za jednu marku vise otisao da trenira trinidad i tobago. shvatite da su to ljudi koje zanima samo lova oni ne znaju ni kako se patriotizam pise. u intervjuima su svi patriote a kad treba doci za selektora svi se usute ili nadju sebi klub u petoj francuskoj ligi.

pa dobro Bubka sada ispade Pasalic patriota zato sto je radio 10 godina kao direktor saveza!!!!!!
svi ovi sto ih ti nazivas izdajicama su skontali da se u savezu nista nije promjenilo... a nadam se da i navijaci to znaju.
selektor se mjenja... to mi je ionako svejedno bilo... Muzur je bio marioneta... zato je i dobio taj posao.
ali lazno povlacenje Pasalica su bivsi asovi skontali... i nece da propadnu kao Muzurovic... nece da ih raja pljuje i proziva...
ja kazem da nece ici na bolje sve dok je troclano predsjednistvo i dok se savez i selektori sastavljaju prema nacionalnom kljucu!!!!!!!!!!

treba nam samo jedan predsjednik saveza, jedan direktor(manadzer) repke, jedan selektor sa dva pomocna trenera... -> tako je u normalnim zemljama!!!
predsjednik nemora biti bisvsi fudbaler ali direktor svakako!!!

stvarno nisam pesimista ali nevidim izlaz iz ove situacije...

parola je bila "SAVEZ NAPOLJE" i "DANAS U SAVEZU SUTRA U KAVEZU"... Pasalic i Muzurovic nisu savez, oni su samo dio toga... sta je sa ostalima???
Usanovic i Kures ako bog da u zatvor... samo da nam se rijesiti ovog troclanog predsjednistva...
to je stvarno van svake pameti... svaki od njih trojice ko fol pregovara sa nekim kandidatima a vec se dogovorili ko ce da bude selektor...
Istok
Kako se da primjetiti iz Barbarezove izjave, igracima je puno vaznije ko ce doci na direktorsku poziciju (ili ko ce vrsiti tu funkciju ako se ta pozcija ukine) nego to ko ce biti selektor.Ispade da im je ovo sa selektrom sporedna stvar kojom Savez skrece fokus sa najvaznijeg pitanja u reprezentaciji.

A oni najbolje znaju sta je bitno...trebalo bi da je tako.
Alen765
JOS SAMO KAD SE JAVI PLISEK I KAZE " PRVI PUT CUJEM".... stvarno nezna se ko gdje koga jase......
damir_ba
da raja Barbarez je u pravu najbitnija je stvar menadzer ili direktor reprezentacije
treba bit neko jako lice jel danas ti je lobi sve ,
i da ne zavizi od finansija Bolic bi bio pravo za to mjesto ,
kao sto se vidi jos nista nije sigurno da se sve sredilo u savezu
vidjecemo petak sta donosi savez treba da iskljuci iz saveza usanovica i onog drugog lopova
sto ih BiH sud vec tereti za lopovluk tu ce pokazati svoje lice ,
fantom
Izgleda da je ova cijela farsa napravljena da bi se pokazlo da niko nece da radi za 10000 km osim Cice cicije. i da ni jedan strucnjak nije strucniji od njega za tu lovu.A poznato je da i on voli raditi sa menadzerima(zato su ga Hrvati i nogirali).Znaci ostao je samo Kranjcar i za njega ce svi glasati posto nece imati drugog izbora.

pokvarenisir
velika greska bi bila kad bi kranjcar bio izabran...podsjetimo se da je ovaj isti covjek koji nije htio zvati eduarda u reprezentaciju i koji je drzo klasnica (koji je tada bio u najboljoj formi) na klupi..

mjesto ahmeta se mora popuniti...igraci cekaju da vide ko ce i sta ce biti

kako izgleda sada je da u savezu izaberu izbornika repke pozovu igrace da se vrate, pobjedimo japan, i onda postave nekog jos goreg od ahmeta na njegovu poziciju ak je bude

nista se nije puno promjenilo osim toga sto je ahmed otisao...sad treba izabrati pravog ljude za posao...

Dnevni List objavio kako je Mourinho interesiran za poziciju trenera..pita kakvu listu treba da ispuni zutu ili plavu.... icon_mrgreen.gif
Mili
evo sport1 pise, da su poceli dogovori sa Matthäus-om ali nista kontretno --> http://www.sport1.de/de/sport/artikel_2081000.html

necete se ljuti.trenutno nemam vremena za prevod.
McCoy
CITAT(Mili @ 27.12.2007., 18:29) [snapback]135503[/snapback]

icon_twisted.gif
koji racKu onda postavljas ovdje link na svapskom,kad nemas vremena da prevodis...postavi ga kad imas vremena ili nikako ...
..uostalom,ne pise da su poceli pregovori,nego da su htjeli sa njim da pregovaraju,i na tome je i ostalo-takodje kaze Loddar,da su ga kontaktirali iz saveza,da preuzme nekakvu funkciju `savjetnika´ a nisu ga opste pitali da postane selektor...
...pise jos svasta nesta,ali ti prevedi kad budes imao vremena eusa_boohoo.gif
gorazde4ever
CITAT(Mili @ 27.12.2007., 18:29) [snapback]135503[/snapback]
evo sport1 pise, da su poceli dogovori sa Matthäus-om ali nista kontretno --> http://www.sport1.de/de/sport/artikel_2081000.html

evo ima nesto interesantno:

"Das stimmt nicht", sagte der Ex-Coach von Roter Stern Belgrad, der allerdings Gespräche bestätigte.
-> "nije tacno", kaze bivsi trener "Crvene Zvezde"!!! eusa_wall.gif neznaju ni ovi svabi sta pisu...

"Der Vizepräsident und der Sportdirektor waren vor zehn Tagen in München und haben mich kontaktiert", erklärte der 46-Jährige.
-> "Dopredsjednik saveza i sportski direktor (ko je to ako je Pasalic otisao) icon_twisted.gif su bili prije 10 dana u minhenu i stupili su sa mnom u kontakt"

"Es ging um eine beratende Tätigkeit, nicht um die des Teamchefs. Die Herren des bosnischen Verbandes wissen ja, dass ich noch bei Red Bull Salzburg unter Vertrag stehe."
-> "vise se radi o saradnji na bazi "savjetovanja" a ne posla kao selektor!!!! " "jer "gospoda" (jaka gospoda u PM) icon_mrgreen.gif iz nfs BiH zna da sam jos uvjek pod ugovorom kod Salzburga!! "
efteling
Para se nema niti ce ih biti u dogledno vrijeme, ko ce raditi taj posao za sitnu lovu znaci il je fukara il je levat i tek se uci trenerskom pozivu, patriote ne odgovaraju savezu jer bi mrsili racune, za tu poziciju ako se onaj Lotar ne usaglasi sa svojim poslodavcima, moje misljenje je bice neko ko se ne spominje na ovim spiskovima mogucih trenera. Kao na primjer Katalinic.
Alen765
MATHEUS IMA UGOVOR SA DRUGIMA TAKO DA JE BH REPKA ZA NJEGA ODPAD......EBATI HI SVE
al
CITAT(Maestro @ 27.12.2007., 18:50) [snapback]135509[/snapback]
"Der Vizepräsident und der Sportdirektor waren vor zehn Tagen in München und haben mich kontaktiert", erklärte der 46-Jährige.

zanimljivo. znaci bijo i pasa n u münchenu. a vamo pricaju kako pasa nema nista sa tim. eusa_liar.gif

usranovic je bio u minhenu...
Alen765
Ama ba ljudi, prestanite slusati price Dominkoviceve,Colakoviceve i Cekine jer odavno se puno toga govori a nista se ne radi, kad u njiha bude ono receno uradzeno onda se vidi neki rahatluk u Savezu jer evo svih tih 12 godina puno se obecava a nista se neradi, mi izostajemo slusamo sta nam govore lopovi poput Dominkovica koji je se ubacio u fotelju da nikad iz nje nece ustati tek onda kada "preseli na ahiret"...savez je puno zaboljelo zbog nedostatka novca, nije njima stalo da mi odemo na neko svijetsko ili ep prvenstvo njima je u pitanju novac, NEMA NAVIJACA nema NOVCA, a kad u savezu bude ELVIR BOLIC,BARBAREZ,KODRO,OSIM, i ostali poput njiha onda cemo znati da nam je do toga stalo a do tada ce proci najmanje jos 10 godina...
al
CITAT(Maestro @ 27.12.2007., 19:09) [snapback]135514[/snapback]
usranovic je generalsekretar a ne sportski direktor.

znam ja, ali zna li to matthäus tacno? icon_mrgreen.gif

ceko i usranovic su isli...
efteling
eusa_wall.gif "To je već jedno sociološko pitanje, jer je uistinu sve tako bilo, pa bi se ljudi koji žive u glavnom bh gradu trebali zapitati koliko još drže do nogometa, koliko ih zanimaju reprezentativni nastupi u njihovom gradu!".

Kad neko to u kockastom dresu izjavi onda je fakat na pomolu smak svijeta.
Mili
CITAT(McCoy @ 27.12.2007., 18:43) [snapback]135504[/snapback]
icon_twisted.gif
koji racKu onda postavljas ovdje link na svapskom,kad nemas vremena da prevodis...postavi ga kad imas vremena ili nikako ...
..uostalom,ne pise da su poceli pregovori,nego da su htjeli sa njim da pregovaraju,i na tome je i ostalo-takodje kaze Loddar,da su ga kontaktirali iz saveza,da preuzme nekakvu funkciju `savjetnika´ a nisu ga opste pitali da postane selektor...
...pise jos svasta nesta,ali ti prevedi kad budes imao vremena eusa_boohoo.gif

daj smiri majke ti dozivljaj...nisam ja sa tobom ovce cuvo....a i neznam sto to tebi smeta da nisam preveo link, vidim da ste ti i kolega ispod tebe iz Njemacke..

stvarno sam ja jedna mirna osoba, ali mi je pun ###### pojedinaca na ovom forumu koji glume neke serife i neke gazde ovdje. nisam znao da je Cile reko da treba prevod das se stavi neki strani link. odjebaus ljudi! to je nasa bosanska ######acka politika koja nas guzi vec godinama!!
eldin
Vise mi je pun racku ovih iz saveza,selektora,a i igraca koji nece da igraju za reprezentaciju.Svi hocemo Susica,Kodru,Bolica,Bazdarevica.Da, mi hocemo ali oni nece da dodju na te pozicije..Kazu nece zbog saveza ili sta ti ja znam.Dodji u taj savez pa promjeni nesto,a ne jedan po jedan otkazuju svoje kandidature.Na kraju se i netreba cuditi sto ce nam Krancar biti selektor kad niko od nasih nece.Ovdje mnogi ostavljaju svoje komentare,a nemaju dvije ciste o fudbalu.Barbarez mi je stvarno draga osoba,smatram ga kraljem BiH.Vala i on se preserava.Sto jednostavno neizadje u javnost i napokon progovori i uperi prstom ko treba da izadje iz tog saveza osim tog Pasalica,i da se napokon vrate najbolji igraci.Uslov je navodno bio odlazak Pasalica.Sad nije dovoljno ni to.PA STA JE ONDA U PM?
Almir
Zelje su jedno a nase mogucnosti su samo realnost. Fakat je izgleda da je se pregovaralo sa raznim kandidatima, jedni su zbog vodjenja ili trazenja novih klubova a drugi sto zasad nece, odbili biti selektor. To su nazalost bila imena strucnjaka koja su navijaci prizeljkivali. Od Hazibegica, Vahe pa do Susica. Jedino sto mi je zao, je cinjenica da nijednog naseg iskusnijeg strucnjaka posao selektora nije ni zanimao, vec se daju npr. rokovi od deset godina. Ruku na srce, nas izbor trenera nije nista veci od izbora igraca koje imamo, to znaci gotov nikakav, slab. Ostala su imena onih koji iz razni motiva zele biti selektori. Mislim da je odlaskom Pasalica, Usanovica ali prije svega pristanak na uvjet da se novom selektoru niko nece mijesati u posao kao i da ce on sam sebi traziti i postavljati pomocnike dosta ucinjeno i dovoljno za novi pocetak. Nemoze se cijeli odbor nfsbih smijeniti odjedan put to je nemoguce. Savezu ne treba sigurno sve vjerovati ali sigurno postoji jedna doza spremosti da se uvjeti, koji su postavili bojkotasi ispune, prije svega da bi se pred nove kvalifikacije vratila publika da se napune kase.
Sto se selektora tice tj. od ove sake jada od imena koja su ostala mozda bi Osim ili Plisek, kao nova generacija trenera sa dosta elana i malo iskustva mogla mozda nesto postici. Tu je jos i Glavas ako niko nece, mozda je to i igranjem za BiH kad je najteze bilo i zasluzio.
efteling
CITAT(Almir @ 27.12.2007., 21:02) [snapback]135523[/snapback]
Zelje su jedno a nase mogucnosti su samo realnost. Fakat je izgleda da je se pregovaralo sa raznim kandidatima, jedni su zbog vodjenja ili trazenja novih klubova a drugi sto zasad nece, odbili biti selektor. To su nazalost bila imena strucnjaka koja su navijaci prizeljkivali. Od Hazibegica, Vahe pa do Susica. Ruku na srce, nas izbor trenera nije nista veci od izbora igraca koje imamo, to znaci gotov nikakav, slab. Ostala su imena onih koji iz razni motiva zele biti selektori. Mislim da je odlaskom Pasalica, Usanovica ali prije svega pristanak na uvjet da se novom selektoru niko nece mijesati u posao kao i da ce on sam sebi traziti i postavljati pomocnike dosta ucinjeno i dovoljno za novi pocetak. Nemoze se cijeli odbor nfsbih smijeniti odjedan put to je nemoguce. Savezu ne treba sigurno sve vjerovati ali sigurno postoji jedna doza spremosti da se uvjeti, koji su postavili bojkotasi ispune, prije svega da bi se pred nove kvalifikacije vratila publika da se napune kase.
Sto se selektora tice tj. od ove sake jada od imena koja su ostala mozda bi Osim ili Plisek, kao nova generacija trenera sa dosta elana i malo iskustva mogla mozda nesto postici. Tu je jos i Glavas ako niko nece, mozda je to i igranjem za BiH kad je najteze bilo i zasluzio.

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Ubo si ga svaka cast pogotovo ovo oko smjena kad se vidi drzava i kakav je tamo pomak od '95 na ovamo napravljen ovo je ko lutkica ako se to dosljedno i sprovede. eusa_pray.gif
age.S04
CITAT(adidas @ 27.12.2007., 21:38) [snapback]135524[/snapback]
Bivse zvjezde koje nisu dobile ponudu Saveza! ( Neznam jer su od navedenih svi zivi unaprjed se izvinjavam )

Josip Bukal
Dzemal Hadziabdic
Mirsad Fazlagic
Enver Hadziabdic
Josip Katalinski
Davor Jozic:
Husref Musemic
Enver Mamic
Vahidin Musemic
Dzemaludin Musovic
Boro Primorac
Predrag Pašic Paja
Refik Sabanadzovic
Milos Sestic
Edhem Sljivo
Haris Škoro ( Komsija )
Semir Tuce ( Komsija )

de zivotati nelupaj sa tim imenima 50% sa te liste su sada NAZALOST dobri jarani sa alkoholom!!!!
age.S04
CITAT(Zeljovac @ 27.12.2007., 22:01) [snapback]135527[/snapback]
Pa sta?
Kao da ti ne cugas.....

cugam po nekad!!! ali npr bukal cuga ko lud!!!!
Vernes_bhf
CITAT(adidas @ 27.12.2007., 21:38) [snapback]135524[/snapback]
Bivse zvjezde koje nisu dobile ponudu Saveza! ( Neznam jer su od navedenih svi zivi unaprjed se izvinjavam )

Josip Bukal
Dzemal Hadziabdic
Mirsad Fazlagic
Enver Hadziabdic
Josip Katalinski
Davor Jozic:
Husref Musemic
Enver Mamic
Vahidin Musemic
Dzemaludin Musovic
Boro Primorac
Predrag Pašic Paja
Refik Sabanadzovic
Milos Sestic
Edhem Sljivo
Haris Škoro ( Komsija )
Semir Tuce ( Komsija )

Refik je Sandzaklija (crnogorac)
a gdje Envera nadje :P
Kotromanich
Ljudi moji da dodje najbolji trener na svijetu ili najbolji nas trener recimo VAHA, ako se ne vrate hasagic, papac, bajramovic i spahic dzaba sve, dzaba, nece nam pomoci niko
legionar
ja dajem glavu da ce biti Kranjcar selektor, zajebi onih 20 kandidata... Sve skupa je tako bijedno da gore nemože bit... Bio ko bio znam da nećemo otići na SP ili EURO za jednih 10-15-at godina... hebeš im mater bezobraznu...
gorazde4ever
CITAT(dino612 @ 27.12.2007., 23:22) [snapback]135535[/snapback]
A to za Sportski Direktor pa sta ce usranovic reci da je sekretar ovaj bih ga ismijao mora da izgleda profesionalno i beli je usranovic prvi put kravaticu stavio oko vrata i pricao njima u njemackoj kako je on Sportski Direktor i pitao ih na kraju imali neki dobar zubar treba mu nova proteza da bude simpatican u kp domu icon_mrgreen.gif zenica

vala to za usranovica moze biti...
haj ga znaj kako se oni predstavljaju u svijetu???
mogao je reci da je predsjednik BiH... ovaj bi mu mozda povjerovao... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

PS: nisam znao da je dementovao Madjarsku dok nije potpisao kod njih...
samo znam od jarana koji je Madjar da je svaki put kada su negdje trazili trenera on prvi dizao dva prsta (nekada i tri icon_mrgreen.gif ) i nudio sebe za to mjesto!!!
McCoy
mene bi jos interesovalo,na kojem su jeziku pricali ,kad seu vec bili u kontakzu i razgovarali icon_mrgreen.gif
Matthäus prica engleski,jos gore od Bake..a nisam zano da ceko i usRanovic šprehaju njemacki ili spikaju igliš eusa_shifty.gif
MIAA
Matthaus: Nisam zainteresiran

U uži izbor čelnika N/FS BiH za mjesto izbornika nogometne reprezentacije BiH navodno je ušao i Lothar Matthaus.

Ovih dana moglo se pročitati kako je Nijemac favorit potpredsjednika saveza Bogdana Čeke te da je Matthaus prihvatio ponuđene uvjete, pri čemu se posebno naglašavala cifra od 5.000 eura mjesečno.

Sam Matthaus izjavio je za Dnevni list kako prvi put čuje za tako nešto...

Ha ha, prvi put čujem. O kojoj poziciji je riječ?, upitao je začuđeni Matthaus.

Nakon što su mu ponovno objasnili da ga se uvlači u izbor prvog čovjeka reprezentacije Nijemac je rekao: Zvao me netko iz vašeg Saveza prije desetak dana... Pitali su me da li sam zainteresiran za suradnju. Rekao sam im da su blagdani i da se želim opterećivati takvim razgovorima i da nisam zainteresiran.

Autor: ######.ba 27/12/2007 11:58

Ko je ovde lud?
ZIJANCER_SA
CITAT(MIAA @ 28.12.2007., 01:08) [snapback]135542[/snapback]
Matthaus: Nisam zainteresiran

U uži izbor čelnika N/FS BiH za mjesto izbornika nogometne reprezentacije BiH navodno je ušao i Lothar Matthaus.

Ovih dana moglo se pročitati kako je Nijemac favorit potpredsjednika saveza Bogdana Čeke te da je Matthaus prihvatio ponuđene uvjete, pri čemu se posebno naglašavala cifra od 5.000 eura mjesečno.

Sam Matthaus izjavio je za Dnevni list kako prvi put čuje za tako nešto...

Ha ha, prvi put čujem. O kojoj poziciji je riječ?, upitao je začuđeni Matthaus.

Nakon što su mu ponovno objasnili da ga se uvlači u izbor prvog čovjeka reprezentacije Nijemac je rekao: Zvao me netko iz vašeg Saveza prije desetak dana... Pitali su me da li sam zainteresiran za suradnju. Rekao sam im da su blagdani i da se želim opterećivati takvim razgovorima i da nisam zainteresiran.

Autor: ######.ba 27/12/2007 11:58

Ko je ovde lud?

Ocigledno jarane taj tvoj izvor, jer 99% i ptice na grani znaju da ce Matheus preuzeti nasu Repku, zivi bili pa vidjeli a slazem se sa gorenavedenim textom da folira fol kao savjetnik radi ugovora sa Salzburgom dok ga neko neodkupi ili mu neistekne vodice se kao savjetnik u nasoj Repci.
makdoric01
danas je petak (dobro jos nije u kanadi) ali eto danas (ili sutra za kanadane) cemo saznati koje nas selektor, mozda... Jos je rano govoriti o covjeku, to prekomentarisite poslje izbora, sad se treba odluciti ko je najbolji za tu poziciju a ne kome se ko svida ili ne svida.. Ako nece Mateus, onda neka bude Kranjcar, on je po meni naj bolji za poziciju selektora.
Zlatko_BiH
neznam vise ljudi, iako bude matthaus moramo dati covjeku sansu, nikad se nezna sta se moze desiti.
makdoric01
nece biti Mateus.. i ja bih volio ali nema sanse.. moze se biti optimista ali ne previse.. eto za mene Zlatko Kranjcar je vec odlican bozicni poklon.. Puno ga nevole ali ja mislim da on moze nesta i napraviti od nase reprezentacije
ZIJANCER_SA
CITAT(EmkoSeattle @ 28.12.2007., 08:34) [snapback]135550[/snapback]
Bazdarevic nece sigurno doci, hadzija je izgubljene , prema tome ostaje nam niko drugi nego Kranjcar ili Katalinic

Pozicija Direktora ce se ukinuti i to je to.

Sto se tice ovih sto ne igraju vise, sto je zalosno, ne znam sto bih reko, ili igrajte ili se vise odlucite, da ili ne... ruku na srcu samo par njih i jeste standardnou svojim klubovima.

Emko jarane pozicija Direktora se ukida to si upravu ali se uvodi pozicija Managera kao sto je u svakoj drugoj Repci slucaj i na tom mijestu zele strajkaci da vide neku fudbalsku licnost koji ima ime, karizmu i koji je financiski neovisan itd. Ja licno mislim da tu lezi najbitni kljuci svih problema i da ce se tek onda vratiti strajkaci kad se ta pozicija rijesi i postavi neko ko je takav da zadovoljava sve strane. A sto se tice selektora ja licno mislim i ubjedjena sam da ce biti Matheus jer nisu ludi da Kranjcara postave znaju da je javnost protiv toga i da bi i dalje bile trebine prazne itd itd.
ZIJANCER_SA
CITAT(Maestro @ 28.12.2007., 12:27) [snapback]135561[/snapback]
jesuli papci odlucili ko ce biti novi selektor!

Maestro jarane pa tek su zasijeli u 13h kad ce prije odluciti, treba prvo da smijene Usanovica i Kurtesa pa tek onda da postave selektora hehehe.
Red Bull Salzburg
i koji krkan je dobio poziciju selektora republike zimbabwe?
zgembo
Ja bih da novi trener nase reprezentacije bude Alija Braco Hadziosmanovic. On bi sigurno dao sve od sebe da se svaka utakmica pobjedi.
zgembo
Evo "bracine" rijeci prije svake utakmice:
"od svega je najvaznije da se druzimo i da igramo utakmicu fer, sportski i korektno, ali, momci, mi moramo pobijediti".
ADO21
kad cemo znati selektora
Ermin
ja sam mislio da je sjednica bila u 10am?

al
Rano ujutro (9 sati) prvo će se sastati tročlano Predsjedništvo koje će vjerojatno napraviti popis najjačih aduta od navedenih, a potom će Izvršni odbor (11 sati) raspravljati i donijeti odluku. Procedura je sljedeća – od četrnaest članova IO-a, njih dvanaest se mora složiti oko jednog imena da bi se izabrao izbornik.

dnevni-list
Vernes_bhf
Imal sta novo?? Jel iko ista cuo..
Sedin
evo vidim newskick.de pise da je matthäus izjavio da nije tacno da ce biti selektor bh reprezentacije , i da je se u razgovorima samo radilo o nekom "pomocnom" poziciji a ne o poziciji selektora. . . eusa_boohoo.gif
BeiHa
Izbor je sužen na 4 kandidata. U utrci za izborničku fotelju nogometne reprezentacije BIH preostali su Lothar Matthaus, Jiri Plišek, Zlatko Kranjčar i Ibro Zukanović, svakako najveće iznenađenje. Utrka se nastavlja.

izvor pinc....
StolacBarbarez
volio bih da bude aleksandar ristic selektor ili safet susic eusa_wall.gif

Lothar matthäus bio je dobar igrac ali je los trener.
Z.Kranjcar je dobar selektor aliako on bude Selektor BIh vrati se pasalic !!

ma eto ima samo taj plizek .Plizek za Selektor icon_mrgreen.gif
StolacBarbarez
CITAT(ljiljan @ 28.12.2007., 15:48) [snapback]135578[/snapback]
Kako sam shvatio, Sergej Barbarez ultimativno naglasava sta se treba i mora uraditi u Savezu!! za eventualni povratak BH Reprezentativaca...

ili na bosanskom prevedeno!

Preuzimanje Repke od strane Barbareza.. kroz razne Ultimatume...

- Pitanje se postavlja da li ce na to sve, ovi iz Saveza pristati! (sto mislim da nece) i ako pristanu bice im to Poraz i Barbarez ce pokusati sve to preuzeti (Sto se mene tice neka to i uradi)

-Samo jedno je cinjenica "Elvir Bolic" ima prednostnad Barbom...
Moja prognoza je da ce Mehmed Bazdarevic biti novi trener BiH a eventualni Manager ce biti Bolic
Puno pozdrava

nece mehmed bit novi Selektor.ma je reko covjek!Bolic za Manager eusa_clap.gif
K_nine
CITAT(bosnae @ 28.12.2007., 15:55) [snapback]135581[/snapback]
Ako je ovo istina onda savez ponovo ide na neautoritativnog selektora Ibru Zukana. Svaka cast njemu ali nije on kalibar za A reprezentaciju. Prvoj trojici savez nebi mogao davati nikakve sugestije, a Ibro je vec godinama tu sa njima.
I kakav apsurd! Smjenjen je sa cela mlade reprezentacije kada je imao rezultat, a sada ga vezu sa A reprezentacijom, ako on bude izabran vracamo se na pocetak...tresla se gora, rodio se mis...

Meni nije nikako losa opcija Zukanovic.... Vidili smo sta je napravio sa mladima, zalosna ali je smjenjen samo sto nije bio srbin..... eusa_wall.gif
Armin
eto nama glavasa, da zaglavimo u cetvrtom il petom sesiru
Red Bull Salzburg
koliko to ovim glavonjama treba da odluce koga ce uzeti koda biraju presjednika usa!!
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.