Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Istok
Je li neko gledao HAOS na Hajatu, cujem da je bio intervju sa Bajramovicem i da je navodno izjavio kako nema nista od povratka a o razlozima nije htio govoriti. Sta bi od pregovora sa Iljom?
BrcanskaMalta
CITAT(Istok @ 24.10.2007., 15:54) [snapback]128853[/snapback]
Je li neko gledao HAOS na Hajatu, cujem da je bio intervju sa Bajramovicem i da je navodno izjavio kako nema nista od povratka a o razlozima nije htio govoriti. Sta bi od pregovora sa Iljom?

Isto tako u AS dnevniku ima clanak sa njim gdje govori da je nemoguc povratak sada u repku. posto nisam pretplatnik tih novina, nisam vidjeo sta pise. ako moze ko postaviti to, ili ovo sa hajata, to bi bilo super.
amelaga
Ko je otvorio ovu temu? Muzurovic ili neko drugi iz saveza!?

Kakve ba dvi hiljade i desete. Dzaba trosite i vrijeme i energiju na gluposti. Sa ovakvim savezom necemo mi nigdje.

Ali vesele bosnje su optimiste, bice, bice.... bice neku stvar.
alemko
ima fakat cudnih i nedokaznih likova ovdje...

haloooo icon_twisted.gif :

CITAT(alemko @ 27.12.2006., 13:57) [snapback]93467[/snapback]
zamolio bih vas da se kanite spam-gluposti... ! ovo je cisto informativni *thread*.

topic je nastao posto znam da ima dosta forumasa koji su zainteresovani za ovu temu a i ja ove sesire vec godinama pratim.
ako neko konta sta u konstruktivnom smislu pridonijeti temi, bujrum. ako ne, setnja!
Istok
Zar je moguce da se jos nista ne zna o razgovoru Bajramovic - Dominikovic??
BrcanskaMalta
Potpisnici dolaze na razgovore u Sarajevo!

Sergej Barbarez, Ivica Grlić, Kenan Hasagić, Zlatan Bajramović, Saša Papac, Emir Spahić, Ninoslav Milenković i Mirsad Bešlija bivši nogometni reprezentativci, potpisnici famoznog pisma, dolaze u Sarajevo na sastanak sa čelnicima Saveza na razgovore o povratku u državni tim, saznaje "San" iz dobro obavještenih izvora.

Plan koji se već neko vrijeme držao u tajnosti, procurio je u javnost, nakon što se telefonski razgovaralo sa svim igračima. Jedan od visokih zvaničnika naše kuće nogometa, pod uslovom da ostane anoniman, kazao nam je da se očekuje njihov dolazak u Sarajevo.

- Ostalo je još da utvrdimo tačan termin. Znači, sve zavisi od njihovih obaveza u klubovima. Najvjerovatnije da će do sastanka doći u vrijeme prvenstvene pauze - kazao je naš izvor.

"Eks-reprezentativci" su raspoloženi da saslušaju svoje sagovornike (još uvijek se ne zna ko će biti s one strane stola) i iznesu svoje mišljenje, te konačno se odrede po pitanju nastupa za BiH.

- Igračima je jasno da njihovo pismo, te optužbe, nisu upućeni na pravu adresu. Oni su obmanuti, izmanipulisani i sada im je konačno jasno u čemu je problem kada je u pitanju reprezentacija - tvrdi izvor našeg lista.

U slučaju da dođe do promjene, novi selektor sasvim sigurno neće imati nikakvih predrasuda kada su u pitanju bivši reprezentativci, jer je jasno da za državnu selekciju trebaju igrati oni najbolji bez obzira o kome se radi. Pitanje je da li svi imaju mjesta u ekipi, s obzirom da su neki izgubili mjesto u svojim ekipama (Milenković i Bešlija), dok su se drugi (Grlić i Barbarez) i zvanično, u više navrata, očitovali i objavili da neće igrati BiH.

E. Delić

Ko ima mjesta u ekipi?

"Potpisnici" ne uslovljavaju ali se i ne žele vratiti ukoliko na selektorskoj poziciji ostane Fuad Muzurović. On je do sada ignorirao igrače, ali i odluku Predsjedništva koje je jasno stavilo do znanja da nema ništa protiv da se pomenuti igrači pozovu u reprezentaciju. Međutim, selektor je javno napao novinare što su protiv njegovih "divnih mladića" i tvrdi da će oni biti okosnica tima za kvalifikacije za Mundijal 2010. Istih onih "mladića" koji su u posljednjih pet mečeva nanizali isto toliko poraza.

VelezFC
Koja glupost u Sanu danas, jeste li vidili?
Naslov "Dino Pasalic novi selektor", i covjek obecava da ce dovesti njemce, brazilce, spance da igraju za BiH eusa_wall.gif eusa_wall.gif
I jos pisu da se Barbarez, Salihamidzic i ostali zalazu za njega....
Ako nikad niste vidili narucen clanak onda pogledajte taj na www.san.ba icon_rolleyes.gif
VelezFC
CITAT(KenoRob @ 11.11.2007., 00:17) [snapback]130231[/snapback]
dino pasalic nema nista sa ovim drugim paselicem (govnarom)
dino pasalic je zenicanin koji zivi u spaniji (ja mislim madridu) i naravno radi kao nogometni menager....
on je prodao balju u real..................
skeptican sam da jedan manager moze biti uspjesan kao selektor
ali ljudi mozeli biti gore od ovoga sto jeste?
dino je u super odnosima sa svim starim reprezentativcima a dobar je i sa strancima (mogucim talentima koji mogu popuniti mjesta gdje je bih deficirana najvishe) iako sam protiv toga da za bih igraju stranci pa makar to bio eduardo da silva ili hrgovic.........
bilo bi dobro da se pojedini prvo informishu pa onda daju svoje misljenje
svako promisljeno ili osnovano misljenje vrijedi zlata
pozdav

super, dajte mu da trenira Celik a neka ostavi reprezentaciju na miru jer on nije trener
menadzerski posao je slicniji trgovackom nego trenerskom
efteling
CITAT(VelezFC @ 11.11.2007., 10:54) [snapback]130260[/snapback]
super, dajte mu da trenira Celik a neka ostavi reprezentaciju na miru jer on nije trener
menadzerski posao je slicniji trgovackom nego trenerskom

..Danasnji fudbal i nije fudbal nego cista trgovina tako da se to moze povezati bez problema,
a mislim da bi on imao trenere koji bi taj posao radili za njega on bi se bavio cisto selektovanjem,ko mu treba da se drmne lova igra ko ne setnja,i kako procitah negdje on to ko garantuje plasman na neko veliko takmicenje al da mu se da pola love koju u tom slucaju zaradi reprezentacija. E pa zar ima sta dalje da se price ko i na koji nacin ovako istupa u javnosti ,zna se ......
McCoy
CITAT(samko74 @ 12.11.2007., 00:25) [snapback]130439[/snapback]
Ma dzaba nekim glupanima objasnjavati kad vecia slicno razmislja poput muzurevica, ahmeda pashalica i ostale kompanije.Vidis da takvim papcima nikakve promjene neodgovaraju, ma ja bi ######ina anonimnog doveo samo da ove sadasnje shupke vise ne gledam.Ali eto neki bi i dalje gledali radije da se u repku dovode vrhunski stranci tipa, Hrgovic, Radeljic, Bozic,pa i onaj brazilac iz sriokog ,zaboravih mu ime jer eto oni su igracine i tim strancima je lakshe izganjati bh drzavljanstvo nego jednom momku koji je rodjen u BiH (Pjanicu).Eto vam ti papci ebali vas oni nek i dalje vode repku kad nezelite nikakve promjene neka vam dalje muzurevic prica price kako stvara tim za kvalifikacije za SP 2010.

de majke ti nelaprdaj...
o kakvim promjenama ti govoris uopste?o kakvim igracima sanjas??kakve bi to `on`doveo igrace,spominje Italijane, Brazilce, Špance, Nijemce,koji bi igrali BIH-repku???hoceli ih preko noci stvoriti ili sta?mozda ce ih prvo transferirati u nasu shaban-fildzan-ligu,pa da mogu zaigrati za BIH!?!?ili ce im poslati zene BH-porijekla,pa da dobiju pasos?!?!

moze doci i mourinho i beckenbauer i ostala ekipa na klupu,ali se nista nece promjeniti,dok su ova ###### iza njihovih ledja..
kad bi se vratili Barba i kompanija,a otkonili doticni,onda bi i Muzur mogao voditi ekipu,bez problema,rezultati bi sami od sebe dosli..a sto se tice FUDBALA,on jeste postao biznis,ali se biznisom bave ljudi kao sto je MR.dino,a FUDBALOM se bave ljudi koji imaju pojma o FUDBALU...njegov imenjak radi isto to, sto bi on htio da uradi...

on je dobrodosao u repku,ALI::neka pomogne sa njegovom lovom,i njegovim ugledom,da se mi rijesimo ovih gnjida iz saveza,pa nek preuzme funkciju menadzera,ili bilo koju funkciju->osim selektora/trenera,halal mu bila onda sva lova,...neka dovede sponzore,svaka cast za to,ali da se mi prvo rijesimo ######i iz saveza,za ostalo cemo laganice...
McCoy
CITAT(samko74 @ 12.11.2007., 01:10) [snapback]130447[/snapback]
a daj covjece pa zar ti stvarno mislis da bi dino pasalic bio trener poput sliskovica il muzurevica, daj ne budi smjesan.To je samo patka , prica da samo udje u reprezentaciju a kad udje onda moze da otjera konkurenta ahmeda pashalica jednostavno na taj nacin sto bi imao vise moci i uticaja i bolje opbavio onaj dio posla koje eto je dosad obavljao ahmed pashalic.D Pashalic bi ti doveo trenere za koje smatraju da bi uspjesno vodili nash tim a sigurno bi sve radio dalje u dogovoru i vjerovatno bi mu saradnici bili bas ti bivsi fudbaleri popout barbe, bolica,baljica i ostalih kojeg tog istog dinu i predlazu.
PA STA TI MISLIS DA GA TI NASI BIVSI ASOVI PREDLAZU IZ ZAJEBANCIJE, DAJ MAJKE TI MUCNI MALO GLAVOM.

ja sigurno ne mislim...niti pisem,ali ima nekih koji bas to misle...

ako je ovo istina eusa_pray.gif
onda je i jeste patka,u smislu da uzdrma javnost,skrene paznju,sa pricom kako bi on bio trener,dovodiio neke igrace itd....
..jer kad bi samo rekao,hocu da budem menadzer,hocu mjesto svog imenjaka,onda nebi ovoliko skrenuo paznju na sebe...
...mozda je on jedini koji moze i hoce da uradi neko dobro nasem fudbalu, dobro bi nam sad dosao->kec iz rukava...momak ima IME i ugled u svijetu fudbala.tako da bi se i moglo sa njim i bivsim asovima+BH-tuzilastom,istjerati kooonacno oni,kojima nije mjesto ni za cistaca u NFSBIH,a kamoli koja druga pozicija
HazeM3
To je ko da odes kod zubara na shishanje, nema nikakvog smisla....
Jos malo pa ce nam kuhari biti selektori....ali sta ces kad mogu politicari i bivsi novinari biti predsjednici i direktori saveza onda i Dino Pasalic moze biti trener icon_smile.gif
Ovo neko treba da pise komediju na temelju repka BIH, dobili bi Oskara.
SuperUstipak
CITAT(popokatepetl @ 11.11.2007., 22:05) [snapback]130458[/snapback]
Nije to komedija to je tragedija.

ako se desi drugom - komedija, ako nama tragedija
Alen765
Imali neko Info? koja nas gotovo grupa ocekuje za WC 2010????
HarambasicBH
SP 2010: Bosna u cetvrtom šeširu

Svetska fudbalska asocijacija (FIFA) održaće 25. novembra žreb kvalifikacionih grupa za Svetsko prvenstvo u fudbalu koje će se održati 2010. godine u Južnoj Africi.

U kvalifikacijama će učestvovati 202 reprezentacije koje će biti podeljene po geografskim zonama, asocijacijama kojima pripadaju: Evropska zona (53), Afrička zona (51), Konkakaf (35), Azijska zona (43), Okeanija (10) i Južna Amerika (10).

Uoči žreba selekcije će biti razvrstane u grupe, a kriterijum će biti plasman na FIFA listi koji će biti objavljen 23. novembra. Srbija se na oktobarskoj listi nalazi na 18. poziciji, ukoliko se posmatraju samo evropske reprezentacije i ukoliko i na narednoj listi zadrži tu poziciju biće svrstana u drugi kvalitetni šešir prilikom žreba. Po oktobarskoj listi, evropske selekcije bi trebale biti svrstane na sledeći način:

Prva grupa: Italija, Francuska, Nemačka, Španija, Holandija, Portugal, Češka, Hrvatska i Engleska.

Druga grupa: Rumunija, Škotska, Grčka, Rusija, Poljska, Norveška, Ukrajina, Švedska i Srbija

Treća grupa: Turska, Danska, Republika Irska, Bugarska, Severna Irska, Izrael, Švajcarska, Finska i Mađarska

Četvrta grupa: Bosna i Hercegovina, Slovačka, Belgija, Kipar, Vels, Moldavija, Albanija, Gruzija i Makedonija

Peta grupa: Slovenija, Island, Jermenija, Letonija, Austrija, Litvanija, Belorusija, Azerbejdžan i Lihtenštajn

Šesta grupa: Kazakstan, Estonija, Malta, Luksemburg, Crna Gora, Andora, Farska ostrva i San Marino

Reprezentacije će biti podeljene u devet grupa (osam grupa po šest i jedna sa pet selekcija). Igraće se po dvokružnom bod sistemu. Na Svetsko prvenstvo plasiraće se pobednici grupa, dok će osam drugoplasiranih ekipa igrati u baražu za popunu evropskih mesta. Najslabija drugoplasirana ekipa iz takmičenja po grupama neće imati prilike da kroz baraž traži plasman na SP 2010.

Start kvalifikacija je planiran za septembar 2008. godine
dino87
DINO PASALIC nije trener BRAVO ,
ali ce makar dovest igrace i trenere

on je manadzer !!!

a danas je moderno bit trener i menadzer , poput magatu u wolfsburgu , i on je tamo i trener i menadzer i ima svoje co-trenere ;)
McCoy
CITAT(dino87 @ 14.11.2007., 00:01) [snapback]130622[/snapback]

on je manadzer !!!
a danas je moderno bit trener i menadzer , poput magatu u wolfsburgu , i on je tamo i trener i menadzer i ima svoje co-trenere ;)

kakve ce igrace "dovesti" pa nije repka jedan klub!?!?
a sto se tice "modernosti": Magath,je bio vrhunski fudbaler,tako da zna sve `cake` u i okolo fudbala ...neka se doticni drzi onoga sto najbolje zna i umije...
majstor22
Sto se mene tice, mogu nam dati najjace nacije, samo nek nam nedaju ove istocnjake, jer tad pusimo sto posto. Vise bi volio grupu sa ENG, FRA, ITA, ESP; NJEM, nego Poljsku, Rusiju, RUmuniju, Hrvatsku itd, jer protiv tih tako ekipa neznamo igrati...

Medjutim i to je svejdeno, jer ioanko sa ovakvim savezom necemo nigdje stici...
ajdin_travnik
gledajuci iz navijackog ugla, najbolja grupa bi bila ova:

Hrvatska
Srbija
Turska
Bosna
Slovenija
Crna Gora
coolin_ban
CITAT(dino87 @ 13.11.2007., 18:01) [snapback]130622[/snapback]

on je manadzer !!!

nisu manager i manager iste stvari. magath je menadzer kluba, sto zanci da je odgovoran za dovodjenje igraca u taj klub. dino pasalic je manager igraca, odnosno zastupa igrace u pregovorima. u engleskoj je praksa vec odavno da je trener ujedno i manager kluba (tako da je sva odgovornost na jednom covjeku). murinjo je i dao ostavku jer mu se vlasnik kluba previse mijesao u izbor igraca koji ce biti kupljeni i koji ce igrati.
McCoy
ja bih volio da dobijemo Njemacku i svrbe,za ostale mi je svejedno.....
Sedin
opet smrdija? da ushke opet potpisuje da se nista nije desilo kad opet budu belaji tamo. . neznam brate. . .
SemirBosanac
CITAT(Sedin @ 14.11.2007., 18:24) [snapback]130664[/snapback]
opet smrdija? da ushke opet potpisuje da se nista nije desilo kad opet budu belaji tamo. . neznam brate. . .

Treba se osvetit jarane moj. eusa_boohoo.gif
Gabel
Njemacka
Srbija
Turska
Bosna
Austrija
San Marino

bila bi bas interesantna grupa icon_mrgreen.gif
Pitar Since 1977
gabel izbaci tursku ubaci kosovo
McCoy
...valjda u trecem eusa_think.gif
alemko
@maestro+mccoy: bili smo u cetvrtom sesiru.
pokvarenisir
CITAT(Maestro @ 14.11.2007., 15:50) [snapback]130678[/snapback]
znaci nema panike.
moze se plasirati i iz 4. sesira.
naravno sa bojkotasima i BEZ AHMETA!!!

mozemo na ku*c*
Gabel
CITAT(Pitar Since 1977 @ 14.11.2007., 20:21) [snapback]130668[/snapback]
gabel izbaci tursku ubaci kosovo

Hehe...ne bi bilo lose!!!!
pokvarenisir
CITAT(Maestro @ 14.11.2007., 16:09) [snapback]130685[/snapback]
mozes se fino iz jasanti.
neznam kako je to kod vas u americi, ali ako nemas sta da kazes nemoj onda s.rati.

vidim da u minhenu imaju puno optimizma....

pa da se pise roman o najnevojrovatnijim stvarima...ja mislim da bi ovaj bosanski debakl fudbala bio na vrhu...

jednostavno ne mogu vise da citam optimiste bosanskog fudbala koji svake kvalifikacije vide nas na prvom mjestu...

al ovo je slobodan forum u kojeme se moze da prica po volji ...tako sorry jarane...nisam mislio nikog uvrjediti...samo se i ja izrazavam kad kazem da se mozemo kvalificirati u ku**u
HarambasicBH
podpisujem za ovog iznad mene!
saneld
takodje podpisujem pun mi je racku ovih optimista...de se dobro isamarajte pa se malo probudite i budite realisticni!!
Istok
CITAT
Treća grupa: Turska, Danska, Republika Irska, Bugarska, Severna Irska, Izrael, Švajcarska, Finska i Mađarska

Četvrta grupa: Bosna i Hercegovina, Slovačka, Belgija, Kipar, Vels, Moldavija, Albanija, Gruzija i Makedonija

Uz sva dosadasnja sranja jos i ovo da smo izletili u cetvrti sesir. Nama nije ni bitno jer su nam sanse nikakve ali ipak dosta je velika razlika izmedju igrati sa ekipom iz trece ili cetrvte grupe, bar ovako na prvi pogled.

Zamijeniti Slovacku, Kipar, Moldaviju, Makedoniju za Tursku, Dansku, Bugarsku, Svajcarsku ili Finsku, cini se kao veliki korak unazad.
SuperUstipak
realno gledajuci mi sanse nemamo da se plasiramo na SP2010e... daj do tad da nam se rijesi frka u vezi saveza, da nam fudbal ozdravi, pa onda tek tada imamo pravo se nadat za bilo sta.
alemko
HT Moldova 2 - 0 Hungary

icon_eek.gif

ovo je predobro za nas. nasa jedina sansa za treci sesir je nesposobnost madjara. izgubi li nas direktni konkurent madjarska od daleko losije rangirane moldavije (na dobrom su putu) kao i u srijedu u budimpesti od grcke, mi bi i pored poraza od turske presisali madjare i usli u treci sesir.
HazeM3
TURSKA VS NOR NA SOPCASTU:

sop://broker.sopcast.com:3912/35516

sop://broker.sopcast.com:3912/32146
alemko
evo treceg i cetvrtog sesira:

28 19 Türkei Türkei 771 -7 Nach unten -112
29 20 Dänemark Dänemark 769 -1 Nach unten -25
32 21 Republik Irland Republik Irland 722 0 Gleich -11
34 22 Bulgarien Bulgarien 717 1 Nach oben -10
36 23 Nordirland Nordirland 716 0 Gleich 9
37 24 Israel Israel 707 -4 Nach unten -25
41 25 Schweiz Schweiz 676 1 Nach oben -7
44 26 Finnland Finnland 667 0 Gleich -11
48 27 Ungarn Ungarn 630 7 Nach oben 86
--------------------------------------------------------------------------------
48 28 Bosnien-Herzegowina Bosnien-Herzegowina 630 -9 Nach unten -56
50 29 Slowakei Slowakei 600 -4 Nach unten -63
54 30 Belgien Belgien 577 6 Nach oben 68
57 31 Zypern Zypern 556 11 Nach oben 104
58 32 Wales Wales 521 -5 Nach unten -30
61 33 Moldawien Moldawien 497 20 Nach oben 84
70 34 Albanien Albanien 455 8 Nach oben 35
71 35 Georgien Georgien 447 33 Nach oben 120
75 36 EJR Mazedonien EJR Mazedonien 423 -8 Nach unten -32

teoretski nas i slovaci pa i belgijanci mogu ugroziti. potesko je izracunati, po mojoj racunici mi smo u slucaju poraza madjara od grcke ispred njih (poraz od losije rangirane ekipe kosta po novom sistemu puno poena). finci su danasnjom pobjedom osigurali treci sesir.

sistem racunanja fifa-rangliste: http://de.fifa.com/worldfootball/ranking/procedure/men.html

danas za nas interesantne tekme:
poljska - belgija
ceska - slovacka

i u srijedu (pored nase tekme):
madjarska - grcka
san marino - slovacka
azerbejdzan - belgija

HazeM3
2:1 ZA TURKE
McCoy
CITAT(popokatepetl @ 17.11.2007., 20:18) [snapback]131050[/snapback]
U prevodu samo nas pozitivan rezultat protiv Turske moze izvaditi iz gov.......

a prevod od prevoda,ostajemo u gov....... icon_rolleyes.gif
alemko
CITAT(popokatepetl @ 17.11.2007., 20:18) [snapback]131050[/snapback]
U prevodu samo nas pozitivan rezultat protiv Turske moze izvaditi iz gov.......

ne iskljucivo. za ocekivati je da ce belgijanci i slovaci veceras izgubiti, a posto u srijedu igraju protiv vrlo lose rangiranih reprezentacija, sumnjam da im i pobjede mogu donijeti dovoljno bodova da nas preteknu.

normalno da bi nam pozitivan rezultat iz turske puno znacio, no posto ce turcima trebati tri boda, pisi propalo.
dedakvebek01
ja bih rekao da remi protiv turske bi bio nama dovoljan da udemo u 3 sesir.. a mislim da za danas eto slovacka i belgija nemaju sanse za pobjedu protive ceske i poljske.. ali ipak desilo se sto nismo nikad mislili da ce se dogoditi i to je pobjeda moldavije.. eto ima jos tu nade
dedakvebek01
madarska je dobila Kanadu ranije ove sedmice 1-0.. to je samo prijateljska ali ipak mozda ih to izvadi? Kanada vise nije toliko slaba sad su 50 na svjetu ja mislim
dedakvebek01
eto vodi ceska protiv slovacke vec 1-0.. ja mislim da to je vec gotovo sad trebamo sacekati prvi gol poljske
alemko
evo ga, i poljaci vode!
pokvarenisir
pasalic je prodo tekmu protiv turske davnih dana momci...hej nasi reprezentativci treniraju u parku.. ebem ti fudbal i drzavu
McCoy
mah...cuj prodo tekmu...
ko bajagi ,mi neka sila,pa da nas Turci jos moraju `moljakati`za bobjedu/tj. poraz...
pokvarenisir
3:2 u sarajevu... ja bi platio da budem na sigurnoj strani...pasalic je dobar bisnisman on je to ugovorio vec odavno icon_wink.gif
pokvarenisir
makedonija-hrvatska 1:0

hrvatska je vec na euru
pokvarenisir
CITAT(popokatepetl @ 17.11.2007., 16:34) [snapback]131095[/snapback]
Prod,o utakmicu turcima icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif hvala ti sto mi uljepsa dan i nasmija me za jedno cirka tri mijeseca.

ma tu sam da raspolozim narod icon_mrgreen.gif
alemko
evo ga, smolarek za 2:0 protiv belgije.

belgija prekrizena.
sada smo samo sa madjarskom i slovackom u igri za trreci sesir.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.