Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Edvinx2
http://img29.picoodle.com/img/img29/4/6/6/f_gaym_dd76655.jpg

ovo treba polijepit po svim gradovima u BIH

HAHAHA pravo nema sta svaka cast
ermin-jaran
Ja vise ne vjerujem ni u kakve teze ni sastanke vec samo u nerede, nazalost ovo samo sila moze istjerati....
fukara-D
CITAT(ermin-jaran @ 06.06.2008., 22:45) [snapback]158270[/snapback]
Ja vise ne vjerujem ni u kakve teze ni sastanke vec samo u nerede, nazalost ovo samo sila moze istjerati....

Kao i sve ostalo u nasoj hebenoj drzavi.Kod nas se sve samo silom moze rijesiti.
Ovi izmeti nemaju ni trunkice morala a za obraz da ne govorimo.

SMRT FASIZMU SAVEZ NAPOLJE
mahler
joooooooooooooj, ovaj Iljo k.rkan opet govori o tome kako ih FIFA podrzava....ne razumiju bolan Iljo oni tebe kad ti njima na svom "solidnom" engleskom pricash..........joj odmah mi se zeludac okrece...koja b.agra....

nego ko ono predlozi osnivanje "paralelnog" NSBiH, sa jacim lobijem bi mozda i uspjeli postici kod FIFE da ga priznaju...

agonija.........
mahler
joooooooooooooj, ovaj Iljo k.rkan opet govori o tome kako ih FIFA podrzava....ne razumiju bolan Iljo oni tebe kad ti njima na svom "solidnom" engleskom pricash..........joj odmah mi se zeludac okrece...koja b.agra....

nego ko ono predlozi osnivanje "paralelnog" NSBiH, sa jacim lobijem bi mozda i uspjeli postici kod FIFE da ga priznaju...

agonija.........
SrceBiH
CITAT(VelezFC @ 06.06.2008., 17:11) [snapback]158229[/snapback]

SVAKA CAST!
SrceBiH
Bolje nam je da pocnemo graditi novi Savez da nebi dzaba gubili vrijeme na ovo izgubili smo vise od 10 god i nista. lolcina.gif fudbal.gif
bosnjo_am_main
eto ga spusti se prasina za 15 dana mogli bi oni sad u ponedeljak odrzat tu skupstinu i tona sred bascarsije i izabrat kranjcara i nikom nista to je to
Istok
Kad sve saberes i oduzmes i na kraju vidis koliko ima (citaj nema) neke zdrave kriticne mase u Bosanaca, meni je samo zao sto Kodro ne ode u taj Iran. Ali opet kad skontas napravili bi ovo Kodri prije ili poslije, pa onda nema za cim da se zali.

Dok je ovaca bice i sisanja. Dok god imaju Ilju i Ceku, Colakovic, Usanovic & Co se nemoraju brinuti. Nahuskaju levate na imaginarnog neprijatelja a oni i dalje sjede i kopaju reprezentaciju jednoglasno. Neka nama nasih "bosnjaka" a mi cemo i dalje trubiti o Ilji, Ceki, Jelicu i inim.
nedostatak
nadam se boljem uskoro....

bhf ce pokrenuti ludilo
micunovic
nemogu bosanci mnogo uciniti sami ovi sto su dole u Bosni moraju doci i navijaci iz dijaspore da se naprave velike demostracije prilika je sad5 jula u BANJA LUCI nisam pristalica sile ali drugcije ih necemo zbaciti sa ti polozaja u to sam siguran milijonima procenata a u julu ce mnogi biti na godisnjima pa uz dobru organizaciju pokusati i to, imamo dvije solucije ili ih srusiti ili biti porazeni jer svako daljnje odstupanje vremenom ide njima u korist.
SuperUstipak
ja cu biti u banja luci u to vrijeme icon_biggrin.gif
ne obecavam nista icon_biggrin.gif
Konzerva
sta je sledeci korak, to je

bojkot utakmice repke protiv bugarske a oni koji dodju da naprave dar mare, gore nego u oslu i izadju sa stadiona, i to je to, nema se tu puno sta vise ucinti, jedino to.
Senri
CITAT(Konzerva @ 08.06.2008., 17:03) [snapback]158782[/snapback]
sta je sledeci korak, to je

bojkot utakmice repke protiv bugarske a oni koji dodju da naprave dar mare, gore nego u oslu i izadju sa stadiona, i to je to, nema se tu puno sta vise ucinti, jedino to.

Nebi niko trebao doci, ali to je opet bosanski mentalitet.. Receno da je bilo 200 gledaoca protiv azerbadzana, moje pravo misljenje i to je da je to 200 previse..

Ako ce mo po bojkotu, onda tu nema nikakve toloracike, sve bojkutujemo.. Od premijer lige do reprezentacije..
Istok
Kako spasiti bh. nogomet?
Piše: Redakcija
04/06/08

Krenimo konačno sa promjenama

Na okruglom stolu o temi "Kako spasiti bh. nogomet", koji je održan u nedjelju u olimpijskoj dvorani Zetra, a u organizaciji Udruženja nogometnih trenera Kantona Sarajevo, prisutni treneri su poručili da je krajnje vrijeme da se čuje i njihov glas i da daju doprinos rješavanju teške situacije u našem nogometu. Nakon izlaganja i diskusija o aktuelnom trenutku našeg nogometa, okrugli sto je rezultirao sljedećim zaključcima sa kojima treneri žele da upoznaju sportsku javnost:

• Smatramo da je krajnje vrijeme da se bez odgađanja moraju pokrenuti procesi ozdravljenja bh. nogometa.

• Kriteriji za sve pozicije u našem nogometu moraju biti: stručnost, profesionalizam, moral i patriotizam.

• Potrebno je javno ukazati na sve one koji se služe nemoralnim i nečasnim radnjama i trajno ih udaljiti iz našeg nogometa.

• U svim sferama nogometa primijeniti princip da svako radi svoj posao.

• Hitno formirati ekspertni tim u NSBiH koji će izraditi i nadzirati implementaciju strategije razvoja klupskog i reprezentativnog nogometa sa detaljnim operativnim planom za period 2008-2013. godina.

• Da se uspješnost svih struktura nogometnog saveza ocjenjuje na osnovu sljedećih parametara:

- Pozicija bh. Premijer lige u odnosu na druge evropske nacionalne lige.

- Pozicija bh. nacionalnih selekcija (U-17, U-19, U-21 i A reprezentacija) u odnosu na druge članice FIFA i UEFA.

- Pozicija naših klubova u odnosu na druge evropske klubove.

- Rejting naših igrača, trenera i sudija u odnosu na druge evropske zemlje.

Da se što prije krene u formiranje Udruženja trenera Bosne i Hercegovine, koje NSBiH treba odmah primiti u svoje članstvo kako bi se legalno izabrani predstavnici trenera mogli uključiti u stručna tijela NSBiH.

Treneri su spremni da krenu u ovaj proces i da preuzmu odgovornost za svoj dio posla, a to isto očekuju i od svih ostalih faktora od kojih zavisi stanje našeg nogometa, kaže se u saopštenju koje potpisuje Udruženje trenera Kantona Sarajevo.

oslobodjenje
mensur007
Dominkovic i kompanija imaju za cilj da se za ovih mjesec dana zaoboravi ova tema i da svi pricamo o EP u Austriji. E NECEMO !!!!

Ova tema o Savezu mora biti top 3, a svakoga dana njima treba ovdje na forumu hebbavati mater.

SAVEZ NAPOLJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Robijas
CITAT(goliath @ 09.06.2008., 10:18) [snapback]158921[/snapback]
Najvece oruzje protiv saveza su njihovi sponzori. Kad bi se sastalo sa tim ljudima i navelo ih da vide kako je narod zamrzio taj savez i da se sponzori stavljaju u isti kos kao i savez onda bi mozda prekinuli saradnju sa savezom. Onda bas nebi imali love.

To je jedno. Druga stvar je ta da bi svi Premijerligaski klubovi trebali da stupe u strajk dok se ne promijene ljudi u savezu i dok sportisti ne budu u IO-u i na celu saveza. To bi takodje bio smrtonosni udarac savezu. Tada bi sigurno iza klubova i repke stala UEFA koja bi sankcijama natjerala na promjene.

OVO VAM JE RECEPT ZA PROMJENE!! SMECE NAPOLJEEE!!

problem je u tome sto nasi klubovi izgleda vole da zive ovaj zivot!!!!

prodaju i kupuju utakmice, i na kraju sezone kada ispadnu imaju u kasi veliki plus od ca. 250-500 KM!!!!
ermin-jaran
CITAT(Robijas @ 09.06.2008., 10:26) [snapback]158922[/snapback]
problem je u tome sto nasi klubovi izgleda vole da zive ovaj zivot!!!!

prodaju i kupuju utakmice, i na kraju sezone kada ispadnu imaju u kasi veliki plus od ca. 250-500 KM!!!!

A VI NAVIJACI ZASTO NE BOJKOTUJETE...!!!!????
dino87
hmm... zar se nezove ova tema foruma "reprezentacija bih" ? icon_smile.gif reziser.gif

sta vi mislite ko ce bit sledeci trener bh !? ... hocel se opet "birat" neko po nacionalnom kljucu ? closedeyes.gif
Robijas
CITAT(dino87 @ 09.06.2008., 11:11) [snapback]158924[/snapback]
hmm... zar se nezove ova tema foruma "reprezentacija bih" ? icon_smile.gif reziser.gif

sta vi mislite ko ce bit sledeci trener bh !? ... hocel se opet "birat" neko po nacionalnom kljucu ? closedeyes.gif

bit ce lutrija, kupis bon i ko prvi uspije skupiti slova T-R-E-N-E-R osvojit ce naslov novog selektora!!!! lolcina.gif

kaze izvor blizak NS-u, bit ce stampane oko milion Siroki Brijeg!!! svaki listic ce ici u prodaju za cijenu od 15km!!!!!! lolcina.gif
mensur007
Samo da dodam........SAVEZ NAPOLJE !
ADO21
nemal nista novo o promjenama mamu im j....
Robijas
CITAT(adidas @ 09.06.2008., 16:50) [snapback]158952[/snapback]
ma nesmiju nikoga dovest osim kodre.

pa koga sada osima ili kodru????

heheheeh Sala Mala!!!! lolcina.gif
Robijas
pa jedna finalna kup utakmica na Kosevu bilo bi odlicno, to bi izgledalo ako da smo "prava" drzava!!!!
fantom
Svaka cast upravi Slobode
Rob_ZE
ma ako ce svima ugadjat neka bude ovako ako celik,zeljo,sarajevo,sloboda, budu u finalu nek se igra u mostaru, a ako siroki, zrinjski, velez, orasje, borac, nek se igra u sarajevu, ako bi se slucajno sastali zrinjski i klubovi iz sarajeva nek se igra u zenici finale, haha malo komplikovano ali eto tako bi najbolje bilo...

ps velez sam morao svrstati sa ovim klubovima jer dolazi iz mostara, nista lose da ne bude zabune respekt.gif biggrin.gif
Robijas
CITAT(goliath @ 10.06.2008., 20:38) [snapback]159080[/snapback]
Da li se i Bilino Polje racuna kao Nacionalni stadion? Tamo je repka najcesce u zadnjih 6-7 godina. Tuzla bi takodje mogla bit mjesto megdana kad se Tusanj zavrsi.

kad/ako se zavrsi!!!! lolcina.gif
xs
CITAT(Rob_ZE @ 10.06.2008., 20:14) [snapback]159071[/snapback]
ma ako ce svima ugadjat neka bude ovako ako celik,zeljo,sarajevo,sloboda, budu u finalu nek se igra u mostaru, a ako siroki, zrinjski, velez, orasje, borac, nek se igra u sarajevu, ako bi se slucajno sastali zrinjski i klubovi iz sarajeva nek se igra u zenici finale, haha malo komplikovano ali eto tako bi najbolje bilo...

ps velez sam morao svrstati sa ovim klubovima jer dolazi iz mostara, nista lose da ne bude zabune respekt.gif biggrin.gif

Ma nista od tog... po tome nikad finale ne bi bilo u Mostaru.
To je za Savez bespotrebno, oni mogu odmah reci gdje ce se igrati bez tog "ako" - oni ionako uvijek znaju ko ce igrati u finalu pa i ko ce pobijediti.

Ja sam se ponadao da ce Sloboda biti prva da istupi iz lige dok se Savez ne promjeni, ali sa ovim prijedlozima nisu trebali ni izlaziti u javnost - haman daju signal ljudima da mogu slobodno ostati, dovoljno je samo da se promjeni nacin igranja finala Kupa i mirna Bosna.
Za mene ovo nije nikakvo poboljsanje ni nase lige ni naseg fudbala, samo skretanje sa teme.
pokvarenisir
prvo...ima od mene piva ko god uhvati onu gnjidu od ilje dominikovica u hrvatskom dresu na euru, jer znamo da je oso bodriti svoju drzavu!

drugo...spanija ce nas nabusit 6:0 u kvalifikacijama bez prvih po######h 11!

trece...ko ce u banjaluku?
McCoy
Osim, Baždarević, Zukanović, Glavaš...

Razni lobiji, nogometni mešetari, užurbano rade na uljepšavanju biografija svojih pulena, koje bi progurali i postavili za selektora fudbalske reprezentacije BiH. Navodno su krenuli u žestoku kampanju. Posljednjih dana pojedinci obilaze članove Predsjedništva i Izvršnog odbora, nudeći im "kule i gradove" da podrže njihova kandidata. Saznajemo da su četiri imena u igri. Najbolje kotira Mehmed Baždarević, kojeg bi željela javnost, ali i pojedinci iz NSBiH, kako bi ublažili gnjev navijača. Baždarević je bio u kontaktu sa Iljom Dominkovićem i Munibom Ušanovićem.

- Ne zanima me sada selektorska pozicija - izjavio je Baždarević, ali ostavio mogućnost dogovora, ako bi se prihvatili njegovi uslovi.

Amar Osim je drugi kandidat po rejtingu, ali nema podršku svih, jer se boje da bi Osim mogao biti "teži" za saradnju, nego što je bio Meho Kodro. I Vlatko Glavaš ima selektorske ambicije. On je najduže uz reprezentaciju, bio je dugogodišnji igrač i kapiten, zatim je uspješno radio sa Bakom Sliškovićem. Prije nego što će biti izabran Kodro, Glavaš je bio u užem izboru. Njega žele i podržavaju bivši potpisnici (Barbarez, Hasagić, Spahić, Papac...). Bez šansi nije ni Ibro Zukanović, koji je imao dosta uspjeha sa mladom reprezentacijom, koju je odveo u "baraž". Na putu za evropsko prvenstvo zaustavila ga je "naručena" sudijska krađa, jer nekim tadašnjim čelnicima u Savezu nije odgovaralo da Zukanović ostvari uspjeh. Objektivno, njegov jedini hendikep može biti što ga podržavaju Iljo Dominković i Sulejman Čolaković. Donedavno je Faruk Hadžibegić slovio kao najozbiljniji kandidat. No, on je potrošio kredite kod javnosti, zato što se nije pojavio na nedavnoj humanitarnoj utakmici "Spasimo bh. fudbal", iako je godinama iz Pariza, piozivao na promjene korijenite unutar Saveza. Nije nemoguće da osvane još neko ime, poput Husrefa Musemića, ali i da ostane Denijal Pirić, koji je zadobio simpatije članova Predsjedništva, jer im je pobjedom nad Azerbejdžanom "produžio život". Navodno je skupina menadžera i mešetara priželjkuje da baš Pirić ostane na selektorskoj poziciji. U NSBiH nikog ne zanima budućnost bh. fudbala, tjeraju zvučna i proslavljena fudbalska imena, oni ne žele plasman na EP illi SP... Njima treba reprezentacija, kao izlog za prodaju njihovih igrača.
S.S.

tumbleweed.gif

fantom
Ako se Kodro ne vrati atmosfera ce biti losa i Spanija ce nas rasturiti fudbal.gif
ermin-jaran
Mesha i ostali iz respecta prema Kodri i Bolicu nebi trebali prihvatiti nikakve ponude od tzv. saveza ko god da dodje na mjesto selektora nece izaci kvalifikacije do kraja ....svakom pametnom je jasno da ce rasplet situacije biti na ovim kvalifikacijama....
bosnjo_am_main
CITAT(pokvarenisir @ 11.06.2008., 02:10) [snapback]159152[/snapback]
prvo...ima od mene piva ko god uhvati onu gnjidu od ilje dominikovica u hrvatskom dresu na euru, jer znamo da je oso bodriti svoju drzavu!
drugo...spanija ce nas nabusit 6:0 u kvalifikacijama bez prvih po######h 11!

trece...ko ce u banjaluku?

sta ce to biti u BL ???
BrcanskaMalta
CITAT(bosnjo_am_main @ 11.06.2008., 07:38) [snapback]159167[/snapback]
sta ce to biti u BL ???

Idemo da pomognemo u izgradnji Ferhadije...

Salim se; u BL je sastanak nogometnog saveza BiH gdje ce se dogovarati o tome kako ostaviti ilju, bogdana i sulejmana na celu predsjednistva a da ih raja ne pogazi
ANARHIJA
CITAT(mahic @ 11.06.2008., 11:22) [snapback]159209[/snapback]
Idemo da pomognemo u izgradnji Ferhadije...

Salim se; u BL je sastanak nogometnog saveza BiH gdje ce se dogovarati o tome kako ostaviti ilju, bogdana i sulejmana na celu predsjednistva a da ih raja ne pogazi

Samo ce ta "raja" biti pregazena. Udarat ce ih i narod i milicija, udruzeno. biggrin.gif
majstor22
evo novine vec pocinju pisati o novim selektorima, i kao te i te podrzavaju igraci.... to je igra saveza, da se javnost malo umiri...

kolko znam igraci Papac i co, podrzavaju samo Kodru, za ostale ih nije briga, jer nece ni igrati...

Kao da gledam da ce Glavas da ulaeti tu, jer je on zeljan da upadne na neku funkciju... Uvijek je vikao da smu mu obecavali A repku, pa nista... A on jeste takav kao i oni u savezu, kofol voli bh i uz igrace je, ali samo gleda gdje ce upasti, da nebi po njemackoj morao biti na birou...
Red Bull Salzburg
CITAT(fantom @ 11.06.2008., 10:02) [snapback]159156[/snapback]
Ako se Kodro ne vrati atmosfera ce biti losa i Spanija ce nas rasturiti fudbal.gif

da se i kodro vrati i svi najbolji nasi igraci momentalno inklusive Braco nemogu nam pomoci da odigramo nerjeseno a kamoli da pobjedimo spaniju!!!
iniesta, torres, villa, fabregas rasturice odbranu sve jednu a kamoli bekove kao sto su bajic, berberovic, radeljic itd.....

Red Bull Salzburg
CITAT(Domovina-BIH @ 11.06.2008., 21:04) [snapback]159217[/snapback]
ne pretjeruj momcino,gluposti hlupati moze svako,cuj ne mozemo nerjeseno sa Spancima rolleyes.gif Da nisi slucajno bio u zimskom snu kad smo igrali kvalifikacije za SP 2006?

kao prvo, ovo je forum gdje svako ima pravo da iznese svoje misljenje!!! drugo ne prepucavaj se i ne pretjeruj sa vrijedjanjem momcino. trece kvalifikacije za sp06 su bile prije 3 1/2 god. i ja pricamo u sadasnje vrijeme i ne vracam se u proslost (za ono sto je bilo respekt). cetvrto grcka je isto prije 4 god. bila prvak europa a sta ce biti sad??? a mi bogami od njih izgubismo u zenici i u athen???
peto, jer ti stvarno mislis na to da mi momentalno imamo nekih sansi protiv spanije, mislim da je tebi vrijeme da se probudis iz zimskog sna jer si izgleda puno propustio i zivis jos u kvalifikacijama za sp06 ili mozda jos za ep04 tad smo bili jos bolji!!!
azy
Jedino smrt ######i iz saveza moze spasiti BH nogomet! Drugo rijesenje ne postoji!
ploska
Bas me interesuje hoce li kazniti Zrinjski za ponasanje njihovih tzv.navijaca u kup utakmici...???U jednoj normalnoj drzavi Zrinjski bi dobio veliku kaznu i zabranu igranja iduce godine u kupu,ali posto je drug Iljo glavni,mislim da od toga nece biti nista...
Red Bull Salzburg
CITAT(Domovina-BIH @ 11.06.2008., 21:33) [snapback]159224[/snapback]
Da ti malo otvorim oci posto se ovdje niko ne prepucava vec savjetuje se,jel ti mozda znas kakva nam je ekipa izvukla nerjeseno na Mestalji? Ustvari imali pobjedu do 97-me minute kako tako al sudija pomoze Spancima,danas druze moj imamo igrace koji su najmanje tri puta bolji od te ekipe,dobili smo jednog Dzeku,Muslimovica,da ne spominjem jednog od najacih igraca Evrope Pjanica,Salihovica,Ibricica ovi mladi igraci se mogu nositi sa svakim ne samo sa Spanijom,otvori malo oci i gledaj sam njima a ne da ti ulazi u usi ono sto komentatori nahvaljuju nazovi-talente. ITEKAKO MOZEMO IGRATI SA SPANIJOM uvjek smo igrali sa njima dobro sto nebi i sad?!Naravo ako svi budu igrali.

e bas u tome je i problem i cisto sumnjam da ce biti kakvih promjena u savezu to pocetka kvalifikacija sto znaci = najbolji igraci nece igrati.
a posto mi prvo moramo rjesiti probleme u savezu mislim da je ovo tema momentalno nepotrebna i da ovo sa zavezom moze biti bidne da uzme jos mozda koju godinu dok se sta promjeni.....
meni je samo zao sto cemo mozda ponovo izgubiti jednog od najboljih igraca kao sto je bilo i sa zlajom ibrahimssonom!!!!
azy
CITAT(ploska @ 11.06.2008., 22:45) [snapback]159231[/snapback]
Bas me interesuje hoce li kazniti Zrinjski za ponasanje njihovih tzv.navijaca u kup utakmici...???U jednoj normalnoj drzavi Zrinjski bi dobio veliku kaznu i zabranu igranja iduce godine u kupu,ali posto je drug Iljo glavni,mislim da od toga nece biti nista...

Hoce, dominkovic ce licno napisati kaznu, ceko ce udariti pecet, colakovic ce polizati kovertu, a kurir munib ce je odnijeti do postanskog sanduceta... closedeyes.gif
ploska
CITAT(azy @ 11.06.2008., 22:56) [snapback]159260[/snapback]
Hoce, dominkovic ce licno napisati kaznu, ceko ce udariti pecet, colakovic ce polizati kovertu, a kurir munib ce je odnijeti do postanskog sanduceta... closedeyes.gif

OK zaposlit cemo i tebe da im pomognes.. biggrin.gif jer to je za njih vec veliki posao
bennymadzida_2
Ta ista Spanija za EP 2008 izgubi sa naj jacim statavom od jednog Islanda s 2:1.... Island kako znam nema osim jednog igraca koji je profi u Barceloni grije klupu.... a sto da mi nebi mogli u Spanij odigrati jedan posten i lijep BUNKER i iz kontre dati 1 ili dva gola....

Danas izmedzu Portugala i Ceske na stadionu u losi prikazuje Kamera Platinija, i slavne igrace bivse kad gledam ono ILJO sjedi..... snekim..... eto gdje je ILJO sada i druzina... sutra ce on da navija za svoju lipu... a ako josh Hrvati osvoje EP 2008 ILJO ce da slavi u Zagrebu i zaboravice na BIH Savez... hehehe...

Da smo kojim slucajem osli na EP i dasmo u grupi gdje je Grcka... 99.9% bili bi prosli u cetvrt finale... jeli nasa repka ima kvaliteta... a na EP-u se igra fudbal, pa naj gori znaju da zagorcaju zivot kao stoje Austrija i Svica....!
SrceBiH
Coca-Cola, to je zato sto nas godinama politicari ruse, pa cak i u ovom sportu.

Mislim da se uprkos nista novo nece desiti 4 ili 5 jula kad je zakazana ta sjednica, iz razloga zato sto mi te promjene cekamo vec 13 godina i dan danas hi cekamo i nismo hi docekali, pa dokle ce tako biti?? u poslednje vrijeme kako je se javnost zapalila oko saveza za njihovu izmjenu i odlazak oni u opste se ne pojavljuju pred novinrima, tv niti zale za ono sto u uradili? zasto to rade, pa zato sto mi smo budale njih trpimo svih ovih godina i cekamo da sami odu, nece oni nikad sami otici iz saveza dok jednom neko ne poludi i ne udze u savez pa sve srusi. Iz realnih razloga glavni krivci za ovo sto se desava oko saveza i za ovo sto su uradili krivi su Dominkovic i Ceko, ta dva pracovjeka su pocela ovu skandaloznu situaciju koja ce neznam dokle trajati, valjda dok oni ne odu sami, a kad ce otici to je pitanje vremena, dali ce 4 ili 5 Jula to je tesko reci, jeste da jeste savez je izgubio svu podrsku navijaca,najboljih reprezentativaca, talentovanih trenera i medija pa valjda je vrijeme da sami vide, ako su to vidjeli u prethodnih godina onda sumnjam da ce to i sad vidjeti...evo Dominkovic je taj prvi koji nevidi, kada ga je novinar upitao: Sta mislite o javnosti, sto vas krivi za novonastalu situaciju: dominkovic stara kuja odgovorio je: Kakva javnost??? ko je ovdje magarac a ko jahac, pa naravno mi smo magarci a dominkovic je jahac, e pa valjda je doslo vrijeme sad da on bude magarac a mi jahaci!

Dzaba je skupljanje oko NFSBIH jer oni u to vrijeme nisu u savezu, sta sve dobijemo kada odemo na proteste ispred NFSBIH???? pa obicno kao i obicno dobijemo batine od policije neko razbjenu glavu neko ledza, oni obezbjede Policiju da cuva prostorije NFSBIH tokom protesta od mogucih bacanja baklji i slicno?! Vidjecete eto sta ce se desiti 4 ILI 5 JULA, doci ce novi selektor a mozda i nece jer nije niko budala da se upetlja u ovakvu situaciju kakva je sad, jos gora nego prije...ali sigurno ce to biti kao i prije, dovesce nekog magarca koji ce raditi po njihovom ukoliko ne odu sa pozicija i rusi ce nam reprezentaciju!

SAVEZ NAPOLJE
duhh74
sta se got desi ako ne bude ostavka treba protiv bugara uletiti u teren i sjeti i nema igre samo prekidi i divljane dok na ne diskvalifikuju na jedno 2 godine...

duhh74
nema para nema stolica .....
majstor22
NAjsmjesnije je da iako se nesto primjeni, to ce biti na pola kvalifikacija, kad vis i nebudemo sanse imali, jer ovi iz saveza ako odu, onda ce gledati da nas bar malo zajebu...

Godinama vicemo da nam ode, pa makar i kvalifikacije propale, al eto vec tri kvalifikaciona ciklusa to vicemo a nista... Meni zao Momaka, ###### ova grupa bi se dala proci ko suza, kao i prosla za sadasnje EP, ali uvijek nas zajebu ovi neki papci iz saveza....

Srce mi se para kad vidim kakvim igracima raspolazemo, a nismo jos nigjde bili... Druge ekipe imaju mozda samo bolju taktiku, tj uigranost, i iskustvo, ali bolje igrace sigurno ne, tj vecina ekipa na EP... A iskustvo i taktiku bi mi poboljsali svremenom, tokom kvalifikacionog ciklusa...

Je*bo me svak ako mi sa nasim igracima nebi bez problema prosli u cetvrtfinale....
SuperUstipak
ako se ne promjeni SVE do kvalifikacija, treba onda igrat.. sutit i trpit. sami smo krivi da nakon X puta nismo nista uspjeli promjenit. savez je ogledalo drzave, a sami vidimo kako se sve na "bolje" mjenja. koliko kvalifikacija trebamo ,,halalit,, zbog ovih krmaka? Haj da halalimo kvalifikacije i onda dodju promjene.. mislio sam da je to slucaj bilo sad sa kodrom, otkazom pasalica, itd.. ali izgleda da je to sve bio show. tako da ako se sad ne promjeni, onda progutat ponos i nadat se da nam igraci naprave cudo.
Big Mo
nikad oni sami nece otici, oni zive na racun fudbalskog saveza,putuju po svjetu briga njiha za repkom.... dok ih neko nesmjeni ili istjera sa metkom....
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.