Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Red Bull Salzburg
CITAT(legenda @ 04.06.2008., 21:11) [snapback]157949[/snapback]
Jarane ti ocito vec odavno ne zivis u BiH pa mislis da se to moze rijesiti nekim demokratskim putem?
Jel znas ti pjesmu Ovo Je Ovdje Balkan???Ako ne znas poslusaj je obavezno i sve ce ti se samo kazati.

Nece niko cakije spominjati jer tu ipak treba AK47 i rijesen problem.E to je demokratija na balkanski nacin. Opet cu ja spomenuti 5. oktobar i prekodrinjase.Et tako se skidaju s vlasti oni koji unistavaju drzave.A mozda je jos bolji primjer Causesku u Rumuniji. Pobijes lagano i nema vise stoke.

to da odavno ne zivim u bih je tacno ali je to bilo samo moje misljenje pokusati demokratskim putem, ali znamo mi svi da to nece upaliti nikad.
Kazes AK47 (mora da je neko opasno oruzje, tomi nije moja najjaca stran pa neznam), koje spreman da tako nesto uradi, hoces ti ici na robiju zato???? mislis da nakon toga nece doci haman isti kreteni ako ne i gori. Kad umro Jelic mislili su pojedinci ovdje na forumu da ce u NSBIH cvjece cvjetati, sad su sami shvatili da je bio dobar covjek i da mu CEKO nije ni blizu (sjetite samo da je ono reko ili Kodro ili ja).....

ja mislim da je najbolj samo praviti pritisak na njih da odu sami, bojkot, mediji, novinari itd.
Jeli bilo danas raje u Medjugorju da protestuje????
Hoce li ici u ko u BL?
Ideli neko u Vrbas????
To su sanse, takve prilike se moraju koristiti, ne dozvoliti im da rade (ako se smije tako definirati to sto oni cine)!!
Tu vidim malo vise potencijala da se nesto postigne a ne u vatrenom oruzju, to sigurno nije pravo rjesenje = remember to begin of the 90's
ermin-jaran
@Shlager skupi klapu i polupaj to u Banjaluci imas od mene pivo na ljeto....pokazite svima da Banjaluka jos dise....
al
Produžena agonija bh. fudbala

Ime novog selektora nogometne reprezentacije BiH bit će poznato 4. jula...
04.06.2008. 20:26
Na današnjoj sjednici Izvršnog odbora Nogometnog/Fudbalskog saveza (N/FS) BiH u Međugorju, na kojoj je razmatrana aktuelna situacija u bh. fudbalu, te pitanje izbora selektora A reprezentacije, odlučeno je da se nova sjednica Izvršnog odbora održi 4. jula u Banjaluci, a vanredna Skupština NS/FS BiH dan kasnije, također u Banjaluci, o istoj problematici.

"Tako će se najviši organ NS/FS BiH izjasniti o izvještaju Izvršnog odbora", kazao je predsjednik NS/FS BiH Iljo Dominković.

Na današnjoj sjednici produžen je mandat Denijalu Piriću kao vršiocu dužnosti selektora A reprezentacije.

Današnjim odlukama produžena je agonija bh. fudbala, a konačnu odluku o svemu donijeće članovi Skupštine NS/FS BIH.

Izvršni odbor NS/FS BiH odao je danas priznanje stručnom štabu i igračima A reprezentacije "na profesionalnom pristupu, dobroj igri i pobjedi u prijateljskoj utakmici protiv Azerbejdžana, s tim što će na osnovu izvještaja v.d. selektora Pirića i diskusije članova Izvršnog odbora nadležni organi Saveza preduzeti odgovarajuće mjere u skladu sa važećim propisima".

Savez će predložiti FIFA-i i UEFA-i sastanak na kojem će ih informisati o aktuelnom stanju u bh. fudbalu i odlukama sa današnje sjednice Izvršnog odbora.

"U cilju pravovremenog i objektivnog informisanja javnosti NS/FS BiH će ubuduće održavati redovne konferencije za novinare na kojima će po potrebi prisustvovati pojedini članovi Izvršnog odbora i drugih organa Saveza. Savez će predložiti BHT1 održavanje javnog okruglog stola o temi 'Aktuelni trenutak bh. fudbala', zaključci su današnjeg zasjedanja.

U Sarajevu je u nedjelju, na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase", pred oko 15.000 gledalaca, odigran humanitarni meč "Spasimo bh. nogomet - Kodro, Bola i prijatelji", u kojem su igrale najveće zvijezde bh. nogometa i koja je organizirana u znak protesta protiv politike koju vodi N/FS BiH.

Inicijativu za odigravanje utakmice pokrenuli su sportski novinari i navijačke skupine, a organizator je bila Federalna televizija (FTV).

Prijateljski susret bh. reprezentacije s Azerbejdžanom, koji je odigran u nedjelju na Stadionu "Bilino polje" u Zenici (1:0), ostao je u sjeni nakon posljednjih događaja u bh. nogometu i smjene selektora fudbalske reprezentacije BiH Meha Kodra.

Navijači su odlučili da bojkotiraju ovaj susret, tako da su tribine stadiona bile prazne.

Nekoliko hiljada navijača nogometne reprezentacije BiH je na protestima 23. maja protiv dešavanja u N/FS BiH, koji je, prema ocjeni sportske javnosti, neopravdano smijenio Kodra, zasulo kamenjem i zapaljenim bakljama sjedište N/FS BiH u Sarajevu.

Učesnici protesta pozvali su čelnike N/FS BiH da odstupe sa funkcija i vođenje bh. nogometa prepuste stručnim i sposobnim ljudima.

Autor: Onasa
Junky
a cekaj te raja zar Piric nije reko da cim zavrsi tekma sa azerbejdjanom napusta kao selektor a vidi sada produzili mu i vidi cemo sta ce on na sve ovo odgovorit
al
CITAT(Junky @ 04.06.2008., 21:57) [snapback]157966[/snapback]
a cekaj te raja zar Piric nije reko da cim zavrsi tekma sa azerbejdjanom napusta kao selektor a vidi sada produzili mu i vidi cemo sta ce on na sve ovo odgovorit

ja mislim da ce se prostituirati za 5000 km mjesecno...
Vernes_bhf
ne kontam??
jel njima produzeno ili ce se o tome raspravljati 4.Jula..
Tada sam u BL, idemo na proteste :P:P:P
gorazde4ever
CITAT(svabo @ 04.06.2008., 20:54) [snapback]157941[/snapback]
I ja sam gledao reportazu o Bosni kada Misimovic govori kako ljudi u republici ne prate repku BiH ali on kaze da se osjeca kao BOSANAC.RESPECT MISKE.

Bravo Miske... respekt.gif

Steta sto si u manjini... icon_sad.gif

Dali je ovaj Rascic iz Gorazda otac ili amidza onom Rascicu iz FKSarajeva i onom drugom sto sada igra u Zvijezdi iz Gradacca? Cudo ga neko nerazbije u kaficu...
Konzerva
jadna li smo mi nacija kad dozvolimo sta nam radi savez, nikad se ovo nebi desilo hrvatima i srbima, oni bi ih poklali sviju

i onda se cudimo sto su nas napadali agresori vjekovima, mi smo jedino jaki kad dodje do zivota da se spasi zivot, rat eh tek onda dajemo sve od sebe a ostalo pusiona
fantom
treba se sistematski izvrsiti pritisak na sve clanove io dosta je vise
gorazde4ever
CITAT(Konzerva @ 04.06.2008., 22:26) [snapback]157982[/snapback]
jadna li smo mi nacija kad dozvolimo sta nam radi savez, nikad se ovo nebi desilo hrvatima i srbima, oni bi ih poklali sviju

mislim da nema razloga velicati komsije... znamo svi kakva to moze biti banda... drzava nam je iz tri dijela... zato oni pobjegnu u rs ili "nevidljivu" hb... pisam se vise i na ovaj muslimaski mentalitet... uvijek smo se jeftino prodavali... koje su to p.i.c.k.e... Zapitajte se samo zasto su njihovi sastanci u Medjugorju ili BL... nesmiju da dodju u Tuzlu, Zenicu, Bihac itd. Sarajevo da ne pominjem... misle da ce se smiriti tenzije nakon iduceg sastanka... ja se nadam da nece... prepali su se... zato i bjeze!!!
Robijas
CITAT(fantom @ 04.06.2008., 22:28) [snapback]157985[/snapback]
treba se sistematski izvrsiti pritisak na sve clanove io dosta je vise

aha.... bojkotom!!!! tumbleweed.gif
Robijas
CITAT(Ajdin_CaZiN @ 04.06.2008., 22:31) [snapback]157987[/snapback]
trebamo se organizovati 5-10 momaka i idemo u orasje sjebemo ilji prozore, auto, fasadu i napisemo mu nesto.
tako sve i jednom.
ako se tad ne povuku, onda malo nesto ostrije uraditi..

i sta napisati????

idi ili cemo dalje bojkotovati??? rolleyes.gif

de svhatite da bojkoti nemaju smisla!!!! neka bojkotuju igraci, a navijaci palice, molotove,.... u ruke i...

sila ne samo zakone, vec i statute mijenja!!!! icon_mrgreen.gif
halilne
nadam se da cemo nakon progona ove bagre in saveza ipak uspjeti nagovoriti novog igraca BVB da igra u nekoj novoj, boljoj reprezentaciji BiH

Borussia Dortmund hat Neven Subotic (19) vom 1. FSV Mainz 05 verpflichtet.

Der Innenverteidiger, der in Bosnien-Herzegovina geboren wurde und in Deutschland und in den USA aufgewachsen ist, unterschrieb einen Fünf-Jahres-Vertrag bis zum 30. Juni 2013.

Klopp zufrieden

BVB-Trainer Jürgen Klopp: "Ich freue mich, dass Neven zum BVB wechselt, und wir seine Entwicklung weiter vorantreiben können".

"Subotic gehört bereits jetzt zu den besten jungen deutschsprachigen Abwehrspielern", erklärte BVB-Sportdirektor Michael Zorc.

SAVEZ NAPOLJEEEEEEEEE
Zakon
Evo sad samgledao finale kupa BIH , pa ljudi kako je moguce da ovi KRMCI IZ SAVEZA mogu bit tamo da dodjele medalje a nisu mogli bit danas gdje su trebali bit eusa_whistle.gif( OVO JE NEVIDZENO

TU SU BILI Iljo ,Munib i kompanija

BRUKA BRUKA BRUKA

ako ima neko slike pa neka postavi neka raja se uvjeri :(

GADI MI SE VISE OVA BOSNA I HERCEGOVINA KAD VLADA OVA MAFIA
gorazde4ever
CITAT(Ajdin_CaZiN @ 04.06.2008., 22:44) [snapback]157998[/snapback]
jesil ti normalan, ili se pravis da nisi?

kad kazem nesto napisati, onda ne mislim na to sto si ti reko, nego jebati mu mater i prijetiti mu da cemo ga zaklati ako ne ode ili sta ja znam, trebalo bi se nesto smisliti da se prepadne.. pogledajte kako se to u engleskoj radi, kako je beckham primao pisma svakakva

nema to fajde jarane... znaju oni da smo mi merhametli narod glare.gif
Robijas
CITAT(Ajdin_CaZiN @ 04.06.2008., 22:44) [snapback]157998[/snapback]
jesil ti normalan, ili se pravis da nisi?

kad kazem nesto napisati, onda ne mislim na to sto si ti reko, nego jebati mu mater i prijetiti mu da cemo ga zaklati ako ne ode ili sta ja znam, trebalo bi se nesto smisliti da se prepadne.. pogledajte kako se to u engleskoj radi, kako je beckham primao pisma svakakva

nisam sto pitas??? evo jos nespavam a moram u pola 4 ustati icon_mrgreen.gif

hej da je njima nas savez!!!!

nebi oni nigdje vise hooliganisali!!!!! lolcina.gif
novoime
pdjednak problem, kao srpska i hrvatska destrukcija, je i bosnjacka politicka destrukcija svakog napretka ove drzave.
to stvar cini ovako teskom.
da bar medju bosnjackim politickim liderima postoji neko kome je stalo do stvarnog napretka stvari bi bile lakse.
ni jednom politicaru, nebitno koje nacionalnosti, ne odgovara da glas naroda okupljenog ns ulici ili stadionu pobijedi i donese promjene.
tako su se i nase balije udruzile sa sa U i C i ne odstupaju ni milimetra.
j.ebi ga ovo je situacija -vlast protiv naroda- nacionalizam je samo oruzje kojim i jedni i drugi i treci podjednako tuku.

ne smije se odustati!
manijakdv
Neko je već predložio a ja prihvatam prijedlog,druge nam izgleda nema sa ovom bandom nego samo naći kakvog kriminalca(to bar kod nas nije problem),dobro podmazati i kokati ih redom.Predlažem da prvi dan fasuju Dominković i Ušanović.Evo od mene 20 KM,halal olsun,mislim da sevapnije pare neću dati nego u te namjere.
Schlager
CITAT(ermin-jaran @ 04.06.2008., 21:51) [snapback]157964[/snapback]
@Shlager skupi klapu i polupaj to u Banjaluci imas od mene pivo na ljeto....pokazite svima da Banjaluka jos dise....

Moram priznati da su me iznenadili potpuno pogresnim izborom datuma odrzavanja sjednice u Banjaluci,jer jul mjesec je jedini mjesec u godini kad kompletna banjalucka dijaspora iz Svedske,Norveske,danske itd...dodje ovdje,cak se na seherskom bazenu u to vrijeme odrzavaju i "Dani banjalucke dijaspore",znaci nije iskljucena akcija!!

E sad je jedini problem sto sam kod vecine tih koji dolaze primjetio vece zanimanje za banjalucanke,nocni zivot,i sl,nego za fudbal,pa se plasim da ce nakon desetak dana pijancenja,kao i obicno zapucati za Makarsku,Neum,i nazad za Skandinaviju,nego da demonstriraju zbog fudbala koji je u julu inace out.

A sto se lesinara tice,oni imaju potpuno druge prioritete,njima nije problem Savez,vec njihov dugogodisnji mrski neprijatelj Milorad Dodik! Sinoc je ovdje bilo finale Kupa RS Borac-Slavija,lafo spektakl,direktan TV prenos,reflektori,politicka krema u lozi,ali citav spektakl je pao u sjenku jer iako su cijelu sezonu pruzali izvanrednu podrsku fudbalerima Borca,sinoc prvi put ove sezone Lesinari nisu dosli na utakmicu jer je bio najavljen Premijerov dolazak,istocna tribina je bila jezivo prazna (a kamera bas nju snima cijelo vrijeme).Mrznja prema Premijeru je ovdje mnogo vaznija tema,kladim se da oni i ne znaju ko je u Savezu....
ori
"Nogometna Vlada": Posljednji bastion nacionalizma Izvor: Nermin Pecanac Avaz. Ovaj tekst bi bilo dobro prevesti na Engleski i Francuski i poslati na razne adrese kao sto su FIFA, UEFA, i svjetske novine. To ce imati malo uvertire prije septembra. U septembru jedina opcija je ostala NEREDI I PREKIDANJE UTAKMICA. U UEFA I FIFA najbolje citaju emails i poruke kao one iz Norveske.

"SDU BiH se oglasila putem konferencije za štampu o aktuelnim dešavanjima u Nogometnom savezu BiH, kao i svojim prijedlozima koji mogu doprinijeti riješavanju stanja u toj instituciji.

Neki su nam postavljali pitanje smije li politička partija, a u ovom slučaju SDU BiH da javno iznese svoj stav povodom zbivanja u Nogometnom savezu BiH, jer je to po njihovom mišljenju direktno mješanje politike u sport, što FIFA i UEFA ne dozvoljavaju, a u nekim situacijama i drastično kažnjavaju.

Teza da sve ono što se kaže, a ne odgovara čelnicima Nogometnog saveza BiH predstavlja mješanje politike je, moramo priznati, vrlo vješto plasirana u javnost od strane funkcionera Nogometnog saveza BiH sa ciljem da već u startu smanji broj kritičara na račun rada tog saveza.

Nažalost, to su u jednom periodu uspjeli, ali sada je jasno da je to bilo sračunato jer se stvarna politika, stranačka politika ustvari vodila u samom Nogometnom savezu BiH.

Nogometni savez BiH je posljednji bastion u kojem sve funkcioniše isključivo po nacionalnom, stranačkom principu, gdje se struka i ostale vrijednosti apsolutno stavljaju u drugi plan.

Kako protumačiti akte Nogometnog saveza BiH gdje se na najvišim organima ne može donijeti niti jedna validna odluka bez predstavnika jednog od tri konstitutivna naroda, gdje kvorum ne zavisi od broja članova, već od pripadnosti jednom od konstitutvinih naroda.

Da li je mješanje politike u rad Nogometnog saveza BiH, ako kompletna javnost BiH ukazuje na neregularnost takmičenja, ako kompletna javnost ukazuje da se već unaprijed zna ko će osvojiti prvenstvo, a ko ispasti, kao i slučajevi gdje nepotizam, posebno u sudačkoj organizaciji, ima važnu ulogu?

Da li je mješanje u rad saveza, ako ukažete na činjenicu da se već duže vrijeme ne zna kako je «nestala» kasa iz saveza u kojoj je bila dokumentacija?

Kako funkcioneri saveza mogu i dalje obavljati svoju dužnost iako je protiv njih podignuta i prihvaćena optužnica u vezi nezakonitih finansijskih radnji?

Kako se postavljaju i smjenjuju selektori Reprezentacije i svih drugih selekcija?

Zašto taj isti Nogometni savez nije rekao da je mješanje u njihov rad i kad država putem svojih organa, a za potrebe reprezentacije učestvuje sa novčanim sredstvima u obnovi stadiona «Koševo»?

Zašto ne kažu i ne reaguju da je mješanje države u njihov rad, kad mnoge općine i kantoni, kao i vlade entiteta dostavljaju klubovima novčana sredstva kako bi ovi isti mogli funkcionisati?

Pa normalno je da to ne navode jer ti isti ljudi iz saveza reaguju samo, ako im se nešto traži (izvještaj i polaganje računa o novčanim transakcijama), a neće nikad reagovati kad neko klubove pomaže, jer to njih u suštini mnogo i ne interesuje.

Možda će neko pomisliti da su ovo teške kvalifikacije, ali vas uvjeravam, da potpisnik ovog teksta ima puno pravo da ukazuje na ovo.

Kao sportski radnik (disciplinski sudija i predsjednik disciplinske komisije u tom periodu), još 08.01.2001. godine sam tražio od tadašnjeg predsjednika Nogometnog saveza BiH da smijeni generalnog sekretara, jer je njegov rad bio usmjeren protiv interesa razvoja fudbala.

Kako je navedeno u tom zahtjevu, tražio sam da se smijeni čovjek koji ne posjeduje ni minimum stručnih kvalifikacija za obavljanje funkcije Generalnog sekretara.

Isto tako, potpisnik ovih redova je zajedno sa članovima disciplinske komisije 07.12.2000. godine donio odluku kojom se Sulejman Čolaković, tadašnji predsjednik takmičarske komisije, kažnjava sa 500,00 KM, jer je postupio suprotno aktima i pravilnicima Nogometnog saveza BiH.

SDU BiH je tražio i traži, ne da da ostavku «Nogometna vlada», jer bi to bila nagrada tim ljudima, već traži vanrednu sjednicu svih općinskih i kantonalnih saveza, a onda i vanrednu sjednicu Nogometnog saveza BiH putem kojih bi se ovi ljudi smjenili sa svojih funkcija, jer su u sukobu interesa sa BiH.

Javnost BiH traži unapređenje i razvoj nogometa, odnosno fudbala, u BiH, dok «nogometna vlada» svojim postupcima i odlukama radi sve suprotno i protivno interesu sportske javnosti BiH.

Tražili smo i ostajemo pri svom traženju da, ako ne bude smjenjena «nogometna vlada», nadležna resorna ministarstva preispitaju svoje saglasnosti na registraciju udruženja građana odnosno Nogometnog saveza BiH.

Ovi ljudi ne mogu predstavljati BiH i u slučaju da ne odstupe treba formirati novi nogometni savez BiH koji će biti u funkciji razvoja BH fudbala.

Predstavnici Nogometnog saveza su krivi što je došlo do nereda pred Nogometnim savezom, jer su svojom bahatošću i izjavama od kojih bi se pametan stidio izazvali revolt navijača.

Sa svojim neznanjem su napravili i prave polarizaciju ne samo među navijačima, već i među igračima što pokazuje njihov primitivni mentalni sklop.

Podržavamo odigravanje utakmice na «Koševu» koja je humanitarnog karaktera i zakazana za 01.06.2008. godine i ubjeđen sam da će stadion biti pun.

Neodlazak na stadion «Koševo» može se možda uporediti i sa neizlaskom na izbore, jer se nedolaskom na «Koševo» indirektno, a po meni i direktno podržavaju oni za koje nismo, a u konkretnom slučaju nedolazak na «Koševo», (bar onih koji to mogu) znači i podršku «nogometnoj vladi», odnosno Nogometnom savezu BiH."

Robijas
@slagi

jer oni uopste znaju o kojem se savezu radi???
Almir
CITAT(Red Bull Salzburg @ 04.06.2008., 19:44) [snapback]157962[/snapback]
to da odavno ne zivim u bih je tacno ali je to bilo samo moje misljenje pokusati demokratskim putem, ali znamo mi svi da to nece upaliti nikad.

Danas je na 30. parlamentarnoj skupstini BiH predlozeno da se na dnevni red stavi NFSBiH tj. rasprava o losem radu NSBIH, ali posto nije bilo entitetske vecine manjeg entiteta (2 ZA, 12 uzdrzani!!! ) nije prosao zahtjev. Toliko o institucijama koji se brinu o interesima bh. gradana, tj. o onima koji vrse funkcije, zabolih njih za BiH
novoime
CITAT(Schlager @ 04.06.2008., 22:55) [snapback]158008[/snapback]
Lesinari ove godine nisu dosli na utakmicu jer je bio najavljen Premijerov dolazak,istocna tribina je bila jezivo prazna (a kamera bas nju snima cijelo vrijeme).Mrznja prema Premijeru je ovdje mnogo vaznija tema,kladim se da oni i ne znaju ko je u Savezu....

Cini mi se da su ti Lesinari jos radikalniji nacionalisti od Dodika? jesam li u pravu?
sorry off topic
ori
Ustvari treba sa NEREDI I PREKIDANJE UTAKMICA poceti vec na sljedecoj utakmici(Bugarska u Augustu). Olosu iz saveza opet odgovara ova situacija, rijesili su se igraca i trenera patriota, sad ce moci razni menadzeri prodavati nove igrace kako hoce. Jedina opcija je ne dozvoliti NACIONALISTIMA i MAFIJI da se predstavljaju sa imenom BIH, koriste stadione BIH, bogate se na racun imena BIH. Predsjednik saveza koristi ime BIH za svoje i svrhe druge drzave. Sekretar i blagajnik saveza su pod tuzbom za pronevjeru, ostali su (s kim si, takav si) i opet pod imenom i zastitom BIH. Jedina opcija PREKIDANJE UTAKMICA .
Schlager
CITAT(Robijas @ 04.06.2008., 22:57) [snapback]158010[/snapback]
@slagi

jer oni uopste znaju o kojem se savezu radi???

ma veze oni nemaju o ovome o cemu mi pricamo,ali budite sigurni da ova mrznja koju mi osjecamo prema Savezu,nije ni 20% koliko oni mrze Dodika i njegove,ranije Jelica,sada ove sto ce nam do kraja godine srusiti stadion za kojeg smo svi emotivno vezani a na mjestu Gradskog stadiona izgraditi zgradu Parlamenta RS, a sve pare ulozise u Laktase,Modricu,Igokeu i sl sredine sa prosjekom od 70 gledalaca po utakmici a Borac i kompletan banjalucki sport guraju na marginu i likuju kad Borac ispadne u drugu ligu a Laktasi igraju Premijer ligu,Modrica je cak i osvaja!!!

Malo im je sto su pokrali destine miliona eura na izgradnji nove zgrade vlade rs (240 miliona euro!!!),vec sada uzimaju i najatraktivniju lokaciju u gradu (stadion),a navodno ce negdje na periferiji oko banjaluckog polja graditi novi sportski centar i u sklopu njega stadion,a Borac bi za to vrijeme trebao biti domacin u Laktasima!!!
duhh74
samo anarhija protiv ovih i to jednog po jednog mi se nesto sekiramo srbi to najpametnije urade snajper je cudna stvarka......
ermin-jaran
CITAT(Schlager @ 04.06.2008., 23:19) [snapback]158023[/snapback]
ma veze oni nemaju o ovome o cemu mi pricamo,ali budite sigurni da ova mrznja koju mi osjecamo prema Savezu,nije ni 20% koliko oni mrze Dodika i njegove,ranije Jelica,sada ove sto ce nam do kraja godine srusiti stadion za kojeg smo svi emotivno vezani a na mjestu Gradskog stadiona izgraditi zgradu Parlamenta RS, a sve pare ulozise u Laktase,Modricu,Igokeu i sl sredine sa prosjekom od 70 gledalaca po utakmici a Borac i kompletan banjalucki sport guraju na marginu i likuju kad Borac ispadne u drugu ligu a Laktasi igraju Premijer ligu,Modrica je cak i osvaja!!!

Malo im je sto su pokrali destine miliona eura na izgradnji nove zgrade vlade rs (240 miliona euro!!!),vec sada uzimaju i najatraktivniju lokaciju u gradu (stadion),a navodno ce negdje na periferiji oko banjaluckog polja graditi novi sportski centar i u sklopu njega stadion,a Borac bi za to vrijeme trebao biti domacin u Laktasima!!!

Pa jos bolji samo im treba objasniti da Dodik drzi sve konce u rukama pa nek ih ovi olesine inace nije problem ni gajbara.....
McCoy
Mah......

...bice jos svega i svacega,,samo znam jedno da , NEMA odustajanja i predaje!!! MORA se ici do kraja...!!
efteling
Nema nade ako se nadas u nemogucu misiju, a nemoguca misija je jedinstvo oko saveza, ako to nebude jasno delegatima iz probosanskih kantona crno nam se pise ma koliko mi lajali -lajemo u prazno, jer se njihov glas mora cuti,a toga nema i tu se zavrsava svaka prica.Oni moraju formulisati stavove i nastupati jedinstveni i pred savezom i FIFA-om i UEFA,jer on je tu i njegova se pika, mi ili pak politicari cini mi se pricamo u prazno.I za jedne i druge je fudbalska asocijacija nesto ko sekta koja se drzi medjusobno jako cvrsto i gledaju da sve dobro i lose ostane unutar toga.Na kraju krajeva mafija su i oni veliki samo sto je to dobro umotano "euricima".
xs
admirj,

ne bih se slozio s tobom. Postaje sve istinitija prica koja kruzi - da je upravo ovo to sto Dominkovic i kompanija zeli.
Prica koja postaje biti sve istinitija je da je otvoreno polje za menadzere da prodaju igrace, dok su prazne tribine totalno nebitna stvar. U taj dio price ulazi i Dominkovic koji je dobro placen za sve ovo - sto pobija ono o cemu se pisalo da mu je jedini izvor prihoda Savez.
Produzenje Piricu do 5 jula je besmisleno zar ne? Mislim, nit ima tekmi u periodu do tad nit bilo sto. Radi se samo o nagradi jer je moguce da ostane na mjestu u buducnosti samim tim sto se pokazao da je "covjek s kojim se moze raditi".

Menadzeri su fakticki poceli raditi i vec trljaju ruke a to smo skoro vidjeli na B. Polju. Nijedan od onih igraca sto su izasli na teren ne voli BiH - sve i jedan su tu da donesu zarade ljudima iz Saveza i menadzerima. Da su imali trun ljubavi prema drzavi, ne bi istrcali u nedjelju na teren a cijela ova prica bi isla nekim drugim tokom i one bezobrazne face na kup tekmi u Mostaru sigurno ne bi imale osmjeh na licu.

Na zalost, ovo ce trajati jos godinama i godinama. Moja je pretpostavka da ce doci do promjene tek onda kad vide "da je vrag odnio salu". Za onog ko to prvi osjeti - bit ce kasno za kajanje.

Za mene - vec sam rekao, BiH reprezentacija vise ne postoji.

O Savezu nemam vise sta reci - sve je prezvakano milijardu puta do sad. Jedno je od danas definitivno, i to svima treba biti jasno - nema dobrih niti poludobrih, niti polulosih u tom Kavezu - svi su isti, od prvog do zadnjeg, i sve njihove izjave do sad i ubuduce su cista provokacija.

Ventola
Kazu da se clanovima IO-a ukazala grupa BHFanaticosa pa im je naglo pozlilo, zbog toga nije doslo do dogovora. Medjugorje je poznato po tim "prikazivanjima" i dokazivanjima pa i samim kazivanjima tako da to nije nista novo..

Kako ono Laka kaze..

Gdje da nabavim vremena, gdje da nabavim vremena, gdje da nabavim vremena, vremena za zeca...
novoime
CITAT(BH Fan @ 05.06.2008., 01:13) [snapback]158042[/snapback]
Fakat se postavlja pitanje sta je to sto bi sada moglo nagnuti ove ljude da odstupe da odu.

potrebno ce biti da budemo uporni kao i oni.
nerealno je bilo ocekivati da tek tako poloze oruzje. prefregani su to razbojnici.
oni i hoce da potpuno demoralisu raju, da se stvori misljenje da ih je nemoguce skinuti i da odustanemo.
po meni, treba nastaviti s protestima. otjeran je pasalic, otici ce i ovi, naravno, ne tako brzo i lako kako to raja ocekuje.

jaguar
Ovo stvarno postaje smijesno... Spominje se opet ime novog selektora, kao da je to jedini problem o kojem trebaju misliti stoke iz saveza.. Mi imamo selektora i pomocnika, uostalom sve i da treba doci novi, u tom filmu ce biti nova uloga ali scenarij isti...niko ne zeli novog selektora kad je stari dobar ali... cekati nam je, kako god..
bennymadzida_2
Nista se nece promjenti, ovo ostaje ovako jas zadugo. Od kvalif za SP zaboravimo, Mali Pjanic nece imati volje da ceka vise... on ce za Francuze.. taj Subotic prije ce za USA da zaigra nego za Srbiju... a za nas i ne pomislja... jeli prodan je igrac to saveza ne iteresuje... znaci dvje godine ce proci josh, ova generacija polako ulazi u godine.

Spahic ce imati 30
Papac 31
Bajramovic 31
Misimovic 27
Dzeko sada ima 22 imace 24
Hahasgic ce imati to oko 29
Grujic 27
Grlic ce imati 33
Rahimic 34
Muslimovic 30
Nadarevic 29

ITD znaci da gubimo igrace..... ove sto sada imamo naj bolje...
a monogi mladi igraci ce da zaigraju za druge repke....

Nevredi se sekirati niti se vise opteracavati oko saveza.. oni vladaju od 96.... a danas je 2008...

bennymadzida_2
Jedina nada za promjene je sada....

Da svi klubovi koji zele bolje sutra BiH neogometu da Bojkotuju utakmice, a to bi trebalo da uradi:

Zeljo
Sarajevo
Velez
Sloboda TZ
Celik Zenica
Borac Banja Luka
Leotar Trebinje

a za druge nece 100% jeli ti klubovi imaju podrsku Mafije iz Saveza.

Sada cemo gledati kako Modrica Maxima koja je nakada igrala u ransgu s Podrinjom iz Janje... u nekoj republickoj ligi BiH sada prvak BiH...
Siroki ide u Kup Uefa
Zrinjski u Kup UEFA

pa te ekipe nisu ni postojale u EX YUGI malte ne.. a sada neki velikani postali...

NISTA NEGO MORA SE I LIGA DASE BOJKOTUJE...

KLUBOVI ISTO MORAJU RECI DOSTA VISE.....

Savez napolje
SrceBiH
Izgleda da ce se sve rijesiti 5 Jula, al nista nije sigurno toliko. Trazene su danas ostavke al Dominkovic i Colakovic hi je blokiravao tako da nisu htjeli podnjeti ostavke nijedan od njih a svi gotovo clanovi IO su trazili to, da nebi doslo do sukoba izmedzu IO i Saveza odlucena je sjednica 5 Jula kada ce vise ljudi dokazati da je vrijeme Predsjednicima naseg saveza da odu.
BoZ
Izgleda nista nije rijeseno na ovoj sjednici, oni ce biti dozivotno predsjednici saveza, ni TITO NI BUSH ih nemoze skinuti...Isto politicari niko im nista ne moze...Majstori su tumbleweed.gif respekt.gif
ANARHIJA
CITAT(SrceBiH @ 04.06.2008., 19:56) [snapback]158053[/snapback]
Izgleda da ce se sve rijesiti 5 Jula, al nista nije sigurno toliko. Trazene su danas ostavke al Dominkovic i Colakovic hi je blokiravao tako da nisu htjeli podnjeti ostavke nijedan od njih a svi gotovo clanovi IO su trazili to, da nebi doslo do sukoba izmedzu IO i Saveza odlucena je sjednica 5 Jula kada ce vise ljudi dokazati da je vrijeme Predsjednicima naseg saveza da odu.

Ti stvarno vjeruješ u to? Ali ono stvarno? rolleyes.gif
SrceBiH
CITAT(ANARHIJA @ 05.06.2008., 05:20) [snapback]158056[/snapback]
Ti stvarno vjeruješ u to? Ali ono stvarno? rolleyes.gif

Neznam jarane nevjerujem skroz na skroz eusa_pray.gif Oni ako ne odu, onda jarane neznam inace valjda vide da him je vrijeme i da citava nacija to zeli da oni odu, al ako ostanu a usta sumnjam nevjerujem da ce imati kakve zarade od Reprezentacije, nema navijaca, nema igraca, nema para, to je ono sto smo zeljeli zar ne? inace mislim da ce him ukoliko ostanu vrlo tesko biti naci novog selektora koji ima razuma u fudbal, jer nevjerujem da ce se i jedan pametan, skolovan profesionalac selektor uvaliti u ovu situaciju u kojoj je sad reprezentacija, ali i ukoliko dodze novi selektor tesko cemu biti spajati tim jer inace 100% igraci bojkotuju, sto nece niti jedan selektor prihvatiti, kad pogledamo u sve Savez je narusen, reprezentacija je narusena da nema kud gore al inace ostaje nam samo da cekamo 5 Jul pacemo vidzeti sta ce se zbiti, nadam se da ovi odstupe sa svojih pozicija i da opet preuzeme selektorsku poziciju MEHO KODRO!
BrcanskaMalta
pokojni milan jelic je mila majka kakav je ovaj fakin iljo iz orasja...

bennymadzida_2
Otkad je umoro pokojni M.Jelic, ovaj sport nam ide nagore... neznam ali dok je on bio ziv bilo je radnostih dana kada je repka igrala.... Ovaj Iljo Pracovjek je protiv nase drzave... pa idi jednom vise covjece... budala bi svatila daje za ludnice a ti neces da svatis dasi za odlazak iz saveza... neka ide na EP molim Boga da ga neko dole perebije....
maniacdogroba
benny, uzmi ga sebi ako ti je toliko valjo!
bennymadzida_2
benny, uzmi ga sebi ako ti je toliko valjo!
------------------------------------------------------

Ja sam kazao samo svoje misljenje... netrebas odmah da pokazujes balakanski metalitet....
bosancheros
CITAT(FC Vopi Sarajevo @ 05.06.2008., 06:27) [snapback]158058[/snapback]
ovo sljedi svakako.

mah zasto im puniti dzepove i ici na tribinu kad je bolje da je svaka sledeca tekma prazna...i ostro ispred stationa protestovati...i crpiti im fond pa da vidimo koliko ce dugo plus bolkoti klubova...
Konzerva
nebudu li promjene sad 5 jula ma treba uletit na teren kad dodje bugarska na kosevo, pobascat baklje , ma da nas fifa odma sankcionise, vjerujem da bi odmorili dusom jedan period
xs
CITAT(bennymadzida_2 @ 05.06.2008., 09:00) [snapback]158066[/snapback]
------------------------------------------------------
Ja sam kazao samo svoje misljenje... netrebas odmah da pokazujes balakanski metalitet....

Nevezano za tvoje misljenje - upravo taj balkanski mentalitet nam je potreban, i ne treba ga se odricati niti stiditi.
Svakako, reprezentacija ne postoji, ali se borba mora nastaviti - a na koji nacin... prosto, svaki moguci i nemoguci, i balkanski i nebalkanski.
Istok
Dzaba promjene, taman i da dodje do njih. Valjda je svima jasno da niko od njih i ne razmislja o povratku Kodre. Ovo se svelo na njihovu medjusobnu borbu za stolice.

IO je jednoglasno glasao za smjenu Kodre a juce su opet jednoglasno ovlastili Predsjednistvo da traze novog selektora.
duhh74
venti javi se pp
TrueBlue
CITAT(mmm @ 05.06.2008., 11:43) [snapback]158077[/snapback]

Sta je s'tobom???
Inace, kako si, kolika ti je plata??? icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Najdraza boja?
Najbolji drug?
??? icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.