Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
scott
CITAT(McCoy @ 04.06.2008., 14:55) [snapback]157857[/snapback]
SVI NAPOLJE!
Bando! Ne glasajte i ne donosite vise nikakve odluke. Ne prodajite nam vise muda pod bubrege. Ne kajte se i ne glumite revolucionare. SVI ste isti i SVI NAPOLJE!

Iz saveza napolje!

upravo tako svi u paketu icon_arrow.gif misljenje koje sam imao i prije tri godine
jasco74
Prije nešto više od tri sata u Međugorju je počela sjednica Izvršnog odbora Nogometnog / Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, a kako sada stvari stoje još uvijek se ne nazire njen kraj.

U toku je tematski dio sjednice na kojem delegati raspravljaju o zakazivanju sjednice Vanredne Skupštine. Kao što se i pretpostavljalo, najveći kočničari provedbi ove ideje, čiji su najglasniji zagovornici Zlatan Mijo Jelić (Široki Brijeg), Fikret Mujkić (Tuzla), Mirsad Ibrišimbegović (Travnik) i Mensud Bašić (Sarajevo), je Iljo Dominković, predsjednik NS/FS BiH, te Sulejman Čolaković, njegov prvi zamjenik.

Pomenuti dvojac iz Predsjedništva inače je i „prva meta“, kako nezadovoljnih navijača, tako i pojedinih članova Izvršnog odbora koji traže njihovo odstupanje sa funkcija u Predsjedništvu NS/FS BiH.

Obzirom da se večeras u Mostaru igra finalna utakmica Kupa BiH između Zrinjskog i Slobode, sjednica u Međugorju će biti završena (ili prekinuta) do 20 sati, kako bi članovi IO mogli prisustvovati susretu na stadionu Pod Bijelim brijegom.

Izvor:www.sport######
scott
ja njega dva puta citao,rekoh da utvrdim
BiH supporter
@goliath

Za Barbareza sam ti rekao svoje, dovoljno sam puta napisao kako je on i moj idol itd., mozes pogledati i u ranijim mojim postovima pa ti onda misli sta hoces.

Za Salihamidzica cu ti ponoviti samo jos jednom da on ima i druge obaveze i mozda cak nije ni znao za cijelu ovu akciju, jer ako si citao vijesti, cak ni Hrgovic nije znao sta se desava pa je dosao na okupljane na Sarajevo, gdje su mu onda vjerovatno ljudi kao sto si ti na aerodromu nesto dobacivali.

I jos jednom ti ponavljam: Salihamidzic je odigrao 30.5. utakmicu u Aziji i ne vjerujem da su se isti dan vratili, a i kao sto sam rekao, ne vjerujem da je on ista cuo za sve to.

Sto se tice Osima, izgleda da nisi ni otvorio link koji sam ti kopirao. Osim u njemu na kraju kaze, da bi rado pomogao reprezentaciji, ali ne u funkciji kao selektor, jer smatra da to treba uraditi neko mladji i neko ko nema problema sa zdravljem.
Isto tako,ne mozes od covjeka koji je jedva ostao ziv ocekivati da on sad zbog 2 sata ode na Kosevo. Siguran sam da mu reprezentacija nesto znaci, ali ne vjerujem da bi dao zivot za nju, a da budem iskren, ne bih ni ja. Pogotovo ne jer mi znacilo da su me na kraju krajeva savladali ljudi kao Iljo itd.

Volio bih samo, da ne izbacis odmah svako ime iz kruga nasih "dobrih" legenda, samo zato sto nisu dosli na Kosevo. Ima svako neki razlog, a ko ga nema, on je i dosao. A ko ga nema i nije dosao, eh to su Iljini,a mislim da svi znamo da Osim i Co. nisu Iljini ljudi.
legenda
Nebi da se prepirem al ev da i ja nesto kazem povodom nedolazaka legendi sa zapada!!!

Vaha-Ne nisam ga prozvao za nedolazak jer znam da je imao kvali utakmicu. Prozvao sam ga jer je ne tako davno pricao da ga vise zanima rad u klubu nego u repki pa da zato nebi bio selektor BiH, al kad su mu ljudi mahnuli milionskim ugovorom ispred nosa odmah se prihvatio posla kao selektor i to Obale Slonovace a ne BiH. Bilo bi postenije da je tad lijepo izjavio:''Nemate vi para da me platite!''

Susic- Necu ga prozivati iz postovanja al mogao je nac vremena da dodje na kosevo.

Hadzibegic- E on me jako puno nervira.Imao je priliku da se bori protiv Saveza, al ne on to tad nije htio jer mu je bilo draze trenirati strogocu na velikom Hasanu Salihamidzicu!Zbog toga mi je pravo omrzo, a i jedini je koji ni Farska Ostrva nije dobio!Toliko o njemu kao velikom strucnjaku.

Osim- A sta njemu da kazem???Pa on bar nije pricao bajke o BH nogometu i uvijek je govorio bas onako kako sam ja u prethodnom postu rekao (sistem politike mijenjati). Osim toga Osim je davno toga rekao da je on jednom bio selektor jedne drzave koje vise nema i da nema sanse da trenira nekog sa Balkana!A na sve to covjek je samo ziv tako da njemu nema ko sta da kaze!

Baljic- Ma nije mu se dolazilo zato sto je cuo da nece pjevati.Ionako mu je muzika prva ljubav, a nogomet je bio tek jako dobar izvor prihoda i osiguravanja egzistencije!!!

Bajevic- Ne znam sta da kazem.Bio je najavljivan i to najglasnije kad ono tresla se gora rodio se mis i ne dodje Princ sa Neretve.E nek ga sad ne boli dusa kad dodje u mostar i vidi da Veleza nema pod Bijelim Brijegom i da Velez nije vise onako mocan kao nekada.

Topic et isto nije bio al ne znam zasto.

Ev sad gledao neki intervju s Ibrom.Joj ljudi budite sretni sto ne igra za nas, pa on nema pojma od naseg jezika.

Bolu za predsjednika. Ev sad cu vam otkriti tajnu. Oduvijek sam mislio da je on jedan obicni glumac koji dodje u BiH samo da odradi tekmu za repku i paljba i uvijek me nervirao kad daje intervju i bas ga nisam gotivio, al s ovim sto je pokazao u ovih 5 mjeseci cak je i moje misljenje promijenio.Bola kapa do poda. Tako se bori za svoju zemlju!

O Kodri sta vise reci kad sve znamo.Ljudina kakva se tesko nalazi na ovoj planeti!

O Barbarezu! Njega mi ne dirajte jer on je posebna osoba za svakog bosanca.On je taj koji je prekodrinjasima u sred Bg spominjao familiju i prakticno se kacio s cijelom marakanom, a i bio je dosljedan u svojim odlukama uvijek!Sta jos reci nego Hvala TI Sergej!!!
BrAcO_AT
ej cao cao svima,
evo nesto da vam kazem pogotovo za one koji zive u austriji svajcerskoj i njemackoj u petak vozi sergej barbarez za bosnu kod "Autoball-EM" na Pro7
:D
efteling
CITAT(BrAcO_AT @ 04.06.2008., 17:33) [snapback]157881[/snapback]
ej cao cao svima,
evo nesto da vam kazem pogotovo za one koji zive u austriji svajcerskoj i njemackoj u petak vozi sergej barbarez za bosnu kod "Autoball-EM" na Pro7
:D

U koliko sati???
BrAcO_AT
CITAT(efteling @ 04.06.2008., 17:36) [snapback]157882[/snapback]
U koliko sati???

20:15 pocinje
fanbih
Ma sve je to smijesno i nedovoljno kako se nase legende "bore" za reprezentaciju. Daju ponekad par komentara za lokalne novine i to je to. Zamislite da delegacija: Osim, Bajevic, Bazdarevic, Susic i co najave meeting sa Platinijem ili drugim vodecim ljudima Uefe i kazu kako je i sta je u NSFS Bih. Do tad, sve demonstracije i protesti i slanja e-mailova Uefi nema nikakvog ucinka. To kad urade onda cu reci da su uradili nesto da pomognu situaciji.
halic1
Evo javljaju da se opet u Međugorju pojavila Gospa, ali nazalost nema jos nikakve vjesti o lopovima iz NS BiH icon_smile.gif
fantom
otisli su tamo znajuci da ocekujemo neko cudo icon_wink.gif
VelezFC
Nakon četiri sata rasprave uz žučnu raspravu, članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine donijeli su odluku da se sjednica Vanredne Skupštine održi 5. jula u Banjaluci!
Dan ranije u gradu na Vrbasu biće održana i sjednica Izvršnog odbora, na kojoj će se najvjerovatnije raspravljati o novom selektoru, odnosno nasljedniku nepravedno smijenjenog Mehe Kodre. Članovi IO su dali podršku Denijalu Piriću, vršiocu dužnosti selektora, koji je vodio reprezentaciju protiv Azerbejdžana (1:0). Takođe, zahvalili su se svim igračima koji su se odazvali Piriću i nastupili u Zenici.

----------
Kupili lopovi sebi mjesec dana i nadaju se da ce se do tada sve zaboraviti.
Vrijeme je da prorade bejzbol palice, ovi ljudi nemaju morala niti ce se ikad sami povuci rolleyes.gif
ANARHIJA
@ legenda

Mogao si onda zaobic i Vahu iz "poštovanja", ako vec zaobilaziš Sušica.
Vaha nije nikad rekao da nece doci da bude selektor, naprotiv rekao je da ce doci
kad on bude mislio da je vrijeme i da ce raditi za bosansku platu.
Covjek je na dan prije imao kval. utakmicu i njemu se nema šta reci.
Osimu kad je bila nudjena pozicija selektora BiH, lijepo je odgovorio
"cime bi me placali, cevapima?".
Ako ceš biti strog prema jednom onda budi strog jednako prema svakom,
il' je to ipak opet podjela na to "ko kome pripada".
ermin-jaran
Vi ih branite zavisno od regiona iz kojeg dolaze...a njih boli cuna biggrin.gif
ANARHIJA
CITAT(VelezFC @ 04.06.2008., 09:54) [snapback]157888[/snapback]
Nakon četiri sata rasprave uz žučnu raspravu, članovi Izvršnog odbora Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine donijeli su odluku da se sjednica Vanredne Skupštine održi 5. jula u Banjaluci!
Dan ranije u gradu na Vrbasu biće održana i sjednica Izvršnog odbora, na kojoj će se najvjerovatnije raspravljati o novom selektoru, odnosno nasljedniku nepravedno smijenjenog Mehe Kodre. Članovi IO su dali podršku Denijalu Piriću, vršiocu dužnosti selektora, koji je vodio reprezentaciju protiv Azerbejdžana (1:0). Takođe, zahvalili su se svim igračima koji su se odazvali Piriću i nastupili u Zenici.
----------
Vrijeme je da prorade bejzbol palice, ovi ljudi nemaju morala niti ce se ikad sami povuci rolleyes.gif

Predvidjam još 300 stranica na ovoj temi do 5og Jula, a pisat ce se sve prezvakano do sad. rolleyes.gif
Mili
a ###### prije ce se gospa ukazat nego da se rjesi to sa savezom
sajci
ja mislim da se nema vise smisla borit protiv tih kriminalaca pa ti ljudi da imaju obraza nebi drzali nikkave skupstine .nego bi otilsi poslije one bruke u zenici a i ako ode ova garnitura a nece otic dosli bi isti takvi.prema tome zaboravite na ovu reprezenataciju i fudbal u nasoj zemlji.
ermin-jaran
CITAT(VelezFC @ 04.06.2008., 17:54) [snapback]157888[/snapback]
----------

Jel ovo ozbiljno ,posto nisi postavio izvor informacije????
amelaga
ujo vuk magarca! nista nije promjenjeno nit je sta novo receno.
ANARHIJA
CITAT(Mili @ 04.06.2008., 10:14) [snapback]157895[/snapback]
a ###### prije ce se gospa ukazat nego da se rjesi to sa savezom

Religija i sport. rolleyes.gif

Prestanite vrijedjat ljude koji vjeruju u to.
ANARHIJA
CITAT(amelaga @ 04.06.2008., 10:20) [snapback]157898[/snapback]
ujo vuk magarca! nista nije promjenjeno nit je sta novo receno.

magija ćiri bu ćiri ba
nestala je lova preko papira
bez ispaljenog metka od nepoznatog strijelca
ujeo je vuk kenjca

Ko je jamio, jamio... biggrin.gif
VelezFC
CITAT(ANARHIJA @ 04.06.2008., 18:09) [snapback]157894[/snapback]
Predvidjam još 300 stranica na ovoj temi do 5og Jula, a pisat ce se sve prezvakano do sad. rolleyes.gif

nema vise nikakve koristi od pisanja
evo pisali smo mi, pisali su mediji a "oni" ni 1cm nisu odstupili
sve dok se ne osjete fizicki ugrozeni oni ce raditi kao i dosad

@ermin, izvor je http://www.sport######/bh_fudbalp-3248.htm

ebi ga nikako se nemoze postaviti link
I.Osim
e ja mislim da sada slijedi Degenek.

Kake sijednice po hercegovini i banja luci. Sta je sa Sarajevom,zenicom ili tuzlom. Nek tamo zasjedaju stoka jedna.
Nista nego ici im na kuce po orasju i napadati. Nema druge. Trebam im se na grob popisat mater im jebhem lopovsku.
Nemogu vise da nas prave budalama. I ako se smjene do tad ce sve iz kase pokrasti i na vremenu dobijati.
Kako neko moze kocit, nije mi jasno. I mi kad dobijemo kaznu nemozemo oduglovacit.
alemko
ocekivano.
ko fol razmislji o ostavkama, ma bjaaaaaazi...
duhh74
CITAT(duhh74 @ 04.06.2008., 10:19) [snapback]157815[/snapback]
nista se nece desiti u medjugorju danas sta vam je ne budite smijesni sve je dogovor
ovako reziran nema ilje i sulje, njih jedno 3 ce traziti smejnu ovi se nece sloziti i to je to ....tako da se netreba ni nadati necem toga smo svi mi svjesni jedino opcija je zauzeti zgradu saveza i nedati im se vraiti jedina solucija....volio bih da grijesim ali eto

kao sto sam napiso......to se sve zna nazalost
ANARHIJA
CITAT(ANARHIJA @ 03.06.2008., 08:06) [snapback]157699[/snapback]
Pa zar nemozete skontat da nam samo przinu bacaju u oci.
Spominjanje nekakvih izvršnih odbora, vako, nako.
Pa nije izvršni odbor doveo Ušanovica u savez, nego Pušina.
Nije Pušinu u to doba instalirao nikakav izvršni odbor.
Sutra ce dati svima prolaznu ocjenu, produzit mandate
i to je to. Pohvalit Piricev uspijeh protiv Azerbejdzana,
ponudit mu saradnju na iducih par godina i tu se sva
ta prica završava. A mi i dalje mozemo mahati ušima
jer njihove fotelje su dozivotnog karaktera.

Da se samo citiram. biggrin.gif
ADO21
pa ljudi jel ovo normalno da sve ostaje isto
Robijas
Ljudi moji, pa sta se ovo desava. Pa sta se ovo desava hebemu majku reziser.gif kodrinho
BiH supporter
CITAT(fanbih @ 04.06.2008., 17:37) [snapback]157884[/snapback]
Ma sve je to smijesno i nedovoljno kako se nase legende "bore" za reprezentaciju. Daju ponekad par komentara za lokalne novine i to je to. Zamislite da delegacija: Osim, Bajevic, Bazdarevic, Susic i co najave meeting sa Platinijem ili drugim vodecim ljudima Uefe i kazu kako je i sta je u NSFS Bih. Do tad, sve demonstracije i protesti i slanja e-mailova Uefi nema nikakvog ucinka. To kad urade onda cu reci da su uradili nesto da pomognu situaciji.

A iskreno da kazem, mislim da to Platinia ne bi ni zanimalo.

A nesto drugo: Zasto vi mislite da ce se nesto promjeniti ako neki bivsi fudbaleri nesto progovore? Pa je li vi stvarno mislite da ce neko slusati sta im imaju reci Bazdarevic i Susic itd.? Jesu oni nase legende, ali ko su oni za njih?

Pa ljudi moji, opet oni nemaju standing kao Rummenigge i Beckenbauer. Pa cak i Beckenbauer je se lijepo napatio da SP bude u Njemackoj, a Rummenigge isto sve malo malo, pa nesto izjavi sta mu se ne svidja u njemackoj ligi i kod uefe itd. pa ga opet niko ne slusa. I jel vi onda stvarno mislite da ce ti isti ljudi, koji odbijaju Rummenigge-a i kompaniju, primiti neke nase legende? Vjerovatno jedva znaju za njih.

Malo otvorite oci, davno je proslo vrijeme, a zapravo nije nikad ni bilo to vrijeme, kada su legende fudbala vodili klubove i saveze. To ima samo u pojedinim slucajevima kao na primjer Bayern, ali vecinom to vode neki privrednici, manageri, privatnici, a u zadnje vrijeme cak i neki rusi. Tu jednostavno nema mjesta za neke legende, koliko god mi to zeljeli.

Uvijek govorite kako nam u savezu ne sjede bivsi nogometasi, pa ljudi moji, jel ko od Vas ikada cuo za neke fudbalske legende kao Theo Zwanziger, Geoff Thompson, Jean-Pierre Escalettes,.... Eh, pa to su predsjednici njemackog, engleskog i francuskog saveza. Dugo cete traziti neki savez a da je predsjednik neka legenda.

To je jednostavno cista realnost, mozda je to sve zato, sto nogometasi mozda nisu sposobni da rade takvi posao, a mozda je razlog i taj sto ih to jednostavno ne zanima. Pa eto, cak i Sepp Blatter je igrao samo amaterski nogomet.

Jedino sto je kod svih ovih ljudi dobro, je da bar znaju sta je lopta i da rade ZA svoj savez a ne protiv, sto su zavrsili bar neku struku i sto imaju ipak neke zasluge. Kod nas je nazalost tako da nam mogu sjediti i neki drugoklasni novinari u savezu, koji reprezentaciju smatraju svojom igrackom.

Znaci, mozemo mi njih smijeniti, ali cisto sumnjam da ce uskoro neko od nasih legendi sjediti u fotelji.
tarik_pasa
Tresla se gora..rodilo se VELIKO nista...
I tako vrtimo se u krug...
Ja stvarno ne znam sta ste vi ocekivali???Pa ova stoka nema obraza,prodat ce rodjenu mater za fotelju....
zajkoman
icon_sad.gif

Savez zaobilazi Baščaršiju

Na današnjem sastanku Izvršnog odbora N/FS BiH održanom u Međugorju donesena je odluka da se sjednica Vanredne skupštine održi 7. srpnja u Banja Luci.

Dan prije tog datuma, točno za mjesec dana na sjednici Izvršnog odbora trebalo bi se raspravljati o imenu novog izbornika. Vršiocu dužnosti izbornika u susretu s Azerbejdžanom dana je podrška kao i zahvala igračima koji su na s razlogom praznom Bilinom Polju izvojevali minimalnu pobjedu.

Kada se čelništvo Saveza namjerava vratiti i zasjedati u Sarajevo nije poznato.

Izvor ######.ba
Elektrobosna_JC
Prenosim sa Sporta na BHT upravo. Clan IO Basic izjavljuje kako je predlozio da svi daju svoje mandate na raspolaganje, ali kaze da ostali nisu htjeli. Iljo isto tako dao izjavu jer je bio tu ne kako neko pise da je u Australiji, rekao da ce biti u Banja Luci ta sjednica i kao jedina tOcka je izlazak iz ove "situacije".

I da, ono najbolje. Produzili mandat ovom Piricu...

Pa nek jos neko kaze da moze bez sile
Adma
Ma ljudi moji nimalo nisam iznenadjen i jos nesto jeli vam sada jasno da tu nije samo udarna cetvorka u pitanju nego i kompletan izvrsni odbor. Ovo je samo kupovina vremena i da nam se jos vise zgadi i ovo malo repke sto smo imali. Netreba ova ###### ni pratiti niti im davati bilo kakvu podrsku. Ono sto sam vidio protiv Azerbejdzana je bruka i sramota. Ono su invalidi a ne igraci. I takvima se podrska daje. FUJJJJ
ADO21
ljudi ja nemogu da vjerujem pa jel ovo stvarno istina da se nista nemjenja.ako je tako mene vise bhnogomet ne zanima
AA77
Daj nek se neko javi (profesionalac) pa da Dominkovica i co. dobro namlate.
A mi ce mo akciju skupljane para za te profesionalce da im platimo poso!
ermin-jaran
mame im se nayebem...definitivno samo sila
BiH supporter
zamislite kako Iljo trenutno cita ovaj forum i kako nam se smije

nek *ebe mater svoju
tarik_pasa
Dominkovićev i Čolakovićev pokušaj "lova u mutnom": Vanredna Skupština N/FS BiH 5. jula u Banjaluci

- Nakon četiri sata sastančenja uz žučnu raspravu, članovi Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine donijeli su odluku da se Vanredna sjednica Skupštine održi 5. jula u Banjaluci sa početkom u 11 sati! Članovi IO utvrdili su i dnevni red na kome će glavna tema biti biti aktuelna problematika u N/FS BiH, a isti se neće moći naknadno mijenjati.

Stoga je razumljiv Dominkovićev i Čolakovićev pokušaj "lova u mutnom", čije smjene se očekuju na predstojećoj Skupštini. Njihovim radom nezadovoljan je veći broj članova IO, te kompletna bh. javnost, pa stoga čine sve da skuju plan kako da "prežive" sastanak u gradu na Vrbasu.

Dan ranije u gradu na Vrbasu biće održana i sjednica Izvršnog odbora (17 sati), na kojoj će se raspravljati o novom selektoru, odnosno nasljedniku nepravedno smijenjenog Mehe Kodre. Iako su dali podršku Denijalu Piriću, vršiocu dužnosti selektora, koji je vodio reprezentaciju protiv Azerbejdžana (1:0), IO je ovlastio Predsjedništvo da obavi razgovore sa potencijalnim kandidatima za selektora. Kako saznaje "Sport######" kao jedan od kandidata pominje se i Mehmed Baždarević.

Ostaje nejasno zbog čega je za domaćina Vanredne sjednice Skupštine N/FS BiH određena Banja Luka!? Prvo su članovi IO danas "pobjegli" u Međugorje, a skandalozno je da će početkom narednog mjeseca pobjeći u Banja Luku!

Njima uopste nije trebalo predavati ovaku paznju medijsku ali eto....znas ti nas...
azy
5. Jula sam u Banjaluci. Ima li jos zainteresovanih? Ako zaobilaze Bascarsiju, mozemo i mi "zaobici" eusa_boohoo.gif
Istok
CITAT(tarik_pasa @ 04.06.2008., 17:58) [snapback]157927[/snapback]
Dan ranije u gradu na Vrbasu biće održana i sjednica Izvršnog odbora (17 sati), na kojoj će se raspravljati o novom selektoru, odnosno nasljedniku nepravedno smijenjenog Mehe Kodre. Iako su dali podršku Denijalu Piriću, vršiocu dužnosti selektora, koji je vodio reprezentaciju protiv Azerbejdžana (1:0), IO je ovlastio Predsjedništvo da obavi razgovore sa potencijalnim kandidatima za selektora. Kako saznaje "Sport######" kao jedan od kandidata pominje se i Mehmed Baždarević.

Ovo najbolje pokazuje da je sve ovo sviranje k.u.r.c.u.

IO zakljucio da su Colakovic i Dominikovic krivci ali ipak se trazi novi selektor. Niko i ne pomislja traziti povratak Mehe Kodre.

Ja nemam vise zivaca o ovome ali desilo se upravo ono sto sam i ocekivao, dok se mi peglamo Dominikovicima, Cekama, ostavkom kompletnog rukovodstva, provlace se ljudi na koje bi mogli imati uticaja i na cija bi mjesta mogli dovesti ljude iz struke. Ako negdje treba naceti onda je to ovih pet clanova IO-a iz kantona sa bosnjackom vecinom. Krenuti od sebe, pokazati svojim primjerom kako bi to trebalo izgledati.

Ovako Colakovic, Basic, Rascic i Co trljaju ruke, jednoglasno usvajaju odluke a onda preko novinara proturaju price kako se eto nista ne moze zbog hrvatskih i srpskih interesa u FSBiH. Od njihove price meni je samo mucnije sto kompletna javnost igra upravo onako kako njima odgovara.....na potpuno pogresnu kartu.
Junky
pa ovo samo kod nas ima haha

ja cisto sumnjam da ce se ista mjenjat bez sile, jer ulaznice i nisu tolike pare koliko oni na igracima zarade... na nekoj stranici procita nesto 200.000 su podijelili nakon jednog igraca a sad sa bojkotom igraca imaju vise igraca za prodaju i vise love za dijelit pa se nece toliko vidjeti steta od ulaznica

a meni nije jasno i ovi pojedini iz IO nesto pricaju pa napustite i onda pricaj te a ne bit i dalje dio svega ovoga lopovluka a pricat bajke

pa zasto sluzi zgrade NSBiH jel oni misle tamo radit.... e doce kad tad i nace se neke budale kojima je preslo ovo sve preko k...ca pa bi moglo bit svega kako o tome ne kontaju... ne razumijem kako ih nije strah da ce se neka budala nac i porodici im nazao ucinit ili nesto tako slicno pa ce bit kasno da se kaju.. oni stvarno nisu dobro dok ovoliko ovo guraju ili imaju stvarno mu.da
parizanin
CITAT(goliath @ 04.06.2008., 09:29) [snapback]157809[/snapback]
Jooj, ja bi najradije da zaobidjem ovu diskusiju ali na ovo moram reagovat!

Da krenemo redom;
Od mene.
Ja sta sam za repku uradio? Ja sam navijac kojem BiH kuca u srcu. Vidjeces me na tribinama, sa transparentima, anti-savez grafikom i ja cinim svoje.

Ljudi koji su digli ugled BiH u Evropi:
Da li ti shvacas samog sebe?? Sam pobijas svoje argumente! Istina da su ljudi digli nas ugled u Evropi i u Svijetu i da je njihov glas ima tezinu, radi se o (ne samo Bosanskohercegovackim nego svjetskim) legendama. Kad jedan Vaha nesto kaze onda se to slusa i u FIFA-i i UEFA-i. Za Osima da ne govorim. Evo gdje ti pada ta tvoja prica: Kad su toliki heroji, sto ne lobiraju za dobrobit naseg fudbala kod UEFA-e ili FIFA-e?? Sto se ne okupe sve te legende i ne jave se, oni ce ih sigurno saslusat.

Treca stvar:
Ima vaznijih stvari od nogometa, ali nemoj da ispadne da ti nije stalo do tog sporta, jer vjerovatno jest, inace nebi bio ovdje.
Ovo za Barbareza:
Dobar pokusaj blacenja ali vecina ce ti ignorisat to sto si napisao o Barbi. Nebi da ti puno solim pamet jer se vidi da se ne razumijes u politiku koju vodi savez. To sto je Barbarez rekao da nece bit selektor je prelom bio ali ti ocito nisi shvatio. Da je Barbarez rekao DA, situacija oko saveza bi se smirila i nikakva se promjena nebi desila. Ti si to njegovo "NE" bagatelizirao. Smjesno!

Za Hasana:
Govoris pohvalno o njemu ali ga smatras tolikim neprofesionalcom koga moze otjerat mala rulja navijaca koji nesto vicu protiv njega. Sine, covjek kad ne igra dobro zazvizdi mu 90.000 dusa i da je tako nebi uopste igrao u Bayernu ili Juventusu. Navijaci ne mogu utjecat na profesionalce poput njega. Ono smece koje kroji politiku u savezu, moze! Oni su ga otjerali, ne navijaci!! I kazes Salihamidzic je svugdje.. Svugdje osim 1. juna na Kosevu. Obaveze.

Zakljucak je da ti ne razlikujes kritiku od blacenja. Ako meni smeta sto Susic (koji je ikona naseg fudbala) sjedi skrstenih ruku osim da pomogne kod FIFA-e/ UEFA-e, onda ja to sebi uzimam za pravo! Stalo mi je do tih nasih legendi ali brate oni su ti koji mogu napravit nesto a nista konkretno ne rade. ZASTO???
A to sto si napisao u stilu da si se samo shalio i da se ne uzima za ozbiljno to za Barbareza je jako cudno. Tako detaljno nebi niko argumentirao ako se shali. 70% tvojih argumenata je onda iz shale. Mislim, HALO!?

Evo citam sve ove postove ali ovo za Barbu i Hasana pravo upade u oci. Pod 1. Barba ce uvijek biti NACIONALNI HEROJ jer ipak nije nesto puno za repku radio ono sto je uradio uradio je kako treba i ja ga prvi dizem u zvjezde jer zasluzuje.Ali gledajuci to sto je barba bio ovdje 01.06 a HASAN nije to je druga prica jer buraz HASAN JE SA JUVENTUSOM NA TURNIRU ZATO GE NIJE BILO. a ne vjerujem da je bio slobodan da nebi bio ovdje.A isto tako HASANA nije niko otjerao iz saveza nego NAVUIJACI SU GA OTJERALI.sjeti se samo utakmice protiv San Marina kada mu je tribina citava psovala sve a HASO to nije zasluzio jer Haso je bio ovdje kada je najteze bilo HASO JE BIO TU...Zato Haso zna koliko vrijedi i nije htijeo da ga PIMITIVCI VRIJEDJAJU zato je i otisao u tisini.
Zato kada cujem kako ovdje levati vriedjau HASU i jos neke smuci mi se za mene HASO je veliki igrac iprava je steta sto nece da igra ali opet pametno za koga igrati
legenda
CITAT(leverkuzen-barbarez @ 04.06.2008., 20:32) [snapback]157937[/snapback]
kad pocinju kvalifikacije?

PA covjece jel ti pratis nogomet???Kvali pocinju u septembru al to nam i ne treba biti previse interesantno jer ionako nemamo vise repke a sto je jos zalosnije ni drzave, jer da imamo drzavu neko bi se pobrinuo da oni sto unistavaju nacionalno bogatstvo dobiju nogu, al kod nas je sve nakaradno pa tako mora biti i u nogometu!

Ljudi smijenjuju ministre vlade BiH, a isti ti ljudi nemaju nista zajednicko sa BiH osim sto iz njenog budzeta primaju platu iako bi najsretniji bili da BiH nestane!

Zalosno ali tako je!

Rekao sam da sam vjeciti optimista al nakon vijesti u 7 gotovo je pa sam tako i ja izgubio nadu da ce biti bolje. Ne nece biti bolje u to sam siguran jer ipak kako tako oni ######ovi imaju osiguranu platu i nisu ludi da sami sebi skoce u stomak!E a kako su oni nezavisna drzava u Drzavi njih niko ne moze smijeniti i to je to.Dakle ostaje da se nadamo da ce bar nasa djeca za nekih 20 god imati dobru repku i da ce je voliti kao sto mi volimo onu sto je nekad bila!!!

U BIH se sistematski radi da se svim normalnim Bosancima i Hercegovcima (dakle ljudima koji nemaju rezervnu drzavu) zgadi cijela drzava i da jednom kad bude neki referendum izglasaju podjelu i da nas zauvijek uniste.Nazalost tako je i nazalost sve ovo nam rade polupismeni diktatori i razni ratni profiteri iz BL ali i iz Sarajeva Mostara Tuzle Zenice Bihaca itd.
Tim maloumnicima je najvaznije da njihovi dzepovi budu puni i to je sva mudrost!!!

Nema od nas nista i nema od naseg nogometa nikad nista i ja sam deprimiran i ne mogu vise izdrzati a da ne kazem GOSPODO DA BOGDA VAM ZA CEFINA TREBALE TE PARE!!!

Sreca pa imam dosta golova one nase prave repke i slavne komentare Bahe Topalbecirevice i od toga cu zivjeti narednih 20 god.
svabo
I ja sam gledao reportazu o Bosni kada Misimovic govori kako ljudi u republici ne prate repku BiH ali on kaze da se osjeca kao BOSANAC.RESPECT MISKE.
vuga
Ma ovo ti je sto bi reko nas narod previse providno sta ova bagra radi. Haj sto jedan iljo pa i oni drugi pokusavaju da nam uníste repku ali sto nasi to ti je ono "taki smo mi ###### ti nas"
KO ce kom ako nece svoj svom!!!!!!!!
Vidi sad idu u Banja Luku da prave sjednicu garant kontaju tamo se nema ko buniti i praviti probleme ispred zgrade dok bagra mirno ispiija kahve i hrane se na racun drzave.
Red Bull Salzburg
znalo je se ovo od samog pocetka da nece biti nista.
ali najbolje je ovo kruzenje, cuj sjednica u mostaru pa mudjugorju sad ko fol vanredna a tek na rasporedu 5 jula, sta bi bilo da je normalna (nebi je bilo ni do bajrama a kamoli do bozica) i to jos u banja luci, a dan prije toga sjednica IO u Vrbasu???????
Jeste li Vi ovo skontali sta oni hoce ovdje????
Mislim da je odgovor nepotreban!!!!
Da li treba to dopustiti?? Sa kojim metodama mozemo nesto kao nacija uciniti???
Nemojte samo bombe, cakije itd. spominjati!!
BiH supporter
CITAT(Lipovaca @ 04.06.2008., 20:42) [snapback]157938[/snapback]
Vala Salko svaka ti je na mjestu

hajd nek se neko naso da razumije i da komentarise na pravi nacin

da nisi ti ja bi

potpisujem

Ne zovem se Salko ali ipak hvala biggrin.gif
legenda
CITAT(Red Bull Salzburg @ 04.06.2008., 21:04) [snapback]157945[/snapback]
znalo je se ovo od samog pocetka da nece biti nista.
ali najbolje je ovo kruzenje, cuj sjednica u mostaru pa mudjugorju sad ko fol vanredna a tek na rasporedu 5 jula, sta bi bilo da je normalna (nebi je bilo ni do bajrama a kamoli do bozica) i to jos u banja luci, a dan prije toga sjednica IO u Vrbasu???????
Jeste li Vi ovo skontali sta oni hoce ovdje????
Mislim da je odgovor nepotreban!!!!
Da li treba to dopustiti?? Sa kojim metodama mozemo nesto kao nacija uciniti???
Nemojte samo bombe, cakije itd. spominjati!!

Jarane ti ocito vec odavno ne zivis u BiH pa mislis da se to moze rijesiti nekim demokratskim putem?
Jel znas ti pjesmu Ovo Je Ovdje Balkan???Ako ne znas poslusaj je obavezno i sve ce ti se samo kazati.

Nece niko cakije spominjati jer tu ipak treba AK47 i rijesen problem.E to je demokratija na balkanski nacin. Opet cu ja spomenuti 5. oktobar i prekodrinjase.Et tako se skidaju s vlasti oni koji unistavaju drzave.A mozda je jos bolji primjer Causesku u Rumuniji. Pobijes lagano i nema vise stoke.
Sile
Pa nek jos neko kaze da moze bez sile
limeni
narode birali smo na izborima,dobili smo sto i zasluzujemo...nacionaliste...bosnjake,srbe i hrvate. boli njih briga za BiH i Bosancima njima ne odgovara da se srbi i hrvati iz BiH vesele kad BiH pobjedjuje, nema nade da se politicari umjesaju i promjene situaciju..mislim da su sad i zadnji skontali da su svi dio tala,sve je to ista bagra koja se medjusobno cuva.sve ovo gubi smisao i bojkot,protesti...sve je nazalost truhlo u nasoj BiH...danas sam tuzni nego ikad, jer sam imao neku mrvu nade da ce se ovi lopovi iz saveza povuci...jedino da ih neko rokne negdje,ali to se nazalost nece dogoditi
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.