Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
fantom
ma kakav prenos ovo treba dozivjeti eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif bosna.gif
bilco
CITAT(al @ 01.06.2008., 11:04) [snapback]157366[/snapback]
Pandža kapiten tzv. reprezentacije
Nedelja, 01.06.08. 10:59.

Iako je sasvim jasno da ovakve vijesti nikoga i ne zanimaju, v.d. selektora tzv. reprezentacije BiH objavio je kako će kapiten u večerašnjoj utakmici sa Azerbejdžanom biti fudbaler Hajduka Boris Pandža.

Mladi Mostarac, koji se nije naigrao u splitskom sastavu, to je prema Piriću zaslužio prvenstveno zbog činjenice da je jedan od rijetkih koji je nastupao za više omladinskih selekcija naše zemlje. Inače, Pirić je objavio i sastav ekipe, kojem je kao cilj postavio da se večeras ne osramoti. Da nije žalosno - bilo bi smješno!
Burić, Čović, Pandža, Regoje, Staniša Nikolić, Dajić, Husić, Jovanović, Žižović, Terkeš i Aganović će večeras istrčati u dresovima Saveza i predstavljati Dominkovića i njegovu svitu.

jao majko moja sastava ovoj ekipi bi vratnik uvalio 5 komada,da nebude tako sve grozno piric se pobrinuo da sigurno to garantujem najboljeg igraca sto ima na raspolaganju stavi na klupu.u ovoj mafijaskoj ekipi jos su menadzeri sastavili ekipu a sirotog lulica koji garantujem ni kriv ni duzan je bacen na klupu,nije ni cudo jer je pozvan da popuni kvotu igraca.
za one koji neznaju davas podsjetim,senad lulic je u ovojn sezoni proglasen za najboljeg igraca chalenglige,igra lijevog ofanzivnog veznog igraca dao 12 golova,jedan sa 45 metara lozani,malog sam gledao par puta uzivo i mogu samo reci da je mali jako dobar brz i prodoran ali nasao se u lose vrijeme u losem mjestu.a kake od reprezentacije biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif.
Robijas16
e moj buricu sto ti to treba ....
Senri
CITAT(al @ 01.06.2008., 12:04) [snapback]157366[/snapback]
Pandža kapiten tzv. reprezentacije
Nedelja, 01.06.08. 10:59.

Iako je sasvim jasno da ovakve vijesti nikoga i ne zanimaju, v.d. selektora tzv. reprezentacije BiH objavio je kako će kapiten u večerašnjoj utakmici sa Azerbejdžanom biti fudbaler Hajduka Boris Pandža.

Mladi Mostarac, koji se nije naigrao u splitskom sastavu, to je prema Piriću zaslužio prvenstveno zbog činjenice da je jedan od rijetkih koji je nastupao za više omladinskih selekcija naše zemlje. Inače, Pirić je objavio i sastav ekipe, kojem je kao cilj postavio da se večeras ne osramoti. Da nije žalosno - bilo bi smješno!
Burić, Čović, Pandža, Regoje, Staniša Nikolić, Dajić, Husić, Jovanović, Žižović, Terkeš i Aganović će večeras istrčati u dresovima Saveza i predstavljati Dominkovića i njegovu svitu.

Sta ovi mladi misle, da ce se prodati kroz reprezentaciju koji apsolutno niko nepreati, i jos protiv jedne velisile kao sto je Azerbejdzan :D..

Momci Sram vas bilo, i trenutku najvece krize BH fudbala, vi pljujete po naciji i brukate nas pred cijelim svijetom.
Anel
BiH 1:0 Aserbaidzan

73`Nikolic
xs
Znaci mi danas pobijedismo icon_smile.gif

Super, znao sam ja da navijam za pravi tim - Barba kao sto vidim jos uvijek u formi kao nekad icon_smile.gif
cile
50 gledaoca u Zenici - uskoro sve za download.
BosnaLove
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 23:06) [snapback]157386[/snapback]
a na kosevu?

20000 hiljada biggrin.gif
Robijas
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 23:06) [snapback]157386[/snapback]
a na kosevu?

15.000 nazdravimo.gif
mahler
ne znam koliko je tacno na Kosevu bilo, ali bilo je dijelova tribine na istoku ili sjeveru (vidjelo se na TV) koji su bili potpuno prazni...ja sa nadao da ce Kosevo biti puno ("kao kada je otisao Hase")....
Robijas16
15.000 kolko sam ja cuo ... trebalo je biti puno ... al boze moj .nek je se to odradilo ...

a cuuj zenica 50 ljudi haha ..30 ljudi iz saveza i I/O a ostali 20 njihove familije hahah
efteling
U Zenici ko u nekom horor filmu - strava i uzas i onda udje covjek u 70 minutu i zabi ga ,a onda cijeli stadion na nogama icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Na kraju tekme ono ko nesto se grle Piric i ostali iz rukovodstva ,a reporter kaze " Ovo im je prvi i zadnji put da igraju zajedno, vjerovatno". icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Boze dragi apsurda pa to samo kod nas ima. eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
Almir
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 21:06) [snapback]157386[/snapback]
a na kosevu?

Rekose 15 hiljada, istocna i zapadna tribina su samo popune bile, ako se uzme u obzir da je sve organizovano u kratkom roku, sigurno je bio uspjeh.

icon_arrow.gif Hocel biti snimak, pa barem samo onaj dio kad su izlazili Kodro, Barbarez i Bolic, to je bio najemotivniji dio i suza je bilo.
legionar
na Koševu bilo od 10.000 do 12.000 gledalaca, da je tekma bila kasnije bilo bi puno bila jaka vrućina u Sarajevu... ima snimak možete pogledati na webpage-u FTV-ja... ja baš sad gledam...

http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wb...37&id=17361

edo123
50 ljudi i od ti 50 ljudi su bili nekolko iz saveza i njihova familija + policajce niko vise !!! eusa_dance.gif
Junky
evo novog scenarija i to 4 juna IO daje podrsku trenutnim ljudima i oni kazu idemo na podmladjivanje repke vidite da ovi momci mogu blablabla, a managerima svanulo eto prodaje igraca a i ovima u foteljama koji ce trljat i dalje dlanove.... daj Boze da grijesim
BosnaLove
CITAT(Robijas16 @ 01.06.2008., 23:10) [snapback]157391[/snapback]
15.000 kolko sam ja cuo ... trebalo je biti puno ... al boze moj .nek je se to odradilo ...

a cuuj zenica 50 ljudi haha ..30 ljudi iz saveza i I/O a ostali 20 njihove familije hahah

da 15000 do 20000 hiljada tako kazu, ali bilo je i prevruce pa je raja trazila mjesta na stadijonu gdje hladovina, ipak je broj uredu
samo pogledaj te 20000 hiljada prema 50 haha ,ovo je tek pocetak kako je bolic odgovorio komentatoru danas , pocetak borbe protiv saveza i kriminalaca , a brzo ce nestati ,samo da ih odradimo lagano
efteling
CITAT(Junky @ 01.06.2008., 23:16) [snapback]157398[/snapback]
evo novog scenarija i to 4 juna IO daje podrsku trenutnim ljudima i oni kazu idemo na podmladjivanje repke vidite da ovi momci mogu blablabla, a managerima svanulo eto prodaje igraca a i ovima u foteljama koji ce trljat i dalje dlanove.... daj Boze da grijesim

Bice da je tako ,daj Boze da grijesis...
BosnaLove

care moj i da si upravu i da se taj scenario desi nema nista od toga, nacija se probudila i budi se i dalje, gotovo im je ,nemaju od nikoga podrske vise
Robijas

Bez navijača na Bilinom polju

BiH – Azerbejdžan 1:0

U sjeni nogometnog spektakla Kodro, Bola i prijatelji večeras je na Bilinom polju odigrana prijateljska utakmica između Bosne i Hercegovine i Azerbejdžana.

Dešavanja oko reprezentacije i Saveza dovela su do toga da je ovu utakmicu u Zenici pratilo svega pedesetak gledatelja.

Vršitelj dužnosti izbornika za ovu je utakmicu na raspolaganju imao mahom igrače iz Premijer lige, a jedini igrač koji se nalazio na prvobitnom spisku bio je Želimir Terkeš.

Bosna i Hercegovina je pobijedila rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici djelo je Steve Nikolića, inače člana novog prvaka naše države Modriče.

Podatak da se u Sarajevu skupilo preko 15.000 navijača, dok je u Zenici bilo više službenih osoba već gledatelja, dovoljno govori o tome što nogometna javnost misli o čelnicima našeg Saveza i njihovih politici prema reprezentaciji.
Junky
CITAT(BosnaLove @ 01.06.2008., 23:18) [snapback]157401[/snapback]
care moj i da si upravu i da se taj scenario desi nema nista od toga, nacija se probudila i budi se i dalje, gotovo im je ,nemaju od nikoga podrske vise

jarane 4 juna mi je rodjendan i nista me vise nebi obradovalo da se to i desi da ih skinu al toliko puta smo se nadali pa sve u vodu propalo pa tako da cu ja ipak sacekat taj 4 juni pa se onda radovat ako Bod da
Robijas16
pogleda ovaj snimak ..kad na jugu na bilinom ..samo jedan dido i unuk biggrin.gif
ploska
/06/2008 23:05
Foot - Amical - Bosnie, une victoire boycottée
La Bosnie-Herégovine a remporté (1-0) un match amical contre l'Azerbadjian devant le plus maigre public de son histoire, dimanche à Zenica. Une quarantaine de supporters seulement ont assisté à cette rencontre que la télévision nationale et de nombreux journaux avaient appelé à boycotter. Trois heures plus tôt, un autre match, organisé en réaction à la corruption supposée des dirigeants du football bosniaque, avait rassemblé quelque 20 000 personnes à Sarajevo. Le mot d'ordre de boycott et le match "bis" organisé dimanche avaient pour but de soutenir l'ex-sélectionneur Meho Kodro, limogé après un conflit avec des membres de la Fédération. Deux d'entre eux, accusés de corruption, doivent être jugés prochainement.

l`equipe.fr..... biggrin.gif
Robijas
CITAT(ploska @ 01.06.2008., 23:21) [snapback]157405[/snapback]
La Bosnie-Herégovine a remporté (1-0) un match amical contre l'Azerbadjian devant le plus maigre public de son histoire, dimanche à Zenica. Une quarantaine de supporters seulement ont assisté à cette rencontre que la télévision nationale et de nombreux journaux avaient appelé à boycotter. Trois heures plus tôt, un autre match, organisé en réaction à la corruption supposée des dirigeants du football bosniaque, avait rassemblé quelque 20 000 personnes à Sarajevo. Le mot d'ordre de boycott et le match "bis" organisé dimanche avaient pour but de soutenir l'ex-sélectionneur Meho Kodro, limogé après un conflit avec des membres de la Fédération. Deux d'entre eux, accusés de corruption, doivent être jugés prochainement.

sve je receno ovim!!! glare.gif
xs

Daj Boze da grijesis, ali si sasvim realan i ne bi me ni tren iznenadilo da bas tako i bude. Cini mi se na CD-u da je bilo pitanje za onu neku zenu psihologa: "Zasto nakon toliko godina i tolike zelje javnosti ovi ljudi ne odu iz Saveza?".
Odgovor je bio nesto kao: "Kad ubijes jednu osobu, savjest te muci, nocne more i kosmari, ali nakon sto ubijes hiljadu ljudi - sve ti je svejedno".

U svakom slucaju od mene ide respekt i zahvalnost Robijasima koji su pokazali na 2 fronta da su zaista prava navijacka skupina i da nisu podmitljivi kako se o tome pricalo u posljednje vrijeme.
Dokaz je njihovo prisustvo na Kosevu i odsustvo na Bilinom Polju.
Istovremeno mi je i zao sto su morali trpiti ovu bandu u svom gradu i na svom terenu, ali pretpostavljam da druge opcije nije bilo i da su morali to uraditi.
D?nis
evo i njemacki KICKER pise...

Bittere Premiere für Vogts

Der Einstand hätte kaum trister ausfallen können. Die Premiere des deutschen Ex-Bundestrainers Berti Vogts als Nationalcoach von Aserbaidschan wurde zu einem Geisterspiel. Aus Protest gegen die Entlassung des beliebten Trainers Meho Kodro boykottierten die Fans von Bosnien-Herzegowina die Partie gegen das Vogts-Team in Zenica (1:0).

Keine Zuschauer, keine Tore: Berti Vogts feierte eine bittere Premiere als Trainer Aserbaidschans.
© dpa Kodro war kürzlich nach nur vier Monaten im Amt entlassen worden, nachdem er sich geweigert hatte, die Mannschaft in einem Testspiel gegen den Iran zu betreuen. Er hatte erklärt, dass er vom Verband, aus dem zwei führende Funktionäre wegen Korruptionsvorwürfen vor Gericht stehen, nicht rechtzeitig von der Ansetzung des Spiels informiert worden war.

Aus Protest gegen die Entlassung waren die Zuschauer statt zum Spiel gegen Aserbaidschan zu Tausenden zu einem von Kodro organisierten Benefizspiel wenige Stunden zuvor in der Hauptstadt Sarajevo gepilgert.

So bekamen auch nur ein paar Dutzend Zuschauer Vogts' Premieren-Niederlage knapp zwei Monate nach seinem Amtsantritt mit. Das Tor des Tages für die Gastgeber erzielte Stevo Nikolic in der 77. Minute. Insgesamt 19 bosnische Spieler hatten aus Solidarität mit Ex-Coach Kodro ihren Einsatz abgesagt, die Mannschaft wurde hauptsächlich mit Spielern aus dem U21-Team aufgefüllt.

Vogts ist in Deutschland in diesen Tagen wieder in aller Munde, holte er doch mit dem DFB-Nationalteam vor zwölf Jahren in England nicht nur den letzten Sieg überhaupt bei einer EM-Endrunde, sogar gewann mit Klinsmann, Sammer & Co sogar den
Almir
Interesuje me da li je prije utakmice Baljic pjevao/svirao himnu icon_mrgreen.gif ?? Hadzibegic se nije izgleda pojavio, a izgleda ni Topic? eusa_think.gif
xs
Jao tekstova - huh.

Jel ima ovdje bosanca ili sam zavrsio na skroz nekom drugom forumu?
legionar
Baljić je pregazio obećanje nije ga bilo kao ni Hadžibegića... kao što rekoh ima snimak na FTV ja baš sad gledam!!
micunovic
SVE zavisi od daljeg efekta pod parolom rat savezu , ako stanemo na ovome onda je lose a ako se bude dalje protestovalo i dalje islo sa rusenjem ove bagre onda je dobro uradeno, bar za sad a u buduce ce mo vidjeti, samo vrlo tesko ce mo nesto promijeniti i trebace nam dosta zivaca pametni i hladni glava jer mislim da ove drzi neko drugi jaci i bolje organizovan a da su ovi tek mali poslusni pijuni jer se iza njih kriju drugi bosovi daj boze da grijesim ali to je mojs=a prepostavka , sretno
tarik_pasa
Treba pitati ove iz Azerbejdzana koliko su para dobili???
Almir
CITAT(xs @ 01.06.2008., 21:31) [snapback]157416[/snapback]
Jao tekstova - huh.

Jel ima ovdje bosanca ili sam zavrsio na skroz nekom drugom forumu?

Ma sve jedno te isto nije nista ekstra novo sto ne znamo. Njemacki "Kicker" pise da je ovo bio bolan poraz Berti Fogsa, bivseg selektora Njemacke i novog trenera Azerbejdana kojem je ovo u Zenici bila prva utakmica na klupi Aerbejdana.Objasnjava se zbog cega nije bilo gledalaca, da bojkotuju reprezentaciju kao i 19 igraca koji se nisu odazvali, te da je ovaj tim popunjem igracima iz mlade repke.Kaze se da je razlog bojkota smijena popularnog selektora Kodre, koji nije htjeo da vodi ekipu u Iran, jer ga je vodstvo saveza, u kojem su dvojica vodecih ljudi optuzeni za korupciju, kasno informisalo. Kao protest odigrana je utakmica u glavnom gradu koju je organizovao Kodro, kojoj je prisustvalo vise hiljada gledalaca.
Eto ukratko sta pise u kikeru, dobro su informisani.
al
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 23:27) [snapback]157412[/snapback]
neznam sta da kazem.... mislim da smo slabo prosli danas....ovi u savezu ima da se valjaju od smijeha ( nadam se da se varam)
al pobjediti sa nikakvom ekipom jednog nezgodnog azerbajdzana + na kosevu sam 15tak hiljada ljudi

slabo

ma kakav azerbajdzan

zadnje 4 godine su jednu utakmicu pobjedili i to jedva protiv tadjikistana... lolcina.gif
Robijas
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 23:48) [snapback]157424[/snapback]
varas se....provjeri to malo bolje

hehehehee pitaj repke Austrije i Srbije
al
CITAT(Robijas @ 01.06.2008., 23:49) [snapback]157425[/snapback]
hehehehee pitaj repke Austrije i Srbije

to je bilo prije pet godina...
al
CITAT(kh2008 @ 01.06.2008., 23:48) [snapback]157424[/snapback]
varas se....provjeri to malo bolje

nekazem da su harali protivnicima ali nije ih ni lako pobjediti....pa mi smo sa boljim igracima kod kuce jedva pobjedili maltu sa 1:0

gledao sam na fifinoj stranici, ali u pravu si,varam se, nisu samo 3 godine nego 4.

pa naravno da su ponekad tezak protivnik protiv jace ekipe, ako igraju sa 10 igracima u zadnjoj liniji...
azy
Evo prijevoda, jeste da su s brda s dola, ali ne znam ni francuski ni njemacki, vec sam preveo na Google Prevoditelj lolcina.gif nazdravimo.gif
http://translate.google.com/translate_t?hl=hr

CITAT(ploska @ 02.06.2008., 00:21) [snapback]157405[/snapback]

Foot - Prijateljski - Bosne, bojkotovala pobjede
Bosna Herégovine osvojio (1-0) prijateljska utakmica protiv Azerbadjian pred leanest javne svojoj povijesti nedjelja u Zenici. A karantena navijača samo prisustvovao ovom sastanku da nacionalne televizije i novina, mnogi je zovu bojkot. Tri sata ranije, još jednu utakmicu, u organizaciji kao odgovor na navodni korupcije od lidera bosanskih nogomet, prisustvovali su neke 20 000 ljudi u Sarajevu. The lozinka za bojkot i match "bis" u organizaciji nedjelja su namijenjeni za ex-pasa Meho Kodro, pljačkaju nakon sukoba s pripadnicima Federacije. Dva od njih optuženi za korupciju, mora biti sudjeno uskoro.

Pa vi sada skontajte sta tu pise rolleyes.gif
Robijas
CITAT(al @ 01.06.2008., 23:51) [snapback]157427[/snapback]
to je bilo prije pet godina...

jarane kako vrijeme leti biggrin.gif
azy
A evo i drugog SJAJNOG prevoda icon_mrgreen.gif

CITAT(D€nis @ 02.06.2008., 00:29) [snapback]157414[/snapback]

Der Einstand hätte kaum trister ausfallen können. Die Premiere des deutschen Ex-Bundestrainers Berti Vogts als Nationalcoach von Aserbaidschan wurde zu einem Geisterspiel. Aus Protest gegen die Entlassung des beliebten Trainers Meho Kodro boykottierten die Fans von Bosnien-Herzegowina die Partie gegen das Vogts-Team in Zenica (1:0).

Keine Zuschauer, keine Tore: Berti Vogts feierte eine bittere Premiere als Trainer Aserbaidschans.
© dpa Kodro war kürzlich nach nur vier Monaten im Amt entlassen worden, nachdem er sich geweigert hatte, die Mannschaft in einem Testspiel gegen den Iran zu betreuen. Er hatte erklärt, dass er vom Verband, aus dem zwei führende Funktionäre wegen Korruptionsvorwürfen vor Gericht stehen, nicht rechtzeitig von der Ansetzung des Spiels informiert worden war.

Aus Protest gegen die Entlassung waren die Zuschauer statt zum Spiel gegen Aserbaidschan zu Tausenden zu einem von Kodro organisierten Benefizspiel wenige Stunden zuvor in der Hauptstadt Sarajevo gepilgert.

So bekamen auch nur ein paar Dutzend Zuschauer Vogts' Premieren-Niederlage knapp zwei Monate nach seinem Amtsantritt mit. Das Tor des Tages für die Gastgeber erzielte Stevo Nikolic in der 77. Minute. Insgesamt 19 bosnische Spieler hatten aus Solidarität mit Ex-Coach Kodro ihren Einsatz abgesagt, die Mannschaft wurde hauptsächlich mit Spielern aus dem U21-Team aufgefüllt.

Vogts ist in Deutschland in diesen Tagen wieder in aller Munde, holte er doch mit dem DFB-Nationalteam vor zwölf Jahren in England nicht nur den letzten Sieg überhaupt bei einer EM-Endrunde, sogar gewann mit Klinsmann, Sammer & Co sogar den

Ljut premijera za Vogts

The debi će imati malo trister uspjeti. The premijera njemačke Savezne ex-trener Berti Vogts kao nacionalni trener Azerbajdžan je postala duh igre. U protestu protiv razrješenja od popularnih trener Meho Kodro bojkotovali navijače Bosne i Hercegovine je u igri protiv Vogts tim u Zenici (1-0).

Nema gledatelja, ne ciljeve: Berti Vogts slavi jedan gorko premijera kao trener Azerbajdžan.
© dpa Kodro je nedavno nakon samo četiri mjeseca u uredu su otpušteni nakon što je on to odbio, s tim u probnu utakmicu protiv Irana, nadzora. On je najavio da je od strane udruge iz dva vodeća dužnosnika za korupciju navodi u sudu, a ne po Ansetzung igre je bio informiran.

U protestu protiv razrješenja su gledatelja nego igra protiv Azerbajdžan na hiljade u korist organizaciji Kodro nekoliko sati ranije u glavnom gradu Sarajevu gepilgert.

Sun je dobio samo nekoliko desetaka gledatelja Vogts' premijere poraza gotovo dva mjeseca nakon preuzimanja dužnosti. Vrata dan za domaćine dosegao Stevo Nikolić u 77. Minute. A ukupno 19 bosanskih igrača bili su iz solidarnosti s ex-trener Kodro njihovo korištenje otkazano, u tim je uglavnom s igračima iz U21 team.

Vogts je u Njemačkoj nazad, u one dane svi usne, no on je osvojio s DFB reprezentacija do dvanaest godina u Engleskoj, ne samo u posljednja pobjeda ikada na Europskom prvenstvu finala, osvojio je čak i sa Klinsmann, Sammer & Co čak i
Adi-g
CITAT(legionar @ 01.06.2008., 23:34) [snapback]157417[/snapback]
Baljić je pregazio obećanje nije ga bilo kao ni Hadžibegića... kao što rekoh ima snimak na FTV ja baš sad gledam!!

Ako je tebi izbor za Miss BiH utakmica...onda ti cijeli zivot zivis u zabludi. biggrin.gif

Ima li gdje snimak ili mozda neki link da se skine tekma...?
Almir
CITAT(al @ 01.06.2008., 21:46) [snapback]157423[/snapback]
ma kakav azerbajdzan

zadnje 4 godine su jednu utakmicu pobjedili i to jedva protiv tadjikistana... lolcina.gif

Azerbejdan je dobio Finsku kod kuce u proslim kvalifikacijama, tad nisu bili losi a danas im je onaj Brazilac 17 bio pola tima ima ljevicu ko prije Balja.
Robijas
CITAT(AvdoKaranfil @ 01.06.2008., 23:59) [snapback]157434[/snapback]
nemojte me napasti ali ja sam se obradovao sto su nasi veceras pobjedili. svaki put kad nam repka dobije meni zaigra srce. trebamo biti ponosni na one momke koji iako neuigrani dali su sve od sebe od prve do zadnje minute se borili ko lavovi. pokazali su da buducnost nije tako crna i da imamo talentovane igrace.

gdje si iljo????
Robijas
nemojte me napasti ali ja sam se obradovao sto su nasi veceras pobjedili. svaki put kad nam repka dobije meni zaigra srce. trebamo biti ponosni na one momke koji iako neuigrani dali su sve od sebe od prve do zadnje minute se borili ko lavovi. pokazali su da buducnost nije tako crna i da imamo talentovane igrace.

pa dugo te nismo vidjeli PASALICU
Almir
CITAT(D€nis @ 01.06.2008., 21:29) [snapback]157414[/snapback]

Iako nije nista ekstra novo sto ne znamo, evo ukratko sta pise njemacki "Kicker", koji je dobro informisan. Pise da je ovo bio bolan poraz Berti Fogsa, bivseg selektora Njemacke i novog trenera Azerbejdana kojem je ovo u Zenici bila prva utakmica na klupi Aerbejdana.Objasnjava se zbog cega nije bilo gledalaca, da bojkotuju reprezentaciju kao i 19 igraca koji se nisu odazvali, te da je ovaj tim popunjem igracima iz mlade repke.Kaze se da je razlog bojkota smijena popularnog selektora Kodre, koji nije htjeo da vodi ekipu u Iran, jer ga je vodstvo saveza, u kojem su dvojica vodecih ljudi optuzeni za korupciju, kasno informisalo. Kao protest odigrana je utakmica u glavnom gradu koju je organizovao Kodro, kojoj je prisustvalo vise hiljada gledalaca.
al
CITAT(Almir @ 01.06.2008., 23:58) [snapback]157433[/snapback]
Azerbejdan je dobio Finsku kod kuce u proslim kvalifikacijama, tad nisu bili losi a danas im je onaj Brazilac 17 bio pola tima ima ljevicu ko prije Balja.

u pravu si, znaci 2 su pobjedili u zadnje 4 godine... jednom finsku, jednom tadjikistan...
al

haha lolcina.gif

ja dok ne znam koji je to bih-igrac sa loptom na terenu to nije moja reprezentacija... biggrin.gif
VelezFC
CITAT(al @ 02.06.2008., 00:03) [snapback]157439[/snapback]
u pravu si, znaci 2 su pobjedili u zadnje 4 godine... jednom finsku, jednom tadjikistan...

drugim rjecima, jako zaje8ana ekipa

u avgustu igramo protiv jedne malo ozbiljnije reprezentacije to jest protiv bugara
ako ova ekipa izadje na teren crno im se pise... rolleyes.gif
al
CITAT(VelezFC @ 02.06.2008., 00:08) [snapback]157444[/snapback]
drugim rjecima, jako zaje8ana ekipa

u avgustu igramo protiv jedne malo ozbiljnije reprezentacije to jest protiv bugara
ako ova ekipa izadje na teren crno im se pise... rolleyes.gif

tek u septembru ce biti zanimljivo... biggrin.gif
Akif
CITAT(behar @ 01.06.2008., 21:13) [snapback]157394[/snapback]
Hvala Piricu podigo nas na rejtingu makar 20 mjesta

Behar,kevu ti izdajnicku.
Ti si jedan veliki dousnik saveznih ######a.
To sam odavno sumnjo,a danas si to potvrdio......
BiH u srcu...........
Robijas
CITAT(Akif @ 02.06.2008., 00:10) [snapback]157446[/snapback]
Behar,kevu ti izdajnicku.
Ti si jedan veliki dousnik saveznih ######a.
To sam odavno sumnjo,a danas si to potvrdio......
BiH u srcu...........

ja ja...
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.