Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
mahler
ja nikad necu kontati zasto Hrvati i Srbi odbijaju "Jedna si jedina".....sta to ima u tom tekstu da je vide kao bosnjacku....
evo ja sam Hrvat i smatram da "moji nacionalni interesi" nisu nikako ugrozeni tekstom te himne...to su samo izlike da BiH ne bi slucanjo prema vani izgledala kao drzava....
mahler
ah znam sada sta im smeta: stih refrena "moja domovina".....
Schlager
@Hasrett:

Osam pravopisnih gresaka u dvije recenice.

Prvo nauci da pises,pa onda pricaj ko je u 1800??!! vijeku,a ko u 21.

Vrijedjanje na nacionalnoj osnovi,i stavljanje citavih naroda u isti kos,vise govori o tome u kome vijeku ti zivis.

Ili da te zamolim da bar nas iz mijesanih brakova izostavis sa spiska za likvidaciju.....
VelezFC
CITAT(Hasrett @ 28.05.2008., 11:22) [snapback]156606[/snapback]
Bosna i Hercegovina je jarane Drzava jedna bez republika itd. To se Srbi najvise muhaju, hoce neku republiku koju su nasilu uzeli i pobili ljude,zene,djecu..

Vecina Srba su specijali ljudi. mozda malo zaostali u 1800 vjeku, ner oni stvarno nekontaju kako se zemlja okrece.

i ti si malo specijalan zar ne?
VelezFC
CITAT(mahler @ 28.05.2008., 11:14) [snapback]156604[/snapback]
ah znam sada sta im smeta: stih refrena "moja domovina".....

i mozda fali stih "entitetu moj tisucljetni" icon_smile.gif
ali nemojmo sad oko himne, nije to tema
ako se neko bude bunio samo treba ignorisati i posvetiti se vaznijim pitanjima rolleyes.gif
Istok
CITAT(mahler @ 28.05.2008., 09:12) [snapback]156603[/snapback]
ja nikad necu kontati zasto Hrvati i Srbi odbijaju "Jedna si jedina" .....sta to ima u tom tekstu da je vide kao bosnjacku....
evo ja sam Hrvat i smatram da "moji nacionalni interesi" nisu nikako ugrozeni tekstom te himne...to su samo izlike da BiH ne bi slucanjo prema vani izgledala kao drzava....

U principu tu nema nista sto bi bilo kome trebalo smetati, pod uslovom da mu ne smeta sama Bosna i Hercegovina. To je stvar inacenja kao i sa "Ljiljanima" (ljiljani bi po nekoj logici trebali bi biti prihvatljivi svima)

Ovo sa himnom, kao i sa Ljiljanima, nema nikakve zle namjere ali ce se iskoristiti da se pokaze suprotno.
Schlager
Tema je BH reprezentacija i smjena celnika Saveza,a on je temu odveo u vrazju mater....
maniacdogroba
bravo, schlageru!

a, Edo, bosanskih dopunskih skola MILION po citavom svijetu i u haman svakoj zemlji ima, sto ih ne posjecuju?

hajmo malo o temi BH repke, jedne nam jedine!
maniacdogroba
eh, super, hajmo malo o nogometu i nasem Kavezu da ne bi vrijedjali ljude koji uprkos razlicitih religija i nacija vole BOSNU I HERCEGOVINU!

svaka im cast! hajmo svi, ono zajednicki, za bolju buducnost nama svima, BOSNA I HERCEGOVINA!
bennymadzida_2
Damir Hadžić, fudbaler Sarajeva koji je nakon brojnih otkaza, dobio poziv v.d. selektora A reprezentacije BiH Denijala Pirića, odbio je da igra u prijateljskoj utakmici sa Azerbejdžanom 1. juna u Zenici. „I kada se prije mjesec govorilo o tome da ću biti na spisku reprezentacije, rekao sam da neću igrati bez obzira na to ko me zove. Ne mislim da ne mogu ništa dati selekciji. Kakvih je do sada bilo igrača u reprezentaciji, i ja sam mogao dobivati pozive, ali jednostavno, nisam ja kalibar za toga. Smatram da je realnije da neki mlađi igrači dobiju priliku. Kada me nisu zvali ranije, ne trebaju ni sada», istakao je Hadžić u današnjem Avazu.

OTKAZALI
1. Kenan Hasagić
2. Almir Tolja
3. Saša Papac
4. Elvir Rahimić
5. Zvjezdan Misimović
6. Admir Vladavić
7. Branislav Krunić
8. Miralem Pjanić
9. Samir Merzić
10. Džemal Berberović
11. Emir Spahić
12. Safet Nadarević
13. Branimir Bajić
14. Sanel Jahić
15. Senijad Ibričić
16. Darko Maletić
17. Dario Damjanović
18. Edin Džeko
19. Mirko Hrgović
20. Boubacar Dialiba
21. Sejad Salihović
22. Želimir Terkeš
23. Damir HadžićHadžić je rekao i kako je svjestan da ga iz NS/FS BiH, odnosno Pirić u reprezentaciju ne bi zvali da nije otkazao veliki broj igrača, nakon smjene selektora Mehe Kodre.

„Moj stav je da neću igrati. Isto bih, uz zahvalnost, rekao i Kodri, a događaji u posljednjih desetak dana sigurno nisu mogli promijeniti moju odluku» kazao je Hadžić.

NI HADŽIĆ NEĆE U PRIVATNU REPREZENTACIJU
Hadžić je u Avazu decidno potvrdio i kako je naš fudbal cirkus.
«Kada pogledam sportski pregled i vidim kako se igrači jedne ekipe sklanjaju da druga pobijedi, te kako je pola utakmica namješteno, bude me stid. Zaista je prevršilo svaku mjeru. Došlo je vrijeme za promjene. Fudbal u BiH ne mogu voditi ljudi koji ne znaju ni koliko poluvremena ima utakmica. Stoga, svako ko je ima imalo zdravog razuma i morala, treba stati na stranu Kodre», kaže Hadžić.

Okupljanje A reprezentacije BiH Pirić će izvršiti danas do 18 sati u hotelu Hercgovina na Ilidži, a ni sam jutros nije znao ko će mu se odazvati?
Prema posljednjim informacijama, na okupljanju se, pored Hadžića, neće pojaviti niti jedan od 22 pozvana igrača sa prvobitnog spiska kojeg je sačinio smjenjeni Kodro, a pročitao ga Pirić nakon što ga Izvršni odbor imenovao za v.d. selektora.
KrAjiSnik
Posmatrajuci radnje NFS BIH u zadnje vrijeme ocito mi je jasno da smo 100% propustili jos jedno veliko takmicenje, SP 2010.
KOLIKO CE DUGO???? BIH biti gusena od srbo ######cke i hrvatsko ######ke epidemije sto se nadvija nad Bosnom i Hercegovinom od kako znamo za sebe. Ne samo u NFS BIH vec i u ostalim funkcijama BIH.
ZASTO???? mi Bosanci i Hercegovci cekamo zadnju mogucu minutu da stanemo u odbranu?
ZASTO???? poslje toliko stradanja BIH od te dve vatre, mi i dalje poduzimamo konkretne i mirne solucije????
zamislite samo sta bi se desilo da se ista situacija odviJa u susjednim drzavama tz srbija i tz hrvatska.
Na balkanu knokretne i legalne solucije su samo za smijanje. A jos pogotovo kad nam STOKA vodi savez.
Nemoj vise da se brukamo vec trazimo AGRESIVNU soluciju. BOLJE GROB NEGO ROB

Prijedlog za par agresivni solucija.
AGRESIVNE SOLUCIJE:
Da se fizicki polome igraci koji budu igrali za BIH, dok je pod kontrolom mafije.
Da fizicki masa ljudi uleti na teren na svaku ne konkretnu BIH tekmu i prekine utakmicu. (policija nemoze zaustaviti masu slozni organizovani 10000 ljudi)
Mi imamo dosta organizovani navijacki grupa i ovo se sve moze podnjeti sa dobrom organizacijom.
Slobodno predlozite jos koju agresivnu soluciju.

VELIKIM SE BOGOM KUNEMO DA ROBOVI BITI NECEMO
KrAjiSnik
CITAT(Lipovaca @ 28.05.2008., 21:11) [snapback]156625[/snapback]
jel ovo sportski forum portal ili neka skola za pravpis?

raja u diaspori sve manje pise pravilno a i kome je do pravopisa kad se komentarise o sportu

kad smo vec kod toga hajd da i ja malo komentrisem pravpis

gdje si nasao u nasem pravopisu da ima rjec:ajd,ko,itd....

daj nemojte biti smijesni

pisite kako tko zna i umije

niko ne doazi ovdje da bi ga netko ispravljao u pravopisu nego da komentarise o sportu zar ne

pozz i bez uvrjede nisam mislio nista lose

As they say here in the land down under.
MATE GET A FUCKING LIFE

Namjere nisu lose.

Vozdra
BIH58
Jel ce neko stavit prijenos kodro/bolic 1juna na sopcast
maniacdogroba
hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu?

KOLIKO PUTA VISE?! ne znam kako sami sebi ne dosadite...
ermin-jaran
CITAT(maniacdogroba @ 28.05.2008., 12:20) [snapback]156615[/snapback]
bravo, schlageru!

a, Edo, bosanskih dopunskih skola MILION po citavom svijetu i u haman svakoj zemlji ima, sto ih ne posjecuju?

hajmo malo o temi BH repke, jedne nam jedine!

@Edo je potpuno u pravu ja neznam da li u Francuskoj uopste postoji Bosnaska skola prema tome nismo na casu Bosanskog vec pustite djecu da pisu kako znaju tako ujedno i uce najbolji vam je primjer @Elmar kako se to radi....

Da li ko moze da potvrdi da FTV prenosi tekmu ili..????
McCoy
Zenica obljepljena porukama na račun NSBiH
"Bojkot! Naciju brukate, državu kradete, sve nas sramotite",. "Savez napolje" samo su neke od poruka...

Nepoznati autori tokom protekle noći u Zenici su polijepili više stotina plakata sa uvredljivim sadržajem na račun čelnika Nogometnog saveza BiH.

Na plakatima koji su uglavnom lijepljeni preko zvaničnih plakata kojima NS BiH najavljuje prijateljsku utakmicu A reprezentacija BiH i Azerbejdžana (u nedjelju 1. juna, stadion Bilino polje, 20.15 sati) ispisano je: «Bojkot! Naciju brukate, državu kradete, sve nas sramotite». "Savez napolje"...

Ranije su, tokom vikenda, na najfrekventnijim mjestima u gradu ispisani grafiti, također uvredljivog sadržaja na račun NS BiH i njegovih čelnih ljudi.

Autor: FENA

hehe...
respekt.gif
------------

PS:
hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit prenosa na sopcastu? hocel bit lolcina.gif
maniacdogroba
ako Bog i Maniac dadnu...
maniacdogroba
hehehe, mojne ba da zivciramo ostalu raju koja dodje na forum u nadi da nesto novo sazna! dakle...

BACK TO TOPIC!
DamX
Haman cemo izgubiti.. lolcina.gif Sigurna utakmica na sportskoj icon_biggrin.gif
na bwin nema icon_smile.gif
bilalovic
CITAT(Top @ 28.05.2008., 15:04) [snapback]156660[/snapback]
na bwin nema icon_smile.gif

Na swicarskom txt nema uopste utakmice sa azerbejdzanom.....zalosno
Konzerva
U Zenici niko ne prodaje karte za utakmicu protiv Azerbejdžana

Nakon grafita sa protestnim sloganima na plakatama koje reklamiraju nogometnu utakmicu BiH - Azerbejdžen, a koja se treba igrati u Zenici naredne nedjelje, pojavili su se pozivi za bojkotiranje ove sportske manifestacije.

Preko plakata za utakmicu tokom noći u Zenici je polijepljeno nekoliko stotina plakata sa pozivom na bojkot. Na plakatima je ispisano ''Bojkot! Naciju brukate, državu kradete, sve nas sramotite'' i ''Savez napolje''.

O tome kakva je atmosfera pred ovu utakmicu najbolje svjedoči podatak da u Zenici nema mjesta gdje se kupuju ulaznice za ovu utakmicu. Do sada je redovito poslovnica turističke agencije 'Centrotrans-bus' prodavala ulaznice, ali u ovoj agenciji kažu da najvjerovatnije neće dobiti prodaju ulaznica za ovaj susret. Ulaznica nema niti kod uličnih prodavača, niti na kioscima na stadinu, a NK Čelik nikada nije niti vršio prodaju karata.

Dakle, pozivu na bojkot pridružili su se i zaposleni u Nogometnom/Fudbalskom savezu BiH kojim očito nije stalo da se ulaznice ranije prodaju.
al
Grahovac: Da mogu, čelnike Saveza bi smijenio za 24 sata
Ako budem mogao ukinut ću NS BiH

Gavrilo Grahovac naložio da se ispita da li je Nogometni savez BiH zaista registriran kao udruženje građana na nivou FBiH...
28.05.2008. 14:45
Naš jučerašnji tekst "Gavrilo Grahovac može smijeniti čelnike Saveza" podstakao je, bolje rečeno podsjetio federalnog ministra kulture i sporta na ovlaštenja koja ima. Tako je jučer ujutro svom pomoćniku za sport odmah naložio da ispita da li je Nogometni savez BiH zaista registriran kao udruženje građana na nivou FBiH.

- Ako budu tako registrirani onda možemo pokrenuti postupak poništenja te registracije i na taj način otvoriti neki proces. Smjenjivati čelnike nije u mojoj ingerenciji. Nadležnost da mijenja rukovodstvo ima Skupština saveza, nema je čak ni državni ministar civilnih poslova u čijoj je nadležnostri i sport, a kamo li entitetski - kazao je za "as" ministar Grahovac.

U jednoj je rečenici istakao i svoj lični odnos prema svemu što se događa u Savezu.

- Da mogu, čelnici Saveza bi bili smijenjeni u roku 24 sata - bio je jasan prvi čovjek kulture i sporta u Federaciji.

Tekst je preuzet iz bh. dnevnika "as"...
maniacdogroba
CITAT(Hasrett @ 28.05.2008., 15:13) [snapback]156666[/snapback]
mozda tebe vrjeda istina.. al cim si razumio tekst znaci pisem pravilo.. nije niko rekao da se ti ljudi trebaju likvidirati. nismo mi kao ONI.
i neznam sta tebe uopste vreda to sto sam napisao? jesam li ja igdje rekao nesto oko mjesanih brakova? ljudi iz BIH? ljudi koju vole BIH i navijaju za nju?

Ovi ljudi koji su na ovom forumu kako ja znam navijaju za BIH! i dobro BIH! inace nevidim razlog clanarine?!

jel te stid?
jaran Memo
Interesuje me sta na ovo sve kazu u RS imali ko informacia.
McCoy
CITAT(jaran Memo @ 28.05.2008., 15:31) [snapback]156672[/snapback]

evo...

..ja aBd planiram ici na tekmu lolcina.gif
McCoy
evo jos jedan clanak i par slikica, sa Sarajevo-x.com
------------------------------------
BUNT
Plakatima do bojkota utakmice u Zenici
Više stotina plakata osvanulo je jutros na ulicama Zenice preko onih zvaničnih koji najavljuju prijateljsku utakmicu A reprezentacija BiH i Azerbejdžana, a koja bi se trebala odigrati u nedjelju 1. juna, na stadionu Bilino polje.

Ranije su, tokom vikenda, na najfrekventnijim mjestima u gradu ispisani grafiti uvredljivog sadržaja na račun NS BiH i njegovih čelnih ljudi.

Istovremeno, iz MUP-a Zeničko-dobojskog kantona je javljeno da je usvojen Plan mjera i radnji na osiguranju navedene utakmice, a imajući u vidu zadnja dešavanja oko reprezentacije BiH i određena nezadovoljstva dijela navijača reprezentacije Bosne i Hercegovine, ovo ministarstvo će preduzeti potrebne mjere da bi se navedena utakmica održala u sigurnim uvjetima i da bi bilo spriječeno bilo kakvo ugrožavanje lične i imovinske sigurnosti građana.

MUP ZDK-a upozorio je navijače da se pridržavaju zakonskih odredbi i uputa koje se daju u skladu s planiranim aktivnostima povodom te utakmice.

Schlager
CITAT(jaran Memo @ 28.05.2008., 15:31) [snapback]156672[/snapback]

Ja zivim u RS,i iz prve ruke ti mogu reci da je ovdje nazalost jako slaba zainteresovanost za ove subotnje dogadjaje u Zenici i na Kosevu....Glavne teme su ko veceras prenosi fudbal Srbija-Rusija,u koliko sati danas na Roland Garosu pocinje Djokovic a u koliko Ana Ivanovic i sl....

Mi koje zanima sve ovo oko Saveza smo u deeeeebeloj manjini,ja recimo samo na jednom kiosku uspjevam u Banjaluci naci Avazov Sport utorkom i petkom jer ga ostali uopste ne nabavljaju,ali zato beogradski Sportski Zurnal ima,ne samo na svakom kiosku,nego i u prodavnicama mjesovite robe! A sto je jos zalosnije,ono sto mene zanima,Borac BL,je u Sportskom Zurnalu samo simbolicno zastupljeno u par redova,negdje na 15-oj strani,iza svih izvjestaja iz trecih i cetvrtih srbijanskih liga i rezultata pomoravskog i sumadijskog okruga....Toliko malo paznje se u BG stampi pridaje nasem sportu,ali eto,ipak ljudima to ovdje ne smeta i sav Sportski Zurnal se proda....
dincoooo
CITAT(maniacdogroba @ 28.05.2008., 15:23) [snapback]156669[/snapback]
jel te stid?

Cga da ga bude stid? Pustite covjeka.

Jel tebe stid?
limeni
jedna poruka za celnike savez jer modza i oni citaju ovaj forum, ako im je neko pokazao kako upaliti komjuter: gospodo, dani kao celnici saveza su vam odbrojani, pobjeda Bosanskih navijaca je blizu.
jaran Memo
CITAT(Schlager @ 28.05.2008., 15:40) [snapback]156676[/snapback]
Ja zivim u RS,i iz prve ruke ti mogu reci da je ovdje nazalost jako slaba zainteresovanost za ove subotnje dogadjaje u Zenici i na Kosevu....Glavne teme su ko veceras prenosi fudbal Srbija-Rusija,u koliko sati danas na Roland Garosu pocinje Djokovic a u koliko Ana Ivanovic i sl....

Mi koje zanima sve ovo oko Saveza smo u deeeeebeloj manjini,ja recimo samo na jednom kiosku uspjevam u Banjaluci naci Avazov Sport utorkom i petkom jer ga ostali uopste ne nabavljaju,ali zato beogradski Sportski Zurnal ima,ne samo na svakom kiosku,nego i u prodavnicama mjesovite robe!

Pa kakvo oni imaju misljenje o igracima srbske nacionalnosti koji igraju za BiH.
beg
raj amalo off-topic.ima li ko da zna gdje da pogledam emisiju 60 minuta od ponedjeljka..na rtvbih nesta nemoze..bilo je izmedju ostalom i tema o subotnjoj manifestaciji na kosevu i prilog o trenutnoj situaciju u savezu.pa kao ko ima da mi da informaciju bio bih zahvalan...
Mundjo
I kako da drzava funkcionise kada 2 od 3 naroda (vecina) boli ona stvar za bolje sutra te drzave u kojoj zive... Zalosno, al sve dok je tako sumnjam da ce biti bolje. Sistem je takav da MORAJU biti reprezentirana sva 3 naroda da savez funkcionise, a cisto sumnjam da oni iz RS i Hrvati zele podrzati nekog Bosanca katolika i pravoslavca. Kad pisem Bosanac, mislim na istinite patriote koji vole ovu zemlju... Al daj boze da grijesim icon_smile.gif

CITAT(Schlager @ 28.05.2008., 13:40) [snapback]156676[/snapback]

Mi koje zanima sve ovo oko Saveza smo u deeeeebeloj manjini,ja recimo samo na jednom kiosku uspjevam u Banjaluci naci Avazov Sport utorkom i petkom jer ga ostali uopste ne nabavljaju,ali zato beogradski Sportski Zurnal ima,ne samo na svakom kiosku,nego i u prodavnicama mjesovite robe! A sto je jos zalosnije,ono sto mene zanima,Borac BL,je u Sportskom Zurnalu samo simbolicno zastupljeno u par redova,negdje na 15-oj strani,iza svih izvjestaja iz trecih i cetvrtih srbijanskih liga i rezultata pomoravskog i sumadijskog okruga....Toliko malo paznje se u BG stampi pridaje nasem sportu,ali eto,ipak ljudima to ovdje ne smeta i sav Sportski Zurnal se proda....
Schlager
CITAT(jaran Memo @ 28.05.2008., 15:45) [snapback]156680[/snapback]
Pa kakvo oni imaju misljenje o igracima srbske nacionalnosti koji igraju za BiH.

Imaju misljenje o njima da samo hoce preko reprezentacije BiH da povecaju sebi cijenu na trzistu,i misle da za BiH igraju samo oni Srbi koji nemaju kvalitet da zaigraju za Srbiju (sto je nazalost djelimicno i tacno,primjer Koroman,Krstajic,Zdravko Kuzmanovic,Savo Milosevic i jos mnogi....)

Jedini za kim zale i stalno kukaju sto nije izabrao Srbiju je Zvjezdan Misimovic,a Bajica,Milenkovica,Jelica,Krunica,Vuleta Trivunovica,Grujica i ostale smatraju drugorazrednim igracima....
beg
sanelaga hvala ti jarane..svaka ti dala...icon_smile.gif
dream
CITAT(Schlager @ 28.05.2008., 10:34) [snapback]156607[/snapback]
Osam pravopisnih gresaka u dvije recenice.

Prvo nauci da pises,pa onda pricaj ko je u 1800??!! vijeku,a ko u 21.

Vrijedjanje na nacionalnoj osnovi,i stavljanje citavih naroda u isti kos,vise govori o tome u kome vijeku ti zivis.

Ili da te zamolim da bar nas iz mijesanih brakova izostavis sa spiska za likvidaciju.....

Ja sam ga razumio u potpunosti reziser.gif
Schlager
Tacno.
BosnaLove
vecina ljudi u BiH voli ovu zemlju i fudbal. A nazalost ima i frustriranih nacionalista koji je nevole. ali to nije moj problem , ja cu da pjevam u subotu Jedna si Jedina svim glasom i sto jace na prepunom kosevu. Vrijeme je doslo da pjevamo Himnu i ovo je znak da sto brze tekst se ubaci u himnu.Drago mi je viditi kako smo se ujedinili i napokon idemo korak po korak
SuperUstipak
eh da nam je 'vako lako:

maniacdogroba
apliciraj kolektivno, ustipak!
novoime
Sto se ntice himne "jedna si jedina", ja sam protiv jer definitivno treba izbjegavati bilo sta sto moze mproizvesti zakljucak da se radi o manifestaciji interesa jednog naroda, a to nam ne gine jer je to za mnoge himna "alijinih bojovnika".
jeb.i ga to je realnost, ni meni se ne svidja, ali se ne smije dozvoliti da se i ovo dodatno ispolitizira.
ovdje se radi o interesima bih fudbala generalno i od promjena ce svi imati koristi. radi toga, cini mi se, i postoji precutna saglasnost fuzdbalske javnosti iz RS.
sto se tice balje , bolje bi mu bilo da se uhvati kopacki nego sto izigrava pavarotija.
xs
Hm.. ova tema je postala pravo popularna.
Treba mi uvijek pofino vremena da sve procitam.

Ja bih samo i pjevanju himne "Jedna se jedina".
Poruka je veoma jasna - treba nam himna, treba nam tekst. Kome se ne svidja, nek je mijenja ili nek nas slusa, ili pak nek zatvara usi. Najbolje bi bilo kad bi je uvijek pjevali, sve dok se novi tekst ne napravi.
S druge strane, ne znam ko bi to mogao zloupotrijebiti. Ovo je jedini tekst sto je zemlja BiH ikad imala, a da im je do teksta do sad bi ga 15 puta napisali.
Volio bih da politicarima zasmeta i volio bih da im cijelo vrijeme smeta - do te mjere da tekst himne ponovno bude aktuelan medju foteljasima.
S druge strane, ne pada mi ni na kraj pameti se izvinjavati sto volim zvoju zemlju, svoju domovinu, niti ignorisati njeno postojanje, a oni svi gore nek se entitiraju koliko god hoce - BiH je jedna i jedina.
Mundjo
nazdravimo.gif

CITAT(xs @ 28.05.2008., 14:14) [snapback]156695[/snapback]
Hm.. ova tema je postala pravo popularna.
Treba mi uvijek pofino vremena da sve procitam.

Ja bih samo i pjevanju himne "Jedna se jedina".
Poruka je veoma jasna - treba nam himna, treba nam tekst. Kome se ne svidja, nek je mijenja ili nek nas slusa, ili pak nek zatvara usi. Najbolje bi bilo kad bi je uvijek pjevali, sve dok se novi tekst ne napravi.
S druge strane, ne znam ko bi to mogao zloupotrijebiti. Ovo je jedini tekst sto je zemlja BiH ikad imala, a da im je do teksta do sad bi ga 15 puta napisali.
Volio bih da politicarima zasmeta i volio bih da im cijelo vrijeme smeta - do te mjere da tekst himne ponovno bude aktuelan medju foteljasima.
S druge strane, ne pada mi ni na kraj pameti se izvinjavati sto volim zvoju zemlju, svoju domovinu, niti ignorisati njeno postojanje, a oni svi gore nek se entitiraju koliko god hoce - BiH je jedna i jedina.

Konzerva
vala bas , zasto se ustrucavati pjevati o Bosni, koga da se ustrucavamo, jeli se to mozda srbi i hrvati spominju u negativno kontekstu u njoj, ne.

pa sta onda kukate, svasta
novoime
CITAT(xs @ 28.05.2008., 16:14) [snapback]156695[/snapback]

pa voli ti svoju domovinu koliko hoces i na koji nacin hoces, pjevaj na tribinmama dok ne promuknes ali zvanicna himna bih je ona bez teksta i javno izvodjenje himne "jedna si jedina" , koja je za vecinu gradjana bih himna jednog naroda, ce samo stetiti interesima bih fudbala i reprezentacije.
jedino ako se iza ove manifestacije ne krije neki genijalan plan o ukidanju RS, i 100%bih. onda u redu idemo svi skupa...
maniacdogroba
ovo ko da je bh parlament a ne bh sportski portal
SuperUstipak
ma dosta vise i razmisljanja o onima iz manjeg entiteta...
i da pjevamo himnu, i da ne pjevamo - isto nam dodje... nemogu oni nas vise mrzit nego sto sad mrze. a kao da oni nesto rade pozitivno, pa nedaj boze da prestanu jer smo ih uvrijedili. mi smo sami u ovoj bitki protiv saveza, nek barem uzivamo na jednoj humantarnoj, prijateljskoj utakmici.
xs
CITAT(novoime @ 28.05.2008., 15:27) [snapback]156699[/snapback]
pa voli ti svoju domovinu koliko hoces i na koji nacin hoces, pjevaj na tribinmama dok ne promuknes ali zvanicna himna bih je ona bez teksta i javno izvodjenje himne "jedna si jedina" , koja je za vecinu gradjana bih himna jednog naroda, ce samo stetiti interesima bih fudbala i reprezentacije.
jedino ako se iza ove manifestacije ne krije neki genijalan plan o ukidanju RS, i 100%bih. onda u redu idemo svi skupa...

Postojece stanje bez promjene - za razliku od tebe, nisam za to. Ostanak Saveza istovjetnog kakav je sad je isti nacin razmisljanja. Ukoliko je interes bh fudbala i reprezentacije ona bez teksta onda je to jadan interes.
Ukoliko zelis promjene - moras pokazati da zelis na bilo koji nacin.
I zadnje... pricaj ti sta hoces... ali i ova tvoja bez teksta je za vecinu gradjana - himna jednog naroda.
Jedina razlika je sto sve politicare boli ona stvar za himnom BiH, zanemaruju i siluju je na sve moguce nacine.
Ako ces ti dovesti taj tvoj RS na stadion, eto ja je necu pjevat.
Joj supljaka Boze sacuvaj... uskoro cu se morat izvinjavat sto sam bosanac... uzas..
BosnaLove
treba pjevati himnu jedna si jedina i pokazati da je vrijeme da se uvede tekst u himnu, trebalo bih je svaki put pjevat sve dok tekst himne se napise jer je to jedino sto jos fali. Bosna u Srcu
McCoy
...fakat, glupa je tema postala, sa jos glupljim komentarima....

Predlazem sledece:
..nek' se pjevaju ove himne: lipa nasa i boze pravde
..NI SLUCAJNO!!! jedna si jedina!! --->> zato imamo intermezzo
...nemojte NI SLUCAJNO ponijeti zastave sa LJILJANIMA, to nije oficijelna zastava-> jer, mogla bi uvrijediti nekoga.........
..nemojte NI SLUCAJNO pjevati; ovo je Bosna, Bosna je sampion, naprijed Bosno, volim te Bosno, ja za Bosnu zivot dacu... itd.itd.
..SUTI I TRPI!!!!!SUTI I TRPI!!!!!SUTI I TRPI!!!!!SUTI I TRPI!!!!!SUTI I TRPI!!!!!SUTI I TRPI!!!!!
lolcina.gif
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.