Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
xs
CITAT(McCoy @ 24.05.2008., 13:17) [snapback]156019[/snapback]
Veceras na Hayatu , u CD-u kod Senada

face to face,,,,, usRanovic vs. Sinanovic -->> bice interesantno....

Ja ipak mislim da nece biti interesantno - cak je bezveze. Usanovic ce na sve reci da je on samo administracija, da su to celnici Saveza uradili, da mu je zao zbog Kodre, da je on nevin i da ce se to dokazati, da je morao ici u Moskvu jer je Uefa ih pozvala i neko mora BiH predstavljat, i da mu ne pada na pamet da daje ostavku jer je on cist ko suza a sve su ostalo lazi.
Na sva neugodna pitanja ce samo reci "ja sam samo administracija".

On je pogresna osoba za CD, ali i jedina koja se javlja i ide u javnost, mozda zeli pokazati da je hrabar, da mu niko nista ne moze, ili je nadrogiran i pjan pa ne zna sta radi ni kud hoda. Ne salju njega dzaba iz Saveza na ovakve stvari - njega ne mozes ni uvrijedit.
ermin-jaran
-Reorganizacija kompletna fudbaskog saveza ,
-mijenjanje statuta ili
-biranje ljudi fudbalski kompetentni (IO i predsjednistvo) iz svih naroda su tri solucije moguce sve ostalo nije rijesenje...
sad se zakuhalo pravo ne smije se popustiti niti praviti bilo kakav komprommis sa postojecom garniturom u savezu..... svi napolje
u pocetku kad je BHF krenuo u ovaj rat i bojkot mijenjati kompletan savez je bilo ne realno sad su stvoreni preduvjeti za nesto ovako...
@Istok nase picajzle u savezu ti je isto kao i degeni koji dodju tu na forum i pametuju ne igra se za svez vec za BiH takvih ce uvijek
biti na zalost nasu....promjeniti nekom svijest u glavi je visa filozofija ...sto bi kazala moja nana ne vidi dalje od nosa eusa_liar.gif
U ovom momentu uz navijace su igraci ili vecina ,mediji sto do sad nije bio slucaj i vrijeme...koj radi za nas

U svakom normalnom savezu poslije ovakvih nemira predstavnici kuce fudbala daju svoj stav u javnost cak televizijski kod nas se sakrili u misiju rupu i ugasili telefone ovo je bruka i sramota ...yebem im mater usta odvratnu
aMeL
CITAT(sanelaga @ 24.05.2008., 13:41) [snapback]156026[/snapback]
hocel bit prenosa na sopcast-u?

ko je sinanovic?
Mili
CITAT(aMeL @ 24.05.2008., 14:46) [snapback]156027[/snapback]
ko je sinanovic?

dugogodisnji sportski novinar. On je od pocetka BiH repke uz nju i napisao je knjigu OD TIRANE DO MARAKANE icon_smile.gif
ermin-jaran
CITAT(sanelaga @ 24.05.2008., 14:41) [snapback]156026[/snapback]
hocel bit prenosa na sopcast-u?

Samo se tekme repke prenose na Sopcastu ili neki vazniji sportski dogadjaji ,kako vam ne dosadi pitati jednu te istu stvar mali milion puta i papagaj bi vam zavidio.... tumbleweed.gif
ermin-jaran
CITAT(goliath @ 24.05.2008., 15:10) [snapback]156030[/snapback]
Izvisice video zapis ili na youtub-u ili ce se pojavit ko torrent gdjegod..

Pa ja tako biva ni ja ga necu moci gledati al uvijek ga neko postavi na youtub ....
senci
idi na hayat tv sutra i gledaj snimak CD sa Senadom H.
Konzerva
jedino rjesenje za spas fudbala u BiH je ovo, drugo nema.

prvo : kad znamo sta celnike saveza toliko veze za savez su pare, i samo pare nista drugo
drugo: e pa tu ih treba najvise udariti, konkretno, svi reprezentativci trebaju bojkotovat repku a navijaci pogotovo, a oni koji se odazovu iz premijer lige odmah treba formirati udarnu jedinicu koja ce kad budu premijerligasi igrali za repku da udju na stadion pobacaju sto vise mogu pirotehinicki srestava, a pogotovo sad kad bude spanija igrala, tad ce fifa uperiti oci na tu utakmicu, eh tu treba ta udarna jedinica uradi posao i odma izaci sa stadionm, onako kao u Oslu, super odradjeno.

rezultat: nema navijaca nema para, a oni sto udju nanesu vise stete savezu, znaci idu u minus. mozda i sankcije uefe kad bi BOg dao ali ne vejrujem.

samo ih treba po parama udarati jer kad vide da nema vise para, sami ce oni otici jer u tom slucaju ih nista vise ne veze za savez, kad nema para prekida se veza celnika sa savezom, to je tako 100%. znaci jedini izlas je udar po novcaniku saveza drugo nema, barem ja nevidim u ovom slucaju

bhcrow
amirb
CITAT(bhcrow @ 24.05.2008., 16:52) [snapback]156044[/snapback]

hehe,dobra fora nazdravimo.gif
legionar
CITAT(mini1 @ 24.05.2008., 02:56) [snapback]155982[/snapback]
meni da je sarajevo blizu kao tebi ja bi sigurno bio
tamo na tim protestima.Ja se ne bojim u po ljubljane ili negdje drugo reci da sam bosanac.

ti bi bio na prostestima s prstom po karti svijeta jel tako?... kad tako govoriš onda moraš ići od sebe... pošto nisi bio ko ni ja nemaš prava da vređaš one koji su umjesto mene i tebe (lojalnog patriote) nastavljali svoja leđa onim kobasicama...

pošto tavim kao ti i ja ima puno nećemo dalje u te debate jer je nemoralno za one koji trpe taj naš bosanski jad... i da kod mene više nego po ljubljane zna da sam bosanac i imaju respekta do mene pa radim sa svim nacijama balkana!!
ermin-jaran
CITAT(EnoTata @ 24.05.2008., 15:26) [snapback]156033[/snapback]
Bas je jadan Hadzifejzovic, sta ima zvati usranovica. Bolje da je pozvao portira iz saveza.
Ovako je cisto izivljavanje na usranom.

Tacno Usljo se samo zacrveni prebaci loptu na druge ne odlucujem ja nije u mom domenu i tako sve u krug ...zasto nije pokusao dovesti nekog iz tzv. predsjednistva ...u najmanju ruku savez ce pratiti emisiju tako mogu da izmjere temperaturu
Elektrobosna_JC
nemojte Senada kriviti, zar fakat mislite da pozivi nisu upuceni ######ima na vrhu? pa i zadnji put kad je bio kod senada isticao je to, i pitao muniba zasto uvijek njega salju da ih pravda. dakle budite sigurno da se ovaj usanovic bjedni koristi samo kao zrtveno janje, prisjetite se podpisivanja u Beogradu...senadu samo skidam kapu
Istok
Ne znam je li do Hadzifejzovica ili oni pravi ne zele da se odazovu. Usanovica nije trebao ni zvati. Jedini kojeg bih ja volio vidjeti je Colakovic + pet bosnjackih clanova IO.

Postavio sam ono pitanje kakvi su zahtjevi i ima li sta konkretnije od Kodre/Bolica i igraca bas zbog tog sto mi se cini da se ova rasprava razvodnila i ne zna se sta se tacno trazi. Sve dok se samo bude govorilo treba mijenjati a ne bude se nudila realna alternativa, ovim ######ovima nece biti tesko da se skrivaju iza nacionalnog kljuca i Statuta.

Ja bih volio da Kodro i Bolic imaju kakav dogovor sa igracima, da imaju jasne zahtjeve i da pregovaraju sa ovim ######ovima makar i tajno. Ukoliko ih ne mozemo sve smijeniti moze se makar napraviti pritisak da ovi nazovi Bosnjaci odu, da na njihova mjesta dodju kompetentniji ljudi, mozda da se uvede ponovo ta funkcija sportskog direktora koji bi bio zaduzen samo za reprezentativne selekcije (pod uslovom da bude neko od bivsih fudbalera) i da ovi iz predsjednistva nemaju direktan kontakt sa strucnim stabom. Da je bilo kakav plan jer ja u promjene iz temelja ne vjerujem.
ermin-jaran
CITAT(Domovina-BIH @ 24.05.2008., 17:37) [snapback]156052[/snapback]
Ne znam Ermine zasto podrzavas ovog clana koji pljuje po jednom Hadzifejzu koji je toliko dao za BIH, trebo bi da znas da ovi kriminalci ne zele da dodju jer znaju ako ih bude ispitivo Hadzifejz da nece znati sta se zbiva sa njima.
@EnoTata
jarane to sto govoris o Hadzifejzu je upravo jadno.

Nije u pitanju pljuvanje vec ova stvar sa usljom vec vidjeno vise puta tako da neznam sta bi moglo biti interesantno kad vec znamo sta ce usljo reci unapred
" nije do mene ne odlucujem ja"
al eto imaju priliku senad i ovaj sinanovic naprave paljbu kao nikad do sad jer ce ovu emisiju kao sto sam rekao pratiti i u savezu oni ovako posalju uslju da vide reakcije medija i onda se pripreme i oglase ....
@paso nista protiv senada....;) taman posla
Istok
CITAT(Domovina-BIH @ 24.05.2008., 15:41) [snapback]156053[/snapback]
Juce na Hayatu je bio jedan clan IO Bosnjak meni se cini da se preziva Ibrisimpasic ili tako nesto nemoj mi zamjeriti,uglavnom on je bio PRVI koji je podigo ruku da se Kodro smjeni,a razlog kako kaze je bio sto je CeTko reko da ako se ne smjeni Kodro da se on povlaci i svi Srbi iz IO.

I to mu je opravdanje tumbleweed.gif

Pa drazi mi je onda Ceko nego i on i svi njegovi koji sú digli ruku. Trebali smo onda odmah 92' predati Bosnu Radovanu jer i on je prijetio da ce se povuci. Bolje da je sutio nego sto je ista govorio. Interesuje me sta mu je na to taj neko sa Hayata rekao...jer takav jadni odgovor je gori nego da je rekao da su i oni bili protiv Kodre.

To je stvarno dno dna...."sta cemo mi jadni zaprijetio nam Ceko", hebo mu Ceko zenu i pola familije.
ZikoBajrin
jel i onaj crnac izjavio da bojkotuje rekpu? wink.gif icon_mrgreen.gif
ermin-jaran
Ni ova mi nije jasna
Ceko; ja dajem ostavku i povlacim sve srpske clanove iz saveza ako Kodro ne bude smijenjen
kao dodik ultimatum i ovi kao jednoglasno izglasaju nepovjerenje..;ko koga ovdje muze...???
jednostavno Kodro smeta svima prekida uvjezbanu praksu da se selektor koristi na njihov nacin
sad kad je zagustilo baca se klada u tudju avliju...
nasi ili njihovi svi su isti ovdje trebaju korijenite promjene...sigurno je da Bolic i ostali imaju svoj stav i viziju
kako savez treba da izgleda i funkcionise medjutim trazi se i podrska u politickim sferama to je sigurno ,nemozes glavom u zid...
Istok
Trebo' ga je upitati hoce li dati i guzice slijedeci put kad Ceko zaprijeti.

@ermine, mi trebamo mjenjati "nase" jer njihovim ne mozemo nista, o tome se radi. Meni nije krivo na Ceku, ja bih postupio isto na njegovom mjestu nakon sto je Kodro izjavio da ce se za reprezentaciju igrati samo srcem (mozda se sjecate da sam spominjao kako ga je novinar BHT-a pogledao i trazio pojasnjenje nakon ove Kodrine izjave...ne trebam ni spominjati da je novinar kadar manjeg entiteta) ali mi je muka kad ovi jos javno priznaju da im neko prijeti i oni usvajaju njegove prijedloge. Dokle taj jad ide.
xs
Sama cinjenica da je se, kojim slucajem, Ceko udaljio iz Saveza skupa sa svojima iz RS-a, istovremeno doslo i do raspada Saveza, govori sve o svim ovim "bosnjackim" clanovima Saveza. Ipak, raspad Saveza znaci gubljenje fotelja i vladavina nad narodom a to je i bio jedini strah zbog kojeg su ovi lopovi digli glas protiv BiH.
Do sad vidjenom, ovo je zaista najisplativija pozicija u BiH, puno jaca od one u vladi drzave - ne postoje nikakvi izbori i niko im ne moze nista jer su neovisni cak i od drzave. Iako se nazivaju sportskim, nikakve veze sa sportom nemaju.
Samo zamislite da mozete krasti i raditi sto god zelite, pri tom imati zastitu zakona, biti optuzen i ici po sudovima a i dalje putovati po svijetu, lumpovati, uzivati, praviti sebi odmore kad god i gdje god zelite, naplacivati od klubova kad vam nedostaju pare za sve to.
Dal zaista postoji bolji posao na ovom svijetu od tog?
Mislim da je veoma dobro jasno zasto su takvi kakvi jesu u nasem Savezu.
ermin-jaran
"Nacin funkcionisanja" treba mijenjati jer i nasi i njihovi ga koriste...
ko nam garantuje ako sad imamo garnituru Bosnjacki clanova koji zdravo
razmisljaju da se za 5 ili 10 godina nece ponoviti ista slika kao danas...
Istok da je do nasih samo u NFSBIH ,vec je tako i tamo gdje se donose mnogo vaznije odluke...

Zato kazem "nacin funkcionisanja" ili system treba mijenjati jer ovaj ocigledno ne fercera povrh svega skup je....
Istok
Ma problem je XS, a to znamo i ja i ti, da je tim "bosnjackim" kadrovima stalo do Kodre ko' do lanjskog snijega i oni se sad nadaju da ce se sakriti iza Cekine prijetnje. Upravo tu njihovu odluku nakon navodne prijetnje treba iskoristiti i prvo njih prisiliti da odu.
Savez se nikad ne bi raspao jer je on potreban Srbima i Ceki koliko i nama a znamo i kako to UEFA rijesava, zato neka tu pricu prosipaju negdje drugo.

Ja licno bih volio vise da leti Colakoviceva glava (plus svih "bosnjaka" koji su glasali protiv Kodre) nego Iljina i Cekina zajedno.
pokvarenisir
ove demonstracije su obisle neke kanale sirom europe, i to samo moze biti dobro.....neko iz fife je valjda nesto vidio...treba jos jednom il dvaput isto napravit poslije utakmice koja ide, pa valjda ce biti nesto
ermin-jaran
CITAT(pokvarenisir @ 24.05.2008., 18:41) [snapback]156071[/snapback]
ove demonstracije su obisle neke kanale sirom europe, i to samo moze biti dobro.....neko iz fife je valjda nesto vidio...treba jos jednom il dvaput isto napravit poslije utakmice koja ide, pa valjda ce biti nesto

ja pisao i slao video sa youtube ovim frncuskim shupackim medijskim internet kucama jos nista nisu objavili.....
gazija
CITAT(Istok @ 24.05.2008., 17:36) [snapback]156051[/snapback]
Ne znam je li do Hadzifejzovica ili oni pravi ne zele da se odazovu. Usanovica nije trebao ni zvati. Jedini kojeg bih ja volio vidjeti je Colakovic + pet bosnjackih clanova IO.

Postavio sam ono pitanje kakvi su zahtjevi i ima li sta konkretnije od Kodre/Bolica i igraca bas zbog tog sto mi se cini da se ova rasprava razvodnila i ne zna se sta se tacno trazi. Sve dok se samo bude govorilo treba mijenjati a ne bude se nudila realna alternativa, ovim ######ovima nece biti tesko da se skrivaju iza nacionalnog kljuca i Statuta.

Ja bih volio da Kodro i Bolic imaju kakav dogovor sa igracima, da imaju jasne zahtjeve i da pregovaraju sa ovim ######ovima makar i tajno. Ukoliko ih ne mozemo sve smijeniti moze se makar napraviti pritisak da ovi nazovi Bosnjaci odu, da na njihova mjesta dodju kompetentniji ljudi, mozda da se uvede ponovo ta funkcija sportskog direktora koji bi bio zaduzen samo za reprezentativne selekcije (pod uslovom da bude neko od bivsih fudbalera) i da ovi iz predsjednistva nemaju direktan kontakt sa strucnim stabom. Da je bilo kakav plan jer ja u promjene iz temelja ne vjerujem.

Dragi istoce, ovo je na pocetku mandata i bilo zamisljeno za Bolica. On je trebao da bude ta spona izmedju saveza tj. predsjednistva i strucnog staba. Eh sad druga je stvar sto to Dominkovic & Co. nisu ipostovali kao jos mnoga obecanja koja su davali Kodri. Colakovic i ostali Bosnjaci u savezu su osobe bez karaktera, koje svoje misljenje mjenjaju za nekoliko sekundi, samo da im je koji dinar. Slazem se sa tobom, ako na njihova mjesta dodju pravi ljudi onda je to vec veliki korak ka ozdravljenju naseg fudbala.

Vidim spominjete strane medije, Uefu i Fifu. Pa ljudi uozbiljitie se. Da li mislite da Fifu i Uefa ista interesuje sta se u Bosni desava. Interesuje ih isto toliko koliko ih je interesovalo od 92 do 95 kada su posmatrali kakao se kolju Muslimani. Njima je bitno da zarade za svoje zemlje i za sebe, a boli njih briga za Bosnu. Oni znaju za sve ovo i mogli su odavno promjeniti situaciju da hoce, ali ih jednostavno ne intereseuje. Ljudi imaju svoje probleme. I vjerujte mi da su mnogi celnici Fife umjesani u prljave radnje naseg saveza. Pa na njemackoj TV je prije par godina bio dokumentarac o prljavim poslovima Blattera predsjednika FIFe. Oni peru pare kroz razne projekte za razvoj fudbala u siromasnim zemljama kao sto je npr. onaj Goal projekat. Tako da njima nesposobosobjnakovici kakvi su nasi dobro dodju. Mozda mi necete povjerovati, jer vjerujete u evropske zakone i kazne, ali vjerujte da je Blatter toliko mocan i da ima toliko uticaja da ga je tesko kazniti. Iza njega stoji citava mreza. A sto se tice stranih medija, njima vijesti o neredu dobro dođu da kažu da smo mi u Bosni zaostali da smo huligani da smo ovo da smo ono i da nas mogu ismijavati.

Tako da ne treba ocekivati nikakvu pomoc sa strane. Ovo moramo rjesiti sami! I insallah rjesiti cemo.
efteling
Na Hayat-u Sinan Sinanovic i Usanovic face to face.
Konzerva
hoce loi ko postaviti face to face da i mi vidimo to
eniz
CITAT(efteling @ 24.05.2008., 20:04) [snapback]156094[/snapback]
Na Hayat-u Sinan Sinanovic i Usanovic face to face.

Danas je Sinan bio na Obn-u zajedno sa Dzekom i nije nista rekao sto mi nismo vec znali!Zao mi Dzeke kaze da je dosao u Bosnu da se odmori i posjeti prijatelje i radovao se utakmici ali da bi se sada najradije vratio u Njemacku i tamo proveo odmor!!Na pitanje da li ce igrati za BiH protiv Azerbejdzana kaze da se mora razgovarati sa ostalim igracima pa ce onda donijet odluku ali svi zajedno!!Inace je veoma razocaran smjenom Kodre za kojeg kaze da je vrhunski strucnjak!!
Inace ga pomocni trener vec pitao ZAR STE OPET U REPREZENTACIJI OSTALI BEZ TRENERA?
Zalosno je?? rolleyes.gif
Konzerva
CITAT
Na pitanje da li ce igrati za BiH protiv Azerbejdzana kaze da se mora razgovarati sa ostalim igracima pa ce onda donijet odluku ali svi zajedno!!

budu li se javi li Piricu da igraju , pa popisaj se onda na proteste i 1 juni kosevo, dzaba sve onda, savez ce furati po svome. sad jednostvano svi igraci moraju stati ko jedan, ne repka dok ne odu sa pozicija, tako se jedino pritisak moze staviti na savez

odazovu li se igraci na mec protiv azerbedzana ili bugarske, sve pada u vodu icon_sad.gif
Istok
Sinan Sinanovic je rekao dosta stvari veceras u Centralnom , dok za Hadzifejzovica nisam vise siguran je li stvarno ne zna svoj poso ili uvijek svjesno skrece pricu na sporedni kolosijek.

Sinanovic je ukratko rekao da je Iljo od pocetka bio protiv Kodre jer je zelio na njegovom mjestu Kranjcara, dok je Cekin kakdidat bio Matheus. Naveo je i razlog njihovog zalaganja za ove kandidate a to su one stotine hiljada dolara koje su oba kandidata obecavala na ime sponzorskih ugovora. Sve bi se to, naravno, talilo izmedju ljudi u FSBiH.

Znaci, ako se igraci vrate ovi ce sigurno naci jednog takvog kandidata za selektora i to im je sasvim dovoljno. Mi cemo i dalje pricati o Statutu, Dominikovicu i Ilji jer jednostavno nema nikakve strategije kako da ih se kutarisemo. Negdje se mora poceti a vidio sam i veceras u ovoj prici kod Hadzifejzovica da se ne pocinje na pravom mjestu jer krivnju Colakovica i Co niko i ne spomenu. Tri puta im onaj uhljup govori da je odluka donesena jednoglasno a oni se uhvatili prica o Iljinom dresu, prica koje vise i ptice na grani znaju na pamet.

Jedino korisno sto je Senad rekao je da su to ljudi koje on poznaje, da sem sto sjede u Izvsnom odboru, oni su politicari, policajci, rade u tajnim sluzbama itd.itd. Time nam je sve rekao.
Fussballfanatik
Jel moze neko od raje postaviti taj dio Centralnog da pogledamo. Unaprijed hvala
bilco
http://www.acapela-group.com/Greetings/1-b8e28a1ad812e
i zivotinje znaju za lopovluk saveza
K_nine
CITAT(bilco @ 24.05.2008., 21:45) [snapback]156131[/snapback]
http://www.acapela-group.com/Greetings/1-b8e28a1ad812e
i zivotinje znaju za lopovluk saveza

hahaha dobar icon_mrgreen.gif

SAVEZ NAPOLJE!
legionar
CITAT(McCoy @ 24.05.2008., 14:17) [snapback]156019[/snapback]
Veceras na Hayatu , u CD-u kod Senada

face to face,,,,, usRanovic vs. Sinanovic -->> bice interesantno....

jel ko gledo jel se usro usRanovic....
Arman_Stolac
Ma on uvijek glumi jadnog lika...
Ja se nista nepitam, ja moj poso obavljam bez greske bla bla
A ako sam ga dobro razumio dace ostavku poslije sudenja...ko biva da se prvo opere (da ga oslobode optuzbi) pa onda da "cista obraza" opa. ode.

###### mater pedofilsku!
efteling
CITAT(Bosna25 @ 25.05.2008., 01:58) [snapback]156219[/snapback]
ja ovo ne kontam na livescore:
Internationals - Friendly
May 20

FT Turkey 1 - 0 Slovakia

May 21

FT Mozambique 2 - 3 Lesotho

May 22

FT Ivory Coast 1 - 1 Paraguay

May 23

FT Australia 1 - 0 Ghana

12:00 Iran ? - ? Bulgaria

FT Russia 6 - 0 Kazakhstan

FT Qatar 1 - 1 Kuwait

Postp. Bosnia-Herzegovina ? - ? Slovenia

01:57 May 24

12:00 India ? - ? Taiwan

FT Japan 1 - 0 Ivory Coast

FT Croatia 1 - 0 Moldova

FT Switzerland 2 - 0 Slovakia

FT Hungary 3 - 2 Greece

FT Saudi Arabia 1 - 0 Syria

FT Holland 3 - 0 Ukraine

FT Ireland 1 - 1 Serbia

May 25

12:00 Thailand ? - ? Iraq

20:30 Turkey ? - ? Uruguay

May 26

20:00 Saudi Arabia ? - ? Kuwait

20:00 Sweden ? - ? Slovenia

20:30 Poland ? - ? Rep. of Macedonia

Internationals - Friendly (Under 21)
May 20

FT Scotland 1 - 4 Norway

May 23

FT Germany 4 - 0 Ukraine

FT Russia 3 - 0 Bosnia-Herzegovina

FT Poland 2 - 1 Slovakia

May 25

16:00 France ? - ? Holland

19:15 Sweden ? - ? Portugal

International - Club Friendlies
May 22

FT South China 2 - 1 Juventus

Pen. Juventus 3 - 3 Parma *

U21 igrala javio BHTV
efteling
CITAT(legionar @ 25.05.2008., 00:37) [snapback]156202[/snapback]
jel ko gledo jel se usro usRanovic....

Znas kad ti sjedi naspram tebe uhljub i kad kontas il bi ga pljuno il bi ga opalio stosom, ako ga pljunem ispascu ##pak, ako ga spucam svi ce reci djes na metuzalema,e tako nekako je bilo i sa Senadom i Sinanom , jednostavno on im isprica bajku da je on u stvari biran od one trojce i da je on ko i Kodro u istoj poziciji kad oni odluce on leti ,dotad im vjerno sluzi .Trazio je Senad od njega da se povuce "casno",medjutim haman nista ni od toga jer okrenu pricu Uske ko pravi diplomata ,malo se znojio i mao izigravao jadu, uhljupa ,ma za sadake sa ubio ,a mi one merhametli duse pa ga ono samo prezrivo pogledasmo i nikom nista.Eto to bi ti bio epilog te emisije....
junkie
Kakav nas sastav čeka protiv Azerbejdana? fudbal.gif

-------------------------------Gušo-----------------------------

Berberović--------Bajić--------------Radeljić----------Aračić

------------------------------Jakirović---------------------------
-------------Husić-----------------------------Kerkez-----------
---------------------------------Jugo-----------------------------

------------------------Jelić--------------Nikolić-----------------

Mamu im... mad.gif
Nucho
" Sta fali, po meni sastav okej. Ovi ce se barem odazvati i igrati za reprezentaciju a ne ko one kukavice bojkotavale pa sad hoce opet da bojkotuju....jel nemaju nikakvog postovanja prema svetom dresu!? I sta ste navalili na savez, igraju igraci na terenu a ne oni.....najgori su i oni dijasporasi BHFanaticos-i koji hoce nesto da mjenjaju, a ustvari hoce da uniste nam BH fudbal i nikako ne`daju mira savezu da rahat obavlja svoj posao........ako pobjedimo Azerbejdzan i ako dobijemo remi proitv Bugarske, sigurno imam velike sanse da se plasiramo na SP......"

Tako je zvucilo, i tako ce opet da zvuci.....

Ljudski je pogrijesiti, ali zato od gresaka se treba uciti da se ista stvar nebi ponovila, ali nas narod izgleda da rijetko kad ista nauci....
DamX
CITAT(junkie @ 25.05.2008., 13:14) [snapback]156239[/snapback]
Kakav nas sastav čeka protiv Azerbejdana? fudbal.gif

-------------------------------Gušo-----------------------------

Berberović--------Bajić--------------Radeljić----------Aračić

------------------------------Jakirović---------------------------
-------------Husić-----------------------------Kerkez-----------
---------------------------------Jugo-----------------------------

------------------------Jelić--------------Nikolić-----------------

Mamu im... mad.gif

Jelic i Bajic su preslabi... lolcina.gif
kodrinjo25
EEee moj nuco, nije ni tebi lahko.
McCoy
CITAT(nikolasek @ 25.05.2008., 14:59) [snapback]156244[/snapback]
e imal gdje video od CD da vidim tog usranovica sta to on kaze........

Ima ovdje....

...--->> http://www.acapela-group.com/Greetings/bird-1-b8e4ce21b3272 icon_mrgreen.gif
McCoy
,,,niste vi skontali, sta je @Nucho htio sa ovim da kaze.....
sanjin_malta
gdje mogu naci face2face?
hadzialmir
eh vratih se iz rajvosa...nako izleman ali sretan, sretan sto se omladina u nasoj drzavi digla protiv nepravde i kriminala tako da fizicke rane i ne osjecam vise.ponosan sam jer sam dosta raje upoznao iz citave bih, svako dao zadnji dinar da bi daosao da protestuje...ovu bitku mozda nismo dobili, ali moralnu pobjedu smo odnjelii.....
nazalost necu za heftu moci biti na kosevu (zenim se fudbal.gif ) ali zelim da pozovem sviju kojima je dosta uhljupa degena retardiranih bezobraznih ljudi ne samou savezu nego i na celu nase drage Bih....
ermin-jaran
CITAT(hadzialmir @ 25.05.2008., 15:53) [snapback]156258[/snapback]
eh vratih se iz rajvosa...nako izleman ali sretan, sretan sto se omladina u nasoj drzavi digla protiv nepravde i kriminala tako da fizicke rane i ne osjecam vise.ponosan sam jer sam dosta raje upoznao iz citave bih, svako dao zadnji dinar da bi daosao da protestuje...ovu bitku mozda nismo dobili, ali moralnu pobjedu smo odnjelii.....
nazalost necu za heftu moci biti na kosevu (zenim se fudbal.gif ) ali zelim da pozovem sviju kojima je dosta uhljupa degena retardiranih bezobraznih ljudi ne samou savezu nego i na celu nase drage Bih....

Hadzija svaka cast buraz na trudu....mozemo reci pocelo je pocelo...tebi sve naj u buducem braku

@nikolasek procitaj jos jednom @Nuchin post pa ako ne skontas procitaj ga opet, zatim opet pa sve tako dok ne skontas....bice naporno al sta ces
Fussballfanatik
Nucho, sta to pricas ziv i zdrav bio....
Arman_Stolac
Ovdje svak procita prve dvije tri rijeci i onda ospe paljbu...

Sabur...i slovo po slovo za one kojim bosanski nije jaca strana!
hadzialmir
@novajlije i sve koje ne poznaju sta je cinika i ironijai prate repku 3mjeseca ne dirajte nuchu
al
CITAT
...Saznajemo da će na Koševu biti i pojedini članovi Izvršnog odbora, koji su izmanipulisani od strane članova Predsjedništva NSBiH, te nasjeli na izrežiranu predstavu, te podigli ruku za Kodrinu smjenu.

Kako bi «ispravili grešku», oni su krenuli u akciju sazivanja vanredne skupštine NSBiH, kako bi se skinula vrhuška Saveza i otvorila vrata za nove snage koje mogu spasiti naš fudbal od propadanja i povesti ga u Evropu...
.

oko je ovo istina, super.
ovo je mozda najbolje sto se moglo desiti u ovom momentu...
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.