Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
ANARHIJA
CITAT(Domovina-BIH @ 22.05.2008., 09:52) [snapback]155621[/snapback]
Ovih dana sam NAJPONOSNIJI Bosanac i Hercegovac ikad do sad ,kad vidim moje RODJENE,MANIJAKE,ROBIJASE,FUKARE,HORDE ZLA i druge navijacke skupine da su se svi digli ko nikad do sad da smjenimo mafijasku bagru,svaka vam cast ponosim se vama svima i BHF-u i Legiji i Belaj Boysima i ostalim navijackim grupama nase nam jedne i jedine domovine.Jos da dodam da se ovo nece odraziti samo na dobrobiti reprezentacije BIH nego i PREMIER LIGE BIH,dobicemo bolje sudjenje,bolju posjecenost na tribinama,bolji fudbal na terenu. ZATO MOLIM SVE NAVIJACE KOJI SE OMISLJAJU NEKA DODJU 23.5.2008 u 12h u Sarajeva da pomognemo nasem fudbalu.

Oni još svoj stav nemaju u vezi protesta. rolleyes.gif
SuperUstipak
CITAT(Edo Odense @ 22.05.2008., 02:57) [snapback]155542[/snapback]
Ne nadjoh nikakav demant niti drugo saopstenje od robijasa..... rolleyes.gif

vidis da ti je bolje cutiti nego otvarat usta i na kraju ispast kreten..
pozz
Ed0
CITAT(ANARHIJA @ 22.05.2008., 15:08) [snapback]155623[/snapback]

Garant cekaju da im pita provari u stomaku pa ce onda sjesti za masinu da koju rijec napisu.
SuperUstipak
I ja stvarno ne kontam. Koji qrc HZ nisu zvanicno za protest? Jer im to mozda krivo sto su manijaci uzeli protest i odma rekli da su za, poljepili plakate po cijelom gradu..? U cemu je fazon? Haj nek nam neki pitar koji zna kaze, jer je ovo bruka da se ne pridruze manijacima, fukarama, red armiju, robijasima, BHFu, itd.

al
Blunt
CITAT(ANARHIJA @ 22.05.2008., 17:08) [snapback]155623[/snapback]

Jebiga kako ce ga imati kad Ahmedaga preuzima Sarajevo icon_smile.gif
SuperUstipak
prvo ahmet pasalica hoce dovest u upravu kluba..
pa hoce "prijateljsku" sa zvezdom..
i sad se usutili dan prije protesta..
wtf

K_nine
CITAT(SuperUstipak @ 22.05.2008., 16:38) [snapback]155636[/snapback]
prvo ahmet pasalica hoce dovest u upravu kluba..
pa hoce "prijateljsku" sa zvezdom..
i sad se usutili dan prije protesta..
wtf

I nekoji hoce rec da su Robijasi ###### i izdajice Bosne tumbleweed.gif lolcina.gif
Rob_ZE

Zenica danas...

Robijasi uz savez! biggrin.gif
Rob_ZE
ipak su to horde zla njima se ne moze nista prigovorit rolleyes.gif
Ed0
Daj ba McCoy sta se osvrces na svaku budalu koja nesta napise. Znas ti bolan koliko je ######a sa internet prikljuckom. Kad bi na svakog odgovaro osusio bi se od muke.

Nisam znao da je turska rijec za 'zivotinju' ovdje cenzurisana icon_biggrin.gif
SuperUstipak
CITAT(McCoy @ 22.05.2008., 12:01) [snapback]155640[/snapback]
kad procitam ovakve komentare I NEKA NAM JE OVAKO!!!

by huligan-FCS on Wed May 21, 2008 4:46 pm

Ma kakvi bh fanovi... gdje su oni rusili negdje u dijaspori dok smo se mi po podrumima igrali klikera...
Oni sada glume vece patriote od nas a dobro znamo koliko ih je bilo u BG , 30 momaka --- a HZ,RZE,Sioux,torcida sandzak:=) 500

Ako Bog dragi da kada se vrati stari naziv Navijacke skupine BiH *"GAZIJE " tada svi trebamo ici pred savaz i Bojkotovat..
S toga Vas poziva da ne idete na taj Protest...23...

Naravno da je krivo zenicanima, kad se prozivaju Robijasi(i meni bi!!)---ALI, ja moram biti ravnodusan, kad se dijasporci na pogrdne nacine prozivaju??? (sigurno nebi ni"vi")...

ovo gore je napisao neki Pitar, da se razumijemo.
ali 100% se slazem sa tvojim postom, i meni je pun qrc dijasporaca kao sto smo mi i tih "pravih bosanaca" dole.
ognjen
CITAT(Mili @ 22.05.2008., 12:02) [snapback]155557[/snapback]
ljudi moji ali de mi recite..kako mislite kako ce to sve ici...evo hajmo da nacrtam nekako ka ce se sve desit...dolaze zestoke demonstracije itd. kreteni idu sa funkcije..i sta sad? kako sad ide dalje? ko rjesava ko ce sjedit u savezu? vlada? kantoni? opet ce bit birani clanovi izvrsnog odbora iz kantonalni saveza i institucija. opet ce nedaj boze se desit isto. i na kraju ce bit "ETO HTJELI STE PROMJENE. EVO VAM SAD PROMJENE"

evo kako....

Vodja Red Armya
Vodja TM87
Vodja Robijasa
vodja Fukara
Vodja HZ
Vodja BHF-a
itd.

svaki ima glas, izaberite sve ljude koji ce biti na funkcijama, od sekretarice pa do selektora, i poslje ih pustiti da rade.

biggrin.gif

samo sto je to nemoguce. oni bi pocelo masovnu tucu.
I.Osim
McCoy ja mislim da si pretjero.

Ovdje se zove na zajednicki protest a ti kopiras neke glupe postove od nekih balavaca.

Ako vec kopiras onda kopiraj i od ostalih , pa cak i mojih manijaka. a ima ih dosta ovakvog misljenja.
A ima ih i od ostalih grupa. Sad bi mi trebali zbog par postova napasti cijelu grupu navijaca a mozda ti je to i cilj.

Neznam sto ti ovo treba.Ovo je primitivno.

HZ i Manijaci sigurno dolaze. Njih ce biti najvise sto je i logicno.
legionar
CITAT(BH Fan @ 22.05.2008., 17:32) [snapback]155633[/snapback]
Evo dolaze i krajisnici:

I Sila Nebeska se priključuje protestima

Klub navijaca Sila Nebeska Bihac ovim putem daje podrsku i najavljuje odaziv organiziranom protestu, koji ce se odrzati 23. 05. 2008. god. u Sarajevu. Protest organizuju sve navijacke skupine u BIH, koje ce ovim putem pokazati jedinstvo radi ostvarivanja viseg cilja. Taj cilj je da se uklone kriminalci i svi ljudi kojima je vlastiti interes ispred interesa reprezentacije. Takodjer pozivamo sve Biscane da se pridruze ovom protestu, kao i studente i druge ljude koji ce se taj dan nalaziti u Sarajevu. Dosta je bilo sutnje;

SAVEZ NAPOLJE!!!

www.jedinstvo.org

to je moj grad, tu sam je sreo..... to je Sila Jedinstva!!!
SAVEZ NAPOLJE!!!
legionar
CITAT(Ventola @ 22.05.2008., 15:09) [snapback]155602[/snapback]
Duhh> How 'bout vrece s pijeskom postaviti na ulaz i udariti jako mitraljesko gnijezdo? icon_mrgreen.gif

Polako ljudi, ne moze to sve tako brzo, bitno je da se svi slazemo s cinjenicom da ovako vise ne moze i da je vrijeme da se nesto mjenja. Realno, ocekujem max 2500 ljudi na demonstracijama i max 7-8 hiljada na Grbavici 1. juna..

Najbitnije je da se stvori masa a iz mase se stvaraju pojedinci koji staju na celo mase i predvode ih u daljnjim akcijama ma kakve one bile..

Pozdrav za "Pokret mladih za bolju BiH" koji je sve ovo pokrenuo...

ovaj PMZB BIH jel to legitimna organizacija il je samo to tek moto... gledam na netu nema ništa pod tim pokretom...
ermin-jaran
CITAT(legionar @ 22.05.2008., 18:30) [snapback]155647[/snapback]
ovaj PMZB BIH jel to legitimna organizacija il je samo to tek moto... gledam na netu nema ništa pod tim pokretom...

SUBNOR
ognjen
Ja znam da postoji Mlada Dijaspora BiH. Zapravo sam u njoj. Ali sam cuo za Pokret Mladih za Bolju BiH ili nesto slicno tom imenu.
Ed0
CITAT(legionar @ 22.05.2008., 16:30) [snapback]155647[/snapback]

I ja se to cijelo vrijeme pitam. Ko su, sta su, odakle izronise?
Da ovo nije pod zastavom BHF-a?
novoime
popustite malo sa navijackim grupma,
pa nije valjda da BiH fudbal zavisi od ljudi koji se nazivaju, horde zla, manijaci, robijasi, fukare...
alemko
21.05.2008.

Navijačka skupina ˝Fukare˝
Idemo u Sarajevo bez klupskih obilježja

Povodom posljednjih dešavanja u i oko Nogometog saveza BiH, smjene dosadašnjeg selektora Mehe Kodre te protesta u organizaciji Omladinskog pokreta za bolju BiH najavljenog za petak, 28.05. tekuće godine, navijačka skupina Fukare Tuzla izlazi sa saopćenjem za javnost u kojem informišemo bosansko hercegovačku sportsku i drugu javnost da dajemo bezrezervnu podršku ovoj ideji.

Oštro kritikujemo rad i odluku Izvršnog odbora NS BiH koji je je na krajnje nedoličan i bezobrazno drzak način razriješio dužnosti selektora Mehu Kodru. Podržavamo inicijativu Omladinskog pokreta za bolju BiH te potvrđujemo naš dolazak bez obilježja na prije svega mirni protest.

Također, ovim putem želimo da podijelimo sa bh nogometnom i sportskom javnošću par prijedloga, kojie bi trebale proizići u inicijative, a bez čijih ispunjavanja sigurni smo da naš nogomet neće izaći iz krize. To su:
- strogo sankcioniranje klubova od strane takmičarske i disciplinske
komisije za svaku dokazanu takmičarsku neregularnost na način da se dotični klubovi izbacuju u niže rangove takmičenja
- od Komisije za sudije i sudijska pitanja tražimo strogo sankcionisanje sudija, delegata i kontrolora koji dobiju niske ocijene, a slučaju ponavljanja i zabranu obnašanja neke od pomenutih dužnosti
- od Nogometnog saveza tražimo da formira posebnu komisiju čiji će glavni cilj biti depolitizacija bosansko-hercegovačkog nogometa
- smanjenje lige na maksimalno 12 klubova

Ovo su samo neki od prijedloga navijačke skupine Fukare Tuzla. Smatramo da svi bh navijači, bez obzira za koji klub navijali ili kojoj navijačkoj skupini pripadali, moraju biti jedinstveni u jednoj stvari a to je da naš nogomet moramo dignuti na viši nivo. Vjerujemo da je petak prva stepenica u tom procesu.

Mi dolazimo prije svega da budemo dio mirnih protesta. Svaki oblik nasilja i narušavanja javnog reda i mira nećemo podržati te isto tako apelujemo na sve one koji će u petak doći da pruže podršku ovoj inicijativi da ostanu dostojanstveni u zajedničkim naporima i ciljevima te da protest završi u mirnom tonu.

Pozdrav svim pravim istinskim ljubiteljima nogometa u BiH.

Navijačka skupina “Fukare” Tuzla

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarij...ws.php?id=23537
ANARHIJA
http://www.pokretmladih.ba/
SuperUstipak
CITAT(hary-xs @ 22.05.2008., 12:38) [snapback]155651[/snapback]
Jeli se HZ oglasio da nece dolaziti na proteste, nije...malo kasne, a bolje je i da kasne, pa da srede to izmedzu sebe, nego da izlijecu sa razlicitim izjavama kao neke ostale grupe.

cuj "malo kasne".. kad ce se to oglasiti? sutra u 11?
a i sta to imaju "sredjivat" izmedju sebe? Bil-nebil.. glupost je uopste razmisljati dali se treba podrzat ovaj protest.
ipak nadam se da ce uskoro doci pameti i oglasit se javno da dolaze i da dodju u sto vecem broju
ANARHIJA
CITAT(hary-xs @ 22.05.2008., 11:38) [snapback]155651[/snapback]
Jeli se HZ oglasio da nece dolaziti na proteste, nije...malo kasne, a bolje je i da kasne, pa da srede to izmedzu sebe, nego da izlijecu sa razlicitim izjavama kao neke ostale grupe.

@McCoy

Neznam otkud toliki gnjev na osnovu jednog ili dva komentara??? Da slucajno nema nesto iza zavjese, nesto od prije?

Pa bilo bi vrijeme da se oglase, zar nije više vrijeme za to?
Sutra su protesti, tj. za nepuna 24 sata. Treba obavjestit masu. biggrin.gif
Rob_ZE
gdje su oni tuto completo nek isaraju savez lolcina.gif
Ventola
CITAT(Ed0 @ 22.05.2008., 16:34) [snapback]155650[/snapback]
I ja se to cijelo vrijeme pitam. Ko su, sta su, odakle izronise?
Da ovo nije pod zastavom BHF-a?

Pod Muhamedovom zastavom, mjenjaju mu lamelu na 128-ici... tumbleweed.gif

Ko su, da su, dosli su u pravi trenutak..

Za Hz se ne sikirajte, oni kao i Robijasi imaju internih problema ali sam ubjedjen da ce sutra biti tu, mozda ne u svojstvu grupe ali svakako u svojstvu pojedinaca kojima je puna kit-a kriminalnog NS-a
Ed0
CITAT(Ventola @ 22.05.2008., 16:43) [snapback]155659[/snapback]
Pod Muhamedovom zastavom, mjenjaju mu lamelu na 128-ici... tumbleweed.gif

Ko su, da su, dosli su u pravi trenutak..

Za Hz se ne sikirajte, oni kao i Robijasi imaju internih problema ali sam ubjedjen da ce sutra biti tu, mozda ne u svojstvu grupe ali svakako u svojstvu pojedinaca kojima je puna kit-a kriminalnog NS-a

Nasmija me kvalitetno.
Bas kako kazes dosli u su pravi vakat. Zato sam se i pito da niste vi sa njima napravili neki dogovor. Odziv bi sigurno bio manji da su Fanaticosi pozvali na demonstracije.
ANARHIJA
CITAT(hary-xs @ 22.05.2008., 11:53) [snapback]155662[/snapback]
@Anarhija @ McCoy
boldirano
@ Ustipak
A sjecas se tebe i tvog "Bil-Nebil" bojkota, neki ljudi potrosise vjecnost da ubjede pojedince na pravu odluku. icon_wink.gif

Da, al' Robijaši se potrudiše da organizuju dolazak, pa s' tim izadjoše u javnost.
A od HZ ni avaza.
maniacdogroba
halo ba, mater mu hebem...

zar je lokalni patriotizam i ko ce doc/nedoc' bitniji u ovom trenutku?

hajmo svi, za JEDINU NAM BOSNU I HERCEGOVINU
Istok
Sta kazu da ce se "Kodro, Bolic i prijatelji" ipak odrzati na Kosevu a ne na Grbavici?
maniacdogroba
punom Kosevu, istoce, punom icon_biggrin.gif
Ventola
Ne smatram se dijasporcem ne zato sto je to neka pogrdna rijec nego jednostavno sebe smatram Bosancem i tacka a znam da tako razmiislja i veci broj BHFanaticosa..

Ustipak i Anarhija> Uz duzno postovanje prema vama dvojici, ipak moram istaci davi pojma nemate u kakvim su problemima i Hz i Robijasi sto se tice njihove interne bitke i zato mislim da nije u redu da ovo komentarisete na pogrdan nacin.

Robijasi su ipak stisli petlju i izasli sa saopstenjem sto je mene jako prijatno iznenadilo a sve i da nisu, bitno je da dodju a da li ce se oglasiti ili nece, to je manje bitno.

A kad vec kritikujemo druge, gdje smo mi drugi u svemu tome? Ima li ko iz Amerike da ce na proteste?
AA77
Svi pred zgradu NFSBIH sutra,nema veze za koji klub navijate!!!!!
Istok
CITAT(maniacdogroba @ 22.05.2008., 17:09) [snapback]155668[/snapback]
punom Kosevu, istoce, punom icon_biggrin.gif

Ja mislim da je Grbava bila bolja opcija jer je nije tesko napuniti a i akusticnija je pa se raja lakse pali i zari, sto bi reko' Rambo
ANARHIJA
CITAT(Istok @ 22.05.2008., 13:00) [snapback]155674[/snapback]
Ja mislim da je Grbava bila bolja opcija jer je nije tesko napuniti a i akusticnija je pa se raja lakse pali i zari, sto bi reko' Rambo

Upravu si, ali drugacija je poruka kad iskupiš raju na Koševu.
To je ipak stadion gdje reprezentacija odigrala najveci broj zvanicnih utakmica.
Pa tako Iljo nece moci trabunjati "iskupili su rulju na tom nekom stadionu".
McCoy
NS/FS BiH našao način kako da napuni kasu
Klubovi kažnjeni sa ukupno 20. 000 KM

Moćnici Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine pronašli su način kako da napune odavno ispražnjenu kasu, te da djelimično nadoknade (ne)planirano izgubljenih 120. 000 američkih dolara, koji su „isparili“ zbog otkaza prijateljske utakmice sa Iranom.

Nakon što su nepravdeno smijenili Mehu Kodru, „Dominković & co“, krenuli su u prikupljanje finansijskih sredstava, a kao i nebrojeno puta do sada, najdeblji kraj izvukli su klubovi. Ne ulazeći u to jesu li krivi, ne želeći pravdati njihove greške i odobravati poteze grupica nesvjesnih navijača, ali je simptomatično da se Disciplinska komisija uvijek razgoropadi kada je savez iz razno raznih razloga ostane „kratak“ koju desetinu hiljada KM.

Tako su danas tri kluba kažnjena sa ukupno 20. 000 KM. Zrinjski će u kasu NS/FS BiH morati platiti 5. 000 KM i to zbog nesportskog ponašanja navijača u gradskom derbiju protiv Veleža, odnosno ubacivanja pirotehničkih sredstava i tvrdih predmeta na travnjak stadiona u Vrapčićima. Sa druge strane, Sloboda i Velež su kažnjeni zbog propusta u organizaciji utakmica protiv Zrinjskog (Tuzlaci u prvoj finalnoj utakmici Kupa, a Velež u gradskom derbiju). Sloboda će morati platiti 4. 000, a Velež 3. 000 KM! Uz to, Sloboda i Zrinjski moraće platiti po dodatnih 1. 000 KM zbog propusta u organizaciji utakmica 27. kola. Takođe, FK Velež, NK Čelik i FK laktaši kažnjeni su sa po 2. 000 KM, zbog propusta u snimanju utakmica.

Sva sreća za klubove i sve istinske ljubitelje nogometa u našoj zemlji da su do kraja Premijer lige BiH ostala još samo dva kola...

eusa_boohoo.gif

SuperUstipak
e sad bi bilo super da NIKO ne plati.
I.Osim
Platio bi ja njima rinaku i to veliku.
hadzialmir
ce da padne sutra savez??? bih.gif
BosnaLove
treba slupat savez i sve nek ide u pm ,poravnat sa zemljom , ovo je bosna , ovdje se placa greskama
Konzerva
ako ne poleti kamenje sutra prema savezu nista od protesta, sve ce to proci kao da protesta nije ni bilo, jer to su ljudi bez obraza, da im dodje 100 000 ljudi ispred saveza, boli njih briga, jer nemaju obraza. jedino mislim da sila moze njih izbaciti, uletit u savez i cinit nesto

i ako ovo ne upali sutra ni 1 juna to, onda se moraju obavezno odrzati jos jaci protesti 4 juna kad budu birali novog selektora kad budu u savezu, da ih jeza obuzne kad rulja zahukta i vrisne, da im se krv zaledi u venama

Ventola
CITAT(BH Fan @ 22.05.2008., 20:29) [snapback]155707[/snapback]
respekt.gif Prijedlog gori zemlja. Bilo bi nam svima drago da se ne stane na tim protestima sutra, jer je bagra negdje na odmor otisla pa ih libo racku, oni se svi vole pravit mutavi i ne bi me cudilo da su vec spremili neki izvjestaj za javnost. Zato brate navaljivat im dok ne puknu i dok ne vide da je zaozbiljno, ako treba doci sa balvanima i bukvalno upasti unutra. I to ponavljati dok se nesto ne desi.

Da i to cemo sve mi odavde, iz daleka, uraditi...

Drugovi, ne trazite akcije ako sami sebe ne nudite i ne trudite se da nesto promjenite, bezveze ce te naloziti nekog srednjoskolca ciji starci jedva sastavljaju kraj s krajem pa ce, radi vaseg "svaka cast" fasovati murije i dobiti novcane kazne koju ce opet placati navijacke grupe (ovisno od toga kojoj malisa pripada) a vi ce te i dalje, udobno zavaljeni u kozne stolice ispred vasih racunara da seruckate sharafe i nagadjate i pogadjate sta treba a sta ne.

Eto vam idealne prilike 1.juna, vikend i jest, avio karta iz cijele Evrope je max 4 glave, zrtvujte 3 dana Makarske ovog ljeta da dadnete svoj doprinos u smjeni saveza i da pokazete raji u BiH da nisu zaboravljeni.

jasco74
Svi koji misle da ce sutra zavristi posao i smijeniti savez su ili neinformisani ili zlonamjerni. Za jedan dan, u danasnjoj BiH se ne moze aposlutno nista uraditi. Sutrasnji protesti (koji bi po meni morali biti nenasilni, su samo pocetak jedne duge bitke za smjene u Savezu. Pozitivno je sto su se mediji ukljucili i podrzali ovaj projekat, ali sa bilo kojim nasilnim aktom se gubi podrska vecine medija. Uvjeren sam da se utakmica na Kosevu/Grbavici nece ni odigrati ako se situacija na sutrasnjim protestima otme kontroli. Dovoljno je da se skupi veliki broj gradjana (ne smijemo zaboraviti da u proteste nisu ukljuceni samo navijaci nego i ostali, sto je dodatna snaga) i da protesti prodju u redu i miru, da bi nasi zahtjevi dobili jos vecu podrsku kako gradjana, tako i javnih licnosti. Onda slijedi puno Kosevo/Grbavica i jos veci pritisak. Pritisak ce natjerati ljude koji odlucuju o sudbini Ilje&Co, da ih se odricu jednog po jednog. Vlast je svjesna da ovaj narod zivi od hljeba i igara i nece nam uzeti igru. Za hljeb nisam siguran.
ermin-jaran
Interesantno da nikakve reakcije iz Banjaluke ,Sirokog ili Zrinjskog znam da ih repka ne interesuje ,a isto tako znam da se mogu praviti
rvati i srbi do mile volje ali mogu igrati samo jedan sampionat ,a to je ovaj nas nakaradni "premierka" zar im ne smeta to da ih neko
yebe svaki wikend u istom su kosu kao i mi svi...kad ce poceti razmisljati sa svojom glavom...

Vento mudro zboris....

mini1
Nevjerujem ja da ce sutra biti bas puno ljudi na protestima , mozda par stotina kad kod sam vidio ili cuo o nekim
protestima bilo o cemu se to radilo tako je bilo .
pokvarenisir
CITAT(BH Fan @ 22.05.2008., 15:10) [snapback]155697[/snapback]
Pa trebalo bi barem sarajlijica da bude 5000 majku mu staru. Jel s te 3000 mislis ukupan broj ili samo ove sto ce doci sa strane?

3000 je dovoljno da se zapali savez!!!

2999 pospe benzina i treba jedan sa upaljacem! nazdravimo.gif
Mili
e da vidimo sastav protiv azerbejdana icon_smile.gif
ANARHIJA
CITAT(pokvarenisir @ 22.05.2008., 16:32) [snapback]155719[/snapback]
3000 je dovoljno da se zapali savez!!!

2999 pospe benzina i treba jedan sa upaljacem! nazdravimo.gif

Plamen se raširi dva, tri metra od zgrade i Bašcaršija nestane sa lica zemlje. rolleyes.gif
Duhovito, nema šta.
ori
CITAT(Ventola @ 22.05.2008., 15:39) [snapback]155709[/snapback]
Da i to cemo sve mi odavde, iz daleka, uraditi...

Drugovi, ne trazite akcije ako sami sebe ne nudite i ne trudite se da nesto promjenite, bezveze ce te naloziti nekog srednjoskolca ciji starci jedva sastavljaju kraj s krajem pa ce, radi vaseg "svaka cast" fasovati murije i dobiti novcane kazne koju ce opet placati navijacke grupe (ovisno od toga kojoj malisa pripada) a vi ce te i dalje, udobno zavaljeni u kozne stolice ispred vasih racunara da seruckate sharafe i nagadjate i pogadjate sta treba a sta ne.

Eto vam idealne prilike 1.juna, vikend i jest, avio karta iz cijele Evrope je max 4 glave, zrtvujte 3 dana Makarske ovog ljeta da dadnete svoj doprinos u smjeni saveza i da pokazete raji u BiH da nisu zaboravljeni.

Super odgovor za sviju nas ovdje sto smo ispisali 200-300 stranica. Ako nisu u stanju otici na proteste iz bilo kojih razloga, u stanju si pomoci one koji ce to uraditi za sviju nas. Na primjer: novcano, evo neka cile otvori doprinos ovdje sa nekom cifrom i uplatom pa hajde da se registrujemo za sve one koji ne mogu otici na proteste ali ce podrzati akciju novcano, ako je kasno za sutra nije za prvi juni.
Schlager
Ja sam iz Banjaluke,svaki dan pricam sa ljudima,i mogu sa sigurnoscu reci da ne treba odavde ocekivati nikakvu podrsku.Borac je u zadnje tri godine dva puta zakulisnim igrama izbacen iz lopovske lige da bi seoski klubovi ostali u njoj.Ljudi su izgubili svaku iluziju prije dvije godine kad je Zeljo u zadnjem kolu pustio da Zepce pobjedi na Grbavici da bi Zepce ostalo a Borac ispao a svi su ovdje do tada bili ubjedjeni da je Zeljo institucija i da je miljama iznad tih prizemnih stvarii dogovora sa kojekakvim ######oberima.Zato mi je tesko zamisliti da neko od tih lesinara ide na neku zajednicku akciju sa tim "Manijacima" koji su uzivali u tome svemu i prosle godine kad zu u predzadnjem kolu ponovo izbacili Borac na Grbavici je dominirao transparent "Treci put castite"....

Ovo su vam informacije sa lica mjesta,a za Ultrase,Skripare i ostale zaista nemam pojma.

Licno podrzavam sutrasnje proteste,jer iako znam da zlo nije samo u Savezu,vec i u ljudima koji vode klubove na gore navedeni nacin,mislim da bi promjene u Savezu i dolazak dobronamjernih ljudi bio dobar prvi korak....ali naglasavam,samo prvi korak,zlo je mnogo dublje i proteze se od saveza do rukovodstava klubova,sudija,kontrolora,delegata,pa cak i do za sitne pare placenih novinara koji izvjestavaju da se u Orasju,Posusju,okupilo "tri tisuce gledalaca" a niko nije corav i svi vide da nema vise od 50 ljudi.....
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.