Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
mahler
CITAT(legionar @ 22.05.2008., 01:44) [snapback]155522[/snapback]
ma jok nikad čuo za to de mi reci gdje izlaziš? wacko.gif

?????

jel´ me to pozivas na pice? nazdravimo.gif nazdravimo.gif
amelaga
nemojte mu zamjeriti, amerika kasni za nekih par sati tumbleweed.gif
Konzerva
jo samo ako nebi dzeko se odazvao na poziv Pirica, bilo bi super, jer protesti padaju u vodu ako se igraci odluce igrati protiv azerbedzana
SuperUstipak
bolje ti je da sve ostale postove procitas, kompleksas, prije neg sto se provaljujes po internetu, edo
Miki
CITAT(Edo Odense @ 22.05.2008., 07:57) [snapback]155542[/snapback]
Ne nadjoh nikakav demant niti drugo saopstenje od robijasa..... rolleyes.gif

Pa jarane, deset stranica se oko toga jucer raspravljalo. Ocigledno nisi dovoljno trazio:)

Nemoj te raja bezveze lupati po robijasima, kad svi znamo u cemu je stvar i ko stoji iza ovoga.
Rob_ZE
ni jebene horde zla se jos nisu oglasile sta ste navalili bice polako, ako niko od vodja robijasa ne zna za ovaj stav koje napisao, vi cete znati sigurno... A sta ti ocekujes da ce oko 50 autobusa krenut iz zenice, pa da nas bude gore jedno 10 000, ja cu bit zadovoljan ako sve ukupno bude na tom skupu oko 5000 dusa
Rob_ZE
pa hajde mozda nas i dodje milja, ako nas je na grbavici bilo milja i kusur moze i na protestima sto da ne, valjda ce i horde zla da dodju njih oko 100-tinjak
bosancheros
da smo mi slodzan narod kao zidovi pa da se okupimo sirom australije pa da protestujemo na dan fifine konferencije u sydneju bilo bi od koristi. Ali...

sa banerima BOSNIAN FOOTBALL FEDERATION = MAFIA pa da se to na TV SBS world of sport da da cijeli svijet vidi kriminalce nase iz BIH

Ali...
maniacdogroba
CITAT(bosancheros @ 22.05.2008., 09:32) [snapback]155548[/snapback]
da smo mi slodzan narod kao zidovi pa da se okupimo sirom australije pa da protestujemo na dan fifine konferencije u sydneju bilo bi od koristi. Ali...

sa banerima BOSNIAN FOOTBALL FEDERATION = MAFIA pa da se to na TV SBS world of sport da da cijeli svijet vidi kriminalce nase iz BIH

Ali...

sta cekas onda? uputi raju, daj prijedloge, ukljuci se u akcije, cini nesto!

SVI KO JEDAN!
mr.Hic
Evo i Robijasa!!

UG "UJEDINJENI ROBIJASI" ZENICA
http://www.robijasi.org

Povodom posljednjih sramotnih dešavanja u Nogometnom/fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i smjene selektora reprezentacije Mehe Kodre i njegovih asistenata,
navijaci Nogometnog kluba Celik - Robijaši, okupljeni u UG "Ujedinjeni Robijasi", obavještavaju bh. javnost da ce pojaviti na zakazanim protestima 23.maja 2008. pred zgradom NFSBiH u Sarajevu.
Ovim putem dajemo punu podršku u nastojanju da se konacno stane u kraj trenutnom stanju u bh. fudbalu i da zajedno sa svim
zdravim snagama u nasem drustvu doprinesemo boljoj buducnosti "najvaznije sporedne stvari" u Bosni i Hercegovini!
Ovim putem pozivamo sve Robijaše i Zenicane, koji su u mogucnsoti da dodu na zakazane mirne proteste 23.maja.2008 u Sarajevu i da mirno,
dostojanstveno i bez klupskih obilješja dadnu svoj doprinos ka ozdravljenju bh.nogometa/fudbala!

Robijasi Zenica
Papac: I da sam zdrav sumnjam da bih igrao

Ogorčenje oko naše nogometne reprezentacije ne pokazuje samo naša javnost nego i igrači koji su razočarani cijelom situacijom.

Jedan od onih koji je i najviše pokazao u ovoj sezoni je Saša Papac, igrač koji je samozatajan, ali koji osvaja trofeje. Protiv Azerbejdžana će izgleda igrati samo nekoliko igrača koji i nemaju neki status u reprezentaciji. Većina naših najboljih igrača ili je povrijeđeno ili je uvrijeđeno svim ovim dešavanjima u našem nogometu.

Razočaran sam i ne mogu vjerovati da se ljudi u Savezu tako ponašaju. Svakako da podržavam Kodru. Počeli smo ličiti na pravu reprezentaciju, sve je postavio na svoje mjesto, a sada opet sve iz početka, kaže za as ogorčeni Papac.

Papac je odigrao fantastičnu sezonu, a u finalu Kupa Uefa se povrijedio i male su šanse da do kraja sezone bude na usluzi Rangersima. Igrač koji je igrao finale Kupa Uefa sigurno je da bi predstavljao veliki bedem u našoj reprezentaciji.

Povrijeđen sam i neću igrati s Azerbejdžanom, ali i da nisam ne bih igrao. Ovo je postala privatna reprezentacija, jer ljudi u njoj misle da mogu raditi šta hoće. Ne želim raditi sa amaterima, kao što su ovi ljudi u Savezu. Od reprezentacije BiH je ostao samo naziv, a sve ostalo su ovi ljudi izbrisali, dodao je Papac.

Podržavam akciju 1. juna na Grbavicu

Sportski novinari iz gotovo svih medija organizirat će 1. juna utakmicu na Grbavici, gdje će doći većina bivših asova, ali i današnjih. Jedan od njih je i Saša Papac koji će podržati ovu akciju.

Svakako da ću podržati tu akciju, naravno ako je podržavaju i stariji igrači kao selektor Kodro. Neću moći igrati, ali ću svakako biti prisutan na Grbavici, veli Papac.

-------------------

bravo sasa
Konzerva
CITAT
Treneri najavljuju bojkot Premijer lige

Upravni odbor Udruženja fudbalskih trenera Kantona Sarajevo na sjednici održanoj u utorak, priključio se u podršci javnosti i novinarima.

Naime, vidjevši da je stvar izmakla kontroli žele se suprotstaviti Savezu i pokazati da i oni ne žele da ovi ljudi vode u propast naš nogomet.

Ogorčeni smo posljednjim odlukama našeg Saveza. Oni su trenersku profesiju svih ovih godina spustili na najmanji mogući nivo, a mi ćemo se boriti protiv toga. Liga nam nikada nije bila slabija, treneri bježe iz naše zemlje, a oni i dalje vladaju. Oni su sami sebi napravili Statut u kojem mogu raditi razne malverzacije. Jedini način da im se suprotstavimo je generalni štrajk. Očekujemo podršku trenera iz cijele BiH, da iduće sezone ne igramo Premijer ligu, ako ovi ljudi budu sjedili u Savezu, izjavio je za As predsjednik Udruženja Nogometnih trenera Kantona Sarajevo Mensur Dogan.

Ovo Udruženje još nikada nije priznato ni od Kantonalnog Saveza. Glavni razlog tome je sigurno i strah od ulaska i miješanja trenera u nogomet. Treneri su ti koji se samo kod nas ništa i ne pitaju što je pokazao i ovaj posljednji slučaj s Kodrom.

To su ljudi koji žele raditi stvari samo po svome. Međutim, sazrijeva vrijeme da se svi dignemo i pokažemo da naš nogomet ima perspektivu. S njima teško, ali ako im se svi suprotstavimo i istrajemo do kraja, valjda će i oni shvatiti da je vrijeme da odu, završio je Dogan.

Papac: I da sam zdrav sumnjam da bih igrao

Ogorčenje oko naše nogometne reprezentacije ne pokazuje samo naša javnost nego i igrači koji su razočarani cijelom situacijom.

Jedan od onih koji je i najviše pokazao u ovoj sezoni je Saša Papac, igrač koji je samozatajan, ali koji osvaja trofeje. Protiv Azerbejdžana će izgleda igrati samo nekoliko igrača koji i nemaju neki status u reprezentaciji. Većina naših najboljih igrača ili je povrijeđeno ili je uvrijeđeno svim ovim dešavanjima u našem nogometu.

Razočaran sam i ne mogu vjerovati da se ljudi u Savezu tako ponašaju. Svakako da podržavam Kodru. Počeli smo ličiti na pravu reprezentaciju, sve je postavio na svoje mjesto, a sada opet sve iz početka, kaže za as ogorčeni Papac.

Papac je odigrao fantastičnu sezonu, a u finalu Kupa Uefa se povrijedio i male su šanse da do kraja sezone bude na usluzi Rangersima. Igrač koji je igrao finale Kupa Uefa sigurno je da bi predstavljao veliki bedem u našoj reprezentaciji.

Povrijeđen sam i neću igrati s Azerbejdžanom, ali i da nisam ne bih igrao. Ovo je postala privatna reprezentacija, jer ljudi u njoj misle da mogu raditi šta hoće. Ne želim raditi sa amaterima, kao što su ovi ljudi u Savezu. Od reprezentacije BiH je ostao samo naziv, a sve ostalo su ovi ljudi izbrisali, dodao je Papac.

Podržavam akciju 1. juna na Grbavicu

Sportski novinari iz gotovo svih medija organizirat će 1. juna utakmicu na Grbavici, gdje će doći većina bivših asova, ali i današnjih. Jedan od njih je i Saša Papac koji će podržati ovu akciju.

Svakako da ću podržati tu akciju, naravno ako je podržavaju i stariji igrači kao selektor Kodro. Neću moći igrati, ali ću svakako biti prisutan na Grbavici, veli Papac.

I papac dolazi na grbavicu, svakla cast legendo

maniacdogroba
Hadžibegić: Savez treba rasformirati

Došlo je vrijeme za radikalne promjene i dolazak novih ljudi na sve pozicije u Savezu. - rekao je Faruk Hadžibegić.

Naš legendarni fudbaler i nekadašnji selektor BiH Faruk Hadžibegić naglašava da smjena Mehe Kodre sa selektorske pozicije nije slučajna i da je definitivno pokazala da ljudi u Nogometnom savezu BiH žele samo zadržati svoje pozicije.

Hadžibegić poziva političke strukture da se uključe u rješavanje nagomilanih problema našeg fudbala jer je postalo besmisleno mijenjanje selektora.

Nastavljena je praksa trošenja trenera i više nije bitno ko će preuzeti kormilo državnog tima. Svjesno se radi da se ne ostvari uspjeh. Došlo je vrijeme za radikalne promjene i dolazak novih ljudi na sve pozicije u Savezu. Otkaz Kodri izazvao je revolt svih ljubitelja fudbala u našoj zemlji, kaže Hadžibegić.

On smatra da je rješenje rasformirati postojeći N/FS BiH i formirati nove organe i takmičenje. Nekadašnji fudbaler Sarajeva ne zna da li bi to bilo moguće na vanrednoj skupštini državnog saveza koju predlažu određeni kantonalni savezi.

Potrebno je uraditi novu organizaciju saveza i načiniti program rada. Bivši igrači su spremni učestvovati u tome, ali se ne mogu sami nametati ako ih niko ne zove na kafu, a ne da ih pita za mišljenje. Nema svrhe raspravljati o povjerenju članovima Predsjedništva jer sadašnje stanje ne vodi ničemu. Apelujem na političke strukture da se umiješaju u raščićavanje stvari u našem fudbalu. To je njihova obaveza. Naravno da se vladine strukture neće miješati u rad fudbalske organizacije, no moraju joj pomoći da dođe u normalno stanje.

Hadžibegić se slaže sa Kodrinim stavom da selektor mora imati samostalnost u radu.

On je vidio probleme na početku mandata. Vraćanje unazad je pogrešno. Ranije sam rekao da se trebaju stvoriti uslovi za uspjeh. Tek tada se Kodro može vratiti na selektorsko mjesto, izjavio je Hadžibegić za Oslobođenje.

to legendo!!!!
Mili
ljudi moji ali de mi recite..kako mislite kako ce to sve ici...evo hajmo da nacrtam nekako ka ce se sve desit...dolaze zestoke demonstracije itd. kreteni idu sa funkcije..i sta sad? kako sad ide dalje? ko rjesava ko ce sjedit u savezu? vlada? kantoni? opet ce bit birani clanovi izvrsnog odbora iz kantonalni saveza i institucija. opet ce nedaj boze se desit isto. i na kraju ce bit "ETO HTJELI STE PROMJENE. EVO VAM SAD PROMJENE"
jaguar
Tuce, Kajtaz, Bajevic, Hadziabdic, Halilhodzic, Maric, Ristic, Sliskovic, Glavas, Bazdarevic, Smajic, Osim, Hadzibegic, Susic, Varesanovic, Hibic, Omerovic, Konjic... Neka imena nisu relevantna, neka izostavljena... ali mogu oni napravit koncept, narod ce im pustiti, vlasti isto... da srede sve od pionirske do a-selekcije, a tako i takmicenje i ostalo...odvojili bi svi 4-5 dana vremena dosli na neku organizacijsku konferenciju..ma bolje i da je prazan savez nego da gledas sta nam rade ovi sto su sad na vlasti... mi smo dosad trebali bar na jedno takmicenje, sa uslovima i logistikom sto imaju zapadni susjedi otisli bi na 2-3...
amirb
Nakon što su svoje prisustvo na demonstracijama povodom dešavnja u NFSBiH potvridili Manijaci, Fukare, Red Army i drugi, danas su se oglasili i Robijaši. Obavijest za javnost koju su izdali UG "Ujedinjeni robijaši" Zenica prenosimo u cjelosti.

Povodom posljednjih sramotnih dešavanja u Nogometnom/fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i smjene selektora reprezentacije Mehe Kodre i njegovih asistenata, navijaci Nogometnog kluba Čelik - Robijaši, okupljeni u UG "Ujedinjeni Robijaši", obavještavaju bh. javnost da će pojaviti na zakazanim protestima 23.maja 2008. pred zgradom NFSBiH u Sarajevu.

Ovim putem dajemo punu podršku u nastojanju da se konačno stane u kraj trenutnom stanju u bh. fudbalu i da zajedno sa svim zdravim snagama u nasem društvu doprinesemo boljoj budućnosti "najvažnije sporedne stvari" u Bosni i Hercegovini!

Ovim putem pozivamo sve Robijaše i Zenicane, koji su u mogućnosti da dodu na zakazane mirne proteste 23.maja 2008 u Sarajevu i da mirno, dostojanstveno i bez klupskih obilježja dadnu svoj doprinos ka ozdravljenju bh.nogometa/fudbala!

senci
Dobro bi bilo da robijasi protiv azerbejdjana unesu samo neki veliki transparent i izadju sa stadiona
McCoy
BRAVO UG "Ujedinjeni robijaši" Zenica , samo naprijed... nazdravimo.gif nazdravimo.gif
...idemo dalje SVI ZAJEDNO da konacno nokautiramo ovu ######

CITAT(senci @ 22.05.2008., 12:19) [snapback]155561[/snapback]
Dobro bi bilo da robijasi protiv azerbejdjana unesu samo neki veliki transparent i izadju sa stadiona

...pitanje je, da li ce se tekma uopste odigrati, tj. da li ce biti 'dopusteno' da se odigra hehe... lolcina.gif
Konzerva
mislim da se sutra treba provalit u savez i razoriti ga skroz da osjete svu silu i bijes ovog napacenog naroda, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad, dok se celnici saveza cesu po guzici, nego kokretno provalit u savez i napraviti dar mar, okrenuti ga naopacke. eh tek ce oni tad da vide u koja su ###### upali kad su kodra smijenili, tad bi shvatili tek da su sami sebi noz u ledja zabili.
maniacdogroba
CITAT(adidas @ 22.05.2008., 12:45) [snapback]155565[/snapback]
Sinoc bio u Turskom Klubu sa dva Jarana gledamo Finale Lige Prvaka, Jedan je Bosnjak iz Sandzaka a drugi Bosnjak iz Kosova obojca Patriota Bosne i Hercegovine. I ovaj Bosnjak iz Kosova mi kaze da bi se tako nesto desilo u Kosovskom Nogometnom Savezu Albanci bi odma sa Pistoljima tu bagru makli iz Savza. Ali et Drugi Narod drugcji obicaj icon_smile.gif

Ima ko Kucnu Adresu od Dominkovica da ga posjetim svakako moram kroz Orasje kad idem u Kalesiju.

pustimo te lovacke price, okrenimo se NAMA!

da stvarno i iskreno zelis nesto ucinit, prelistao bi nekoliko stranica prvenstveno OVOG foruma pa bih nasao adresu i broj telefona, o drugim forumima da i ne pricam..

DOSTA VISE SUPLJE PO FORUMIMA! SVI KO JEDAN U AKCIJU!
McCoy
@konzerva
...zar mislis da ce NAVIJACI razno-raznih klubova "samo" mirno protestovati.....malo morgen...cim prvi co'jk/ili dje-vojka baci prvu kamenicu, bice svasta -> to je makar moja prognoza... nazdravimo.gif

Meni golemo i merak slusat' , kad se 'stariji' ljudi i zene javljaju na ove mnogobrojne Radio-emisije, i govore bas to sto si ti napisao. A do jucer su ti isti `stariji´ govorili, "kako vas nije sramota paliti stadione... sta se vi(->NAVIJACI) imate mjesati...itd.itd."...ali je kap prelila casu, i sada cemo vidjeti kako ce se stvari odvijati......

Samo da ne bude sranja izmedju raje, koja ima SAMO JEDAN CILJ -->>> borba do konacne pobjede, nema vise nikakvih komporomisa niti nagadjanja-->>> SAD ILI NIKAD , SVI ZAJEDNO!!
maniacdogroba
i sta cemo sad, adidas? sta smo postigli?
K_nine
CITAT(adidas @ 22.05.2008., 11:45) [snapback]155565[/snapback]
Sinoc bio u Turskom Klubu sa dva Jarana gledamo Finale Lige Prvaka, Jedan je Bosnjak iz Sandzaka a drugi Bosnjak iz Kosova obojca Patriota Bosne i Hercegovine. I ovaj Bosnjak iz Kosova mi kaze da bi se tako nesto desilo u Kosovskom Nogometnom Savezu Albanci bi odma sa Pistoljima tu bagru makli iz Savza. Ali et Drugi Narod drugcji obicaj icon_smile.gif

Ima ko Kucnu Adresu od Dominkovica da ga posjetim svakako moram kroz Orasje kad idem u Kalesiju.

Zar oni imaju na kosovo savez lolcina.gif tumbleweed.gif
McCoy
@adidas
...od kada postiji uopste fudbalski savez Kosova??? I zasto nisu nista ti albanci uradili, kad su ih suspendovali savez Albanije od strane fife:::MA BJJJAAAAZZIII
Supljak , da ne moze biti visi....
...uostalom, sta mene briga kako bi oni i sta bi oni..... rolleyes.gif
Mundjo
Mirni protesti ne pale dole... Uzmite primjer Srbije (opet)... Dok se na parlament, savez ili gdje vec sjede ta ###### ne baci jedan ili dva molotov koktela, nece oni otici, to je sigurno....

CITAT(barba-9 @ 22.05.2008., 11:04) [snapback]155571[/snapback]
Joj što ne mogu šuplje!
Nego, ljudi daj Bože da mi nešto napravimo, pa evo mi u Sarajevu ne možemo vladu da smijenimo i premijera Silajdžića a skupljalo se po 20.000 ljudi svaki vikend uzastopno dva mjeseca...

Schlager
Kosovo ima Savez,mislim da je Fadilj Vokri na celu,ali niko ga ne priznaje ni FIFA ni UEFA,a po izjavama celnika tih organizacija,to se nece ni desiti dok Kosovo ne bude clan UN.
maniacdogroba
CITAT(Mundjo @ 22.05.2008., 13:10) [snapback]155575[/snapback]
Mirni protesti ne pale dole... Uzmite primjer Srbije (opet)... Dok se na parlament, savez ili gdje vec sjede ta ###### ne baci jedan ili dva molotov koktela, nece oni otici, to je sigurno....

mislim da si ti svoje reko!
Red Bull Salzburg

Manijaci, Fukare, Red Army i drugi, danas su se oglasili i Robijaši, pa to su sve navijacke skupine tako reci sa bosnjacke strane a gdje su oni od Zrinjskog kako se ono zovu Ultras?? ili navijaci Borca iz BL itd. Ja mislim da je to njima svejedno sta se desava!!
maniacdogroba
hvala ti na odgovoru samom sebi!
McCoy
Pa narvano da "njima" odgovara ova situacija, HZ i TM87 imaju vise navijaca, nego Siroki Brijeg i laktasi stanovnika lolcina.gif
Konzerva
Rasulo u reprezentaciji „Dominkovića & co“

Piše: Predator
Četvrtak, 22.05.08. 13:41.

Vršilac dužnosti selektora nogometne A reprezentacije Bosne i Hercegovine, Denijal Pirić, nakon današnjeg sastanka odlučio je da za asistente imenuje Kemala Alispahića, Zorana Bubala, Slobodana Karalića i Almira Hurtića, saznaje Sport######.

Dok su Karalić i Alispahić trenutno bez posla, Pirić je odlučio da posegne za kadrovima privrženim NS/FS BiH, pa je u svoj stručni štab uzeo trenere iz mlade, odnosno juiorske reprezentacije. Hurtić je trenutno u stručnom štabu mlade reprezentacije, dok je Bubalo selektor juniorskog tima BiH.

Iako je imenovao saradnike, Pirić još uvijek nema jasnu sliku ko će mu se od igrača odazvati na okupljanje 28. maja u hotel Hercegovinu. Kao što smo juče pisali dolazak su otkazali Kenan Hasagić, Zvjezdan Misimović, Elvir Rahimić, Saša Papac, Miralem Pjanić, Admir Vladavić, Branislav Krunić, a danas se tom popisu pridružio i Almir Tolja. Sve su prilike da se na tome neće završiti, jer su javno negodovanje zbog smjene selektora Mehe Kodre izrazili i Edin Džeko, Sejad Salihović, Samir Merzić...

Sada je već očito da je sve „puklo po šavovima“ i da u privatnoj reprezentaciji „Dominkovića & co“ vlada opšte rasulo, a kako smo uspjeli saznati nije isključeno da se utakmica protiv Azerbejdžana čak i otkaže zbog novonastale situacije
Istok
Ovo je do sad najozbiljniji udarac FSBiH i svaka akcija je dobrodosla ali po meni i dalje je najvazniji stav igraca, jer ako se oni odazovu novim selektorima, prosjecni Bosanac ce zaboraviti sve ovo vec nakon dvije utakmice. Najveci pritisak je kad ih igraci stave na ignore listu a tako je bilo i u proslim kvalifikacijama.

Od starih ja vjerujem u Papca, Spahica, Bajramovica, Hasagica, Tolju, a od ovih mladjih, koji su u ovom trenutku i bitniji jer im ne izlazi tako brzo rok trajanja, vec su se indirektno izjasnili Ibricic, Dzeko i Pjanic (ako je vjerovati novinarima) i jos kad bi pridobili Salihovica i Ibisevica to bi vec bio nerjesiv problem za stakore iz Saveza.
Svakako treba pricati i sa Rahimicem, Muslimovicem, Vladavicem, Damjanovicem, Nadarevicem, Jahicem, Merzicem, Maleticem, jer vjerovatno ni oni ne bi zeljeli ispasti crne ovce i okrenuti ledja raji.

Jos da kazem da je Borce Sredojevic pokazao da nekad i nacionalni kljuc moze funkcionisati ako su karakterni ljudi u pitanju.
Mundjo
A sta ti sa ovim hoces da kazes???

CITAT(maniacdogroba @ 22.05.2008., 11:15) [snapback]155578[/snapback]
mislim da si ti svoje reko!

RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(limeni @ 21.05.2008., 13:56) [snapback]155374[/snapback]
24SI - "U ime navijačke Skupine Robijaši oglašavamo se u vezi nemilih događaja oko naše Reprezentacije. Kao vjerna i respektabilna skupina želimo izaći u javnost da mi ne podržavamo BHF niti bilo kakve demonstracije upućene protiv Nogometnog Saveza", stoji u saopštenju ove navijačke grupe, u čijem nastavku se dodaje:

Stoga želimo obavjestiti da nikakvog organizovanog dolaska sa naše strane neće biti u Sarajevo na predstojeće demonstracije koje organizuje neka Skupina dijasporaca koja sebe naziva Armijom navijača reprezentacije BIH. Kao prvo želimo reći da podržavamo Mehu Kodru i našeg sugrađanina Elvira Bolića u radu Nogometne reprezentacije, ali se ne želimo petljati u rad državnih i nogometnih institucija.

Kao drugo, zašto ti isti dijasporci koji sebe nazivaju BHF nisu isli bojkotovati kad su se utakmice sa Bilinog Polja prebacivale na Koševo, naravno da nisu jer je to bila njihova želja.

Stoga još jednom dajemo do znanja da navijačka Skupina Robijaši ne podržava nikakve demonstracije i ograđuje se od bilo kakvih nereda i problema koji mogu nastati na predstojećim demonstracijama u Sarajevu.

Naš prioritet je Klubski i mi samo ginemo za svoj klub i crveno crne boje. Sve nam dirajte, ali Crveno crnu boju NE.

S poštovanjem,
Robijaši Zenica

kreteni...

ako ovo zaista potpisuju Robijasi u sta sumnajm onda je moj komentar :

e moji Indijanci Vi ste ovo zadnje sto si napisao poslije tvoga texta.
Robijas16
CITAT(RUDAR-PRIJEDOR @ 22.05.2008., 14:37) [snapback]155591[/snapback]
ako ovo zaista potpisuju Robijasi u sta sumnajm onda je moj komentar :

e moji Indijanci Vi ste ovo zadnje sto si napisao poslije tvoga texta.

listaj malo po forumu indijanac
RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(Robijas16 @ 22.05.2008., 13:39) [snapback]155593[/snapback]
listaj malo po forumu indijanac

AVETINJO BOZJA

prelistao sam i skontaj ti Smislove sta sam napisao "ako potpisuju Robijasi u sta sumnjam"
silanebeska
ode jos jeden talenat iz BIH MARKO MARIN roden u Bos. Gradiskoj igrace U BUDUCNOST ZA NJEMACKU

Marko Marin (* 13. März 1989 in Bosanska Gradiška, Bosnien und Herzegowina) ist ein deutscher Fußballspieler bosnischer Herkunft. Da sein Geburtsort Teil von Bosnien und Herzegowina ist, besaß Marin bis Ende Januar 2008 die doppelte Staatsbürgerschaft. Inzwischen ließ er jedoch seinen bosnischen Pass entwerten. Marin begründete seine Entscheidung damit, bereits für die deutsche Nationalmannschaft gespielt zu haben [1].

tonymontana
Dragi ljudi mozemo mi pricat sta god zelimo ali ona ###### se nece jos pomjerit. Njih boli briga za nama i sta ostali misle. To zapamtite. Nije ovo prvi put da ce biti protest. Sve dok se to mirno i kulturno radi mozemo zaboravit da ce nas iko slusat.
silanebeska
CITAT(silanebeska @ 22.05.2008., 15:08) [snapback]155599[/snapback]
ode jos jeden talenat iz BIH MARKO MARIN roden u Bos. Gradiskoj igrace U BUDUCNOST ZA NJEMACKU

Marko Marin (* 13. März 1989 in Bosanska Gradiška, Bosnien und Herzegowina) ist ein deutscher Fußballspieler bosnischer Herkunft. Da sein Geburtsort Teil von Bosnien und Herzegowina ist, besaß Marin bis Ende Januar 2008 die doppelte Staatsbürgerschaft. Inzwischen ließ er jedoch seinen bosnischen Pass entwerten. Marin begründete seine Entscheidung damit, bereits für die deutsche Nationalmannschaft gespielt zu haben [1].

igrace na EP uaustiji i svici
Ventola
Duhh> How 'bout vrece s pijeskom postaviti na ulaz i udariti jako mitraljesko gnijezdo? icon_mrgreen.gif

Polako ljudi, ne moze to sve tako brzo, bitno je da se svi slazemo s cinjenicom da ovako vise ne moze i da je vrijeme da se nesto mjenja. Realno, ocekujem max 2500 ljudi na demonstracijama i max 7-8 hiljada na Grbavici 1. juna..

Najbitnije je da se stvori masa a iz mase se stvaraju pojedinci koji staju na celo mase i predvode ih u daljnjim akcijama ma kakve one bile..

Pozdrav za "Pokret mladih za bolju BiH" koji je sve ovo pokrenuo...
Elektrobosna_JC
CITAT(silanebeska @ 22.05.2008., 15:09) [snapback]155601[/snapback]
igrace na EP uaustiji i svici

dobro jutro Columbo
amirb
ostani uz mene i puni mi redenik...neprijatelj prelazi rijeku...neprijatelj prelazi rijeku icon_lol.gif
Ventola
CITAT(BH Fan @ 22.05.2008., 13:23) [snapback]155604[/snapback]
Evo kako to treba da izgleda http://www.rocketroberts.com/korea/images/...er_khum_val.jpg na automatsko prebaciti obavezno a redenici da budu dugi do Ilidze. lolcina.gif

Drzat liniju cekati na protivnika sve prilaze minirati i onda se glas sviju kojima je stalo do BH Sporta napokon moze cuti. biggrin.gif

Hahahaha, cuj do Ilidze... icon_mrgreen.gif

Salu na stranu, moramo se vratiti u realnost i mislim da mozemo sutra svasta ocekivati s obzirom da je ovo prvi put da su sve vece navijacke grupe najavile svoje dolaske na demonstracije, nadam se samo da ce medjusobni incidenti biti rijetki i da ce pobjediti razum..
al
Pitajte Muju i Sulju šta će u Moskvi
Većina novinara vidjela je poruke pristigle Kodri s Dominkovićevog broja...
22.05.2008. 15:00

Predsjednik NSBiH Iljo Dominković ovih dana boravi u Orašju, a zbog bolesti kćerke nekoliko dana bio je nedostupan za javnost, pa smo pisali kako je i on otputovao za Moskvu na finale Lige prvaka. Iako je ostao u BiH rješenje situacije u Savezu nije ni na vidiku. Igrači su zbunjeni, javnost ogorčena, a član predsjedništva Sulejman Čolaković i generalni sekretar Munib Ušanović ipak su boravili u Moskvi, te pokazali da ih ova situacija nije ugrozila.

- Ja sam imao i kartu i poziv Platinija. Otkazao sam ovaj put. To što su Čolaković i Ušanović ipak otputovali ne bih komentirao. Kad se vrate pitajte njih zašto nisu otkazali putovanje u kriznoj situaciji - kaže za "as" Dominković.

Nimalo veselim glasom, ali niti jednog momenta spominjajući svoju ostavku, Dominković se najviše pozivao na organe kao cjelinu ističući kako on kao pojedinac nema uticaja u NSBiH. Počelo je ponovo prebacivanje vrućeg krompira, ali od njihovog odlaska očigledno nema ništa s obzirom da se i mogući zamjenik Kodre već uveliko razmatra.

- Već imamo dosta imena koja su zainteresirana za preuzimanje klupe BiH. Ne bih izlazio s imenima još uvijek. Razočaran sam ponašanjem Kodre i pozivam ga da pokaže SMS poruke koje sam mu ja slao - veli Dominković.

Većina novinara vidjela je poruke pristigle Kodri s Dominkovićevog broja. Ipak, ljudi u Savezu se očigledno hvataju za slamku. Ne shvataju da bi bilo jednostavnije da odu kako bh. javnost traži.

Mi ćemo po svome

Zakazana utakmica humanitarnog karaktera 1. juna u vrijeme kada će se odigravati prijateljski susret BiH - Azerbejdžan nije zabrinula predsjednika. Naprotiv, on igrače poziva na patriotizam. Nevjerovatno, ali istinito.

- Igrači ne igraju radi selektora niti saveza. Oni trebaju igrati radi države i grba na dresu - veli Dominković koji je javno nosio dres Hrvatske, a sada bi da daje savjete igračima

avaz.ba
jasco74
Ne volim Avaz, fakat, ali kada je Avaz poceo ovako pisati, to znaci da su Iljo, Suljo, Bogdan, Munib i kompanija prdnuli u sisu. Avaz (Fahrudin Radoncic) ima nos da prepozna neciju propast i oni su obicno ukljucju kada treba nekog staviti 2 metra pod zemlju (ovo ne mislim doslovno, da odmah bude jasno). Do sada su bili prilicno suzdrzani, objavljivali su informacije ali osim jednog teksta Arsena Novalije, nisu zauzimali decidan stav. Doduse, As koji je u vlasnistvu istog covjeka, je bio znatno ostriji, ali Avaz je Avaz.
McCoy
CITAT(bonce84 @ 22.05.2008., 16:04) [snapback]155614[/snapback]
Kakoj Ljudi sta ima sta se radi?

Dobro, kako si mi ti.. biggrin.gif
..evo u mene umjereno do pretezno oblacno,,,mogla bi kisa- ali nece jos, mozda veceras..

....najavili su sutra u Sarajevo veeeooomma oblacno vrijeme, sa mogucom grmljavinom - sa mogucim pljuskom (samo se nezna jos sta ce da `pada´) . Ovo nevrijeme ce poceti oko podne, makar tako kazu ... ALI, predstojece hefte /mjeseci, ce biti veeeoooma vreli.....
... ja se iskreno nadam, da ce sunce BeHa da obasja,ali nece jos..... tamo negdje sredinom Augusta -
Sedin
CITAT(McCoy @ 22.05.2008., 16:23) [snapback]155616[/snapback]
Dobro, kako si mi ti.. biggrin.gif
..evo u mene umjereno do pretezno oblacno,,,mogla bi kisa- ali nece jos, mozda veceras..

....najavili su sutra u Sarajevo veeeooomma oblacno vrijeme, sa mogucom grmljavinom - sa mogucim pljuskom (samo se nezna jos sta ce da `pada´) . Ovo nevrijeme ce poceti oko podne, makar tako kazu ... ALI, predstojece hefte /mjeseci, ce biti veeeoooma vreli.....
... ja se iskreno nadam, da ce sunce BeHa da obasja,ali nece jos..... tamo negdje sredinom Augusta -

aBd komisja icon_mrgreen.gif
maniacdogroba
samo da se razvedri do kvalifikacija biggrin.gif
McCoy

Bojkot reprezentativaca BiH zbog otkaza Kodri

ŠPANJOLSKA Marca piše da će 12 reprezentativaca Bosne i Hercegovine bojkotirati prijateljsku utakmicu protiv Azerbajdžana 1. lipnja u Zenici.

Na taj način će reprezentativci u bojkotu iskazati svoje nezadovoljstvo odlukom Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine zbog nedavne smjene Mehe Kodre na poziciji izbornika. Podsjećamo, razlog tome je prijateljska utakmica koju je BiH trebala odigrati protiv Irana u Teheranu 26. ovog mjeseca.

Naime, Kodro je odbio putovati na tu utakmicu jer ju je smatrao potpuno nepotrebnom u nacionalnom itinereru, ali tako nije mislio i Izvršni odbor bosanskog nogometnog saveza. Potom se Izvršni odbor sastao, odgodio put u Teheran, ali isto tako udijelio izborniku otkaz.

Marca piše da su četvorica internacionalaca, Saša Papac, Amir Spahić, Edin Džeko i Kenan Hasagić, potvrdili da neće nastupiti u dvoboju protiv Azerbajdžana...

"Otkaz Kodri je jedna od najvećih sramota Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine" - izjavio je Edin Džeko, igrač njemačkog Wolfsburga, koji Kodru opisuje kao ''jednog od najboljih trenera kojeg zna''.

Saša Papac, igrač Rangersa, sličnog je mišljenja:

"Ja sam zaradio ozljedu u finalnoj utakmici Kupa Uefe pa ionako ne mogu igrati. Ali, ne bih se odazvao niti da sam spreman. Naš nogometni savez dokazao je svojim postupkom prema Kodri da je privatna organizacija, a ja nisam amater" - zaključio je Papac.

http://www. index .hr/sport/clanak/bojkot-reprezentativaca-bih-zbog-otkaza-kodri---/387886.aspx
Kabe
CITAT(mahler @ 22.05.2008., 00:02) [snapback]155491[/snapback]
@ McCoy & legionar......nasmijaste me do bola:-)

vas dvojica izgleda jos niste nikad culi za salu odnosno ironiju......post je bio namjenjen onima koji svako malo pitaju za prijenose tekmi na SopCast-u

Maniac...hvala na odgovoru:-)

Nisu te skontali jarane ,al kosto sam vec napisao u proslom postu ,bas me nasmija" lolcina.gif
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.