Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
xs
CITAT(suljo @ 17.05.2008., 14:28) [snapback]154417[/snapback]
to je samo sbog srba u savezu! j##### m####

Da, da, mora da si u pravu, a najgori od njih je ovaj takozvani Tigar icon_smile.gif

Inace, sto se tice njegove "ostavke" - ne budite naivni, taj covjek je isti kao i ostali, a ostavku daje jer zna da nece biti prihvacena. To je stara praksa svih u Savezu, isto kao i u politici.

PS. Lopovi se ne dijele na nacionalnost, jer je oni nemaju!
BosnaLove
treba sad dobro se organizirat , napravit plan i BHF podrzavat i sve ostale navijacke skupine se ujedinit,bice nereda i to velikog , ovo nece proci tako lako.zajebali su se.sada idemo do kraja
al
CITAT(Istok @ 17.05.2008., 15:35) [snapback]154421[/snapback]
Bravo za SDP, jeste da koriste situaciju ali sve je ociglednije da oni koji bi trebali da se bore za bosnjacke, a time i za bosanske interese, nisu to u stanju jer nemaju vremena od svojih talova i medjusobnih prepucavanja. SBiH i SDA su vec davno prodali narod a ovi nazovi "Bosnjaci" sto sjede su IO i na ostalim funkcijama u FSBiH su samo rezultat iste takve politike. Ja znam da ovo nije tema za politike ali na zalost politika je odavno dio FSBiH.

Jos da dodam, nije meni krivo za Dominikovica i Ceku jer i prije ovoga sam znao da je njima do Bosne i reprezentacije stalo kao do lanjskog snijega ali muka mi je na prodane bosnjacke duse u IO i Predsjednistvu. Oni da su htjeli i bili jedinstveni u svom stavu Kodro nikad ne bi bio smijenjen.

Moze li neko postaviti njihova imena da znamo ko su.

Colakovica znamo, lik je izabran za nasljednika Pusine tako sto je dobio manji dio bosnjackih glasova i SVE glasove hrvatskih predstavnika (citaj Iljine glasove) u federalnom fudbalskom savezu. Valjda nam je sve jasno ko je lik...otprilike isto ono sto su bili Armin Pohara ili Jasmin Jaganjac u proslom ratu, sluge Tudjmanove politike.

Dajte pozadinu ostalih bosnjackih clanova IO, da znamo ko su te prodane duse. Fino bi bilo i da BHF (jedino se njihov glas cuje kad su u pitanju oni kojima je stalo do reprezentacije) objavi njihove biografije na svojoj stranici. Kolaboracionisti su gori nego okupatori a oni su upravo to, prodane duse.

ovo je IO

Hamdija Abdić
član I.O. N/FS BiH
Harmen H 15/2
77000 Bihać
037/220-548

Bašić Mensud
član I.O. N/FS BiH
Obala Kulina bana 8
71000 Sarajevo
033/445-449

Raščić Muhidin
član I.O. N/FS BiH
FS BPK - Zaima Imamovića 44
73000 Goražde
038/220-875

Zlatan Mijo Jelić
član I.O. N/FS BiH
Fra Didaka Buntića bb.
88220 Široki Brijeg
039 705 095

Čorić Miroslav
I.O. N/FS BiH
NS HNK/Ž Ante Starčevića 36
88000 Mostar
036/347-840

Živko Marjanac
član I.O. N/FS BiH
Radoje Domanovića 12
78000 Banja Luka
051/328-750

Fikret Mujkić
član I.O. N/FS BiH
Ivana Ribara 2
75000 Tuzla
035/286-495

Slaviša Vujić
član I.O. N/FS BiH
Šabačkih đaka 9
76300 Bijeljina
055/201-947

Ivan Perić
član I.O. N/FS BiH
Fra A.Kačića Miošića bb
80240 Tomislavgrad
034/203-812

Ibrišimbegović Mirsad
I.O. N/FS BiH
Zvijezda 3
72270 Travnik
030/511-778

Ranko Cviljić
član I.O. N/FS BiH
Aleja Svetog Save 59
78000 Banja Luka
051/217-260

http://209.85.129.104/search?q=cache:jskQZ...;cd=3&gl=de

izgleda ovaj mujkic nije glasao protiv kodre, ali nije ni ZA kodru...
al
glupost... ako ne znas sta se desava, onda suti...
xs
CITAT(suljo @ 17.05.2008., 14:54) [snapback]154431[/snapback]
ako se po imenu gleda onda imaju vise srba i hrvata nego muslimana i normalno daje kodro dobijo otkaz sa to sto je on musliman

Suljo, prestani sa glupostima!
Citaj vijesti!
Odluka je bila jednoglasna!

Ako ne znas sta znaci rijec "jednoglasna" - pitaj nekog, i prestani pisati gluposti ako ne znas nista pametnije reci!
Almir
Je li bilo kakvih protesta danas, jucer nesto najavise, sta je bilo?
SemirBosanac
CITAT(Almir @ 17.05.2008., 16:18) [snapback]154438[/snapback]
Je li bilo kakvih protesta danas, jucer nesto najavise, sta je bilo?

Nista...
limeni
muka mi je stvarno od svega sta se desava osjecam se kao da me kamion pokupio. sila je najzadnja opcija za nas. izgleda smo dosli do toga da vidimo da bez sile ove ######e iz saveza ne mozemo istjerat. ovo je genocid sta oni radi sa BH fudbalom, pogledajte da se ni 13 godina nakon rata nismo kvalifikovali za ep ili sp,premijer liga je na dnu. najveci dio krivice za ovo snosi savez. ovaj put moramo ici do kraja da bi ocistli savez od kriminalaca. sa ovim savezom se nikada necemo kvalifikovat, dzaba nam i 11 igraca na nivou salihamidzica i barbareza.
halilne
CITAT(xs @ 17.05.2008., 16:12) [snapback]154433[/snapback]
Suljo, prestani sa glupostima!
Citaj vijesti!
Odluka je bila jednoglasna!

Ako ne znas sta znaci rijec "jednoglasna" - pitaj nekog, i prestani pisati gluposti ako ne znas nista pametnije reci!

nije bila jednoglasna nego 8 : 3 stim da su od trojice koji su glasali protiv smjene dvojica podnjela ostavke na mjesta u izvrsnom odboru

samo sto se javnosti plasiraju lazi da je bila jednoglasna da se sto vise istine sakrije

...........im sve lopovsko reziser.gif
xs
limeni,

taj osjecaj... se moze porediti kao da je rat opet poceo. Vjerovatno zato sto i jeste - ovi u Savezu nam ubise zemlju, domovinu. Prekrsili su primirje koje smo sa njima potpisali kad su Kodro i Bolic dosli na celo bh selekcije. Nisu nam ostavili izbor... moramo se opet boriti protiv "ovih s brda".
xs
CITAT(halilne @ 17.05.2008., 15:34) [snapback]154446[/snapback]
nije bila jednoglasna nego 8 : 3 stim da su od trojice koji su glasali protiv smjene dvojica podnjela ostavke na mjesta u izvrsnom odboru

samo sto se javnosti plasiraju lazi da je bila jednoglasna da se sto vise istine sakrije

Abdić je, kako je rekao, podnio ostavku na mjesto člana Odbora i zatražio da isto učine svi ostali članovi kao i Predsjedništvo Saveza.

Stanje gore no ikad

- Očigledno je da ne možemo voditi ovaj Savez. Sada će stanje u NSBiH biti gore nego ikada - kazao je Abdić, dodajući da nije bilo drugog rješenja osim smjene i da je odluka bila jednoglasna.

Ukoliko imas neki drugi info koji pobija ovu njegovu izjavu, tacnije gdje on kaze da avaz laze da je on to izjavio, izvoli... inace, nemoj molim te...
ermin-jaran
Neznam zasto se osudjuje ostavka Abdica ako se dobro sjecam on je bio taj koji je pridonio tome da dodje Kodro na celo repke nije da ga branim...ali...
ovu novonastalu situacija gdje su dvojica dali ostavku treba mozda iskoristiti jer bi to moglo dati novi sukob unutar IO ....

XS ako je glaso za smjenu zasto je onda dao ostavku nigdje logike...
tarik_pasa
Rekao sam ja vama da se ove ######i biti tesko rijesiti.....
Kakvu su samo klopku napravili Mehi za Iran.....planirano....
Raspad sistema i igraca tipa Papac,Misimovic.....bice puno oprostaja od reprezentacije....tako da mislim kad smo imali igrace velikog kalibra odnosno igrace koji su nas mogli odvesti na EP ili SP nismo iskoristili,jer Pusina i kompanija su doprinijeli tome...Ubjedjen sam da je ovo sve Pasalicevo maslo,jer tip je tezak informacijama tako da su se pojedini u savezu prepali sta bi mogao Pusina lajati.....
Lose nam se pise,repka je na putu u rangu sa Azerbejdzanom,San Marinom,Armenijom....
Hebiga BiH ima rak ranu,koja je neizljeciva znate svi koja je....
Almir
CITAT(halilne @ 17.05.2008., 14:34) [snapback]154446[/snapback]

Ceko i Iljo bili na bht radiju i rekose jednoglasna. A sad je manje vise nevazno, da je pet Bosnjacki clanova -izdajica glasalo protiv situacija bi se odvijala drugacije.
al
CITAT(halilne @ 17.05.2008., 16:34) [snapback]154446[/snapback]

odakle ti to?

odluka je bila jednoglasna...

10 ZA
1 suzdrzani glas
xs
CITAT(ermin-jaran @ 17.05.2008., 15:46) [snapback]154449[/snapback]
XS ako je glaso za smjenu zasto je onda dao ostavku nigdje logike...

Meni ima logike. Zna kakve ce biti reakcije javnosti, a isto tako zna i da u Savezu je to davanje ostavki cista zaebancija i nikad se ne prihvata pa oni svi jadnici budu primorani da se vrate nazad.
Ermine, nije ovo prva "ostavka", a nijedan do sad nije rekao "dajem neopozivu ostavku". Svi se oni vrate nazad, sve je to kolo uigrano.
S druge strane, davanjem ostavke ocekuje da ce biti spasen od javnosti - sto se upravo i desava, nakon jos jedne stranice ce postati zlata vrijedan i teski patriota.

Gluposti, ne vjerujem ja njima nijednom - svi su oni za mene isti.
novoime
CITAT(suljo @ 17.05.2008., 16:16) [snapback]154437[/snapback]
tako sam od kolege zasno

suljo tebe cemo za novog selektora, ali da odma" pozoves ulfeta p.
legionar
ma daj jednoglasno ili manjeglasno isti je qurac... to je već prije bilo dogovoreno kako i šta... oni su znali da Kodro neće odustati od svog stava i na tu kartu su igrali sa ciljem da ga smijene jer bi navodno baš on mogao biti taj koji bi razkrio bandu iz temelja.

Mogu samo apelirati svim ljubetiljima futbala na bojkot svih utakmica u domaćem i reprezentativnom takmičenju... pa nek igraju sai za sebe!!!

Pozz.
feyo
samo bojkot moze pomoci
Robijas
hebes vise te bojkote!!!!!!

sila zakon mjenja!!!!!
afa
a gdje je danas cika munib sa saopcenjem za javnost il ce ona engleskinja slavica da nam se obrati !!!!!!!

Kotromanich
CITAT
I nakon Kodre, Kodrin spisak

Pirić za Azerbejdžan pozvao 22 igrača

Piše: Kulin Ban
Subota, 17.05.08. 17:30.

Denijal Pirić, vršilac dužnosti selektora fudbalske A reprezentacije BiH danas je saopštio spisak igrača na koje će računati u prijateljskoj utakmici sa Azerbejdžanom ili bolje rečeno, saznaje Sport######, iskopirao onaj koji je u ponedjeljak trebao saopštiti smjenjeni Meho Kodro.

Od u posljednje vrijeme standardnih reprezentativaca izostavio je napadača Zlatan Muslimovića.

Pozvao je sljedeče fudbalere: Kenan Hasagić, Almir Tolja, Samir Merzić, Džemal Berberović, Saša Papac, Emir Spahić, Safet Nadarević, Senijad Ibričić, Branimir Bajić, Elvir Rahimić, Sanel Jahić, Zvjezdan Misimović, Admir Vladavić, Darko Maletić, Sejad Salihović, Mirko Hrgović, Dario Damjanović, Branislav Krunić, Miralem Pjanić, Edin Džeko, Bubakar Dialiba i Želimir Terkeš.

Do sada nije poznato ko će sa Pirićem činiti stručni štab 1. juna na zeničkom Bilinom polju u susretu sa Azerbejdžancima? Još nije izvjesno, ni koji će mu se igrači odazvati

evo koji je spisak na dragi kodro sastavio, super je , ma necemo zadugo imati bolje trenera od kodre, d aide posjecuje igrace bori se radi, sto drugi nisu radili, pa sjetite se kako je uspio misimovica i barbareza okrenuti
eh boze dragi sto nas kazni sa ovim savezom
Junky
neki su govorili prije nekoliko mjeseci nemoze gore vako nako, evo dakaz da moze i imam osjecaj da cemo za koji mjesec dozivit jos gori sok nego ovaj a to sve sto smo mi proklet narod... svi smo na rijecima jaki a u dijelima fali dosta muuda...

evo prilika klubovima i navijackim grupama koji misle da ih sudije stete i da se zna ko ce bit prvak... necu ih imenovat al ce se prepoznat... sad se fino lijepo svi ujedine sa BHF i nesto ogromno organizovat
Robijas
CITAT(Junky @ 17.05.2008., 17:57) [snapback]154472[/snapback]
neki su govorili prije nekoliko mjeseci nemoze gore vako nako, evo dakaz da moze i imam osjecaj da cemo za koji mjesec dozivit jos gori sok nego ovaj a to sve sto smo mi proklet narod... svi smo na rijecima jaki a u dijelima fali dosta muuda...

evo prilika klubovima i navijackim grupama koji misle da ih sudije stete i da se zna ko ce bit prvak... necu ih imenovat al ce se prepoznat... sad se fino lijepo svi ujedine sa BHF i nesto ogromno organizovat

sa nama je ako sa naftom, kad mislis da nemoze biti skupla oni jos jednom dodanu koji dolar!!!! malo OT ali u sustini isto
ermin-jaran
hahah cile dobra ti ova sa naslovne strane....sta misle nasi navijaci....!!!

http://www.zshare.net/video/121338721ff805ea/
dincoooo
Treba se mozda na svim nasim forumima, gdje ima tema sport, reprezentacija, savez, fudbal.... apelovati na udruzenje navijaca, jer nije pitanje samo reprezentacija Kodro... vec cijela nsa buducnost sto se tice fudbala i regularnost premier lige.
Edvinx2
Svi ste vi papci, kofol navijaci celika se tuku sa navijacima sarajeva a vamo nemate muda ta izmlatite tu ###### u savezu. sram vas bilo ja samo cekam da neko kaze hamo razbijat sve po savezu a svi ko p""ke sute. I nezasluzujemo mi bolje kad smo tolike p""cke samo vamo neso ja bi ono ja bi ovo pa hajmo ovo dok se ne izmlati posteno nece nikad proc. Pa jebiga ona ###### u srbiji istjera lopove a mi nemamo muda nizasto.

ZALOSNO, ZALOSNO, ZALOSNO
Robijas
CITAT(BH Fan @ 17.05.2008., 18:50) [snapback]154525[/snapback]
Ma hebo ja njima kanafu kojom ce ih u mezar spustit. Dabogda umrli na najvecim mukama. Dabogda ih kastrirali. Bicu vulgaran. To treba nako po serijatu. Objesit i kamenovat na glavnom trgu s tim da bi ja rekao ljudima da im se pishaju po kostima ko moze i da se pos..ere.

Stvarno sam imao nadu vecu nego ikad da mozemo postati neki faktor u tom fudbalu da cemo poceti igrat moderan fudbal i opet ce doci negi jado od trenera i opet ce igrat krekezi i neki lijevi se prodavati preko repke. Ma ludilo. Ja od danas mrzim nasu kvazi reprezentaciju.

pa de jaro nemoja na glavnomtrgu nisu oni to zaslusili!!!!!!
cile
Evo Meho Kodro gost u Centralnom dnevniku...
Robijas
CITAT(cile @ 17.05.2008., 18:55) [snapback]154530[/snapback]
Evo Meho Kodro gost u Centralnom dnevniku...

hocel i biti snimak????
dincoooo
evo i nesto se desilo na utakmici velez-svinsnjski golman neki izgubio dva prsta.
Ma katastrofa kakva ce rekcija sada biti saveza, ima li tu kazne... znaci jos razloga za borbu protiv ovog sitema, protiv saveza.
cile
Halo Centralni

Komentirajte smjenu Kodre - najbolji komentari idu direktno u program.

++387 33 541 740
cile
CITAT(Robijas @ 17.05.2008., 18:56) [snapback]154531[/snapback]
hocel i biti snimak????

Ako nestane struje, nece... icon_mrgreen.gif
efteling
A moze se i glasati na pitanje dana:
Celnici FSBiH su:
1.Mafijasi
2.Izdajnici domovine
3.Profesionalci

E dobro im ovo icon_biggrin.gif
SemirBosanac
Hajd nam cile molim te sto brze postavi to...... biggrin.gif
K_nine
CITAT(Edvinx2 @ 17.05.2008., 17:53) [snapback]154528[/snapback]
Svi ste vi papci, kofol navijaci celika se tuku sa navijacima sarajeva a vamo nemate muda ta izmlatite tu ###### u savezu. sram vas bilo ja samo cekam da neko kaze hamo razbijat sve po savezu a svi ko p""ke sute. I nezasluzujemo mi bolje kad smo tolike p""cke samo vamo neso ja bi ono ja bi ovo pa hajmo ovo dok se ne izmlati posteno nece nikad proc. Pa jebiga ona ###### u srbiji istjera lopove a mi nemamo muda nizasto.

mali nejavljajse. ako ti imas muda idi onda ti njiha razbit. reziser.gif
Robijas
16. 05. 2008 oko 22:00h

Nada Umrla!

U vecernjim satim nada za dobrovit naseg fudbala je zadnji put izdahula i time podlegla teskim bolovima koje je trpila 15 godina!!!!!

Draga Nado neka ti je lahka zemlja!!!! eusa_pray.gif eusa_boohoo.gif
jasco74
Dok ne uspijete doci do snimka CD-a, ja cu vam samo reci da je Kodro dao fenomenalan intervju. Na jedan gospodski nacin je detektovao sve probleme bh fudbala i nije se libio da to javno kaze. Pri tom je opet stavio repku iznad svega i sviju. Na pitanje sta misli ko ce ga zamjeniti je odgovorio da je to nebitno i da nije problem u trenerima nego u Savezu.
Gospodin bio, gospodin ostao.
Robijas
CITAT(jasco74 @ 17.05.2008., 20:17) [snapback]154564[/snapback]
Dok ne uspijete doci do snimka CD-a, ja cu vam samo reci da je Kodro dao fenomenalan intervju. Na jedan gospodski nacin je detektovao sve probleme bh fudbala i nije se libio da to javno kaze. Pri tom je opet stavio repku iznad svega i sviju. Na pitanje sta misli ko ce ga zamjeniti je odgovorio da je to nebitno i da nije problem u trenerima nego u Savezu.
Gospodin bio, gospodin ostao.

mash allah
McCoy
Ko nije zapazio:

Ima na pocetnoj -1/3- Meho u Centralnom

-->> http://www.youtube.com/watch?v=zOH3ZS7jW2U
K_nine

Bosnia-Herzegovina have sacked coach Meho Kodro after he refused to take charge of a friendly against Iran scheduled for May 26.

"We had no choice but to sack Kodro and it was a unanimous decision," said the Bosnian football association's (NFSBIH) executive board member Hamdija Abdic, who stepped down after Kodro's dismissal. "It is obvious that we can't carry on running the FA like this and I have asked the entire executive board and the presidency to resign too," Bosnian media reported Abdic as saying on Saturday.

The NFSBIH scrapped a friendly against UEFA EURO 2008 qualifiers Poland on May 26 in favour of arranging a match with Iran in Tehran, contrary to former Barcelona forward Kodro's wishes.

The body then called off the fixture and Kodro's assistant Elvir Bolic described its acts as "ridiculous". "This is yet another farce premeditated by individuals who will take Bosnian soccer nowhere," he said.

Youth team coach Denijal Piric has been named in temporary charge and his first game will be a home friendly against Azerbaijan in Zenica on June 1.

pokvarenisir
vidi se da je pametan i profesionalni covjek...ali nezna ni on kako da je otjera ###### iz saveza........
Kotromanich
ne urade li bhfanaticosi sta sad u skorije vrijeme i igraci ,jb fudbal , samo se covjek sekira
slapa
Cesto spominjemo pasalica a nije slucajnost. Nemoze se objasniti toliki mazohizam ljudi iz saveza ako nisu kompromitovani necim. Dobar primjer je onaj retardirani sekretar i produzenje mandata. Znaju koliko ce kritika to izazvati i negative paznje media a svi znamo da nisu imuni na medije i kakvih su nervoznih ispada imali kada bi se pisalo protiv njih. Uprkos svemu su istrajali i uradili po svom. Mozda grijesim ali najlogicniji zakljucak je da ih onaj zekan drzi necim u saci. Ipak je on imao uvid u sve dokumente i nema sanse da nesto nije sakrivalo i ne bi me cudilo da ono sto je nadjeno u savezu samo ono sto su morali imati i ono sto su oni mislili da im nemoze naskoditi. Isto to bi se dalo pomisliti i za pasalica jer iz tog saveza se ne izlazi osim pod zemlju i to bi mogao biti neki interni dogovor da on i dalje bude ukljucen u odluke.
Istok
Svi novinari koje je CD kontaktirao su takodje ogorceni sa postupcima FSBiH. Dobro je da se stvorila ova negativna atmosfera prema Savezu, jos samo da tako i ostane. Senad je pozivao i politicke partije da se ukljuce u borbu i da zauzmu svoj stav (zna se i sto je ovo napravio jer iza kriminalaca iz Saveza stoje politicari samo sto ne smije da ih prozove) a sve koji nisu uz Kodru okarakterisao je kao neprijatelje BiH.

Sad ce najinteresantnije biti reakcije igraca. Kodro kaze da im je savjetovao da se uzdrze od izjava i da se ne mjesaju u razmirice izmedju njega i Saveza. Ja vjerujem da ce biti dosta otkaza sa opravdanjem da je utakmica izvan UEFA termina, da ne mogu zbog povreda itd. Nadam se da ce biti tako i da cemo dozivjeti jos jedan debakl u utakmici sa Azarbejdzanom.
terrazza
ma ovo sada treba iskoristiti dok su svi na Mehinoj strani. I novine i televiziju navijace. Jer ako Meho ode a njemu ne treba se dati da ode, onda bas nikad necemo uspjeti nesto promijeniti.
zlatni_ljiljan
ovde samo puska pomaze... icon_sad.gif
BosnianMagican
MOje Pitanje Je Iz Koje ######e Su Izvukli Ovog Jebenog Danijela
McCoy
CITAT(goliath @ 17.05.2008., 22:53) [snapback]154605[/snapback]
Zlatna generacija Dinama iz 1967.

..a sta je radio 41 godinu? tumbleweed.gif
Akif
CITAT(Edvinx2 @ 17.05.2008., 16:53) [snapback]154528[/snapback]

Upravo tako jarane,slazem se potpuno sa tvojim stavom....
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.