Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Senri
###### IM MATER SVIMA, SVE I JEDNOG TREBA POPALITI..

KODRO UZ TEBE JE BOSNA !!!
eldin
Ovo se zove potop nase reprezentacije i fudbala u opste u nasoj zemlji.Zanima me bas kakve ce biti reakcije nasi reprezentativaca.OVO JE BAS , "UZMI UBI PA SE PISTOLJ".
jaco
Ljudi ja neznam sto se tolika prasina pravi Kodro je nesto najbolje sto se moglo bosni desit, covjek je pokazo da nije njihova marioneta.

on je pokazo ono sto oni ######ovi kao muzurovic i i onaj sliskovic nisu smjeli kao sto je mnogima vec to poznato vecina nasi zvijezdi nece igrat .

A nesto najgore sto ce se moci desit to je gubitak pjanica u to najvise sumljam da ce gledat drugi put.
Armin
bojim se da ce pojedinci, ili "vise pojedinaca" nakon eventualne pobjede protiv azerbejdzana, sve zaboravit i opet podrzat savez, repku i Pirica.. isti scenario ko lani, poslje prve pobjede Muzurovih pulena
krusko
Naj gore je sta god mi uradimo savezu godi.neka budu neredi i neka niko od nasih igraca neigra za bosnu npr.pijanic bas nih briga.oni da se boje sta ce biti sa neaseg fudbala oni to nebih radili sta rade.a 100 post ciro ce biti novi selektor.jedino sta moze pomoci je da se svima iz saveza desi ono sto je se desilo jelicu i da dodju nase prijasne zvijezde u savez.a mi da smo slozen narod nama se nebih ni desavalo ovo sto nam se desava ni u politici ni u sportu.ali posto nas boli briga za bosnom tako da nema nista od nas.NAZALOST
ajdin_travnik
CITAT(goliath @ 16.05.2008., 20:50) [snapback]154232[/snapback]
Evo se na Kalman radiju javio momak koji je izgubio prst na Marakani i govori kako je izgubio dio tjela a ulozice sve sto ima da da da se srusi savez!

BRATE, UZ TEBE SMO!!

hvala jarane, sada aBd do kraja da idemo!
ajdin_travnik
CITAT(Ajdin_CaZiN @ 16.05.2008., 20:51) [snapback]154235[/snapback]
Cuo sam to..

P.S: Ajdine_Travnik jesi li uspio zvati?

jesam, ali bio sam malo nervozan i emocije su mi proradile...
Armin
ako neko snima emsiju, nek je postavi za download, please. Nisam se upsio ukljucit na vrijeme.

ajdine budi pozdravljen, neka.. trebaju u svima nama emocije proradit, nema vise labavo
jaco
ajdine svaka ti cast
vandal
cuj sada ovoga kretana sto sada prica blink.gif
svasta..
Mire87
sta ovaj sere koji sad telefonira
junkie
Evo neko ###### od čovjeka iz Kaknja se javilo da brani Fudbalski savez!
DamX
E jebiga, Nek se J****..Sad bi sve u IO namlatijo..Arrrrrgh..

SVI U BIH, DA I VEC JEDNOM SRUSIMO. I SAD DO KRAJA..
parizanin
20:53h Nezvanično se spominje Miroslav Ćiro Blažević kao novi selektor
VelezFC
CITAT(vandal @ 16.05.2008., 22:57) [snapback]154245[/snapback]
cuj sada ovoga kretana sto sada prica blink.gif
svasta..

haha ode iz protesta da slusa radio rs, eh jes me iznenadio biggrin.gif
jaco
cuj te ovog sad izgleda da je i on bio marioneta saveza i dobro kasiro
vandal
CITAT(parizanin @ 16.05.2008., 23:00) [snapback]154249[/snapback]
20:53h Nezvanično se spominje Miroslav Ćiro Blažević kao novi selektor

odakle to sada??izvor??
jaco
ovaj piric je vodio U19 repku
Mili
sta to bi..smanjile se tenzije vec. 4 strane napisane :D:D:D salim se..jednostavno nisu meni jasni ti ljudi u savezu. kako oni mogu mirno spavat..
bilco
prije par dana sam rekao dace mehu smjeniti a dovesti ciru epilog se znao prije danasnjeg dana,znaci definitivno sma otisli miljama unazad da nas nemoze vise nista ni iznenaditi niti se mozemo nadati boljem.
gdjesu oni sto su podrzavali muzurovu repku evo im sada ponovo muzur.
ebem ti fudbal kad ga konji vode.
xs
Kakav ba selektor, ta funkcija vise ne postoji.

Bilo ko da dodje poslije Kodre radice sto mu Savez naredi, a ako vec odlucuju oni s kim ce se igrati onda ne treba cuditi i ako odlucuju ko ce igrati.

Dakle - funkcija "selektor" vise ne postoji, reprezentacija BiH vise ne postoji (ova je privatna).
VelezFC
CITAT(goliath @ 16.05.2008., 23:21) [snapback]154260[/snapback]
Ušanoviću produžen mandat, Kodro na ledu
Petak, 16 Svibanj 2008

Zasto postavljas stare vijesti?
bilco
CITAT(xs @ 16.05.2008., 21:22) [snapback]154261[/snapback]
Kakav ba selektor, ta funkcija vise ne postoji.

Bilo ko da dodje poslije Kodre radice sto mu Savez naredi, a ako vec odlucuju oni s kim ce se igrati onda ne treba cuditi i ako odlucuju ko ce igrati.

Dakle - funkcija "selektor" vise ne postoji, reprezentacija BiH vise ne postoji (ova je privatna).

XS uvijek su ti komentari potpuni tako dase nejma sta vise dodati niti oduzeti.repka privatna ko sada obuce dres repke isti je kao i oni gadi mi se sve ovo.
parizanin
ma ljudi ovo se moralo desit jer KRALJ KODRO nije htijeo da igra po njihovim pravilima.....KODRO SVAKA CAST ZELIM TI SVE NAJBOLJE
ermin-jaran
Da li je savez oficijelno potvrdio ovu vijest o smijeni selektora Kodre..????

Za sad smo procitali nezvanicne izvore Kodro na ledu,Kodro smijenjen,Kodro ce biti kaznjen....konkretno da li je savez potvrdio odluku o smjeni

Sta ima novo iz tabora BHF kakve oni informacije raspolazu...???
bilco
CITAT(ermin-jaran @ 16.05.2008., 21:31) [snapback]154271[/snapback]
Da li je savez oficijelno potvrdio ovu vijest o smijeni selektora Kodre..????

Za sad smo procitali nezvanicne izvore Kodro na ledu,Kodro smijenjen,Kodro ce biti kaznjen....konkretno da li je savez potvrdio odluku o smjeni

Sta ima novo iz tabora BHF kakve oni informacije raspolazu...???

direktna informacija iz sarajeva meho kaznjen i smjenjen zbog neposlusnosti info 100%,novi selektor hrvat sve pocelo kuhati u vezi bolica.kada je meho postavio bolu za menadzera tima brdaric(mislim ovako ili je drugo ime ispravite me)je ostao na ledu tako da hrvatima nije to odgovaralo.iljo ebem li ti ono sto ti kao i komlet prezime
A_Sindrom
Ljudi ba, Dominkovicu i Ceki je stalo da u Bosni nista ne funkcionise.
Ti ljudi su u ratu bili na onoj drugoj strani. Radili na podjeli Bosne. Ono sto nisu uspjeli u ratu to rade danas u miru. Mislite li da njih interesuje sta ce ko od vas reci. Njima je stalo da BiH repka ima sto slabije rezultate. Da ne igra nikako ako moze. Da se zemlja ne promovira u svijetu. Na kraju i da se podijeli izmedju njih.
Sto prije se to shvati prije ce krenuti na bolje.
Nejasna je pokvarenost ovih domacih 'brabonjaka' kao Usanovic, Suljo i dr. koji su osjetili srpsko-hrvatsku ljubav prema Bosni jos '90-ih. Ni jedan od njih da ustane i da kaze pravi problem. Ni jedan da se sjeti da bar kaze ja ne zelim da budem dio ovog vaseg tala. Prodaju sami sebe, svoju djecu, svoju rodbinu, sve nas i cijelu drzavu radi koje hiljade maraka.
Ja za na pozivanje na krv i nerede nisam, ali za otvorene govore jesam. Treba reci pravi problem. A ne upakovati u papir u stilu "sami ce se prepoznati". Pravi problem jest srpsko-hrvatska "ljubav" prema Bosni.
Elektrobosna_JC
ne cekajte nikakve zvanicne izjave jer je Ceko licno rekao da je to istina. A Kodro samo rekao da njemu nije javljeno vec cuo od drugih koji su ga zvali. To su sve rekli na Kalmanu kod Vahe veceras.

mislim i nadam se da je savez ovaj put sebi uzeo malo vise zraka nego sto moze podnjeti i da je sam sebi podapeo. sad su zakuhali vise nego ikad. i vidim neki izlaz nakon par mjeseci gdje se Kodro vraca a Sergej uzima jedno mjesto u savezu. mislim da ovu bitku navijaci nece izgubiti, toliko nije jak ni taj savez
ZikoBajrin
da bi vidio bilo kojeg p****a iz saveza na ulici zdavio bi ga..pojeo bi ga zivog..neka oni ovako nastave ali nek znaju da ce im ove godine jos familija ici na mezarluk ih posjetiti...mamu im k***m...
terrazza
ja ovo stvarno vise ne razumijem. Samo kad cujem IO i Predsjednistvo NSBIH kosa mi se digne. Kao fol trebaju nam pare, zaradicemo na utakmici u iranu 200 000 dm???? U svakom normalnom svijetu ti je ovako

1. ako reprezentacija igra lose, mijenjaj trenera

2- igrac lose forme, ne dobiva poziv za reperezentaciju

3 kao najvaznije IO i NSBIH nije u stanju novcana sredstva da obezbijedi za reprezentaciju, pa mici se sa stolice stoko, pa ako nisi u stanju da nabavis sponzore sta radis onda uopste na toj poziciji. Pa treba rukama i nogama da kopas da nadjes sponzore.
Ako vec imas u planu da sa Iranom zaradis pare za repku, nije problem ali brate u dogovoru sa trenerom. Ovo ako se sada ne razjebe nece nikad.
BosnianMagican
Neznam Ovo Je Stvarno Me Razrocaralo....A ne trebamo biti shockirani pogledajte nam drzavu sa 3 predsenika...Pogledajte ko sjedi u Savezu...Pogledajte ko ce nas predstavljat u Ligu Prvaka.Stvarno sam izgubio nadu za BH sport.
ognjen
... ja sam u soku...

ako ovo ne probudi ljude, neznam stace...
ermin-jaran
CITAT(Coca-Cola @ 16.05.2008., 23:54) [snapback]154282[/snapback]
ljudi treba nako kako je bh fan reko.

skupiti pare i covjeka platiti da rjesi problem.

Daj prestanite pisati gluposti platiti sta..?? neko treba da ide na robiju zbog hayvana , vec pridruziti se BHF i svim snagama koje su za dobro naseg fudbala...

ovaj potez ako je tacan je nepromisljen mislio sam da imaju malo mozga ali sam se prevario belaja ce tek biti.....
ognjen
Znate sta...

Pokusali smo mirnim protestima...

Nemozes pametno sa budalom, vec samo sakom.

SRUSIT SAVEZ! mislim, ono literalno...gradu srusit i sve...
haso
ovo je proslo sve mjere, nemogu da vjerujem da su otkazali Kodru, kako mogu biti tolko glupi, prosto nevjerovatno. Al do kvalifikacija Kodro ce opet biti selektor Akobogda.
aMeL
kako skinem i pogledam onaj video sto je na pocetnoj strani?
almir_juve
Dno dna..nema smisla ovo vise pratiti...gadovi ce nas unistiti..al nije sam NSBIH u pitanju nego kompletna drzava je u ku**u.
ognjen
CITAT(nikolasek @ 17.05.2008., 00:13) [snapback]154287[/snapback]
ljudi ba zao mi igraca koji su bas sad trebali pocvijetai u reprezentaciji , pjanic , ibricic, vladavic,salihovic,i ovi stari igraci pa kodro pa bolic pa barbarez,pa pune tribine sve gori vodimo , haramo po kvalifikacijama, sta ba spanija turska ma kakva belgija , Fudbalska se Bosna i Hercegovina PROBUDILA'....
I onda ovi lagano daju otkaz kodri i svima jer teba im para.. ###### igrace ###### kodru ###### nas navijace

i sad su nam definitivno reklaí jebite se svi i nacija cijea bic kako kazemo mi !!!!!!!!!!!!
a sta cemo sad stvarno raditi!!!!!??????

Razbit im sve sto imaju... neka njima 200.000KM za Iran... Protiv Azerbaijana ima da svaku jebenu stolicu bacimo na teren, da svaki navijac zapali po 10 baklja tokom tekme, da nas cuvari besplatno puste na tekmu i na kraju tekme, juris u lozu!
hadzialmir
u totalnom sam shoku ko da me neko palicom po glavi lupio...nisam citav dan bio na netu i procitam ovo...sta god BHf odluci (iako nisam uvjek njihovog misljenja) uz njih sam, isto tako nadam se da ce se i narod u bosni ovim potezom napokon probudit...nisam slusao kalman ali je li kodro reako da vise ne zeli radit u NS???? posto sumjjnam da ce stoka u savezu ovaj pritisak izdrzati i vratiti ga nazad na radno mjesto....
dincoooo
CITAT(Bosna25 @ 17.05.2008., 00:15) [snapback]154290[/snapback]
skontacces sutra do prekosutra sigurno samo se nebrinite toliko sve ce biti oke!!!!100%

joj vidi cele biggrin.gif nisam te ni prepoznao, hvala ti sto stojis uz nas, ma ti ces rijesiti sve
Mundjo
Mislim da je dovoljno da se ne ide na tekmu, a lomiti stolice i bacati je cisti vandalizam, i to drugovi moji ne placa savez vec klub ciji je stadion. To se radi na gostujucim utakmicama icon_smile.gif

CITAT(ognjen @ 16.05.2008., 22:16) [snapback]154293[/snapback]
Protiv Azerbaijana ima da svaku jebenu stolicu bacimo na teren...

pokvarenisir
CITAT(goliath @ 16.05.2008., 17:36) [snapback]154275[/snapback]
Nema nista novo, a vjest o Kodri jos iz saveza nije potvrdjena. BHF se jos nije zvanicno oglasio, valjda ljudi cekaju potez saveza tj. da se oglase oni zvanicno. Nadam se da su slusali medije i sta narod misli o ovoj temi. Mozda ce sutra, mahmurni shvatit sta su napravili i da nece moci izdrzat ovo.

Ja ode (ponovo) gledat RAMBO 4, a zamisljacu da su oni losi momci iz filma, clanovi IO-a i celnci saveza.. Mozda mi bude lakse..

Vodza BHF se oglasio nesluzbeno preko puta radio Kalman i rekao da ce se neke stvari planirati, poziva sve gradzane BIH na bojkot utakmice sa azerbejdzanom, jer to nije neka ekipa da se radi ista posebno...vidi se da je i on malo u soku, jer ovakav potez su mnogi ocekivali, al niko nije mislio da savez ima m.u.d.a. za vako nesto...

al eto....vidjet ce mo sta ce biti
efteling
Kodro nesmije prihvatiti otkaz tek tako nego ih predati na sud i to uz najbolje advokate pa da se farsa malo zakuha i cirkus da se nastavi al u njihovoj avliji,tu mu trebaju pripomoci ljudi koji su godinama oko saveza jal kao igraci jal kao poslusnici koji su dosli tobe.
Uvijek ima materijala za sud, a onda se to da nadogradjivati do u nedogled.
Vrijedi pokusati ....
inet.usr.ba
Poslano na info@uefa.com, i preko http://www.fifa.com/contact/form.html
--------------------------------------------------------------------------------------
Hi,

Bosnia and Herzegovina is country with tradition of good, smart people, but filled with corruption in all the institutions, driven by politicians who started conflict in 90s. The most people work in public sector, and once they get positions there - by law in Bosnia and Herzegovina - they have job for life. In the most cases positions, especially the very high ones, are filled with people, who 'satisfy' job criteria on the way to bribe members of committees that evaluate candidates. Once they get job not suitable for, they continuously make damage and frustrate consumers of their services.

One of the typical examples of those are jobs in Football Association of Bosnia and Herzegovina (FSBH).
Football in our country is not just game. Kids and teenagers play football in houses, schools, forests, in the fields where they look after cows, pigs, ... We have/had so many world famous football legends, who are continuously trying to help football in our country, but people in FSBH are not giving them close.
People from FSBH don't have any passion for football, they don't contribute to the development of football at all. Worse, they kill it.
1 or none leader in FSBH speak foreign language, even their mother language is on the level of primary school.
The most of them don't have proper education for what are they doing. The most of them didn't play any role in football, before coming to those positions. Some of them are on trials for financial malversation.

They don't know anything about football, they are not good at administration. They failed number of times.
Football fans are so disappointed number of years, number of demonstrations took place, but nothing is changing. We can't change it.
System allows changes only if those dishonest people resign themselves.

The only thing changing is the manager of the national team.

Yesterday they gave notice to Meho Kodro (ex famous Barcelona player), who came just two months ago. After FSBH failed to organize friendly match with Poland, they agreed to play friendly in Iran, without consulting Kodro. Kodro wasn't happy with it, didn't want to go there, and they let him go.
Btw. Iran is the most preferred destination for FSBH, because Iran is paying ~200K $ for a match, and our team goes there almost every year.

We are desperate.

Please help us tidying up our football because it is our pride.

Thank you very much.

A fan
SuperUstipak
ma sve je u dure goliath-e, sto se nas tice - svi mi znamo za sve ostale nase portale sportske, a svi ipak dolazimo ovdje.
SuperUstipak
hajmo pisat platini-ju
BrcanskaMalta
razocaran sam do bola :(

evo tri sata razmisljam sta da napisem. ko da mi je neko umro (nedo Dragi Bog).

necu da psujem i jebetam iako to jako puno zelim, jer mislim da je sve receno na zadnjih 8-10 stranica ove teme, te nije u redu da ponovaljam.

Predlazem slijedeci korak za nas forumase, drkadzije (ukljucuji i samog sebe) koji nece biti u mogucnosti da prisustvuju organiziranim protestima/napadima na savez (iz raznih razloga, lokacija gdje su trenutno situirani, itd..):

Moze li neko naci e-mail adrese, facebook, myspace profile, oficijalne web-stranice nasih Reprezentativca kako bi ih kulturno zamoljeli da se pod a) izjasne javno u medijima da stoje uz Kodru i Strucni stab, i pod b) da ce bojkotovati, te da se nece odazvati na pozive u reprezentaciju sve dok Kodro i Strucni stab ne budu vraceni na svoje funkcije.

Barem na taj nacin mozemo izvrsiti kojekav pristisak, te mozda na mali nacin doprinjeti predstojecoj borbi protiv ######i iz saveza.

Svi prijedlozi kako bi pomogli (pa to bilom putem interneta) nasoj legendi Kodri kako bi se vratio na kormilo repke su dobrodosli.

"sutnja znaci slaganje"
efteling
Hajmo mi zvati nenu Fatu u Srebrenici, ona ce nama reci kako se sa bagrom radi ovo sve je schuplja a pgotovo ta pisma FIFI, UEFI, Mischelu,Komsicu,i sta ja znam kome....
SuperUstipak
moze nesto ovako pa kopirajte i saljite gdje god stignete.

To whom it may concern,

Yesterday marked another day of frustration of all Bosnians and Hercegovinians around the world. Our manager, Meho Kodro, a fan favorite, has been let go.

But this isn't just about a manager. It's about the continuous corruption displayed by the uneducated and corrupt Football Federation of Bosnia and Herzegowina.

All we ask of FIFA/UEFA is to look into this situation closely. Open your eyes and you will see what exactly is going on.

To give a quick example,
Our late president of the federation, Milan Jelic, was also part of the government of Republika Srpska, which is a clear violation of FIFA rules. He has been known to publicly say that he is no fan of Bosnia, and that he cheers for Serbia when we play against each other. His son (who is far from talented), was appointed captain of the U-21 National Team at the "ripe" age of 18. He has been a terrible disappointment, and still does not play competitive football, but still gets the call-up to the National Team. If his last name was something other than Jelic, he would not have ever come close to wearing the National Team Shirt.

Bosnian football legends, such as Elvir Bolic, Hasan Salihamidzic, Sergej Barbarez, Mehmed Bazdarevic, Vahid Halilhodzic, as well as most recently, Meho Kodro, can all provide clear details and evidence for the initial premise that the football federation is run by corrupt politicians/criminals.

Currently there is an ongoing investigation into our house of football for money laundering. But the way things go in our country, nothing will happen in the end.

For the sake of football, please help the fans of Bosnia and Herzegowina in this upcoming fight against our Football Federation. We have tried everything over the past years, even a 13-player "boycott" of the National Team - and nothing has worked. We need FIFA, UEFA, and its governing bodies to intervene and finally help create a football federation in Bosnia and Herzegowina that will finally do the minimum, such as:

- Scheduling friendly games in the dates provided by FIFA/UEFA, so that clubs are required to let their players go.

It has been a tactic for our football federation to schedule a friendly game when no normal european club would let a player go. They use such a date to call up numerous players from the lower leagues. The unknown player gets to be a "Bosnian International" which raises his value, so by the time this new "Bosnian International" makes a transfer to another club, a part of the deal (money) goes to the House of Football in Bosnia. This has been going on for years and has severely handicapped our football.

- Not allowing agents of players to have an influence in the selection process of players.

- Hiring only QUALIFIED people to run the Football Federation (university degree, multilingual, etc). Currently it is run by people that couldn't pass a regular reading and writing exam in their native language, let alone English, Spanish, German, or French.

- Doing their job, such as completing the necessary paperwork for players that are willing to play for bosnia ON TIME. (Miralem Pjanic case for instance.)

The list goes on, and it may sounds obvious. But NOTHING obvious and easy works in the House of Football in our country.

For the sake of football, and for the integrity of football, you must act. The fans would be happy if we didn't even play in the upcoming qualifiers, as long as this is finally settled. We expect support from FIFA and UEFA in our ongoing fight against corruption and the slow and painful death of football in Bosnia & Herzegowina. Don't let us, and the rest of the world, down.

Thank you in advance,
a concerned/angry fan.
SuperUstipak
evo ja sam nesto nabrzaka napiso.

ako imate neke predloge, sta sam trebo dodat, sta izbrisat, samo recite.
evo sad sam slao nekom generalnom emailu FIFI, a napiso sam da u slucaju neko ovo cita koji nema pojma, nek forwarduje to pismo nekom koji zna i moze pomoc.

Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.