Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
legionar
U Kolumbiji ubiju trenera za nesupjeh ovdje nam i nedaju opciju da se šta popravi... neznam više ja ću se prihvatiti nekog drugog posla jer ovo je ektremizam šta radi naš savez!!
SuperUstipak
nije ovo vise za mene...
bicu ja maneken
TrueBlue
Najvise mi je nas zakorjelih zao icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Blunt
Nista drugo nisam ni ocekivao od 'naseg' dragog saveza... ovo je stvarno preslo sve granice. pa ko su ti bjedni klosari da samo tako mogu da sutaju nase legende, dabogda im ovo bila zadnja odluka u zivotu ....
Cartman
Jednu stvar ne razumjem, odlucili su da ne igramo protiv Irana, ali Kodri daju otkaz zato sto on nije htio igrat protiv iste drzave??? Nidje veze.
DamX
Sa vakom bagrom nemoze se razgovarat..Palije u ruke i udri..nema druge.. icon_mad.gif
bennymadzida_2
Kodro smjenjen, Pirić vodi reprezentaciju

Ono što smo tokom dana i najavljivali ovoga trenutka je, nažalost i definitivno potvrđeno – Meho Kodro više nije izbornik Bosne i Hercegovine.

Izvršni odbor N/FSBiH odlučio je na današnjoj maratonskoj sjednici da izglasa nepovjerenje izborniku Mehi Kodri zbog otkazivanja poslušnosti.

Današnja sjednica bila je puna preokreta, a okončana onako kako niti jedan ljubitelj nogometa u našoj zemlji nije mogao očekivati – otkazom izborniku.

Članovi IO su potvrdili da je utakmica s Iranom definitivno odgođena, dok će našu reprezentaciju protiv Azerbejdžana predvoditi Danijel Pirić.
legionar
ovo je nacionalna sramota, pa zamisli koće ti više doći raditi za male pare ko što je to Kodro prihvatio... stvarno su bjednici... mislim da su na redu igrači oni će staviti tačku na i. Ako su pravi trebali bi opet napraviti pismo o bojkotu igrača jer ova sad situacija gora je nego ona iz 2006. Bijedno do kraja!!

IGRAČI VI STE NA REDU DA IGRATE IGRU DO KRAJA!!!
Robijas16
sto i ostali clanovi saveza nekrenu vise lagano putem prema milanu jelicu ...

ovo bash nidje veze .... napokon selektor kojem je mjesto tu ...sve super... i sada ovo ...

rad 200.000 eura sto shugavci u savezu nece dobit rad tekme sa iranom ...boze sacuvaj ..sramota ..fuj ...gadi mi se ...

volim te bosno ! bih.gif bih.gif
pokvarenisir
ma ohladice se raja do kvalifikacija...i protiv azerbejdzana ako bude nereda...koga briga...

nesto se drugo mora smislit.....al eto nemogu mislit sada.......jedina sto mislim je kako koknut nekoga iz saveza!
Schlager
1-Ja izrazito mrzim kriminalce u Savezu i gade mi se,zelio bih da svi odu na dozivotnu,i Dominkovic,i Colakovic,i Ceko,i Pasalic i svi ostali i da na celo Saveza dodju dobronamjerni ljudi
2-Ne podrzavam ni Kodru,nije selektor zaduzen da odredjuje sa kim ce se igrati i da bira utakmice i vodi racuna o finansijama u Savezu.Ne mogu zamisliti primjer u svijetu da neki selektor odbije da vodi tim na nekoj utakmici koju je Savez ugovorio!
3-Jos manje podrzavam bojkot,jer igrati za drzavu je cast.Bosna i Hercegovina je mnogo starija od ######i koja vodi Savez zadnjih 15-tak godina i koji ce ostati na djubristu istorije.Taj bojkot bi jedino obradovao protivnike BiH u predstojecim kvalifikacijama,uostalom kao i u ovim prethodnim gdje sam uvjeren da bi se BiH plasirala na Euro da nije bilo bojkota!
4-Podrzavam sve metode borbe (ruzno je priznati,ali i nasilne),BH Fanatikosa i svih koji zele dobro BiH fudbalu,protiv celnika Saveza.

Vidim da se niko ne slaze sa mnom ovdje na forumu i da svi podrzavaju Kodru a osim toga i pozivaju na bojkot,ali uvijek volim iznijeti svoje misljenje pa cak i po cijenu da je usamljeno.
legionar
imam osjećaj da su presli sve granice ova situacija se neće tako lako smiriti... ovaj Čeko je tu bio glavni m.amaru mu hebem!!!
ajdin_travnik
ja jos uvjek ne vjerujem da je dobio otkaz. dok se on sam ne izjasni, necu i nemogu ovo da povjerujem!!!!
bennymadzida_2
Tom savezu nije iteres SPORT, nego Mafija, lova, droga, kokain, kuce, Auta, zene, kupanje, Liga Sampiona, Kup UEFA... EP, SP da gledaju druge repke i ekipe... a za nasom BiH njiha to ne itersuje...
Oni ovo radenamjerno, da Pjanic ne zaigra za BiH jeli onda nece moci da palmude ipak igrac koji ce biti AS za koju godinu... nezele Mehu Kodru sto je igrac bio i AS, sto radi profesionalno kako i treba, nece Bolica zato sto sve kaze kako je i bilo... sve sto su uradili onu su to planski uradili da samo stisaju situaciju doveli Kodru i Bolica i igrace, a kasnije otjerali njiha radi Irana....
Sve rade oni planski... njima je u glavi sada EP da gledaju o zaradznih para koji ide Savezu.... UBICE SPORTA
VelezFC
CITAT(Cartman @ 16.05.2008., 21:02) [snapback]154133[/snapback]
Jednu stvar ne razumjem, odlucili su da ne igramo protiv Irana, ali Kodri daju otkaz zato sto on nije htio igrat protiv iste drzave??? Nidje veze.

ima veze, savez nece da im selektor bude neko ko razmislja svojom glavom
oni hoce nekoga ko samo klima glavom i vise yes yes
legionar
CITAT(Schlager @ 16.05.2008., 21:09) [snapback]154144[/snapback]
1-Ja izrazito mrzim kriminalce u Savezu i gade mi se,zelio bih da svi odu na dozivotnu,i Dominkovic,i Colakovic,i Ceko,i Pasalic i svi ostali i da na celo Saveza dodju dobronamjerni ljudi
2-Ne podrzavam ni Kodru,nije selektor zaduzen da odredjuje sa kim ce se igrati i da bira utakmice i vodi racuna o finansijama u Savezu.Ne mogu zamisliti primjer u svijetu da neki selektor odbije da vodi tim na nekoj utakmici koju je Savez ugovorio!
3-Jos manje podrzavam bojkot,jer igrati za drzavu je cast.Bosna i Hercegovina je mnogo starija od ######i koja vodi Savez zadnjih 15-tak godina i koji ce ostati na djubristu istorije.Taj bojkot bi jedino obradovao protivnike BiH u predstojecim kvalifikacijama,uostalom kao i u ovim prethodnim gdje sam uvjeren da bi se BiH plasirala na Euro da nije bilo bojkota!
4-Podrzavam sve metode borbe (ruzno je priznati,ali i nasilne),BH Fanatikosa i svih koji zele dobro BiH fudbalu,protiv celnika Saveza.

Sretno.

ti il si zalutao il si spavao zadnjih 10 godina? Ko tebe pita šta ti misliš pa ljudi su ovdje godinama svaki dan na forumu i ti dođeš da bih nam razložio kako bi ti to...
Cartman
U sta cete da ce Ciro bit novi selektor? Ona ###### Dominkovic je prvo zelio Kranjcara, ali nije uspio, sad hoce drugog rvata. Zato treba zapalit stadion protiv Azerbejdzana.
VelezFC
CITAT(Schlager @ 16.05.2008., 21:09) [snapback]154144[/snapback]

Sretno.

Ti ko da si s Marsa pao. Selektor odgovara za rezultate i svaku utakmicu on MORA odobriti.
legionar
na vrsti je BHF sa smišljenom tatikom i medijskim upozorenjem svih igračima da na bojkot utakmica reprezentacije. To oni i žele da prodaju kojeg novog "talenta" dok bi naši u tom primjeru dizali standard za to. Jao jao... BHF treba se udružiti u veliku medijsku organizaciju sa sjedištima u većim gradovima evrope i preko medija upozoravati na nepravilnosti (ne nepravilnosti nego totalan raztur BH futbala). Ovako više neide pred svaku utakmicu treba raju osvjestiti o tome da podupiru kriminal i štetno djeluju na razvoj namilijeg nam športa.

Almir
CITAT(Schlager @ 16.05.2008., 19:09) [snapback]154144[/snapback]
Vidim da se niko ne slaze sa mnom ovdje na forumu i da svi podrzavaju Kodru a osim toga i pozivaju na bojkot,ali uvijek volim iznijeti svoje misljenje pa cak i po cijenu da je usamljeno.

Halo ba, cuj ne podrzava Kodu rolleyes.gif, da savez radi kako i sta bi trebao ne bi do ovoga ni doslo, samo lovu hoce eto sta, ######a mi i saveza, kao i drzave. Zali boze navijaca ali i igraca, dopizdilo mi je ovo palamudanje kakav bojkot samo revolt tu pomaze. A kad nas bude sad novi Ciro, Cico, Stepi zajaho, njega ces podrzavati, jasta.
Ed0
CITAT(adidas @ 16.05.2008., 19:15) [snapback]154153[/snapback]
Druze bojim se sad samo da Pjanic ipak nece igrat za nas.... Pa mi sa ovog Foruma bi bolje vodili taj SAVEZ. I radili bi u Interesu BiH a ne naseg Dzepa. Neshvatim nikako one Bosnjake u SAVEZU, Jer oni Bosnu nemaju u Srcu? Jer nisu Patrioti ? Pa OK, nemoraju ni bit ,ali kao Bosnjak bit Protiv Bosne i Hercegovine to mi necvakne u Glavu.
joj pustam koju staru i vadim Sljivovicu da se nacugam fino.
NFSBIH = NEPRIJATELJ BOSNE I HERCEGOVINE BROJ 1

Sabahajrula druze, u Bosni je najvise takvih nazalost. Preporucio bih ti da pogledas malo zbivanja na politickom polju u BiH.

No da se osvrnem na temu. Dakle nista iznenadjujuce. Kodro nije finansijski tanak kao Muzur i Baka sto su bili pa da bi se sa njim moglo taslaciti do mile volje.
Sad bi bilo dobro kad bi se sve navijacke skupine u drzavi udruzile protiv ovih uhljeba iz saveza, jer bojim se da BHF sam ne moze odraditi posao.
Skunk
Savjetovao bih svim forumasima da se suzdrze od izjava , bice krvi, ubistava i slicnih takvim jer u slucaju da dodje do necega ovaj forum bi bio pod istragom i neki od clanova samim tim, zato je najbolje da prepustite vrhu BHF da odluci kakve ce poteze povuci i sta je raditi u buduce.
Samo mogu reci da je doslo vrijeme da se povuku neki radikalniji potezi od dosadasnjih i da se to smece od ljudi konacno skine sa trona.

Sretno nam
VelezFC
CITAT(Ajdin_CaZiN @ 16.05.2008., 21:26) [snapback]154166[/snapback]
Ako je definitivno da ce biti protesti u ZH i ja dolazim jer sam iz SG

Al ce se usrati Munib & co kad cuju da je tamo u Svicarskoj neko protestovao..... rolleyes.gif
Nidje veze, savez je u Sarajevu
edin mehic
bas me interesuje ko ce igrat za bosnu pa poderet ce nas azerbedzan ko nista necemo znat gdje smo
VelezFC
CITAT(adidas @ 16.05.2008., 21:34) [snapback]154175[/snapback]
Neradi se u Munibu nego o SAVEZU. Samo neka FIFA vidi par Bosanskih Navijaca kako galame i vicu. Odma ce kontat da OPET nesto nije uredu u NFSBiH

Nije mi jasno da neko ocekuje da nam FIFA pomogne. Pa i oni sami su leglo korupcije, zaboli njih ###### za nas.
Skunk
CITAT(goliath @ 16.05.2008., 20:33) [snapback]154173[/snapback]
Ma daj, pa nije dotle doslo.. Kakva istraga bolan??
Svako ima svoje misljenje i dosta nas je ljutih ovdje. Bas ce neko otic pravit pakao i ubijat ljude..

Nikad se ne zna druze i mislim da ishitrene izjave bitce krvi i tome slicno uopstenisu sad na mjestu a ima nas svakakvih i nista nije iskljuceno zato je mozda bolje malo se suzdrzati.To je moje misljenjea ako ti mislis drugacije pali onda druze nema frke. Sve sto sam napisao je dobronamjerno.
novoime
evo poceli su se pojavljivati "diskutanti" sa jednocifrenim brojem poruka.
porucio bi ,mogu kako hoce ali ne i koliko hoce...
######ovi, opet cete ga popusiti...
Skunk
CITAT(novoime @ 16.05.2008., 20:41) [snapback]154183[/snapback]
evo poceli su se pojavljivati "diskutanti" sa jednocifrenim brojem poruka.
porucio bi ,mogu kako hoce ali ne i koliko hoce...
######ovi, opet cete ga popusiti...

Pretpostavljam da je ovo bilo meni upuceno. Mogu samo da ti kazem da sam ja bio korisnik ovog foruma kad ti druze nisi znao za njega a druga stvar, ne znac ako neko puca desetine poruka dnevno da je nesto pametnji i da bolje zna ,trece mani se tih mahalskih i malogradjanskih prica jer mi je pun racku takvih poput tebe. Zato bolje zaobidji
beg
e moji ljudi.kakva drzava takav i savez.sve ti je kod nas ovako.gdje god da pogledas.
tuzan sam razocaran sam,neznam sta da kazem.dabogda ih nestalo sa ove zemlje,tih zlobnika koji mrze svoju zemlju,koji bi mamu svoju prodali za pare.sram ih bilo.dabogda neimali za hljeba.
neznam sta da ka zem...raja neznam sta da se radi.treba ih pobiti ja mislim,nanjeti im stetu,fizicki,psihicki,finansijski.nesta se mora naci pa bar da malo osjete da ima nas koji ovu zemlju volimo i koji joj zelimo dobro i napredak.i da smo spremni na sve samo da im pokazemo da necemo sve trpiti...
m..e im se naka.r.AM
dincoooo
CITAT(Skunk @ 16.05.2008., 21:31) [snapback]154169[/snapback]
Savjetovao bih svim forumasima da se suzdrze od izjava , bice krvi, ubistava i slicnih takvim jer u slucaju da dodje do necega ovaj forum bi bio pod istragom i neki od clanova samim tim, zato je najbolje da prepustite vrhu BHF da odluci kakve ce poteze povuci i sta je raditi u buduce.
Samo mogu reci da je doslo vrijeme da se povuku neki radikalniji potezi od dosadasnjih i da se to smece od ljudi konacno skine sa trona.

Sretno nam

Pa to potpisujem, moramo svi stati rame uz rame i BHF i navijaci, ljubitelji fudbala sto nisu clanovi, nema druge vise ili sad ili nikad do kraja se mora.
Nadam se samo da ce biti nekakvih informacija gdje ce poceti demonstracije i kada da se skupi raje sto vise.

A ovo za zürich, ma nema od toga nista cuvajte snage za zgradu saveza u sarajevu, ovi ce nam se samo smijati sada samo radikalno
pozdav

bas sam razocaran ovim sto se desilo ma dno u nasem fudbalu ...
novoime
CITAT(Skunk @ 16.05.2008., 21:46) [snapback]154186[/snapback]
Pretpostavljam da je ovo bilo meni upuceno. Mogu samo da ti kazem da sam ja bio korisnik ovog foruma kad ti druze nisi znao za njega a druga stvar, ne znac ako neko puca desetine poruka dnevno da je nesto pametnji i da bolje zna ,trece mani se tih mahalskih i malogradjanskih prica jer mi je pun racku takvih poput tebe. Zato bolje zaobidji

nemoj se paliti, tvoj broj je dvocifren...
i govorim o kontekstu upucenih poruka. promisli prije nego pucas
SuperUstipak
iznenadjen i uvrijedjen
pokvarenisir
CITAT(VelezFC @ 16.05.2008., 15:37) [snapback]154180[/snapback]
Nije mi jasno da neko ocekuje da nam FIFA pomogne. Pa i oni sami su leglo korupcije, zaboli njih ###### za nas.

albanija je manji kolac od nas...pa je fifa reagirala.....nikad se nezna....50tak ljudi ispred fifine zgrade u cirihu nebi bilo lose
ANARHIJA
CITAT(pokvarenisir @ 16.05.2008., 14:55) [snapback]154192[/snapback]
albanija je manji kolac od nas...pa je fifa reagirala.....nikad se nezna....50tak ljudi ispred fifine zgrade u cirihu nebi bilo lose

Varaš se. Albanija je dosta veci kolac i zalogaj nego što smo mi.
Robijas16
CITAT(Cartman @ 16.05.2008., 21:14) [snapback]154150[/snapback]
U sta cete da ce Ciro bit novi selektor? Ona ###### Dominkovic je prvo zelio Kranjcara, ali nije uspio, sad hoce drugog rvata. Zato treba zapalit stadion protiv Azerbejdzana.

a dje ces to ba ?? haha ...shalu na stranu ...

vidi ce se kak ce ovo se nastavit sljedeci dana ...al sve u svemu ..nepishe nam se dobro tumbleweed.gif
SuperUstipak
*ebiga i kad je Jelic bio u vladi RS i predsjednik saveza, nije fifa reagirala.. tako da cisto sumnjam da bi sad.
mislim da smo svi sad konacno udruzeni. treba stati Bolicu, Kodri, i ostalim ljudima koji zele dobro za nas fudbal i drzavu rame uz rame i tako sve DO KRAJA.
ZIJANCER_SA
CITAT(adidas @ 16.05.2008., 21:52) [snapback]154190[/snapback]
Dodik veceras najsretnji u BiH.

Nije mi nikako jasno, kako ovi iz SAVEZA da se neboje posljedica? Koji "AS" imaju u rukama?????

Ma nemaju jaro nikakav osim sto su to ljudi bez imalo morala i stida i sto su to ljudi kojima nije bitan uspijeh nase repke ili opcenito naseg nogometa. To je jedna bagra koja je zasticena sa svih strana i kojoj nemoze u ovoj drzavi niko nista (mislim pravno), to je jedna skupina lopova koja je sebi sama izradila statut i zakon gdje je lakse oboriti Ustav zemlje i ponistiti nego te njihove akte.Sami sebe biraju i sami odlucuju o sudbini naseg nogometa negledajuc i neslusajuc javnost i sta kaze vecina nego samo njih 10-15, jadno je ovo sve i zalosno.
Nema nam napredka osim ako se BHF neorganizuje i uputi apel svim navijackim skupinama sirom BiH i dijaspore da svi zajedno se dignemo na noge i pokusamo radikalnim demostracijama nesto odraditi i tu ###### jednom za sva vremena otjerati, ali ponavljam bukvalno svi skupa sa BHF-om na celu i maximalno da podrzimo Kodru i njegov strucni stab.
bennymadzida_2
Saznao sam dace sutra u SA biti protesti u 11 sati...... ovo sam dobio od jarana iz SA malo prije zvao sam ga i kazao je dace biti haus dole sutra ukoliko se pojavi veci broj... neke planove vec smisljaju da pocnu paliti Auta njihova i neki zele savez da spale u toku noci... tako sam cuo.. od jaran koji je sada u SA na godinjem... nesto se spremam !?
Zloca
dabogda krepali svi u savezu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KODRO voli te BIH
al
kodro prica na radio kalman...

http://195.222.33.217:8081/listen.pls
SuperUstipak
najveci je problem u tome sto ima "njih" 100 puta vise nego nas.
mi da zapalimo svaki stadion, i da im nabijemo neznam ni je koliko $$ kazne, ko ce doci poslje njih? kakva je procedura? ko moze postati clan IO? jel se opet mora neko PRIJAVITI da zeli biti selektor? kako ce se novi predjednici saveza izabrati? nije to bas tako lako - iztjerat mafiju OK, ali ko ce doci na njihove fotelje? druga imena, mladji ljudi, mozda jos gori. Tako da sve dok se cijeli nacin izbora IO promjeni, bice nama odprilike isto.
Allenn
Bosno Volim te. Kodro volimo te. Vrijeme je da svi ustanemo. Ja za pocetak pisem Komsicu. Nek se bar upozori policija da ne dira nase navijace na protesitma. http://zeljkokomsic.blogger.ba/
Zlatko_BiH
ode sve u pm...pjanic, kodro
DamX
Sad mozemo reci papa i Pjanicu
Anel
Nemogu da vjerujem!

Ovo je Katastrofa
pokvarenisir
hvala za link ....ceko prica na radiju...misli da je ispravan potez...nije bilo drugog rjesenja...zao mu kodre....pita se ko bi trebao voditi fudbalski savez se pita on?
Red Bull Salzburg
sad bi bilo dobro da ne igramo nikako, trebal obi malo veceg belaja napraviti na sledecoj utakmici u Zenici, kao prvo da kazna bude veca od onih 120000 $ sto ce dobiti u Iranu, kao drugo taj belaj mora biti tako dobar da nas uefa kazni za jedno 5 god. da ne igramo a kao trece kad nebudemo igrali tih 5 god imacemo svi svoj mir i obratiti paznju boljim stvarima u zivotu!!!!

Zalosno i jadno ali nazalost istina!!! Evo sad na vjestima kazu da Kodro nisu mogli dobiti telefonski (bio ugasen mobil) a onaj zgoljo Iljo dao telefonski izvjestaj, rece da ce neki voditi team u Iranu (ne zapamti ime) a da ce 4 Juna odluciti ko ce biti novi selektor, dobar termin za velliki bojkot posle Zenice (mislim bice svi prisutni, nesto bolje se ne moze desiti)

ajdin_travnik
dajte mi broj da i ja nazovem u emisiji
dincoooo
CITAT(bennymadzida_2 @ 16.05.2008., 22:07) [snapback]154200[/snapback]
Saznao sam dace sutra u SA biti protesti u 11 sati...... ovo sam dobio od jarana iz SA malo prije zvao sam ga i kazao je dace biti haus dole sutra ukoliko se pojavi veci broj... neke planove vec smisljaju da pocnu paliti Auta njihova i neki zele savez da spale u toku noci... tako sam cuo.. od jaran koji je sada u SA na godinjem... nesto se spremam !?

Eh jarane nek si ti napisao ovdje sve i kako da znaju dusmani da fino docekaju sa palicama:lolcina:
dovoljno je bilo samo spomenuti da ce biti sutra u 11h demonstracije ostalo se zna logika ...
junkie
Po meni je ovdje stvar kristalno jasna, ne treba pravit cirkus na utakmicama jer ne treba ni ići na iste.
Igrači koji imalo vrijede treba da bojkotuju repku!
Imamo onda sljedeću situaciju:
  • u Savezu nema love;
  • reprezentacija nam postaje u rangu San Marina, što će reći ne može se više ni prodati poziv u repku, jer igraču faktički ništa ne znači "vi za vi" dalje prodaje.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.