Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
mini1
Kodri i nije bas toliko stalo da bude selektor
cim bi tako olako dao ostavku .
azy
CITAT(mini1 @ 16.05.2008., 13:26) [snapback]154038[/snapback]

Kodri nije stalo da po svaku cijenu bude selektor, sto znaci da njegov nivo nije lizanje necijeg dupeta, prljanje obraza, unistavanje nogometa u zemlji ibrukanja cijele nacije! Kodro i Bolic su nesto najbolje sto nam se moglo desiti u reprenzetaciji!
K_nine
CITAT(mini1 @ 16.05.2008., 11:26) [snapback]154038[/snapback]

Jel to on treba biti kao muzurovic i baka pa da radi sta god lopovi iz saveza hoce? lolcina.gif
Akif
Situacija je bas teska,ali treba biti uporan protiv tih ######i u foteljama.
Lahko je se povuci ili predati ali muka je se boriti sto to Kodro i Bolic sigurno znaju.
Akif
Ovi tipovi koji zale sto nisu prekodrinasi ili prekounasi nek se malo zabrinu po pitanju njihovog licnog identiteta jer ga sigurno ne znaju.
Zakazite neki sastanak sa iljom ili cekom pa ce vam ga oni odrediti......
Akif
Sve mi je jasno ali jedno nije....
Zasto se danas nisu organizovale neke navijacke grupe,BH Fanaticos ili ostale sportske patriote BiH,pa da se malo vrsi pritisak na tu ######,jednostavno da him se da do znanja da smo slozni i da nam nije svejedno kakva ce odluka biti.
Ako nam ode Kodro otisli smo svi,i Kodro i ###### i mi i ko zna kad cemo se vise vratiti.........
ZIJANCER_SA
Kodro definitivno neće u Iran

Meho Kodro definitivno neće voditi reprezentaciju Bosne i Hercegovine na prijateljsku utakmicu s Iranom koja zakazana za 26. maj.

Ne mijenjam mišljenje tako lako. Ostajem pri onome što sam rekao. Ja i moj stručni štab nećemo ići u Iran, rekao je za Dnevni Avaz Kodro.

Danas će Izvršni odbor raspravljati o slučaju Iran, a ukoliko kojim slučajem potvrde utakmicu, sve je izglednije da će doći do prekida suradnje sa selektorom.
K_nine
Imal isto novo? sta su odlucili?
ognjen
CITAT(ZIJANCER_SA @ 16.05.2008., 14:50) [snapback]154053[/snapback]
Kodro definitivno neće u Iran

Meho Kodro definitivno neće voditi reprezentaciju Bosne i Hercegovine na prijateljsku utakmicu s Iranom koja zakazana za 26. maj.

Ne mijenjam mišljenje tako lako. Ostajem pri onome što sam rekao. Ja i moj stručni štab nećemo ići u Iran, rekao je za Dnevni Avaz Kodro.

Danas će Izvršni odbor raspravljati o slučaju Iran, a ukoliko kojim slučajem potvrde utakmicu, sve je izglednije da će doći do prekida suradnje sa selektorom.

Taj mu isti intervju ponavljaju svaki dan. closedeyes.gif
BeiHa
moze se komotno otvoriti nova tema sa pitanje"ko ce biti novi selektor BIH repke?"

Trebamo se zapitat dal bas trebaju pare nasem savezu.Mozda nemamo vise, pa oni onda vide jedini izlaz preko tekme sa iranom .Moj prijedlog za ovo sve ,da se igraci i selektor skupe i plate savezu tu sumu novca tako da nebi isli oni u iran.
Eddi
CITAT(BEIHA @ 16.05.2008., 15:17) [snapback]154056[/snapback]
moze se komotno otvoriti nova tema sa pitanje"ko ce biti novi selektor BIH repke?"
Trebamo se zapitat dal bas trebaju pare nasem savezu.Mozda nemamo vise, pa oni onda vide jedini izlaz preko tekme sa iranom .Moj prijedlog za ovo sve ,da se igraci i selektor skupe i plate savezu tu sumu novca tako da nebi isli oni u iran.

hahahaha.....
da selektor i igraci plate savezu ?????
pa gdje to ima ?

*ebes ovaj savez.......

FORZA KODRO
Miki
CITAT(BEIHA @ 16.05.2008., 14:17) [snapback]154056[/snapback]

Sta sve covjek moze ovjde procitati??!!!

Bilo bi najbolje kada bi svi mi skupljali lovu, kao u stilu humanitarne pomoci, svakog mjeseca i slali savezu da, ne daj boze, ulazimo vise u ovakve situacije. Onda ce gospoda imati na raspolaganju uvijek koliko im treba za zajebanciju, uzivanje itd. Dok mi necemo trebati igrati sa Iranom ili slicno. A i fudbal ce nam ici naprijed. Mozda!

P.S. Ovo je samo moj prijedlog!
K_nine
CITAT(BEIHA @ 16.05.2008., 14:17) [snapback]154056[/snapback]

lolcina.gif
Da bi bilo nagradu za najsmjesni comment na forumu, ti bi bio sigurno pobjednik icon_mrgreen.gif
ANARHIJA
CITAT(Hasrett @ 16.05.2008., 08:56) [snapback]154061[/snapback]
Ako se desi nesto kodri ili bolicu treba odmah pod hitno zatvoriti sve utakmice oko repke! Znaci Totalni Bojkot i pravenje nereda na svakoj utakmici dok nas FIFA ne iskljuci sa svih takmicenja! Tako ubijamo i savez i njihove fotelje!

Uvodimo BIH u mrak, al u mraku i savez umire..

stranica je vec zatvorena http://nsfbih.ba/

Ne kontam šta ce im se to desit. Pa nece ih niko lincovat. biggrin.gif
bennymadzida_2
Bas su ###### nsfbih.ba. u tom savezu. Nigdje u Svijetu ovo ne postoji samo kod nas. Cim nesto petljaju odmah sve izkljuce dak i web stranicu..... Koje su to budale nema ni takvih danas i medzu drogiranim... oni nisu ljudi nego obicne zivotinje koje zele da sruse BiH... NJIHA TREBA NA VJESALO I DO ZA ZA NOGE DASE OBJESE I DA VISE 10 DANA......
ANARHIJA
CITAT(bennymadzida_2 @ 16.05.2008., 09:14) [snapback]154063[/snapback]
Bas su ###### nsfbih.ba. u tom savezu. Nigdje u Svijetu ovo ne postoji samo kod nas. Cim nesto petljaju odmah sve izkljuce dak i web stranicu..... Koje su to budale nema ni takvih danas i medzu drogiranim... oni nisu ljudi nego obicne zivotinje koje zele da sruse BiH... NJIHA TREBA NA VJESALO I DO ZA ZA NOGE DASE OBJESE I DA VISE 10 DANA......

Pa ko kaze da su je oni "iskljucili". rolleyes.gif
dream
CITAT(ANARHIJA @ 16.05.2008., 15:17) [snapback]154064[/snapback]
Pa ko kaze da su je oni "iskljucili". rolleyes.gif

Oni ne znaju da ona i postoji hehe lolcina.gif
BrcanskaMalta
Iz kornera: Pismo Savezu

Ovaj korner posvećen je 'herojima' Nogometnog Saveza BiH. U znaku zahvalnosti, moralno zadužen, pokušaću da im uzvratim barem sitnicom. Ljudi koji hrabro stoje na čelu i bore se za dobrobit našeg fudbala zaslužili su počasnu odu.

Dragi moj F/NSBIH

Usprkos pritiscima javnosti, pojedinaca i određenih grupacija. Usprkos pismima, pjesama i javnim prozivanjem, oni su uspjeli da istraju i ostanu. Iako nestručni, velikim zalaganjem i trudom uspjeli su da naš nogomet odvedu u sami svjetski vrh. Svojim primjernim postupcima i poštenjem bez skandaloznih fleka, nogomet u Bosni je u pravom procvatu.

Njihovo Bosansko srce, učinilo je sve kako bi mogli igrati domaće utakmice u što boljem ambijentu. Njihova pravednost se pobrinula da suđenje na svim terenima Premijer lige bude korektno. Njihovi džepovi trpili su mnogobrojne kazne od strane UEFA-e, uglavnom uzrokovanom divljačkim ispadima onih koji žele uništiti ovu divotu. Kada bi sve institucije funkcionisale ovako besprijekorno, naša zemlja bi doživjela novi procvat.

Kritičari će umuknuti jednog dana, a vi ćete ostati. Vaša plemenitost i ljubav prema foteljama iz kojih činite istinska čuda, u sjenu baca takozvane proslavljene fudbalere kao što su Kodro i Bolić. Umjesto da vam se klanjaju, oni kao imaju obraza i da se protive vašim dobro promišljenim odlukama. Kao da u prošlosti niste dovoljno dokazali koliko ste kompetentni. Ne znam kako ih nije stid! Njihovo je da nauče i upute igrače, a ne da se petljaju u vaše odluke.

Ipak, rastužim se kad vidim koliko naroda se proteklih godina okrenulo protiv vas. S kim god sam pričao, izjasnio bi se negativno, pa čak i pogrdno. Čime ste zaslužili ovakav tretman? Odakle potiču sve te zavjere? Zašto sam ja ostao jedini čovijek koji vas još uvijek podržava?

Znam da možete i bez moje podrške, te da vam je međusobna podrška dovoljna, ali želim da znate da ima neko ko vas istinski voli. Mislim da sam prva osoba koja vas asocira s ljubavlju, požrtvovanošću i integritetom. Nadam se da će broj pristalica Saveza nakon ovog pisma eksponencijalno porasti. I meni je postalo teško vući sam na jednu, dok cijela država vuče na drugu stranu.

Za životni cilj zacrtao sam da nekada sjednem u jednu od vaših fotelja i nastavim s dobrim radom tamo gdje moj prethodnik stane. Zašto su samo digli toliku hampu?

Zašto svi idioti i kvazi intelektualci kao što je Hadžifejzović ne rade nešto pametnije, već neosnovano napadaju našeg druga Ušanovića zbog loše artikulacije. Da oni znaju koliko nas dragi drug Munib voli Bosnu, sigurno bi ga spominjali u ljepšem kontekstu i bez njegove mame u nastavku. Da skratim priču, dragi heroji. Imate punu moralnu podršku mene i samo mene.

Nije vam potrebna nikakva propaganda, kakvom se služe dušmani. Ja ću vas i dalje iskreno bodriti. Koliko iskreno? Procijenite sami.

Vaš do groba,

Edim S.
ANARHIJA
Ovo izgleda da je zatišje pred buru. biggrin.gif
Ventola
Ah vidim polako se bude uspavane teroristicke celije tipa BEIHA, guzoljuba Munibovog tima koji je nakon pobjeda nad Turskom okivao savez u zvijezde. Dobro nam dosao nazad...

AKif> Sta mislis, mozda smo mogli otici malkice do Bosne na par dana da demonstriramo? Hocemo li mojim ili tvojim autom?

pokvarenisir
CITAT(Mili @ 16.05.2008., 05:36) [snapback]154033[/snapback]
imali sta novo?

ima.....ubo mujo fatu u staru ranu!
Akif
CITAT(Ventola @ 16.05.2008., 15:05) [snapback]154073[/snapback]
AKif> Sta mislis, mozda smo mogli otici malkice do Bosne na par dana da demonstriramo? Hocemo li mojim ili tvojim autom?

Mislio sam na osobe koje su vec dole i koje to imaju sve pod nosom a za nas je malo teze osim dobre organizacije.....
Akif
I, na cemu se stade????
Ima li kakvog habera iz Saraya????
ermin-jaran
CITAT(BEIHA @ 16.05.2008., 15:17) [snapback]154056[/snapback]

Zasto da placaju i onako nece ici u Iran ..... rolleyes.gif

Imal sta novo imal kakvi novosti....?????
ermin-jaran
CITAT(goliath @ 16.05.2008., 18:14) [snapback]154079[/snapback]
Cudno je to sto nema nikakve vjesti ako mene pitate. Sve se desava iza "Iron Curtaina", a ako nesto neko javi poslace ga u Gulag.

Zato sto su doveli cara do duvara ,donijeti odluku i smijeniti Kodru treba imati muda.....sta sad raditi ...???
pokvarenisir
CITAT(BEIHA @ 16.05.2008., 09:17) [snapback]154056[/snapback]

ebiga sada...mogli smo i mi ovdje otvoriti dobrovoljni pay-pal racun pa da skupimo $150.000 da pomognemo savezu! eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif

sta vi kazete?? eusa_think.gif eusa_think.gif eusa_think.gif
Vernes_bhf
Ovako.. znam da je tekma s Slovencima otkazana.. a danas je izaslo u Svedskim novinama (sportbladet) da Svedska igra s slovenicma, al prije toga Slovenija igra s Bosnom 23/`????
fantom
Jos uvijek nista novo.Upravo bilo na hajatu.Bio i interviju sa kodrom
Rob_ZE
sto se trznu ###### te, logovao se ja kad me baci tamo 5 stranica unazad i kad je neko napisao evo javlja hayat kodri dali otkaz , evo ga reko neredi hehehe, kad ja vidim to pisano prije par dana, haman da ovi jos zasjedaju nek posalju mladu reprezentaciju, sta iran zna ko su nama zvjezde u timu biggrin.gif
jasco74
U Iran se ide, Ušanoviću produžen mandat

Piše: Predator
Petak, 16.05.08. 19:07.

Maratonska sjednica Izvršnog odbora NS/FS BiH koja je započela danas u 13 sati, još uvijek nije završena, a prema posljednjim informacijama iz bh. kuće nogometa još se ne nazire njen kraj

Kao što se moglo i pretpostaviti zapelo je oko Teherana, odnosno selektora Mehe Kodre. Prema informacijama do kojih smo uspjeli doći, članovi Odbora i danas su potvrdili odluku koju su donijeli 7. maja, prema kojoj će prijateljska utakmica između Irana i BiH biti odigrana 26. maja u Teheranu. Međutim, do komplikacija je došlo kada je selektor Kodro javno, jasno i glasno poručio čelnicima saveza da se tome protivi i da neće voditi ekipu u Aziju. Selektor se juče nije pojavio u savezu, tokom dana je bio nedostupan za javnost, ali kako saznaje „Sport######“ u popodnevnim satima ipak se sastao sa nekoliko članova Odbora. Ipak, „mirotvorna misija“ nije uspjela, Kodro je ostao čvrsto pri svojim stvovima, pa od kompromisa nije bilo ništa.

Nakon toga od selektora je zatraženo da se pismeno izjasni želi li putovati u Iran, ali on to nije uradio u predviđenom roku (do 18.30 sati). Od izvora bliskih savezu saznajemo da će članovi Odbora večeras raspravljati i o Kodrinoj smjeni zbog neposlušnosti.

U međuvremenu, dok se čekalo Kodrino izjašnjenje, članovi Izvršnog odbora razgovarali su i o generalnom sekretaru. Kako je „Sport######“ nedavno eksluzivno najavio Munibu Ušanoviću, aktuelnom generalnom sekretaru produžen je mandat, i to do 31. decembra ove godine!

„Sport######“ će i dalje pratiti razvoj situacije u NS/FS BiH, a naši čitaoci će biti upoznati sa novim promjena, odnosno raspletom, izuzetno komplikovane, situacije.

Izvor:www.sport######
ermin-jaran
Cuj razgovaraju o tome da smijene Kodru zbog neposlusnosti hahaha nemaju oni muda za to....ko da gledam ,nastavak sjednice u ponedjeljak nisu se nista dogovorili u medjuvremenu ce pokusati moliti Kodru da ide u Iran....da bi ublazili poraz vratili su usketa na poziciju...
al
...bht nezvanicno saznaje, utakmica sa iranom je otkazana...

bht dnevnik

jasco74
BHT1 objavila nezvanicne informacije:

1. IO NFSBiH potvrdio odluku o igranju utakmice sa Iranom a posto se Kodro nije pismeno izjasnio o ovoj utakmici, IO zahtjeva od predsjednistva da se izjasni o sudbini Kodre.
2. Utakmica sa Iranom je otkazana

Iako zvuci kontradiktorno, ovo je sustina onoga sto je BHT1 u Dnevniku objavio. Sjednica jos traje.
fantom
Na hayatu samo da se trenutno vodi rasprava o toj tacki.i da je Usranovicu produzen mandat do nove godine.
Kotromanich
nadam se da je istina to da je otkazana , to bi im(savezu) bio pravi plus u ovom trenutku, smirile bi se strasti a meho ostao trener
novoime
super bi bilo: kodro smijenjen, usanovicu produzen mandat(sto je, za usketa, potvrdjeno)!?
ovo bi bila cista objava rata navijacima koji su, ionako, na kraju strpljenja...
ne smiju pi.cke to uraditi
jasco74
Otkazan meč s Iranom, rasprava u toku...

Piše: Kulin Ban
Petak, 16.05.08. 19:46.

Na Izvršnom odboru NS/FS BiH veliki preokret! Utakmica sa Iranom koja se trebala igrati 26. maja u Teheranu, definitivno je otkazana, posljednja je u nizu odluka članova IO na sjednici koja traje šest i po sati i još nije gotova...
U ovom trenutku članovi IO traži rješenje za A reprezentaciju BiH, to jeste «šta raditi» prije prijateljske utakmice 1. juna u Zenici sa Azerbejdžanom.

Podsjetimo, prethodno Izvršni odbor NS/FS BiH, kako je „Sport######“ još u ponedjeljak ekskluzivno najavio, Munibu Ušanoviću, aktuelnom generalnom sekretaru produžio je mandat. Na funkciji ostaje do 31. decembra ove godine

Pozvajaući kakva je situacija u našem savezu, moguće je da tokom noći bude još neoćekivanih obrta i odluka?!

Izvor:www.sport######

Jbg, nemojte se ljutiti na mene. Ove vijesti se mjenjaju iz momenta u moment. Ne zna se izgleda ni ko pije ni ko placa.
pokvarenisir
ebem ti vake vjesti......imal sta od al-jazere kanala oko ove utakmice icon_biggrin.gif ...njima najvise vjerujem!
Arman_Stolac
Na bhtv teletekstu pise da je utakmica odgodena a o Kodri nista nepise...

Lud Zbunjen Nenormalan
Kotromanich
auuuuuuuuuuu

nemam rijeci, opet bojkkoti, opet strajkovi , boze dragi
BeiHa
Savez mora pobjedit mi smo male ribe za njih,reko ja vama da ce biti rijeci o novom selektoru.
TrueBlue
Zbog nesposobnosti samog saveza, smjenjen je covjek koji je jedini ispravan u svemu ovome.
Zbog cega?
Neposlusnosti?
Uzas,....
Mili
mater im ######...e boga mi nece dugo stvarno. idem i ja za bosnu za koji dan..
legionar
očekivano od takvih ljudi nemožeš očekivati da će se odreći okorištavanju na račun našeg futbala.

SAVEZ SRAMOTA!!! JA OD DANAS NE NAVIJAM ZA BIH JER TO JE ZA MENE MANIPULACIJA RAJE I MEDIJA NA NAČIN NA KOJI SAVEZ POKAZIVA AVTORITET NA MALIM POTEŠKOĆAMA DOK SU ONE OSNOVNE PREPREKE ONI SAMI!!!

MEHO HVALA ZA SVE NADAM SE DA ĆE SE JEDNOG DANA OPET VRATITI JA U TO VJERUJEM SAMO DOK SU OVI DEBILI IZGLEDA DA SE NAPRAVI NEŠTO KOKRETNO BAŠ I NEMA!!
bennymadzida_2
Znao sam dace se i to desiti... Ode legenda Kodro i Bolic... sta sada?
Ja nemogu da vjerujem da je taj Savez MAFIJA MAFIJA MAFIJA............................
Koje sada Piric...? Sta on zeli da vodi repku?

Sada treba da se ni jedan igrac ne odozove neka igraju s B ili C Repkom, prve utakmice haus uraditi na trebinama i na terenu... treba uci na stadion i kanjati i igrace nase i protivnicke.... da nam UEFA I FIFA kaze FINITO vise nema kvalifikacija i neka savez igra onda klikera s Iranom i Japanom.. ali, kakv je to narod dabi oni ugovorili opet neku prijateljsku iako ima zabranu oni su LUDU...
Sad treba cekati rekacije naseg naroda... ne samo iz BiH nego iz citavog svijeta.....!
legionar
Gotovo ovo je javno proglašen rat svim ljubiteljima našeg futbala ama baš javno!!! Treba počistiti bagru i dobro se pripremiti za svaku utakmicu i jano preko svih mogućih medija raju pozvati k jednom velikom bojkotu po svim gradovima Evrope!!!
Mili
stvarno ljudi, to je jedina mogucnost kazem vam ja...nema tu druge..stvarno treba pred kapijama stajat i ko hoce da udje na stadion toga dobro namlatit i jebat mu sve..nema tu druge..neznam ni ja sam. ali jedino je to...
ANARHIJA
CITAT(adidas @ 16.05.2008., 13:54) [snapback]154121[/snapback]
EJ RAJA SAD JE WEEKEND AJMO SE OKUPIT SUTRA U CIRIHU KOD FIFA ZGRADE POGOTOVO RAJA IZ SVICE I OVI STO SU BLIZU CIRIHA A ZIVE U "A" ili "D"

Problemi se ne riješavaju i Cirihu, nego na Ferhadiji.
Miki
CITAT(Mili @ 16.05.2008., 19:53) [snapback]154120[/snapback]
stvarno ljudi, to je jedina mogucnost kazem vam ja...nema tu druge..stvarno treba pred kapijama stajat i ko hoce da udje na stadion toga dobro namlatit i jebat mu sve..nema tu druge..neznam ni ja sam. ali jedino je to...

Sad da vidimo reakcije igraca??!!!
bennymadzida_2
TREBA SADA SAMO SABUR... DASE OVA SJEDNICA ZAVRSI I DASE VIDI STA DALJE.... AKO JE SVE ISITINA DASU LEGENDU MEHU KODRU I ELVIRA BOLICA SMIJENILI ONDA SU ONI SAMI SEBI RAT OBJAVILI.
IGRACI NESMIJU NI DA ZAIGRAJU ZA REPKU SAVEZA... TO NIJE REPKA BOSNE I HERCEGOVINE... NEGO DUSMANA...

RAJA, oni ovo namjerno rade igraju se sanama zele da dokazu dasu oni za narod BiH sve... da mogu da rade sta kod pozele... njiha se treba rijesiti i dovesti ljude koji znaju sta je fudbal a ne neke ljevake koji neznaju maternji kamoli neki strani jezik... sramota od Saveza u USLJE......
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.