Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
halilne
Možda je i bolje da se sada rastanem sa savezom, nego da radimo na nekorektan način, istakao je Meho Kodro, selektor fudbalske "A" reprezentacije BiH u današnjim "Nezavisnim novinama", aludirajući na (ne)odigravanje famozne utakmice protiv Irana u Teheranu (26. maja).

Kodro danas stiže u Sarajevo, a kaže da neće prisustvovati sutrašnjoj sjednici Izvršnog odbora NS/FS BiH.

Na zasjedanju IO koje će biti održana sutra sa početkom u 13 sati, jedna od glavnih tema biće iznalaženje riješenja oko putovanja u Aziju, obzirom da selektor ne želi tamo putovati, a ugovor za odigravanje utakmice savez je potpisao sa Irancima.

"Poštovaću svaku odluku Izvršnog odbora, ali nema razloga da budem na sjednici. Meni tamo nije mjesto, ja treba da radim nešto drugo. Ako oni odluče da se treba igrati, neka se igra, nemam ništa protiv, ali ja neću voditi ekipu u Teheran", decidan je Kodro.

Iz NS/FS BiH tvrde da se Kodro nije pismeno izjasnio da ne želi putovati u Teheran. Čak su pojedinci pokušali okriviti i novinare kao krivce nastale i evidentne krize.

"Nemam pojma zašto bi novinari bili krivci? Sve što sam izjavio u svim medijima, stojim iza toga. O tome sam obavijestio i Savez, ali to je njima očito nedovoljno. Ne znam šta još traže?", kazao je Kodro, dodavši da bi spisak reprezentativaca trebao objaviti u ponedjeljak (19. maja).

Novonastala situacija još jednom se zakomplikovala prije dana "D" i sjedinice Izvršnog odbora NS/FS BiH. Iz svega navedenog proteklih dana, puno je otvorenih pitanja! Npr. ako IO donese odluku da se mora ići u Iran, ko će sjediti na klupi reprezentacije u Teheranu? Koji će igrači igrati, sa Kodrinog spiska ili? Šta će biti, ako Kodro odbije ići na put, smjeniće ga ili će se povući sa funkcije?

I dalje se u savezu, narodnim riječnikom rečeno, "ne zna ni ko pije, ni ko plaća"! Ustvari zna se i ko pije, ali i ko plaća! U ovom slučaju plaćaju Iranci, i to 200.000 dolara za utakmicu! Međutim, da li je skuplji ceh, jer bi na selektorskoj klupi mogli izgubiti velikana našeg fudbala - Kodru?

Svi se pozivaju na kompromis! Šta je kompromis za čelnike saveza biće poznato sutra...

(nezavisne.com)
Kotromanich
bude li kodro dao otkaz onda ce biti prava katastrofa, a onda bi podhitno trebali svi navijaci i igraci u strajk pa da se usmrti to leglo zla "savez" samo mi je zao bilo malog pjanica koji bojim se kad vidim ovakve stvari pa da uzme poslije francusku

pozelim da smo srbi i hrvati , kad su extremni nego mi, sa njihovim navijacima se nesbmije zajebavati koliko su pokokali sto su vodili saveze, pa sad normalno disu pulucima, dok nama rak zvani savez neda, i to gusi sve vise i vise svaki danom , oni su paraziti teski
Anel M.
Kao sto je reko ovaj momak gore mi bi trebali Iranu posluzit kao kanta za napucavanje,zato nam i daju tih pisljivih 200000 maraka.Kodro to zna i zato nece da vodi repku dole.A ovi klosari u savezu bi i majku svoju prodali.A sto se Barbe tice,drag mi je pravo iz vise razloga,ali on samo moze radit sa Kodrom i Bolom a nikako ih mjenjat jer bi to izazvalo ponovne nesuglasice.Volio bi pravo da se i on pridruzi Boli i Kodri.
limeni
CITAT
bude li kodro dao otkaz onda ce biti prava katastrofa, a onda bi podhitno trebali svi navijaci i igraci u strajk pa da se usmrti to leglo zla "savez" samo mi je zao bilo malog pjanica koji bojim se kad vidim ovakve stvari pa da uzme poslije francusku

pozelim da smo srbi i hrvati , kad su extremni nego mi, sa njihovim navijacima se nesbmije zajebavati koliko su pokokali sto su vodili saveze, pa sad normalno disu pulucima, dok nama rak zvani savez neda, i to gusi sve vise i vise svaki danom , oni su paraziti teski

pa brate izgleda si ti spavao zadnjih 20 godina. vecinom srbi i hrvati u BiH ne osjecaju BiH domovinom i zele joj najgore. kako se onda boriti protiv ilja dominkovica i raznih jelica, kad se jos uz njih doda bosnjacke kriminalce u savezu?lahko je u hrvata kad su bivsi fudbaleri u savezu a u nas samo bagra koja nikad lopte nije vidjela. sta su to u srbiji i hrvatskoj navijaci postigli?u nas u drzavi nije savez jedina institucija sto ne funkcijonise. pozdrav
halilne
interviju Ibricica za AS

Ne znam kako će se to sve završiti, ali ja se slažem sa selektorom, Iran nam je sada nepotreban - rekao je za as Senijad Ibričić.

IBRICIC - Kompletan interviju
bennymadzida_2
Zalosno ako Kodro ode s Klube BiH Repke.

Sta bi to znacilo za nas fudbal nego, propast i rapsad u svemu. Ponovo ce doci STRAJK Igraca i navijaca Bojkot utakmica dok se savez ne promjeni. Ako se to desi, prva zvanicna utakmica u Zenici protiv Azerbejdjana uletiti na teren i prekinuti tekmu pa da nam UEFA i FIFA da zabranu da uopste igramu kvalifikacije za SP 2010.... jeli ne vrijedi vise da covjek gleda sta nam savez radi s naseg Nogometa... ljudi su ludi i neromalni... Ako ode Kodro i Bolic, necemo vise mi vidjeti Miralema Pjanica... u Drzavnom dresu jeli mali ce reci sta je ovo, i kako se ovo kod nas desava...?

PS: Moram samo reci, daje ovo Savez sve isplanirao a tuje i onaj Pasalic 100% daje savjete sve je to maslo Pasalica i Saveza, da otjeraju Kodru i Bolica i da ponovo nadzu sebi nekog Selektora skim mogu raditi sta oni kazu, oni to zele njima je samo para u interes a ne ponos drzave, oni nece Pjanica da vide bluzu BIH Dresa, ni jednog talenta naseg, oni zele propast BiH Fubdalu da sve ide po njihovom planu da nam ruse Sport. Liga nasa godinu iz Godine losa, KUP BIH isto, Repka sve gore i gore, sta nas slijedi sledece toje BOJKOT BOJKOT BOJOKT za narednih 10 Godina i gdje smo bili i sta smo radili nista........
legionar
Kodro neće odustati a igrači su uz njega i Bolu... tu je šah mat pozocija za Savez... Ako ga slučajno smjene mislim da svi ovi naši bolji futbaleri u ino ligama bojkotirati okupljanje u Teheranu... tu je savez napravio veliku grešku što je ugovorio tu utakmicu... još je sve očigledno, pare u torbi in ne preko računa znači sve je isto ko i prije utaja poreza, netransparentnost, amaterizam... Kako su oni to mislili da će Kodro pristati na tako podle i vrijađajuće odnose saveza prema njemu.

FORZA KODRO!!!
Ventola
Ode li Kodro, otice ih jos nekoliko..
ANARHIJA
CITAT(Ventola @ 15.05.2008., 08:33) [snapback]153922[/snapback]

I Bolic vjerovatno. rolleyes.gif
haso
nema savez vise sta traziti, Kodro je njih sad u korner ubacio, znaju oni dobro da ne smiju nista Kodri. Samo da se sve rijesi prije kvalificajica.
Istok
Od svih novinskih clanaka vezano za ovu sapunicu oko odlaska u Iran, najinteresantniji je ovaj iz SAN-a, objavljen na stranici BHF, "Savez u pat poziciji, Kodro ne odustaje". Jeste da je clanak iz SAN-a ali dosta toga se moze procitati izmedju redova...

Prvo sto mi je zapalo za oko je to sto Dominikovic vec po drugi put spominje Bolica. Prvi put je negdje izjavio kako bi volio da Bolic i Kodro imaju ured u Savezu da bi bili lakse dostupni a sad govori kako ne shvata Kodru i njegovo protivljenje putovanju u Iran i pita se kako onda da Savez rijesi pitanje Kodrinih saradnika kad nemaju para. To meni vec mirise na nekakav kompromis jer do juce nisu htjeli ni da pomenu Bolica i ostale iz strucnog staba.
Ja znam da Dominikovic nije cvjecka ali opet mi je draze procitati ovo nego bahate prijetnje drugog clana predsjednistva, Bogdana Ceke.

Druga stvar je da se opet pokusava progurati Barbarez i ponovo se spominje da je Bolic mnogima najveci problem. Sad se pominje da je nekim clanovima IO-a zabranio da putuju do stadiona zajedno sa igracima i da su mu to ovi zamjerili.

Treca stvar koju oni spomenuse (oni iz nekih svojih razloga a ja se s njima tu slazem iz sasvim drugih razloga) je ta da je Kodro do sad povlacio neke nelogicne poteze. Spomenuse da je prvo trazio da se ne igra u maju, pa je htio dvije utakmice i sad na kraju odbio put u Iran. Ne znam koliko tu ima istine ali koliko se ja sjecam njegovih izjava nakon Makedonije mogu reci da nije sve izmisljeno. Meni takodje nema logike ovo njegovo odbijanje dolaska na sjednicu IO-a a bit ce u Sarajevu i javljat ce im se na telefon. Mislim, ne kontam smisao.

Za razliku od Kodre svi Bolicevi stavovi, sve njegove izjave za novine, komletno njegovo drzanje spram medija, igraca, Saveza, sve je super profesionalno. Bolic je pozitivnije iznenadjenje za mene nego Kodro. Vidi se da nije choban (sto je rijetkost za fudbalera), da ima slifa i klikera u glavi. Nista kontra Kodre ali on mi podjahkad izgleda pomalo izgubljen u svemu ovome.
maniacdogroba
CITAT(Ventola @ 15.05.2008., 15:33) [snapback]153922[/snapback]

i? onda? sta smo postigli? jel to neka pozitiva jal negativa?

jope cirkus iz nova..
ermin-jaran
CITAT(Istok @ 15.05.2008., 17:29) [snapback]153930[/snapback]
Od svih novinskih clanaka vezano za ovu sapunicu oko odlaska u Iran, najinteresantniji je ovaj iz SAN-a, objavljen na stranici BHF, "Savez u pat poziciji, Kodro ne odustaje". Jeste da je clanak iz SAN-a ali dosta toga se moze procitati izmedju redova...

Prvo sto mi je zapalo za oko je to sto Dominikovic vec po drugi put spominje Bolica. Prvi put je negdje izjavio kako bi volio da Bolic i Kodro imaju ured u Savezu da bi bili lakse dostupni a sad govori kako ne shvata Kodru i njegovo protivljenje putovanju u Iran i pita se kako onda da Savez rijesi pitanje Kodrinih saradnika kad nemaju para. To meni vec mirise na nekakav kompromis jer do juce nisu htjeli ni da pomenu Bolica i ostale iz strucnog staba.
Ja znam da Dominikovic nije cvjecka ali opet mi je draze procitati ovo nego bahate prijetnje drugog clana predsjednistva, Bogdana Ceke.

Druga stvar je da se opet pokusava progurati Barbarez i ponovo se spominje da je Bolic mnogima najveci problem. Sad se pominje da je nekim clanovima IO-a zabranio da putuju do stadiona zajedno sa igracima i da su mu to ovi zamjerili.

Treca stvar koju oni spomenuse (oni iz nekih svojih razloga a ja se s njima tu slazem iz sasvim drugih razloga) je ta da je Kodro do sad povlacio neke nelogicne poteze. Spomenuse da je prvo trazio da se ne igra u maju, pa je htio dvije utakmice i sad na kraju odbio put u Iran. Ne znam koliko tu ima istine ali koliko se ja sjecam njegovih izjava nakon Makedonije mogu reci da nije sve izmisljeno. Meni takodje nema logike ovo njegovo odbijanje dolaska na sjednicu IO-a a bit ce u Sarajevu i javljat ce im se na telefon. Mislim, ne kontam smisao.
Za razliku od Kodre svi Bolicevi stavovi, sve njegove izjave za novine, komletno njegovo drzanje spram medija, igraca, Saveza, sve je super profesionalno. Bolic je pozitivnije iznenadjenje za mene nego Kodro. Vidi se da nije choban (sto je rijetkost za fudbalera), da ima slifa i klikera u glavi. Nista kontra Kodre ali on mi podjahkad izgleda pomalo izgubljen u svemu ovome.

Meni je totalno logicno zasto da se blamira kako se dogovore Dominkovic,Ceko i onaj treci tako ce IO da odluci....
Kodrin stav je jasan i glasan nece ici u Iran....Bola malo vise poznaje situaciju u savezu pa zna kako se treba odnositi prema njima....
legionar
CITAT(Istok @ 15.05.2008., 17:29) [snapback]153930[/snapback]

pa Kodro je od nastanka tog problema rekao da je sve to donešeno brez njegovog saglašenja a sad da on prisustvuje sjednici i rješeavanju problema za kojeg su krivi ljudi u Savezu... šta je tu nelogično!!!
DamX
Kodro dao ostavku????..javlja hayat tumbleweed.gif
SuperUstipak
bice izgleda opet veselo
Kotromanich
najavio sportski voditelj na hayatu kodrinu ostavku icon_sad.gif a u 100000 pm , sta nam radi savez radi svoji strasti za parama, jao jao boze dragi ovo je stvarno preslo svaku granicu, dadne li ostavku trebali bi svi zajedno i navijaci i igfraci u totalni strajk dok ne odstupe, pa nek oni idu igrati fuce za pare,

ako ode kodro i bola repka se treba usmrtiti sa savezom kako bi ozvijela kao fenix iz pepela,
pokvarenisir
reziser.gif bravo kodro!!!!

i bolje da dadne ostavku nego da ga neko vuce za nas ko muzura i ostale! a mi svi u bojkot! nazdravimo.gif dok ne ode ###### iz saveza!
SuperUstipak
hvala bogu da je Nikola Nikic bez posla tako da ce mo imati adekvatnog nasljednika ;)
Mili
joooooj ljudi pa ovo je nenormalno. zar im sve treba pustit da rade. Mater im ###### 15 puta, pa nek neko tu stoku vise snajperom ubije. Nisu oni zasluzili vise da zive. nije mi jasno. U Srbiji smaknu covjeka za 5 minuta ako nevalja...a kod nas sve nekakvi protesti, bojkotiranje i sta ja znam..fuck man
Almir
Uuuu,e pa bolje je da je poslao A2 repku u Iran, nego ostavku dati, je li on svjestan ko ce nas sad uzjahati eusa_wall.gif eusa_wall.gif Ciro, Cico i ostala kompanija. A taman krenulo na bolje.....samo kratko. Bojim se da od Pjanica nece biti nista ako neko drugi sad dodje, mogu misliti koji ce levati sad opet poceti igrati. Odoh ja nazdravimo.gif eusa_boohoo.gif , jer ovo samo kod nas moze biti eusa_wall.gif eusa_wall.gif
coolin_ban
CITAT(Istok @ 15.05.2008., 10:29) [snapback]153930[/snapback]

nista ti tu @Istok nije nelogicno. nije Bola njih "izbacio" iz busa jer nije bilo mijesta vec da im pokaze da se u odredjene stvari nece mijesati. prisustvom sjednici, Kodro bi dao legitimitet njihovoj odluci. io je defacto fudbalska vlada. oni mogu da odluce sta god hoce. ono sto Kodro kaze je da on nece raditi pod nametnutim uslovima, sto ne znaci da neko drugi to nece prihvatiti. ja se slazem da je predsjednistvo (i io) ostavili u rukavu adut Kodrinih pomocnika i da ga vjerovatno sada zele iskoristiti. medjutim, mislim da Kodro i Bola racunaju da imaju kriticnu masu na svojoj strani koja ce im donijeti konacnu prevagu. mislim da bi bilo glupo da da ostavku jer ponovo daje legitimitet savezu da izabere novog selektora. bolje je da mu oni daju ostavku i da se onda nose sa posljedicama.
sve u svemu cirkus malih ljudi.
SemirBosanac
Pa sta je sada ljudi? Jel to potrvdjeno? Ako jeste ima da im jebemo mater......
saneld
odlicno ljeto ide bice raje masa u BiH perfect vrijeme da se organizuje nesto. Svima je vise dopizdilo.
Eborg
CITAT(saneld @ 15.05.2008., 22:02) [snapback]153978[/snapback]
odlicno ljeto ide bice raje masa u BiH perfect vrijeme da se organizuje nesto. Svima je vise dopizdilo.

Mislim da je krajnje vrijeme za novi protest!A zheljezo se kuje dok je vruce,ako bude neshto to treba odmah! icon_twisted.gif
novoime
CITAT(Kotromanich @ 15.05.2008., 21:19) [snapback]153967[/snapback]
najavio sportski voditelj na hayatu kodrinu ostavku icon_sad.gif a u 100000 pm , sta nam radi savez radi svoji strasti za parama, jao jao boze dragi ovo je stvarno preslo svaku granicu, dadne li ostavku trebali bi svi zajedno i navijaci i igfraci u totalni strajk dok ne odstupe, pa nek oni idu igrati fuce za pare,

ako ode kodro i bola repka se treba usmrtiti sa savezom kako bi ozvijela kao fenix iz pepela,

i ja sam gledao najavu sportskih vijesti u kojoj je ispalo da kodro ide ali se u prilogu ispostavilo da pprenose ono sto je kodro rekao u intervjuu i nista novo0.
Istok
Ako je dao ostavku stvarno ih je zajebo'....al u qurcu.

Odlaskom se niko ni za sta nije izborio. Vjerujem da su i igraci umorni od ovih natezanja i da ce i oni najvjerniji "poslusati" Kodru, okrenuti se reprezentaciji, odradjivati utakmice pod palicom kakvog domoljuba tipa Cire Blazevica a sve ce se ovo zaboraviti vec do utakmice sa Azerbejdzanom. Ostace ce samo BHF da se bore sa vjetrenjacama i vec nakon prve pobjede pod palicom novog selektora, mozemo ocekivati da ih kompletna javnost proglasi drzavnim neprijateljem No1.

Ovo nema vise nikakvog smisla i vrijeme je da se privikavamo da nemamo reprezentaciju.
novoime
raja , ako panicite na osnovu hajatovih vijesti , onda nema razloga jer su, ponavljam, prenijeli njegov intervju koji stoji na prosloj strani i nista drugo.
SuperUstipak
pa zar nije sjednica IO tek sutra? sto bi dao ostavku ili dobio otkaz prije nje? nidze veze, nevjerujem ja ovo bas.
Mili
nije bitno to...meni smeta stvarno da ipak kodro i bolic rade sa zategnutom rucnom...vazda ovim kretenima nepase nesto..nije mi nikak ojasno, da nasi strucnjaci sirom svijeta koji imaju voc nece da fino skupe se, i srede to u Uefi...da im objasne kako to ide. Vaha samo pljuje po novinama na savez a nista ne radi...
ognjen
CITAT(Mili @ 15.05.2008., 22:28) [snapback]153992[/snapback]
nije bitno to...meni smeta stvarno da ipak kodro i bolic rade sa zategnutom rucnom...vazda ovim kretenima nepase nesto..nije mi nikak ojasno, da nasi strucnjaci sirom svijeta koji imaju voc nece da fino skupe se, i srede to u Uefi...da im objasne kako to ide. Vaha samo pljuje po novinama na savez a nista ne radi...

A zasto bi ih UEFA slusala? Ko ce im unesti visu kolicinu novca, Bajevic ili NFSSFNSFNBiH?
novoime
j.ebi ga , uefa intervenise kada politika vrsi pritisak na savez, ne kada lopovi iz saveza zloupotrbljava specifican politicki ambijent.
Mili
CITAT(novoime @ 15.05.2008., 22:36) [snapback]153995[/snapback]
j.ebi ga , uefa intervenise kada politika vrsi pritisak na savez, ne kada lopovi iz saveza zloupotrbljava specifican politicki ambijent.

e boga mi ako kod nas nema politike onda neznam cega ima. Jebiga, ja mislim, da UEFA nece da se mjesa zbog Dejtonskog sporazuma. Oni znaju da je kod nas sve to na baterije nekako smuckano pa nece da se mjesaju..Jebote, necu ni da procitam statute nase.
xs
Prica o najavi ostavke Kodre je samo "zagrijavanje" za sutra.
Mozda Kodro nije upucen u nacin rada naseg Saveza, ali po svemu do sad sudeci on odluku ne donosi prije razgovora i dogovora sa Bolicem, a ako bi Bolic bio za ostavku, onda znaci da nista nije do sad naucio.
Borba sa ovim Savezom kojeg zovemo "nasim" nije maciji kasalj, vec veliki zalogaj i izazov.
Davanje ostavke je isto kao i obaranje glave i slijepa poslusnost vlasti iz Saveza, dakle ako bi dao ostavku isto bi mu bilo kao da bi pognute glave otisao u Iran.

Ako daje ostavku - daje je zemlji Bosni i Hercegovini (dize ruke), ako dobija otkaz - ne dobija ga od BiH vec od grupe lopova iz Saveza. Tako sitno, ali bitno.

Tesko je znati sto ce se sutra desiti...
novoime
CITAT(Mili @ 15.05.2008., 22:38) [snapback]153996[/snapback]
e boga mi ako kod nas nema politike onda neznam cega ima. Jebiga, ja mislim, da UEFA nece da se mjesa zbog Dejtonskog sporazuma. Oni znaju da je kod nas sve to na baterije nekako smuckano pa nece da se mjesaju..Jebote, necu ni da procitam statute nase.

jasno,
stanje u savezu je proizvod politickog sistema drzave. nazalost, nemaju argumente za intervenciju i kada bi htjeli, osim usanovicevih mucki i sl.
BosnaLove
ako smjene kodru i bolica, ima da savez gori , jebacemo im nanu, uzeti Dragunow Snajper i ocistiti to kao na Call of Duty 4 kad igram Playstation 3 haha:) !!! !!sto nas ima masallah :)ako ga smjene sutra , trebaju se sve navijacke skupine organizirat zajedno sa BHF, , i onda udriiiiiii
senoo
14. maj/svibanj 2008.godine

BHF Savezu.

Bez ikakvog mudrovanja, filozofiranja, a pogotovu bilo kakvog daljeg objasnjenja, jer kome do sad nije jasno njemu nikad nece ni biti, BHF daje bezrezervnu podrsku Kodri i Bolicu u njihovom nastojanju da udare temelj jednoj novoj, zdravoj reprezentaciji gdje ce se znati ko, sta i kako treba da radi. Stara narodna poslovica kaze da se sa rogatim ne valja bosti. Eh, dragi nasi klosari iz saveza, konacno su nasi rogovi veci.

Posto sa bagrom ne ide fino, vise nam ne pada na pamet da se ustrucavamo od radikalnih mjera (obraz, znate, to je ono sto vi nemate). Bicemo precizni i konkretni sa nasim stavovima, zahtjevima i porukama:
1. ako Kodri i Bolicu "dlaka fali s glave" bice nereda, loma, kazni, krvi i nemira kakve jos niste vidjeli.

2. ako se onom krivoustom debilu od neandertalca opet produzi mandat za generalnog sekretara, dobicete isti scenario kao pod tackom br 1.

3. isto vazi i za Miodraga Kuresa - morona.

Ako ste toliko plitki da zbog 200 000 maraka (koliko biste od Irana dobili) rusite strucni stab, mi cemo vam tih 200 000 izbiti na prvoj kvalifikacionoj utakmici. Necete imati mira, sjetite se Osla, i dobro jos jednom razmislite na sta ste spremni, jer mi odavno cekamo na ovo na sto cete nas navesti. I na domacim i na stranim utakmicama imacete puno gore nerede od onih u Oslu, a vi se dobro sjecate brojke od nekih petnaestak hiljada ljudi u Briselu, pa upotrijebite svoju mastu u koje se svrhe ta masa moze upotrijebiti. Necete smjeti dalje od Marin dvora, necete mirnog sna imati, to vam obecavamo!!!

Vodja BHFanaticos-a
ermin-jaran
Ma kakva ostavka to je samo ucvrscivanje pozicija i stavova preko medija....
novoime
sace se kuresi i slicna bagra pozivati na nacionalnu netrpeljivost, pritiske i, u dodikovskom stilu, ici u kost ne bi li razbili sve sto ima veze sa bosnom.
samo da se zna, to su im omogucile balije koje pusu u istu, lopovsku , tikvu.
legionar
evo sutrašnjeg scenarija:

Kodro ne odstupa od stava, oni ga razrešuju dužnosti, Savez sa tim pravi korak unazad i vraća Bh futbal na stari nivo. BHF postaje još jača organizacija i sve više ljudi vide ko su ti ljudi u savezu i kako rade. Igrači su naravno uz selektora i Bolu. Vrše se pritisci sa strane BHF, pale se stadioni, bojkto i opet bojkot... Savez tone u sve dublju krizu... Kroz par godina sa takvom situacijom padamo na Fifinoj rang listi na 150. mjesto ali savez ima rješenje i to je prijateljska utakmica sa Pakistanom koji još uvjek nude "velikih" 200.000 km ali sa uvjetom u kešu! I tako polako tone priča o BH futbalu o našim dobrim igračima koji ruku na srce još uvjek unatč svemu žele igrat za "svoju" državu.

Ako se ovako nastavi za par godina neće biti ni patriota ala Pjanić, kodro, Barbarez, Bolić itd. naš savez postaje samo jama gdje srpski i hrvatski savezi švercaju našim igračima dok ovi kao u savezu ne mogu da se dogovore i morajo vršiti non stop nekakve sjednice koje fakat nemaju konstruktivnog smisla nego neku "oficielnu osnovu".
Eto nek neko kaže da ovo nije maslo Pašalića i Ušanovića ja sam siguram da taj tandem je još više prisutan nego prije samo sada neformalno. Eto dokle smo stigli...

Da sam ja Kodro skupio bi igrače da svak od njih da nešto i nek im plate tih 200.000 hiljada al u buduće ako šta zabrljaju mora Savez naplatiti svakom po toliko!
ANARHIJA
CITAT(legionar @ 15.05.2008., 16:28) [snapback]154010[/snapback]
evo sutrašnjeg scenarija:

Kodro ne odstupa od stava, oni ga razrešuju dužnosti, Savez sa tim pravi korak unazad i vraća Bh futbal na stari nivo. BHF postaje još jača organizacija i sve više ljudi vide ko su ti ljudi u savezu i kako rade. Igrači su naravno uz selektora i Bolu. Vrše se pritisci sa strane BHF, pale se stadioni, bojkto i opet bojkot... Savez tone u sve dublju krizu... Kroz par godina sa takvom situacijom padamo na Fifinoj rang listi na 150. mjesto ali savez ima rješenje i to je prijateljska utakmica sa Pakistanom koji još uvjek nude "velikih" 200.000 km ali sa uvjetom u kešu! I tako polako tone priča o BH futbalu o našim dobrim igračima koji ruku na srce još uvjek unatč svemu žele igrat za "svoju" državu.

Ako se ovako nastavi za par godina neće biti ni patriota ala Pjanić, kodro, Barbarez, Bolić itd. naš savez postaje samo jama gdje srpski i hrvatski savezi švercaju našim igračima dok ovi kao u savezu ne mogu da se dogovore i morajo vršiti non stop nekakve sjednice koje fakat nemaju konstruktivnog smisla nego neku "oficielnu osnovu".
Eto nek neko kaže da ovo nije maslo Pašalića i Ušanovića ja sam siguram da taj tandem je još više prisutan nego prije samo sada neformalno. Eto dokle smo stigli...

Da sam ja Kodro skupio bi igrače da svak od njih da nešto i nek im plate tih 200.000 hiljada al u buduće ako šta zabrljaju mora Savez naplatiti svakom po toliko!

Moraš shvatit da se uopšte ne radi o utakmici sa Iranom, nego se utvrdjiva ko je ko u reprezentaciji,
i ko se za šta pita. Ako Kodro popusti, znaci postaje marioneta Saveza, a ako Savez popusti, znaci
nece imati nikakav utjecaj na reprezentaciju ubuduce.
legionar
ja sam više pesimista nego optimista... nije prvi put da zabrljaju ovi iz saveza zato nevjerujem da će sutra biti drugačije... jednostavno nemam osnove da budem optimist i uvjek kad sam bio optimist uvjek je ispalo da je obrnuto. Očito je to da naš savez ne želi promjene, koje su obećavali imenovanjem Mehe za selektora. Pa komu na čast, čudi me da se Kodro još uvjek tako ustrajan ali mislim da bi on morao sa Savezom podpistai poseban ugovor sa kojim bi se dosta brzo i transparentno rješeavale ovakve situacije!

@ANARHIJA:
znam ja u čemu je point samo sam htio prenejeti moje razočarajuće misšljenje o radu NSFBH.
VelezFC
Ja ocekujem da ce savez sutra popustiti, pokusace sa Irancima isposlovati odgodu utakmice na neodredjeno vrijeme. Kodro ce dati neku pomirijucu izjavu radi mira u kuci, iako bi im trebao ocitati lekciju ali to opet ne bi bilo dobro u ovom trenutku. Doce vrijeme i za toga. biggrin.gif
Uglavnom sta bude da bude, Meha respekt.gif
Tako se to radi.
legenda
Ev da vas pozdravim raja nakon duze vremena!
Vidim da ste pravo ljuti, a ne valja to smirite se jer tek dolazi pocetak kvalifikacija!

Sta da radimo zbog tog irana!Pa nista neka Kodro ne ide i ne treba ici vodit repku na utakmici koja mu fakat nije potrebna!Ako cemo iskreno, ako Kodro odvede nase najbolje igrace pa smrvice Iran!E to njima ne pase pa ce oni vjerovatno pristati na neku A2 repku koju ce oni natrpati s 5-6 komada i to je to!To Iran i trazi!

Savezu mi ne mozemo nista bar ne mi navijaci!Moc je u rukama Bole i Kodre i ako Bog da najveceg i najpostovanijeg neponovljivog Sergeja Barbareza!Molite boga da on stane uz pomenutu 2 velikana!

Nebi bilo fer da Kodro i Bola daju ostavke jer to onda znaci da su kukavice i da nemaju snage za tako veliku borbu kakva je borba protiv kriminalaca u savezu!
Ovi im sigurno nece dati otkaze jer prevelik bi bio pritisak javnosti ako bi ce takvo nesto desilo!
Najbolje bi bilo da mi svi nadjemo email adresu Zeljka Komsica pa da njemu pocnemo pisati ove komentare!Covjek je Zlatni LJiljan a uz to jos veci Bosanac i covjek koji moze pomoci jer ipak je on jedan od 3 TATA u BiH (ups pardon 4 TATA zaboravio sam Lajcaka)!

Dakle dajte da nadjemo njegov mail pa cemo njemu pisati!

Nikako nam ne trebaju smjene ili ostavke ASOVA jer bi nas to vratilo u vrijeme Bake (gluho bilo)!

Pjanic ce igrati za BiH jer je decko onako lijepo rekao ''Moja domovina je BiH!Tamo je moja cijela familija i normalno je da igram za BiH!Nisam ja iz Luxemburga ili iz Francuske!''

Pa nije on Zlatan!Ima on onaj nas bosanski ponos!!!
legenda
info@zeljkokomsic.ba

Ev ovo sam nasao na jednom nasem sajtu pa cu probati pisati mu!
Eborg
CITAT(legenda @ 16.05.2008., 01:27) [snapback]154024[/snapback]
info@zeljkokomsic.ba

Ev ovo sam nasao na jednom nasem sajtu pa cu probati pisati mu!

Kakve on veze ima s ovim?Nikakve!

Nijedno politichko tijelo u BiH nema nadlezhnosti nad sportskim savezima,pogotovo Predsjednishtvo BiH... icon_wink.gif
ANARHIJA
CITAT(BH Fan @ 15.05.2008., 18:58) [snapback]154026[/snapback]
To ja vazda govorim kako se ovome narodu sapira mozak. Ako je to kockasti narod govori se krive su chete i zeleni, zelenima su krive chete i kockasti a chetama zeleni i kockasti. I tako ukrug. Na mojoj listi za exterminaciju bi se mozda vise zelenih naslo nego chetnika. Kad bi biro koga da objesim za jaja Rashu ili Pashalica ja bi odabro Pashalica.

Haja onaj prvi je moron al je njihov a kad vidim kako nas hebu i nasi prvo bi nase na lomacu. Zato i jesmo najdonjiniji narod u svojoj pazite sad ovo MATICNOJ drzavi. Zato i moze tamo neki Iljko ili kako se vec ne zove skutor krojit mjere a dolazi iz sela dje ne zivi 10 000 ljudi. I nosi se isto njegov glas ko da je njegovog naroda 50% a ne 3 %.

Al ne nije Iljko kriv krivi smo mi ko sto rece Djole Balasevic krivi smo mi sto smo ih pustili.

Ne kaze se dzaba prvo valja pomest pred svojom kucom pa onda u komsinu gledat. A kod nas u po avlije smrdi NSBIH.

Ja ponekad zazalim sto se nisam rodio preko Drine (Boze sacuvaj sta lupetam) ali ja sto volim kod brace Srba je sto nema cile mile. Kako sa Dzajom odradise stvar. Pa cak i sa Slobom. Njima kad dolija nesto leti vugla u kantu za smece. A mi kilavi kaki jesmo hebavat ce nas ovaj savez jos 100 godina.

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Ima i ona pjesma....produzi dalje.
ognjen
^^ Ta vidis da je decko sarkastican... sta ima veze... A jebiga i ima pravo...

Da bi se ovo desilo u bilo kojoj zemlji, ured saveza bi bio u plamenu.

Znate sta je najgore... Kodro je intelektualac a u Savezu su ######acine. Za ######acinu je intelektualac kreten.

Oni ce samo dati otkaz Kodri i naci ce nekog kretena koji ce biti njihova marioneta (Muzurovic) i sve ce se nastaviti na svoje, mi cemo se jos zaliti "Do Kad vise" "Pa sta nam treba da razumjemo" itd.

Bosanci su se uvijek zalili a trebalo im je nesto ogromno da uzvrate, naprimjer rat '92.
BrcanskaMalta
[quote name='BH Fan' post='154026' date='15.05.2008., 18:58'].kod brace Srba je sto nema cile mile. /quote]

mozda nema Cile, ali definitivno ima Mile... Milorad pa od milje Mile ;)

citao sam intervju sa kodrom u avazovom sport; i izmedju redova se moze vidjeti da Kodro nece dati otkaz ni u kojem slucaju... on definitivno nece ici u Iran niti ce iko iz sadasnjeg strucnog staba voditi tim.

ja ocekujem slijedeci rasplet situacije:

1. Knezevic i kompanija voditi ce igrace A repke u Iran; ko god da se odazove.

2. Kodro ostaje na funkciji selektora, ali je kaznjen nekih $5,000 zbog neposlusnosti.

3. Kodro salje pozive igracima za utakmicu protiv Azerbejdzana.
Mili
imali sta novo?
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.