Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
halilne
CITAT(Maestro @ 25.11.2007., 18:43) [snapback]132368[/snapback]
nesto mi nije jasno. ima 9 grupa, a prvi ide direkt. drugi igra barrage. to znaci jedan tim ostaje. sta oni onda?

13 ide

prvi direktno - 9 ekipa

8 najbolje drugoplasiranih razigravaju - 4 ekipe

najslabija drugoplasirana iz 9 grupa - pusa icon_mrgreen.gif

DO 10 JANUARA SE MORA DOGOVORITI PLAN IGRANJA UTAKMICA
Gabel
Eto imamo skoro 10 mjeseci vremena da promjenimo nestu u savezu!!
MAL GUCKEN, WAS PASSIERT icon_wink.gif
bolic
CITAT(popokatepetl @ 25.11.2007., 17:53) [snapback]132377[/snapback]
Uhvate se za usi i onda skacu ko gumeni.
Ekipa koja osvoji najmanje bodova kao druga ce to da radi za primjer.
icon_mrgreen.gif
Zato se i bojim ovih iz manjih sesira,jer kakve smo nafake nebi me iznandilo da budemo i drugi sa najmanje bodova.E onda kolektivno samoubistvo eusa_wall.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
majstor22
CITAT(halilne @ 25.11.2007., 17:47) [snapback]132375[/snapback]
DO 10 JANUARA SE MORA DOGOVORITI PLAN IGRANJA UTAKMICA

Svi smo optimisticni, i ja isti, sto se tice grupe, al dosta stvari ce nas opet jeBati, a kao prvo ovo gore navedeno, jer do tad se nista nece promijeniti u savezu, pa ce nam napraviti raspored boli glava, kao sto su Nikicu 4gostovanja zaredom ili tako nesto...

HOROZ
Nazalist mislim da cemo opet ostat bez prvenstva,dzaba sto neki nagadjaju da je ovo ili ono.Ja mislim da je vrlo tesko ako se sta ne promijeni u reprezentaciji
eniz
CITAT(bennymadzida_2 @ 25.11.2007., 17:45) [snapback]132372[/snapback]
Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija

Ako budu igrali ovi isti igraci onda nemamo sanse ni za 4 mjesto. Ukoliko se vrati Spahic, Salihamidzic, Beslija, Papac, Hasagic, Bajramovic, zatim ove momke uvrstiti u prvih 11 i klupa... Pjanic, Misimovic, Hrgovic, Muslimovic, nadarevic, Salihovic, Ibisevic, Subotoc?, dva brata iz Majca kako se prezivaju nisam siguran, ima jos igraca koji mogu da zaigraju u ovim kvalifikacijama.
Spanija je favorit idu na SP lagano bez problema.... njima dajem prvo mjesto.
Nase sanse su 1 bod protiv njiha a mozda uz pobjedu i jedan poraz.
Turska.... 4 boda bi bilo dovoljno
Belgija.... nisu nesto jaki, ali uz pametnu igru mozemo do svih 6 pojena
Armenija.... nema sta tu reci teski su ili nisu lahki, mora se uzeti svih 6 pojena
Estonija.... 6

ovo izgleda nemoguce.... ali vidjecemo dali ce se ista promjeniti u savezu i koce biti novi selektor!
Sanse imamo i to dobre.... grupa je po mjeri nije teska... lahka je i znademo ekipe te sve osim Armenije, mozda tu imamo sanse....!

Moj care sto si ti optimista.na osnovu bolan cega mi trebamo uzeti npr. Belgiji 6 bodova i kako si to izracuno sa Turskom 4 boda kad su ljudi za nas mnogo bolji ili ti mozda nadu daje ona pobjeda iz ovih kvalifikacija kad smo iz tri suta dali tri gola(samo tako pobjedujes jednom u zivotu ili dvaput al mi ispunismo bonus u Norveskoj)!Ovdje treba gledati da se svi ovi kvalitetni igraci koji imaju pravo za nas igrat vrate da nas ovi sadasnji vise ne sramote i odigrat posteno i sportski sve utakmice a recimo 4. mjesto iza Spanije,Turske i Belgije je za mene realnost a sve ostalo naravno dobro doslo i za mene takodje iznenadenje.Zato prvo treba srediti stvari u savezu i dovesti prave ljude u savez kao i dobrog selektora pa onda polako pravit ekipu al tek za u najboljem slucaju iduce svjetsko prvenstvo jer su ovi sadasnji rukovodioci u savezu mnogo toga lose uradili sto nam potvrduju rezultati svih selekcija Bosne i Hercegovine.
Al mislim da prije svega mi navijaci moramo biti realni i realno shvatiti koliki nam je domet ako vec ovi iz saveza misle da je dovoljno imati 2-3 igraca iz Bundeslige i ostatak iz drugih liga osrednje kvalitete da bi se negdje kvalifikovali!!!
kareka
Ma mi ne mamo nikakvih ozbiljnih sansi,prema tome nemojmo se zavaravati realnost
je veoma surova a nista vazno se neche desiti u bliskoj buducnosti da bi mi nesto u radili
to jest imali sanse da se kvalifikujemo pa i da se vrate potpisnici.Znachi opet smo nula ko planina.Sa trenutnim savezom kakav je i trenerom "Penzionerom" i taktikom koju on koristi
mi chemo pusiti i kod kuche i na strani.Daj boze da se varam sa ovim konstatacijama.
HazeM3
Grupa je odlicna....
Pogledajte Grcku uvijek se izvuku lagano....
McCoy
grupa nije toliko ni bitna,sve i da smo sa s.marinom,lihtenstajnom,luxemburgom andorrom itd. u grupi ,ja nebih imao nikakve nade za dvije uzastupne pobjede a kamoli za nekakav plasman
...meni je bitno da se konacno rijesimo ovog tzv.direktora svih reprezentacija,da dodju novi treniri,koji imaju konkretan plan,taktiku,i naravno znanje,kako za A-repku ,tako i za mladu..
cemu se mozemo nadati,ako ostane pusho i muzur??ß ili cak ako nam dodje jos gore,recemo nekakav tip poput nikica,ili cak nikic na kormilo a-repke?!?!

treba pricekati,kakve ce promjene se uopste desiti,na tom famoznom sastanku 7-12.07, ...ako uopste dodje do ikakavih promjena...mozemo mi svirat ..rcu,ako se opet pozivali igarci poput,onih kupoprodajnih (znate na koje mislim ima ih dovoljno)...

haso
Grupa je odlicna,

Spanija - najbolja za nas iz 1 pot
Turci - ako nam treba bodova, oni nam duguju
Belgija - truba od ekipe - opet najlaksa iz 3 pot
BiH- to smo mi
Armenija - nije lose, moglo je i lakse al hajd more i ovo
Estonija - vratice se Baljic i zabit im jos 4 gola

mozemo biti i vise nego zadovoljni, ako se svi igraci vrate, vakat je da se i mi plasiramo.
Aldin
Joooj Belgija opet... Ko misli unosit onu vatru nek dobro sakrije :P nisu nas zaboravili!!!

Bice ba nakraju (sa ovom ekipom):

Spanja
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija...

Sa starom/novom ekipom mozda sa malo srece osvojimo 3ce mjesto!
amelaga
Trebamo mi otvoriti topic Prvenstvo 2050, tada mozda nesto da napravimo. Sad ako budemo i cetvrti to je uspjeh. Nadam se da grijesim.
manijakdv
Ako budemo u svom najjačem sastavu sa Bajramovićem,Papcem,Spahićem,Bešlijom,Hasagićem,Milenkovićem a ne sa nekakvim Radeljićima,Božićima,Alaimima,Muzurovićima i Pašalićima,siguran sam da su ovo protivnici protiv kojih naši mogu igrati potpuno ravnopravno pa i uključiti se u borbu za SP.Uostalom,to smo i dokazali protiv svih ovih protivnika na domaćem terenu a imamo i motiv da se Belgijancima osvetimo za onaj visoki poraz u Briselu,Turskoj za ovaj zadnji poraz kad smo igrali sa B-timom,Španiji za sudijsku nepravdu u Valenciji koliko god da su oni tad bili bolji,Estoniji za onaj autogol Hibića na Koševu(kasnije nas je koštao plasmana na Euro 2000,tad nas je vodio Mušović a bilo je 1-1.Ko se sjeća tog gola,zna da je bio nevjerovatan,Dedić pogodio Hibića u leđa na 20 metara od našeg gola i odbila se u gol).
Ključ je bagru otjerati,makar samog pašalića,on je grobar ove reprezentacije a Muzurovićevo mjesto dati Meši ili Faruku koliko god da koštaju.
Istok
CITAT(cile @ 25.11.2007., 17:21) [snapback]132309[/snapback]
Ja sam radije bio za neke "nove protivnike", ali eto...

Meni se grupa ne svidja jer mi uvijek losije igramo protiv tehnicki potkovanih ekipa. Obicno nam odgovaraju Skandinavci i generalno ekipe koje nabijaju loptu i preskacu igru.

Bolje Engleska nego Spanija, radje Svedska nego Turska, bolje Skotska nego Belgija itd.itd. Ovo je ofrlje, ne znam jesu li bas ove ekipe bile u sesirima ali kontate na sta mislim. Negativno je i sto Belgija preskace vec ne znam koje prvenstvo i ovaj put ce zapeti momacki. Dobro je da Spanija i Turci idu na EP...

Nama naravno ne pomaze nista ako se ne dese najavljene promjene.
tarik_pasa
Pusiona..ponovo..
Ljudi moji pa mi od velesile Moldavije gubimo.........
Ja stvarno ne znam odakle optimizam,boricemo se za 4 mjesto sa Belgijom..zivi bili pa vidili........

Vidim "novajlije"pisu lagana grupa,prave tim.......Vratit cemo dug Spaniji i sta ti ja vec znam..... eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
Pa Spaniju kad nismo uzeli onu noc u Zenici kad je Bola izjednacio necemo nikad....

Vozdra.....
damir_ba
ma i nije tako teska grupa ako se promjene stvari u savezu i naravno vrate stari fudbaleri mozemo se nadati da se plasiramo na SP najbolje bi bilo drugu utakmicu igrati sa spanijom a zadnju naravno ostaviti sa Turskom .pa eto mozemo se sa Turcima na kraju dogovorit eto ako ne kao prvi mozemo kao najbolje drugoplasirani otici direkno na SP ,
a bez promjena u reprezentaciji nemamo sta trazit to je bar sigurno zato trebamo te promjene u savezu ..
Istok
Onako brzinski...grupa 9 ubjedljivo najlaksa
Erne

sta hocemo vise?

1.Bosna
2.Spanija
3.Turksa
4.Belgija
5.Armenija
6.Estonija...

-------------------------Hasagic---------------------

-Berberovic---Spahic------Papac------------Hrgovic( na zalost)

--Salihamidzic?(Pjanic)---Rahimic----©Bajramovic----Misimovic

--------------Dzeko---------------Muslimovic---------------

Trener : BARBAREZ
eusa_boohoo.gif

AA77
CITAT(Erne @ 25.11.2007., 19:55) [snapback]132426[/snapback]
sta hocemo vise?

1.Bosna
2.Spanija
3.Turksa
4.Belgija
5.Armenija
6.Estonija...

eusa_boohoo.gif

Ja bih isto vako postavio sastav jedino Misimovica da igra iza spica.
Barbareza bih volio kao direktora jer jos nema iskustva kao trener, ma da bih opet bio bolji od ovih do sada.
Direktor-Barbarez
Trener-Ivica Osim (ako se dobro oporavi) a.b.d.

ermin-jaran
CITAT(adidas @ 25.11.2007., 19:57) [snapback]132428[/snapback]
Ako nema promjene u Savezu i na Klupi, i ako nema Povratka SALIHAMIDZICA bajramovica spahica papca i ostalih potpisnika i ako nema PJANICA onda nema Bosne i Hercegovine na SP-u

Momci pogledajte realno i sa svim ovim nabrojanim igracima kvalifikacije ce biti vise nego teske...kad to shvatimo mozda nesto i uradimo.
Faca i 1/2
nemamo sanse sa ovim timom
BiH supporter
CITAT(Erne @ 25.11.2007., 20:55) [snapback]132426[/snapback]
sta hocemo vise?

1.Bosna
2.Spanija
3.Turksa
4.Belgija
5.Armenija
6.Estonija...

eusa_boohoo.gif

Slazem se vecinom s tobom, samo trener treba biti neko iskusniji a kapitensku traku treba nositi onaj koji je najbolji, a to je Salihamidzic. On ima i daleko najvise internacionalnog iskustva od svih igraca tu.
Misimovic mozda jos u poluspic umjesto sa strane i to je to.

pozdrav
james-bec
ja bih volio nase najbolje igrace vidjeti u kvalifikacijama, pa sa njima da vidimo koliko smo stvarno jaki ili ne.da vise ne pricamo mogli smo ovo ono samo da su neki igrali, neka igra ko valja a ko je prosijecan neka igra za svoj klub.
EsadThaKing
CITAT(BiH supporter @ 25.11.2007., 21:33) [snapback]132446[/snapback]
Slazem se vecinom s tobom, samo trener treba biti neko iskusniji a kapitensku traku treba nositi onaj koji je najbolji, a to je Salihamidzic. On ima i daleko najvise internacionalnog iskustva od svih igraca tu.
Misimovic mozda jos u poluspic umjesto sa strane i to je to.

pozdrav

------------Hasagic------------

Berberovic--Spahic--Papac--Hrgovic

Beslija--Rahimic--Bajramovic--Salihamidzic

--------Dzeko------Muslimovic-------------

ovako ili nikako nije teska grupa moglo ju biti puno gore....
asasova
jos da se domace utakmice igraju na mega sretnom kosevu i kvalifikujemo se sigurno.
junkie
Španjolci uopće nisu takav bauk, vidjelo se to i prošli puta u obje utakmice. Iskreno, nije me impresionirala ni Turska nešto, jedva dobiše. Belgija je šaša svakako u zadnje vrijeme, a Armeniju i Estoniju ne poznajem, pa ne bih o njima.

Ako se reprezentacija ustroji kako treba, ako se stvori jedna dobra atmosfera, može se ovdje svašta napraviti.
Ed0
Dakle novi selektor, vracaju se potpisnici, nova nada nove sanse itd itd.
Nije ni toliko bitno ko su protivnici. Bitno je da momci na teren istrce i kazu eh dragi protivnici, mozete nas pobjediti, al samo preko nas mrtvih. Pa da vidimo onda posto musa dere jarca. Znaci ne od prve utakmice suplju prosipati o sudijama, savezu i ostaloj mafiji. Ko hoce i ko zeli taj i treba da igra i treba da ostavi dusu na terenu.
Ventola
Ma ni na Play stationu ne mozemo na SP...
nedostatak
mogli smo i gore... i belgija i turska nas se plase zavisi koga igramo prvo mogli bi nesto uraditi
zele_33
CITAT(Barbarez:10 @ 25.11.2007., 14:54) [snapback]132253[/snapback]
valjala bi ova grupa po mom misljenju (jer ce nam to valjda biti naj lahkse icon_smile.gif)

1. Spanija ili Portugal
2. Turska
3. Belgija
4. BiH
5. Austrija
6. Andora

Kakav si ti jarane sa sportskom, jos malo pa ko vidovita Dzemila ,svaka ti cast!!!
bandit
Jel se iko sjetio da samo 1-vi ide direktno a da 2-gi mora u baraz .... znaci i da neki cudom budemo 2-gi, baraz sigurno proci necemo ... eusa_whistle.gif
Robijas1
i sad samo treba da se izmjeni savez i da se vrate najbolji igraci..............
VOLIM TE BOSNO
Rob_ZE
ma nea sanse da prodjemo ovu grupu, turska, spanija .belgija, odma zaboravite 9 gostujucih bodova, spanija ce nas dobiti kuci ili bod bar uzeti, tursku hmm ne znam mozemo tuci minimalno, kao i belgiju kuci, estoniju tamo necemo tuci, armeniju cemo tuci i to bi bilo to dakle gledamo nekih 17 bodova sto nazalost nece biti dovoljno ...
Edin
Nije, nego na level "Bosanac"

Znaci nema nit sudije, nit protivnicki igraca :D
BosnaLove
dobra grupa sve ih treba zgazit i prvo mjesto zauzeti, stari igraci moraju da se vrate i savez mora da se promjeni, uglavnom promjene su vazne u i oko reprezentacije i idemo dalje ovaj put da se kvalificiramo na svjetsko vrijeme je , 2010 bih in africaa!!!
SemirBosanac
Sa ovim savezom i selektorom maksimalno 4. mjesto.
Istok
Ovaj put ide samo prvi iz grupe, cini mi se, i ima neko razigravanje izmedju drugoplasiranih. Realno nema niko pravo da smatra neuspjehom ako se BiH ne bi plasirala cak i sa kompletnim sastavom i novim, boljim selektorom.

Bilo bi zadovoljstvo gledati kvalifikacije sa nasim najboljim igracima i sposobnijim rukovodstvom...bez obzira plasirali se oni na SP ili ne.
DamX
CITAT(Istok @ 26.11.2007., 00:13) [snapback]132506[/snapback]
Ovaj put ide samo prvi iz grupe, cini mi se, i ima neko razigravanje izmedju drugoplasiranih. Realno nema niko pravo da smatra neuspjehom ako se BiH ne bi plasirala cak i sa kompletnim sastavom i novim, boljim selektorom.

Bilo bi zadovoljstvo gledati kvalifikacije sa nasim najboljim igracima i sposobnijim rukovodstvom...bez obzira plasirali se oni na SP ili ne.

Tocno..nemamo neke realne sanse..zato trebamo sklapat ekipu za sljedece ep. ali i usput probati se borit za to 1 ili 2 poziciju, nista nije nemoguce. eusa_pray.gif ali ako napravimo jednu stabilnu ekipu i dobrog trenera(e) doce i uspjeh!
Ekipa se pravi godinama..a ne ko kod nas svake tekme novi ljudi. eusa_wall.gif
pokvarenisir
realno mi cemo se nakon svega ovoga natjecati sa belgijancima da udzemo u treci sesir za euro 2012!!!

citam koliko optimista vec nas vide na prvom mjestu........

kad ce te shvatiti da mi nismo velesila ili sila ili bilo sta nego prosjecna ekipa kojoj se posreci tu i tamo
McCoy
CITAT(Istok @ 26.11.2007., 00:13) [snapback]132506[/snapback]
(..)

eusa_clap.gif

ja se najvise tome nadam,da co`jek moze ponovo otici na stadion,da bude ponovo ponosan,i kad se gubi i kad se pobjedjuje...a nekakav moguci plasman je u drugom planu,meni je bitno da igraju naj bolji-zaboli me neka stvar kako se oni zovu,ali brate mili ,samo da konacno prodje ovo vrijeme `kupoprodajnih igraca´-koji zaigraju tekmu-dvije,da bih uspjeli napraviti "karijeru",sa transefrom u rumuniju,i neke drugorazredne ekipe,trece razrednih drzava icon_rolleyes.gif

..imali smo dobar kostur ekipe (pred ove kvalifikacije),imali smo igrace iz mlade repke,koji su se sa svojim KVALITETOM "prodali" u ,manje-vise, dobre klubove (Dzeko,Ibisevic,Salihovic,Trupko je bio svakako standard u zg,Pandza itd.)-
a konacno je i "kostur" igrao redovno(sjetimo se predhodnih kvali.,kad je vecina grijala klupe) -Spahic,Barba,Braco,Bajra,Papac itd...igrali smo takodje dobar `fuzbal`i to sve sa anti-trenerom i anti-takticarom bakom.S.....ehhh..da se samo nije upleo pushalic(i to uveliko) ,makar bi se borili (opet)do zadnjeg kola,za nekakav moguci plasman...

...sad treba napraviti kontinuitet,sa novim trenerom..da se zna ko gdje igra i da se zna prepoznativa taktika (tzv.rukopis trenera),a ne svake tekme drugi igraci,kao sto rece @DamX,i svake tekme druga taktika,i svake temke razlicite pozicije igracima,koje nemaju veze sa onom sto igraju u klubu...

treba nam novi trener i "friska krv" u savezu..i onda nek igraju kako najbolje znaju,nismo Brazil ili Francuska,pa da se MORA na neko veliko takmicenje,a sigurno bi rezultati dosli onda sami od sebe...

moke_maniac
Po vasim misljenjima vec smo zavrsili kvalifikacije za SP 2010 bezuspjesno i vec vidim planiramo kvalifikacije za EP 2012. Pa dobro onda realno je da planiramo i kvalifikacije za SP 2014. Sala...

Da ponovim kao u mom predhodnom postu da su za nas u ovoj grupi najveca OPASNOST ARMENIJA i ESTONIJA. A jos veca opasnost smo mi sami sebi.

Sta drugo reci, neka nam je dragi Bog na pomoci!
alemko
dobili smo vrlo tesku grupu koja je skoro pa ista kao u kvalifikacijama za sp 06!
opet su tu spanija i belgija a turci zamijenise srbe (kvalitetom tu negdje), neugodni armenci zamijenise neugodne litvance, i kao slag na tortu neugodna estonija (3 tekme sa nama - sa skorom smo u egalu) je zamijenila slabasni san marino.
cak i u punom sasatvu sa svim igracima na raspolaganju tesko da mozemo "barem" do baraza. mislim da smo pri izvlacenju jedino sa timom iz treceg sesira imali srece (dobismo iste one belgijance koji su nas u zadnjem trenutku pretekli). spanci iako bez znacajnih uloga na internacionalnoj bini su uvijek veliki favoriti, ali eto nam prilike da im se osvetimo za valensiju icon_twisted.gif . tursku smo vrlo dobro upoznali u zadnjim kvalifikacijama i pokazali smo da se i sa improvizovanim timom mozemo nositi sa njima. jest da su individulano vro jaki, ali su isto tako slabi na zivcima sto i pokazuju njihovi cesti kiksevi protiv manjih reprezentacija. belgija je tu negdje sa nama, a i oni su kao i mi imali dosta internih problema kao i smjenu generacija. interesantno je da kod nas u grupi nema kante za nabijanje. armenija je u zadnjim kvalifikacijamavrlo impresivne rezultate postigla kod kuce (dobise poljake, a remizirali su sa fincima, srbima i portugalom icon_eek.gif ) a i estonija je po meni najteza opcija iz zadnjeg sesira uz crnu goru.

eto nedavno pregovori izmedju bojkotasa i ns/fs-a k'o iz vedra neba. troclano prijedsednistvo ns/fs-a ce ostati i tu ne gajim nikave nade da ce se to u slijedecih desetak godina promijniti. bitno je da se ukloni kr-me pasalic (tako bi se neminovno i oslabio sadasnji lobi menaDJera oko repke) kao i marioneta muzur koji se odlucio za put manjeg otpora i tako postao poltron "direktora svih direktora".
drago bi mi bilo kada bi jedan od nasih mladih strucnjaka zaposjeo klupu repke, kao da i neko od bivsih pouzdanih i moralno neupitnih (!) igraca naslijedi pasceta (--> konjic/barba/kodro - bola mi je previse prevrtljiv, a i ne svidja mi se to sto je uplivao u menadzerske vode). po meni je jos bitnije je da se ukine dejtonska raspodjela trenerskih pozicija posto trenutno svaka selekcija ima po barem jednog predstavnika iz redova konstituivnih naroda BiH, a najocevidnije je to u odabiru trenerskih pozicija u mladim selekcijama koje su povodom toga kolektivno dotakle dno dna.
sada, pitanje je da li bi i u slucaju povratka bojkotasa novom selektoru poslo za rukom sklapanje ekipe u tako kratkom vremenu (cetri-pet prijateljskih do kvalifikacija).

da se ja pitam (kao sto se ne pitam icon_mrgreen.gif ) ja se ne bih tek tako odricao usluga starijih i vrlo iskusnih igraca poput grlica (medju rijetkim u njegovom klubu sa bundesligaskim formatom), barbareza (trenutno u top formi i vrlo je moguce da ce nastaviti karijeru), muratovica (duze vec jedan od boljih stranaca u austrijskoj bundesligi, uz to i polivalentno upotrebljiv) itd. . tesko da ce internacionalno neiskusni igraci poput salihovica, ibisevica, ibricica, merzica, koji ruku na srce nastupaju (neki cak ni standardni nisu) za snj-klubove u snj-ligama, moci iznijeti teret kvalifikacija. povratak hasana bi nam dosao kao kec na desetku u ovoj situaciji kada su nam upravo bekovske pozicije najkriticnije. kada smo uspjeli nagovoriti sergeja na povratak zasto ne i hasana. eusa_whistle.gif

i kada se vec postavljaju "drim timovi", evo i mog idealnog sastava cool.gif :

---------------------hasaga---------------------
hasan--------spaha------papac-------hrgovic (dok ne bljesne bolje rjesenje)

--------------------rahimic----------------------
-----misimovic------------------bajramovic---
---------------------pjanic-----------------------

-------------zlatan-------dzeko-----------------
BosnaLove
CITAT(popokatepetl @ 26.11.2007., 02:49) [snapback]132516[/snapback]
Nego zanima me sta sad Spanci,Turci,Belgijanci sprehaju,kontaju oko nas.
Da su nam se obradovali nebih bas nesto rekao icon_mrgreen.gif

haha i ja kontam to, vec im se tresu noge i spancima i turcima i belgijancima
nedostatak
evo malo maste ali mi mozemo dobiti belgiju x2. tursku x2. to bi bilo dovoljno.

naravno da je tako mi bi bili uvijek birani iz drugog sesira.... kao izrael a gos. usrannovicha nebi bilo
SuperUstipak
prije smo se nadali kvalifikacijama, sad se nadam da opet gledam repku kao prije i da se najezim kad vidim nase momke kako stoje s rukom na srcu dok sviraju onu himnu nasu.
damir_ba
Džeko: Moglo je i gore

Napadač nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, Edin Džeko, kaže da je zadovoljan protivnicima pored kojih će naša reprezentacija probati izboriti odlazak na Svjetsko prvenstvo 2010. godine.

Moram priznati da sam zadovoljan. Još da smo umjesto Španjolske dobili Češku… kaže Džeko koji je ranije priželjkivao skupinu u kojoj bi snage odmjerili sa susjednim zemljama – Hrvatskom i Srbijom.

Pokazali smo da s Turcima i Belgijancima možemo igrati. Bolje da smo dobili njih, nego Švedsku i Dansku ili Englesku i Ukrajinu. Estoniju smo već pobjeđivali, a jedina nepoznanica je Armenija. Bitno je da upravo protiv ovih reprezentacija odigramo dobro jer kvalifikacije se dobivaju na malim utakmicama, smatra napadač Wolsburga.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muzurović: Vrijeme je da idemo do kraja

Nogometna reprezentacija BiH probati će izboriti plasman na Svjetsko prvenstvo 2010. godine kroz skupinu 5 u kojoj se još nalaze Španjolska, Turska, Belgija, Armenija i Estonija.

Ždrijebanju kvalifikacijskih skupina za SP bio je prisutan i izbornik bh. reprezentacije Fuad Muzurović, koji je iznio svoju reakciju na ždrijeb.

Da budem iskren niti jedna grupa nije laka. S nekim smo reprezentacijama već igrali, a mislim da se možemo nositi sa Španijom i Turskom ako se sve stvari 'poklope', izjavio je Fuad Muzurović o čijoj će sudbini čelnici Saveza odlučiti za otprilike mjesec dana.

Kroz ove kvalifikacije se dokazalo dosta igrača i zajedno s onima koji nisu sudjelovali u ovom ciklusu do kraja, možemo napraviti dobru reprezentaciju, rekao je Muzurović misleći na potpisnike pisma u kojem zahtijevaju odlazak čelnih ljudi N/FSBiH.

Vrijeme je da Bosnu i Hercegovinu odvedemo na jedno veliko takmičenje, zaključio je Muzurović.
damir_ba
http://www.rtvfbih.ba/loc/default.wbsp
nedostatak
Estonia je 0 zemlja. ako neuzmemo 6 bodova nemamo nikakvu buducnost. Armenija je isto 0 ali 4 boda bi realno bilo za nas.

druge ekipe su iznad nas - znaci nadajmo se barem 3 boda od svake (ako budemo 100%tni)
tarik_pasa
CITAT(cisko @ 26.11.2007., 06:38) [snapback]132530[/snapback]
Jao cujem opet od Muzurovica Iste price kao i uvjek,Ako se ovo poklopi ,ako se ono poklopi.Mene samo zanima oce lli iko ziv tu bagru istjerat vise ili im noge polomit ,pa sta je ovo ba.Pa sta sad opet da idemo u kvali sa istim u savezu.

Ako se u ovim zadnjim kvalifikacijama nije poklopilo nece nikad......
TrueBlue
Ama nevjerovatno je da Muzurovic skupa sa ostalim k.urtonima iz NS BiH, nakon toliko poraza i neuspjeha ima prostora i ljudskosti ista pricati,a kamoli ici u Durban na zrijebanje. Da ima iko obraza( NSBiH i Muzurovic) kokuzi jedni odma bi podvili rep i rekli, hvala na "povjerenju". Ovo samo dole moze. Jadni smo do bola,....
FUJ, FUJ i FUJ
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.