Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
McCoy
CITAT(sanelaga @ 25.04.2008., 20:31) [snapback]151711[/snapback]
jarane baklje su zabranjene i sumljam da ih mozes kupiti tek tako na netu a u ostalom sta ce ti to?
idi navijaj glasnim zicama

..hehe

ja znam da se vrlo laHko mogu preko i-neta nabaviti....ali kao sto kazes NAVIJAJ!! bosna.gif
McCoy
Kureš nezakonito bio blagajnik u N/FSBiH: Sve se plaćalo osim onoga što je trebalo

24SI - Miodrag Kureš, sekretar za finansije Nogometnog / Fudbalskog saveza BiH (N/FSBiH), koga Tužilaštvo BiH zajedno sa generalnim sekretarom N/FSBiH Munibom Ušanovićem tereti za pronevjere i utaje poreza, nezakonito je obavljao poslove blagajnika u ovoj instituciji.

Ovo je u nastavku svog svjedočenja, a tokom unakrsnog ispitivanja tužioca Ahmeta Halebića, jučer pred Sudom BiH ustvrdila Kerima Prašljivić, finansijski vještak, piše "Oslobođenje".

Prema njenim riječima, u Pravilniku o sistematizaciji radnih mjesta N/FSBiH "nigdje ne stoji da poslove blagajnika može obavljati sekretar za finansije". Iako je Prašljivićeva vještačila dokumentaciju N/FSBiH za period 1. januar 2001. do 30. septembra 2006, kazala je da je u samo deset posto slučajeva blagajnik potpisivao naloge za isplatu i za naplatu.

Također, dodala je da u ovom periodu nije izvršena nijedna primopredaja novca između blagajnika te podsjetila da je u "jednom periodu N/FSBiH bio čak šest mjeseci bez blagajnika".

Samo za dvije godine (2001. i 2002) N/FSBiH je po osnovu nevraćenih akontacija za službena putovanja oštećen za 106.013 KM. Prašljivić je i jučer ponovila da su čelnici N/FSBiH izbjegli plaćanje poreza na plaće, na autorske ugovore, ali i doprinosa za zdravstveno i penziono osiguranje.

U periodu od 1. januara 2001. do 30. septembra 2006, po osnovu ugovora o djelu i ugovora o privremenim poslovima, N/FSBiH je isplatio milion i 342.330 KM. Međutim, izbjegnuto je plaćanje poreza od 402.699 KM. Pored toga što čelnici N/FSBiH nisu uplaćivali doprinose na plaću ponekad ih nisu ni obračunali.

Sudsko vijeće Suda BiH kojim predsjedava sudac Salem Miso udovoljio je odbrani Ušanovića i Kureša da Kerimu Prašljivić unakrsno ispitaju na ročištu zakazanom za 19. maj ove godine.

(24sata)
Mili
CITAT(legionar @ 25.04.2008., 15:51) [snapback]151684[/snapback]
pojedinici ste pravo dosadni sa nekim svojim forama... ko neka djeca... ja sam mislio da je ovo ozbiljan forum ali osim par članova ovog foruma sve ostalo neka raja koja eto ima malo vremena da "izjasne svoj stav".

@KaNo_BoSnA: ti il si još djete il ne nerazumiješ neke stvari!!
Osim članova ermin-jaran, McCoy, goliath, Elmar, Haze i par njih (naravno su tu još cile, Ventola...) nema članova koji su ozbiljni i konstruktivni, meni je stvarno puna kapa nekakvih newcomer-a (wanabe) koji deskreditiraju ovaj forum. Puno njih niti ne pogleda šta forum nudi i kakva je debata nego ko iz prve "haj može kodnas svakako" pišu neke debilne postove ono pravo debilstvo...

@cile: nemoj mi zamjeriti ali mi je pun qurac nekakvih brezveznih postova puni euforije in neznam ti ja čega... Ja smatram da je ovo dobar i kvalitetan forum šteta bi bila uništavati ga na ovaj način i sa ovakvim pristupom pojedinaca!

Hvala na finom komplimentu..lol...evo pisem na forumu vec skoro 5-6 godina, i nikad mi nebi palo da pisem gluposti. bolje sutit nego bacit neku bombu. Pojedinci na ovom forumu pisu samo da mogu skupljat broj komentara tumbleweed.gif tumbleweed.gif
pinky071
CITAT(jasko084 @ 25.04.2008., 12:22) [snapback]151708[/snapback]
vozdra raja sta ima de mi recite znadeli iko kakvu nternet adresu gdje se mogu baklje kupiti??? i znadeli ko gdje se mogu karte naruciti protiv poljske??

Ha ha ha...Cuj pitanja!!! lolcina.gif
Istok
CITAT
Imamo na spisku desetak igrača čiju ćemo formu provjeriti. U toj grupi je i Terkeš. Njega će u Zagrebu, kojem dolazi Zadar, gledati Sedin Tanović. Elvir Bolić ide u Srbiju. On će gledati potencijalne kandidate na utakmici Partizan i Čukarički. I ja ću biti na zadatku, ali vam nemogu otkriti koje ćemo sve igrače pratiti

-Da ti budem iskren, volio bih da imam za svaku poziciju dva rješenja. Da nema opuštanja. Zato ćemo vrijeme do kvalifikacija iskoristiti da nađemo što više kandidata

Onako od oka, Kodro ima barem po dva kandidata za svaku poziciju izuzev lijevog beka.

Sto se tice pracenja igraca, interesantno je da Sredojevica ne spominju nikad nigdje. Valjda sto im je po entitetskom kljucu nametnut u strucni stab. Malo mi je zao Sredojevica ali sam pao sam se ubio, cim je dozvolio sebi da ga politika gura na klupu. U principu je korektan lik i nemam nista protiv njega.

Vezano za ove dogovorene utakmice, draze bi mi bilo da igramo sa Luxemburgom u FIFA terminu, nego ovo sa Poljskom mimo svih ostalih. Cini mi se da ove utakmice cak ne piju vode ni za "rezervisanje" igraca, malte ne vode se kao utakmice revijalnog tipa. Igras a ko da i ne igras.
azy
CITAT(Emir75 @ 26.04.2008., 03:56) [snapback]151741[/snapback]
Nas novi DREAM TEAM
````````HASAGIC````````
JAHIC,NADAREVIC,SPAHIC,PAPAC
````````RAHIMIC``````````
PJANIC,MISIMOVIC,SALIHOVIC
````` DZEKO,MUSLIMOVIC
oVA REPKA NAS VODI U SOUTH AFRICU

Sta vam je ljudi, Bajramovic povrijedjen par mjeseci i odmah ga svi prekrizili ko da vise ne postoji... tumbleweed.gif
abab
Ja mislim da bi Kodro sada trebao probati sa Salihovicem na lijevom beku. On kaze da voli igrati defanzivnog veznog, sto znaci da mu defanziva nije nepoznata. A isto ima super precizan centarsut i sut iz daljine.
BOSNA zauvijek (Armin)
---------------HASAGIC-----------------

JAHIC--SPAHIC---NADAREVIC---PAPAC

---------------RAHIMIC--------------------

BAJRAMOVIC(PJANIC)---SALIHOVIC(IBRICIC)

---------------MISIMOVIC------------------

----DZEKO---------------MUSLIMOVIC(TERKES)
Istok
Ovo je otprilike ono na sta Meho moze racunati. Silom prilika moze uvijek premjestiti nekog i popuniti rupe ali ovo je popis po pozicijama gdje se oni najbolje snalaze.

1.. Hasagic; Tolja
2.. Jahic*; Berberovic; Merzic*; Muharemovic*;
3.. ---------------------
4.. Spahic*; Nadarevic;
5.. Papac*; Bajic; Radeljic; Trivunovic;
6.. Rahimic; Damjanovic;
8.. Bajramovic; Krunic; Grlic;
7.. Maletic;
11 Hrgovic*; Salihovic; Vladavic;
10 Barbarez; Misimovic; Ibricic; Pjanic;
9.. Muslimovic*; Dzeko; Ibisevic; Custovic;

................(1)...............
(2).....(4).........(5).....(3)
.........(6).........(8)........
(7)...........(10).........(11)
................(9)...............
ermin-jaran
Papac ce biti lijevi bek @Istok Kodro razmislja logicno ako u svom klubu igra staticno dobro na toj poziciji zasto da ne u repci
kao sto kazes tu smo deficitni dok stoperski par sa Spahom se moze napraviti sa Nadarevicem ....
ili stvarno ako nema solucije to sam vec govorio znaci moje misljenje ja bi Rahimica stavio u zadnju liniju sa Spahom...
Istok
CITAT(ermin-jaran @ 26.04.2008., 10:59) [snapback]151768[/snapback]
Papac ce biti lijevi bek @Istok Kodro razmislja logicno ako u svom klubu igra staticno dobro na toj poziciji zasto da ne u repci
kao sto kazes tu smo deficitni dok stoperski par sa Spahom se moze napraviti sa Nadarevicem ....
ili stvarno ako nema solucije to sam vec govorio znaci moje misljenje ja bi Rahimica stavio u zadnju liniju sa Spahom...

Ma ne kazem ja da ce biti tako, vec govorim sta bi za nas bilo najbolje. Kao lijevi bek u reprezentaciji nije bio bas sjajan sto ne znaci da sad nece biti, od Nadarevica i Spahica kao stoperskog para nema nista jer ne vjerujem da ce Spahu staviti na lijevog stopera a pogotovo ne vjerujem u experimente da se Rahimic, koji je defanzivni vezni, prekvalifikuje za najvaznije mjesto u timu (nakon golmana sigurno najvaznije).

Znaci, ne bude li Papac lijevi stoper bice Bajic ili eventualno Radeljic, Trivunovic. Vjerujem da ce na kraju tako biti, budu li svi na broju. Jahic; Spahic; Bajic; Papac; meni se bas i ne svidja ta zadnja linija ali je najrealnija opcija.
member222
CITAT(Istok @ 26.04.2008., 05:14) [snapback]151756[/snapback]
Ovo je otprilike ono na sta Meho moze racunati. Silom prilika moze uvijek premjestiti nekog i popuniti rupe ali ovo je popis po pozicijama gdje se oni najbolje snalaze.
1.. Hasagic; Tolja
2.. Jahic*; Berberovic; Merzic*; Muharemovic*;
3.. ---------------------
4.. Spahic*; Nadarevic;
5.. Papac*; Bajic; Radeljic; Trivunovic;
6.. Rahimic; Damjanovic;
8.. Bajramovic; Krunic; Grlic;
7.. Maletic;
11 Hrgovic*; Salihovic; Vladavic;
10 Barbarez; Misimovic; Ibricic; Pjanic;
9.. Muslimovic*; Dzeko; Ibisevic; Custovic;
................(1)...............
(2).....(4).........(5).....(3)
.........(6).........(8)........
(7)...........(10).........(11)
................(9)...............

zasto si stavio 4-2-3-1 a ne 4-4-2? samo nako pitam.. Kodro je govorio da ce igrat sa 4-4-2.
Istok
CITAT(member222 @ 26.04.2008., 15:09) [snapback]151812[/snapback]
zasto si stavio 4-2-3-1 a ne 4-4-2? samo nako pitam.. Kodro je govorio da ce igrat sa 4-4-2.

Zato sto ne vjerujem da cemo ikad zaigrati sa jednim def. veznim. Mislim da bi realno bilo da uigrava dvije formacije od kojih je jedna 4-2-3-1 a druga 4-4-1-1. Ostaje da vidimo kako ce to na kraju biti kad svi budu na okupu. Vjerujem da ni Kodro sam ne moze garantovati u kojoj formaciji cemo igrati prije nego se to dokaze na terenu.

Bilo je i prije trenera koji dodju u klub ili reprezentaciju, guraju svoju formaciju na zor, popuse dvije-tri utakmice i na kraju mjenjaju silom prilika. Ne kazem da ce kod nas tako biti, ali se zato i nadam da ce iskoristiti ove tri utakmice da vidi sta je realno (mada su dvije od tri van FIFA termina)

0dakle ti ova treca dvica u nicku i prvi post?? Da nije do banovica?
Rodeni
Silic iz Sirokog moze biti na klupi kao lijevi bek
member222
CITAT(Istok @ 26.04.2008., 11:23) [snapback]151816[/snapback]
Zato sto ne vjerujem da cemo ikad zaigrati sa jednim def. veznim. Mislim da bi realno bilo da uigrava dvije formacije od kojih je jedna 4-2-3-1 a druga 4-4-1-1. Ostaje da vidimo kako ce to na kraju biti kad svi budu na okupu. Vjerujem da ni Kodro sam ne moze garantovati u kojoj formaciji cemo igrati prije nego se to dokaze na terenu.

Bilo je i prije trenera koji dodju u klub ili reprezentaciju, guraju svoju formaciju na zor, popuse dvije-tri utakmice i na kraju mjenjaju silom prilika. Ne kazem da ce kod nas tako biti, ali se zato i nadam da ce iskoristiti ove tri utakmice da vidi sta je realno (mada su dvije od tri van FIFA termina)
0dakle ti ova treca dvica u nicku i prvi post?? Da nije do banovica?

vidim sta govoris, ali ipak smo igrali u formaciji 4-2-3-1 puno vise puta i nista nismo uspjeli.. zato je meni super bilo procitat da ce Kodro pokusat 4-4-2.

sto se tice novog nicka.... nemam pojma care, odjednom nisam mogo se prijavit sa member22 na forum. Onda sam ovaj napravio i pokuso ciletu poslat PM, ali ni to neradi (mozda mu je pun PM..). Ali ja mogu i sa ovim nickom -- no sikiriki.
Elektrobosna_JC
Mozda sam profulao temu, ali jeli iko pogledao ona dva gola Semira Stilica iz zelje u zdnjoj utakmici? 2 slobodnjaka evropske klase, mozda kuca na vrata repke? =)
Elektrobosna_JC
Lijeva noga nama zlata vrijedna. Mislim da poslje Balje jedino salihovic moze da se izdvoji. uglavnom interesantno da i u nasoj ligi ima potencijala. a golovi su extra bili
FahroX
CITAT(Elektrobosna_JC @ 26.04.2008., 16:36) [snapback]151860[/snapback]
Lijeva noga nama zlata vrijedna. Mislim da poslje Balje jedino salihovic moze da se izdvoji. uglavnom interesantno da i u nasoj ligi ima potencijala. a golovi su extra bili

Jel ima gdje da se pogledaju ti golovi?
SemirBosanac
Poljska nam otkazala tekmu i igra protiv Albanije!!!!!!!!!!!!!!!

Informationen zu den Polen-Länderspielen an der Kreuzeiche (Stand: 28.04.08)Montag, den 26.Mai 2008, 20.30 Uhr: Polen - Mazedonien
Dienstag, den 27.Mai 2008, 20.30 Uhr: Polen - Albanien

Bitte beachten Sie: Der zweite Gegner von Polen ist nun doch wieder Albanien und nicht wie zuletzt angekündigt Bosnien-Herzegowina.

http://www.ssv-news.de/content/index.php
Ed0
Sad ce Munib i kompanija traziti obestecenje od Poljaka tako da mogu na ljeto kiseliti ljuske na plavom jadranu.
ASA_09
evo ija sam to sad procito kakvo je to sad ###### angry.gif
limeni
pise:"albanija je protivnik poljske,a ne BiH kao sto se prije mislilo"
ASA_09
Albanija dobila odobrenje UEFA- da igra protiv Poljske? [size="3"][/size]

Još jedna blamaža NFSBiH na pomolu!?
Prema nezvaničnim informacijama do kojih je došao BHF Press, postoji mogućnost da je Albanija dobila odobrenje UEFA-e da odigra prvobitno ugovorenu utakmicu sa Poljskom, što znači da reprezentacija BiH za sada neće imati protivnika za majski termin!

BHF Njemačka je danas, od agencije koja je zadužena za prodaju karata za utakmicu Poljska - BiH, dobila obavještenje da je zaustavljena prodaja karata za utakmicu Poljska - BiH jer je navodno Albanija ipak dobila odobrenje UEFA-e za odigravanje prvobitno ugovorene utakmice.

Da li je na pomolu jos jedna blamaža čelnika i rukovodstva NFSBiH saznaćemo uskoro

Bhfanaticos.com
azy
E ovo moze samo Bosni da se desava...
AA77
Evo ja sad bijo u stadionu da uzmem jos 40 ulaznica,ali je utakmica odgodzena i igra albanija sa polskom.
cile
Otpade alternativni protivnik BiH. Ovakve stvari se dogadjaju kada se do zadnjeg trenutka ceka da bi se ugovorio prijateljski mec sa nekom zemljom. Normalne savezi imaju unaprijed za cijelu godinu ugovorene termine. Jos jednom mozemo konstantovati da u bh. fudbalskom savezu sjede nekompetentni ljudi.

PS: Ko mi zeli pomoci da malo azuriramo ovo - http://sport.becka-raja.at/igraci/ - neka pise na sport(at)becka-raja.at - Hvala!
ermin-jaran
HeHeHe sta reci samo se nasmijati ako je tacno...ja taman uzeo 27 i 28 slobodan sad sipak.....
ko da gledam sad ce traziti Luxumburg.... tongue.gif
dominkovic predsjednik ja qurca i predsjednika...
ASA_09
sta cu sad s ulaznicama angry.gif
ako mi nevrate lovu ima daijm srusim one reflektore i semafor (ako ga uopste imaju) icon_twisted.gif
limeni
joj pa dokle vise da nas brukaju,sveli su nam premijer ligu na manje od 1000 gledalaca u prosjeku,kvalitet takmicenja da ne govorim,unistise nam i repku debili iz saveza
ermin-jaran
CITAT(ASA_09 @ 28.04.2008., 13:05) [snapback]151999[/snapback]
sta cu sad s ulaznicama angry.gif
:mrgreen:ako mi nevrate lovu ima daijm srusim one reflektore i semafor (ako ga uopste imaju)

Prodaj Albancima u pola cijene....... icon_mrgreen.gif
ASA_09
CITAT(ermin-jaran @ 28.04.2008., 13:21) [snapback]152002[/snapback]
Prodaj Albancima u pola cijene....... icon_mrgreen.gif

joj buraz damije naci kakvog blesavog shiptara da mu prodam kartu po 50 € fudbal.gif laugh.gif
senoo
Sta je sta se bunite?? Imamo NAJBOLJI Nogometni Savez na svijetu!! U tom Savezu se razmislja samo do sutra. Nemojte se buniti. Sve su to proslavljeni Fudbaleri koji sjede u njemu.

rolleyes.gif
Ventola
Jesam li ja i za ovo kriv? tumbleweed.gif
McCoy
...na kraju ce biti, da jesi biggrin.gif
ermin-jaran
CITAT(Ventola @ 28.04.2008., 14:20) [snapback]152010[/snapback]
Jesam li ja i za ovo kriv? tumbleweed.gif

a mozda su se pjepali BHF-a.... biggrin.gif
A_Sindrom
Ovo je 100% Hasan Salihamidzic kriv. lolcina.gif
cile
@celsa

Nema potrebe upisivati potencijalne, ja bih da spisak svedem na aktuelne igrace A-reprezentacije BiH. Lahko je dodati tih par igraca koji ce debitirati do kraja godine za BiH.
Istok
Sigurno je jedno da sad Pasalic cvjeta.

Tvrdio je da bez njega ovi u Savezu nisu u stanju ni zdravstvenu knjizicu zavrsiti a izgleda da je i bio u pravu. Samo, neka njega podalje od reprezentacije pa taman se pripremali protiv ekipe "novinara".
McCoy
DRUGI PUT U MJESEC DANA DOKAZUJETE DA STE NESPOSOBNI!!!

BHFpress je prvi otkrio još jednu blamažu (ovo je dosta blaga riječ) od strane čelnika N/F S BiH. Naime, u ranim jutarnjim satima dobili smo izjavu našeg saradnika i člana iz Njemačke koji je pokušao kupiti ulaznice za prijateljski meč BiH -Poljska, da isti neće biti održan.

Ovaj info smo objavili na stranici, ali i obavjestili pojedine portale i BH novinare koji su vijest preuzeli i objavili bez navodjenja glavnog izvora a to je BHF Press.

Očito je da predsjedništvo saveza, posebno nesposobni Dominković, kao i za korupciju optuženi Ušanović trebaju POD HITNO dati moralne ostavke radi ovog do sad NE VIDJENOG blama. Ovo je sramota, da se u samo jednom mjesecu kompletna javnost vara i pravi ludom i da se otkazuju "dogovorene" utakmice. Da li je ovo namjerno? Mi mislimo da iza ovoga stoji jedan jak lobi koji je izgubio svoje pozicije dolaskom Mehe Kodre i uvođenjem reda na teren i u svalčionici. Zato, gospodo draga, ukoliko ne odete sa svoji funkcija, sljedeci puta baklje neće letiti na teren, nego u vaše lože.
DOSTA NAM JE VIŠE..

BHF Press
McCoy
Dominiković: Pronaći ćemo novog protivnika
Predsjednik N/FS BiH, Iljo Dominiković, kaže da je sada izvjesno da od utakmice između Poljske i BiH neće biti ništa.

U Savez je stigao dopis iz poljskog saveza u kojem nam se ispričavaju za neugodnost u kojoj smo se našli i kao znak dobre volje nude utakmicu u nekom novom terminu. FIFA je najavila skidanje suspenzije Albaniji i vrše određeni pritisak na Poljake da ovu utakmicu odigraju kao znak podrške promjenama u albanskom nogometu, kaže Dominiković za ######.ba.

Znači li to da utakmica između Poljske i Bosne i Hercegovine sigurno neće biti odigrana?

Danas ćemo probati vršiti određeni pritisak da se ova utakmica s Poljskom ipak odigra. Ukoliko ne uspijemo, nastojat ćemo pronaći novog protivnika, pa makar i ne tako atraktivnog, kaže Dominiković, te dodaje da nema razloga da naša reprezentacija ne odigra susret s Poljskom u nekom drugom terminu koji će se naknadno dogovoriti.
McCoy
...cuj savez nije kriv rolleyes.gif

Da rade ´kako treba´, nasli bih davnih dana, protivnike za ova dva termina. A oni cekaju zadnji tren tumbleweed.gif
ASA_09
Poljaci "prisiljeni" od FIFA-e

U Nogometnom/fudbalskom savezu aktivno se cijeli dan kontaktira sa poljskim kolegama te se nastoji naći rješenje za krizu izazvanu odgađanjem utakmice između Poljske i Bosne i Hercegovine. Naime, rukovodstvo NFSBIH pokušat će naći drugi termin najviše u razmaku od dva dana od prvobitno planiranog. Prema riječima ljudi iz Poljskog nogometnog saveza, FIFA će danas ukinuti sankcije Albaniji te im je "naređeno" da kao nagradu za trud pri popravljanju stanja u albanskoj kući fudbala, moraju odigrati ranije planiranu utakmicu, te samim tim odložiti utakmicu sa BiH. Kako saznajemo, Poljacima je više stalo do odigravanja utakmice sa BiH, te će i sami koliko budu u mogućnosti lobirati da igraju sa našom reprezentacijom. Ipak, ukoliko ne dođe do dogovora sa reprezentacijom Poljske, najvjerovatnije se okrećemo puno slabijem i nezanimljivijem protivniku, Luksemburgu

´
######
ASA_09
Poljaci "prisiljeni" od FIFA-e

U Nogometnom/fudbalskom savezu aktivno se cijeli dan kontaktira sa poljskim kolegama te se nastoji naći rješenje za krizu izazvanu odgađanjem utakmice između Poljske i Bosne i Hercegovine. Naime, rukovodstvo NFSBIH pokušat će naći drugi termin najviše u razmaku od dva dana od prvobitno planiranog. Prema riječima ljudi iz Poljskog nogometnog saveza, FIFA će danas ukinuti sankcije Albaniji te im je "naređeno" da kao nagradu za trud pri popravljanju stanja u albanskoj kući fudbala, moraju odigrati ranije planiranu utakmicu, te samim tim odložiti utakmicu sa BiH. Kako saznajemo, Poljacima je više stalo do odigravanja utakmice sa BiH, te će i sami koliko budu u mogućnosti lobirati da igraju sa našom reprezentacijom. Ipak, ukoliko ne dođe do dogovora sa reprezentacijom Poljske, najvjerovatnije se okrećemo puno slabijem i nezanimljivijem protivniku, Luksemburgu

´
######
Ventola
CITAT(Elmar @ 28.04.2008., 14:40) [snapback]152028[/snapback]
Nego, ako nije kriv savez, koje onda kriv? Mi navijaci rolleyes.gif

Rekoh ja da ce mene na kraju biti...

Faksimil iz Poljske u BiH putuje 14 sekundi, iz Poljske u BiH isto toliko, procedura citanja i potpisivanja dogovora jos nekih par minuta. Sve u svemu, za 3-4 minute, NS je mogao ukasirati oko 100-150 hiljada eura. Ovako su dobili............ tumbleweed.gif

Predlazem da svi navijaci koji su kupili avio-karte i ulaznice da ih posalju u NS i da traze odstetu od njih, da pokrenu medijsku hajku na njih, da im se napiju krvi do maksimuma..
Istok
Ma dobro je da bude i sa Luxemburgom, makar ce biti utakmica u FIFA terminu. Steta jedino za one koji su vec kupili karte.
BIH58
protiv luxemburga je super
Robijas16
ma da je fifa pametna ... ona bi nama ko i albancima ..poslala fino neku komisiju u savez ...da vide kolko se muti u savezu ..pa da i nas malo suspendiraju ..pa da savez ode napokon ...
McCoy
...haj´eto nas savez nema nikakve krivice sa ovom tekmom, sto propade.

Ja se pitam, zasto su PRVO `obicni ljudi´ culi, da ce se ova tekma odgoditi ..??
Kako to , da momci koji su htjeli obezbjediti karte, saznaju da nece biti nista od tekme, prije naseg saveza tumbleweed.gif
Ventola
CITAT(hary-xs @ 28.04.2008., 17:40) [snapback]152051[/snapback]
Ja mislim da sve ove kritike sto idu savezu treba uputit i i FIFI. Ebo ih Albanija i njihov kriminalni lobi...
Ovo postaje dosadno, jos malo pa ce se, kad neko dobije gripu kriviti savez za to. rolleyes.gif
Niko od nas i nezna kakva je procedura dogovora prijateljskih utakmica a vec se faksiraju i potpisuju ugovori.
Sto se men tice ja bi Sloveniju i Poljsku izbriso sa liste za prijateljske u buducnosti... ko neke rep. u pm
Ps. Samo da se ogradim za ovo u vezi saveza, znam ja da jos uvjek tu sjede tigrovi, munibi, ahmeti i nebi me nimalo zacudilo da su oni umjesali svoje prstice.

Ne znam kako se to radi u Evropi ali svi znamo kako to Japanci rade, odbij da igras i zviz po ushima ti je...

Ed0
Za ostecenje nije potreban pismeni ugovor. Dovoljno bi bilo to da su karte vec odstampane i da se informacija u vezi utakmice dala u javnost. Savez i navijaci bi time mogli dobiti pare nazad koje su potrosili na rezervisanje hotela, charter letova, avio karata itd. Naravno da to individualni navijaci ne mogu odraditi zbog veliki troskova, tako da bi savez trebao biti zaduzen da to odradi, cak i preko uefe, ali naravno u savezu sve sjede king do kinga tako da od toga svega nece biti nista.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.