Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
BIH58
NO koju cemo mi tribinu???
BIH58
Na koju cemo mi tribinu???
AA77
CITAT(BIH58 @ 23.04.2008., 18:23) [snapback]151367[/snapback]
Na koju cemo mi tribinu???

Tribina D
BIH58
gdje ste vi procitali da ce igra na taj stadion
AA77
CITAT(BIH58 @ 23.04.2008., 18:28) [snapback]151370[/snapback]
gdje ste vi procitali da ce igra na taj stadion

Jaro 100% ja sam danas uzeo direktno ulaznice u stadionu!
BIH58
CITAT(AA77 @ 23.04.2008., 19:29) [snapback]151372[/snapback]
Jaro 100% ja sam danas uzeo direktno ulaznice u stadionu!

DOBRO biggrin.gif
AA77
CITAT(Mercedes @ 23.04.2008., 18:28) [snapback]151371[/snapback]
pa necemo svi sjediti.
hoceli biti dosta karti da se kupi ispred stadiona il je bolje naruciti.
kako se placa itd.

kreditnoom karticom il na njihov konto broj!

naravno da se nece sjedit ali se 10 puta vidi bolje sa tribine.Ja sam cesto bijo u stadionu kad je reutlingen igro.
I na glavnoj tribini ono pravo odjekuje kad se navija.(zbog krova)
AA77
CITAT(Mercedes @ 23.04.2008., 18:32) [snapback]151376[/snapback]
mores mi odgovoriti na ovaj dojni dijo.

hvala

Moze se preko konta platit,ali ce biti ja mislim od petka i online prodaja.
BosnaLove
pa sta mislite koliko ce biti nasih na stadijonu , realne cifre??
Majstor
@mercedes:

ako imas SHENGEN vizu onda mozes ja mislim u Njemacku al nesmijes nociti...nisam siguran to je ta TRANZIT VIZA
BIH58
CITAT(BosnaLove @ 23.04.2008., 21:42) [snapback]151404[/snapback]

oko 13.000 bosna.gif
ASA_09
ljudi mozeli mi neko reci gdje ( koji Block ) da narucim starom karte ( ono za penzionere ph34r.gif ) mislim nebi on bas volio sred fanaticosa da stoji bosna.gif
jer neznam kako ce to izgledat

pozdrav
Mili
CITAT(Majstor @ 23.04.2008., 21:49) [snapback]151406[/snapback]
@mercedes:

ako imas SHENGEN vizu onda mozes ja mislim u Njemacku al nesmijes nociti...nisam siguran to je ta TRANZIT VIZA

ja mislim da je Tranzit ako udjes na granici A a moras se vratit preko granice B..
ermin-jaran
CITAT(Mercedes @ 23.04.2008., 19:27) [snapback]151369[/snapback]
jedno pitanje. kako je za one kojima treba viza za ulazak u njemacku.

ja bi recimo iz svicarske doso ali mi treba da ebena viza.

mozeli se nekako na granici da se to dobije il moras radi jednog dana ici u njemacku ambasadu?

Ja mislim da tebi viza ne treba jer se zoves Mercedes..... biggrin.gif
Ventola
Ima li jos karata za naruciti? tumbleweed.gif
ermin-jaran
CITAT(Ventola @ 23.04.2008., 22:32) [snapback]151418[/snapback]
Ima li jos karata za naruciti? tumbleweed.gif

Vento hocemo li u Swabiju???? nazdravimo.gif
Ventola
CITAT(ermin-jaran @ 23.04.2008., 20:34) [snapback]151419[/snapback]
Vento hocemo li u Swabiju???? nazdravimo.gif

Ja i ti hocemo, Miralem me brine, ne znam hoce li on.. tumbleweed.gif
ermin-jaran
CITAT(Ventola @ 23.04.2008., 22:35) [snapback]151421[/snapback]

Iskreno malo me iznenadio ovaj njegov intervju.... icon_sad.gif

PS zasto ti PP ne radi jel pun ili???
banjalucanin
CITAT(Ventola @ 23.04.2008., 22:35) [snapback]151421[/snapback]
Dobro je Vento,jezik ces pregristi.........Doci ce Miralem i pjeske,samo da zaigra.......
Red Bull Salzburg
gdje mu dodje reutlingen, jeli to BW kod Stuttgart-a negdje, kako se dodje preko A8 ili A95 prema Bodensee??
Bitte um kurze Rückmeldung!!
Vielen Dank im Voraus
McCoy
CITAT(Red Bull Salzburg @ 23.04.2008., 22:51) [snapback]151433[/snapback]
gdje mu dodje reutlingen, jeli to BW kod Stuttgart-a negdje, kako se dodje preko A8 ili A95 prema Bodensee??
Bitte um kurze Rückmeldung!!
Vielen Dank im Voraus

Reutlingen je cca. 40-50 km. udaljen od Stutt. , a 90% sam siguran da A8 ´prolazi´ u blizini Reutlingen-a...
Red Bull Salzburg
CITAT(McCoy @ 23.04.2008., 22:58) [snapback]151435[/snapback]
Reutlingen je cca. 40-50 km. udaljen od Stutt. , a 90% sam siguran da A8 ´prolazi´ u blizini Reutlingen-a...

znaci, kad idem A8 od München-a ca. 40-50 prije ili posle Stuttgart-a!! Ako je tako ca. 3 sata voznje!!
Odo ja online karte naruciti
ASA_09
CITAT(Red Bull Salzburg @ 23.04.2008., 23:08) [snapback]151437[/snapback]
znaci, kad idem A8 od München-a ca. 40-50 prije ili posle Stuttgart-a!! Ako je tako ca. 3 sata voznje!!

prija stuttgarta

pozdrav
McCoy
CITAT(Red Bull Salzburg @ 23.04.2008., 23:08) [snapback]151437[/snapback]

....kad ides od `Minkena`, Reutlingen je cca.40km. PRIJE Stuttgart-a. I znaci pola sata vozis manje od mene hehe...
Red Bull Salzburg
CITAT(McCoy @ 23.04.2008., 23:13) [snapback]151441[/snapback]
....kad ides od `Minkena`, Reutlingen je cca.40km. PRIJE Stuttgart-a. I znaci pola sata vozis manje od mene hehe...

fino onda se vidimo, hoces ti naruciti karte ili da ja narucim??

@ASA_09, hvala!!
McCoy
CITAT(Red Bull Salzburg @ 23.04.2008., 23:15) [snapback]151443[/snapback]
fino onda se vidimo, hoces ti naruciti karte ili da ja narucim??

´skontat´cu ja karte, posto necu ici sam...

uglavnom, bolje je 10.000 gledaoca/navijaca u stadionu sa 15.000 mjesta, nego 20.000 u stadionu od kapaciteta od cca. 55.000 ..

bosna.gif bosna.gif bosna.gif bih.gif
cile
Uzmi NAVIGACIJU za auto (TomTom) ili N95 8GB ili sl. i necete pogresiti "Bundesstrasse" eusa_whistle.gif)
azy
CITAT(BosnaLove @ 23.04.2008., 22:42) [snapback]151404[/snapback]

6.283 (6.287) Nasih navijaca
Ova brojka u zagradi za 4 veca, je iz razloga sto ce kako nezvanicno saznajemo na stadionu biti 3 trudnice, od kojih jedna nosi dvojke nazdravimo.gif
A isto se navodi da bi se na stadionu mogla naci i nekolicina bosanskih brdskih konja, nekoliko hercegovackih poskoka i par sumskih lisica (Dominkovic, Usranovic, menadzeri i ostala savez-kompanija)

Salu na stranu, sve preko 5.000 nasih bice ekstra. A bice i zanimljivo vidjeti hoce li biti kakvih vanterenskih desavanja medju navijacima, s obzirom na poljski navijacki huliganizam...naravno, ako ih bude u nekom vecem broju...
Ventola
CITAT(ermin-jaran @ 23.04.2008., 20:39) [snapback]151426[/snapback]
Iskreno malo me iznenadio ovaj njegov intervju.... icon_sad.gif

PS zasto ti PP ne radi jel pun ili???

Probaj na bhf.com

Ovdje mi je Cile zatvorio postansko sanduce jer je bilo svakojakih poruka pojedinaca..
Ventola
Malo o NS-u..

U ovoj sedmici ponovo bila sudska rasprava o „nestašlucima“ Muniba Ušanovića i Miodraga Kureša. Zašto? Pa eto malo se „dječaci“ igrali financijama, pa se „zanijeli“. Slučajno? Ma kakvi. Sve je to dio dobrog „tala“. Ko je u talu? E to bi se trebalo otkriti tokom ovog sudskog procesa. Mada, moramo priznati, Munib se ponaša samouvjereno kao da mu je neko već obećao da neće biti osuđen. Kao da mu neko čuva „đale“. Hmmm???

Elem, u toku procesa je navedeno mnogo slučajeva utaje poreza, isplaćivanja mjesečnih plaća bez datuma na računima, nepostojanja dokaza u isplaćivanju doprinosa itd. A o razno-raznim ugovorima da i ne govorimo. Evo, na primjer, pominje se da je naš savez platio 1.600 KM za izvođenja himne na utakmici BiH - Njemačka??? Toliko novaca bi jednoj od mnogobrojnih socijalno ugroženih bosansko-hercegovačkih porodica bilo dovoljno za godišnje preživljavanje. A naši „stručnjaci“ to sjebu u dvije-tri minute intoniranja himne. A i to je samo jedan od primjera tzv. „ugovora“. Šta je sa platama? Pa eto, da vam napomenemo da je u januaru 2006. godine plata našeg „napaćenog“ Muniba iznosila 2.695,00 KM. To je bilo prije dvije godine. Koliko li je plata sada?

Znači ovo je samo mali dio od onoga što se iznosi u toku sudskog procesa. Normalnom, prije svega poštenom, čovjeku je i ovo DOSTA.

Ipak, nekima haman nije. Pogotovo „junaku“ Munibu. On bi još da sjedi u kancelariji u „slatkom ćošetu“. Znamo svi da mu mandat generalnog sekretara ističe u maju ove godine. U svakoj iole normalnoj zemlji bi osobi kojoj se sudi za kriminal i pronevjeru u odredjenoj instituciji, ta ista institucija morala „zamrznuti“ poziciju do okončanja procesa tj. dok se (ne) utvrdi krivica. Jok vala. Kod nas toga nema. Čak šta više, postoji i bezobrazna opcija po kojoj bi se Munibu mogao povjeriti još jedan mandat!? Šta je? Šta se čudite? Pa živimo u takvoj zemlji gdje je sve moguće. Haman je Munib sposoban za plivanje u ovakvim vodama...

Iskreno se nadamo da će se za ovu poziciju raspisati konkurs u kojem će se, osim da je državljanin BiH, navesti osnovni uslovi:

* univerzitetska diploma iz polja ekonomije ili društvenih nauka

* poznavanje engleskog jezika (poželjno poznavanje još jednog stranog jezika)

* da osoba nije osuđivana i da se protiv nje ne vodi krivični postupak

Eh eto. Samo ova 3 uslova su dovoljna da se ZAUVIJEK Munib Ušanović „razduži“ sa ove najodgovornije funkcije u N/F S BiH i da konačno na ovu poziciju dođe jedna kompetentna osoba. Ipak, interesuje nas ko će biti u odboru za odabir. Ukoliko se desi da se makar ovlaš povede rasprava o ponovnom izboru Muniba, jasno je da iza svega stoji dobro organizovana interesna grupa. Sigurno je da će javnost (pogotvo BHF) pratiti ova dešavanja. Zato gospodo - dobro vodite računa. Jer upravo vi, na žalost, odlučujete o sudbini našeg fudbala/nogometa.

Izvor je bhf.com
Zlatko_BiH
CITAT(Ventola @ 24.04.2008., 03:43) [snapback]151506[/snapback]
Malo o NS-u..

U ovoj sedmici ponovo bila sudska rasprava o „nestašlucima“ Muniba Ušanovića i Miodraga Kureša. Zašto? Pa eto malo se „dječaci“ igrali financijama, pa se „zanijeli“. Slučajno? Ma kakvi. Sve je to dio dobrog „tala“. Ko je u talu? E to bi se trebalo otkriti tokom ovog sudskog procesa. Mada, moramo priznati, Munib se ponaša samouvjereno kao da mu je neko već obećao da neće biti osuđen. Kao da mu neko čuva „đale“. Hmmm???

Elem, u toku procesa je navedeno mnogo slučajeva utaje poreza, isplaćivanja mjesečnih plaća bez datuma na računima, nepostojanja dokaza u isplaćivanju doprinosa itd. A o razno-raznim ugovorima da i ne govorimo. Evo, na primjer, pominje se da je naš savez platio 1.600 KM za izvođenja himne na utakmici BiH - Njemačka??? Toliko novaca bi jednoj od mnogobrojnih socijalno ugroženih bosansko-hercegovačkih porodica bilo dovoljno za godišnje preživljavanje. A naši „stručnjaci“ to sjebu u dvije-tri minute intoniranja himne. A i to je samo jedan od primjera tzv. „ugovora“. Šta je sa platama? Pa eto, da vam napomenemo da je u januaru 2006. godine plata našeg „napaćenog“ Muniba iznosila 2.695,00 KM. To je bilo prije dvije godine. Koliko li je plata sada?

Znači ovo je samo mali dio od onoga što se iznosi u toku sudskog procesa. Normalnom, prije svega poštenom, čovjeku je i ovo DOSTA.

Ipak, nekima haman nije. Pogotovo „junaku“ Munibu. On bi još da sjedi u kancelariji u „slatkom ćošetu“. Znamo svi da mu mandat generalnog sekretara ističe u maju ove godine. U svakoj iole normalnoj zemlji bi osobi kojoj se sudi za kriminal i pronevjeru u odredjenoj instituciji, ta ista institucija morala „zamrznuti“ poziciju do okončanja procesa tj. dok se (ne) utvrdi krivica. Jok vala. Kod nas toga nema. Čak šta više, postoji i bezobrazna opcija po kojoj bi se Munibu mogao povjeriti još jedan mandat!? Šta je? Šta se čudite? Pa živimo u takvoj zemlji gdje je sve moguće. Haman je Munib sposoban za plivanje u ovakvim vodama...

Iskreno se nadamo da će se za ovu poziciju raspisati konkurs u kojem će se, osim da je državljanin BiH, navesti osnovni uslovi:

* univerzitetska diploma iz polja ekonomije ili društvenih nauka

* poznavanje engleskog jezika (poželjno poznavanje još jednog stranog jezika)

* da osoba nije osuđivana i da se protiv nje ne vodi krivični postupak

Eh eto. Samo ova 3 uslova su dovoljna da se ZAUVIJEK Munib Ušanović „razduži“ sa ove najodgovornije funkcije u N/F S BiH i da konačno na ovu poziciju dođe jedna kompetentna osoba. Ipak, interesuje nas ko će biti u odboru za odabir. Ukoliko se desi da se makar ovlaš povede rasprava o ponovnom izboru Muniba, jasno je da iza svega stoji dobro organizovana interesna grupa. Sigurno je da će javnost (pogotvo BHF) pratiti ova dešavanja. Zato gospodo - dobro vodite računa. Jer upravo vi, na žalost, odlučujete o sudbini našeg fudbala/nogometa.

Izvor je bhf.com

trebao bih ja aplicirati heheh. Sve uslove imam.
ASA_09
CITAT(AA77 @ 23.04.2008., 15:59) [snapback]151249[/snapback]
Evo ja sam sad uzeo 10 ulaznica i 50 reserviso.
Ulaznica na glavnoj tribibi (pokrivena) kosta 25 Eura.
Kompletni blok C je kupio polski savez.
Blok A i B prodaje samo polski savez.
Blok D i E prodaje SSV Reutlingen(domaci fudbalski klub) ja sam tu uzeo karte u bloku D.

quote name='ajdin_travnik' date='23.04.2008., 16:19' post='151261
evo upravo sam telefonirao sa sekretarom u ssvreutlingen. situacija je sljedeca: tribina V, VI je rezervisana za poljske navijace. onda imate glavnu tribinu sa blokovima A,B,C,D tu imate mogucnost uzeti u bloku D ulaznice (25€).

preporucio bih svima da uzimaju ulaznice za tribinu II (15€) iza gola... mislim da ce tu biti nase navijacke grupe. III neizgleda isto losa, moglo bi se i tu... krajem sedmice mocete naruciti karte preko stranice njihovog kluba....

http://www.ssv-news.de/content/stadion/kreuzeiche/index.php

eto i ja sam danas telefoniro u vezi karata.
meni su rekli da nije odredjeno gdje ce biti koji navijaci
A , B poljski savez prodaje karte , ... C,D,E prodaje ssv reutlingen

pozdrav

ajdin_travnik
meni je tako receno sto se tice navijaca poljske tj. koje tribine su oni fiks zakupili i sad ne vjerujem da je pametno da stojimo rame uz rame sa njima. bolje na suprotnu stranu...
McCoy
Utakmice van zvaničnog termina

Utakmice koje će reprezentacije Bosne i Hercegovine odigrati u maju mjesecu sa Poljskom i u junu sa Azerbejdžanom dogovorene su van službenih FIFA i UEFA termina. Ipak s obizrom da je naša reprezentacija u posljednju godinu dana zabilježila 7 poraza i jedan remi, moramo biti zadovoljni sa dogovorenim utakmicama protiv ekipa kao što je Poljska pa i Azerbejedžan koje će sigurno protiv naše reprezentaije odigrati utakmice na najvišem nivou. Iako nam je iz Nogometnog/Fudbalskog saveza potvrđeno da se utakmice igraju van službenih termina, uvjereni smo da to neće predstavljati problem selektoru Mehi Kodri, jer će do tada većina europskih prvenstava biti završena, pa čak i naše domaće, te će stručni štab najvjerovatnije na raspolaganju imati sve igrače. Podsjetimo se da su Poljaci 27. maja trebali odigrati utakmicu sa reprezentacijom Albanije, ali je Albanski fudbalski savez lišen svih međunarodnih nastupa i takmičenja zbog mješanja političkih struktura u rad krovne fudbalske kuće.

######

ASA_09
CITAT(SP-Bosna @ 24.04.2008., 15:11) [snapback]151547[/snapback]
Pa koliko će para biti te karte gdje se mogu kupiti?

25€ tribina
15€ ostale

kupit mozes od sutra preko ove stranice http://www.ssv-news.de/content/stadion/tic...23d8dde013d9087 ili nazvat i narucit s ovim brojem 004971213259960

ja sam danas direktno kod stadiona kupio --- block E fudbal.gif
ASA_09
CITAT(Mercedes @ 24.04.2008., 17:58) [snapback]151559[/snapback]
hocel biti karti na dan tekme pred stadionom?

neznam care nemoze se reci hoceli biti na dan tekme zavisi koliko nas doje hoceli biti stadion pun ili ne nazdravimo.gif

ali nemislim dace bit pun tumbleweed.gif

poz
Ventola
CITAT(goliath @ 24.04.2008., 09:25) [snapback]151512[/snapback]
Ventola, znas li da li ima ikakvih informacija o Usketovim i Pasalicevim ekspedicijama u Maleziju gdje su ovi (kako je tuzitelj naveo) ima li seksualne odnose sa maloljetnim djecacima? Da li se to demantovalo ili je dokazano?? Imas li kakav objektivan info?

Ne znam, valjda je to van domena ove podignute optuznice i cini mi se da nije Malezija u pitanju nego Tajland. Ako su te tvrdnje tacne onda ja mislim da i policija u/na Tajlandu mora biti upoznata sa ovim slucajem medjutim ako se uzme u obzir cinjenica da je pedofilija na Tajlandu cesta kao narodne izreke u Popokilapetlovim postovima, onda je lako zakljuciti da za ovo (zlo)djelo nece nikome odgovarati..
AA77
CITAT(ASA_09 @ 24.04.2008., 14:30) [snapback]151538[/snapback]
eto i ja sam danas telefoniro u vezi karata.
meni su rekli da nije odredjeno gdje ce biti koji navijaci
A , B poljski savez prodaje karte , ... C,D,E prodaje ssv reutlingen

pozdrav

C Blok se nemoze kupit!C Blok je kompletan odkupljen od polskog saveza sa posebne goste!
Bijo sam jucer u stadionu i direktna je info.

ASA_09
CITAT(AA77 @ 24.04.2008., 19:35) [snapback]151569[/snapback]
C Blok se nemoze kupit!C Blok je kompletan odkupljen od polskog saveza sa posebne goste!
Bijo sam jucer u stadionu i direktna je info.

jest tacno !! tako su mi danas rekli kad sam bio kod stadiona !! a na telefonu mi rekli tako kako sam ja napiso gore

poz
BIH58
Na koju tribinu cemo mi da znam gdje da narucim.

poz.
BrcanskaMalta
Ne računam na Zlatana Bajramovića

Veznjak Šalkea još uvijek se oporavlja, pa neće kandidirati za utakmice sa Poljskom i Azerbejdžanom * Nemam dovoljno igrača, volio bih da na svakom mjestu imam po dva kandidata - priželjkuje Kodro

McCoy
Ne računam na Zlatana Bajramovića

Na Tušanj je došao nenajavljeno, ali ne i nezapaženo. U jednoj od načičkanih loža sjedio je sa Sedinom Tanovićem, svojim saradnikom. Meho Kodro u Tuzli je pratio formu potencijalnih kandidata za reprezentaciju. U njegovom fokusu bili su Senegalac Bubakar Dialiba i Said Huseinović, po mnogima prvo ime lige. Selektor je za naš list govorio u susretu na Tušnju, o svojim narednim akcijama, o Pjaniću, te o potrebama reprezentacije. Krenuli smo od utakmice na Tušnju.

Kako Vam se čini meč u Tuzli?
- Na nivou naših derbija, kakvi su bili, recimo mečevi Želje i Sarajeva... Nažalost, puno je prekida, praznog hoda.

Nismo na nivou španske druge lige

Jeste li zadovoljni učinkom Huseinovića i Dialibe?
- Odigrali su dosta korektno. Oni su u mladoj reprezentaciji, odnosno na pragu za najbolju selekciju. Ovakve teške utakmice najbolja su prilika da pokažu koliko mogu i znaju. Na utakmicama gdje ima pritiska, najbolje se vidi koliko ko može. Zadovoljan sam onim što su pokazali Dialiba i Huseinović.
Očekivalo se više od Želje?
- Ne znam šta je trener Krunić očekivao, ali mi se činilo da nema pritiska. Vjerovatno je bilo i straha, ipak je ulog bio finale.
Simo Krunić smatra da je on odgovoran, da neke stvari krivo postavio... Krivicu za neuspjeh je uzeo na sebe. Kako to komentirate?
- To je nešto pozitivno. Krunić se pokazao kao korektan sportista i čovijek. Najlakše je nekog optužiti, igrača, sudiju ili nekog trećeg. Ljudski je da se griješi.

Ako bi ste uspoređivali utakmicu na Tušnju sa nogometom u Španiji, na kojem je nivou naš nogomet?

- Utakmica u Tuzli, premda je polufinale Kupa, nije na niovu ni španske druge lige, gdje se igra brže, agresivnije, sa više tempa, atraktivnih poteza... Nažalost , svega toga je nedostajalo na Tušnju.

Planirate li možda da reprezentacija odigra neku prijateljsku ili kvalifikacijsku utakmicu na Tušnju. Godinama Savez i selektori zaobilaze Tuzlu?
- Priznajem da razmišljamo da reprezentacija igra u Tuzli. Čuo sam da pripremaju gradnju stadiona. Raduje me što će se i na Tušnju igrati reprezentativne utakmice. Tuzla i kanton to zaslužuju. Atmosfera na stadionu je bila dobra, suđenje Dominkovića odlično, navijači bučni i korektni.

Tanović gleda Terkeša, Bolić u Srbiji

Kako teku pripreme za majske termine. Bojite li se neželjenih otkaza?
- Za mečeve sa Poljskom i Azerbejdžanom neću računati na Zlatana Bajramovića. On se još uvijek oporavlja od operacije. Ne trenira punim tempom i ne želimo ništa rizikovati. Važnije mi je ga sačuvati za kvalifikacije. Nadam da se neće ponoviti slučaj kao uoči utakmice sa Makedonijom.

Imate li neke nove igrače, hoćete li provjeravati nove? Recimo, Želimir Terkeš je uvjerljivo prvi strijelac Hrvatske?
- Ovaj vikend ćemo gledati neke kandidate koji su nam zanimljivi. Imamo na spisku desetak igrača čiju ćemo formu provjeriti. U toj grupi je i Terkeš. Njega će u Zagrebu, kojem dolazi Zadar, gledati Sedin Tanović. Elvir Bolić ide u Srbiju. On će gledati potencijalne kandidate na utakmici Partizan i Čukarički. I ja ću biti na zadatku, ali vam nemogu otkriti koje ćemo sve igrače pratiti.

Gdje ste, na kojim pozicijama deficitarni?
- Da ti budem iskren, volio bih da imam za svaku poziciju dva rješenja. Da nema opuštanja. Zato ćemo vrijeme do kvalifikacija iskoristiti da nađemo što više kandidata.
Za kraj, recite, hoće li se u Zenici igrati za Azerbejdžanom?
- Još nismo odlučili. Istina je da na Bilinom polju imamo odličnu atmosferu. Ovih dana ćemo definitivno odlučiti - izjavio je za naš list Meho Kodro.

S. Sinanović

O Pjaniću
- Pjanić će biti među kandidatima za utakmice sa Poljskom i Azerbejdžanom. Naravno, ako do tada bude sve riješeno oko njegovog pasoša. Ja se nadam da hoće. Pjanić je naša perspektiva - komplimentira Kodro veznjaku Meca, kojeg traže ponajbolji evropski klubovi.

Rano za Bijeli brijeg
- Moja je želja da reprezentacija igra u svim gradovima BiH. I u Tuzli, Sarajevu, Zenici, Mostaru, Banja Luci, Bihaću... Gdje god ima uslova i gdje se reprezentacija doživljava kao svoja. Ja želim da reprezentacija bude tim svih Bosanaca i Hercegovaca. Iskreno, još je rano da igramo pod Bijelim Brijegom, ali to mi je želja - naglasio je Kodro.
dy3
a sta je sa onim Ellingthonom,svi ga zaboravili icon_mrgreen.gif
VelezFC
nemojte tako, ta i Baka je pratio potencijalne reprezentativce, doduse ne uzivo vec preko kupona sportske prognoze laugh.gif

hahha prvo sam napisao preko "LISTI.CA sportske prognoze" ali je u tekstu ispalo preko SIROKI BRIJEG sportske prognoze biggrin.gif
ovaj forum je pun tajnih misterioznih skriptova, napises jedno ispane drugo biggrin.gif
VelezFC
CITAT(Salko Dinamitas @ 25.04.2008., 14:47) [snapback]151666[/snapback]
Mene pravo zabrinjava taj Pjanic, po svemu sudeci covjek nece da igra za Bosnu, covjek nemoze izvaditi sve potrebne dokumente za 5 mijeseci, necu nikad zaboraviti njegov inter kad rece da je Luxemburg losa ekipa i da nema sanse sa njima da se plasira na neko takmicenje. Velika bi steta bila da ga izgubimo al izgleda da je do njega a ne do posranog Saveza.

haj mi samo reci zasto bi nas onda zavlacio, dolazio na okupljanja i obecevao u intervjuima da hoce da igra samo za BiH?
Zar mu nebi bilo jednostavnije da odmah kaze necu da igram za vas i da ode francuzima? Nebi bio ni prvi ni posljednji koji je tako uradio i nebi mu ni dlaka s glave falila
Cartman
Ma igrat ce Pjana, ali razumjem sto se ljudi brinu, jednostavno ne mogu vjerovat da konacno neko za nas zaigra umjesto neke druge repke, a igrac da valja. Nadam se da ce sve bit u redu do Poljske pa da ne moramo spekulirat za koga ce igrat. Ali ja sam 100% siguran da ce Pjanic za Bosnu igrat.
legionar
pojedinici ste pravo dosadni sa nekim svojim forama... ko neka djeca... ja sam mislio da je ovo ozbiljan forum ali osim par članova ovog foruma sve ostalo neka raja koja eto ima malo vremena da "izjasne svoj stav".

@KaNo_BoSnA: ti il si još djete il ne nerazumiješ neke stvari!!

Osim članova ermin-jaran, McCoy, goliath, Elmar, Haze i par njih (naravno su tu još cile, Ventola...) nema članova koji su ozbiljni i konstruktivni, meni je stvarno puna kapa nekakvih newcomer-a (wanabe) koji deskreditiraju ovaj forum. Puno njih niti ne pogleda šta forum nudi i kakva je debata nego ko iz prve "haj može kodnas svakako" pišu neke debilne postove ono pravo debilstvo...

@cile: nemoj mi zamjeriti ali mi je pun qurac nekakvih brezveznih postova puni euforije in neznam ti ja čega... Ja smatram da je ovo dobar i kvalitetan forum šteta bi bila uništavati ga na ovaj način i sa ovakvim pristupom pojedinaca!
coolin_ban
CITAT(goliath @ 25.04.2008., 07:49) [snapback]151667[/snapback]
Tuzilac na sudjenju Usanovicu i Terkesu je o tome pricao.

sta je Terkes skrivio? dao previse golova?
jasko084
vozdra raja sta ima de mi recite znadeli iko kakvu nternet adresu gdje se mogu baklje kupiti??? i znadeli ko gdje se mogu karte naruciti protiv poljske??
BrcanskaMalta
CITAT(jasko084 @ 25.04.2008., 13:22) [snapback]151708[/snapback]
vozdra raja sta ima de mi recite znadeli iko kakvu nternet adresu gdje se mogu baklje kupiti??? i znadeli ko gdje se mogu karte naruciti protiv poljske??

izvini ako sam previse znatizeljan; ali sta ce ti bolan baklje? dok ne odgovoris na to pitanje, ja predlazem svim clanovima da sute u vezi mjesta/lokacije za narudjbe karata...
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.