Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
pinky071
CITAT(Mirko S. Kojotovski @ 21.04.2008., 15:09) [snapback]150999[/snapback]
hihihi Pa zar jos jedan koji mrzi federalne partnere??
Nemoj da si grub,ne valja.
Usredotoci se na gramatiku patrioto bosnjacki.
A vidim i njemacki ti ne ide bas najbolje.
Baustelac,jel de?

He he he...Dobar lolcina.gif
Mirko S. Kojotovski
CITAT(pinky071 @ 21.04.2008., 23:23) [snapback]151003[/snapback]
He he he...Dobar lolcina.gif

Hvala,hvala pinky ..

Vidis mahicu sto znaci oraspoloziti nekoga za tastaturom?
Mirko S. Kojotovski
CITAT(goliath @ 21.04.2008., 23:26) [snapback]151005[/snapback]
Imas PP. Ako ne znas sta je to, pogledaj u vrh stranice foruma.. wink.gif

Nije valjda da se i ti smatras duhovitim poslije ove recenice?
Ventola
Mislim da je funny ovaj Mirko. Eto, da ne kaze raja da Ventola mrzi strance pardon srbe i hrvate..

U Reutlingenu ako bude max 5 hiljada nasih, jebite me kroz hemroide..

Mirko S. Kojotovski
CITAT(Ventola @ 21.04.2008., 23:48) [snapback]151012[/snapback]
U Reutlingenu ako bude max 5 hiljada nasih, jebite me kroz hemroide..

Neka nemoj tako.

Evo ima onaj decko iz Bijeljine i njegov brat.
Imas i onog Mccoya iz Duisburga.
Ide s njim i onaj Sefalija iz Berlina.

Cetiri mladica jure..
pokvarenisir
znate sta....dobro je da mi igramo bilo kakve utakmice u maju mjesecu sa obzirom koje u nasem savezu....ja kazem za 2:2 protiv poljaka....2:0 protiv azerbejdzana..........0:1 gubimo od bugara........nadam se da ce stutgart biti ispunjen do zadnjeg mjesta...
ASA_09
CITAT(Mercedes @ 21.04.2008., 21:29) [snapback]150974[/snapback]

kapazität 15.228

evo ovdje jos slika
http://fotos.ssv-news.de/displayimage.php?...=113&pos=10
BrcanskaMalta
CITAT(Mirko S. Kojotovski @ 21.04.2008., 16:29) [snapback]151007[/snapback]
Hvala,hvala pinky ..

Vidis mahicu sto znaci oraspoloziti nekoga za tastaturom?

problem je u tome sto mi desni dlan postane jako ljepljiv nakon oraspolozenja za tastaturom...

Misimović i Berberović zanimljivi Englezima

Zvjezdan Misimović ove sezone najbolji igrač i strijelac Nirnberga i Džemal Berberović, bek bugarskog Liteksa, mogli bi od naredne sezone igrati u Engleskoj. Poznati menadžer Nusret Jashari tvrdi da će bivši kapiten državnog tima Misimović, ukoliko Nirnberg izgubi status prvoligaša, od naredne sezone karijeru nastaviti u engleskoj Premier ligi.

Radna dozvola

- Misimović ima odličnu ponudu iz Engleske. Radi se o veoma kvalitetnom klubu, koji Zvjezdana prati već duže vrijeme. Misimović ima dovoljno nastupa u reprezentaciji, tako da ni radna dozvola neće biti problem. Sada je sve do njega. Rekao mi je da mu je u Njemačkoj lijepo, da je tek godinu dana u Nirnbergu, ali definitivno nije dobro ako klub ispadne u niži rang, da on ostane. U Engleskoj bi sigurno dobio novi motiv, a finansijski aspekt također nije zanemariv - kaže Jashari.

Pašalićeva reputacija

I za Berberovića, koji je izgubio status reprezentativca, Engleska bi mogla biti ''obećana zemlja''. Naime, Jashari za svog pulena, koji u posljednje vrijeme nema sreće, kaže da će karijeru nastaviti u drugoj ligi, popularnom premiershipu.

- Berberović više nema šta da traži u Bugarskoj. Liteks je za njega završena priča i on naljeto sigurno odlazi dalje. Engleska je jedna od najozbiljnijih opcija - Jasharijeve su riječi.

Saznajemo da osim Jasharija, na transferima Misimovića i Berberovića u Engleskoj radi i bivši direktor nogometne reprezentacije Ahmet Pašalić, jer menadžerska agencija u Londonu za koju radi, ima odličnu reputaciju.

E. Delić

dream
CITAT(BOSNA zauvijek (Armin) @ 21.04.2008., 20:24) [snapback]150972[/snapback]
Nasli smo hvala Bogu protivnika.
A kad je vec blizu mene idem na Utakmicu.

Jos samo da nadjemo stadion gdje cemo igrati i bice very nice lolcina.gif icon_mrgreen.gif
azy
CITAT(K_nine @ 21.04.2008., 23:45) [snapback]150996[/snapback]
Sta lupam ako pitam hocel kao i prosli put? Ako nisi znao zivim u finskoj i ovda neidu avioni prema stutgart. Zato najlakse je sa busem iz svedske. Nekazem da je BHF samo svedska ali oni su najblizi finske. respekt.gif

Jarane i ja zivim u Finskoj i takodje sam gledao letove za Stuttgart i ima ih mali milion iz Helsinkija. Pogledaj malo bolje na Supersaver, Kilroytravels, Matkapörssi, AirBerlin itd... A cijene su odprilike 200-250 eura.
azy
berberovic u Engleskoj lolcina.gif Jel se to vratio prvi April? Ili je u pitanju vic godine? On moze u englesku otici samo kao turista i to AKO uspije dobiti vizu, s obzirom da englezi nisu u Sengejskom sporazumu eusa_boohoo.gif

Al ipak, dok to kaze provjereni nogometni znalac i veliki patrijota, dusa od covjeka Jasari, bice od toga nesto. Pogotovo sto je sve aminovao njegovo visocanstvo nas presvijetli Ahmet Pasalic eusa_wall.gif
Majstor
CITAT(mahic @ 22.04.2008., 02:25) [snapback]151020[/snapback]
problem je u tome sto mi desni dlan postane jako ljepljiv nakon oraspolozenja za tastaturom...
Misimović i Berberović zanimljivi Englezima

Zvjezdan Misimović ove sezone najbolji igrač i strijelac Nirnberga i Džemal Berberović, bek bugarskog Liteksa, mogli bi od naredne sezone igrati u Engleskoj. Poznati menadžer Nusret Jashari tvrdi da će bivši kapiten državnog tima Misimović, ukoliko Nirnberg izgubi status prvoligaša, od naredne sezone karijeru nastaviti u engleskoj Premier ligi.

Radna dozvola

- Misimović ima odličnu ponudu iz Engleske. Radi se o veoma kvalitetnom klubu, koji Zvjezdana prati već duže vrijeme. Misimović ima dovoljno nastupa u reprezentaciji, tako da ni radna dozvola neće biti problem. Sada je sve do njega. Rekao mi je da mu je u Njemačkoj lijepo, da je tek godinu dana u Nirnbergu, ali definitivno nije dobro ako klub ispadne u niži rang, da on ostane. U Engleskoj bi sigurno dobio novi motiv, a finansijski aspekt također nije zanemariv - kaže Jashari.

Pašalićeva reputacija

I za Berberovića, koji je izgubio status reprezentativca, Engleska bi mogla biti ''obećana zemlja''. Naime, Jashari za svog pulena, koji u posljednje vrijeme nema sreće, kaže da će karijeru nastaviti u drugoj ligi, popularnom premiershipu.

- Berberović više nema šta da traži u Bugarskoj. Liteks je za njega završena priča i on naljeto sigurno odlazi dalje. Engleska je jedna od najozbiljnijih opcija - Jasharijeve su riječi.

Saznajemo da osim Jasharija, na transferima Misimovića i Berberovića u Engleskoj radi i bivši direktor nogometne reprezentacije Ahmet Pašalić, jer menadžerska agencija u Londonu za koju radi, ima odličnu reputaciju.

E. Delić

meni je mrak ispred ociju cim ja vidim da se u to metiljaju i pasalic i jashari.... Berberovicu je 1 Bugarska Liga Plafon plafona!!!
ajdin_travnik
jeli sada fiks da se igra u Reutlingen?
majstor22
@goliath

upravo tako... Gledam komentare pojedinih i crce od smijeha... Joj ja cu ici, treba nam veci stadion, bice nas puno, itd...

Bit ce plaho... Ako napunimo taj Reutlingenov Stadion, onda svaka cast. 15 Hiljada najvise, i to ako bude fino vrijeme....

Nista protiv raje u njemackoj, i sam sam tamo... Ali brate, raja po njemackoj je takva da se fura an bosnu, itd, a kad nesto treba, onda su svi neki njemci, termine neke kofol ganjaju, itd... Ima naravno izuzetaka, al brate, prosao sam svukuda i znam o cemu govorim... Odes na bosanski skup, a ono frajeri, ili "dame" sve njemacki sprehaju, a roditelji PONOSNI DO NEBA, objsnjavaju kako " nasa djeca neznaju dobro bosanski" i time lijece svoje komplekse, jer ti roditelji neznaju dobro, pa im drago kad djeca znaju, i tako sebe pravdaju... A nekapiraju da je normalno ako djeca znaju, jer tamo zive i rade i skoluju se, normalno da ce znati jezik, i trebalo bi da budu ponosni na to, ako ima djeca znaju nesto malo vise o BiH...

Malo offtopic, ali vezano za to koliko je nasa raja zagrijana za BiH... Haj da je kvalifikaciona, onda bi nas i bilo, ali prijateljska.. tesko....
K_nine
CITAT(azy @ 22.04.2008., 07:27) [snapback]151029[/snapback]
Jarane i ja zivim u Finskoj i takodje sam gledao letove za Stuttgart i ima ih mali milion iz Helsinkija. Pogledaj malo bolje na Supersaver, Kilroytravels, Matkapörssi, AirBerlin itd... A cijene su odprilike 200-250 eura.

problem sto ja nemam toliko para da trosim na jednu tekmu icon_mrgreen.gif Ja sam mislio da nema sa ryanair aviona do stutgart
jasco74
CITAT(Menso_manijak @ 22.04.2008., 14:51) [snapback]151052[/snapback]
Eto toliko o Djemalovim i Zvjezdanovim ljudkim kvalitetama......vratili su se u repku jer su dobri s Pasalicem evo on ih sada malo pogurao....volio bih da Kodro nije nikada otisao da ga zove da se vrati.....

Prije svega, informacija koju si citirao je objavljena u dnevnim novinama "San". Oni koji malo vise prate rad ovog dnevnika znaju da je pun dezinformacija i poluistina. Menadzerski dvojac koja zastupa Zvjedzdana Misimovica je Gerster / Koutsoliakos i ona neme ama bas nikakve veze sa Dzemalom Berberovicem kojeg zvanicno zastupa Volker Graus (nezvanicno Nusret Jasari). Dzemal Berberovic je ujedno, prema podacima do kojih sam uspio doci, jedini igrac kojeg ovaj menadzer zastupa, dok dvojac Gerster / Koutsoliakos zastupa izmedju ostalih jos i Theofanisa Gekasa i Angelosa Charisteasa
. Ovdje se najvjerovatnije radi o dizanju cijene Dzemalu Berberovicu kojeg je novinar, iz njemu znanih razloga i odnosa sa Jasarijem, prislepao uz Misimovica. Ne boj se nece Dzemo daleko od Bugarske. Misimovic jeste grijesio u prethodnom periodu ali igrackim kvalitetama zasluzuje mjesto u repci. On i Dzemo ne mogu u jednu recenicu kada se radi o fudbalskim mogucnostima i znanju. Reprezentacija treba da je skup najboljih igraca a ne igraca sa najvisim ljudskim kvalitetima. Pustimo Kodru da radi posao (krenuo je zaista pravim putem) i prepustimo mu da odabere ko mu treba a ko ne od igraca.
hadzialmir
@member22:svaka cast za opasku

za djemicu vijest nidje veze,koliko ja znam da svaki strani igra mora odigrat 75% reprezentativnih tekmi u posljednjoj godini da bi dobio radnu dozvolu dakle nidje veze....
abab
Nesto gledam ovaj spisak Poljske reprezentacije i po individualnim kvalitetima mi imamo puno bolju ekipu.Njihova je sredina skroz tanka, a i ovih nekoliko igraca sto igraju u jacim ligama vecinom griju klupe. Ali ipak je nogomet timska igra.
Ventola
CITAT(Menso_manijak @ 22.04.2008., 12:51) [snapback]151052[/snapback]
Eto toliko o Djemalovim i Zvjezdanovim ljudkim kvalitetama......vratili su se u repku jer su dobri s Pasalicem evo on ih sada malo pogurao....volio bih da Kodro nije nikada otisao da ga zove da se vrati.....

A ja kad to rekoh, mene osunetise ponovo moj ti Menso.. tumbleweed.gif
pokvarenisir
CITAT(majstor22 @ 22.04.2008., 08:45) [snapback]151050[/snapback]
@goliath

upravo tako... Gledam komentare pojedinih i crce od smijeha... Joj ja cu ici, treba nam veci stadion, bice nas puno, itd...

Bit ce plaho... Ako napunimo taj Reutlingenov Stadion, onda svaka cast. 15 Hiljada najvise, i to ako bude fino vrijeme....

Nista protiv raje u njemackoj, i sam sam tamo... Ali brate, raja po njemackoj je takva da se fura an bosnu, itd, a kad nesto treba, onda su svi neki njemci, termine neke kofol ganjaju, itd... Ima naravno izuzetaka, al brate, prosao sam svukuda i znam o cemu govorim... Odes na bosanski skup, a ono frajeri, ili "dame" sve njemacki sprehaju, a roditelji PONOSNI DO NEBA, objsnjavaju kako " nasa djeca neznaju dobro bosanski" i time lijece svoje komplekse, jer ti roditelji neznaju dobro, pa im drago kad djeca znaju, i tako sebe pravdaju... A nekapiraju da je normalno ako djeca znaju, jer tamo zive i rade i skoluju se, normalno da ce znati jezik, i trebalo bi da budu ponosni na to, ako ima djeca znaju nesto malo vise o BiH...

Malo offtopic, ali vezano za to koliko je nasa raja zagrijana za BiH... Haj da je kvalifikaciona, onda bi nas i bilo, ali prijateljska.. tesko....

tako ti je i u americi........svi je.bu ameriku, a niko ne je.be dolare
ajdin_travnik
iz navijackog ugla utakmica sa Poljskom je vrlo interesantna... njemacka puna bosanaca i poljaka... bio bi zanimljiv okrsaj sa njima biggrin.gif biggrin.gif
BosnaLove
gdje se mogu kupit karte i gdje trebam rezervisati ?idem iz hamburga 100% , jedva cekam , bosna je sampijon oooooo
Eddi
Gdje se igra ???
Neki pisu Reutlingen neki Stuttgart......
SemirBosanac
Ne igramo sutra smirite se malo. Igramo 99 % u Reutlingen. Poljaci su potvrdili tekmu. Trebali su sa Albanijom ali zvog kazne smo ih mi zamjenili. Dakle ostaje Reutlingen a mi smo im protivnik.
BrcanskaMalta
Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine imala je mnogo sreće kod dogovaranja protivnika za prijateljsku utakmicu koju će odigrati 27. maja u Reutlingenu.

Naime, jučer su iz Nogometnog saveza BiH objavili da će posljednjeg utorka u predstojećem mjesecu izabranici selektora Mehe Kodre odmjeriti sange sa Poljskom, sudionikom predstojećeg Europskog prvenstva koje će se odigrati u Austriji i Švicarskoj.

Protivnik jeste respaktabilan, čelnicima Saveza treba čestitati na obavljenom poslu, ali je zanimljiv način kako je došlo do dogovora utakmice. Naime, izabranici Leo Beenhakkera 27. maja trebali su igrati prijateljski meč sa Albanijom, a pomenuta utakmica dogovorena je početkom tekućeg mjeseca. Međutim, obzirom da Nogometni savez Albanije pod sankcijama Svjetske fudbalske federacija (FIFA), ovaj meč je otkazan, a kao zamjena, sretno i spretno, upala je naša selekcija.

Dan prije meča sa našom reprezentacijom, Poljaci će u Reutlingenu odmjeriti snage sa Makedonijom, a 28. maja, Beenhakker će odrediti imena od 23 igrača koji će nastupiti na Europskom prvenstvu. Inače, Poljacima će ovo biti prvo učešće na smotri najboljih evropskih reprezentacija, a utakmice u grupi igraće u Austriji, protiv Njemačke (8. juna), Hrvatske (12. juna) i domaćina Austrije (16. juna).
Posljednji prijateljski susret Poljska je odigrala 26. marta kada je deklasirana od Sjedinjenih američkih država rezultatom 0:3.
Mirko S. Kojotovski
CITAT(Bijeljinac-Bo @ 22.04.2008., 23:12) [snapback]151099[/snapback]
kao prvo m.a.m.l.a.z.e jedan sam ti ja 88 godiste, ucio sam se sam Bosanski jezik, iako me takvi s.e.l.j.a.c.i, kao ti zajebavaju (pa bujrum nastavite, zaboli me racku) ja sam ga sa ponosom i radoscu ucio, jer je to moja domovina i nisam dzaba izgubio toliko imanja razno razne kuce i kafice (zbog takvih izdajica kao sto si ti) da me sad tako zajebavas, gade jedan.. osim toga, znam vise jezika, nego sto ces ih ti ikad u svom zivotu znati, nebih sad htio, da ih nabrajam jer nemam razloga da ti se ovdje pravdam.. idemo dalje, izbjeglica sam, davne 92 ( 4 godine imo) smo iz rodne Bijeljine pobjegli, dok su mi starija braca i otac (koji su svi fakultetski obrazovani, to ti je ono sto ti nikad nisi vidio, nit ces ikad viditi..) krv za ovu drzavu lili, protiv takvih kao sto si ti (c.e.t.n.i.k.a il u.s.t.a.s.a ---> isti k.u.r.a.c drugo pakovanje). u to vrijeme sam ja sa materom i cetir godine starijem bratom, u berlinu cekali, plakali i molili za bracom i ocem, da se nama zivi vrate. i u tim godinama, pored straha i bojaznje za najblizim i traume koje sam u ratu kao malo dijete dozivio i prezivio, sam pokusavao da naucim maternji jezik..

izvini S.U.P.A.K, ako te nisam usrecio i zadovolio....

Ganut sam.
hadzialmir
kao prvo m.a.m.l.a.z.e jedan sam ti ja 88 godiste, ucio sam se sam Bosanski jezik, iako me takvi s.e.l.j.a.c.i, kao ti zajebavaju (pa bujrum nastavite, zaboli me racku) ja sam ga sa ponosom i radoscu ucio, jer je to moja domovina i nisam dzaba izgubio toliko imanja razno razne kuce i kafice (zbog takvih izdajica kao sto si ti) da me sad tako zajebavas, gade jedan.. osim toga, znam vise jezika, nego sto ces ih ti ikad u svom zivotu znati, nebih sad htio, da ih nabrajam jer nemam razloga da ti se ovdje pravdam.. idemo dalje, izbjeglica sam, davne 92 ( 4 godine imo) smo iz rodne Bijeljine pobjegli, dok su mi starija braca i otac (koji su svi fakultetski obrazovani, to ti je ono sto ti nikad nisi vidio, nit ces ikad viditi..) krv za ovu drzavu lili, protiv takvih kao sto si ti (c.e.t.n.i.k.a il u.s.t.a.s.a ---> isti k.u.r.a.c drugo pakovanje). u to vrijeme sam ja sa materom i cetir godine starijem bratom, u berlinu cekali, plakali i molili za bracom i ocem, da se nama zivi vrate. i u tim godinama, pored straha i bojaznje za najblizim i traume koje sam u ratu kao malo dijete dozivio i prezivio, sam pokusavao da naucim maternji jezik..

jaro drago nam je sto smo te i bolje upoznali lolcina.gif ali ne osvrci se na ovakve on ce dobit bananu kad tad....dakle libo tee ...
hadzialmir

jaro drago nam je sto smo te i bolje upoznali lolcina.gif ali ne osvrci se na ovakve on ce dobit bananu kad tad....dakle libo tee ...
hadzialmir

SemirBosanac
CITAT(goliath @ 22.04.2008., 23:43) [snapback]151104[/snapback]
Da li neko zna zbog cega je Albanija pod sankcijama UEFA-e/FIFA-e? Da li je razlog mjesanje vlade u savez ili je po srijedi nesto drugo? Sve u svemu, savez to obezbjedio sretno vise nego spretno..

Da!
makdoric01
CITAT(member22 @ 22.04.2008., 23:35) [snapback]151115[/snapback]
nazad na temu a ti skoro opet ode od nje.. icon_mrgreen.gif
ovako bih ja protiv Poljske:
------------------------Hasagic-------------------------

Jahic-------Nadarevic--------Spahic©--------Papac

------------------------Rahimic-------------------------

Pjanic-----------------------------------------Salihovic

------------------------Misimovic-----------------------

--------------Dzeko-----------Muslimovic-------------
Pjanic mora u prvi 11. Igrac njegovog kvaliteta se nedobije svake godine (pogotovo za nas, BiH)...

Odlican sastav. Volio bi da Ibricic igra parem 40 minuta u ta dva susreta, i da nas povrede na j*bu kao protiv makedonaca. Hasagic mora biti mentalno spreman za utakmicu i da ne misli da ce biti lagano kao sto je vjerovatno i uradio prije Makedonije. Pjanic mora igrati sa pocetka. Samo si zaboravijo Bajramovica umjesto Salihovica ako se bude vratio sa povrede. A jel se zna kad ce ponovo na travnjak?
micunovic
I skreno receno volijo bi da KODRINJO isproba ovog TERKESA iz ZADRA , znam da igra u Hrvatskoj lizi ali prvi strelac je lige pa zasto ne proba.
meka
.........Hasagic.......

Muharemovic..Spahic .....Papac...........Jahic

.........Rahimic....Damjanovic ..Salihovic....

................Misimovic...Pjanic.....................

.....................Dzeko...............................

Sta kazete na ovaj sastav protiv poljaka ??
makdoric01
CITAT(meka @ 23.04.2008., 02:19) [snapback]151124[/snapback]
.........Hasagic.......

Meni ne valja. Pod broj jedan fali Muslimovic u napadu sa Dzekom jer kao sto smo vidjeli protiv Makedonije, to ne funkcionise. Onda mjesto Muharemovica treba Nadarevic. Formacija treba biti 4-1-2-1-2 i izbaciti Damjanovica i staviti ga u rezervu.
EDIN74
CITAT(meka @ 23.04.2008., 02:19) [snapback]151124[/snapback]
.........Hasagic.......

Nikad mi s jednim spicem necemo nista napraviti. Vidjelo se to milion puta na Bolinom primjeru iako je on bio deset puta bolji centarfor od ovis sto sad imamo.
Damjanovic je u ovoj kombinaciji visak a Dzeki trebas pridodati Muslimovica (mozda Terkesa, zasluzio je sansu).
Muharemovic-Nadarevic, tu je to u pet deka.
Zlatko_BiH
i vidi ovo sada, sada vidjet cemo hoceli Pjanic doci uopste hehe joj ako bih se ovo desilo, ima da bhfanaticos da to srede icon_mrgreen.gif
fantom
Edin Džeko o protivnicima BiH u kontrolnim susretima
Piše: Zlatan RAŠIDOVIĆ
23/04/08

Možemo parirati Poljskoj, trebamo pobijediti Azerbejdžan

Napadač bh. reprezentacije Edin Džeko smatra da će prijateljski susreti protiv Poljske, 27. maja u Njemačkoj i sa Azerbejžanom, 31. maja u našoj državi, biti prave provjere za najbolju selekciju BiH. On željno očekuje novo okupljanje reprezentativaca BiH, bez obzir na odmor koji će imati nakon završetka naporne sezone u Bundesligi.

„Poznajem Poljake jer pratim njihove nastupe u kvalifikacijama za velika takmičenja. U Wolfsburgu sa mnom nastupa i vezni igrač Jacek Kržinocek, a poznati su mi kvaliteti Smolareka. Utakmica sa Poljskom će se igrati na neutralnom terenu. Mislim da se možemo suprotstaviti renomiranom protivniku i nadam se povoljnom rezultatu. Dobro je da se meč protiv Azerbejdžana igra u BiH. Trebali bismo pobijediti u ovom duelu. Azerbejdžan je rival koji je sličan Armeniji sa kojom ćemo odmjeriti snage u kvalifikacijama za Svjetko prvenstvo 2010“, izjavio je Džeko, koji je zadovoljan igrom protiv Makedonije (2:2) u kontrolnom susretu, odigranom u Zenici. Džeko kaže da je Wolfsburg slabo odigrao protiv Nurnberga u gostima i da je zasluženo poražen.

„Kod rezultata 0:0 promašio sam priliku iz koje sam morao postići gol. Na proljeće se nisam upisao u strijelce. Gol me jednostavno neće, a namjestio sam četiri pogotka saigračima. Nurnbergu je gorilo pod nogama i bio je bolja ekipa.“

U narednom kolu Wolfburg je u nedjelju gost Bayera iz Leverkusena nakon čega dočekuje Bayern.

„Bayer se bori za plasman u Ligu prvaka, dok smo mi sa dva posljednja uzastopna poraza smanjili izglede u trci za Kup UEFA. Nastojaćemo popraviti dojam u Leverkusenu, mada smo svjesni da će biti teško. Nećemo se unaprijed predati. Nadam se da će Bayern već u narednom kolu osigurati titulu prvaka, prije gostovanja Wolfsburgu. Igramo bolje protiv kvalitetnijih timova, pa ćemo u duelu sa Bayernom ići na pobjedu. Želimo im vratiti dug za dva poraza, u prvenstvu i Kupu Njemačke, oba puta u Minhenu.“

Džeko je postigao pet golova u jesenjem dijelu Bundeslige. Prema njegovom mišljenju, Wolfsburg je tada izgubio dosta bodova, ali će se u preostalih pet kola boriti za izlazak na međunarodnu scenu.

Izvor Oslobodjenje
Ventola
CITAT(ajdin_travnik @ 22.04.2008., 14:20) [snapback]151063[/snapback]
iz navijackog ugla utakmica sa Poljskom je vrlo interesantna... njemacka puna bosanaca i poljaka... bio bi zanimljiv okrsaj sa njima biggrin.gif biggrin.gif

Ja sam protiv okrsaja, dosta je vise... tumbleweed.gif
AA77
Ja sam rodzen u Reutlingenu i danas dan tu zivim.
Stvarno mi je drago da moja domovina igra u mom rodnom mjestu.
Kanton Reutlingen ima oko 250.000 stanovnika a sam Reutlingen oko 105.000.
Ima nas ovdje dosta Bosanaca i Hercegovaca.
Bujrum svima dodzite u Reutlingen i ako hocete u Bosanski klub na cevape i pice (bezalkoholno , to je klub i dzamija u jednom).
Pa mozemo zajedno u grupi odavde krenuti ka stadionu koji je oko 4 km odaljen od kluba!
AA77
Sa AUTIMA naravno. Mi ce mo popodne oko 14sati otvoriti klub pa vas neko moze sacekat kod vozne stanice u reutlingenu i dovest do kluba!
AA77
CITAT(goliath @ 23.04.2008., 12:19) [snapback]151220[/snapback]
Ma kakva auta! Bit ce tradicionalni mars do stadiona, pjesaka, samo mislim da ce se nasi okupiti negdje blize na kakvom trgu ili slicno pa ce zajedno krenit!

Kako god ko hoce , ali uglavnom bujrum svima koji hoce da upoznaju nase bosance ovdje u reutlingenu.
Mirko S. Kojotovski
CITAT(AA77 @ 23.04.2008., 13:27) [snapback]151223[/snapback]
Kako god ko hoce , ali uglavnom bujrum svima koji hoce da upoznaju nase bosance ovdje u reutlingenu.

Ma naravno,pusti ti goliatha,vidis da samo laprda bezveze.
Ne zna on kako je to nabreklih stomaka punih cevapa (punih prezla,mrvica i loja),neke lazne Coca-Cole (ili soka od drenjina) i uz
Subhaneke-Ilahumme krenuti na stadion i pokazati kako se ustvari voli Bosna.
AA77
CITAT(Mirko S. Kojotovski @ 23.04.2008., 12:33) [snapback]151225[/snapback]
Ma naravno,pusti ti goliatha,vidis da samo laprda bezveze.
Ne zna on kako je to nabreklih stomaka punih cevapa (punih prezla,mrvica i loja),neke lazne Coca-Cole (ili soka od drenjina) i uz
Subhaneke-Ilahumme krenuti na stadion i pokazati kako se ustvari voli Bosna.

Neznam koliko si to ozbiljno mislio u glavnom su svi bosnaci dobro dosli,koje god vjere oni bili.
AA77
CITAT(ASA_09 @ 22.04.2008., 00:31) [snapback]151017[/snapback]

Evo ja sam sad uzeo 10 ulaznica i 50 reserviso.
Ulaznica na glavnoj tribibi (pokrivena) kosta 25 Eura.
Kompletni blok C je kupio polski savez.
Blok A i B prodaje samo polski savez.
Blok D i E prodaje SSV Reutlingen(domaci fudbalski klub) ja sam tu uzeo karte u bloku D.
McCoy
...samo su ´blokovi´ V i VI interesantni
ajdin_travnik
CITAT(Ventola @ 23.04.2008., 11:15) [snapback]151184[/snapback]
Ja sam protiv okrsaja, dosta je vise... tumbleweed.gif

pa dobro nece niko namjerno provocirat. ali ako dodje do toga, bit ce interesantno!

AA77 jarane de mi na privatnu posalji broj da netrazim pa da i ja odmah nazovem i rezervisem ulaznice! a sta je sa ostalim djelovima stadiona, nece sa valjda samo za jednu tribinu ulaznice prodavati????
ajdin_travnik
CITAT(ASA_09 @ 22.04.2008., 00:31) [snapback]151017[/snapback]

evo upravo sam telefonirao sa sekretarom u ssvreutlingen. situacija je sljedeca: tribina V, VI je rezervisana za poljske navijace. onda imate glavnu tribinu sa blokovima A,B,C,D tu imate mogucnost uzeti u bloku D ulaznice (25€).

preporucio bih svima da uzimaju ulaznice za tribinu II (15€) iza gola... mislim da ce tu biti nase navijacke grupe. III neizgleda isto losa, moglo bi se i tu... krajem sedmice mocete naruciti karte preko stranice njihovog kluba....

http://www.ssv-news.de/content/stadion/kreuzeiche/index.php
AA77
CITAT(ajdin_travnik @ 23.04.2008., 15:06) [snapback]151252[/snapback]
pa dobro nece niko namjerno provocirat. ali ako dodje do toga, bit ce interesantno!

AA77 jarane de mi na privatnu posalji broj da netrazim pa da i ja odmah nazovem i rezervisem ulaznice! a sta je sa ostalim djelovima stadiona, nece sa valjda samo za jednu tribinu ulaznice prodavati????

Evo broj za ulaznice. 0049 7121 325 996 0

Za info: Samo blokovi A-E su sjedeca mjesta sa krovom.Oni drugi su stojeca!!

Naravno da nece mo sjedit ali se bolje vidi i navijanje ispod krova je extra!
BIH58
CITAT(K_nine @ 21.04.2008., 22:11) [snapback]150984[/snapback]
Hocel BHF organizirat autobus iz Svedske do Stutgartt ? icon_rolleyes.gif

pitaj na bhfanticos.com kod nextstop
BIH58
JA sam mislio da ce igramo na Gottlieb Deimler stadion
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.