Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Eborg
CITAT(BH Fan @ 16.04.2008., 04:30) [snapback]150005[/snapback]
Ma za golmana treba brate vrbovati lagano tog Begovica, probati barem. Ne znam jel taj izrazio zelju da igra za nas?

Buric je jos mlad, ima talenta a neka on jos jede pure pa ce biti neka varijanta.

Ja bi to ovako dao Keni jos par sansi, ako ne bude u formi na klupu ga staviti a pozvati obavezno tog Ramovica, jer on je pravo dobar golman. Tolju ne treba ni zvati, Ramovic je Oli Kahn i za njega i Kenu, pogotovo ako vec 2 sezone dobro brani zaredom. Kakva iranska liga. Nije Tolja los, ali ono protiv Srbije i Spanije je vise bila koincidencija i sreca da ono brani neki dobar dan nego bas njegovo umijece. A onog Alaima ja ne bi zvao na rekreaciju da brani kad idem igrat lopte s jaranima lolcina.gif

Jeste,rekao je da bi volio igrati za BiH.Ubrzo navrshava 21 godinu a vec je igrao Kanadu pa bi se to trebalo vidjeti da ga ne izgubimo...
BIH58
Kako je izjavio danas predsjednik NFSBiH-a, Iljo Dominković, reprezentacija BiH pregovara sa fudbalskim savezima Izraela, Slovačke i Luksemburga. „Dopise smo uputili savezima Izraela, Luksemburga i Slovačke, kako bi naš nacionalni tim krajem maja igrao sa jednom od selekcija pomenutih država. Čekamo odgovore i nadam se da ćemo uskoro znati želi li neko od njih igrati protiv nas? Uglavnom, najvažnije je da nam
ne propadne termin u petom mjesecu, jer našoj reprezentaciji, predvođenom novim selektorom, utakmice su potrebnije nego ikada, kako bi posložili kockice u timu do kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo“, rekao je Iljo Dominković, predsjednik NS/FS BiH.

Ipak, ###### saznaje da je utakmica sa Izraelom najmanje izgledna, te da Savez i dalje pokušava dogovoriti utakmicu sa Crnom Gorom u Podgorici ili u Sarajevu.
Sedin
CITAT(Mercedes @ 16.04.2008., 16:20) [snapback]150061[/snapback]
treba ga zvati sto prije. ali pitanje jeli mali promjenijo svoju papirologiju da igra za bih. nevjerujem da jeste.

pa nije to vise do njega care rolleyes.gif
Eborg
Nije dirao papirologiju jer mu niko od nashih nije javio da se na njega rachuna...
Istok
Kako god Kodro je dobio materijala za razmisljanje, morat ce prilagoditi formaciju tako da Pjanic bude u pocetnoj postavi. Najbezbolnije bi bilo da prebaci Misimovica na poluspica.

Znao sam da je talenat ali sam mislio da se pretjeruje o trenutnom kvalitetu i da ga Metz forsira samo da bi uzeo pare na njemu. Stvarno je dobar, za nepovjerovati da mu je jedva 18 godina i da je nas icon_mrgreen.gif
ermin-jaran
Istok pa nije valjda da mi nisi vjerovao.... icon_mrgreen.gif

Ermin ga je skinuo na prvoj tekmi onakav dodir lopte imaju samo izraziti artisti....svaki mu je pas doziran cudo....
Misimovic na poluspica to bi bilo nesto kao dugary ili djorkaef pjana (zidan) iza napadaca bilo bi idealno
iako on kaze da moze da igra i lijevo i desno ali mu je preferans sredina 10-ka iza dva napadaca....
u svakom slucaju kodro ima vise solucija u ofanzinom sektoru....

PS mali Causevic ovog ljeta mozda potpise za prvu ekipu Saint Etienna vidjecemo na kraju sezone igra defanzivnog veznog...

Cuo sam da ima jos jedan nas malac cudo u mladjem pogonu Sochauxa ali ga jos nisam vidio....
coolin_ban
CITAT(BH Fan @ 15.04.2008., 21:30) [snapback]150005[/snapback]
Ma za golmana treba brate vrbovati lagano tog Begovica, probati barem. Ne znam jel taj izrazio zelju da igra za nas?

Buric je jos mlad, ima talenta a neka on jos jede pure pa ce biti neka varijanta.

Ja bi to ovako dao Keni jos par sansi, ako ne bude u formi na klupu ga staviti a pozvati obavezno tog Ramovica, jer on je pravo dobar golman. Tolju ne treba ni zvati, Ramovic je Oli Kahn i za njega i Kenu, pogotovo ako vec 2 sezone dobro brani zaredom. Kakva iranska liga. Nije Tolja los, ali ono protiv Srbije i Spanije je vise bila koincidencija i sreca da ono brani neki dobar dan nego bas njegovo umijece. A onog Alaima ja ne bi zvao na rekreaciju da brani kad idem igrat lopte s jaranima lolcina.gif

vise pure treba Begovicu....
opet dolazimu u istu situaciju kao i sa tahirovicem. k'o eto on bi mozda promjenio repku ako bi mu poziv bio upucen. ja sam uvijek bio protiv toga. po meni igrac (kao Pjanic naprimjer) treba da izrazi zelju da hoce da igra samo za nas, a ako i zasluzi da igra onda neka ga selektor zove. Begovic se jos nigdje nije bas narocito pokazao. ne kazem da on ne moze izrasti u kvalitetnog golmana, ali trenutno, po meni, nije ni blizu poziva u A tim.
Istok
CITAT(ermin-jaran @ 16.04.2008., 15:19) [snapback]150080[/snapback]
Istok pa nije valjda da mi nisi vjerovao.... icon_mrgreen.gif

Ermin ga je skinuo na prvoj tekmi onakav dodir lopte imaju samo artisti....svaki mu je pas doziran cudo....
Misimovic na poluspica to bi bilo nesto kao dugary ili djorkaef pjana (zidan) iza napadaca bilo bi idealno
iako on kaze da moze da igra i lijevo i desno ali mu je preferans sredina 10-ka iza dva napadaca....
u svakom slucaju kodro ima vise solucija u ofanzinom sektoru....

PS mali Causevic ovog ljeta mozda potpise za prvu ekipu Saint Etienna vidjecemo na kraju sezone igra defanzivnog veznog...

Cuo sam da ima jos jedan nas malac cudo u mladjem pogonu Sochauxa ali ga jos nisam vidio....

Ma drugacije je kad vidis svojim ocima. Znas onu, hiljadu rijeci ne govori sto jedna slika biggrin.gif

Sto se mjesta u reprezentaciji tice, ja prije svega kontam sta je za dobrobit cijele ekipe. On u Metzu izgleda ima veliku slobodu u igri, sad je lijevo, sad desno, sto je dobro jer dolazi do izrazaja njegova kreativnost. Slicnu ulogu ima Ibricic u Zagrebu a i Misimovic u Ninbergu. Cim imaju veliku slobodu znaci da su poprilicno oslobodjeni defanzivnih zadataka. S obzirom da je defanziva osnov za bilo kakav uspjeh, takva dvojica na sredini terena je previse i zato kontam da bi bilo dobro da presalta Misimovica na poluspica, da Pjanicu da desnu stranu, Salihovicu ili Ibricicu lijevu, uz dvojicu defanzivnih veznih. Otprilike tako sad igra Juventus a i Milan, vecinom. U ovom slucaju Pjanic ne bi mogao imati toliku slobodu kao u formacijama sa klasicnim playmakerom (4231, 352, 442 romb) ali bi bio u kombinaciji. Isto vazi i za ovog ko bi bio na lijevoj strani u veznom redu. Mozda bi se pokazalo kao mahana sto igramo bez klasicnih krila, jer smo preko krila do sad najcesce postizali golove. Tu su mu jos i Vladavic i Maletic, uz spomenutog Salihovica, u slucaju da hoce da zatvori i predje na 4231 i igra bas preko krila.
Eborg
CITAT(Mercedes @ 16.04.2008., 17:56) [snapback]150097[/snapback]
trebamo napraviti pritisak, jer u juniju ce biti vis kasno.

znas li ti malog?
kako bi mogli spojiti kontakt sa strucnim stabom da poprica sa malim. jer kvalitetnija smo repka od kanade.

Chuo sam se mailom jednom s njim i obavili smo mali interview.Ako bi nashi rekli da rachunaju na njega vjerujem da ce odmah trazhiti promjenu sporstkog drzhavljanstva...
cile
CITAT(Mercedes @ 16.04.2008., 06:10) [snapback]150014[/snapback]
ma neka se to skloni, ko da smo mala djeca.

kada je to uvedeno?

Davno, davno, davno. Tacnije kada je pola sadasnjih forumasa isla u predskolsko lolcina.gif

Skino sam filter sa Ibrahima. Jedino ako upisete "Ibrahimovi" bice filtrirana rijec.
FahroX
CITAT(adidas @ 16.04.2008., 13:35) [snapback]150171[/snapback]
Ko igra u Klubu igra i u Reprezentacji. Volim sve nase Igrace, najvise Pjanica ipak je iz moje Kalesije, Ali nema smisla da nam igraju Igraci u "prvih 11", a ne nastupaju za svoj Klub.

Hasagic
Jahic Spahic Papac

Rahimic

Pjanic Bajramovic Salihovic

Misimovic

Dzeko

Moras nekog dodati, ovdje ti fali jedan igrac, jedino ako si mislio da mozemo i sa deset.
efteling
Vazda nam iskljuce nekog kad dobro igramo pa ko veli da ja to odmah regulisem,hihihi nazdravimo.gif
ermin-jaran
CITAT(cile @ 16.04.2008., 21:13) [snapback]150162[/snapback]
Davno, davno, davno. Tacnije kada je pola sadasnjih forumasa isla u predskolsko lolcina.gif

Skino sam filter sa Ibrahima. Jedino ako upisete "######" bice filtrirana rijec.

Ne vidim razloga da se "Ibrah imovic" filtrira ....
limeni
ja bih ovako sastavio

Hasagic

Jahic Spahic Nadarevic Papac

Rahimic Grlic(Salihovic)
Bajramovic

Misimovic

Muslimovic Dzeko

Jahic i Papac istureni po bokovima,a Rahimic,Bajramovic i Grlic sa defanzivnim zadatkom
pokvarenisir
sa izraelom i nekako..jaka ekipa, al ne crnom gorom...to meni nije prijateljska drzava!
legionar
izrael je fenomenalna ekipa za nas... ni slovačka ne bi bila loša... al luxembourg onda bolje crna gora...
Istok
Kodro: A-tim ima prioritet

I Tulić i Kodro bore se za Miralema Pjanića...

17.04.2008. 08:00

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine još nema protivnika za dva UEFA-ina termina za prijateljske utakmice u maju. Vremena je sve manje, a prvi čovjek bh. nogometa Iljo Dominković tvrdi da traju užurbane aktivnosti na rješavanju ovog problema.

Bez potvrde

- Istina, nema još potvrde. Pregovaramo s Luksemburgom, Slovačkom, Izraelom i Crnom Gorom, ali nismo ništa zvanično dogovorili. Nadamo se da ćemo uspjeti ostvariti želje selektora Kodre i pronaći protivnike za oba majska termina - kaže predsjednik Nogometnog saveza BiH.

Iz kuće bh. nogometa stigla je i informacija da se bh. dragulj Miralem Pjanić našao na širem spisku selektora mlade reprezentacije Branimira Tulića za prijateljsku utakmicu s Rusijom u Moskvi 24. maja. Iako je svima jasno da nogometaš Meca, za kojeg se otima pola Evrope, ima mjesta i u A-timu, Tulić ovim riječima objašnjava poziv:

- Pjanić mi je rekao da bi mu bila čast da igra i za mladu reprezentaciju ako u tom terminu ne bude utakmica A-selekcije. Riječ je o momku koji je čvrsto na zemlji. On nije poput nekih kojima je ispod časti igrati za mladi tim.

Selektor seniora Meho Kodro, pak, nije krio da je Pjanića želio vidjeti na djelu još prošlog mjeseca protiv Makedonije u Zenici.

- Prioritet ima A-reprezentaciju i, ako bude sređena dokumentacija, Pjanić će odmah igrati za najjači tim - kazao nam je Kodro, dok je Dominković ovim riječima prokomentirao situaciju sa Pjanićem:

Važnija dozvola

- Najbitnije je da FIFA izda dozvolu za njegov nastup u dresu BiH. To je mnogo važnije od toga za koju će selekciju igrati. Nije šteta da Pjanić igra u Moskvi za U-21 reprezentaciju ako A-tim tada ne bude imao ugovorenu utakmicu. Koristilo bi da se upozna sa igračima iz mlade selekcije koje će uskoro predvoditi u A-reprezentaciji - Dominkovićeve su riječi.

AVAZ
ermin-jaran
Ne bih se ja ljutio ni da odigramo jednu u Luxumburgu jeste da nije renomirani protivnik ali je vazno da su igraci zajedno da se bolje upoznaju sa jednom pobjedom sve ide lakse uz to Luxumburg raskrsnica bilo bi puno nasih navijaca.....
BrcanskaMalta
Nemam vremena za mladu reprezentaciju:

http://www.host-images.com/u/viewer.php?fi...83z2ix5lq9e.jpg
jasco74
CITAT(mahic @ 17.04.2008., 09:33) [snapback]150238[/snapback]

Eh sada, da je Tulic kao Kodro, kao sto nije, kao sto nikada nece biti, sjeo bi u avion i otisao u Francusku. Razgovarao sa Pjanicem i sve bi bilo cisto kao suza. Medjutim, smijem se kladiti u sljedece:sada ce se vrli selektor Tula nasrati preko novina i TV-a da to pas sa maslom ne bi mogao svariti. Rezultat je stvaranje novog slucaja poslije slucaja Misimovic. Nadam se da to Kodro nece dozvoliti.
Ventola
CITAT(mahic @ 17.04.2008., 07:33) [snapback]150238[/snapback]

AS - novina iz porodice Avaza ako se ne varam. Avaz - generalni sponzor NS-a. Avaz - glas istine svakog Bosnjaka. Avaz - vlasnistvo Fahre Radoncica (obavezno procitati knjigu "Drzavna tajna" Semira Halilovica!)

A na kraju krajeva, sve i da je izjavio, nek' je!
Ventola
CITAT(BH Fan @ 17.04.2008., 11:36) [snapback]150248[/snapback]
Bogami ti dajem sve sto si rekao za pravo. A mali Pjana ima sigurno i pravo da kaze ako hoce da nece igrati za mlade, jer pobogu brate bez laganja, sad je bolji od nekolicine A reprezentativaca i po formi i po kvalitetu.

Bas tako, ove sezone je odigrao 40-ak jakih utakmica u jakoj francuskoj ligi. To je vise od Misketovih malo vise od dvadeset tekmi, od Muslimovicevih jedva deset, od Dzekinih a trenutna forma valjda mora biti presudna u odabiru igraca za reprezentativne nastupe..
senci
pojedini novinari jedva cekaju da mogu izvuci neki bombasticni naslov da malo seru protiv Kodre i svega sto je vezano za A repku. Moramo biti svjesni toga da ce se Pasalic i dalje svim silama boriti da A reprezentacija ne funkcionise isto kao i dodik u vezi BIH. Zato Kodri i Bolicu treba 100% podrska u svemu, pa ako i gresku koju naprave treba presutiti, bar za sada. Sada ###### od Tulica ko fol hoce da kaze da mu Kodro neda da sastavi najbolji tim, a da nije ovakvo stanje ne bi ga ni zvao. Ima jos mladih po Europi pa ih ne zove. Zato mu je tatin sin uvijek tu, iako tamo ne igra u prvih 11.
Ventola
Auto imam, vozačku nemam

Kako je i sam rekao, jedino o čemu razmišlja su trenizi i utakmice. Sve ostalo obezbjedili su mu ljudi u klubu. Pa čak i automobil, čim je došao u Ajdovščinu.
- Sramota me bilo reći kada su mi ljudi dali ključeve od auta, da ja nemam ni položen vozački ispit. Uzeo sam auto, šta ću. Koristim ga u Ajdovščini, još nisam imao problema sa policijom, ali ne idem nigdje van grada - ispričao je Serdarević.

Nedzad Serdarevic, bivsi fudbaler Veleza koji sada igra u Primorju iz Ajdovscine..
ermin-jaran
Danas je u "le Parisien" najvecem Francuskom dnevnom listu posvecena citava stranica o Pjanicu,
pisu manje vise sve sto smo rekli ,Pjanic zeli ostati jos u Francuskoj ima zelju da igra u Marseilllu ,P S G -u i Lyonu
zatim su velike kritike bacite na Francusku fudbalsku federaciju u tom smislu da nisu dovoljno uradili da feneomen igra za Tricolore,
medjutim sad je afera klase igrace za Bosnu cak su precizirali da je FIFA dala zeleno svjetlo da moze da nastupa za nasu selekciju jos prosle sedmice....

nije valjda da Francuzi bolje znaju od naseg saveza ili da ih ja moram informisati preko foruma....a nebi me cudilo

TrueBlue
CITAT(goliath @ 17.04.2008., 18:46) [snapback]150296[/snapback]
KODRO SE «SVAĐAO» SA ČELNICIMA NS/FS BIH
Piše: Aragorn
Četvrtak, 17.04.08. 16:43.

Kako saznaje www.sport###### Meho Kodro, selektor naše fudbalske A reprezentacije verbalno se “sukobio” sa čelnicima NS/FS BiH u vezi ugovaranja, to jeste odigravanja prijateljske utakmice u maju.
Prema našim saznanjima od izvora bliskog reprezentaciji, Kodro bi da krajem maja naš nacionalni tim igra prijateljsku utakmicu sa Luksemburgom, sa čim se ne slažu vodeći ljudi bh. fudbala.
Naime, u savez su juče stigle još dvije ponude, finansijski povoljnije, što im više odgovara, a prema kojima su Libija i Azerbejdžan spremne gostovati u našoj zemlji u petom mjesecu ove godine. Iz FS Libije pisali su NS/FS BiH kako žele odigrati utakmicu sa našom reprezentacijom, dok je Azerbejdžance pronašla agencija Sportfive, koja je zastupnik saveza.
Ipak, iz NS/FS BiH danas nisu mogli potvrditi sa kojom od selekcija ćemo igrati u maju, jer su još aktulene i ponude Izraelcima i Slovacima.
No, prema posljednjim infromacijama manje je izvjesno da bi snage mogli odmijeriti sa posljednje pomenutim država, a navodno, kako bi “ugasili požar” nastao u komunikaciji sa Kodrom, udovoljiće selektorovom zahtjevu, pa je tako
najbliža opcija da ćemo igrati protiv Luksemburga.

Ni Kodro, ni čelnici saveza danas nisu htjeli komentarisati novonastale nesporazume, ali ih nisu ni demantovali. Svi ističu, kako će se uskoro znati ime protivnika naše reprezentacije u maju, te da bi najgore bilo kada u ovom UEFA terminu ne bi igrali kontrolni susret.

Crna Gora još «na čekanju»
U savezu se nisu odrekli ni igranja prijateljske utakmicu sa Crnom Gorom. Ponuda iz Podgorice, takođe, za kraj maja još im je na stolu, ali kako smo već pisali selektor Kodro nije najzainetersovaniji za susret sa našim jugoistočnim susjedima.

----------------------------------

Hej Hiljaditi post cool.gif

E jesil nafato hiljaditi pisuci sve i svasta i kopirajuci postove sa inih stranica,... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Bez obzira cestitamooooo Goliath uspio si u zivotu,... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Pitar Since 1977
CITAT(pokvarenisir @ 16.04.2008., 22:36) [snapback]150206[/snapback]
sa izraelom i nekako..jaka ekipa, al ne crnom gorom...to meni nije prijateljska drzava!

i hrvatska je pa smo igrali
senci
Pa i jedna Njemacka je igrala protiv Luxemburga, sto ne bi i mi, samo da odigramo. Samo da ovi ne kriju dozvolu UEFE za Pjanica.
Mutni su mi pravo. Nedaj se Kodrinjo
Istok
CITAT(TrueBlue @ 17.04.2008., 17:38) [snapback]150299[/snapback]
E jesil nafato hiljaditi pisuci sve i svasta i kopirajuci postove sa inih stranica,... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Bez obzira cestitamooooo Goliath uspio si u zivotu,... icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Ovdje je vecina tu da bi pofatala informacije, linkove, golove. Zahvaljujuci svima koji postavljaju materijale, od cileta preko manijaka, goliata i ostalih (da ih sve ne nabrajam) ovo i jeste (vjerovatno) najpopularniji bh sportski portal i forum. Mi ostali vecinom shupljiramo icon_mrgreen.gif , pojedini samo posmatraju hm.gif ...svakom svacije.

Ovim prvospomenutim kapa dole od mene. Realno, nigdje drugo neces naci ovoliko informacija o bh fudbalu kao ovdje. Da nije ovog potrala, foruma i raje, trebalo bi ih izmisliti.

cile
A_Sindrom
Ja ne vjerujem bas da Kodro hoce da se igra protiv Luxemburga. Kodro je malo pametniji. Prije ce biti da ovi iz saveza hoce da zavale reprezentaciji.
A sto? Evo zasto.
Pjanic je igrao za Luxemburg. Sad treba da igra svoju prvu utakmicu za BiH upravo protiv svoje bivse reprezentacije. Momak ce se naravno naci u neprijatnoj situaciji i sigurno mu nece biti jednostavno. Postoji mogucnost da cak nadje neki razlog da i ne igra tu utakmicu. Poslije toliko cekanja opet razocarenje. A s.m.r.a.d.ovima u savezu odgovara da jos ne dolazi jer oni ni do tada nece srediti sportske papire za njega.
Zivi bili, pa vidjeli, ali ja ne vjeruje da ce Pjanic zaigrati u maju za nas.
A sve mi nesto "shuhveli" hoce li i repka uopste imati skim igrati u maju. rolleyes.gif
BrcanskaMalta
CITAT(Istok @ 17.04.2008., 14:29) [snapback]150323[/snapback]
Ovdje je vecina tu da bi pofatala informacije, linkove, golove. Zahvaljujuci svima koji postavljaju materijale, od cileta preko manijaka, goliata i ostalih (da ih sve ne nabrajam) ovo i jeste (vjerovatno) najpopularniji bh sportski portal i forum. Mi ostali vecinom shupljiramo icon_mrgreen.gif , pojedini samo posmatraju hm.gif ...svakom svacije.

Ovim prvospomenutim kapa dole od mene. Realno, nigdje drugo neces naci ovoliko informacija o bh fudbalu kao ovdje. Da nije ovog potrala, foruma i raje, trebalo bi ih izmisliti.

Potpuno se slazem!

Zato ne smijemo zaboraviti i ovu temu: http://sport.becka-raja.at/diskusije/index...c=1636&st=0

ermin-jaran
CITAT(A_Sindrom @ 18.04.2008., 03:25) [snapback]150362[/snapback]
Ja ne vjerujem bas da Kodro hoce da se igra protiv Luxemburga. Kodro je malo pametniji. Prije ce biti da ovi iz saveza hoce da zavale reprezentaciji.
A sto? Evo zasto.
Pjanic je igrao za Luxemburg. Sad treba da igra svoju prvu utakmicu za BiH upravo protiv svoje bivse reprezentacije. Momak ce se naravno naci u neprijatnoj situaciji i sigurno mu nece biti jednostavno. Postoji mogucnost da cak nadje neki razlog da i ne igra tu utakmicu. Poslije toliko cekanja opet razocarenje. A s.m.r.a.d.ovima u savezu odgovara da jos ne dolazi jer oni ni do tada nece srediti sportske papire za njega.
Zivi bili, pa vidjeli, ali ja ne vjeruje da ce Pjanic zaigrati u maju za nas.
A sve mi nesto "shuhveli" hoce li i repka uopste imati skim igrati u maju. rolleyes.gif

Ja bih prije rekao da savez (dominkovic)ima za cilj da ne pronadje protivnika,a ovo za Luxumburg nevjerujem da bi to izazvalo nesto posebno za Pjanica mali je profesionalac cinjenica je da igra za zemlju svog porijekla ,a realnost je da igrac njegove klase nema sta traziti u jednom Luxumburgu.....na kraju Pjana je i previse ponosan sto igra za svoju zemlju i mislim da mu to nebi predstavljalo neki problem.....
Ja licno na mjestu Kodre bi igrao tekmu protiv ovakvog protivnika prvo jedna pobjeda bi dobro dosla psiholoski kao preduvijet da se napravi dobra atmosfera u repci drugo zbog velikog broja nasih navijaca momci bi osijetili da imaju totalnu podrsku sa tribina koju nisu imali u proteklom periodu...
ako se ne varam poslije imaju jos cetiri termina za prijateljske gdje treba traziti protivnike po mjeri da bi uvidjeli eventualne greske i slabosti....
ja vjerujem da je Kodro trazio Luxumburg ....
Istok
CITAT(member22 @ 18.04.2008., 06:53) [snapback]150370[/snapback]
evo da i ja malo 'pametujem':
jel iko drugi misli da je Kodro fino reko Zvjezdanu da racuna na njega --- ali na klupi. Odkad sam procito o "situaciji Misimovic" imao sam osjecaj da je to jedan od razloga sto je Misimovic to uradio ---- jednostavno, Kodro od sad vidi manju ulogu u timu za Misimovica. Mozda (sigurno?) grijesim, ali samo da i to ubacim u ovaj forum pa da vidim sta vi mislite....

Nema sanse, ne vidim razloga zasto bi Kodro to radio, ipak mu je Misimovic jedan do najboljih igraca. Istina da njegovo prisustvo na terenu ogranicava mogucnost da proba sve formacije koje bi mozda Kodro zelio probati ali prije ce on igru prilagoditi Misimovicu nego sto ce se odreci njegovih usluga, sto je i normalno za reprezentaciju naseg kalibra.

Ja ne gotivim trome igrace tipa Misimovic, ma koliki genijalci bili, ali realno on je kod nas jedan od najboljih. Ako misli prilagoditi ekipu ovim igracima koje ima za vezni red, cini mi se da ce morati igrati sa jednim spicem i jednim povucenim napadacem.

Ova pozicija poluspica bi odgovarala Misimovicu i Barbarezu ako se vrati, a pogotovo Muslimovicu.
slapa
CITAT(Istok @ 17.04.2008., 21:29) [snapback]150323[/snapback]

Evo ga jedan od tih hm.gif (a sto se namuci da ga nadjem) ali samo zato sto se nema vremena. Izvini biggrin.gif. Jedva stignem procitati sve, sreca pa forum ima funkciju vracanja na stranicu gdje si stao sa naslovne na portalu. Cinjenica da vec godinama clanci u nasim novinama izlaze na osnovu informacija koje pokupi nasa dijaspora na ovom i drugim forumima govori sama za sebe.

Jedini problem je sto @saraj kaze pismenost i razina komunikacje ali to je neophodni kompromis ako znas da su djeca iz dijaspore pola foruma. Opet najcesce ta ista djeca iscupaju informaciju ili intervju iz njihovih zemalja za koju nasi novinari ne bi ni pomocu trikova saznali. Da ne govorimo o tome da ih treba paziti samo radi mogucnosti da nam mozda jednog dana i jedan jedini od njih bude predstavljao zemlju u necemu.
BrcanskaMalta
U ponedjeljak odluka o narednim protivnicima:

http://www.host-images.com/u/viewer.php?fi...q05ijzo9nj9.jpg
Ventola
Nema price, idemo u Luksemburg.. tumbleweed.gif
Istok
CITAT(Ventola @ 19.04.2008., 08:16) [snapback]150503[/snapback]
Nema price, idemo u Luksemburg.. tumbleweed.gif

Dobro je, samo da odigramo pa bilo s kim. Ovo su repovi iz perioda kad se nije znalo ni ko ce biti selektor ni hoce li se igraci vratiti, jer ove utakmice su se trebale ugovarati tada. Nadati se da ce u buducnosti biti bolje.
DamX
Pa koji je ovo put da igramo sa Luksemburgom..Meni se cini da mi svake godine igramo s njima 2-3 puta.. icon_confused.gif icon_lol.gif
Ventola
CITAT(Istok @ 19.04.2008., 11:20) [snapback]150512[/snapback]
Dobro je, samo da odigramo pa bilo s kim. Ovo su repovi iz perioda kad se nije znalo ni ko ce biti selektor ni hoce li se igraci vratiti, jer ove utakmice su se trebale ugovarati tada. Nadati se da ce u buducnosti biti bolje.

Naravno, i po meni je bolje dati tricu Luksemburgu nego primiti peticu od rusa ili zijaniti od tradicionalno neugodne Bolivije..
pokvarenisir
ma samo nek nije crna gora.....i iran..jesu braca, al dosta je i vise sa njima
Robijas
CITAT(DamX @ 19.04.2008., 13:49) [snapback]150516[/snapback]
Pa koji je ovo put da igramo sa Luksemburgom..Meni se cini da mi svake godine igramo s njima 2-3 puta.. icon_confused.gif icon_lol.gif

nije to iran ili japan lolcina.gif
Robijas16
cuj iran braca ..haha ..nidje veze ...

al dobro je ak bude luxemburg ....petardu jim lagano uvalit...i onda se malo popravi atmosfera oko repke ..i kodrp moze mirno dalje svoj poso radit...

nazdravimo.gif
ermin-jaran
BHF Finland kakav brat Iranac ( Turcin) po bogu brate zapamti samo jedno "uzdaj se u se i u svoje kljuse" ostalo je sve samo supljak....

Jel ova sa Luxumburgom sigurna ili se jos nagadja....???

zna li sta BHF konkretnije???
BIH58
Sutra imena protivnika

Na sutrašnjoj sjednici Predsjedništva Nogometnog saveza BiH, trebala bi biti donijeta odluka o protivnicima BiH reprezentacije u maju mjesecu. Napominjemo, kao prvi kadidati navode se Luksemurg, Slovačka i Crna Gora.
McCoy
...kao da dobivamo nekog protivnika u finalu ili slicno, a ne obicnog protivnika u obicnoj prijateljskoj utakmici. Stvarno zalosno. Druge drzave imaju ´plan´za skoro cijelu godinu, makar par mjeseci u naprijed.

...vazno je da se vec zna prvak u ovoj nasoj shaban-fildzan-ligi, a (t)ko ce biti nas slijedeci protivnik.... tumbleweed.gif
banjalucanin
Meni se cini da bi nam trenutno najbolje bilo da igramo A repka protiv novinara....Bar bi imali 30 igraca na okupu,a i boljeg suparnika nego neki Luxemburg,......ili ne daj boze Libija.....
Istok
CITAT(popokatepetl @ 20.04.2008., 20:57) [snapback]150820[/snapback]
E to je ono kada kazu pa eto bojkot uspio istjeran Pasalic.
Pasalic je bio glavni rogonja ali je jos ovaca ostalo u stadu.
A sve su ovo sitnice,pocevsi od prijateljskih pa nadalje kazem sitnice koje kad se skupe izgledaju mnogo krupniji problemi nego sto jesu.
Kodro i Bolic mogu skupiti i drzati ekipu na broju.
Ali ne mogu ugovarati tekme od kojih zavisi bukvalno sve,jer kad podzu kvalifikacije ,,kasno se Mujo sijeti da u lov pusku ponese,,.

Hajde onda da vratimo Pasalica, kad ne mozemo sve promijeniti icon_mrgreen.gif Stvarno ne znam sta zelis postici ovim postovima o navodnom neuspjehu bojkota ali sta god bilo, slabo ti ide. Vjerovatno ni samog sebe ne mozes ubijediti.

Kazes Kodro i Bolic mogu skupiti ekipu ali ne mogu ugovarati utakmice.....ali zaboravljas pomenuti jednu stvar, da ne bi bojkota i promjena koje je taj bojkot donio, ne bi ni bilo Kodre i Bolica tu gdje su danas. Sitnica excl.gif
ermin-jaran
CITAT(Mercedes @ 21.04.2008., 06:21) [snapback]150833[/snapback]
pa vidis da covjek lupa, sam nezna sta prica.

da je pasa tu mi bi gostovali u iranu...

Ne lupa on samo pliva uz vodu... biggrin.gif
bosniak
Redovno pratim vrijednost naših igrača na švabskoj stranici transfermarkt.de, pa sam primjetio da je cijena Senijada Ibričića sa 1.300.000 eura skočila na 1.800.00.
Safet Nadaravić je sa 950.000 eura skočio na 1.200.000 eura.Velidn Muharemović je sa 1.000.000 eura spao na 700.000 eura.
Interesuje me jel neko zna kakav je kriterij na osnovu kojeg oni procjenjuju igrače?
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.