Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
BosnaLove
opet turci uhhh ovaj put ce platiti
dedakvebek01
TURSKAAAa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bolic
turska bosna belgija armenija estonija
BosnaLove
bosna prva , turska druga haha
K_nine
Turska
Gabel
DOBRA GRUPA
Gabel
SPAIN
bolic
SPANIJAAAAAAAAAAAAAA
BosnaLove
spanciiiiiiiii opet platice te mamicu vammm
dedakvebek01
SPANIJA!!!!!!!!!!!11
BosnaLove
super grupa borit se za prva 2 mjesta
dedakvebek01
hrvati sa englezima
Sedin
evo je

Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija
Gabel
Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija

Super Grupa - PS: Engleska opet sa Hrvatskom
Sedin
idemo opet u briseeeeeel :D
cile
Ja sam radije bio za neke "nove protivnike", ali eto...
BosnaLove
Ima da gori Hajsel opet belgija stizemoooo hahaha
K_nine
imamo sjebanu grupu :S:S:S
asasova
opet (skoro) ista grupa.
ali eto ogromnih sansi izgubit od estonije i armenije. najbolje i kuci i u gostima.
ZIJANCER_SA
CITAT(Gabel @ 25.11.2007., 17:20) [snapback]132307[/snapback]
Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija

Grupa nam je lahka, spanci nisu u formi zadnjih godinu dvije, Turska losa kao i mi, Belgija taraba veca odnas, a za Armeniju i Estoniju neznam puno mada mislim da nisu nesto da bi bila prepreka nekim od ovih gorenavedenih reprezentacija.
Sve u svemu sa dobrim rukovodstvom i svim igracima nadati se dobrom izhodu, ali ako ovako stanje ostane mislim da nam opet negine 4 mijesto.
bolic
makar poznajemo protivnike i dvije "neugodne" armenija i estonija mislim da imamo sanse protiv spanija smo izvukli 2 x tursku i belgiju dobili kuci a ako cemo se nadati necemu moramu protiv armenije i estonije uzeti po 6 bodova
dedakvebek01
Cuj da izgubimo protiv estonije i armenije.. jest da nisu losi za njihov nivo ali ipak su slabi i trebali bi ih lako se rjesiti.. a grupa u glavnom puno laksa nego ova za EUro.. eto mjesta norvezana belgiju i mjesta grcke spaniju od koje mozemo oduzeti bodove.. Eto za mene odlicno nismo mogli bolje dobiti
velez4ever
Bosna
-------
Turska
-------
Spanija
Belgija
Armenija
Estonija

Sedin
meni nesto nije bas lahka ali eto. . .
Chivas
Nije losa grupa..
efteling
e da se jos pospremi savez, s ovima mozemo i namale hehehehe......
dedakvebek01
a samo 2 grupa laksa..
BHF_Frankfurt
vise bi volio da je njemacka snama neko spanija al eto icon_rolleyes.gif
K_nine
CITAT(Bijeljinac_Bo @ 25.11.2007., 17:24) [snapback]132317[/snapback]
ova grupa je jos lahksa od ove, ako ovaj put neuspijemo se plasirati, necemo nikad

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH cuj ovo :D Tako su svi rekli od proslje grupe da cemo se plasirati, al zna se sta je bilo.
BHF_Frankfurt
Njemacka jebli ma... opet najlaksu grupu dobise srecu imaju svaki put
TrueBlue
Grupa je jako teska,...
Belgija ima novu ekipu sa mladim igracima tipa Dembele , Mirallas, Fellaini,..
Spanija je svakako jaka,..
Turska koliko je jaka vidjeli smo ali zatoigraju najpoganiji nogomet na svijetu
Estonija i Armenija veoma neugodne repke,..nesto poput Moldavije

Ako se nesto ne promjeni u i oko nase repke mozemo se uzaludno nadati!!!
bosniak
Kao da sam ja birao grupu.

Sa Turcima pozitivan skor, tri tekme: dvije pobjede i jedan poraz.
Sa Špancima, četri tekme: dva remija i dva poraza.
Sa Belgijom, dvije tekme : pobjeda i poraz.
Mislim da smo sa Estoncima igrali dva puta ( neka me ispravi neko ako ja griješim ) za jednu sa pobjedu siguran.
Edin
Samo da mi ne kicksamo protiv Estonije ili Armenie...Tu lezu 12 bodova koji nam TREBAJU ako zelimo proci.
dedakvebek01
stvarno sad imamo realnih sansi se plasirati i ako sada neuspijemo.. imati cemo opet najlaksu grupu u sljedecim kvalifikacionima pa ce opet svi isto govoriti i tako ce trajati godinama i godinama
ermin-jaran
Iz prvog sesira svi protivnici su jaki kao sto kaze cilaga mozda smo ocekivali nekog s kim nismo odmjerili snage,

drugi sesir Turska i mozda Skoti najvise leze,

treci sesir Belgija nemoze biti bolje,

peti sesir Armenija je jako neugodn protivnik u ovim kvalifikacijama su pokazali da su dosta solidni i cvrsti

sesti sesir Estonija takodje nije nimalo jednostavna...

nimalo lagana grupa....
BHF_Frankfurt
ipak je spanija jaca od njemacke icon_mrgreen.gif

a TURSKA nam ima nesto duzna ako nam zatreba eusa_clap.gif icon_mrgreen.gif
majstor22
BAs Prava grupa, Belgiji i Turskoj sam se nadao...

Spanija-ojacali u zadnje vrijeme, imaju novih igraca, ali opet protiv nas tesko da mogu dvije pobijede

Turska- vidjeli smo svi koliko su sposobni, realno nista jaci od nas

Belgija- Ovaj put ce i kod kuce da fasuju, slabiji su sigurno do nas

Armenija- neugodni totalno, zajeBani, bice gusto i to SVEGAMI realno mislim, jer svak ocekuje pobijedu, a nisu toliko losi

Estonija- isto zajeBana, gledao sam ih protiv Hrv, dosta se bore, ali nebi trebali biti problem

Ove komentare nek svako uzme za ozbiljno, samo ako se kod nas uvede red i mir, i vrate se najbolji igraci, i imadnemo OZBILJNOG trenera, inace borba sa Armenijom i Estonijom da nebudemo zadnji....
BHF_Frankfurt
CITAT(Medjed @ 25.11.2007., 18:33) [snapback]132344[/snapback]
Spanija jaca od svabije?Nije mi onda jasno kako su spanjolci ispali rano na SP-u a jedna Njemacka bila 3.

bila je i turska jednom 3. a sta su sad??
dedakvebek01
CITAT
BAs Prava grupa, Belgiji i Turskoj sam se nadao...

Spanija-ojacali u zadnje vrijeme, imaju novih igraca, ali opet protiv nas tesko da mogu dvije pobijede

Turska- vidjeli smo svi koliko su sposobni, realno nista jaci od nas

Belgija- Ovaj put ce i kod kuce da fasuju, slabiji su sigurno do nas

Armenija- neugodni totalno, zajeBani, bice gusto i to SVEGAMI realno mislim, jer svak ocekuje pobijedu, a nisu toliko losi

Estonija- isto zajeBana, gledao sam ih protiv Hrv, dosta se bore, ali nebi trebali biti problem

Ove komentare nek svako uzme za ozbiljno, samo ako se kod nas uvede red i mir, i vrate se najbolji igraci, i imadnemo OZBILJNOG trenera, inace borba sa Armenijom i Estonijom da nebudemo zadnji....

totalno si u pravu.. mislim da sve sto si rekao o ovim timovima je tacno i da treba promjena do tih kvalifikacija imamo jos vremena..

zna li iko kad pocinju te kvalifikacije???
efteling
evo jedan prijedlog hajde nek se zamjeni mjesto Bosne sa nekim iz ostalih grupa pa da se vidi koja je to grupa za nas laksa...
xs
CITAT(bosniak @ 25.11.2007., 17:29) [snapback]132333[/snapback]
Mislim da smo sa Estoncima igrali dva puta ( neka me ispravi neko ako ja griješim ) za jednu sa pobjedu siguran.

Evo ja cu te ispraviti:
3 utakmice: 1 pobjeda, 1 poraz, 1 nerijeseno
tacnije,

selektor Hadzibegic: pobjeda na strani, rezultat 4-1 za BiH (sva 4 dao Baljic)
nisam siguran ali cini mi se da je selektor isto bio Hadzibegic: nerijeseno u Sarajevu, rezultat 1-1
selektor Sliskovic: poraz na strani, rezultat 1-0 za Estoniju
BHF_Frankfurt
CITAT(Medjed @ 25.11.2007., 18:36) [snapback]132351[/snapback]
kad su bili 3.? prije 4 godine u J.Koreji/Japanu!sad^pogledaj ovu generaciju i tu iz 2002.Nigdje veze

Pa BILA je jednom i njemacka jesi gledo zadnu tekmz od njemacke i protiv koga su igrali onda je sve jasno
moke_maniac
Da se i ja oglasim povodom zrijba za SP 2010.

Mislim da je dovoljno reci da su za nas najopasnije ekipe ARMENIJE i ESTONIJE.
dedakvebek01
kako gledam rezultate estonije oni su uzeli 7 bodova i to 6 od andore i jedan od makedonije.. ostali timovi su jedva pobjedivali estoniju i to sa 1-0 ili 2-0.. sto je za armeniju on su dobili kazhakstan poljake, uzeli bod od srbije, finske i portugala.. ukupno 9 bodova ali nisu igrali protiv azerbaIJANA
imas_sta_para_jarane
2 mjesto je moguce, jer i Belgija i Turska (a pogotovo mi) mogu ostaviti poene u Armeniji ili Estoniji.
Spanci neka rezervisu hotel u Juznoj Africi.
Gabel
Imamo chance ako se vratu Spahic, Hasagic, Bajramovic, Papac, Beslija, Milenkovic i maybe Salihamidzic !!!

Nije bas teska grupa:

Estonija - 6 points
Armenija - 6 Points
Belgija - 6 Points
---------------------
18 points

i protiv Turske i Spanije iznenaditi i letimo za Afriku
BHF_Frankfurt
CITAT(Medjed @ 25.11.2007., 18:40) [snapback]132360[/snapback]
Eh jesu imali motiva igrati protiv Velsa.

a dgje bila Ceska kad je njemacka 3. mjesto osvojila .?

i kod kuce su dobili 0-3 eusa_wall.gif
Majstor
CITAT(Gabel @ 25.11.2007., 17:20) [snapback]132307[/snapback]
Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija

jbg...Sto to nema Hercegovine ove godine??
BHF_Frankfurt
CITAT(Medjed @ 25.11.2007., 18:43) [snapback]132367[/snapback]
Mi smo bolji onda jarane icon_biggrin.gif

icon_mrgreen.gif ali sa ovim nasim igracima necemo ni protiv armenien pobjediti
bennymadzida_2
Spanija
Turska
Belgija
Bosna
Armenija
Estonija

Ako budu igrali ovi isti igraci onda nemamo sanse ni za 4 mjesto. Ukoliko se vrati Spahic, Salihamidzic, Beslija, Papac, Hasagic, Bajramovic, zatim ove momke uvrstiti u prvih 11 i klupa... Pjanic, Misimovic, Hrgovic, Muslimovic, nadarevic, Salihovic, Ibisevic, Subotoc?, dva brata iz Majca kako se prezivaju nisam siguran, ima jos igraca koji mogu da zaigraju u ovim kvalifikacijama.
Spanija je favorit idu na SP lagano bez problema.... njima dajem prvo mjesto.
Nase sanse su 1 bod protiv njiha a mozda uz pobjedu i jedan poraz.
Turska.... 4 boda bi bilo dovoljno
Belgija.... nisu nesto jaki, ali uz pametnu igru mozemo do svih 6 pojena
Armenija.... nema sta tu reci teski su ili nisu lahki, mora se uzeti svih 6 pojena
Estonija.... 6

ovo izgleda nemoguce.... ali vidjecemo dali ce se ista promjeniti u savezu i koce biti novi selektor!
Sanse imamo i to dobre.... grupa je po mjeri nije teska... lahka je i znademo ekipe te sve osim Armenije, mozda tu imamo sanse....!
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.