Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
alemko
danas su poljaci fiksirali slijedece prijateljske utakmice:

26.05. poljska - makedonija
27.05. poljska - albanija

tekme se igraju u reutlingenu (njemacka).

eusa_boohoo.gif

p.s.: samo jos da napomenem da se kod gore pomenutih datuma ne radi o stamparskim greskama!
pokvarenisir
CITAT(bennymadzida_2 @ 07.04.2008., 17:26) [snapback]148619[/snapback]
Ovo prelazi sve granice omalozavanje nase drzavne repke. Zasto se mora pisati skim smo u rangu?
Znali ste i sami da smo mi repka porosjecna i nas je domet 3 ili 4 mjesto po grupama. Ali ovakav nacin ponsanja pojedinica ja bih vas skupa sa San Marinom, Maltom, Vatikanom dao ban zauvjek.
Sramota je vise i citati ovdje pojedine komentare, kome se BiH Repka ne svidza idi gledaj Italiju, Spaniju, Francusku navijajte za neke druge pusti te nas da mi nasu drzavnu repku volimo, navijamo, gledamo i ponosimo se. Jeli mi smo narod koji imamo drzavu neuredzenu ali imamo opet ponos nase BIH repke. Kako kod oni igrali oni su nam dali opet finih trenutaka i lijepih momenata a nekada su nas razocarali.... Kome se nesvidza molim nipiste svatsa jeli BiH to nije zaluzila ni Kodro, Bolic, Bararba, Salihamidzic i nasi igraci......

Sramota je vise i citati komentare od pojedica ovdje...!

prvo ja ne zivim u komunistickoj zemlji da ne mogu izraziti svoje misljenje...drugo da dve od tri ove zemlje ima nacionalni tim mi bi bili favoriti...trece, osjecam se kod nekih ljudi ko kad je tito bio ziv, reci nesto protiv tite i odmah celija..ko i kod ovoga odmah ban sto kritikujes bih repku ili barbareza biggrin.gif ! smiri se jarane...ima jos zivota da sjedis zbog ovakih stvari!
Robijas
CITAT(pokvarenisir @ 08.04.2008., 01:35) [snapback]148640[/snapback]
prvo ja ne zivim u komunistickoj zemlji da ne mogu izraziti svoje misljenje...drugo da dve od tri ove zemlje ima nacionalni tim mi bi bili favoriti...trece, osjecam se kod nekih ljudi ko kad je tito bio ziv, reci nesto protiv tite i odmah celija..ko i kod ovoga odmah ban sto kritikujes bih repku ili barbareza biggrin.gif ! smiri se jarane...ima jos zivota da sjedis zbog ovakih stvari!

pa zar niste u SAD-u???? lolcina.gif
tarik_pasa
Sad ce Bola da sredi jednu,reprezentativnu tekmu sa prijateljskim Iranom....Uvjek smo im dobre musterije bili ;)
ermin-jaran
U slijedecim prijateljskim tekmama mozda nebi bilo lose pozvati i Boubacara da upise koju minutu u A repci ,
pozicija gdje smo deficitni nemozemo se pohvaliti da imamo velik broj dobrih napadaca ,a i ono sto imamo
vecina ih ne igra u svojim klubovima ,nemam namjeru da dizem Bubu u zvijezde al od viska glava ne boli
sigurno je samo ono sto osiguras.....
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(ermin-jaran @ 08.04.2008., 12:28) [snapback]148664[/snapback]
U slijedecim prijateljskim tekmama mozda nebi bilo lose pozvati i Boubacara da upise koju minutu u A repci ,
pozicija gdje smo deficitni nemozemo se pohvaliti da imamo velik broj dobrih napadaca ,a i ono sto imamo
vecina ih ne igra u svojim klubovima ,nemam namjeru da dizem Bubu u zvijezde al od viska glava ne boli

sto da ne biggrin.gif
on je u prvoj utakmici za mladi tim nase zemlje dao gol
sto da u a-rep. nece??
on je talenat sto igra za nas biggrin.gif biggrin.gif
tarik_pasa
Jeli patka da ga Dinamo iz Zagreba hoce u svoje redove?
Elektrobosna_JC
Stuttgart ganja Misimovica, izvor goal.com

(http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=651476)
VelezFC
CITAT(ermin-jaran @ 08.04.2008., 12:28) [snapback]148664[/snapback]

Sto se tice Dialibe u A reprezentaciji, neznam jeli ova lista strijelaca tacna ali ne cini li vam se da bi jedan potencijalni napadac A reprezentacije koji redovno igra trebao davati vise golova?
http://www.nfsbih.ba/tak.asp?id=str
I ne sekirajte se, sve dok mu je statistika ovakva nema se razloga osiguravati jer mala je sansa da dobije poziv iz Senegala.

McCoy
Misimovic nece vise da igra za repku.....
ajdin_kengur
CITAT(McCoy @ 08.04.2008., 13:41) [snapback]148687[/snapback]
Misimovic nece vise da igra za repku.....

hvala bogu.. ovo je ###### od covjeka a i uvjek se gubio u tekmama za BiH

isti covjek ko je reko sljedece:

"Kod mene postoji velika zelja da dodjem i zaigram u Srbiji. Iako sam rodjen u Njemackoj moja zelja je da igram za zemlju kojoj pripadam a to je SCG. Voleo bih da zaigram u najboljim srpskim klubovima, Zvezdi ili Partizanu, ako je moguce, vec na prolece.." (2001.)
McCoy
MISIMOVIĆ: NEĆU VIŠE IGRATI ZA BIH!

Neću više igrati za reprezentaciju Bosne i Hercegovine, istakao je ekskluzivno za www.######.ba Zvijezdan Misimović.

Misimović je prije nekoliko minuta poslao pismo u NS/FS BiH u kojem je istakao kako više nije u mogućnosti igrati za naš nacionalni tim.
„Napisao sam kako imam problema sa zdravljem, te da ne mogu adekvatno odgovoriti klupskim i reprezentativnim obavezama“, kazao je Misimović za www.######.ba.
Misimović kaže i kako je ranije razmišljao o napuštanju dresa sa državnim grbom BiH.
„Odluku da više ne igram za reprezentaciju BiH donio sam u razgovoru sa porodicom. Ona je konačna i definitivna! Nisam se čuo sa Kodrom ili bilo kim iz stručnog štaba, a reprezentaciji želim puno sreće u narednim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, ali i svim narednim godinama. Bilo je lijepo igrati za svoju zemlju, a sada ću svim srcem navijati za reprezentaciju BiH“, rekao je Misimović.
U današnjem broju Stuttgarter Zeitunga objavljena je vijest pod naslovom „Zvjezdan Misimović na listi želja“, a informacija je potvrđena i na zvaničnom web site-u VFB Stuttgarta.
„Nemam pojma o tome. Ako su zainteresovani za moje usluge, sigurno će stupiti u kontakt sa mojim klubom Nurnbergom i sa mnom. Vidjećemo... Za sada sa Nurnbergom želim izboriti opstanak u Bundes ligi, i to je jedino o čemu u ovom trenutku razmišljam“, naglasio je Misimović za www.######.ba.

na kraju krajeva, ko ga hebe...nego, neko poredi njegovu izjavu sa Bracinom ..da da kado da ne...razlika je samo u 6 godina ....
alemko
cirkus kolorado ...
limeni
ko nema zelje da igra za repku,neka ide.svakako je samo igrao za nas da bih se u bolji klub prodao
gazija
Tako i tako bi bio samo rezerva Pjaniću tongue.gif Polahako se cisti reprezentacija od izdajic.a, kojima srce ne kuca za BiH, ko sto je Kodro trazio! Nego sretno u drugoj lizi ili na klupi neko srednjeg bundesligasa.
tonymontana
Ma ko ga sisa. Ja ga nebi nikad ni zvao poslje one prve izjave. Samo cemo biti jaci kolektivno kad nam svi ovakvi ######ovi odu jer cemo imati igrace koje ginu za BIH a ne manekene koji se vucu po terenu. Ovo je dobar potez za nas. Da bog da i ostali kao on prestali koji imaju drugu drzavu osim BIH u srcu.
senoo
Gdje su sada svi oni koji su pljuvali po BHF-u upravo radi ovog nam bivseg kapitena....

Eto ko nam je bio kapiten repke.......
McCoy
mah,
ko ga jebbe....
Mozda prava prilika da i Ibricic pokaze da nije vjeciti talenat....
ermin-jaran
Sto sam vec i rekao Berberovic,Misimovic i Hrgovic piçke bile i ostale

za misimovicem ne zalim ni sekunde samo jos hrgana da povede sa njim...

zar to nije bilo jasno jos kod bojkota o kom se radi polako al sigurno sve

dolazi na svoje mjesto.....

Njegovo mjesto doslo ko bog za Pjanu....

Rodeni
CITAT(BH Fan @ 08.04.2008., 13:55) [snapback]148694[/snapback]
E jes me ovo sad povuklo za zivac. Ja mislim da nigdje igraci ne odstupaju od repke vise nego kod nas. Gdje je ponos, gdje je patriotizam gdje je sportska ambicija, gdje je u pm? Ja da sam profesionalac doso bi na stakama sa povredom ako treba da igram razbijene glave onako ko Konjic sto je radio. Ne znam sta da kazem na sve ovo. Ne bi da vrijedjam ni Hasana ni Zvjezdana al jbg. No comment!

Promjenit reprezentaciju i pocet navijat samo za Svabe! lolcina.gif

svaka cast Spahicu ali Misimovic je vise zasluzio kapitensku traku Spahic mozda izgleda kao vodja ali Misimovic je taj koji pokrece igru repke kako on gra tako i repka igra on je kljucni igrac nase igre bio svaki njegov dodir sa loptom covjek se nado necemu dobrom nije fer od Kodre da uzme traku od Misimovica i dadne Spahicu jer nije zasluzio Ovo sto je Misimovic uradi je dobio savjete od svog jarana Salihamidzica na kulturan nacin da Kodri pokaze da nije uredu sto je uradio i da nece dozvoliti da ga neko ponizava kao sto su Salihamidzica ponizavali Sliskovic i drugi Ja mislim da je pametan potez A kodro je dosada samo prico o dobrom i kako ce popraviti stvari u repki a nije nista pozitivno uradio samo greske pravi
novoime
newmojte biti seronje. kada se onaj iz jablanice ispario svi su postovali njegovu odluku, sada budite fer i ispostujte misimovicevu odluku.
ja sam pisao protiv salihamidziceve odluke puno puta na ovom forumu jer sam smatrao da ce , prije svega, dati legitimitet svakom igracu da se poslije najobicnije svadje oprosti. dsada se to i desava.
Mili
ali jarane moj. Salihamidzic je igrao koliko je mogao. Morao je on dosta stvari da trpi (Muzurovic, Baka, Pasalic, Usanovic etc etc), igrao je na pozicijama koje je samo Baka izmislio za njega, i vazda je on bio onaj koji je vodu nosao, a uz to sve je nas najtrofejniji igrac. nemoj tako. salihamidzic je igro za Bih od prve kontrole test utakmice!

Kod Misimovica je to druga stvar, vidio je covjek kakvog je karaktera, kad je doslo do tog famoznog pisma! Svi su ocekivali da ce i on bit na toj listi! A on eto kontriro sa berberovicem i hrgovicem!

FahroX
Zalosnoi! I ovo malo dobrih igraca nece da igra. Ali je mozda i dobra stvar jer nije davao onoliko koliko daje u klubu, pa je djaba zauzimao mjesto. Kao sto je neko ranije rekao, on nije igrao kako je mogao nego kako je htjeo. Ali nista se jos nezna, rano je jos govoriti o tome. Jos je to frisko.
novoime
ja bih samo molio one koji brane salihamidzica godinama da pokazu dovoljno karaktera i kazu "misimovicu hvala ti".
McCoy
CITAT(novoime @ 08.04.2008., 15:36) [snapback]148714[/snapback]
ja bih samo molio one koji brane salihamidzica godinama da pokazu dovoljno karaktera i kazu "misimovicu hvala ti".

Za sta???
...jeli,sto se oprostio od reprezentacije Bosne i Hercegovine sa 25!! godina!?!?!
ANARHIJA
CITAT(Rodeni @ 08.04.2008., 08:24) [snapback]148707[/snapback]
svaka cast Spahicu ali Misimovic je vise zasluzio kapitensku traku Spahic mozda izgleda kao vodja ali Misimovic je taj koji pokrece igru repke kako on gra tako i repka igra on je kljucni igrac nase igre bio svaki njegov dodir sa loptom covjek se nado necemu dobrom nije fer od Kodre da uzme traku od Misimovica i dadne Spahicu jer nije zasluzio Ovo sto je Misimovic uradi je dobio savjete od svog jarana Salihamidzica na kulturan nacin da Kodri pokaze da nije uredu sto je uradio i da nece dozvoliti da ga neko ponizava kao sto su Salihamidzica ponizavali Sliskovic i drugi Ja mislim da je pametan potez A kodro je dosada samo prico o dobrom i kako ce popraviti stvari u repki a nije nista pozitivno uradio samo greske pravi

Jao teorija zavjere. rolleyes.gif
Koja je slijedeca? Ako se povrijedi bilo koji igrac, i tad ce vam Salihamidzic biti kriv.
Izgleda da je ovdje vazno pljunut, pa tek onda razmišljat što si pljuno. rolleyes.gif
Eddi
CITAT(Edo Odense @ 08.04.2008., 14:45) [snapback]148690[/snapback]
Sve je to zbog kapitenske trake.....Djeciji fazoni...

upravu si, krivo mu sto nije kapiten.
steta, izgubili smo jednog dobrog igraca.
ermin-jaran
Do ovog je moralo da dodje to je bilo neizbjezno ,a to sam vec rekao povratkom takozvani bojkotasa
neko mora da ispusi nema sanse da sve bude kao da se nista nije desilo
ili bi bio konflikt unutar repke ovako bolje i za njega i za repku ....
erminko je ovo vec predvidio znam kako hoda unutar jedne ekipe mora biti sve u dure il pucaju savovi....
ANARHIJA
CITAT(novoime @ 08.04.2008., 08:36) [snapback]148714[/snapback]

Kao što se i Salihamidzicu zahvalilo nakon 10 godina igranja za reprezentaciju. rolleyes.gif

Mislim da u ovoj nastalom problemu treba Salihamidzica zaobici u širokom krugu.
ajdin_travnik
Meni je zao sto Miske odlazi!!!! Mislim da je ova odluka bila i za ocekivat. Kodro je tu najvise krivac....vi mozete pricat sta god hocete ali Misimovic je od Spahica bolji za dvije klase! Kako god, Miske zelim ti jos puno uspjeha u daljnoj karijeri!
VelezFC
CITAT(novoime @ 08.04.2008., 15:36) [snapback]148714[/snapback]

Zasto Hasan? Pa i Barbarez igra u klubu a ne igra u reprezentaciji.
Pokazite vi karakter pa pljujte po Barbarezu kao sto pljujete po Hasanu.
Eh, malo sutra. Po Barbarezu se nema muda ali zato je Hasan ko narucen za pljuvanje jer nista ne komentarise niti uzvraca.

Osim toga ni Salihamidzic ni Barbarez se nemogu porediti sa Misimovicem, oni su puno dali reprezentaciji i kad su dosli u godine rijesili su da odustanu. Misimovic je na vrhuncu karijere.
SuperUstipak
zalosno da ovi nasi kreteni nemogu zaobic Hasana. Ako vam hasan=miske, onda stvarno mislim da niste normalni.
razloga ima hiljadu, ali necu da ih nabrajam.

stvarno steta izgubiti ovakog dobrog igraca. u formi zivota je.
medjutim ko nece ne mora, kad smo izdrzali i bez hasana, barbarez, konjica, hibica, baljica, mozemo i bez Misimovica.

Misimovic OUT Pjanic IN
ANARHIJA
CITAT(ajdin_travnik @ 08.04.2008., 08:42) [snapback]148722[/snapback]
Meni je zao sto Miske odlazi!!!! Mislim da je ova odluka bila i za ocekivat. Kodro je tu najvise krivac....vi mozete pricat sta god hocete ali Misimovic je od Spahica bolji za dvije klase! Kako god, Miske zelim ti jos puno uspjeha u daljnoj karijeri!

Zašto je Kodro kriv? Zato jer kod Kodra nema povlastica ni kod jednog igraca.
Zato jer ih je sve spustio na zemlju, pa ga moraju pitat dal' smiju prnut ili ne.
Tipicni naš mentalitet, neka patnja da se praviš veliki medju rajom.
Idemo dalje.
TrueBlue
Ama boli ga neka stvar za Bosnu itd,...tako i da mu se nije tesko "oprostiti"od iste.
Nista cudno,...sta se ibretite.
novoime
ne bi bilo lose da napokon kazete da ste protiv misimovica jer je srbin isto kao sto ste za salihamidzica jer je bosnja
i glupo mi je da sada argumentujem u korist misimovica jer, naravno , ne podrzavam njegovu odluku, ali je licemjerno osudjivati jednog, a velicati drugog covjeka za isto (ne)djelo.
SuperUstipak
CITAT(ajdin_travnik @ 08.04.2008., 09:42) [snapback]148722[/snapback]

grijesis jarane.
kodro je dosao u nemogucoj situaciji.
ako da kapitensku traku misimovicu, onda bojkotasi imaju pravo da se bune, jer ipak su oni zrtvovali 2 godine igranja i jedan od tih (bajramovic) je bio bivsi kapiten, tako da ako se iko smije buniti to je on.
ako da kapitensku traku spahicu, onda "trenutni" kapiten miske se buni.
jednostavno ovo nije do kodre, nego do igraca.
ANARHIJA
CITAT(novoime @ 08.04.2008., 08:47) [snapback]148729[/snapback]
ne bi bilo lose da napokon kazete da ste protiv misimovica jer je srbin isto kao sto ste za salihamidzica jer je bosnja i glupo mi je da sada argumentujem u korist misimovica jer, naravno , ne podrzavam njegovu odluku, ali je licemjerno osudjivati jednog, a velicati drugog covjeka za isto (ne)djelo.

Nidje veze. Pišeš gluposti i nagadjanja.
SuperUstipak
ovdje stvarno koda su djeca dosla na tatin PC pa posli pisat prije neg sto se tata vrati kuci.
misimovic sa 25 godina i PAR manjih povreda hoce van.
hasan je sa 29 (10 godina igranja za repku) godina i PAR tezih operacija htjeo van.
onda ovaj jedan je oduvjiek htjeo za bosnu da igra, ovaj drugi....
normalno da se ja ne slazem ni sa hasanovom odlukom, nekad budem i ja ljut sto ne igra, ali ja da njega sad stavljam u istu grupu s misimovicem necu.
Mili
CITAT(novoime @ 08.04.2008., 14:47) [snapback]148729[/snapback]
ne bi bilo lose da napokon kazete da ste protiv misimovica jer je srbin isto kao sto ste za salihamidzica jer je bosnja
i glupo mi je da sada argumentujem u korist misimovica jer, naravno , ne podrzavam njegovu odluku, ali je licemjerno osudjivati jednog, a velicati drugog covjeka za isto (ne)djelo.

cista glupost. to sto je Braco uradio isto nikako nije korektno, ali na neki nacin razumijem. Vazda je bio on zadnja karika u igrama Bake Sliskovica, pasalica i kompanije!!!! On je se oprostio zato sto mu pun k**** tog svega i hoce miran zivot da ima! A i pored toga je imao 2 jake opracije (Krizni ligamenti). Sta hocete, to je najgore za fudbalera!!!!

A ovo sto Misimovic radi je totalno druga stvar. Sa svojim izjavama protiv SVOJIH!!! bivsih kolega (Barbareza, Papca, Hasagica itd) je potrosio sav kredit! To meni smeta. Nece on ko musko da pokaze sta moze na terenu nego jadno kaze, eto necu vise da igram. ZELIM VAM PUNO SRECE I ZESTOKO CU NAVIJAT ZA SVOJU BIH! Bosanac na baterije!
SuperUstipak
sad je do Bolica da mu promjeni misljenje...
McCoy
Makar nikad nije dosadno sa nasom repkom nazdravimo.gif uvjek neki, nazovimo ih, skandali tumbleweed.gif
SuperUstipak
CITAT(BH Fan @ 08.04.2008., 09:57) [snapback]148736[/snapback]
Ocigledno me ne kontas jarane. Ja sam ti davao primjere Ballacka Bechkama ako hoces i Ronalda i da ne nabrajam koga sve vise koji su i pored toga nastavili igrat za repku. Normalno da se ne moze reci hasan=miske. Hasan>>>Miske to je realno po nekim zaslugama. Ali zasluzili su kritiku i jedan i drugi. Upravo radi primjera kakav nam daju igraci iz engleske, svabije pa ako hoces i iz susjedne CRO, koji bi igrali za domovinu i bez ruku i bez nogu kad ih se pozove.

ma u pravu si jarane.. da mi imamo vise patriota pravih koji ce igrat i bez noge, davno bi bili na EP ili SP.
SuperUstipak
CITAT(McCoy @ 08.04.2008., 09:58) [snapback]148738[/snapback]
Makar nikad nije dosadno sa nasom repkom nazdravimo.gif uvjek neki, nazovimo ih, skandali tumbleweed.gif

respekt.gif lolcina.gif
tako je.. ne sjecam se jedne jedine "dosadne" sedmice
ANARHIJA
CITAT(BH Fan @ 08.04.2008., 08:57) [snapback]148736[/snapback]
Ocigledno me ne kontas jarane. Ja sam ti davao primjere Ballacka Bechkama ako hoces i Ronalda i da ne nabrajam koga sve vise koji su i pored toga nastavili igrat za repku. Normalno da se ne moze reci hasan=miske. Hasan>>>Miske to je realno po nekim zaslugama. Ali zasluzili su kritiku i jedan i drugi. Upravo radi primjera kakav nam daju igraci iz engleske, svabije pa ako hoces i iz susjedne CRO, koji bi igrali za domovinu i bez ruku i bez nogu kad ih se pozove.

Opet ti kazem, vidim da nisi upucen, informiši se malo oko Hasanovih povreda.
Rekao si da nikad nije bio ozbiljnije povrijedjen.
EsadThaKing
Svaki "srbin" "hrvat" koji igra za BiH voli bi vise igrati za "svoju" zemlju....ma nek ide u ######u maternu jebalaga srbija
ANARHIJA
CITAT(BH Fan @ 08.04.2008., 09:06) [snapback]148747[/snapback]
A ja tebi kazem pogledaj i ti malo povrede Ronalda i Ballacka. Sigurno da je Braco imao zestokih povreda ali opet to ne bi trebao biti toliki razlog da ne stisne zube i ne zaigra. U svakom slucaju malo kritike skroz za Bracu. Zato se na Zvjezdana sad treba dobro iza..srat.

Da, ali njemacki i brazilski navijaci su ustajali na spomen njihovog imena, dok su naši papci
na svaki dodir lopte njemu zvizdali, pa i kad je zabijao za reprezentaciju.

SuperUstipak
a i bolje je sad da je reko da nece... bolje to nego da u augustu odigra 1 PV protiv Bugara i onda ostane u svlacionici :D
sala mala
mislim da se ne treba puno diskutovat o ovome - dobar igrac nema sta, ali ako on hoce ovako onda nek tako bude. Bolic sad treba otic sa bonbonjerom do misketa ko fol obic ga, vidit sta ima u Nunbergu i tako to. Mozda ga i Barba moze nagovorit da se vrati.

a i da se vrati, ocigledno je da ima problema sa "bojkotasima"..
senci
CITAT(BH Fan @ 08.04.2008., 14:47) [snapback]148728[/snapback]
Ja sam svo vrijeme koliko toliko branio Salihamidzica. I odsad cu ga braniti ali ne toliko. Zvjezdana ne bi stavljao u istu recenicu sa. njim. lolcina.gif (zato sam stavio ovu tacku izmedju).

Ali u sustini treba na obojicu drvlje i kamenje svaljat. Kakve crne povrede. Onaj Eduardo ako se vrati od povrede (drzim mu fige) ima da zaigra za CRO 100 % ako dobije poziv. Klasnic operisao bubreg (halo bubreg je to nek ga jednom napuca kakva zesca lopta u taj dio rika je) ako ga pozove Bilic odma ce se javit. A nije ni p od povlacenja spomenuo. Ballack slomio u stopalu sve one male koscice (to nema nista nezgodnije i to je povreda koja se najcesce od svih sportskih povreda obnavlja) ni p od povlacenja iz njemacke repke. Kakve to lafo zestoke povrede imase braco. i zvjezdan pa da nemogu igrat?

Ebat im m. u . p. i jednom i drugom jednom malo vise drugom malo manje. To je sto realno zasluzuju.

Ovim je sve receno eusa_clap.gif Kao da igraju svaki mjesec utakmice za repku i to da druge repke odmaraju a samo nasa igra.

Bit ce bolje ako Bog da, samo strpljenja. Ko hoce da igra neka gine, ko nece ne mora
kamenko
Neznam,mozda je Kodro ipak trebo malo sacekat sa kapitenskom trakom i mislim da je to sigurno jedan od razloga,jer Miske ipak nije od juce u repki.Ipak ruku na srce Miske je ne za dvije nego za tri i mozda vise klasa jaci od Spahica jer ovaj nevjerujem da ce dalje od Rusije a Miske ce sigurno zavrsiti u velikom klubu u Evropi.Sto se tice Misketa mislim da se preletio i mislim da to nije odluka njegovog srca nego vise mladost i osjecaj ponizenja uzimanjem kapitenske trake i mozda odnos povratnika prema njemu u zadnje vreme.Mislim da je ipak trebo porazgovarat sa Kodrom o svemu jer povrede sigurno nisu razlog jer njemu je 25 a i nije imo nikad tezih ozljeda.Malo bolova u ledjima sigurno nije razlog za ovo,ali ja respektujem tu odluku koju je donio iako mislim da ce je u dogledno vrijeme promjeniti jer je mlad a mladima treba prastati i neke greske.
Ipak je njemu mjesto u nasoj repki a uvidjet ce i on to sam samo malo treba sacekat da se strasti smire.U svakom slucaju zelim mu puno srece u karijeri i nadam se da cu ga opet vidjet u dresu BiH.
McCoy
Ja ´glupog´poredjenja... Saphica i Misimovica tumbleweed.gif
Ako ces po ulogi u klubu... nazdravimo.gif Spahic je dio "nove ekipe" Moskve, i jedan od vaznih igraca...uoastalom SIGURNO zaradjuje duplo vise, nego cvecge u Nürnberg-u...

...uostalom, za bo li me...nije dzabe rek'o Meho Kodro, da ce igrati samo oni, kojima je BeHa na prvom mjestu....
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.