Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Vulture_old_firm
Osim toga nasima treba da se malo i procepi. Nismo pobijedili jos od juna prosle godine. Zato su nam Slovenci fini kandidati da steknemo malo samopouzdanja, a i tradicija je na nasoj strani. Sta fali Saudiskoj Arabiji, vazda ih ima na svjetskim prvenstvima, imaju iskustva, a bogami i kvaliteta?
Istok
CITAT(goliath @ 03.04.2008., 11:26) [snapback]148176[/snapback]
Jasta radi. Saudijska Arabija ima dobru repku i potkovani su tehnicki. Ne znam koliko je dobro za nas igrat protiv njih ali bi to u prvom redu bilo za pare a tek onda za trening. Sto se tice Slovenije nisu me impnirali ni malo u proteklim kvalifikacijama. Trebala bi nam pobjeda jedna pa makar protiv njih.

Pa i pare nam trebaju, znas da smo najkokuzniji Savez bih.gif a valja se organizovati za kvalifikacije. Ako Kodro pristaje dobro i jest, za nas je bolje da igraju s bilo kim nego da ne igraju nikako. Ruku na srce, na ovu cetvrtu utakmicu niko od nas nije ni racunao.
jaran Memo
CITAT(BH Fan @ 03.04.2008., 14:36) [snapback]148184[/snapback]
@ bhf finland

Sve 5. biggrin.gif

A mislim da je ispravno i jedno i drugo. Mada ja vise vjerujem Srbima sto se tice pravopisa.

Eh sad ovo sa Slovencima mi nekako izgleda isto ko da nasi nemaju petlju da odigraju s nekim malo jacim iz bojazni da ne ostvarimo vise jednom tu prvu pobjedu pod palicom Kodre. Ali fakat mi se nekako nesvidja Slovenija, znam da je malo i subjektivno. Najbolje bi nam nekako pasala Slovacka, Vels tako nesto. A sto se tice uigravanja akcija ofanzive itd. Slovenija i ne djeluje toliko lose. Ali arapi? Ma fuj ta nam tekma ne treba ni pod razno. Sto ne ugovore s nekom africkom repkom, kojom bilo, to bi najbolje bilo da vidimo kakvi smo na fizickom planu. Za sta nam arapi mogu valjat? Ne ide mi nikako u glavu.

Oprostite sto sam ovoliko naporan s arapima dojadio sam i sam sebi. Ali fakat mi ne ide u glavu.

Ma nebi ja bolan ni Sloveniju nismo jos ni dobro uigrani nedo bog da ne dobijemo njih kuci to bi katastrofa bila.
Istok
CITAT(bhf_finland @ 03.04.2008., 06:12) [snapback]148160[/snapback]
BIH U ZENICI 23. MAJA SA SLOVENIJOM

Fudbalska A reprezentacija BiH 23. maja na Bilinom polju u prijateljskoj utakmici, gotovo sigurno, ugostiće Sloveniju.

(######.ba)

23 maj je petak pa mi ovaj termin nije bas najjasniji
BIH58
CITAT(BH Fan @ 03.04.2008., 09:52) [snapback]148163[/snapback]
Ne trebaju meni ni Svabe ni Zabari ni ko od njih. To je preveliko. Ali molim te lijepo. kakvi kur..cevi arapi i bolivci? Treba nam evropa tu zonu mi igramo, nismo mi japan ni irak ni paragvaj pa da se uigravamo sa ekipama dalekog istoka i tim dzunglaskim ekipama. To mene najvise od svega tangira.

Nije to preveliko skoro smo pobjedili Francusku i Spaniju a Njemacku i Italiu smo pobjedili onda nije preveliko a mi uvjek igramo dobro protiv veliki.

BIH58
CITAT(Istok @ 03.04.2008., 16:26) [snapback]148193[/snapback]
23 maj je petak pa mi ovaj termin nije bas najjasniji

Ja sam mislio da igramo protiv Rusa u Njemackoj
coolin_ban
ogledalo raja, samo ogledalo....vremena kada smo bili "iphone" su prosla. onaj nesretni, ratni, kredit se izgubio i sada se moramo ravnati prema nasem stvarnom statusu. prije svega mislim da je glupost diskvalificirati neke repke jer nisu sa "naseg" kontinenta. da kojim slucajem mozemo igrati sa brazilom ili argentinom, mislim da se niko nebi zalio. na zalost sa njima igraju englezi, svedjani i egipcani, dakle sve prema zaslugama. da smo dobili moldaviju i madjarsku, sada bi sigurno imali i atraktivnije protivnike. ovako igramo sa timovima koji su u nasem rangu. ja, licno, nemam nista protiv utakmice sa saudijcima u njemackoj ili negdje drugo u evropi. putovat tamo, ako nije hadz, je totalno nepotrebno. sa crnogorcima nebih igrao u crnoj gori. bio sam i protiv prijateljske sa srbima na kosevu, a poslije marakane, ne bih se upustao u takve ekskurzije, ako ne moramo (kavalifikacije). u svakom slucaju, mislim da nam sve ove utakmice mogu pomoci (pod uslovom da se igraju geografski blizu) da se pripremimo, za utakmice sa estonijom, armenijom pa i belgijom (ima vec skoro 20 godina kako me belgijanci ne odusevljavaju svojom igrom i ne pamtim kada su dobili neku veliku utakmicu), a protiv spanije i turske, kao sto Istok rece, i onako znamo kako igrati.
Zlatko_BiH
CITAT(coolin_ban @ 03.04.2008., 09:51) [snapback]148198[/snapback]
ogledalo raja, samo ogledalo....vremena kada smo bili "iphone" su prosla. onaj nesretni, ratni, kredit se izgubio i sada se moramo ravnati prema nasem stvarnom statusu. prije svega mislim da je glupost diskvalificirati neke repke jer nisu sa "naseg" kontinenta. da kojim slucajem mozemo igrati sa brazilom ili argentinom, mislim da se niko nebi zalio. na zalost sa njima igraju englezi, svedjani i egipcani, dakle sve prema zaslugama. da smo dobili moldaviju i madjarsku, sada bi sigurno imali i atraktivnije protivnike. ovako igramo sa timovima koji su u nasem rangu. ja, licno, nemam nista protiv utakmice sa saudijcima u njemackoj ili negdje drugo u evropi. putovat tamo, ako nije hadz, je totalno nepotrebno. sa crnogorcima nebih igrao u crnoj gori. bio sam i protiv prijateljske sa srbima na kosevu, a poslije marakane, ne bih se upustao u takve ekskurzije, ako ne moramo (kavalifikacije). u svakom slucaju, mislim da nam sve ove utakmice mogu pomoci (pod uslovom da se igraju geografski blizu) da se pripremimo, za utakmice sa estonijom, armenijom pa i belgijom (ima vec skoro 20 godina kako me belgijanci ne odusevljavaju svojom igrom i ne pamtim kada su dobili neku veliku utakmicu), a protiv spanije i turske, kao sto Istok rece, i onako znamo kako igrati.

I ja sam takodjer protiv da igramo protiv Crne Gore. Trebamo poslje Slovenaca da igamo malo jace ekipe...moZda protiv Skotske ili Holandije.
novoime
ovo je super. potrebne su nam ekipe naseg rejtinga ili slabije da se uigramo.
jaki protivnici su atraktivni i finansijski iplativi ali ne doprinose stvaranju prave slike o stanju u nasoj ekipi.
ionako, kao sto rekose, nismo nikada odigrali lose protiv favorita
alemko
za sada fiksirane slijedece tekme:

23.05. BiH - slovenija (bilino polje)

20.08. BiH - bugarska (kosevo)

27.05. i 30.05. ucesnici ep-a imaju zadnje provjere.
dobro bi bilo da barem jedan od ova dva termina ispunimo, a idealno kad bi oba odradili pa makar protiv andorre i lichtensteina igrali. no, probne utakmice se dogovaraju godinu-dvije unaprijed, a ne ovako na vrat na nos. kada si u sitaciji 'daj sta das' i slovenija (trenutno definitivno slabija od makedonije) je solidna opcija, samo sto bi meni draze bilo da igramo na strani.
tekma sa saudijcima (koji imaju vrlo solidnu reprezntaciju) u njemackoj za trenutne okolnosti zvuci dobro. mnogo bolje nego opcija sa bolivijom u spaniji.
BOSNA zauvijek (Armin)
eh evo imene sad biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
cuo sam igramo protiv slovenijom
pa eto moremo donijet pobijedu
u ZENICI igramo jel tako

BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(alemko @ 03.04.2008., 17:49) [snapback]148205[/snapback]
za sada fiksirane slijedece tekme:

23.05. BiH - slovenija (bilino polje)

20.08. BiH - bugarska (kosevo)

27.05. i 30.05. ucesnici ep-a imaju zadnje provjere.
dobro bi bilo da barem jedan od ova dva termina ispunimo, a idealno kad bi oba odradili pa makar protiv andorre i lichtensteina igrali. no, probne utakmice se dogovaraju godinu-dvije unaprijed, a ne ovako na vrat na nos. kada si u sitaciji 'daj sta das' i slovenija (trenutno definitivno slabija od makedonije) je solidna opcija, samo sto bi meni draze bilo da igramo na strani.
tekma sa saudijcima (koji imaju vrlo solidnu reprezntaciju) u njemackoj za trenutne okolnosti zvuci dobro. mnogo bolje nego opcija sa bolivijom u spaniji.

jeste ali ipak i slovenija evo sad ja mislim u madjarskoj pobijedila moracemo ako je slovenija slabija nego makedonija da ih pobijedimo a ja sam siguran da smo mogli i mak da pobijedimo sta ces vidicemo sta ce biti
coolin_ban
CITAT(BOSNA zauvijek (Armin) @ 03.04.2008., 12:10) [snapback]148207[/snapback]
eh evo imene sad biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
cuo sam igramo protiv slovenijom
pa eto moremo donijet pobijedu
u ZENICI igramo jel tako

lijepo sam se pit'o gdje si do sada bio icon_mrgreen.gif
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(coolin_ban @ 03.04.2008., 20:58) [snapback]148223[/snapback]
lijepo sam se pit'o gdje si do sada bio icon_mrgreen.gif

HAHA icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
pa evome sad
ja samo znam da je BOSNA protiv njemacke odigrala jednu utakmicu i to 1-1
sa francuskom dva puta i to 1-1 i 1-2 ali ondar smo poveli BARBAREZ je dao gol
protiv spanije smo dva put porazeni ali kad ikad a i dva puta smo nerjeseno 1-1 i 1-1 biggrin.gif ali znatel kad je onaj sudija pustijo da igramo jos do 97 min. pa dadose nam gol iako smo mi vodili MISIMOVIC je bio strijelac
protiv italije jednom igrali jednom pobijedili respekt.gif i to 2-1
protiv englezke vali nam igra zato ja mislim da bih trebali organizirat jednu prijateljsku sa englezima
sta vi kazete??
Red Bull Salzburg
kad ce vise ove utakmice sa komsijama da prestanu,
prvo hrv onda mak i sad slo. ja mislim da ce onda posle slo (30 maja) 100% biti cg (mogli smo malo do budve na kupanje pa onda posle toga na mec) zaboravi saudijsku arabiju i boliviju. onaj termin u augustu sto kazu da ce biti bug, nevjerujem tad sigurno igramo sa kosovom biggrin.gif to ce biti premijera!!
mislim da je krajnje vrijem da se igra tekma sa nekom elitom, da se vidi na cemu smo a ne ovako. termini za tekme se prave kako kome padne na pamet (to neki porede sa terminima u outlook-u, ono mogo sam nesto na brzaka postici).
struktura je nula!!
Robijas16
i bolje je da igramo sa ovakvim ekipama ..jel ji je lakse pobjedit .... i nece se dizat hajka ...

nedo bog da poredaju tri prijateljske sa naprimjer .. njemackom , italijom , engleskom .... izgubili bi sve tri tekme ( nismo mi jos spremni za ove timove ) i vec bi novine pocela pljuvat po kodri i igracima ... tako isto i 80% ljudi ...i sve bi oslo u pm ( da izvinete)

ovako bolje ove malo slabije ekipe ..dje pobjeda moguca ..realna ...ekipa se dobro u igra ... i tako to ...
abab
CITAT(slatki @ 03.04.2008., 22:12) [snapback]148240[/snapback]
U Slovenackoj repki igraju cinimi se nasa dvoica bosnja ako se nevaram.

ma ima njih i vise. to ce biti veselo kada citavo bilino polje hukne na njihov dodir sa loptom. reziser.gif biggrin.gif
legionar
hmmm BIH-SLO je utakmica radi reda valjda.... nema tu šta provjeravat... Slovenci su tarabe od ekipe... pobjedili su u prošlom ciklusu prijateljskih utakmica za nas nesretnu Mađarsku sa 1:0 strijelac naš čovjek ŠiŠić. Prava provjera biće ta utakmica sa S.A. (u Njemačkoj?). Bugari su isto valjda jaki ali Slovenija je brezveze... nema tu ni para ni ničeg!! icon_wink.gif
Istok
CITAT(goliath @ 04.04.2008., 02:53) [snapback]148254[/snapback]
*(ne kontam - na jednom se mjestu spominje 23. a na drugom 24. maj sa Slovenijom - moguce je da je to stamparska greska)

Meni od pocetka nije bilo jasno sto spominju 23 kad je to petak a utakmice se obicno igraju subotom ili srijedom. Vazno mi je i ovo za Bugare, ko da gledam to krajem augusta ce biti na dan kad budem imao povratni let.
alemko
u principu je svejedno hoce li u petak ili subotu tekma biti odigrana posto ce do tada, znaci na dvije sedmice pred ep, sve evropska lige biti zavrsene. koliko je meni poznato slovenci su 23.05. trebali igrati sa hrvatskom ali savezi se nisu mogli dogovoriti oko odrzavanja tekme jer su i jedni i drugi insistirali na gostovanju.
majstor22
Evo ja sam ima osam mjeseci u sloveniji, i mogu vam recida blage nemam sto se tice njihovog klupkog fudbala, a inace me nemoze proci nista, ali je to ovdje svegami za nulu, da nema tih nekih sponzora, bio bi kvalitet deset puta losiji nego kod nas... PA oni nemaju 20 velikih terena u citavoj drzavi, svi nesto kofol mali nogomet guraju...

Sto se tice repke, neko rece da su jaci od makedonaca... Jesu malo morgen... NJihova repka lici na jedno veliko NISTA... cuvaju se, a naprijed imaju Novakovica iz Köln-a, koji bas i nije niesto... Lavric u Duisburgu i neigra, onaj "nas" iz Olimpiacosa im je jaca strana, iako i on nije bas nesto...
Odbrana je tu onako... Trener tri ciste nema, tj ja kad ih gledam, odmah presaltam, bezveze... To je patnja kako oni igraju...

Bojim se nabit ce mi svi nos ovdje u Slo, ai na forumu, al brate budemo li to ozbiljno shvatili, trebali bi im najmanje uvaliti 4komada... jer je to TRENUTNA razlika izmedju nas... oni su sad na nivou sa Maltom.... IAko naravno sveijedan slovenac ce reci da su bolji... Jer oni zive jos uvijek u vremenu kad su bili na EP... Inace su takvi ljudi da navijaju samo za taj sport u kojem imaju uspjeha... Zato fudbal sad i neprate toliko, Olimpija im je na pocetku sezone bila najvaznija, sad niko nista negleda, sad se pratio samo hokej, i rukomet, dok im klubovi nisu ispali... icon_smile.gif

A sto se tice uigravanja, pa to je bas ok... I ja bi volio da igramo protiv jacih, ali et imat cemo Bugare u augustu, i ako to neizgubimo, trebamo biti zadovoljni... A protiv SLovenije treba da se uigramo, tj ono da nabijamo svoj tempo, jer i najjace ekipe, poput njemaca uvijek ubace slabu ekipu u pripreme, da bi ih nakantali i tako stekli samopouzdanje...
K_nine
Evo izgleda necemo igrat sa slovencima......
McCoy
CITAT(K_nine @ 04.04.2008., 15:41) [snapback]148271[/snapback]
Evo izgleda necemo igrat sa slovencima......

pojasni malo druze.....
K_nine
Propala prijateljska utakmica u Zenici
Slovenci otkazali dolazak u BiH

Piše: Kulin Ban
Petak, 04.04.08. 15:22.

Fudbalska reprezentacija Slovenije otkazala je danas odigravanje prijateljske utakmice sa Bosnom i Hercegovinom, a koja je trebala biti igrana 23. maja na zeničkom Bilinom polju.

„Izvršni komitet Nogometnog saveza Slovenije jutros je održao sjednicu na kojoj su zaključili da neće igrati sa nama, jer tri dana kasnije imaju ugovorenu prijateljsku utakmicu sa Švedskom. Nažalost, sada smo u izuzetno lošoj situaciji, što se tiče petog mjeseca i kontrolnih susreta naše izabrane vrste“, istakao je Iljo Dominković, predsjednik NS/FS BiH.
U NS/FS BiH još čekaju odgovore Saudijske Arabije i Bolivije, a u maju bi se mogli sastati i sa Crnom Gorom.
„U narednoj sedmici, uz konsultacije sa selektorom Mehom Kodrom, trebali bi potražiti mogućnost igranja sa bilo kojim od tri pomenuta eventualna protivnika, kako nam ne bi propao ovaj UEFA termin“, kaže Dominković.
Iz saveza danas su uputili pismo u Sofiju, te pozitivno odgovorili na upit Bugarske da 20. avgusta gostuje u našoj zemlji. Generalna proba pred start kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, tako barem nije upitna...
Vapaj za pomoć iz NS/FS BiH danas su uputili i menadžerskoj agenciji Sport five koja zastupa naš nacionalni tim, te od njih zatražili da pronađu protivnika BiH, u periodu od 24. maja do 5. juna ove godine.
Dominković, kaže, da su u savezu spremni i promijeniti kalendar takmičenja u Premijer ligi i Kupu BiH, samo kako bi našli protivnika i termin odigravanja utakmice u pomenutom „kritičnom“ maju za A reprezentaciju.
McCoy
ma ja...
kao da je novo, da slovenci igraju sa svedama
26.05.08 Sweden Slovenia
http://www.fifa.com/associations/association=svn/index.html
BOSNA zauvijek (Armin)
Mi cemo sigurnoo odigrad jednu prijateljsku u tom roku.
ali kakav protivnik
meni je bila slo ok da vidim jednom nasu rep. protiv slo
ali sta ces
jedna prijateljska sa sudi a. bila bi perfekt
a i sa bolvijom
ja samo bih volio da igramo sto vise da uigramo se za buducnost
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(goliath @ 04.04.2008., 16:25) [snapback]148280[/snapback]
Tako ti je to moj Iljo kad ti Slovenac obeca nesto. Drugi put cete vi iz saveza potpisat dogovor prije nego sto pocnete otvarat gubice! Sto se tice tog termina, nek sto prije odu molit i kumit Crnu Goru za prijateljsku. Svakako je puno bolji protivnik od Slovenije.

i za mene je cg bolja od slovenije ali moramo sad i da igramo sa njima
da bog da samo da igramo sto vise rolleyes.gif
legionar
hebiga tako ti je to kad sve u zadnjem momentu dogovaraju... neznam kako su baš slovence našli od toliko boljih ekipa... ko što je rekao majstor22 SLO repka je truba ajoj... iako smo mi bili u ratu je naša liga i naš futbal bar za stepenicu na višom nivoju... Slovenci nikad nisu bili neka nogometna nacija... to da su otišli na evropsko je zbog Zahovića i Kataneca!! Ako je gledao njihovu igru to je bilo jedno samo nabijanje lopte... a i trener im je truba od trube rolleyes.gif

Mogli bi smo sa Rumunima koju odigrat!
eniz
CITAT(legionar @ 04.04.2008., 17:22) [snapback]148291[/snapback]
hebiga tako ti je to kad sve u zadnjem momentu dogovaraju... neznam kako su baš slovence našli od toliko boljih ekipa... ko što je rekao majstor22 SLO repka je truba ajoj... iako smo mi bili u ratu je naša liga i naš futbal bar za stepenicu na višom nivoju... Slovenci nikad nisu bili neka nogometna nacija... to da su otišli na evropsko je zbog Zahovića i Kataneca!! Ako je gledao njihovu igru to je bilo jedno samo nabijanje lopte... a i trener im je truba od trube rolleyes.gif

Mogli bi smo sa Rumunima koju odigrat!

Ne znam sto ne pitaju reprezentaciju Kosova oni bi 100% prihvatili!!! biggrin.gif
BIH58
Nek negdje bude u njemackoj da moremo i mi ic na utakmicu da navijamo ko protiv japana u Dortmundu
BIH58
Savezu 171.700 eura

Evropska fudbalska federacija (UEFA) objavila je da će iz fonda solidarnosti Lige prvaka za sezonu 2006/07 Nogometnom savezu/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine dodijeliti 171.700 eura.

Ovu će svotu novca dobiti još 35 nacionalnih asocijacija članica UEFA koje nisu imale predstavnike u u elitnom fudbalskom klupskom takmičenju, prenosi Avaz.

„Uz ovo, očekujemo i da ćemo dobiti milion švicarskih franaka za razvoj omladinskog nogometa, jer smo na nedavnoj održanoj sjednici Skupštine saveza usvojili prijedlog o jedinstvenom sistemu takmičenja u omladinskim ligama BiH, koje će činiti klubovi čije seniorske momčadi igraju u Premijer ligi“, rekao je Iljo Dominković, predsjednik NS/FS BiH za Dnevni avaz.

BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(EmkoSeattle @ 04.04.2008., 18:45) [snapback]148303[/snapback]
Ja bih najradje daodigramo sa reprezentacijom Kosova , ko zna mozda Sandzak sastavi ekipu pa cemo sa njima jednu prijateljsku.... eh saveza i karine

ko god samo da igramo
hadzialmir
CITAT(EmkoSeattle @ 04.04.2008., 18:45) [snapback]148303[/snapback]
Ja bih najradje daodigramo sa reprezentacijom Kosova , ko zna mozda Sandzak sastavi ekipu pa cemo sa njima jednu prijateljsku.... eh saveza i karine

evo da ti kazem sto: imamo nasih pravoslavaca ("srba") u savezu a kad bi igrali sa kosovom to bi znacilo da ih priznajemo sto se dugo dugo nece desit,nazalost svaki od 3 naroda ima pravo "veta" na tako vazne odluke a tek sandzak tumbleweed.gif mogu okupit ekipu al maximalno za sandzacku olimpijadu (bez uvrede)
Almir
CITAT(BIH58 @ 04.04.2008., 17:18) [snapback]148296[/snapback]
Savezu 171.700 eura

Evropska fudbalska federacija (UEFA) objavila je da će iz fonda solidarnosti Lige prvaka za sezonu 2006/07 Nogometnom savezu/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine dodijeliti 171.700 eura.
Ovu će svotu novca dobiti još 35 nacionalnih asocijacija članica UEFA koje nisu imale predstavnike u u elitnom fudbalskom klupskom takmičenju, prenosi Avaz.

„Uz ovo, očekujemo i da ćemo dobiti milion švicarskih franaka za razvoj omladinskog nogometa, jer smo na nedavnoj održanoj sjednici Skupštine saveza usvojili prijedlog o jedinstvenom sistemu takmičenja u omladinskim ligama BiH, koje će činiti klubovi čije seniorske momčadi igraju u Premijer ligi“, rekao je Iljo Dominković, predsjednik NS/FS BiH za Dnevni avaz.

Bolje da su klubovima ovo dodijelili nego savezu, jer nista od ovih para nece liga imati.
SuperUstipak
CITAT(Saraj-centar @ 04.04.2008., 15:04) [snapback]148321[/snapback]
Ma meni ne bi smetalo opet sa makedoncima, taman da vidimo jesmo li šta napredovali...

Nek igraju samo nek igraju nije bitan protivnik

moguce je da ako ne nadjemo protivnika u maju kodro pozove 30-40 igraca i ima mini turnir, igrat malo viktorije i tako toga.. kodro je nesto tako pricao kako bi volio jedan termin gdje mogu standardni i potencionalni reprezentativci doci na okupljanje pa onda na mozda na ekskurziju na vrelo bosne kao sto smo radili dok je Muzur bio glavni.. mozda cak opet odigramo neku ,,prijateljsku,, sa medjugorjem pa da nam opet kosti polome dok mi njih 10-0 nakantamo.

uglavnom vjerujem da ce biti nesto biggrin.gif
BOSNA zauvijek (Armin)
sa mak bi mogli igrat ali i sa farskim potocima haha biggrin.gif biggrin.gif
salim se . treba nam neki dobar protivnik neznam eto sad napamet ko neigra u to vrijeme
Ventola
Goliath buraz, nije deset stranica nego deset godina sprdnje.

Cuj, Bolivija i Saudijska Arabija.. Jos nek pozovu Tchad i napravicemo Svjetsko prvenstvo nesvrstanih...

Amaterizam, inkompetencija i javasluk = NS BiH!
BrcanskaMalta
ne znam sta ljudi ocekuju, ili koga ocekuju kao moguceg protivnika koji bi prihvatio poziv nogometne selekcije BiH. ma ko smo mi? ko smo?

tim koji nema pobjede u zadnjih 7 tekmi... eto ko smo i sta smo.

Budimo realni!
eniz
[quote name='mahic' date='05.04.2008., 06:50' post='148362']
ne znam sta ljudi ocekuju, ili koga ocekuju kao moguceg protivnika koji bi prihvatio poziv nogometne selekcije BiH. ma ko smo mi? ko smo?

Pa recimo da bi poziv prihvatila neka repka koja ce igrat na evropskom prvenstvu a kojoj je potrebno samopouzdanje nakon sto su ga u zadnjim utakmicama izgubili.Evo recimo ekipa poput Poljske deklasirana od Amerikanaca kod kuce 0:3 pa im sad treba neka repka koju ce pobijedit da bi makar malo vratili samopouzdanje eto takve ekipe bi mozda prihvatili utakmicu sa nama!!Ali jedini problem je sto su to sve ozbiljne ekipe koje vec imaju sve isplanirano za 2 godine dok mi nemamo plana ni za naredna 2 mjeseca!!U nas se izgleda furaju da je bolje onako spontano bez ikakvog plana sta nam dopadne!! respekt.gif
junkie
CITAT(goliath @ 05.04.2008., 12:58) [snapback]148370[/snapback]
Tako ti je to. Fataj se sada tih nesvrstanih zemalja a kako su sposobni u savezu dabogda da nam bilo koga nadju da igramo da ne propadne termin.

Sve reprezentacije, koje su na EP-u, traže protivnike koji su podjednaki protivnicima u svojoj grupi, ali mi smo u rangu Andore i Lihteštajna, tako da samo s takvim i možemo ugovoriti prijateljsku tekmu. respekt.gif
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(junkie @ 05.04.2008., 14:38) [snapback]148377[/snapback]
[size=1][/size]
Sve reprezentacije, koje su na EP-u, traže protivnike koji su podjednaki protivnicima u svojoj grupi, ali mi smo u rangu Andore i Lihteštajna, tako da samo s takvim i možemo ugovoriti prijateljsku tekmu. respekt.gif

ej lichtenstajn i andora
pa hajde nek lihtenstajn 1-1 sa spanijom igra
ili andora 2-1 pobijedi norvesku
kako to se uvijek lahko rekne
mislim da mi mozemo svakog pobijedit
ali nismo ko lih ili and closedeyes.gif
bandit
CITAT(BOSNA zauvijek (Armin) @ 05.04.2008., 13:09) [snapback]148379[/snapback]
ej lichtenstajn i andora
pa hajde nek lihtenstajn 1-1 sa spanijom igra
ili andora 2-1 pobijedi norvesku
kako to se uvijek lahko rekne
mislim da mi mozemo svakog pobijedit
ali nismo ko lih ili and closedeyes.gif

U pravu si ... mi smo i gori .... fudbal.gif
cile
BOSNA zauvijek (Armin)
HAJD SLOVENIJA SAD SA SVEDSKOM
TZZZ KOLKOLICE IZGUBIT
haj BOSNA ja bih samo volijo nekog protivnika
znal neko ko neigra u tom roku
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(bhf_finland @ 06.04.2008., 00:08) [snapback]148480[/snapback]
Mozel neko prevesti? icon_mrgreen.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
pa pitam koja rep. 23.maja ima slobodno da bih mogla igrati sa BiH
BOSNA zauvijek (Armin)
pa ljudi samo da se uigramo za kvali
nema veze protivnik
da bog da da je jos bolivija ili saudiska arabija
ljudi nema veze bijedimo svakog
BOSNA zauvijek (Armin)
CITAT(Elmar @ 07.04.2008., 18:43) [snapback]148592[/snapback]
Kako nema veze, zbog cega nema veze?
Ima veze i to sa razlogom, kao prvo bilo bi dobro da odigramo protiv neku slicnu reprezentaciju
kao sto su Estonija & Armenija. Da budemo vise spremni za takve utakmice u kvalifikacijama.

da ali na koju rep. ti sad mislis
jarane svako zakaze utakmicu godinu prije
nema puno otakvih protivnika sto su jos slobodni krajem maja
i to je nam problem
mislim da je slovenija tamam bila
i bolivija na niveu slovenije nema price
a saudiska arabija je jaca od njih
hadzialmir
CITAT(Elmar @ 07.04.2008., 21:49) [snapback]148605[/snapback]
Ja mislim da bi nam dobro dosla jedna tekma gdje smo mi ''favoriti'' gjde mi moramo drzati igru i na kraju pobjediti utakmicu.
Nas problem u zadnjim godinama je da uvijek igramo dobro protiv favorita, a kada smo mi favoriti onda kiksamo.

Moramo znati da igramo na dobrom nivou, a ne odigrati jednu utakmicu super a drugu katastrofalno.
Nama ce itekako trebati svi bodovi u Estoniji/Armeniji. Zato sto vise takvi ''slicni'' utakmica.

upravo to treba nam neki protivnik gdje cemo biti "favorit" gdje trebamo mi gradit igru,na kontranapade "znamo" igrat,ja se slazem i sa arapima da igramo samo da igramo,ma nek napravave neku novinarsku repku kao st je bilo za vrijeme hadzije pa nek igraju nek se neki iz sjene dokazu, a ovi ustaljeni uigraju
pokvarenisir
bosna-tibet...bosna-vatikan...bosna-san marino... to su od nekih utakmica gdje bi mi bili favoriti
bennymadzida_2
Ovo prelazi sve granice omalozavanje nase drzavne repke. Zasto se mora pisati skim smo u rangu?
Znali ste i sami da smo mi repka porosjecna i nas je domet 3 ili 4 mjesto po grupama. Ali ovakav nacin ponsanja pojedinica ja bih vas skupa sa San Marinom, Maltom, Vatikanom dao ban zauvjek.
Sramota je vise i citati ovdje pojedine komentare, kome se BiH Repka ne svidza idi gledaj Italiju, Spaniju, Francusku navijajte za neke druge pusti te nas da mi nasu drzavnu repku volimo, navijamo, gledamo i ponosimo se. Jeli mi smo narod koji imamo drzavu neuredzenu ali imamo opet ponos nase BIH repke. Kako kod oni igrali oni su nam dali opet finih trenutaka i lijepih momenata a nekada su nas razocarali.... Kome se nesvidza molim nipiste svatsa jeli BiH to nije zaluzila ni Kodro, Bolic, Bararba, Salihamidzic i nasi igraci......

Sramota je vise i citati komentare od pojedica ovdje...!
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.