Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Ventola
CITAT(KenoRob @ 30.03.2008., 16:16) [snapback]147898[/snapback]
sta ti je bolan treba sve forume pozatvarat zbog s.e.lj.akluka...zao mi cileta sto ima jedan fin forum ali raznorazni brdzani koji nisu vidili stadiona ili bili u nekoj od skupina laprdaju raznorazne price i sjedaju na price tipa ventole ovo ono
svaka cast cile za klipove golova nasih internacionalaca itd i zbog toga ostajem na ovom forumu ali da komentarisem u buduce boze sacuvaj! tri prsta? kosovo je srbija? hahahahahaha jel vas stid?

Eh da Bogdo nasjedaju, tada se ne bi desavali ovakvi poput "Mice"...

Ne volite nikoga, najjaci ste, najludji! Svaka cast! respekt.gif
Robijas16
haj dobro je vise ...ako ce te vi osudit citav grad radi neceg sto je uradilo 10 budala bujrum ...

mrzi te nas , pljuj te po nama , govorite sta hocete , repka nemora vise nikad zaigrat u zenici ...ak ce vam onda biti lakse zivit ...samo prestanite vise ovaj forum punit sa glupostima .... zivjeli nazdravimo.gif
Rob_ZE
Zasto su belaj boysi bili napadnuti od strane BHF, zasto se Bh Legion napadao od strane bhf, sto nisu htjeli da prate vase navijanje????? i jedno pitanje Ventola za tebe onako iskreno, jel imate par zenicana u bhf? ako imate hocete li se odreci i njih??
tarik_pasa
Sve ovo stoji Robijasi hoce da budu naj ...... u BiH.....kako su krenuli,bit omrazeni u citavoj BiH......Losa fasada.....

Jos jedna stvar koju koju pojedini zaboravljaju ovdje je ta DIJASPORCI(navijaci).... licno sam gledao par momaka(grupa nije bitna),koji glume "sminkere" i "silu" na tekmi,kada su u BiH...sto dovodi do provokacije navijaca iz BiH......

Tekme treba igrati u Sarajevu,pogotovo poslje ovog "izleta" u Zenici.....Haosa bi bilo i Banja Luci,Mostaru.....medjutim hvala bogu pa stadioni nemaju lisensu FIFE osim "Hasea" i Bilinog polja.......

Zamjerim jednu stvar a to je da policija ne radi svoj posao ili kad radi onda nam nestima....Ovake poput ovih sto su prebili ovog momka iz Kozarca,treba tuci ko stoku,nikakav respekt......
K_nine
Vi krivite citavu Zenicu zbog par ljudi. Robijasi idu kroz transformaciju, vidi se po utakmicama da na Jugu ima malo ljudi povis 30g. Nova generacija dolazi na jug i oni neznaju nista osim mrzit sve sto nije Celik i Zenica.
Nemojte zaboravit da zadnji put kad su Robijasi bili na Kosevo horde zla su bacali kamenje na nas. Sto od oto nepisete? Cak zeljini navijaci idu u Zepce i navrate u Ze da bacaju bombe gdje DJECA igra!??
Nisu Robijasi jedino krivi za vake dogadzaja, i ostale navijacke grupe rade bezobrazne stvari. Sto se tice igranje na Bilino Polje mislim da nece repka nigdje tuda otic. Sad ce poc i gradit novi stadion i jos centar za repke ce se ako Bog da izgradit do ove godine, bar tako mislim.
tarik_pasa
CITAT(Mercedes @ 30.03.2008., 19:26) [snapback]147921[/snapback]
znaci zbog toga treba zabraniti da se igra u zenici?
pa takve se stvari desavaju svugdje.
necu sada da kazem da je ono ok, ali nemozemo repku sada da upropastamo radi toga. repka na bp je zakon, ma kada se protivnik i zove brazil. dobro sada ces ti i pop reci sta bude protiv madjarske. ali znamo sta tada bude.
ali moj tarkane demi reci sta su ti tvoji norvezani rekli u vezi stolica na ulevalu????

Rekao sam ti lave pitaju kakvi smo kod kuce, kad smo ovdje pokazali "lice".....
;)
Takve stvari se desavaju tacno,a sad mi reci zasto uvjek iste grupe dodju do sukoba??? rolleyes.gif rolleyes.gif

Izgleda da je stanje na terenu ovako sto vise sranja,to ces vise popularniji biti,sad je pitanje ko ce vece ###### napraviti robijasi,nebeska sila,manijaci pa do bh comandosa belaj boysa itd...
Jos gore ako neke grupe uzimaju za primjer BBB iz Zg ili Grobara iz Smrdije a ima ih...to znamo..... tumbleweed.gif

Rekao sam ti dok za vrijeme repke nebudu zajedno navijacke grupe iz dijaspore i domace grupe sranja ce uvjek biti........
Robijas16
pokojni amer nije od strane robijasa ubijen ...nepricaj shit ...

al svi ste vi pravi bosanci , ni krivi ni duzni ...dushe su vam ciste ko nebo ..... vi ste prave patriote....svaka cast ... idoli ste mi .....

mislim da ste rekli vec sve sto imate reci o zenici , robijasima , celiku ...

znaci ... ###### smo , nebosanci ... srbi ... , palimo bih zastavu kad repka igra , 150.000 ljudi je pretuklo jednog covjeka , sve nas treba pobit, tuc sta ti ja znam .... nekulturan grad, ######aci ....

samo vi i dalje tako pishite .... nema te pametnijeg posla ...

a mene liboo cuna za to sve sto vi pisete..a mislim isto i ostalima ovdje koji su iz zenice ...

nemozete vi nas mrzit , kolko mi mozemo volit nas grad, nash klub .... nazdravimo.gif
McCoy
Prijedlog za @cile:
De nam katanac na ovu temu, dok se malo strasti smire, jer ovome nikad kraja....
K_nine
Spomen ploca.
Robijas16
taj lik na slici uopste nije na jugu ..vec na istoku ... nikakve veze sa navijackom tribinom ..al et.... nazdravimo.gif nazdravimo.gif
legionar
jao koliko vremena da pročita sve ove budaleštine... pojedinci su opet pomješali jabuke i kruške!!!

to što sam vidio na ovom videu tu tuču (mada se nije ništa vidjelo) je za mene huliganstvo... bijo to ko bijo. Nisam nit iz Sarajva nit iz Zence al sve skupa je smiješno. Zašto se događaju ovakve situacije nije teško objasniti počevši od samog konstruktivizma u državi, u politici, u institucijama itd.. Takve provokacije čine samo ljudi koji kao prvo ne vjerujuje u sebe niti u svoju okolinu čak što više ne vjeruju ni u svoje prijatelje a kamoli neprijatelje. Stoga da brzo završim ovu temu sa izjavom: To smo mi to je naš balkanski mentalitet!!

Za BHF-se mogu poručiti: Budite to što se dosad bili, ignorancija ovakvih događaja vam nije odmet!! Takvi ljudi koji napadaju zbog nekakvih individualnih psihičkih degradacija mogu naškoditi cjelom poredku i naciji.

Imao sam na umu da odem na koju utakmicu repke u našoj Bosni al eto kad vidjeh ovo nešto me pravo odbija od tog! Sramota za naš narod koi je toliko pretrpio da bi sad na ovakav način pokazali da smo smo zaboravili one teške dane, one najteže dane, kad suze nisu bile suze i kad bol prestane da boli! Imajte malo soćuti do svih Bosanaca odakle god bili!! Malo nas da bi sami sebi nož u leđa bacali.

K_nine
CITAT(goliath @ 30.03.2008., 22:47) [snapback]147937[/snapback]
To se vidi da Robijasi koji dizu tri prsta nemaju pojma da su i neki od njih ucestvovali u odbrani Bosne protiv bas tih sto su dizali TRICU. Treba levatima ocitat lekciju o onome sta se desavalo u ratu. Tim robijasima sto pogrdno spominju Markale i dizu tri prsta da provociraju patriote koji su dosli sirom BiH i sire, ja bi preporucio da krenu polako prema Republici Mrskoj gdje i pripadaju.

Pa vidim koliko si ti patriot... ti nisi ni "p" od patriota...
BrcanskaMalta
CITAT(McCoy @ 30.03.2008., 15:29) [snapback]147930[/snapback]
Prijedlog za @cile:
De nam katanac na ovu temu, dok se malo strasti smire, jer ovome nikad kraja....

Potpisujem!
cile
Nazad na temu, inace cemo poceti banane davati bez prethodnih opomena.

Nije novitet da kod fudbalskih utakmica neko dobije po nosu, zato nemojte preuvelicavati stvari i davati krivicu jednoj cijeloj navijackoj grupi, jer se radilo o djelu pojedinaca. Ne zelim navijackih prepucavanja na temi o reprezentaciji BiH. Neka zrtva podnese krivicnu prijavu i neka se traze krivci, vi ovdje bacanjem krivice na cijele grupe ili gradove samo izazivate nepotrebne komplikacije. Sa ovim je slucaj zakljucan. Budete li nastavili pricati o tome, moracu vas uklonuti sa foruma.
McCoy
Moram preduhitrit Kodru biggrin.gif , vala cu bas `trknut` na trening Duisburg-a , pa da vidim sta Ivo kaze...Ali nek on prvo izvuce MSV iz *ovana, pa da mogu i sledecu sezonu gledati Bundesligase na Wedau hehe... nazdravimo.gif
Robijas
jaro nevidi ti se ovaj clanak!!!
dream
Spanija izbacena sa Eura !!! Englezi idu
Almir
Hoce li se moci gdje pratiti malonogometna utakmica Spa:BiH ??
McCoy
CITAT(Almir @ 01.04.2008., 14:43) [snapback]148018[/snapback]
Hoce li se moci gdje pratiti malonogometna utakmica Spa:BiH ??

Nece, posto nijedna Spanska TV-kuca ne prenosi tekmu, ALI mozda BHT posalje svoju ekipu tamo ,,ahahaha....
Sedin
CITAT(McCoy @ 01.04.2008., 14:50) [snapback]148019[/snapback]
Nece, posto nijedna Spanska TV-kuca ne prenosi tekmu, ALI mozda BHT posalje svoju ekipu tamo ,,ahahaha....

to se ti salis , prvi april ha ? icon_mrgreen.gif icon_wink.gif
Robijas
CITAT(McCoy @ 01.04.2008., 14:50) [snapback]148019[/snapback]

1. april!!!!! hheheheheheehehe
bhfanatic7
prenosi spanska neka tv...to sam prije neki dan cito....sam neznam koja...bilo bi lijepo gledat nase haklere...!!!
StolacBarbarez
jel pocela utakmica?
fukara-D
CITAT(StolacBarbarez @ 01.04.2008., 16:11) [snapback]148024[/snapback]
jel pocela utakmica?

Zar ne pocinje u 21:00 ?
efteling
hajde ba zna li ko gdje je prenos ...
efteling
Evo ovako je stanje.sve sto sam znao precesljao sam i jedino rijesenje ostaje jos ova stranica koja bi mogla u zadnjem momentu javiti na kojem satelitu i koja frekvencija je Feed-a koji prenosi utakmicu iz Toleda.

http://www.satelliweb.com/index.php?section=livef

Pokusajmo, sretno nasima u svakom slucaju.
Sedin
zna li se ista , tekma bi trebala da je pocela. . ..
Sedin
imali i ista aktuelno ? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
efteling
spanija -bosna 7;0
stari
Evo rezultata:
World Cup - UEFA qualifiers - Play-Off Matches
10 Group Winners + 2 best runners up

1st leg

30/3/2008

15.00 - Minsk
Belarus - Russia 1-5 (0-5)

1/4/2008

18.00 - Kharkov
Ukraine - Hungary 3-1 (1-0)

20.30 Toledo
Spain - Bosnia and Herzegovina - (4-0)
efteling
deset minuta do kraja
VelezFC
Gubimo 4:0 u toku je drugo poluvrijeme
http://www.futsalplanet.com/home/index.asp
stari
Jebiga, ipak su spanci aktuelni svjetski i evropski prvaci.
efteling
12.5 Atlantic bird
11152 V 5632 3/4
efteling
ide evo sad
efteling
slabo nista od igre ko da igra barca i vrbanjusa
efteling
jos pet minuta 7:1 autogol
efteling
8:1
efteling
nije bas tako ljudi igraju vidi se da se ovi znaju u dusu i lopta nemiruje ni sekunde i evo 9:1
efteling
ovaj Kike nam zavali tri gola ,zavrsena je utakmica 9:1
odoh gledati LC vozdra
Sedin
CITAT(goliath @ 01.04.2008., 22:07) [snapback]148073[/snapback]
Jao sramote... I mi nesto hocemo? Zasto uopste ucestvujemo?? TURISTI!!

zato sto su se momci ko lavovi borili da dovde dodju , eto zasto
majstor22
###### neki stvrano nerazumiju nista, kofol sramota.... ala brate, treba biti ponosan na to sto su dosad ostvarili... Spanije osvaja sve moguce, nasi prvi put u barazu, i sad takvi komentari..jos kad se zna da taj rezultat u malom nogometu i nije nesto posebno, jer tamo uvijek golova pada..... svakakvih ima...
efteling
Nisam gledao od pocetka, tek zadnjih desetak minuta.Borbenosti nije falilo u ovih zadnjih minuta al kad imas ispred sebe nekog ko igra mali nogomet sa onoliko trcanja ,kombinacija i medjusobnog poznavanja, jer lopta cesto ide kako bi se kod nas reklo na nevidjeno, al na pravo mjesto, tako da je i ovaj rezultat dosta realan.
Mislim da bi trebalo sacekati revans u Visokom i onda bi se mogla dati malo bolja analiza u svakom slucaju uspjeh je i ovo dosad ucinjeno.
StolacBarbarez
steta ali ide dalje
Pipa
Ispiši

Jutros je predsjedništvo N/F S BiH imalo vanrednu sjednicu. Nakon kraće diskusije usaglasili su se da su oni izričiti krivci za kompletno stanje u bh. fudbalu/nogometu i podnijeli su neopozive ostavke!!! Složili su se da, kao u ostalim normalnim državama, treba uspostaviti funkciju JEDNOG predsjednika, bez obzira na nacionalnu pripadnost, koji je sposoban i autoritativan za tako odgovoran posao.

Usput su smijenili i Muniba Ušanovića i konačno su MUP-u podnijeli KOMPLETAN izvještaj njegovih kriminalnih radnji, a otkrili su i imena njegovih saveznika u mutnim poslovima. Naravno, Ušanoviću je odmah određen pritvor.

McCoy
"Vraćam Barbareza!"
pincom

Prošla su prva tri mjeseca kako je Meho Kodro postao nogometnim izbornikom Bosne i Hercegovine, pa smo tim povodom napravili razgovor s izbornikom naše reprezentacije kako bi isti prokomentirao svoja dosadašnja zapažanja, očekivanja, zapravo sve ono dobro i loše što ga je zateklo po povratku iz Španjolske.

Izbornik se inače trenutno nalazi u Španjolskoj, uzeo je predah ovog tjedna po pitanju praćenja domaćih prvenstvenih utakmica, pa se više posvetio prvim četvrtfinalnim utakmicama Lige prvaka.

Tko će dakle izborniče postati novi (stari je već eliminiran - Milan) klupski prvak starog kontinenta?
"Volio bih dakako kada bi to bila moja Barcelona, međutim realno govoreći trenutno se najbolji nogomet igra u kolijevci nogometa, znači Engleskoj, pa smatram kako će neki od klubova iz njihove velike četvorke otići do kraja, a to može biti bilo koji, jer uistinu nijanse odlučuju između ta četiri kluba. Barcelona je ostvarila odličan rezultat u Gelsen######henu savladavši Schalke 1:0, no teško da ove sezone mogu do kraja s obzirom na igračku krizu, ali i krizu glede samih odnosa unutar ovog velikog kluba".

Kakvi su prvi dojmovi na izborničkom kormilu i kako bi ste ukratko proanalizirali susrete s Japanom i Makedonijom, dakle prve dvije utakmice u kojima ste naš izabrani tim vodili s izborničke dužnosti?
"Možda će se neki iznenaditi, ali sam zadovoljan dosad učinjenim. Ono što sam očekivao to sam i zatekao. Vrlo bitna je organizacija čitavog sustava i na tome svi trebamo poraditi, no daleko od toga da sada pojedincima želim dijeliti lekcije. Za susret s Japanom su vladale čudne okolnisti, mislim prije svega na brojne izostanke, no eto već tom prigodom smo vidjeli pojedine igrače koje ćemo možda opet jednog dana gledati u reprezentativnom dresu, jer nikada ne reci nikad. Rezultat nije bio tako lijep, no sama igra i nije bila loša. Slično mogu reći i za susret na Bilinom Polju s Makedoncima, jer je igra ponovno bila bolja od rezultata. U ovoj utakmici je bilo pogrešaka koje se ni na treninzima ne bi smijele događati, ali ću opet reći bolje sada nego u predstojećim kvalifikacijama za SP".

Greške Kenana Hasagića? Hoće li zbog toga isti izgubiti mjesto u udarnoj postavi?
"Nema razloga zbog tog lošijeg Hasagićevog dana vući neke značajnije poteze. Takve stvari se događaju, no s obzirom na Hasagićeve stvarne kvalitete bilo bi ga nepošteno kažnjavati zbog jedne prijateljske utakmice. Siguran sam da će Keno u kvalifikacijama biti jedna od naših važnijih karika".

A Zvjezdan Misimović? Priznao nam je kako ga kao čovjeka pogodila Vaša odluka o tome da kapetansku vrpcu predate "povratniku" Emiru Spahiću. Može li to izazvati nove potrese unutar momčadi?
"Mislim kako je sve to previše napuhano, odnosno kako će vrlo brzo to postati stvar prošlosti i kako o tome nitko neće glavu razglabati. To su u nogometu normalne stvari i što Miske prije shvati bolje za njega, ali i čitavu momčad. Misimović je također jedan od naših najvažnijih igrača i od ovog igrača zbilja svi puno očekujemo".

Koja riječ o suparnicima u kvalifikacijama za SP?
"Španjolci su svima dobro poznati, bez ikakve dvojbe prvi favoriti naše skupine, vrlo kompaktna i jaka cjelina. Turska je pomladila momčad, no također je i nadalje vrlo jaka. Belgija isto tako više kotira od naše selekcije, no sada ću prvi put kako sam došao za selektora reći kako stvarno očekujem uspjeh i to odmah u ovim prvim kvalifikacijama. Vjerujem u našu momčad. Vjerujem kako imamo veliku priliku za jedan odličan rezultat i sada je sve do nas samih".

Španjolci su prema engleskim kladionicama prvi favorit i na EP-u. Tko je za Vas favorit na EURU u Švicarskoj i Austriji?
"Izdvojio bi tri reprezentacije, a to su prije svega Francuska, potom Italija i Španjolska. Mislim da između te tri reprezentacije treba tražiti novog prvaka, premda su iznenađenja uvijek moguća kao u Portugalu kada je Grčka otišla do kraja".

Hoće li uspjeh biti moguć ukoliko Vam pojedinci budu namećali neke svoje želje (pozivanje "njihovih" igrača pod nacionalni stijeg), kao što se primjerice događalo Vašim prethodnicima?
"Da budem iskren do sada se nisam susreo s nečim takvim. Istina, za susret s Japanom su se javljali pojedinci i predlagali neke igrače, ali sve to smatram dobronamjernim od strane mojih kolega iz struke, također bivših igrača".

Čuvajte se Vi izborniče "dobronamjernih",no može li koja riječ o Veležu, Vašem matičnom klubu, konkretno posljednjim zbivanjima oko "rođenih"?
"Navikao sam sportski živjeti i raditi i stoga mi je teško komentirati zbivanja u našem klupskom nogometu. Ne trebam ja sada nekome soliti pamet i pričati priče kako je u Španjolskoj ili negdje drugdje vani, jer i za postojanje lige ex Jugoslavije bilo je puno bolje u domaćem klupskom nogometu nego što je u današnje vrijeme. Naravno da sam čuo o posljednjim izgredima i da mi sve to teško pada, pa ću samo kazati kako smatram da to nije pravi način rješavanja postojećih problema".

Kada ste napuštali Velež bio je plasiran u donjem dijelu poretka prvenstva ex Jugoslavije. Gdje bi ta momčad bila u današnjoj Premijerligi BIH?
"Bila bi neprikosnovena. Mislim da tu nisam subjektivan, jer kada se sjetim tko je tada sve nosio dres Veleža bez imalo lažne skromnosti mogu nešto takvo izjaviti".

A strani suci u bh nogometu?
"Nevjerujem u strane suce, a probleme u bh nogometu treba rješavati na druge načine".

Hoćete li u reprezentaciju vratiti svog Veležovca Sergeja Barbareza?
"Hoću. Vjerujem već među igrački kadar, a ako ne na taj način onda u stručni stožer ili u kakvom drugom pogledu. Sergeja moramo vratiti, jer se rijetko nailazi na takvu igračku i ljudsku veličinu, pa nemamo na bacanje tih veličina".

pincom######
Istok
Dobro je, eventualno cetiri utakmice do pocetka kvalifikacija sto bi trebalo biti sasvim dovoljno. Pretpostavljam da ce biti metar delegata koji ce se zaliti na izbor protivnika, misleci valjda da Italija, Njemacka i Engleska cekaju u redu samo da odigraju prijateljsku protiv Bosne tongue.gif

Najvaznije je da cemo igrati a protivnici su onakvi kakav je i nas status u fudbalskom svijetu.
Istok
Tu smo gdje smo i druge nam nema. Nasa nerealna ocekivanja su nam se obicno obijala o glavu a obijat ce se i dalje, vjerujem.

Sto se tice prijateljskih, alternativa je bila ne igrati nikako tako da je ovo puno bolje. Poslali su ponude svim ucesnicima EP i svi su ih odbili, sto je i razumljivo. Za Saudiju se nadam da ce se igrati u Njemackoj, onda i ne bi bilo tako lose. Igrati u Spaniji mi se cini glupo, bez obzira na ime protivnika, s obzirom da je Spanija nase prvo gostovanje u kvalifikacijama
Istok
Pitanje je i koja utakmica bi vise koristila Kodri, Italija u gostima ili Slovenija kod kuce, npr.

Mi odemo u Francusku, svi igraci se izdignu 20-30 % iznad svog prosjeka, branimo se i igramo na kontre, znaci igramo ono sto nama apsolutno najvise odgovara (dokazano bezbroj puta) i donesemo povoljan rezultat. Onda nam dodje Litvanija gdje mi trebamo voditi igru, imati loptu u nogama i uzeti sva tri boda. Obicno nam takve ekipe skinu bod ili sva tri, jer nama uloga favorita ne odgovara. Jednostavno ne znamo da vodimo utakmicu i ne snalazimo se u takvoj igri.

Iz toga proizilazi da ce Kodro saznati puno vise o nasim problemima sa Slovenijom kod kuce nego sto bi to bio slucaj na gostovanju u Italiji.

Ja se vise bojim nepovoljnog rezultata sa Estonijom u drugom kolu, nego gostovanja u Spaniji i Turskoj. Daj boze da grijesim.
ZIJANCER_SA
CITAT(Istok @ 03.04.2008., 11:20) [snapback]148168[/snapback]
Pitanje je i koja utakmica bi vise koristila Kodri, Italija u gostima ili Slovenija kod kuce, npr.

Mi odemo u Francusku, svi igraci se izdignu 20-30 % iznad svog prosjeka, branimo se i igramo na kontre, znaci igramo ono sto nama apsolutno najvise odgovara (dokazano bezbroj puta) i donesemo povoljan rezultat. Onda nam dodje Litvanija gdje mi trebamo voditi igru, imati loptu u nogama i uzeti sva tri boda. Obicno nam takve ekipe skinu bod ili sva tri, jer nama uloga favorita ne odgovara. Jednostavno ne znamo da vodimo utakmicu i ne snalazimo se u takvoj igri.

Iz toga proizilazi da ce Kodro saznati puno vise o nasim problemima sa Slovenijom kod kuce nego sto bi to bio slucaj na gostovanju u Italiji.

Ja se vise bojim nepovoljnog rezultata sa Estonijom u drugom kolu, nego gostovanja u Spaniji i Turskoj. Daj boze da grijesim.

Apsolutno si upravu jarane, ja se u potpunosti slazem sa tom tvojom konstatacijom.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.