Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Miki
CITAT(BH Fan @ 29.03.2008., 11:43) [snapback]147534[/snapback]
Tu istu Dansku na vrhuncu moci smo mi (Juga) rasuli ko cabar u 2 utakmice u kvalifikacijama. To je uz one masakre sto su se u BiH desili meni najveca tragedija rata i raspada Juge. Ne dadose nama na EP odose Danci mjesto nas i prosetase se. To da je Juga otisla poderala bi sve zivo. Toliko o toj strasnoj Danskoj. Za njih je Juga bila Brazil burazeru.

Mozda nebitno ali "smo"/je Juga zijanila kod kuce od Danaca 1:2 u tim kvalifikacijama. U gostima je bilo 2:0 za Jugu.
majstor22
JA kolko znam, KRILO to su napadaci u kombinaciji sa tri napadaca koja dolaze sa strane, nabacuju, itd...

Dosta raje smatra krilom lijevog i desnog igraca u sredini... Salihovic i Ibricic nikako nisu krila, a npr Bartolovic jeste...

Robijas
CITAT(SuperUstipak @ 29.03.2008., 08:39) [snapback]147510[/snapback]
samo da kazem da ono sto se desilo Mirzi Kapetanovicu je bruka i sramota za Zenicu i sve Zenicane - i to sve treba najstrozija kaznuti.. ili da se kaze ko je to poceo, i njega fino zatvorit, ili cijele robijase stavit pod neku suspenziju najmanje 5 utakmica da se igra bez navijaca, itd...
navijam za Celik ali ovo je preslo sve granice..

nema Problema, odigraj 5 utakmica u SA eto ti te kazne!!!!
emrah1603
CITAT(abab @ 28.03.2008., 17:20) [snapback]147341[/snapback]
hajde konacno da procitamo i jedan pametan post od nekog novajlije sto je sastavljao momcad. Dobar ti je ovo sastav.

Hvala abab.Mislim da svako ko prati reprezentaciju mora da ima ovakav sastav na prvim planu.Volijo bi da Meho Kodro takodzer vidi stvari kao i ja.Nadam se svakako najboljem,jer nedvoumim se u znanje fudbalsko tog bivseg asa katalonske Barcelone.

Gledajuci razlicite utakmice prve i druge Bundeslige tokom ovog vikenda lahko je predpostavit da cemo moci racunati na nase igrace u izvanrednoj formi za sljedecu utakmicu.Samo predstave Misimovica,Ibisevica i Grlica kazu sve.Posebno mi je drago za naseg Vedu.Svaka mu dala.
Robijas
CITAT(Nucho @ 29.03.2008., 10:32) [snapback]147519[/snapback]
Mozda mi nebi (uvijek) trebali ulaziti u neke teorije koje su povezane za razlicite konspiracije, mozda je sve onako kako izgleda na povrsini?
Podgrupa Robijasa (Illegal Crew valjde) su napali navijace BiH iz njima nekim poznatih razloga. Najvjerovatnije su zeljni dokazivanja i imaju neku mrznju prema ostalim navijacima Bosne i Hercegovine.

Ako nisi Jos Skonto u Nasoj Zemlji nista nije Bez Razloga!!!!

"Tink Ebaut"
SuperUstipak
CITAT(Robijas @ 29.03.2008., 13:59) [snapback]147646[/snapback]
Ako nisi Jos Skonto u Nasoj Zemlji nista nije Bez Razloga!!!!

"Tink Ebaut"

haj rado bih cuo te razloge
Robijas
CITAT(bonusovac @ 29.03.2008., 18:30) [snapback]147629[/snapback]
Raja hajmo napraviti PETICIJU da repka vise ne igra u Zenici!!!

Dosta je vise primitivluka iz tog grada!

gdje si Muzure????

Hajmo mi napraviti PETICIJU protiv tebe???? ma upravu si traba mo igrati u Sarajvu gdje tzv. navijaci Zelje bacaju granate po djecijem igralistu u ZENICI!!!!

A sto Niko nistza nekaze radi on e tuce u Madjarskoj, kada su se "slavni" Fanatici potukli na Stadionu sa "Sejtanima"
Robijas
CITAT(efteling @ 29.03.2008., 10:15) [snapback]147514[/snapback]
Pokusajte malo neke stvari oko Reprezentacije sagledati i iz drugog ugla. Stadion u Zenici je vec duze vremena trn u oku celnim ljudima u Savezu jer im nikako nije islo na ruku da se tamo igraju utakmice zbog kapaciteta stadiona i naravno materijalne koristi.Danas je poslije svih onih silnih peticija pisama i kritika ipak neka volja navijaca dosla malo na svoje pa su tu i igraci i trener i malo dolazi do konsolidacije u svemu tome.Medjutim to jos uvijek nekom smeta i pokusava baciti ljagu na sam grad Zenicu ,njegove navijace i u prvom redu stvoriti kod ljudi strah i odbojnost za dolazak na utakmice Reprezentacije na Bilino Polje.
Grupica (neznam kako da ih nazovem) koja bi za sto maraka uradila sta pozelis bi lako mogla biti instruirana od nekolicine ljudi koji imaju veliki interes u svemu tome.Zato sam misljenja da bi se policiski organi morali malo dublje pozabaviti tim likovima i traziti korijenje ovih vandalizama jer logika se ovdje iskljucuje totalno,za isti tim navijamo ,a opet smo drugaciji ,po cemu, nidje veze .
--------------------------------------------

Samo su dvije stvari beskrajne:
Svemir i ljudska glupost.
A, ja nisam bas siguran za ono prvo!

A.E.

@ SUstipak napr.
Robijas
na samo bi volio znati gdje pise da su ga "robovi" izmlatili??

da nije opet Policija, kao i protiv Grcke????

jer BiH je u Zenici izgubila samo 2 puta i to jednom protiv famoznih madjara (koji nisu savladali ni maltu) i grcke koja do tada nije dala vise od jednog gola!!!!!
Robijas
CITAT(Ciki1 @ 29.03.2008., 19:17) [snapback]147653[/snapback]
decko kakav bi ti imo osjecaj da te neko onako razbije....

kakav bi ti imao osjecaj da se ti igras malo lopte u parku, a sa autoputa plavi divljaci (manijaci) bace granatu???
Istok
Sad ce se opet otvoriti tema gdje reprezentacija treba da igra excl.gif

Zenica ima dvije mane, ove neandertalce, takozvane navijace i katastrofalno los teren. Teren je tvrd, neravan, ubio se za povreda i gostujucih ekipa koje bi dosle u BiH da se brane (Armenija, Estonija) ali stadion kapacitetom i izgledom je najbolji za stvaranje atmosfere i ako se budu pitali igraci, mislim da ce se igrati u Zenici.....naravno, sve dok vec pomenuti neandertalci ne razbiju nekom glavu, kao sto su to ucinili Veronu u utakmici sa Spanijom ili dok se negdje drugo ne napravi stadion koji bi odgovarao reprezentaciji.

Cesto se zapitam zasto bas Zenica, od svih vecih centara u BiH, ima najizrazeniji taj ruralni osjecaj za lokalpatriotizam... po onom principu, "ubij sve koji nisu iz naseg sela, kad vec ne mozemo biti bolji, ljepsi ili pametniji od njih, daj da ih polomimo". Na taj s.elj.akluk nije imuno ni jedno mjesto u BiH (ili su rijetka takva mjesta) ali je za cudjenja zasto Zenica, jedan od najvecih gradova, ima tako jako izrazen taj kopleks.

Ja sam prije svega Bosanac i nemam predrasuda prema bilo kome, ali taman da mi je i brat, recu kad je neko shupak, p.a.p.a.k ili kompleksas. Boljih epiteta ovi kreteni koji su pretukli covjeka nisu ni zasluzili, bez obzira koliko ih Robijas pokusavao opravdati. Vjerovatno se vecina Zenicaka stidi ovih neadretalaca ali ne preostaje im nista drugo nego da se nadaju, da ce u Zenici u buducnosti biti vise Eborga a manje ovakvih idiota. Tada ce i Zenica biti ljepse i normalnije mjesto.

Samo se u jednom slazem sa Robijasem, nije na ponos ni BHF-u ponasanje u Madjarskoj i napad na Legiju, cini mi se. Sta god da je bilo, to se nije smjelo zavrsavati na tribinama i ne na onaj nacin.
McCoy
CITAT(Robijas @ 29.03.2008., 19:31) [snapback]147665[/snapback]
na samo bi volio znati gdje pise da su ga "robovi" izmlatili??

da nije opet Policija, kao i protiv Grcke????

kakav bi ti imao osjecaj da se ti igras malo lopte u parku, a sa autoputa plavi divljaci (manijaci) bace granatu???

ma znas sta.. nabijem tebe na ###### i onu tvoju grupicu robijasa..! jesli normalan kretenu jedan!?!? ko cega pretuci u sred zenice jeli to moj dedo ust'o iz mezara pa ga dosao tuci ######u jedan obicni... jeli dosao da navija "protiv" celika i za svoj klub?? ili dosao da navija za BOSNU I HERCEGOVINU??? KOJE TO IGRAO U SRIJEDU??? JELI ZELJO ILI BIH-repka????
poceli ste bacati flase pa vam nije uspjelo,pokusali napasti,pa vam nije uspjelo... razbjezali ste se ko ######ice, a onda uhvatili jandog covjeka tuci FFFUUUUJJJJJ
STA JE OVAJ COVJEK SKRIVIJO???
sto niste stali "NA CRTU" kad ste tako jaki, ngo se razbjezali ko ######ice...ovo je sve FUUUJJJJ
McCoy
CITAT(Istok @ 29.03.2008., 19:41) [snapback]147674[/snapback]

znas sta bolan, draze mi je da igraju u jebenom Nevesinju nego ponovo u zenici...ali ako opet igrali u zenici, tu sam, kao vec godinama... ali je samo fazon da CIJELI jug pjeva kao da celik igra a ne REPKA BOSNE I HERCEGOVINE, a to je GODINAMA TAKO...
novoime
nema tu sta da se prica, poslije ovakvih dogadjaja ne postoji nikakvo rjesenje osim suspenzije stadiona i grada.
nemojmo sada one price "nije grad kriv radi par neodgovornih pojedinaca itd"
Robijas
Cesto se zapitam zasto bas Zenica, od svih vecih centara u BiH, ima najizrazeniji taj ruralni osjecaj za lokalpatriotizam... po onom principu, "ubij sve koji nisu iz naseg sela, kad vec ne mozemo biti bolji, ljepsi ili pametniji od njih, daj da ih polomimo". Na taj s.elj.akluk nije imuno ni jedno mjesto u BiH (ili su rijetka takva mjesta) ali je za cudjenja zasto Zenica, jedan od najvecih gradova, ima tako jako izrazen taj kopleks.

Znas sta je naj gore kod nas, to sto je u Zenici najmanje ostalo Zenicana!!!!

za Vrijeme Rata su se doslelio veliki broj Ljaksofona, koji su tada prvi ut vidjeli Semafor!!!!

tako da u mojoj zgardi mal-te-ne nema nikoga vise od prije nego ima dobojlija, ljudi iz kotorvarosa, kozaraca, itd.!!!!

i ti su ljudi su napr. u stanu iznad mene prali tepihe, tako da su meni popucali zidovi

i ti su ljudi ti koji divljaju po nasem stadionu, itd.!!!!

docepali se naseg grada i kluba i kvare nase ime!!!!
SuperUstipak
CITAT(Robijas @ 29.03.2008., 15:05) [snapback]147695[/snapback]

za Vrijeme Rata su se doslelio veliki broj Ljaksofona, koji su tada prvi ut vidjeli Semafor!!!!

tako da u mojoj zgardi mal-te-ne nema nikoga vise od prije nego ima dobojlija, ljudi iz kotorvarosa, kozaraca, itd.!!!!

i ti su ljudi su napr. u stanu iznad mene prali tepihe, tako da su meni popucali zidovi

sad kvare vase ime a prije 20 minuta pises kako je sve ono opravdano, kao imali su neke dobre razloge rolleyes.gif
VelezFC
normalno da ne trebamo igrati tamo gdje navijaci nisu dobrodosli, i po cjenu pobjede ako treba
majstor22
Momak prosetaj ti malo Kozarcom... ###### me svak ako ma igdje mali gradic kao Kozarac a da je toliko pro-Bih, iako ga drzava mozda i zaboravila, jer se prica samo o srebrenici, a nikako o kozarcu i okiolici prijedora... Ali ipak ljudi sve zivo rade za BiH... Navedi mi jos jedan grad u RS gdje djecu u skoli imaju plan i program rada federacije, tj BiH.., Gdje direktor te skole, bivsi logoras ima toliko muda da trazi finansiranje njegove knjige o ratu, od Ministarstva Kulture RS, da nenabrajam jos svasta nesto... Pa i sam klub Bratstvo, koji je mozda i prvi zaigrao u RS, kad im je najteze bilo... A sad imiaju najvise love, mozda cak vise od pojedinih prvoligaskih klubova, i to ne nekim profitom, vec samo donacijama sojih gradjana...

Ode ja sa teme, ali mi ide na racku kad neko kofol misli ako je iz veceg grada da je sve ostalo selo, i da se samo u gradu zivi...Izidji malo iz te svoje zgrade, prohodaj malo prirodom i malo udahni dublje... jer ce ti taj vazduh sigurno malo propuati to gore...

tarik_pasa
Kakva je situacija u BiH kad u Zenici nisi dobro dosao,kako bi tek bilo u BanjaLuci ili Mostaru......Iako,navedeni stadioni ne ispunjavaju uvjete FIFE i UEFE...
Mozda nekad u bolje vrijeme,mozda cak i u Tuzli sto da ne......
Ovako,jos pameti nismo dosli......
O robijasima,ti su se pokazali prije nekoliko godina kada su uzvikali ....... ......... ......... bar ona skupina koja je bila na tekmi protiv Zelje....Tu opravdanja nema.....
Robijas
CITAT(majstor22 @ 29.03.2008., 20:22) [snapback]147710[/snapback]
Momak prosetaj ti malo Kozarcom... ###### me svak ako ma igdje mali gradic kao Kozarac a da je toliko pro-Bih, iako ga drzava mozda i zaboravila, jer se prica samo o srebrenici, a nikako o kozarcu i okiolici prijedora... Ali ipak ljudi sve zivo rade za BiH... Navedi mi jos jedan grad u RS gdje djecu u skoli imaju plan i program rada federacije, tj BiH.., Gdje direktor te skole, bivsi logoras ima toliko muda da trazi finansiranje njegove knjige o ratu, od Ministarstva Kulture RS, da nenabrajam jos svasta nesto... Pa i sam klub Bratstvo, koji je mozda i prvi zaigrao u RS, kad im je najteze bilo... A sad imiaju najvise love, mozda cak vise od pojedinih prvoligaskih klubova, i to ne nekim profitom, vec samo donacijama sojih gradjana...
Ode ja sa teme, ali mi ide na racku kad neko kofol misli ako je iz veceg grada da je sve ostalo selo, i da se samo u gradu zivi...Izidji malo iz te svoje zgrade, prohodaj malo prirodom i malo udahni dublje... jer ce ti taj vazduh sigurno malo propuati to gore...

nisam ti ja nista rekao, protiv ostalih gradova!!!! ali zivcira mene kada "ljudi" iz bsovace i sl. prave se da su zenicani!!!!!

zao je i meni ovog mladog!!!!! ali ko kaze da su bili pravi robovi a ne neki ######a.ci koji nemaju nista zivo sa zenicom a kamoli klubom
McCoy
CITAT(adidas @ 29.03.2008., 22:05) [snapback]147775[/snapback]
BHF se potuko se Belaj Boysima u Madjarskoj i u San Marinu i na mnogim drugim Utakmicama je bilo frke izmedju njih i drugih Navijaca. (ja... ja... blablablabla)

..zato su ´belayci´stajali i pjevali na ISTOJ tribini kao i BHF tumbleweed.gif .... i zato su `drugi navijaci´ ogovarali "Bosna je Sampion" kako istocna, tako zapadna tribina...

icon_arrow.gif kad nemas pojma o necemu i nisi upucen, bolje je nekada presutit....
Armin
BHF se potuko se Belaj Boysima u Madjarskoj i u San Marinu i na mnogim drugim Utakmicama je bilo frke izmedju njih i drugih Navijaca. Stvar je u tome sto BHF misli ili uzme sebi za pravo, da su oni! JEDINI PRAVI Navijaci Bosne i Hercegovine. A da su ostali koji su dosli na Utakmicu Penzioneri. Samo zato sto nepjevaju 90 Min, sto nebace Baklije, sto neokrecu Ledja i skacu po Tribini i sto neobijese 100 Plakata gdje pise BHFANATICOS itd. Pa jer to Igra Bosna i Hercegovina protiv Makedonije, Spanije ili Turske ? Ili ipak igra BHFanaticos protiv Makedonije itd.

Napad na to Covijeka osudujem, ali BHF mora da se upita sto stalno upanu u Svadje se drugim Navijacima...?!
Niko nepodnese nekoga sto se "######i", a BHF se "######i"

Naravno da se treba i dalje igrat u Zenici i Sarajevu i ako bog da uskoro i u Tuzli, Banja Luci i Mostaru pa cak i u Bihacu.

Ja ne znam jesi li ti sam svjestan, koliko gluposti i neistina si iznio u ovom postu. Ko sto ti je receno, kad ne znas ili nisi upucen, bolje ne govori nista.. samo se bezze prosipas

poz
Almir

Zenica ima dvije mane, ove neandertalce, takozvane navijace i katastrofalno los teren.
Cesto se zapitam zasto bas Zenica, od svih vecih centara u BiH, ima najizrazeniji taj ruralni osjecaj

Obraz je tako lahko ukaljati, a povjerenje koje je se godinama sticalo izgubih se za sekundu, pa se mora ispocetka "Jovo na novo". Nazalost takva smo zemlja, nacija/e a i drustvo da u svojoj zemlji nismo dobrodosli,a alternativa se nema.
Neznam gdje moze biti gore igrati u RS, u takozvanoj HB (sto osjetise mlada i rukometna reprezentacija) ili eto i u Zenici. Izgleda da nigdje stopostotne podrske nema ili je nema kao prije. Drugo pitanje je koliki je kapacitet i stanje stadiona, kao i terena. Bilino Polje moze imati koliki toliki kapacitet i atmosferu ali ako ti nisi u stanju otici rahat na utakmicu a da ne moras razmisljati hoce li opet biti belaja ili kad sam ja sledeci, onda je sve svjedno. Onda je bolje igrati i na Kosevu i pred kao sto kazu pozorisnom kulisom. Pored toga ja ne znam koji stadion je jos uredjen da moze ugostiti reprezentaciju.
Taj ruralni osjecaj se negdje manje a negdje vise osjeti tj. dodje do izrazaja, a posto su posle rata svi brdjani postali gradjani, taj proces stvaranja nekog novog urbanog drustva ce jos potrajati. Nazalost to je proces koji je dio naseg drustva i samih nas kroz koji moramo proci, a ova desavanja kao slucaj Kapetanovic, ili kao neki dan marisanje, pa zapaljivanje polivene starice benzinom itd. je samo nasa slika trenutnog stanja, na kakvim smo samo niskim granama.

Nucho
Stvar je u tome sto BHF misli ili uzme sebi za pravo, da su oni! JEDINI PRAVI Navijaci Bosne i Hercegovine.

Napad na to Covijeka osudujem, ali BHF mora da se upita sto stalno upanu u Svadje se drugim Navijacima...?!
Niko nepodnese nekoga sto se "######i", a BHF se "######i"

Po cemu si to zakljucio?

Ventola
tumbleweed.gif Adidase, budi kaktus iz ove price i miruj...
novoime
istina je da na svakoj jacoj utakmici bude poneka tuca kao i na svakom masovnom okupljanju. no drugacije je kada se ljudi potuku radi stolice, , guranja i drugih "obicnih" razloga.
drugacije je kada se, kao u ovom slucaju , radi o planiranom nasilju sa unaprijed odredjenom "metom".
ponavljam, ja bih ovakve incidente kaznjavao rigorozno. kako ucesnike tako i stadione, timove, gradove da shvate da i oni snose odgovornost.
novoime
CITAT(goliath @ 30.03.2008., 00:51) [snapback]147804[/snapback]
Ma koga ce kaznit. U Travniku nije Celik kaznjen a Robijasi pravili nered. Kaznili trenera Travnika sa 400KM (iz drugih razloga).

ja i ne mislim na PL, od toga sam davno digao ruke, nego kada su u pitanju ove reprezentativne stvari.
Istok
Da se vratimo fudbalskim temama. Kodro rece da ima kostur tima koji bi trebao da iznese ove kvalifikacije. Ako se uzmu u obzir svi igraci koji su nastupali u zadnje vrijeme za reprezentaciju i dodaju li im se novi na koje racuna, to je jedno tridesetak igraca. Dobra cifra ali problem je sto nije bas najbolje rasporedjena, pa ce morati silom prilika nekim od njih mijenjati uloge u odnosu na ono sto im najvise odgovara. Evo ja cu probati da napravim pregled onog sto imamo po u formaciji 4231. Svaki prvi u grupi je i prvi po nekakvom trenutnom statusu u reprezentaciji.

Ovi sa zvjezdicama su igraci koji mogu igrati na vise mjesta, pa tako Jahica moze jos racunati na 6, 8 ili jednog od stopera. Merzic igra i lijevog beka ali njegov prvi izbor je desna strana. Muharemovica svi znamo kao desnog beka ili po nevolji stopera ali on bi najradje na ovu sedmicu, desno krilo (kad bi njega pitali), sto je i igrao u mladjim selekcijama FKS. Spahic zna igrati i defanzivnog veznog a i desnog beka ali vjerujem da ce on biti desni stoper. Papac danas igra lijevog beka, vjerovatno ga i Kodro tamo planira ali on je za mene lijevi stoper, pogotovo sto mu je prva zamjena na tom mjestu Bajic. Hrgovica takodje mnogi zele "skloniti" na lijevog beka ali on je kiks igrac i ne bih volio da mu Kodro ukaze to povjerenje. Ako mora u ekipu onda po Sliskovicevom receptu, na lijevo krilo.
Najtuznije je kad dodjes do ovih brojeva devet i deset pa skontas kakvi sve igraci moraju na klupu. Ovo vazi ako bi bilo 4231 a u nekim drugim varijantama je to druga prica, pogotovo ako bi bilo 442. Samo, kako god okrenes nikad nece moci igrati najbolji. Kad bi igrali oni za koje mislimo da su najbolji, to bi islo na ustrb defanzive, sto je samoubistvo.

1.. Hasagic; Tolja
2.. Jahic*; Berberovic; Merzic*; Muharemovic*;
3.. Milenkovic;
4.. Spahic*; Nadarevic;
5.. Papac*; Bajic; Radeljic; Trivunovic;
6.. Rahimic; Damjanovic;
8.. Bajramovic; Krunic; Grlic;
7.. Maletic; Beslija;
11 Hrgovic*; Salihovic; Vladavic;
10 Barbarez; Misimovic; Ibricic; Pjanic;
9.. Muslimovic*; Dzeko; Ibisevic; Custovic;

................(1)...............
(2).....(4).........(5).....(3)
.........(6).........(8)........
(7)...........(10).........(11)
................(9)...............
ori
CITAT(KenoRob @ 29.03.2008., 18:14) [snapback]147798[/snapback]
puno se toga pise bez pravih argumenata. sve lose ljude treba kaznit a ima ih po cijeloj bih, pa da su mi iz oko ispali. ovo sto se desilo u zenici nema nista sa zenicom niti sa 95% normalnog stanovnistva zenice. ovaj slucaj je isti kao da neki trenbinjac prebije trebinjca ili da banovicanin prebije ubije banovicana, ili da se neka djeca "kolju" po ulicama sarajeva.....nije to to! primitivaca ima svugdje i treba gledat da se istrijebe! ovi momci u zenici sto su radili te lose stvari smetaju i meni i svima nama. niko nikog ne brani. ali tim momcima nemozes izac u susrat sam kao niti protiv bilo kakvih manijaka po cijeloj bih. u zenici (sto se tice robijasa) trenutno nema niti jednog vodje koji ce to sve kontrolisat. znaci imas 95% posto civilizovanih robijasa koji nisu organizovani i imas tih 5% posto sto prave belaj a niko im nemoze nista. stop primitizmu!

ps: samo da ispravim 2 stvari sto sam predhodno procitao. nije bitno ko je napisao itd...........
1. stanovnik zenice nije ZENICAK vec ZENICANIN
2. neko je spomeno sto robijasi (citaj pravi robijasi) nisu isli u beograd da brane bih kad smo igrali protiv srbije. ja mislim da se dobro zna ko je branio lice bih i ko se udarao dole sa srbadijom kod ograde. informisite se gospodine.

Ja sam spomenuo to pod brojem 2. Evo ti citav post opet:Svaka ti cast Sindrom respekt.gif Ja sam cuo da su provocirali i BHF i Komsica. Zakon o sportu treba provesti. Ti sto su to uradili oni da su neki huligani otisli bi na onu utakmicu u Beograd pa se tamo kacili, a nebi napadali covjeka koji je dosao da navija za svoju zemlju. Gdje su bili kad su BHF isli u Beograd, klosari najobicniji, sto nisu obukli Celikove dresove pa otisli na neko gostovanje od reprezentacije. Stoka primitivna i maloumna, ako vec hocete da izgledate cool i huligani, pogledajte utakmicu od Engleske reprezentacije pa cete vidjeti da nema dresova od Arsenala, Mancestera itd, samo Engleski dresovi. PAPCI, niste ni H od huligana. Ne treba vam dati ni nasu ligu da gledate, kamoli utakmice od reprezentacije
I taj moj post se odnosi na sve koji dodju na utakmicu BIH u Celikovim dresovima i jos napadaju navijace koji nose obiljezja BIH, zvizde igracima reprezentacije samo zato sto su iz Sarajeva ili Zelje, pjevaju Celikove pjesme umjesto da se udruze sa ostalima, dizu tri prsta i sav ostali primitivizam ispoljavaju. Meni je pravo drago bilo kad su rekli da ce izgraditi centar za repku u Zenici zato sto je stadion pravo fudbalski i treba ta podrska reprezentaciji, sad se nadam da ce usporiti sa gradnjom dok vi Robijasi ne rijesite neke stvari izmedju sebe prvo. Neko kaze to je samo 5% Robijasa sto to radi, pa jeli ostali 95% to opravdava sutnjom. Da li ostali 95% obuku BIH dres i sal na utakmicu ili obuku Celikov dres? Da li samo 5% zvizdi Skori dok igra za repku? BIH REPREZENTACIJI NE TREBA VASA PODRSKA PRIJE, ZA VRIJEME, I POSLIJE UTAKMICE U CELIKOVIM DRESOVIMA, PJESMAMA O CELIKU, NAPADANJE IGRACA I NAVIJACA BIH REPREZENTACIJE. Eh sad ako si ti u onih 95% potrudi se da to objasnis onim PAPCIMA I PRIMITIVCIMA koji su u 5%.
P.S Nista protiv Celika, cak mi je i simpatican tim, ali kad igra BIH ne igra Celik!
Rob_ZE
ma eto vam reprezentacija nek igraju bilo gdje ba sta ste se okomili na Zenicu vise , ###### vas zakon vas ######, sta prosipate suplju ovdje vise, pogledajte klip frke, pa cete cut kako frajer fino psuje zenicku mater nekom, jel' on to znao da ga je neko iz Zenice napao?? Hajde ba i mi dobijamo batina uvijek po sarajevu zbog reprezentacije pa niko ne kuka, da ovaj covjek nije izudaran ovoliko, da je dobio 2-3 samara nebi nista pricali, jer se dobro sjecam prve frke sa bhf , mozda 2-3 komentara i to je to, a sad 15 stranica se ispisa zenicani ovo zenicani ono, Zenica srce srbije itd... A juce pola foruma navija za Siroki da mlatne Celik, kako bi to bila Bozija pravda neka... Eh pa drago mi je sto ima Boga! respekt.gif
Robijas
CITAT(Rob_ZE @ 30.03.2008., 10:47) [snapback]147828[/snapback]
ma eto vam reprezentacija nek igraju bilo gdje ba sta ste se okomili na Zenicu vise , ###### vas zakon vas ######, sta prosipate suplju ovdje vise, pogledajte klip frke, pa cete cut kako frajer fino psuje zenicku mater nekom, jel' on to znao da ga je neko iz Zenice napao?? Hajde ba i mi dobijamo batina uvijek po sarajevu zbog reprezentacije pa niko ne kuka, da ovaj covjek nije izudaran ovoliko, da je dobio 2-3 samara nebi nista pricali, jer se dobro sjecam prve frke sa bhf , mozda 2-3 komentara i to je to, a sad 15 stranica se ispisa zenicani ovo zenicani ono, Zenica srce srbije itd... A juce pola foruma navija za Siroki da mlatne Celik, kako bi to bila Bozija pravda neka... Eh pa drago mi je sto ima Boga! respekt.gif

nazdravimo.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
majstor22
Ja neznam da li je uoste vis potrebno voditi disukusiju o celiku, repki i zenici... DA smo pravai narod, ili da imamo pravi Savez, hop kazna da repka vis neigrau Zenici najmanje 5godina, i eto... Boli me briga, jeli to Zenicanin ili neki ######, na sta se sad svi izvlace... A uostalom, to nije uradio jedan momak, vec grupanjih, a nemoze mi niko reci da u toj grupi nije bilo pravi zenicana, tako da ako ste toliko kulturni, mogao je bar jedan stati i reci, halo, pa daj pustimo covjeka na miru, ni kriv ni duzan... ( joj jes mi to dize nerve... Cuj ko smo mi smo--- ###### obicna... Fuj gadi mi se...)

JOs jednom, desilo ze u Zenoci, bili su navijaci Celika... Treba li jos ista drugo reci... Nigdje na svijetu se nekaznjava jedan navijac, vec svi, talko sto dobiju zabranu, pa nek onda tokom te zabrane razmisle malo, i sami svoje navijacke redove malo poprave, to nije briga Saveza, ili ostalih navijaca...

"...nema nista sa zenicom niti sa 95% normalnog stanovnistva zenice..."

NA ovu recenicu bi ti mogao navesti mali milion izjava i svjedoka izbjeglica koji su bili u Zenici, i koji ce ti potvrditi kako su se to Zenicani odnosili prema izbjeglicama tokom rata (cast iuzuzetcima), ali to nije tema ovdje...
bosniak
Treba u mojoj KRAJNI da se tekme igraju, sjetite se kako je bilo dobro košarkaškoj repci BiH u Cazinu.
Stadion Pod Boricima u Bihaću prima oko 12.000 to je skoro kao Bilino Polje, sam treba reflektore uraditi.
Mi smo se u krajni pokazali u ratu tako da bi bilo extra za repku.
Pod Borićima
ZIJANCER_SA
CITAT(bosniak @ 30.03.2008., 12:07) [snapback]147833[/snapback]
Treba u mojoj KRAJNI da se tekme igraju, sjetite se kako je bilo dobro košarkaškoj repci BiH u Cazinu.
Stadion Pod Boricima u Bihaću prima oko 12.000 to je skoro kao Bilino Polje, sam treba reflektore uraditi.
Mi smo se u krajni pokazali u ratu tako da bi bilo extra za repku.
Pod Borićima

To si upravu jarane 1000000%, da bogdo imate jedan stadion koji ispunjava uslove za medjunarodne utakmice najbolje bi bilo igrati tamo, jer nigdje vise nije Repka dobrodosla kao u Krajini, to se vidjelo na primjeru Kosarkaske Repke u Cazinu prosle godine zbog cega su odabrali da ponovo igraju u Cazinu slijedeci ciklus kvalifikacija. Mislim da se taj patrijotski naboj i sve ostalo sto ide uz to trenutno najvise ispoljava u krajini i ja im na tome skidam kapu, svaka cast Krajinooooo!!
Ventola
Adidas> Ovaj je forum moj koliko i tvoj i to mi daje za pravo da ti kazem da ne laprdas jer fakat si poceo da baratas sa stvarima o kojima nemas blage veze..

Sto se Bilinog polja tice, Zenice i Robijasa, tu vise nije problem pojedinaca nego cijele sredine, svi su im krivi za nesto sto su sami sebi uradili. U Zenici, bas kao i Sarajevu, vlada zakon jacega, velicina bicepsa je puno vaznija od velicine mozga sto se odrazava na taj nacin da onaj ko ima malo vise mozga i puno vise zlobe, moze manipulisati sa ogromnom masom nezadovoljnih misicavih tarzana samo sto je Sarajevo ogroman grad u poredjenju sa Zenicom tako da ti tarzani nisu toliko upadljivi kao sto su u Zenici.

Stanje medju Robijasima je ocajno, nemaju glave nemaju repa, eto i juce je na jugu Bilinog polja doslo do tuce izmedju njih. Ovo nije prvi put, prije par godina je nozem izboden jedan momak kojeg je "brat navijac" izbo u Modrici.

Neko kaze da je BHF napadnut jer je Legija dobila batina u Madjarskoj. U Madjarskoj su meta napada bili BHComandosi, grupica lopova, bivsih clanova BHF-a koja je ekonomski ostetila BHF i koja je otvoreno stala na stranu NS-a u ratu sa savezom.

Da se razumijemo, BHF je napadan u Zenici i prije cetiri godine, samo sto je tada bio izgovor da su BHF "pitari" obuceni u dukserice BHF-a. Poslije je BHF optuzivan da su finansirali bakljadu Hordi zla, pa da su na forumu BHF-a pisali kako mrze Zenicu, pa.. I tako godinama se trazi razlog da se opravda ovo sto se desilo prije neki dan. Sad se prica kako je neko iz BHF-a skinuo nekome sal Celika i da su zato napadnuti. Jasta, iz mraka iskacu nindze naoruzane flasama i kamenjem, sve za odbranu jednog sala koji je pao par trenutaka prije. .

Drugim rijecima, Mirza Kapetanovic je zrtva necije frustracije, nekoga ko se bori za odbranu necega sto uopste nije upitno, BHF nikad nije dolazio u Zenicu da je "otme" Robijasima. Zenica je grad Zenicana ali repka je vlasnistvo svih nas, i Zenicana i Sarajlija i Kozarcana pa i dijasporaca.

feyo
Ja mislim da bi trebo par utakmica odigrati u drugim gradovima,tako da se potrude organizatori u zenici u buduce
koje navijacke grupe ili pojedinca da puste u stadijon, u drugi zemljama za takve stvari dobivase stalna zabrana u stadijon.
A sto se mene tice nek igraju i na Stadion Pod Boricima u Bihaću pred 5000 samo da bude sve uredu,a siguran sam da ce
sve proci u naj boljem redu jer mi Krajisnici smo poznati po kulturnom ponasanjem.
senoo
CITAT(goliath @ 30.03.2008., 14:35) [snapback]147850[/snapback]
Poznati po kulturnom ponasanjem?

Stvarno se covjek moze svacega nacitati ovdje!! Najvise me nerviraju komentari tipa--> to su bili pojedinci,narkomani,######aci itd!! Ljudi moji prebijen je covjek koji nije uopste clan BHF-a!! Prebili su ga jer su dozivjeli poraz u sopstvenom gradu kada su se razbjezali ispred stadiona.
Zasto se niko od Robijasa nije oficijelno oglasio na sve ovo??? Mislim ako cute onda podrzavaju ovaj napad na covjeka kojem je 43 godine!!

Dizanje tri prsta BHF-u pred dolazak u Zenicu i uzvikivanje Kosovo je Srbija sve govori. Komotno mozemo u Banja Luci igrati. isto ga dodje!!

A ako zelite da pogledate video tih hrabrih Robijasa evo vam link tu mozete vidjeti kako u bjeze u SVOM GRADU kako to oni lijepo kazu!!

Uzivatje......

http://uk.youtube.com/watch?v=eGYBK17AVTg

P.S. Razne forume su prelili svojim komentarima jer su hvalili sami sebe kako su covjeka prebili. Na ovom Videu mozete da vidite kako su hrabri......
abab
CITAT(bhf_finland @ 30.03.2008., 11:54) [snapback]147838[/snapback]
Halo majstore, sta ti to lupetas??? Pod Boricima 12.000??? To poredis sa Bilinim Poljem...e svasta ces cuti...

Taj "stadion" u Bihacu prima 5.000, nad se nagura nekako i 6.000 ljudi, a usput ne ispunjava nikakve uslove za igranje medjunarodnih ustakmica...

Ja sam cuo da ce se stadion Pod Boricima prosiriti ovo ljeto i iducu sezonu tako da bi repka komotno mogla tamo igrati. Mislim da je to Bihac zasluzio. Previse je ta regija dala ovoj drzavi, a uvijek je bila 'siroce'. Drzava se treba nekako oduziti bihacu.
bosniak
CITAT(bhf_finland @ 30.03.2008., 11:54) [snapback]147838[/snapback]
Halo majstore, sta ti to lupetas??? Pod Boricima 12.000??? To poredis sa Bilinim Poljem...e svasta ces cuti...

Taj "stadion" u Bihacu prima 5.000, nad se nagura nekako i 6.000 ljudi, a usput ne ispunjava nikakve uslove za igranje medjunarodnih ustakmica...

Evo ti link pa vidi koliko prima stadion, čak sam ja pogriješio nije 12.000 nego 16.000.

Internet je čudo, jer sve može da dokumentuješ linkovima i sličnim stvarima.POGLEDAJ OVDJE!
bandit
CITAT(Robijas @ 29.03.2008., 20:05) [snapback]147695[/snapback]

za Vrijeme Rata su se doslelio veliki broj Ljaksofona, koji su tada prvi put vidjeli Semafor!!!!

Dobojlije, kotorvarosani i kozarcani 'ljaksofoni' koji nisu nikad vidjeli semafor a docepali se 'grada' i nikako da popuste ..... lolcina.gif
bosniak
Pošto ste osuli paljbu na zeničene evo slika gdje se vide 3 zeničana u grotlu marakane.
Zeničani bodre svoju zemlju.
I još jedna.
Miki
CITAT(bosniak @ 30.03.2008., 15:33) [snapback]147878[/snapback]
Pošto ste osuli paljbu na zeničene evo slika gdje se vide 3 zeničana u grotlu marakane.
Zeničani bodre svoju zemlju.
I još jedna.

Sve su navijacke skupine zajedno stojale i disale kao jedan na Marakani. Kakve to veze sa ovim sto desilo?
SuperUstipak
evo sad nesto razmisljam... svi vi koji pljujete sad zenicu, robijase, i sve zenicane su isto tako razmisljali oduvjek.. nije vam trebao Mirzet Kapetanovic da formirate argument.... vasa mrznja prema zenici je vise nego smijesna.
da posjetim, ja sam bio za neku kaznu robijasa zbog slucaja Kapetanovic, i jos uvjek stojim iza toga. Medjutim sad svi pretjerujete. Sad odjednom Zenica je gora od Banja Luke, navijate za Siroki protiv Celik, itd itd.. bruka.
nego, nesto kontam..
gdje ste svi bili kad su zeljini navijaci bacili bombu na djecije igraliste? *ebem vam i sarajevo i vasu kulturu, ako ce mo vec tako.. ako ce mo biti fer, zamislite koji kaznu onda manijaci i ostale sarajlije bi zaradili. Zbog takvog nenormalnog cina, nemoze se reci da su sve sarajlije ###### huligani, teroristi, sta ti ja znam.. ali da je zenica u pitanju, pa zapalili bi je dosad.
tako da ste vise nego smjesni, pogotovi vi sarajlije, koji jedva cekaju da neko prdne u zenici da bi vi imali pravo otvoriti usta.
bolje vam je razmisliti zasto vas nema na tribinama, ugledaj te se na robijase i kako se bodri voljena ekipa.. mogu vam lekciju navijanja ocitat.
ponavljam, ja niposto ne podrzavam huliganizam i napdanje drugih navijaca, ili jos gore, napadanje covjeka kao sto je Mirzet Kapetanovic, ali ova paljba na zenicu je vise nego smjesna.
svi ste vi ostali skroz nevini jelde? nije ni bitno, znate dobro da i prije i poslje srijede, nimalo se vase misljenje o zenici i zenicanima nije promjenilo.
zele_33
Pokazi ovu sliku nekom strancu i reci mu da je igrala repka,
svi ce te pitati koja je to drzava celik .
Kada ce mo se opametiti pa poceti navijati u opremi nase repke ,
a ne sa klupskom opremom???
SuperUstipak
CITAT(Miki @ 30.03.2008., 11:19) [snapback]147882[/snapback]
Sve su navijacke skupine zajedno stojale i disale kao jedan na Marakani. Kakve to veze sa ovim sto desilo?

ima veze jer se prica da su robijasli neprijatelji bosne i hercegovine
bosniak
CITAT(Miki @ 30.03.2008., 16:19) [snapback]147882[/snapback]

Pa pravite ovdje od Robijaša najveće dušmane Bosne i Bošnjaka.
Moje je mišljenje da je veoma ružno generalizirati stvari na taj način kao što se ovdje radi, to što je uradila grupa
huligana nije ogledalo Zenice i ljudi koji žive u njoj.
Miki
CITAT(bosniak @ 30.03.2008., 16:34) [snapback]147890[/snapback]
Pa pravite ovdje od Robijaša najveće dušmane Bosne i Bošnjaka.
Moje je mišljenje da je veoma ružno generalizirati stvari na taj način kao što se ovdje radi, to što je uradila grupa
huligana nije ogledalo Zenice i ljudi koji žive u njoj.

Naravno, potpuno se slazem. Ja licno ne gledam zenicane na drugi nacin zbog ovoga, jer u svakom gradu postoji jedna mraka koja prlja izgled jednog grada. Ali samo zenicani mogu ovaj "svoj" problem rijesiti jer ce repka i gradjani ove drzave i sutra opet doci u Zenicu.

Isto tako je ovdje isto dosta ljudi koji na jedan indirektan nacin opravdavaju ovaj i ovakve zlocine, nije bitno kojoj navijackoj skupini pripadaju. Danas u Zenici, sutra u Sarajevu, prekosutra u Tuzli, se ovo ísto moze desiti a i desilo se dosta puta. Moja poenta je da se svi bar jednom udruzimo i pokusamo bar na repkinim tekmama stojati jedni pokraj drugih, nebitno ko ti je babo, majka, dedo, za koga navijas, koga volis ili ne volis itd. A navijati za NASU repku a ne za klub. Na Marakani smo "ratovali" zajedno, pa sto moramo cekati jod jednu Marakanu da se pokaze da postoji neka tolerancija medju ljudima odnosno navijackim grupama.
Robijas
CITAT(SuperUstipak @ 30.03.2008., 17:21) [snapback]147883[/snapback]
evo sad nesto razmisljam... svi vi koji pljujete sad zenicu, robijase, i sve zenicane su isto tako razmisljali oduvjek.. nije vam trebao Mirzet Kapetanovic da formirate argument.... vasa mrznja prema zenici je vise nego smijesna.
da posjetim, ja sam bio za neku kaznu robijasa zbog slucaja Kapetanovic, i jos uvjek stojim iza toga. Medjutim sad svi pretjerujete. Sad odjednom Zenica je gora od Banja Luke, navijate za Siroki protiv Celik, itd itd.. bruka.
nego, nesto kontam..
gdje ste svi bili kad su zeljini navijaci bacili bombu na djecije igraliste? *ebem vam i sarajevo i vasu kulturu, ako ce mo vec tako.. ako ce mo biti fer, zamislite koji kaznu onda manijaci i ostale sarajlije bi zaradili. Zbog takvog nenormalnog cina, nemoze se reci da su sve sarajlije ###### huligani, teroristi, sta ti ja znam.. ali da je zenica u pitanju, pa zapalili bi je dosad.
tako da ste vise nego smjesni, pogotovi vi sarajlije, koji jedva cekaju da neko prdne u zenici da bi vi imali pravo otvoriti usta.
bolje vam je razmisliti zasto vas nema na tribinama, ugledaj te se na robijase i kako se bodri voljena ekipa.. mogu vam lekciju navijanja ocitat.
ponavljam, ja niposto ne podrzavam huliganizam i napdanje drugih navijaca, ili jos gore, napadanje covjeka kao sto je Mirzet Kapetanovic, ali ova paljba na zenicu je vise nego smjesna.
svi ste vi ostali skroz nevini jelde? nije ni bitno, znate dobro da i prije i poslje srijede, nimalo se vase misljenje o zenici i zenicanima nije promjenilo.

eto neko je skontao poentu!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

a naj gore je tada bilo da je zeljo igrao protiv zepca, i oni u zenici baili granatu!!!!
kodrinjo25
Ja licno nisam ni protiv Zenice ni protiv Sarajeva,inace sam ljubimac Zelje takodje nasih svih klubova. Kad kazem nasih klubova sporazumjeva se onih klubova sto svi smatraju da je Bosna i Hercegovina jedina zemlja, i da druga ne postoji. Al ono sta ste napravili jednom nasem covjeku, covjeku koji je dosao da podrzi tu istu nasu Bosnu i Hercegovinu i da dokaze da Bosna i Hercegovina postoji i da ce postojat dok je sve i jednog Bosanca, ma bilo da se oni gdje nalazili.
Za tako licno nesto kod mene nema opravdanja. Te iste bi ja uklonio kilometrima od bilo kojeg stadiona, ma bilo ko da su........SRAMOTA.........
Istok
Super Ustipak, smijesno je petljati sukobe vezane za klupski fudbal sa ovim sto se desilo ovom momku iz Kozarca. Moze se ovdje naglabati i opravdavati do sutra ali opravdanja nema. Ako cemo petljati i klupski fudbal, onda treba reci da su se samo u Zenici spominjale Markale, dizala tri prsta itd.itd. Ovo konto one price da su antibosanci......cinjenica je da se takve stvari nigdje drugo nisu desavale. To ne mogu Robijasi opovrgnuti koliko god pjenili po ovom ili bilo kojem drugom forumu.

Mozemo mi zazmiriti pred takvim stvarima, ali od toga bolje biti nece.

CITAT

Pogotovo je ovo shuplja od strane @superustipka, ali eto, najlakse se vaditi na Sarajlije, mada su ovdje Sarajlije namanje ucestvovale u diskusiji vezano za desavanja u Zenici. Ispade sad Sarajlije samo cekaju nekakvo ###### iz Zenice da bi kritikovali...smijesno.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.