Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
Aldin
vr 23/11/07 - De WK-loting zou al bij al nog kunnen meevallen voor de Rode Duivels: ze zitten nog net in de derde pot. Zondag wordt er om 17u geloot.

-> Vjesti iz Belgije: Petak 23/11/07 - U nedelju izvlacenje u 17sati, Belgija taman ostala u 3cem sesiru.
(Bosna je u 4'tom sesiru a ne u 3cem ko sto neki ljudi misle.)
HAJMO VATRU PALITI U BELGII :D ko sto smo palili za SP'06!!!!

POT 1: Italië, Spanje, Duitsland, Tsjechië, Frankrijk, Portugal, Nederland, Kroatië, Griekenland

POT 2: Engeland, Roemenië, Schotland, Turkije, Bulgarije, Rusland, Polen, Zweden, Israël

POT 3: Noorwegen, Oekraïne, Servië, Denemarken, Noord-Ierland, Ierland, Finland, Zwitserland, België

POT 4: Slovakije, Bosnië-Herzegovina, Hongarije, Moldavië, Wales, Macedonië, Wit-Rusland, Litouwen, Cyprus

POT 5: Georgië, Albanië, Slovenië, Letland, IJsland, Armenië, Oostenrijk, Kazachstan, Azerbeidzjan

POT 6: Liechtenstein, Estland, Malta, Luxemburg, Montenegro, Andorra, Faerøer, San Marino
damir_ba
ma nista ako se nista ne promijeni u savezu ma dzaba nam je da smo sami u grupi
mi nebi uspeli samo promjene mogu nas odvuci na SP
Alen765
Ah hvala bogu sto smo u 4 I AKO smo, jer nebi licito volio biti u grupi sa Srbadijom! Sad savez da se promjeni malo, AHMED OUT, MUZUROVIC OUT mislim da ce biti dobro, al ipak vidjecemo kako ce i sta ce se desiti do Japana kad igramo Prijateljsku...
ermin-jaran
Selekcioner Portugalije Filippe Scolari odbio engleze jer je pod ugovorom do 2008 sa portosima...izvor sports.fr
Alen765
Haus Grupa kad bi bila nekim slucajem

1.BOSNA I HERCEGOVINA
2.SRBIJA
3.CRNA GORA
4.HRVATSKA
5.ALBANIJA
6.SLOVENIJA
7.TURSKA

----------------------------------------------------
A OVO JE TAJ 4 SESIR UKOLIKO BUDE IZVUCEN!

1.BOSNA I HERCEGOVINA
2.SLOVACKA
3.MADZARSKA
4.MOLDAVIJA
5.VELS
6.MAKEDONIJA
7.BJELORUSIJA
8.LITVANIJA
9.KIPAR
bennymadzida_2
POT 1: Italië, Spanje, Duitsland, Tsjechië, Frankrijk, Portugal, Nederland, Kroatië, Griekenland

POT 2: Engeland, Roemenië, Schotland, Turkije, Bulgarije, Rusland, Polen, Zweden, Israël

POT 3: Noorwegen, Oekraïne, Servië, Denemarken, Noord-Ierland, Ierland, Finland, Zwitserland, België

POT 4: Slovakije, Bosnië-Herzegovina, Hongarije, Moldavië, Wales, Macedonië, Wit-Rusland, Litouwen, Cyprus

POT 5: Georgië, Albanië, Slovenië, Letland, IJsland, Armenië, Oostenrijk, Kazachstan, Azerbeidzjan

POT 6: Liechtenstein, Estland, Malta, Luxemburg, Montenegro, Andorra, Faerøer, San Marino

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja se nadam ovoj grupi.

1 Grcka
2 Engleska
3 Sjeverna Irska
4 BiH
5 Azerbeidzjan
6 San Marino

A moze i ova

1 grcka
2 Izrael
3 Sjeverna Irska
4 BiH
5 Slovenija
6 Malta

A moze nas zadesiti ova

1 Italija
2 Engelska
3 Danska
4 BiH
5 Austrija
6 Crna Gora

Ipak ona prva i druga grupa volio bi da dobijemo lahka jeste...

Ako se vrate u tim, Hasagic, Bajramovic, Spahic, Papac, Salihamidzic, Grlic, uz ove igrace Misimovic, Salihovic, Pjanic, Ibisevic, Ibricic, Nadarevic, Rahimic, Muslimovic, Dzeko, Maletic, braca iz Mainca i onaj Subotic, pa jos neke igrace pogledati ako se savez promjeni... s ovim timom bi mozda imali sanse neke za SP 2010... Ako ode Pasalic, Usanovoc i Muzur... Za selektora bi volio Bazdarevic ili Hadzibegica...!
efteling
Sve su grupe kako ih god formirali nama iste tezine samo s jednom cinjenicom, mislim da bi nam bolje bilo ako se mogne bez komsija u grupi jer se onda previse politizira a manje igra fudbal, ostale ekipe sve su za nas iste, kad nam bude funkcionisao savez i oko njega nosimo se mi sa ovim jakim vrlo dobro, probleme mi sami sebi napravimo sa onim iz 4 i 5 sesira jer se pocnemo k*****i.Niko si i nista dok ne dokazes na terenu ,a ne po novinama i kojekakvim listama,to se najbolje pokazalo u proteklim kvalifikacijama.
junkie
Dabogda nas zapale samo tzv. istočne reprezentacije, jer protiv njih nemamo nikakvih šansi, bila to Moldavija ili Češka.

Dakle, ovako...

Pot 1: Czech Republic
Pot 2: Russia
Pot 3: Ukraine
Pot 4: Bosnia-Herzegovina
Pot 5: Kazakhstan
Pot 6: Estonia

...barem bi dotakli dno dna, a kriminalci iz Saveza, korumpirani novinari i igrači-ulizice (Misimović, Berberović...) bi se razbježali k'o miševi. eusa_think.gif
efteling
CITAT(junkie @ 24.11.2007., 12:29) [snapback]132148[/snapback]
Dabogda nas zapale samo tzv. istočne reprezentacije, jer protiv njih nemamo nikakvih šansi, bila to Moldavija ili Češka.

Dakle, ovako...

Pot 1: Czech Republic
Pot 2: Russia
Pot 3: Ukraine
Pot 4: Bosnia-Herzegovina
Pot 5: Kazakhstan
Pot 6: Estonia

...barem bi dotakli dno dna, a kriminalci iz Saveza, korumpirani novinari i igrači-ulizice (Misimović, Berberović...) bi se razbježali k'o miševi. eusa_think.gif

Ih bas nismo dotakli dno...jes doduse imaju jos 5 i 6 grupa, al od tih repki ionako gubimo...
junkie
CITAT
BH delegacija u Durbanu

Ahmed Pašalić ići će na žrijeb u Južnoafričkom gradu, Durbanu, za kvalifikacije Svjetskog Prvenstva 2010. Tako će u Durban krenuti Munib Ušanović, Velid Imamović, Ahmed Pašalić i Fuad Muzurović. Predsjednik N/FS BiH, Iljo Dominković, neće ići na žrijeb, zbog smrtnog slučaja u porodici.

Samo da kažem da će iz Nogometnog saveza Hrvatske ići glavni tajnik HNS-a (slična funkcija kao generalni sekretar u "našem" Nogometnom savezu), Zorislav Srebnić, i drugi pomoćnik selektora, Aljoša Asanović.

To još jednom pokazuje koliki amaterizam i kriminal vlada u "našem" Savezu, tj. dokazuje da će naši mafijaši izblamirati našu zemlju pred cijelim svijetom sa svojom ogromnom delegacijom, koja će ići da sklapa dogovore slične onima što Pašalić sklapa po Iranu, Kataru....
legionar
nada umire zadnja ali kako stvari stoje umire BH futbal...

žalostno je to da toliko ljudi žele vidjet ponos Bosne u svjetu sa igračima koji znaju igrat dobar futbal jedino što fali je profesionalno rukovodstvo reprezentacije...

Stvarno smo prljav narod...
Sedin
kako se izrael ugura u taj drugi sesir narode?? eusa_eh.gif
ZIJANCER_SA
CITAT(Sedin @ 24.11.2007., 18:39) [snapback]132184[/snapback]
kako se izrael ugura u taj drugi sesir narode?? eusa_eh.gif

Lijepo jarane ljudi osvojili 24 boda u svojoj grupi cak 1 vise od Engleske a jedan manje od Rusije koja je ucesnik Evropskog Prvenstva!
junkie
CITAT(BH Fan @ 24.11.2007., 16:30) [snapback]132170[/snapback]
Imal gdje sutra da se na internetu pogleda uzivo to izvlacenje ?

Najvjerovatnije da će biti na web stranici FIFA-e, dok od domaćih programa prenosit će BHT 1 i OBN.
ermin-jaran
U koliko sahata je izvlacenje????
Sedin
ARD pise da je pocetak 16:00 sati
VelezFC
CITAT(junkie @ 24.11.2007., 12:50) [snapback]132150[/snapback]
BH delegacija u Durbanu

Ahmed Pašalić ići će na žrijeb u Južnoafričkom gradu, Durbanu, za kvalifikacije Svjetskog Prvenstva 2010. Tako će u Durban krenuti Munib Ušanović, Velid Imamović, Ahmed Pašalić i Fuad Muzurović. Predsjednik N/FS BiH, Iljo Dominković, neće ići na žrijeb, zbog smrtnog slučaja u porodici.

da ih hoce oni bushmeni kidnapovati i ostaviti negdje u pustinji eusa_pray.gif
cile
CITAT(Sedin @ 24.11.2007., 19:56) [snapback]132192[/snapback]
ARD pise da je pocetak 16:00 sati

Samo da znate da je izvlacenje EVROPSKIH GRUPA u tacno 17:06 po bosanskom vremenu. Evropske grupe izvlace Marcel Desailly i Abedi Pele. Izvlacenje pocinje ranije sa Azijom, pa Centralnom Amerikom, onda slijedi Evropa i na kraju Afrika.
VelezFC
CITAT(popokatepetl @ 24.11.2007., 20:27) [snapback]132197[/snapback]
Nek ih kidnapuju i pojedu-ako ih ostave u pustinji nesrece ce se vratiti kuci pijeske icon_mrgreen.gif

sta ti je, ne jedu ni kanibali svakakva.... mislim da je rijec koju sam ovdje htio napisati cenzurisana icon_twisted.gif icon_mrgreen.gif
majstor22
njemacka (dosta nasih navijaca)
turska (cak i amaterskom ekipom ih pobijedimo)
belgija (lagahan protivnik, dosta navijaca)
mi
slovenija ( da ih nakantamo) ili austrija (zbog gostovanja a i da ih nakantamo)
san marino (da napunimo stadion icon_smile.gif , ovaj put sa boljom atmosferom)

Ovo u zagradama naravno sve samo ako bi igrali pravi igraci i bila prava repka...
K_nine
izvlacenje pocinje u finskoj 18.00, znaci u BiH 17.00
Anel_K
25. novembar: Dan drzavnosti BiH - mozda nam ovaj dan sreću donese na izvlacenju! eusa_think.gif
pokvarenisir
CITAT(Ventola @ 22.11.2007., 06:37) [snapback]131925[/snapback]
Tako razmislja pravi navijac svoje zemlje... eusa_wall.gif Udri se beckhame...
Ti ces nam pricati o povezanosti?? Gledaj kako da se povezes sa stvarnoscu pa onda nesto pricaj..

nismo svi ko ventola da gledamo utakmicu sa napetoscu hocemo li uci u treci sesir ili necemo eusa_wall.gif

ebem ti reprezentaciju kad smo spali na to

prije pocetka kvalifikacija govorilo smo kako ce mo osvojit grupu, pa onda mozda drugo mjesto kad smo popili 4 od grka...daj ba ti mi naso o stvarnoscu pricati
Erne

Najbolje bi za nas bilo ovo:
1.Italija/Njemacka
2.Turska/Svedska
3.Norveska/Danska
4.BiH
5.Slovenija(samo njih GARANTOVANO mozemo dobiti obje tekme)
6.Crna Gora

U OVAKVOJ grupi i sa povratkom"pobunjenika2MOZEMO na SP ako Bog da sigurno!
BrcanskaMalta
pasalic nece ici na izvlacenje; odgodio je odlazak... tako da ce ici samo usanovic, muzurovic i imamovic.

izvor avaz.
eniz
Kakve veze ima koga god da dobijemo,a s obzirom na posljednje rezultate smo ionako klasicni autsajderi u grupi u kojoj se samo prvi u grupi kvalifikuje dok drugo mjesto donosi tek baraz a tamo te opet ceka neka reprezentacija koja je opet vjerovatno jaca od nas.Zato realno bez obzira koga izvucemo sa ovim sto bojkotuju ili ne sa novim savezom i novim ljudima ili bez njih mislim da mi trenutno nemamo potrebni kvalitet za plasman na neko veliko takmicenje!!
Jedino sto se nadam je da u ovome gore napisanom grijesim!!!
junkie
CITAT(VelezFC @ 24.11.2007., 20:07) [snapback]132193[/snapback]
da ih hoce oni bushmeni kidnapovati i ostaviti negdje u pustinji eusa_pray.gif

Mojne Bušmane dirati, oni su u Angoli. Ja bih više volio da ih napadnu Zulu, Xhoza, Seshoto i Hotentoti.

P.S. Evo, našao sam nešto o tim plemenima na WikiPedii, pa da se svi pomalo educiramo. icon_biggrin.gif
imas_sta_para_jarane
Od kakvog su materijala ljudi iz NFSBiH, sumnjam da bi ih i hijene zeljele pojesti. Mozda kanalizacijski pacovi, oni valjda jedu i svoju vrstu kad im bas zagusti
bolic
kako god pogledam sve ove ekipe iz prva dva sesira su protiv nas veliki favoriti jos kad se pogleda da i u ostalim sisirima ima nezgodinh ekipa koje bi nam mogle otkinut koji bod ala moldavija i tako to kako god pogledas propustamo i ovo sp ali bih samo volio da smo npr u grupi sa hrvatima srbima slovencima crnom gorom i albanijom pa da se koljemo da je zanimljivo ionako i ovo SP propustamo :D

p.s ahmede ako odes dabogda te ovi ratnici plemena zulu svezali na kolac i lagano okretali na indijanskoj vatri dok ne dobijes onu finu boju i smek pa da se citavo pleme sa tobom pogosti

p.s.s a ako muniba uhvate on moze doci kao bure za alkohol
ADO21
hocel biti kakvi promjena u savezu
Barbarez:10
valjala bi ova grupa po mom misljenju (jer ce nam to valjda biti naj lahkse icon_smile.gif)

1. Spanija ili Portugal
2. Turska
3. Belgija
4. BiH
5. Austrija
6. Andora
bolic
CITAT(Batista @ 25.11.2007., 14:46) [snapback]132250[/snapback]
otvorite posebnu temu o africkim plemenima

sta si ti meni ufatio sa 15 postova palamudit da treba otvorit novu temu idi gledaj kecere eusa_wall.gif
BHF_Frankfurt

haha svaka cast jarane tako je eusa_clap.gif icon_mrgreen.gif
BHF_Frankfurt
CITAT(bhf_finland @ 25.11.2007., 11:56) [snapback]132232[/snapback]
Donio bi nam srecu kad bi se srusio aviona s "nasom" delegacijom iz Juzne Afrike! eusa_wall.gif

haha svaka cast jarane tako je eusa_clap.gif icon_mrgreen.gif
Sedin
BHT 1 koliko ja znam prenosi
bolic
Evo poceo je prenos na BHT1
bennymadzida_2
Holics TV Cannal prenosi izlvacenje iz Afrike. ARD na njemackom je jeziku. Morate imati sobcast canal je...27761
bolic
CITAT(SAMPION @ 25.11.2007., 16:09) [snapback]132271[/snapback]
Kazu,da se dnevno 50 ljudi ubije na africkim ulicama

dobro je ba koga to zanima da su ubili pasalica pa hajd a ne nakog iz australije icon_mrgreen.gif
asasova
najbolja bi bila grupa bez hrvatske i srbije u kvalifikacijama. prije cemo pobijediti englesku. icon_smile.gif
al
evo sad evrope...
ermin-jaran
Evo ga pocela Evropa....
dedakvebek01
armenija estonija....
bolic
puuuu armenija i estonija
BosnaLove
ma super armenija estonija sve kante dobro je ide dalje
BosnaLove
tooo evo belgije ima da ih razvalimo opet
bolic
belgijaaaaa
dedakvebek01
BELGIJA!!!!
bolic
bosna belgija armenija i estonija
BosnaLove
ma preljepa grupa do sada haha bice pakla bice pakla belgija ima da gori opet
bolic
TURSKAAAAA
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.