Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
ermin-jaran
CITAT(Nucho @ 04.03.2008., 00:07) [snapback]143105[/snapback]
Probajte traziti avionske karte za Alicante, mozda je jevtinije.
Taj grad nije toliko udaljen od Murcie.

Opcija Alicante je malo jeftinija od Murcie ,mislim da je opcija sa autom najeftinija npr. u mom slucaju 1650 km (kao do Bosne icon_biggrin.gif )
15-ak sati voznje dobro drustvo 4/5 u auto ,dobra cuga sve to za 150 EUR (put,karta,hapa,cuga...)neka minimala.....do 200 EUR sa hotelom
sad sve zavisi od kud idemo.....

Raja ako ima jos novih info samo nabacite...ja vec pravim ekipu
belho1980
Citam juce na BHF stranici BRACO SALIHAMIDŽIĆ- Životna ispovjest najveće BH. nogometne zvijezda i osto sam bez teksta.
Do juce sam uvjek stojo iza brace, pratio sam njega i njegovu karijeru od kako je zivio kao izbjeglica pa preko HSV Amatera do juce ali taj tip nema ni B od BOSANCA. On je zaboravio svoje!

[b]"-Supruga Esther je Španjolka, djeca su rođena u Njemačkoj, igraš u Italiji... Ugovor sa Juventusom imaš još tri godine. Jesi li možda razmišljao šta ćeš raditi i gdje ćeš živjeti kada okončaš karijeru?
[/b]
Nemam pojma, to mi je jedna od najvećih dilema koje imam u životu. Sada, kada sam osjetio kakav je život u Italiji, razmišljam da možda ostanemo i ovdje nakon što okončam karijeru. Vidjećemo, o tome ću ozbiljno razmišljati za godinu-dvije, ali mislim da ćemo živjeti negdje između Španije, Njemačke i Sjedinjenih Američkih Država. Obožavam Ameriku, tamo uglavnom odlazimo na godišnji odmor. Ako ostavimo po strani američku politiku posljednjih godina, onda je to vjerovatno najbolja zemlja za život. To je jedina država u kojojmožeš imati svoj mir, u kojoj nikoga nije briga ko si i kojim se poslom baviš. Što se tiče posla, znam da sigurno neću biti trener. Nema šanse, ovoga mi je života, putovanja i hotela, preko glave i ne vidim se u tom poslu.
Ja svoje odluke ne mijenjam: ne vraćam se u selekciju BiH!.........itd."

Spaniju je spomenuo, a bosnu zaboravio.
Takvi nama ne trebaju nek uzme odma spanjolsko, americko, ..... drzav. i neka nas i Bosnu zaboravi nek ide u neke 3.Zemlje i sretno zivi.

Meni je moja Bosna na PRVOM mjestu i u srcu i samo tu zemlju OBOZAVAM!!!!!!!!!!

StolacBarbarez
CITAT(belho1980 @ 04.03.2008., 11:10) [snapback]143128[/snapback]
Citam juce na BHF stranici BRACO SALIHAMIDŽIĆ- Životna ispovjest najveće BH. nogometne zvijezda i osto sam bez teksta.
Do juce sam uvjek stojo iza brace, pratio sam njega i njegovu karijeru od kako je zivio kao izbjeglica pa preko HSV Amatera do juce ali taj tip nema ni B od BOSANCA. On je zaboravio svoje!

[b]"-Supruga Esther je Španjolka, djeca su rođena u Njemačkoj, igraš u Italiji... Ugovor sa Juventusom imaš još tri godine. Jesi li možda razmišljao šta ćeš raditi i gdje ćeš živjeti kada okončaš karijeru?
[/b]
Nemam pojma, to mi je jedna od najvećih dilema koje imam u životu. Sada, kada sam osjetio kakav je život u Italiji, razmišljam da možda ostanemo i ovdje nakon što okončam karijeru. Vidjećemo, o tome ću ozbiljno razmišljati za godinu-dvije, ali mislim da ćemo živjeti negdje između Španije, Njemačke i Sjedinjenih Američkih Država. Obožavam Ameriku, tamo uglavnom odlazimo na godišnji odmor. Ako ostavimo po strani američku politiku posljednjih godina, onda je to vjerovatno najbolja zemlja za život. To je jedina država u kojojmožeš imati svoj mir, u kojoj nikoga nije briga ko si i kojim se poslom baviš. Što se tiče posla, znam da sigurno neću biti trener. Nema šanse, ovoga mi je života, putovanja i hotela, preko glave i ne vidim se u tom poslu.

Takvi nama ne trebaju nek uzme odma spanjolsko, americko, ..... drzav. i neka nas i Bosnu zaboravi nek ide u neke 3.Zemlje i sretno zivi.

ma vrati ce se braco.
skolarac
CITAT(StolacBarbarez @ 04.03.2008., 11:51) [snapback]143132[/snapback]
ma vrati ce se braco.

Ovo sad sto sam procitao mislim da i nezasluzuje mjesto u reprezentaciji (zaboravio je odakle je ) pitam se znali njegova buduca zena koja mu je vjera ? , ili se i to stidi priznat , uzasno.. Stvarno sam ga volio ali sad stvarno nezasluzuje , Barbarez , Bolic , Meho Kodro te ostali su za njega bog i batina ........ reziser.gif
K_nine
CITAT(belho1980 @ 04.03.2008., 12:10) [snapback]143128[/snapback]

[/b]

Mozda si ti zaboravio sta je on radio za BiH.... tumbleweed.gif
bosniak
Kada vidim da ima neki tekst u kojem se spominju ovi naši kvazi stručnjaci jednostavno ga ne čitam, a pogotovo kada vidim da se radi o "velikom patrioti" Hadžibegiću.Što se Hasana tiče negdje sam pročitao da ima Romsko porjeklo, a njima je svojstveno da se sele svaki čas pa onda ova izjava Hasana Salihamidžića opisuje tu njihovu prirodu.

Ima Bosna i Hercegovina velikih i iskrenih patriota kao što su Bolić, Konjić, Kodro i mnogi drugi tako da se ja ne sekiram puno.
imas_sta_para_jarane

Hajd' ne kaki iz te Njemacke. Braco redovno organizuje humanitarne akcije, npr: http://dzonlic.blogspot.com/2005/12/hasan-...djeiji-dom.html
a to gdje ce zivjeti to je njegova stvar.
Sto se sam ne vratis nego tu kakis o drugim ljudima, sram te i stid bilo. reziser.gif
Ventola
Koji idiotizam dovoditi u pitanje Bracinu nacionalnu savjest sa cinjenicom da mu je zena spanjolka i da zeli da zivi u Americi! Sta treba, da se nakon svega vrati u Jablanicu i da pokrene FK Turbinu sa mrtve tacke da bi bio patriota?

Nek zivi gdje hoce, nek radi sta hoce, to je najosnovnije ljudsko pravo koje postoji. Sa 19 je zaigrao za nas i kako god da je igrao, igrao je za BiH i amin!

coolin_ban
CITAT(bosniak @ 04.03.2008., 06:01) [snapback]143141[/snapback]
Kada vidim da ima neki tekst u kojem se spominju ovi naši kvazi stručnjaci jednostavno ga ne čitam, a pogotovo kada vidim da se radi o "velikom patrioti" Hadžibegiću.Što se Hasana tiče negdje sam pročitao da ima Romsko porjeklo, a njima je svojstveno da se sele svaki čas pa onda ova izjava Hasana Salihamidžića opisuje tu njihovu prirodu.
Ima Bosna i Hercegovina velikih i iskrenih patriota kao što su Bolić, Konjić, Kodro i mnogi drugi tako da se ja ne sekiram puno.

ohh, danas smo posebno pametni. dakle romski geni su ti koji ga tjeraju da se seli. sa druge strane, iako je to totalno nevazno, nase prave patriote Bolic (zena turkinja, investicije vecinom u turskoj), Konjic (pogledati video sekciju po pitanju gdje bi volio da zivi i radi http://www.myspace.com/mo_konjic_fans ) i Kodro (selektor koji zivi u spaniji) nemaju taj genetski nagon jer nisu romi vec, eto samo tako zele da zive negdje drugo. de morison ne kaki, tite ti mrtvog.
A_Sindrom
CITAT(skolarac @ 04.03.2008., 12:19) [snapback]143135[/snapback]
Ovo sad sto sam procitao mislim da i nezasluzuje mjesto u reprezentaciji (zaboravio je odakle je ) pitam se znali njegova buduca zena koja mu je vjera ? , ili se i to stidi priznat , uzasno.. Stvarno sam ga volio ali sad stvarno nezasluzuje , Barbarez , Bolic , Meho Kodro te ostali su za njega bog i batina ........ reziser.gif

Barbarez - Njemac, Bolic - Turcin, Kodro - Spanac, Hadzibegic, Bazdarevic, Susic, Halilhodzic - Francuzi, I. Osim Austrijanac, .....da ne nabrajam vise, a tebi Hasan smeta koji ima pasos samo jedne drzave. Haj' pogodi koje. lolcina.gif

Skolarac, vidi se da si skolarac. Treba jos da ucis. eusa_shhh.gif

Treba covjek biti pravi "paksu" u dusi, ali bas ono pravi paksu da mu Braco smeta, a ovi drugi ne smetaju.
reziser.gif
PS

I ja imam dvojno drzavljanstvo. Mislis li da sam zaboravio odakle sam?
Sedin
ima za ovo tema Hasan Salihamidzic ;) hajmo ljudi nazad ne temu
Istok
Ja necu o Hasanu jer znam da diskusija ne vodi nicemu. Uvjeravali smo jedni druge, kako oni 'ZA Hasana' tako i ovi 'PROTIV', ali cisto sumnjam da je neko nekad promijenio svoje misljenje. Hasan je za mene najstandardniji igrac od svih koji su igrali za bh reprezentaciju, znam da ponekad organizuje humanitarne akcije za djecu u BiH i tu se prica zavrsava...

Meni je interesantna cinjenica, da je prije rata, vecina fudbalera iz one bivse Jugoslavije po odlasku u inostranstvo ostajala u zemljama u koje bi se prodali. Rijetko ko se vracao kuci, pogotovo ovi iz manjih sredina. Danas se situacija promijenila, prvenstveno kad su u pitanju drzavljani Hrvatske i Srbije. Vecina njih se vraca i ja ih razumijem, pogotovo Hrvate. Realno kad pogledas Zagreb ima sve sto imaju i drugi evropski gradovi + sto je zemlja prilicno stabilna, kako politicki tako i ekonomski.

Sa BiH je drugi slucaj, ni dan danas niko od sportista koji su makar nesto postigli vani, ne vraca se da zivi u Bosnu (nacuo sam da se Konjic vratio i da se nastanio u Sarajevu ali nisam siguran). Ne vjerujem da ce se to promijeniti ni u skorijoj buducnosti. Ja sam se npr. iznenadio kad sam cuo da se Danis Tanovic sa cetvero djece i suprugom, koja je usput receno Francuskinja, vratio da zivi u Sarajevo.
Blunt

[/b]

Sta radis u Njemackoj ??
legionar
ovo oko Hasan nebih ni komentirao previše: jednom sam rekao: "Dugo je i izdržao..." Morate znati on je po duši dobričina zato su ga svi pljuvali... On je za mene jedan najvećih patriota u istoriji Bh futbala i tako će i ostati! Gdje će živjeti meni je svejedno al vjerujem da ni Barba neće živjeti u Bosni... a ovi koji ga osuđuju da nije Bosanac mogu jim samo reći... kad postignete bar 10% toga što je postigao Hasan bit će vam jasno sve!!
ANARHIJA
CITAT(goliath @ 04.03.2008., 13:06) [snapback]143224[/snapback]
Ma mislim da ta tema o igracima koji se vracaju (ili ne) u Bosnu, nema puno veze sa Brazzom. On se vrati ponekad u Jablanicu ali i to je sve rjedje. On se nikad nece vratit da zivi u BiH. Mislim da je su mu kukavicke ove izjave kako se nikad u nikojem obliku nece vratit u repku.

Bracu treba postovat jer je puno toga postigao u svojoj karijeri. Valjao je Bosni i bio je nas predstavnik u sportskom svjetu dug niz godina i nosi odliku najtrofejnijeg fudbalera BiH svih vremena. Ali tu se ta hampa oko Brace zavrsava. Sada se, konacno otarasio repke i poput najveceg misa, povukao se i ne zeli uopste da cuje za reprezentaciju.

Mi, Bosanci i Hercegovci smo izgubili jednog veliko ime s kojim smo se ponosili a Hasan je sam zgazio to svoje ime.

Sa srecom na klupi!

Halo!!! U Jablanici su mu roditelji. Cuj izjave. Dodje ponekad u Jablanicu a i to je sve rijedje. icon_mrgreen.gif
VelezFC

[/b]

zanimljiva izjava od nekoga ko je svoju guzicu parkiro u Njemackoj rolleyes.gif
SemirBosanac
Srbija se zestoko bori za Subotica dok mi......

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php...atum=2008-03-04
legionar
CITAT(SemirBosanac @ 04.03.2008., 23:23) [snapback]143274[/snapback]

nek se bori netrebaju nam neki Subotići koji manipuliraji vlastitu državu da bi na kraju zaigrao za Svrbiju... ja sam rahat kad on igra za "orlove"
Zizou

eto jesu smotani srbi i kolko pojma imaju
pise da mu ima 20 godina a tek mu je 19 biggrin.gif
McCoy
Njegov otac Željko mi je izneo podatak da ga osim Amerikanaca, za čije mlađe selecije je već igrao, traže i Nemci, Irci, ali i Hrvati, Bosanci, Crnogorci i Makedonci, dakle svi iz bivše Jugoslavije.

hahahahaha
...trazi ga pola sveta icon_mrgreen.gif , hebo te tito, ja mislim da je ovo jedinstven slucaj, da neko moze birati izmedju 7! repki.
cile

Ne sekiraj se, tip je po informaciji na tom sajtu iz Prnjavora kao i ja, znaci treba da igra za BiH icon_mrgreen.gif

"- Njegov otac Željko mi je izneo podatak da ga osim Amerikanaca, za čije mlađe selecije je već igrao, traže i Nemci, Irci, ali i Hrvati, Bosanci, Crnogorci i Makedonci, dakle svi iz bivše Jugoslavije. Ja se, ipak, nadam da će se Neven odlučiti za Srbiju."

Ala su udrobili lolcina.gif
DamX

Samo jos Kosovo fali.... lolcina.gif

Srbin gledi kako Kosovo pobjeze tumbleweed.gif i cudise.... Haha
SemirBosanac
On je izjavio da ce se odluciti ovog ljeta tako da vjerujem da cu se nasi probuditi barem do tada. tumbleweed.gif
K_nine
"LIČNA KARTA
Rođen: 10. 12. 1988. godine
Mesto rođenja: Prnjavor,
Republika Srpska
Visok: 1,93
Pozicija: Centarhalf
Mlađe kategorije:
Univerzitet Južna Florida (2004-2006)
FSV Majnc (2006-2007)
Seniori: Majnc (2007- )
Reprezentacija:
Amerika do 17 godina:
10 utakmica
Amerika do 20 godina: 2 utakmice"

Nisam ni znao da nakve zemlja postoji,,, Mamu im ***** icon_mad.gif
edinjo-BiH
pa i nepostoji icon_biggrin.gif
Sedin
najbolje je , sto nikada nece ni postojit ;)
ermin-jaran
CITAT(goliath @ 05.03.2008., 15:05) [snapback]143327[/snapback]
AAAAAUHH!!
Nisam znao da smo Spaniju izvukli u barazu za SP u malom nogometu..

Gdje si to nasao ako je Spanija onda babo ruco....hoce nas Spanci
makdoric01
Bosnia-Herzegovina stand in holders' path
Wednesday 5 March 2008
SharePrintDigg!Diggdel.icio.usSave
Spain are aiming for a third straight World CupSpain are aiming for a third straight World Cup (©sportsfile)

FIFA Futsal World Cup holders Spain must beat Bosnia-Herzegovina over two legs to reach this autumn's finals in Brazil after the 12-team play-off draw was made at UEFA headquarters in Nyon, Switzerland.

Hat-trick bid
Reigning European champions Spain won the last two World Cups in 2000 and 2004, and after travelling to Bosnia-Herzegovina in the week beginning 29 March will stage the second leg a fortnight later. Italy, runners up to Spain in the last World Cup as well as the 2007 UEFA European Futsal Championship, face Croatia while two-time global semi-finalists Russia, who missed out in 2004, are up against Belarus.

Expanded finals
Of the other sides that qualified last time around in Chinese Taipei, Ukraine face Hungary, Portugal meet Slovenia and the Czech Republic play Romania for one of six European berths. That total is increased from the previous tally of five in the expanded 20-team competition, which runs from 30 September to 19 October, with the finals draw in Brasilia on 6 July.

2008 FIFA Futsal World Cup qualifying play-offs
First leg: 29 March-2 April
Second leg: 12-16 April
Czech Republic v Romania
Belarus v Russia
Italy v Croatia
Spain v Bosnia-Herzegovina
Slovenia v Portugal
Ukraine v Hungary
ANARHIJA
CITAT(goliath @ 05.03.2008., 07:59) [snapback]143325[/snapback]
Hajd da vidimo koliko on puta dodje u Jablanicu.. Mozda "rijetko" za tebe znaci nesto drugo. Zar se nisi umorio od obozavanja Salihamidzica? Covijek je i sam izjavio da je rijetko u Bosni i da se nikad nece vratiti i kako razmislja o stalnom zivotu u Italiji, Americi ili Spaniji.

Ne mijenjam ja kapu kako vjetar puhne. Na kraju krajeva krv nije voda. wink.gif
Almir
CITAT(makdoric01 @ 05.03.2008., 15:28) [snapback]143332[/snapback]
Bosnia-Herzegovina stand in holders' path
Wednesday 5 March 2008
SharePrintDigg!Diggdel.icio.usSave
Spain are aiming for a third straight World CupSpain are aiming for a third straight World Cup (©sportsfile)

FIFA Futsal World Cup holders Spain must beat Bosnia-Herzegovina over two legs to reach this autumn's finals in Brazil after the 12-team play-off draw was made at UEFA headquarters in Nyon, Switzerland.

Hat-trick bid
Reigning European champions Spain won the last two World Cups in 2000 and 2004, and after travelling to Bosnia-Herzegovina in the week beginning 29 March will stage the second leg a fortnight later. Italy, runners up to Spain in the last World Cup as well as the 2007 UEFA European Futsal Championship, face Croatia while two-time global semi-finalists Russia, who missed out in 2004, are up against Belarus.

Expanded finals
Of the other sides that qualified last time around in Chinese Taipei, Ukraine face Hungary, Portugal meet Slovenia and the Czech Republic play Romania for one of six European berths. That total is increased from the previous tally of five in the expanded 20-team competition, which runs from 30 September to 19 October, with the finals draw in Brasilia on 6 July.

2008 FIFA Futsal World Cup qualifying play-offs
First leg: 29 March-2 April
Second leg: 12-16 April
Czech Republic v Romania
Belarus v Russia
Italy v Croatia
Spain v Bosnia-Herzegovina
Slovenia v Portugal
Ukraine v Hungary

Steta tezeg nismo mogli dobiti ali ko zna eusa_pray.gif Ipak momci zasluzuju za ono sto su dosad pokazali respekt.gif
makdoric01
CITAT(zrnoX @ 05.03.2008., 16:30) [snapback]143341[/snapback]
onda u finale protiv kosova biggrin.gif

pa bit ce ponovo izvlacenje

hahahahah
halilne
zamislite oderemo svjetskog prvaka. e to bi bilo nesto. samo hrabro sta god se desi eusa_clap.gif eusa_clap.gif
ermin-jaran
Karte za 06 septembar Spanija-BiH ce biti u prodaji od mjeseca juna ,

a karte ce se moci rezervisati na ovom sajtu http://www.servicaixa.com

ovo je bio odgovor iz Spanjolske federacije....ako neko ima drugih info bujrum
majstor22
Stvarno mi smjesnoovo oko subotica...

prije mjesec dana, svi ga pljuvali, vikali da je srbenda zesca, da nam netreba, sto dize tri prsta i sve tako... Onda, (kao i uvijek kod nas bosanaca) misljenje se mijenja za dan, dva, odjednom je momak u po######m sastavima, treba nam pod hitno, najbolji, a niko ni rjeci vise o srbendi...

Sad opet kad ga "njegovi" ovu, opet nevalja, netreba nam, itd...

Ja za sebe mogu reci da nam netreba, pa makar bio Lucio ili Nesta...

Srbenda je zesca, sto se da vidjeti po izjavama, njegovom profilu na internetu, itd itd... Onda je folirant zesci, koji se cim je poceo igrati redovno za Mainz uzdigao i te kako...

I sto je najvaznije, on je izjavio da bi najvise volio igrati za njemacku... I to mislim da samo iz Razloga sto moze najvise love tako zaraditi ako bude dobar stoper... Jer njemcima se nedruzi, i totalni je "auslaender" tj neveze ga puno za njem... Kao drugo, mislim da bi pjehe za Srbiju otisao, koliki je srbin... A kao trece, mislim da mu je i Bosna zadnja opcija, a takvi nam pogotov netrebaju...
al
CITAT(majstor22 @ 05.03.2008., 19:13) [snapback]143358[/snapback]
Stvarno mi smjesnoovo oko subotica...

prije mjesec dana, svi ga pljuvali, vikali da je srbenda zesca, da nam netreba, sto dize tri prsta i sve tako... Onda, (kao i uvijek kod nas bosanaca) misljenje se mijenja za dan, dva, odjednom je momak u po######m sastavima, treba nam pod hitno, najbolji, a niko ni rjeci vise o srbendi...

Sad opet kad ga "njegovi" ovu, opet nevalja, netreba nam, itd...
Ja za sebe mogu reci da nam netreba, pa makar bio Lucio ili Nesta...

Srbenda je zesca, sto se da vidjeti po izjavama, njegovom profilu na internetu, itd itd... Onda je folirant zesci, koji se cim je poceo igrati redovno za Mainz uzdigao i te kako...

I sto je najvaznije, on je izjavio da bi najvise volio igrati za njemacku... I to mislim da samo iz Razloga sto moze najvise love tako zaraditi ako bude dobar stoper... Jer njemcima se nedruzi, i totalni je "auslaender" tj neveze ga puno za njem... Kao drugo, mislim da bi pjehe za Srbiju otisao, koliki je srbin... A kao trece, mislim da mu je i Bosna zadnja opcija, a takvi nam pogotov netrebaju...

ma daj, bosanci nemaju jedno misljenje, kao ni jedna druga nacija... to je normalno...

grupa a misli nako, grupa b ovako...
ljudi ne mijenjaju misljenje, to su razlicite osobe.
ploska
Kad je spisak za Makedoniju??
haso
CITAT(ploska @ 05.03.2008., 21:28) [snapback]143373[/snapback]

obicno se objavi 2 sedmice prije tekme.
ZIJANCER_SA
CITAT(ploska @ 05.03.2008., 21:28) [snapback]143373[/snapback]

Kaze Kodro najkasnije do 12.03.2008 ce objaviti spisak igraca za prijateljsku utakmicu sa Makedonijom.
makdoric01
CITAT(Bayern Forever @ 06.03.2008., 00:30) [snapback]143387[/snapback]
eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif to si ti nesto pogresno shvatio majstore

ma ako pobjedimo idemo na SP u brazilu.
elvis
Evo na prvoj strani slovenske stranice nogamania.com ima sa velikim slovima zapisano ime MEHO KODRO i možete klikniti da vidite intervju sa njim, a ovo vam je direktni link:
http://www.nogomania.com/?podrocje=5&novica=14914
K_nine
CITAT(elvis @ 06.03.2008., 14:33) [snapback]143407[/snapback]
Evo na prvoj strani slovenske stranice nogamania.com ima sa velikim slovima zapisano ime MEHO KODRO i možete klikniti da vidite intervju sa njim, a ovo vam je direktni link:
http://www.nogomania.com/?podrocje=5&novica=14914

De prevedi icon_mrgreen.gif
bosnjo_am_main
ja ja mi nejmamo skoro nikakvih dobrih talenata a pogotovi zrelih dobrih stopera taj momak bi se trebo kaparisat ovi nasi zu zesce trube , kad cujem nadarevic ili mravac dobri stoperi muka me uhvati
elvirg
holandija-bosna U-17 igra u apeldoornu, 17.00
nadam se da ce biti navijaca
makdoric01
CITAT(elvirg @ 06.03.2008., 23:22) [snapback]143494[/snapback]
holandija-bosna U-17 igra u apeldoornu, 17.00
nadam se da ce biti navijaca

ma bice uvjek.. BiH ima najbolje navijace bih.gif
Mili
CITAT(EmkoSeattle @ 07.03.2008., 08:43) [snapback]143514[/snapback]
posto ce se vraitti i hasan i sergej onda cemo ovako izgledati

hasagic
salihamidzic,spahic,nadarevic,papac
rahimic bajramovic
pjanic, barbarez,salihovic
muslimovic

klupa:
begovic, baotic, berberovic,trivunovic,music,grlic,dzeko,tahirovic,vrancic,subotic,krunic,beslija,hrgovic,misimovic etc..

ko kaze da ce se vratit hasan i sergej? jao na ovom forumu citas cesto dosta glupi stvari lol
Sedin
jeli ti to pravi spisak ili "tvoj" spisak?
Eddi
CITAT(Sedin @ 07.03.2008., 15:10) [snapback]143538[/snapback]
jeli ti to pravi spisak ili "tvoj" spisak?

ma to je njegov spisak.... biggrin.gif
nece Kodro svati Piplicu, povredjenog Bajramovica itd.
Sedin
CITAT(Eddi @ 07.03.2008., 15:14) [snapback]143540[/snapback]
ma to je njegov spisak.... biggrin.gif
nece Kodro svati Piplicu, povredjenog Bajramovica itd.

upravo sam na to i ciljao ;) sto bi zvao bajramovica kad su ga on i bola sami posjetili i izjavili da nece biti spreman za tekmu protiv Makedonije. . . .
ANARHIJA
CITAT(Mercedes @ 07.03.2008., 09:48) [snapback]143548[/snapback]
kada kodro obavlja spisal za mec sa makedoncima?

Kad javnost sazna. biggrin.gif
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.