Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
makdoric01
Time Out - Bosna i Hercegovina
DamX
Ovaj KREZO ima jedan handikap sto nemoze davati golove zubima laugh.gif icon_mrgreen.gif
zlatan112
Kakvo je stanje u grupi? imali bosna sanse za prolaz.

Ja sam is holandije.

zivio
makdoric01
Bolje igramo trenutno... Manje od 10 minuta do kraja
makdoric01
CITAT(zlatan112 @ 02.03.2008., 21:21) [snapback]142971[/snapback]
Kakvo je stanje u grupi? imali bosna sanse za prolaz.

Ja sam is holandije.

zivio

pobjedom pobjedujemo grupu i idemo na baraz
makdoric01
Korner BiH
zlatan112
Nisam mislijo da je bosna bolja od Holandeza u malom nogometu.

IDEMO BOSNOOO
makdoric01
8 minuta
TrueBlue
Koliko je do kraja i gdje pratite???
makdoric01
100000% sansa za Holandane

ostaje 1-3
makdoric01
Omerbegovic brani
TrueBlue
hehehe
Gdje pratis to,...???
Na TV-u, ili?
efteling
pauza jos 5 minuta
makdoric01
CITAT(TrueBlue @ 02.03.2008., 21:30) [snapback]142982[/snapback]
hehehe
Gdje pratis to,...???
Na TV-u, ili?

ma ne.. drug mi pusta na mikrofon iz BiH preko MSN-a
ermin-jaran
CITAT(efteling @ 02.03.2008., 21:30) [snapback]142983[/snapback]
pauza jos 5 minuta

Znaci care i ti je naso BHT ja moram mijenjati casu jer mi ova mala pa nema jak prijem na Eutelsatu....jes dobar....;)
makdoric01
3 minuta do kraja.. Holandani skili golmana za 5 igraca u napadu... Sad je trebo biti jedanesterac za nasu reprezentaciju, ali samo lopta sa strane
makdoric01
4-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RAMIC!!!!!!!!!!!!!!!! bih.gif bih.gif

IDEMO U BARAZ!!!!
efteling
Ramic
McCoy
Ramiiiiccccc
makdoric01
5-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAKAV GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!! NOVOSELAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!! KAAAAAAAAKAAAAAAAAAAAAAVVVVVVVV GGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!

bih.gif
Pipa
raja kako prodze sa holandjanima gledao sam kad je bilo 3:0 za nas....
McCoy
CITAT(Pipa @ 02.03.2008., 21:38) [snapback]142995[/snapback]
raja kako prodze sa holandjanima gledao sam kad je bilo 3:0 za nas....

izgubili lolcina.gif
makdoric01
5-2. GOTOVO!!!!

POBJEDA BIH IDEMO U BARAZ!
ermin-jaran
CITAT(McCoy @ 02.03.2008., 21:39) [snapback]142996[/snapback]
izgubili lolcina.gif

biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif

momci hvala na prenosu.....
efteling
jel ko snimkio gol Novoselca pa ono se nevidja svaki dan
Sedin
hoce li biti izvjestaja molim vas neko da snjimi momci volio bih vidjeti taj gol vise nego. . . ;)
efteling
Ako ih ne rasture nacionalna srajna ovi bi se momci tehnicki mogli nositi i sa vecim ekipama samo jos da im se snage nabije .
bosniak
Zabi ga Novoselac, a kaže komantator ovaj gol ćemo da posudimo svim TV stanicama.
VelezFC
CITAT(efteling @ 02.03.2008., 21:46) [snapback]143002[/snapback]
jel ko snimkio gol Novoselca pa ono se nevidja svaki dan

ono je bila golcina, a kad sam ga vidio imao sam neki cudan deja vu osjecaj, znao sam da sam negdje ranije vidio isti onakav gol

haha evo pogledajte i recite jesam li u pravu

http://www.youtube.com/watch?v=-10EN5WS6VA

bosniak
CITAT(VelezFC @ 02.03.2008., 21:55) [snapback]143010[/snapback]
ono je bila golcina, a kad sam ga vidio imao sam neki cudan deja vu osjecaj, znao sam da sam negdje ranije vidio isti onakav gol

haha evo pogledajte i recite jesam li u pravu

http://www.youtube.com/watch?v=-10EN5WS6VA

U pravu si samo sto je kod Novoselca i golman sa svojom paradom uljepsao gol.
VelezFC
CITAT(bosniak @ 02.03.2008., 21:57) [snapback]143011[/snapback]
U pravu si samo sto je kod Novoselca i golman sa svojom paradom uljepsao gol.

hajde neka ga neko postavi na youtube
stvarno ga je momak zabio svaka cast.... respekt.gif
efteling
Meni je licilo na ovaj mada je i onaj sto je Velez FC postavio jako dobar
http://nl.youtube.com/watch?v=6KbURBHgFFs
Zel89
joj jest onaj Golman Omerbegovic lud, njega trebamo u a reprezentaciju hehe, Brani covjek bez rukavica respekt.gif
fantom
Ma fenomenalno samo sto nasa tv nije napravila dobar snimak (kamerman zaspo).Inace stvarno svi nasi golovi su extra posebno2.3.i5.
fantom
BiH u baražu za SP u malom nogometu
U odlučujućem susretu savladana Holandija sa 5:2
02.03.2008. 22:41
Reprezentacija Bosne i Hercegovine izborila je plasman u baraž za Svjetsko prvenstvu u malom nogometu u Brazilu.

U odlučujućem susretu kvalifikacijskog turnira u Visokom nogometaši BiH savladali su Holandiju sa 5:2. Po dva gola postigli su Krezo i Novoselac, a jedan Ramić.

Pobjedama nad Holandijom i Estonijom, te remijem s Litvanijom reprezentacija BiH osvojila je prvo mjesto u grupi.

Protivnika u baražu nogometaši BiH saznat će 5. marta nakon žrijebanja u Nyonu.

Svjetsko prvenstvo u Brazilu na rasporedu je od 4. do 19. oktobra.

Nucho
Cestitke nasoj Futsal reprezentaciji!

Sasvim zasluzeno su pobjedili marokance ,koji nastupaju pod holandskom zastavom.
Da nas sreca hoce pratiti u zrijebu, pa da u barazu dobijemo npr. Sloveniju ili Rumuniju.

Respekt isto BHFanaticos-ima iz Visokog/Breze/SA koji su bili aktivni tokom cijele utakmice.
fantom
Vjerovatno ce veceras u emisiji Korner-FTV biti golovi pa ako neko ima da snimi.
StolacBarbarez
Svaka Cast za nasu futsal Reprezentaciju respekt.gif
Nucho
Ako cemo vjerovati spanskoj stampi "AS", Spanija - Bosna i Hercegovina 6.septembra ce se odigrati u gradu Murcia.

http://www.as.com/futbol/articulo/espana-d...asdasftb_17/Tes
ermin-jaran

stadion prima 31 179 gledaoca uz kartu dobivas ovo POGLEDAJ

malo sam trazio po netu avionske karte su strasno skupe da li zbog ovog sto ide uz kartu ili...????? rolleyes.gif

PS ovakav bi bio dobar stadion za nasu repku....zbog ambijenta
Eddi
Murcia ??
Cudno Cudno....haman su skontali, sto smo tako jako i dobro odigrali u Zenici !
Nece im ni Murcia pomoci, Bosna uzima 3 pojena bih.gif

Upravu si Emire, avionske karte su strasno skupe
alemko
CITAT(ermin-jaran @ 03.03.2008., 17:04) [snapback]143044[/snapback]
stadion prima 31 179 gledaoca uz kartu dobivas ovo POGLEDAJ

malo sam trazio po netu avionske karte su strasno skupe da li zbog ovog sto ide uz kartu ili...????? rolleyes.gif

PS ovakav bi bio dobar stadion za nasu repku....zbog ambijenta

prima 33.045.

znaci 3.300 za bih.gif

jedan u nizu od novih spanskih stadiona. klasika spanska, strme, polunatkrivene tribine.

edit: dobri ovi novi smajliji... icon_mrgreen.gif
makdoric01
CITAT(goliath @ 03.03.2008., 19:46) [snapback]143054[/snapback]

Jao gola!!!
mirzza
kapa dole majstoru :D
StolacBarbarez
CITAT(alemko @ 03.03.2008., 18:20) [snapback]143050[/snapback]
prima 33.045.

znaci 3.300 za bih.gif

jedan u nizu od novih spanskih stadiona. klasika spanska, strme, polunatkrivene tribine.

edit: dobri ovi novi smajliji... icon_mrgreen.gif

nije los stadion biggrin.gif
DamX
CITAT(StolacBarbarez @ 03.03.2008., 20:25) [snapback]143068[/snapback]
nije los stadion biggrin.gif

Zamalo ljepsi od naseg Bilinog Polja lolcina.gif
Nucho
Probajte traziti avionske karte za Alicante, mozda je jevtinije.
Taj grad nije toliko udaljen od Murcie.
halilne
CITAT(Nucho @ 04.03.2008., 00:07) [snapback]143105[/snapback]
Probajte traziti avionske karte za Alicante, mozda je jevtinije.
Taj grad nije toliko udaljen od Murcie.

taj grad je 85 kilometara od Murcie.

Imate clickair - oni su sada najeftiniji

iz barselone za Alicante kosta za taj dan 21 euro

a do barselone mozete iz

Dubrovnik
Milan
Amsterdam
Edinburgh
Frankfurt
Munich
Berlin (Tegel)
Dublin (DUB)
Brussels (BRU)
Wien (VIE)
Zurich (ZRH)

Prague (PRG) - ja mislim ici na kosarkasku tekmu Ceska - BiH pa poslije letiti za barselonu i Alicante

svi ispadne oko 150 eura. To je sigurno najjeftinija varijanta i konpanija koja sada leti u spaniju. Licno Provjereno

haso
CITAT(goliath @ 03.03.2008., 19:46) [snapback]143054[/snapback]

ovo je fenomenalno
Zlatko_BiH
Hadžibegić spreman pomoći
Legendarni bh. fudbaler i trener Dijona Faruk Hadžibegić istakao je da se francuski drugoligaš koji je preuzeo u decembru prošle godine nalazi u teškoj situaciji.
Šanse Hadžibegićeve ekipe za očuvanje statusa u Drugoj ligi Francuske malo su poboljšane nakon pobjede nad Clermontom sa 3:1u26. kolu. Ovo je bio prvi trijumf Dijona pod vodstvom našeg stručnjaka nakon tri remija i tri poraza. U preostalih 12 kola tim koji predvodi nekadašnji selektor BiH pokušaće izbjeći tri posljednje pozicije i selidbu u niži rang takmičenja.

Do kraja sezone svi mečevi su za nas kvalifikacioni. Do sada je ekipa dobro igrala, ali je nisu pratili rezultati do duela sa Clermontom. Dijon mora izboriti opstanak jer posjeduje kvalitet, optimista je Hadžibegić.

Prekinuti trošenje ljudi
Njemu je drago što su Meho Kodro i Elvir Bolić dobili povjerenje da predvode reprezentaciju BiH.

Spreman sam pomoći selektoru Kodri, ali prioritet je da Nogometni savez BiH uradi reorganizaciju takmičenja na svim nivoima, od Premijer lige do omladinskih konkurencija. Bez jačanja bh. prvenstva, nema napretka. Naši klubovi ne smiju se zadovoljavati igranjem u pretkolima, već cilj trebaju biti grupna takmičenja Lige prvaka i Kupa UEFA. Sada smo svi na gubitku i fudbal, i sport, i država.

Hadžibegić predlaže sastanak na kojem bi se načinio projekat reorganizacije fudbala u BiH. On ne želi preko novina iznositi ideje i naglašava da se mora prekinuti praksa trošenja ljudi.

Naš stručnjak smatra da se BiH nalazi u teškoj kvalifikacionoj grupi za Svjetsko prvenstvo 2010. godine, ali je i optimista.

Reprezentacija ima kvalitet da se plasira na Mundijal. No, odluka neće pasti samo na terenu, potrebno je stvoriti uslove za uspjeh. Neophodan je program, a nije samo bitno sa kojim rivalima će se igrati prijateljske utakmice. Bh. selekcija ima potencijal da bude najbolja na području bivše Jugoslavije, jer je državni tim sastavljen od internacionalaca koji nastupaju u Njemačkoj, Italiji, Francuskoj...

Za razliku od BiH, Hrvatska je stalni učesnik velikih takmičenja, na kojima su igrali i Srbija, Slovenija.

Fudbalske federacije susjednih zemalja rade puno pametnije i to je osnovni razlog zbog čega imaju bolje rezultate od BiH.

Kadar neiskorišten
Hadžibegić predlaže promjenu kalendara takmičenja, s obzirom na to da je postojeći neadekvatan zbog ogromne pauze. Problemi se mogu riješiti razgovorima.

Bh. savez nije iskoristio 10 posto mogućnosti sadašnjeg igračkog kadra, bivših fudbalera, postojećeg trenerskog kadra, kao i bivšeg stručnog kadra. Rezervoar je ogroman.

Bh. igrači nezapaženi
Proslavljeni as tima sa Koševa upoznat je sa činjenicom da gledaoci dolaze u malom broju na naše stadione.

Živi se od kratkotrajnih uspjeha i bljesaka. Navijačima postaje gotovo svejedno ko će biti prvi, a ko će ispasti. Prije su gledaoci sa uživanjem dolazili na utakmice, a sada idu na stadione kada je vrijeme lijepo. Sarajevo, Željezničar, Velež, Sloboda, Čelik, Leotar, Borac su ostavili značajan pečat u fudbalu bivše države. Historija se ne može izbrisati kao što neki misle.

Sve manje naših igrača može pronaći inostrani angažman, čak i u klubovima koje predvode bh. stručnjaci.

Reprezentacija BiH i naše ekipe nemaju uspjeha, pa je veoma teško da se inostrani timovi odluče za angažovanje naših fudbalera. U stranoj štampi se mogu pročitati rezultati prvenstava Tunisa, Albanije, Azerbejdžana, ali ne i bh. šampionata. Zato se teško neko sjeti igrača sa naših prostora. Predsjedniku kluba izvana je veći rizik dati za transfer bh. fudbalera 500.000 eura, nego tri ili četiri miliona eura za dovođenja Rumuna ili Bugarina. Cilj je povećati interes sponzora ili publike.

Reprezentativac nekadašnje SFRJ ističe da je sada trend dovođenja Japanaca u evropske timove jer njih prate mediji iz ove azijske države.

Uvijek sam za dovođenje naših fudbalera i trenera. Sada je to samo moja želja. Određeni problem je što rukovodstva ne znaju sa kim se treba dogovoriti realizacija transfera, da li sa klubovima, menadžerima ili nekim trećim. Volio bih angažovati našeg kvalitetnog igrača, bilo iz Premijer lige ili iz drugih evropskih liga. Moji saradnici iz Dijona posmatraće utakmice Sarajeva i Željezničara na proljeće, izjavio je za Oslobođenje Hadžibegić, koji je otvoreno govorio o aktuelnoj problematici bh. fudbala
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.