Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
BrcanskaMalta
Estonija je dobila Holandiju neki dan, zar ne?

McCoy
holandija dobila 13/14-0
scott
CITAT(Domovina-BIH @ 29.02.2008., 20:13) [snapback]142638[/snapback]
jeste,sad je na Eutelsatu 16 stepeni, to ti je isti SAT gdje su BN,DMSAT ma ima ih kamara evo ti frekvencija od BHT1:
12649 vertikalno
SR 5200

barem kod mene nece isto kao 12648 V 3563
Eborg
CITAT(EmkoSeattle @ 29.02.2008., 20:26) [snapback]142641[/snapback]
Hoceli biti puno BIlino sta mislite????

Pola grada je vec evo spremilo shalove i grla da ide sutra na utakmicu protiv Modriche...Mozhesh josh misliti kako je kad dodje repka,uh! icon_wink.gif
Istok
CITAT(Bijeljinac_Bo @ 29.02.2008., 18:46) [snapback]142626[/snapback]
...............Hasagic................
........Spahic.....Mravac......Nadarevic.........Papac...
.......................Rahimic.................
.....Salihamidzic.......................Bajramovic...................
............................Misimovic.......
............Muslimovic...............Barbarez...........

Realan i balansiran sastav. Za razliku od mnogih drugih zelim/zelis, ovaj vezni red ima dovoljno igraca koji su jaki u defanzivi (svi sem Misimovica).

Ne vjerujem da Nadarevic moze igrati lijevog stopera a steta bi bilo i Papca na lijevog beka. Znaci naci lijevog beka umjesto Mravca, Nadarevic i Papac za po jedno mjesto u desno i zamjeniti mjesta Muslimovicu i Barbarezu (Barba je ljevak a Muslimovic desnjak, pa je logicnije da se kao napadaci drze kontra strana)
Nucho
CITAT(Bayern Forever @ 01.03.2008., 00:33) [snapback]142667[/snapback]
Sastav je dobar samo je previse defanzivan. I staviti vladavica umjesto pjanica

Sastav ti previse defanzivan, a u njemu igraju Dzeko, Barbarez, Pjanic, Muslimovic i Salihamidzic. Sta ocekujes ti? Mozda da se igra u formaciji 4-2-4, kao u stara doba.... icon_rolleyes.gif

Inace mislim da je ekipa sto je "Fudbaler_10" postavio solidna. Ali uradio bih par izmjena;
* Papca kao stoper, Nadarevica na klupu. Milenkovic na lijevu stranu u odbrani.
* Igrao u formacijij 4-3-3....

Znaci ovako bi to moglo izgledati, kad bi sve bilo idealno bez povreda i kad bi se svi odazvali;

Salihamidzic----Spahic----Papac----Milenkovic
(Juventus)....(L.Moskva)..(G.Rangers)....(bez kluba trenutno)..

-----------------------Rahimic--------------------
............................(CSKA Moskva)
---------------Bajramovic--------Barbarez-------
...................(Schalke 04).........(B.Leverkusen)........

Muslimovic............................................Pjanic..............
(Atalanta).............................................(Metz).............
..................................Dzeko.......................................
..............................(Wolfsburg)....................................
zlatni_ljiljan
Salihamidzic Spahic Papac Mravac

Rahimic

Bajramovic Barbarez

Pjanic/Misimovic(kada bude spreman)

Muslimovic Dzeko

evo ov bi bio moj sastav za slijedci ciklus ako se svi odazovu(mislim najvise na barbu i hasana)
sto se golmana tice ne pratim ih dovoljno pa o tome nebi ni "pametovao" icon_mrgreen.gif
ermin-jaran
CITAT(Nucho @ 01.03.2008., 02:09) [snapback]142676[/snapback]
Sastav ti previse defanzivan, a u njemu igraju Dzeko, Barbarez, Pjanic, Muslimovic i Salihamidzic. Sta ocekujes ti? Mozda da se igra u formaciji 4-2-4, kao u stara doba.... icon_rolleyes.gif

Inace mislim da je ekipa sto je "Fudbaler_10" postavio solidna. Ali uradio bih par izmjena;
* Papca kao stoper, Nadarevica na klupu. Milenkovic na lijevu stranu u odbrani.
* Igrao u formacijij 4-3-3....

Znaci ovako bi to moglo izgledati, kad bi sve bilo idealno bez povreda i kad bi se svi odazvali;

Salihamidzic----Spahic----Papac----Milenkovic
(Juventus)....(L.Moskva)..(G.Rangers)....(bez kluba trenutno)..

-----------------------Rahimic--------------------
............................(CSKA Moskva)
---------------Bajramovic--------Barbarez-------
...................(Schalke 04).........(B.Leverkusen)........

Muslimovic............................................Pjanic..............
(Atalanta).............................................(Metz).............
..................................Dzeko.......................................
..............................(Wolfsburg)....................................

Nucho jarane i ja cijenim Milenkovica al on je trenutno bez kluba tako da je malo nelogicno ga gurati u repku ,a pogotovo u prvi sastav....
Ova zadnja linija kao sto je postavio fudbaler_10 je najace sto imamo uz to da se Braco vrati...
Dalje vrijeme je da pokusamo sa dva napadaca do sad se pokazalo nefikasno sa jednim spicom te zbog selektora te zbog lose taktike ili izbora igraca...
Sad imamo potencijala ofanzivno da se vise uradi pod uslovom kad bi imali na raspolaganju sve igrace bili bi vise nego solidni u svim linijama cak i sa dobrom klupom,sredina terena Barbarez,Pjanic,Misimovic,Salihovic svi kretivci uz to chef orkestra Barba, defanzivni par Rahimic i Bajramovic mogu kandidovati za Oscara s tim da znamo da je Grlic u velikoj formi kvalitetna klupa u napadu Muslimovic po meni nas najaci napadac trenutno i ako nije standardan u svom klubu ali kad igra zna pokazati koliko vrijedi uz njega mladi talentovani Dzeko nasa buducnost pozvao bi ja i Tahirovica pa i Kucukovica tip napadaca koji imaju fizicku predispoziciju koje danas na trzistu svi traze mi ih imamo al neznamo iskoristiti.....i na kraju mislim da smo najvise dobili na selektorskoj poziciji sa dobrom formacijom i taktikom ima da ide.....
Istok
CITAT(Mercedes @ 01.03.2008., 01:45) [snapback]142673[/snapback]
ovo mi nije jasno. papac igra svoje najbolje tekme u karijeri sada kao ljevi bek. a ti bi ga vraco na stopersku posiciju. ne logicno mi je to.

Nama je potrebniji kao stoper. Ja bih uvijek radje izabrao dobre stopere sa prosjecnim vanjskim bekovima nego obratno. Papac je i po stilu igre stoper na prinudnom radu na lijevom beku, tako to meni izgleda.
Nucho
Ermine brate, upoznat sam sa situacijom Ninoslava Milenkovica i ovaj sastav sto sam postavio nije specificno namjeren za utakmicu protiv Makedonije. Ekipu sam postavio na osnovu sastava "Fudbaler_10" i kako bi to moglo izgledati u nekom "idealnom stanju".

Sto se tice odbrane, mislim da imamo dobre igrace na stoperskim pozicijama dok smo tanji po bokovima.
U vezi Sase Papca, i ja djelim misljenje "Istoka" - znaci za mene je Sasa Papac prvenstveno stoper.

Igrati sa jednim spicom ili dva, jes dilema. Kada sastavljam formaciju u prvu ruku gledam koji su najbolji igraci pa na osnovu toga pravim formaciju. Kada sam lupno s ovom formacijom 4-3-3, osjecao sam da kad`bi postavio 4-4-2, u tom slucaju neko od Barbareza/Dzeke/Muslimovica/Bajramovica/Rahimica morao bi na klupu. Po meni oni su igraci za prvih jedanest.

A vako generalno gledajuci i ja vise gotivim formaciju sa dva napadaca nego s jednim....

Poz ;)
Istok
Jahic je sigurno u kombinacijama medju prvih 18 igraca.

Nama ne ide na ruku sto nam u posljednje vrijeme dosta igraca koje racunamo za odbrambene, pogotovo stopere, igra na drugim mjestima u svojim klubovima. Spahic je u svojoj Lokomotivi defanzivni vezni (on je po meni problematicniji kao stoper nego Papac), Papac je lijevi bek, Jahic defanzivni vezni...

Ne znam koliko je realna opcija Mirvic iz Belgije, Mravac iz Austrije, to su igraci koji nikad nisu igrali za reprezentaciju. Tu je i Radeljic koji se pokazao u prilicno losem svjetlu u utakmicama koje je odigrao u proslim kvalifikacijama, pa Bajic kojeg ja ne volim ni kao igraca a ni karakter mu nije jaca strana, pa onda Trivunovic iz Himkija itd.

Najbolje rece EmkoSeattle, nije toliko bitno koji ce igrati, sve je to u pet deka izuzev nekoliko pojedinaca. Najvaznije je da strucni stab stvori dobru atmosferu i da ih sreca posluzi da se igraci koje oni izaberu dobro uklope u ekipu. Nikakva garancija nije to sto je neko dobar u svom timu da ce isti slucaj biti i sa reprezentacijom
bandit
CITAT(Edo Odense @ 01.03.2008., 15:27) [snapback]142757[/snapback]
Sta je s onim Selverom Hodzicem, jedno vrijeme uspjesno igrao za Thun, cak je biljezio nastupe u ligi prvaka...Igrao je stopera...

Igra jos uvijek stopera .... samo sad u Izraelu ...
junkie
Kako god da obrnete i okrenete, naša odbrana je nikakva.
Almir
--muharemovic----spahic-----papac----jahic--

ovo je izgleda najbolje, iako bi Trivunovic pa i Mirvic trebali dobiti sansu, mladi i standarni su. Kad zaigra u klubu i Pandza. Milosevic iz Sarajeva takodzer. Ali najbolje rjesenje bi bio Subotic iz Mainza koji bi nam bio dobro pojacanje
ermin-jaran
CITAT(Nucho @ 01.03.2008., 11:02) [snapback]142694[/snapback]
Ermine brate, upoznat sam sa situacijom Ninoslava Milenkovica ....
Poz ;)

Znam da si upoznat....isto tako da si ga jaranski postavio .....al haj Nino pomalo zaboravljen i zasluzuje...;)
legionar
CITAT(Majstor @ 29.02.2008., 16:38) [snapback]142613[/snapback]
Barbarez za TV Hayat: Ozbiljno razmišljam o povratku u reprezentaciju

Sergej Barbarez dobro ''nosi'' svoje godine; sa 37 igra kao da mu je barem deset manje. Legendarni golgeter, bivši kapiten reprezentacije BiH predvodi svoj Bayer iz Leverkusena u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Ipak, Sergej nije potpuno zadovoljan, a razlog je - nogometna reprezentacija BiH. U velikim je nedoumicama ''Sergej nacionale'': odabrati povratak u državni tim ili ne, pitanje je sad. Ekskluzivno za TV Hayat, za emisiju "Vikend jutro", Barbarez je govorio o sebi, Bayeru, o sastanku sa selektorom Mehom Kodrom i njegovim prvim saradnikom Elvirom Bolićem, o možebitnom povratku pod zastavu BiH.

''Dirnuli su me, zaista jesu... Kodro i Bolić su došli da mole jednog 37-godišnjaka da se vrati u reprezentaciju. Sada ozbiljno razmišljam da li da se vratim ili ne. Zaigrali su na opasnu kartu, a to je patriotizam. A, kod mene je to najosjetljivije, onaj ko hoće da me dobije, neka zaigra na patriotizam i to je to'' kazao je, između ostalog, Barbarez u razgovoru sa "Vikend jutro" koji će biti emitovan u subotu.

(Emir Delić/TV Hayat)

ovo su dobre vjesti... eusa_dance.gif eusa_dance.gif
Almir
Mali nogomet: BiH 12:1 Estonija

Izgleda da je Holandija sa Litvanijom odigrala 3:3.
Sad ispade da Litvanija ima najbolje sanse uz Holandiju.
Sedin
CITAT(Almir @ 01.03.2008., 23:11) [snapback]142839[/snapback]
Mali nogomet: BiH 12:1 Estonija

Koliko je Holandija sa Litvanijom odigrala ?? 3:3 ??
Sad ispade da Litvanija ima najbolje sanse uz Holandiju.

sta to ? icon_mrgreen.gif icon_rolleyes.gif nasi eksplodirali ha? icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif eusa_clap.gif
Almir
CITAT(Sedin @ 01.03.2008., 23:15) [snapback]142840[/snapback]
sta to ? icon_mrgreen.gif icon_rolleyes.gif nasi eksplodirali ha? icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif eusa_clap.gif

Steta sto nismo dobili Litvaniju u prvoj utakmici, a sutra je protiv Holandije odlucujuca.
Istok
CITAT(Medjed @ 01.03.2008., 22:36) [snapback]142834[/snapback]
Mirvic za mene nije jos za repku,cesto izgleda los u duelima.Vrlo cesto gubi loptu ali igra redovno jer na toj poziciji nemaju koga drugog staviti u Roeselare.

Vjerovatno onda nikad nece ni biti za reprezentacije, 82 godiste je, vec tri pune godine u Belgiji (cini mi se, znam da je otisao u zimskom prelaznom roku), otisao iz prosjecnog Genta u losiji Roeselare (koliko ja znam o belgijskoj ligi)

Nego sta tek onda ocekivati od Covica, kad je Mirvic ispred njega u klubu. Doduse Covic je tek dosao pa mozda sta i napravi u Belgiji, ipak je cetiri godine mladji.
Almir
CITAT(Istok @ 01.03.2008., 23:32) [snapback]142843[/snapback]
Vjerovatno onda nikad nece ni biti za reprezentacije, 82 godiste je, vec tri pune godine u Belgiji (cini mi se, znam da je otisao u zimskom prelaznom roku), otisao iz prosjecnog Genta u losiji Roeselare (koliko ja znam o belgijskoj ligi)
Nego sta tek onda ocekivati od Covica, kad je Mirvic ispred njega u klubu. Doduse Covic je tek dosao pa mozda sta i napravi u Belgiji, ipak je cetiri godine mladji.

Nazalost to su igraci koji su vecinom standardni u svojim klubovima a takvih nema puno, niti imamo neki veliki izbor. I Mirvic a prije svega Covic je mlad pa je na njemu da se pokaze. Trivunovic je daleko od ociju ali je sigurno sasluzio priliku, Milosevic je takodzer kandidat, jer kad su koje kakvi Milosevici i Radeljici igrali zasto ne i on. Da Panda redovno igra mogao je se uz Papca i Spahu kaliti.
Ali kao sto rekoh Subotic bi nam dosao kao kec na desetku, bio bi pojacanje a tek mu je 19 godina, sa njim bi rijesili problem.
jedini

Dali iko zna sta za Tahirovica? hoce li ga zovnuti Kodro? i sta je sa Begovicem? zar on moze igrati za bosnu? zar nije igrao vec za Kanadu? I zna li Kodro uopste za njegov potencijal?

Eborg
Naravno da mozhe igrati Begovic,nije josh nastupao za A-selekciju Kanade... icon_wink.gif
jedini

E to mi je drago da cujem :D. Da bogdo ga jos samo Kodro zovne. I Tahirovica, i pjanica :D.
pokvarenisir
hrgovic je svoj novi klub nasao u Jeff United-u u Japanu! Vjest procurila prije nekoliko sati!
McCoy
CITAT(pokvarenisir @ 02.03.2008., 17:15) [snapback]142897[/snapback]
hrgovic je svoj novi klub nasao u Jeff United-u u Japanu! Vjest procurila prije nekoliko sati!

ovdje na forumu, je ta vijest `procurila´vec sinoc tumbleweed.gif
ermin-jaran
Evo salto ,salto i padnem na tekmu BiH-Grcka na nekom arapskom kanalu (arabesque) ovo nije humano sta nam je sudija radio dobi Sasa Papac crveni ni kriv ni duzan ,Baka nikakvu reakciju sa klupe valjda mu je bilo u opciji na sportskoj....ne sjecam se u to vrijeme da li se ko iz saveza bunio ulozio neku zalbu jer ono je bila ocigledna kradja.....
McCoy
CITAT(ermin-jaran @ 02.03.2008., 20:06) [snapback]142925[/snapback]
Evo salto ,salto i padnem na tekmu BiH-Grcka na nekom arapskom kanalu (arabesque) ovo nije humano sta nam je sudija radio dobi Sasa Papac crveni ni kriv ni duzan ,Baka nikakvu reakciju sa klupe valjda mu je bilo u opciji na sportskoj....ne sjecam se u to vrijeme da li se ko iz saveza bunio ulozio neku zalbu jer ono je bila ocigledna kradja.....

hehe..
ja se sjecam te tekme, i reakcije naseg saveza. pushalic je bio gost nakon te tekme kod Senada i pitao ga radi toga, u vezi sudije hoce li biti kakve reakcije/zalbe itd.. A on njemu odgovori-> "mi smo na ovoj tekmi zaradili 500.000 para (neznam jeli € ili KM), sta vi hocete..." .
Naj bolji Grcki pojedinac,Pored sudije, je bio Stilic....
makdoric01
Zna li ko gdje se moze pratiti BiH - Holandija?
TrueBlue
Kako su odigrali litvanija i estonija???
makdoric01
CITAT(TrueBlue @ 02.03.2008., 20:22) [snapback]142929[/snapback]
Kako su odigrali litvanija i estonija???

Ako ne grjesim 7-0 za Litvance

Hrvati igraju trenutno sa spanjolcima za prolaz, 1-1 poslje 1 poluvremena
makdoric01
1-0 BIH!!!!
ermin-jaran
CITAT(Domovina-BIH @ 02.03.2008., 20:17) [snapback]142926[/snapback]
Krezoooooooooooooooo
1-0 za BIH

Paso jel to u sali..???
makdoric01
CITAT(ermin-jaran @ 02.03.2008., 20:30) [snapback]142932[/snapback]
Paso jel to u sali..???

nije..

jedino mjesto gdje sam naso rezultate : http://futsalplanet.com/home/index.asp
makdoric01
2-0!!!!!!!!!!!!
ermin-jaran
Ako se ne varam protiv Holandije igramo sta su uradili Holandjija-Litvanija..???
makdoric01
CITAT(ermin-jaran @ 02.03.2008., 20:42) [snapback]142938[/snapback]
Ako se ne varam protiv Holandije igramo sta su uradili Holandjija-Litvanija..???

4-4 meni se cini, ali bio je remi.. vrlo vazno sa koliko golova..

Holandija je VELIKI favorit, 2-0 nam daje prvo mjesto i baraz. bih.gif bih.gif bih.gif
Kotromanich
ako je 2:0 za bih protiv koga igraju nisam u toku ??
makdoric01
CITAT(Kotromanich @ 02.03.2008., 20:46) [snapback]142941[/snapback]
ako je 2:0 za bih protiv koga igraju nisam u toku ??

Protiv Holandije.. Jest 2-0, uskoro poluvrjeme

Ostali rezultati od komsija :

Srbija 1 : 2 Rusija
Hrvatska 1 : 1 Spanija
VelezFC
poluvrijeme je, vodimo 2:0 (Krezo x 2) ali igramo nekako bojazljivo, na kontre
ovi marokanci, pardon holandjani opasni
Kotromanich
a gdje igramo , kuci ili u gostima ??
TrueBlue
U Visokom prika,...
ermin-jaran
Gdje se poslije igra baraz???
2:0 je dobra prednost ali u malom fudbalu sve ide brzo znaci jos jedno polovrijeme....
makdoric01
CITAT(goliath @ 02.03.2008., 21:02) [snapback]142954[/snapback]
Ima li prijenosa??

BHT, nema na sopcastu koliko znam
Eborg
A ima li u nashoj FUTSAL reprezentaciji igracha koji igraju "pravi" fudbal po nekim ligama?
makdoric01
CITAT(Eborg @ 02.03.2008., 21:04) [snapback]142956[/snapback]
A ima li u nashoj FUTSAL reprezentaciji igracha koji igraju "pravi" fudbal po nekim ligama?

pa ima u BiH lige futsala... ne vjerujem da igraju pravi nogomet
makdoric01
3-0!!!!!!!!!!!!!!! bih.gif bih.gif
Sedin
koliko do kraja?
makdoric01
11 minuta do kraja, necu reci da je gotovo, ali ovo mirise na ubjedljivu pobjedu bih.gif
makdoric01
3-1...
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.