Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
makdoric01
jao.. danas BiH u Zetri fasovala 18-1 od Armenije u hokeju..
McCoy
*ebo hokej....
nije to za nas
gorazde4ever
CITAT(makdoric01 @ 17.02.2008., 19:34) [snapback]141610[/snapback]
jao.. danas BiH u Zetri fasovala 18-1 od Armenije u hokeju..

ja sam kao djete isao na klizanje a igrao sam i hokej...plus sto imam 95kg na 190cm icon_mrgreen.gif
ebo te... trebo sam se prijaviti... postao bih reprezentativac... gori od tih nemogu bit... eusa_wall.gif
bolje ga nikako neigrati... kako bi bilo protiv rusije ili kanade??? 100:1 !!!!!!!!!!!

sorry za off topic
Eborg
Mislim da to zavisi od trenutne forme iako za sami pochetak Pjanic treba da igra nekih zadnjih pola sata.Nema on josh toliko snage da se nosi sa mnogo,mnogo iskusnijim igrachima od sebe...
Eborg
CITAT(Elmar @ 17.02.2008., 20:29) [snapback]141618[/snapback]
Ufff, onda bi bilo pravo dobro, radi dobre konkurencije. Sto bolja konkurencija u reprezentaciji donosi i dobre nastupe
od igraca za reprezentaciju BiH. Ja bih volio da Kodro ima dobru paznju na konkurenciju u reprezentaciji (da najbolji igraju) u sto vjerujem. Neka se pokazu i znoju za mjesto medju prvih jedanest u BiH. Malo je nerealno da Miralem uzme mjesto Misimovicu...

Zato sto Misimovic ima vise iskustva a Miralem ima jos da se nauci (ako bude pozvan) mlad je i ima vremena.

Slazhem se Elmare jarane!
Eborg
CITAT(Mercedes @ 17.02.2008., 20:35) [snapback]141621[/snapback]
sto da neigraju oba dvojca na terenu. pa moze pjanic i na krilu igrati.

Pa korisniji je na sredini terena,barem po mom mishljenju.Nema on snagu da se sad krshi sa bekovima i njihovim krilima...
plecko2
Neka mi Baždarević ne nudi igrače preko novina!

Selektor nogometne reprezentacije javio nam se iz San Sebastiana, sa svoje kućne adrese. Profesionalna mu je u Sarajevu, u NSBiH, sa kojim bi narednih dana trebao potpisati ugovor. Na prvo pitanje ''šta ima novo'', Meho Kodro je odgovorio:
- Ništa posebno, pravim neke kombinacije za ono što očekuje reprezentaciju u ovoj godini. Prva naredna akcija je Makedonija.

Zašto su otpali Zlatan i Zvjezdan?

Pokušao sam selektora ''navući na tanak led'': kakve kombinacije selektore?

- Da ti nebih rekao - kroz smijeh je kazao Kodro, a onda nastavio ozbiljnijim tonom - Malo sam zabrinut zbog povreda Zvjezdana Misimovića i Zlatana Bajramovića. Razgovarao sam s njima. Zvjezdan je bolje, on će biti spreman za dvije sedmice, nije upitan za utakmicu sa Makedonijom. Međutim, Bajramović nikako ne trenira, boli ga palac na nozi. Mislim da neće biti spreman za 26 mart. Bojim se da će operacija biti neizbježna, a to bi ga duži period odvojilo od terena. No, šta da se radi. Rekao sam mu da je najbitnije da se oporavi i dobro spremi. Mnogo nam je bitniji na jesen kada počnu kvalifikacije.

Pjanić je vođa

Selektor je prošle sedmice pohodio Francusku. U Bordou je na licu mjesta vidio Miralema Pjanića. Potez za svaku pohvalu. Uostalom to je Kodrin posao; konačno je jedan selektor otišao da se lično uvjeri u kvalitete mladog asa. Kakvi su dojmovi?

- Utakmica je bila teška. Bordo je dobio 3:0. Vidio sam puno pozitivnih stvari. Pjanić je već zreo igrač, može se kazati da ima lidersku ulogu u ekipi. Trener mu daje sve ovlasti: izvodi prekide, organizuje napade, od njega sve kreće, što je svakako sjajna stvar uzimajući u obzir da igra svoju prvu seniorsku sezonu, a uz to, igra u francuskom prvenstvu... Ukratko, sve je u njegovim rukama! Čak nije igrao na pravoj poziciji, on je bio nešto povučeniji.

Da li ćete ga pozvati za duel s Makedonijom?

- Dobro, ne mogu još govoriti o tome, ali je važno da sam ga vidio i da znam šta može. O tome ćemo naknadno.

Pitao sam ga za Adnana Mravca iz austrijskog Matersburga. Kodro je bio suzdržan.

- Imam spisak zanimljivih igrača koji igraju u inostranstvu. Naravno, nemožemo gledati deset igrača odjednom. Znam za Mravca i sigurno ćemo ga pogledati.

Proziva Mešu

Onda je selektor, neočekivano okrznuo bivšeg saigrača iz reprezentacije. Prigovorio što "neki nude igrače preko novina''. Meša Baždarević je na ovim stranicama sugerisao selektoru da pod okrilje državnog tima zove Miralema Pjanića i Emru Tahirovića golgetera Ciriha.

- Mislim da nije korektno da mi Baždarević preko novinari nudi igrače. Razumijem da svako želi iznijeti svoje mišljenje, potpuno mi je jasno i da je reprezentacija interesantna igračima, što je dobro. Međutim, valjda ja najbolje znam i, na koncu, odgovarat ću za rezultat. Tako da bih želio svima poručiti da budu strpljivi. Ne može se preko noći doći u reprezentaciju, a svakako da ja znam najbolji način - to je igrama na terenu. Nikako pričama za novine. Sam ću gledati potencijalne kandidate.

O akciji Japan nije želio puno govoriti.

- Vidjeli ste kako je bilo. To je sada prošlost. Sastavio sam reprezentaciju od onih igrača koji su bili na raspolaganju. Mislim da u tom momentu više i nismo mogli.

Kodro će u Sarajevo doći početkom marta. Ugovor je na stolu, treba ga parafirati.

- Što se mene tiče neće biti problema. Usuglasili smo se, ne opterećujem se mnogo time, ima puno posla, mnogo stvari koje treba završiti. Optimista sam i vjerujem da će reprezentacija napraviti dobar rezultat - završio je Kodro.

Emir Delić

Ne odustaje(m) od Sergeja

Uskoro će Kodro na radnu turneju.

- Planirao sam posjetiti naše igrače u Njemačkoj i Italiji, zajedno sa svojim prvim saradnikom Bolićem. Gledaćemo neke mečeve u Njemačkoj, razgovarat ćemo sa Misimovićem, Salihovićem, Ibiševićem, Bajramovićem... Pokušat ću nagovoriti Barbareza da se vrati u tim - najavio je Kodro.

asasova
kad smo kod hokeja, ima reprezentacija, a nema nijedan tim, koliko ja znam. a igraci su seniori.
RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(plecko2 @ 18.02.2008., 04:32) [snapback]141652[/snapback]
Neka mi Baždarević ne nudi igrače preko novina!

Selektor nogometne reprezentacije javio nam se iz San Sebastiana, sa svoje kućne adrese. Profesionalna mu je u Sarajevu, u NSBiH, sa kojim bi narednih dana trebao potpisati ugovor. Na prvo pitanje ''šta ima novo'', Meho Kodro je odgovorio:
- Ništa posebno, pravim neke kombinacije za ono što očekuje reprezentaciju u ovoj godini. Prva naredna akcija je Makedonija.

Zašto su otpali Zlatan i Zvjezdan?

Pokušao sam selektora ''navući na tanak led'': kakve kombinacije selektore?

- Da ti nebih rekao - kroz smijeh je kazao Kodro, a onda nastavio ozbiljnijim tonom - Malo sam zabrinut zbog povreda Zvjezdana Misimovića i Zlatana Bajramovića. Razgovarao sam s njima. Zvjezdan je bolje, on će biti spreman za dvije sedmice, nije upitan za utakmicu sa Makedonijom. Međutim, Bajramović nikako ne trenira, boli ga palac na nozi. Mislim da neće biti spreman za 26 mart. Bojim se da će operacija biti neizbježna, a to bi ga duži period odvojilo od terena. No, šta da se radi. Rekao sam mu da je najbitnije da se oporavi i dobro spremi. Mnogo nam je bitniji na jesen kada počnu kvalifikacije.

Pjanić je vođa

Selektor je prošle sedmice pohodio Francusku. U Bordou je na licu mjesta vidio Miralema Pjanića. Potez za svaku pohvalu. Uostalom to je Kodrin posao; konačno je jedan selektor otišao da se lično uvjeri u kvalitete mladog asa. Kakvi su dojmovi?

- Utakmica je bila teška. Bordo je dobio 3:0. Vidio sam puno pozitivnih stvari. Pjanić je već zreo igrač, može se kazati da ima lidersku ulogu u ekipi. Trener mu daje sve ovlasti: izvodi prekide, organizuje napade, od njega sve kreće, što je svakako sjajna stvar uzimajući u obzir da igra svoju prvu seniorsku sezonu, a uz to, igra u francuskom prvenstvu... Ukratko, sve je u njegovim rukama! Čak nije igrao na pravoj poziciji, on je bio nešto povučeniji.

Da li ćete ga pozvati za duel s Makedonijom?

- Dobro, ne mogu još govoriti o tome, ali je važno da sam ga vidio i da znam šta može. O tome ćemo naknadno.

Pitao sam ga za Adnana Mravca iz austrijskog Matersburga. Kodro je bio suzdržan.

- Imam spisak zanimljivih igrača koji igraju u inostranstvu. Naravno, nemožemo gledati deset igrača odjednom. Znam za Mravca i sigurno ćemo ga pogledati.

Proziva Mešu

Onda je selektor, neočekivano okrznuo bivšeg saigrača iz reprezentacije. Prigovorio što "neki nude igrače preko novina''. Meša Baždarević je na ovim stranicama sugerisao selektoru da pod okrilje državnog tima zove Miralema Pjanića i Emru Tahirovića golgetera Ciriha.

- Mislim da nije korektno da mi Baždarević preko novinari nudi igrače. Razumijem da svako želi iznijeti svoje mišljenje, potpuno mi je jasno i da je reprezentacija interesantna igračima, što je dobro. Međutim, valjda ja najbolje znam i, na koncu, odgovarat ću za rezultat. Tako da bih želio svima poručiti da budu strpljivi. Ne može se preko noći doći u reprezentaciju, a svakako da ja znam najbolji način - to je igrama na terenu. Nikako pričama za novine. Sam ću gledati potencijalne kandidate.

O akciji Japan nije želio puno govoriti.

- Vidjeli ste kako je bilo. To je sada prošlost. Sastavio sam reprezentaciju od onih igrača koji su bili na raspolaganju. Mislim da u tom momentu više i nismo mogli.

Kodro će u Sarajevo doći početkom marta. Ugovor je na stolu, treba ga parafirati.

- Što se mene tiče neće biti problema. Usuglasili smo se, ne opterećujem se mnogo time, ima puno posla, mnogo stvari koje treba završiti. Optimista sam i vjerujem da će reprezentacija napraviti dobar rezultat - završio je Kodro.

Emir Delić

Ne odustaje(m) od Sergeja

Uskoro će Kodro na radnu turneju.

- Planirao sam posjetiti naše igrače u Njemačkoj i Italiji, zajedno sa svojim prvim saradnikom Bolićem. Gledaćemo neke mečeve u Njemačkoj, razgovarat ćemo sa Misimovićem, Salihovićem, Ibiševićem, Bajramovićem... Pokušat ću nagovoriti Barbareza da se vrati u tim - najavio je Kodro.

e koji li je selektor do sada odgovorao za svoje rezultate...!!!??? ni jedan kojeg smo do sada imali.svi su krivicu svaljivali na nekog drugoga.nemam licno nista protiv Mehice,ali mislim da mu je ova izjava za Meshu B.ne potrebna.ovo je vec negativno prozivanje kolege iz reprezentacije po novinama,a to sto mu je Mesha nudio igrace preko novina to je bio samo odgovor na pitanje novinara koji je u tom intervujuu razgovarao sa Mesom...ja ne vidim nista da je Mesha nudio nekoga.jeste spomenuo Tahirovica ali NE i nudio ga...
a i licnog sam misljena da Tahirovic treba jos jesti kuruze da bi dosao do repke..pored svega sto cjenim Tahirovicev kvalitet i znanje ipak mislim da u ovome slucaju Tahirovic vrijedi ono sto je Nikic rekao za Pjanica ;

PRVO OSNOVNA SKOLA,PA SREDNJA SKOLA EEE PA TEK ONDA FAKULTET
bosancheros
CITAT(RUDAR-PRIJEDOR @ 18.02.2008., 12:10) [snapback]141659[/snapback]
e koji li je selektor do sada odgovorao za svoje rezultate...!!!??? ni jedan kojeg smo do sada imali.svi su krivicu svaljivali na nekog drugoga.nemam licno nista protiv Mehice,ali mislim da mu je ova izjava za Meshu B.ne potrebna.ovo je vec negativno prozivanje kolege iz reprezentacije po novinama,a to sto mu je Mesha nudio igrace preko novina to je bio samo odgovor na pitanje novinara koji je u tom intervujuu razgovarao sa Mesom...ja ne vidim nista da je Mesha nudio nekoga.jeste spomenuo Tahirovica ali NE i nudio ga...
a i licnog sam misljena da Tahirovic treba jos jesti kuruze da bi dosao do repke..pored svega sto cjenim Tahirovicev kvalitet i znanje ipak mislim da u ovome slucaju Tahirovic vrijedi ono sto je Nikic rekao za Pjanica ;

potpisujem nimeni se nije ovo svidilo. Nasa stara Bosanska posla
ali imak nije vijerovati novinarima. Ja da sam Kodro nebi se zamjeravao sa legendama kao sto su Mesa. Ali opet kazem mozda propaganda da se Kodro uprlja ocito nekom nepase
TrueBlue

Totalno ne potpisujem, da sudis Kodru u vezi njegove izjave za Mesu. Sta mu ima ko da mu igrace preko novina i u pravu je, premda sumnjam da je mesa reko to onako kako su neke bajne novine napisale.
Sto se tice Tahirovica,...slucaj me i ne interesira. Spominju ga ove bajne novine kao GOLGETERA eusa_sick.gif Ciriha,...pa odma vidis s'kim imas posla.

U zdravlje

legionar

jes'il ti pročito taj intervju... Meho kaže: Mislim da nije korektno da mi Baždarević preko novinara nudi igrače. To znači press je podkupljiv i radi za politiku, ja sa tim nemam veze i ne mislim raditi na taj način kao moji predhodnici.

Što se Misimovica ILI Pjanica tice tu nema veze mogu obojica igrat ja mislim da sad ne bi trebalo nekoga izkljucivati, to bolje da imamo više INO igrača u repki!
bosancheros
CITAT(TrueBlue @ 18.02.2008., 13:00) [snapback]141662[/snapback]
Totalno ne potpisujem, da sudis Kodru u vezi njegove izjave za Mesu. Sta mu ima ko da mu igrace preko novina i u pravu je, premda sumnjam da je mesa reko to onako kako su neke bajne novine napisale.
Sto se tice Tahirovica,...slucaj me i ne interesira. Spominju ga ove bajne novine kao GOLGETERA eusa_sick.gif Ciriha,...pa odma vidis s'kim imas posla.

U zdravlje

opet kako sam vec rekao Bosanska posla. Jos nisam cuo jednog svijetskog trenera da po novinama izkazuje svoj autoritet. To se radi na terenu. A sta drugi treneri izjavljuju je njihova stvar. Ali opet kazem ja mislim da media radi na tome da samo uzdrma status Kodre. Ipak Kodro je radio po evropi i zna ponasanje kad je i media u pitanju. Nije to pijaca a niti livada da se verbalno svode racuni. Zato nam i nenapreduje fudbal.

Nedaj se Kodro
majstor22
Ja jes svi dizu hajku odjednom od ove Mesine izjave, covjek onako u sali rekao da su dobri momci i da bih trebao zvati, kodro mozda normalno odgovorio, a ovi odmah buku dignuli oko toga... a to vjerujem niza kodru ni za mesu nista vazno nije...

Al haj sto novine odmah prodaju senzacije, al gluplje mi kad raja na ovom forumu podje vikati, e nek mu je Kodro rekao... Kao da se ljudi svadjaju, ili kao da je Mesa nesto opsovao (nedaj boze ) Kodri... Ma to normalna izjava, tj odgovor Mese na pitanje novinara o momcima, tj da li imaju kvaliteta za repku...

Al vecina odmah vidi neki skandal ili neku svadju u tom...
legionar
CITAT(majstor22 @ 18.02.2008., 23:04) [snapback]141700[/snapback]
Ja jes svi dizu hajku odjednom od ove Mesine izjave, covjek onako u sali rekao da su dobri momci i da bih trebao zvati, kodro mozda normalno odgovorio, a ovi odmah buku dignuli oko toga... a to vjerujem niza kodru ni za mesu nista vazno nije...

Al haj sto novine odmah prodaju senzacije, al gluplje mi kad raja na ovom forumu podje vikati, e nek mu je Kodro rekao... Kao da se ljudi svadjaju, ili kao da je Mesa nesto opsovao (nedaj boze ) Kodri... Ma to normalna izjava, tj odgovor Mese na pitanje novinara o momcima, tj da li imaju kvaliteta za repku...

Al vecina odmah vidi neki skandal ili neku svadju u tom...

jes baš... nemaju šta pisat pa provaljuju... tako kao i mi ovdje!!! hahahahah...
ASA_09
CITAT(goliath @ 18.02.2008., 22:52) [snapback]141698[/snapback]
Evo sam sa najnovije.net skinuo tekme; BiH-Njemacka i BiH-Austria. Svaki nas gol popracen je reklamom - "sport.becka-raja.at"
Znam da zapad i kapitalizam pokvari ljude ali sta se moze? Kao da treba vise reklama za BH sportski portal... icon_rolleyes.gif

nije reklama u pitanju vec copyright eusa_boohoo.gif
sta ima veze moze se gledat, bolje zahvali se za trud
pOz
McCoy
CITAT(goliath @ 19.02.2008., 00:57) [snapback]141711[/snapback]
(..)Svaki nas gol popracen je reklamom - "sport.becka-raja.at"
Znam da zapad i kapitalizam pokvari ljude ali sta se moze? Kao da treba vise reklama za BH sportski portal...
(..)
daj nemoj zezat!! To su oni znaci kupili prava na utakmice pa stavljaju copyright? A ako odes tamo vidjeces da sam se ja zahvalio za trud.

u vezi toga

CITAT(cile @ 09.02.2008., 00:04) [snapback]140778[/snapback]
(Posto su drugi vlasnici stranice kite mojim ripovima bez davanja "credita", prisiljenim sam stavljati kratkotrajni tekstualni watermark u svim buducim snimcima.)

ali ode ovo daleko u off-topic
Almir
Damira Vrancica i Subotica iz Mainza treba pozvati, standardni su u ekipi. Kad bi se Damir odazvao i odigrao barem jednu utakmicu povukao bi i Subotica da zaigra za nas.
Eborg
Pozvan je vec jednom bio Vranchic ali je sjedio na tribinama kod Muzurovica..
brucelee
mravac i igra desnog beka, tj i stopera i beka..
sv mattersburg
ermin-jaran
Znali se datum i grad prijateljske protiv rusa u swabiji????
SemirBosanac
CITAT(ermin-jaran @ 19.02.2008., 17:13) [snapback]141746[/snapback]
Znali se datum i grad prijateljske protiv rusa u swabiji????

Nije ovo nista sigurno. Sumnjam da cemo snjima igrati.....
majstor22
ermine, de povecaj tu sliku da malo bolje vidimo icon_smile.gif
ermin-jaran
CITAT(majstor22 @ 19.02.2008., 22:46) [snapback]141836[/snapback]
ermine, de povecaj tu sliku da malo bolje vidimo icon_smile.gif

evo ide....
SemirBosanac
CITAT(goliath @ 19.02.2008., 19:45) [snapback]141758[/snapback]
Ja ne sumnjam jer je 200.000€ u pitanju. Rusi nude tu cifru + sve troskove placene. Ta je utakmica vec dogovorena. (samo datum izostaje). To sto ce se igrat u Njemackoj ide u korist i nama jer nasi su vecinom u Njemackoj.

Ja jarane vec sumnjam da su Rusi zagrijani za tekmu.... Meni se cini da su oni vec dogovorili nekolko utakmica u Maju. Meni nesta sve mirise na Crnu Goru!
majstor22
slika prava icon_smile.gif
SemirBosanac
Meni nije jasno sto oni izostavljaju Subotica kada vec gledaju tekme u Njemackoj. icon_rolleyes.gif
Eborg
Da...

Kakva je svrha razgovarati sa igrachima koji ce ionako igrati?
majstor22
Na kraju je Bolić zamolio da za podršku ka zajedničkom cilju.

- Kodru je zaboljelo što ga se gura u ring sa Baždarevićem. Oni su prijatelji. Kodro ne voli publicitet, još manje da se verbalno sa nekim obračunava. Znam da nam je zajednički cilj uspjeh reprezentacije, sada nam je podrška najpotrebnija. Do sada smo imalu super korektnu saradnju, nadam se da će takva biti ubuduće - izjavio je za "San" Elvir Bolić.

ovo bi bio odgovor svim medijama, a i ovima na forumu koji su odmah digli hajku oko Bazdarevica, to kako on pametuje Kodri...

Nista od toga znaci nijeistina, ili uopste nije vazno KOdri i Mesi..

Al smijesno je kakav smo mi narod, odmah se neka galama i buka dize...
TrueBlue
CITAT(Eborg @ 20.02.2008., 11:56) [snapback]141865[/snapback]
Da...

Kakva je svrha razgovarati sa igrachima koji ce ionako igrati?

Ti to ozbiljno????
Eborg
CITAT(TrueBlue @ 20.02.2008., 13:05) [snapback]141868[/snapback]
Ti to ozbiljno????

Pa gledaj...Po meni bi bilo logichnije da pogleda Subotica,bracu Vranchic ili da makar porazgovara sa Marinom i slichnim igrachima "na granici".

To je korisnije nego da ode kod Salihovica (koji je u dobroj formi i koji ce igrati u repki),Ibishevica (u loshoj formi i koji ce biti na klupi),Misimovicem (koji je povrijedjen i koji ce igrati) itd.To se mozhe obaviti i telefonom.Za Barbareza i Salihamidzhica je sasvim druga stvar i to ne bih mijeshao sa ovom grupom.

Jedino mozhda ima logike obici igrache koji su povrijedjeni radi podrshke.

Nemojte misliti da dizhem hajku ali po meni je logichnije obici POTENCIJALNE reprezentativce,obaviti razgovor i sl.I onda se na kraju kazhe da se nema para,vremena i ne znam ni ja chega kad mi trazhimo da se neshto uchini po pitanju njih.

To je isto kada Muzurovic ode da gleda Misimovica (je li on ono bio?).Pa shta ga bolan imash gledati,samo da guza vidi puta,upali TV i gledaj,ionako ce ti igrati.A ostali se zanemare...

Najavljuju razgovore sa Begovicem i Suboticem iz Portsmoutha a troshe pare na one sigurne i standardne.Kad to selektor Shpanije gleda Torresa?
edinjo-BiH
ja mislim da je fazon u tome, sto kodro protiv japana nije imao sanse se ni upoznati sa bajramovicem, mislimovicem, ... znaci "sigurnim" igracima, tu smo dosta izgubili vremena posto nije igrano u uefinim terminom. ja sam ubijedjen, da nakon tekme protiv makedonije, selektor ce ici i posjetiti potencijalne kandidate. da smo igrali u uefinim terminom protiv japana, sada bi kodro obilazio subotica i slicne. nemozes voditi repku na prvoj tekmi a da nisi licno popricao sa glavnim igracima. ponavljam posto tih igraca nije bilo protiv japana, "izgubilo" se vremena i tek nakon makedonije aBd insallah ce posjetiti i potencijalne kandidate, makar to ja mislim.
selam!
coolin_ban
ja mislim da raja previse napada muzurovica sto nije is'o gledati igrace po evropi. ipak treba se uzeti u obzir da avioni koji lete iz Sarajeva su manjeg kapaciteta. savez je za muzurovica morao placati 3 karte jer on nije mogao sjesti na jedno sjediste. Kodro i Bolic mnogo bolje izgledaju. mogu komotno sjesti u sjediste. dalje, muzurovic je morao nositi i ekstra prtljag sa hranom za puta. onda slaba hercika, pa mora povesti i medicinsko osoblje. nije to lahko izdurat. veliki su to troskovi.
a sada sekunda i o obilasku igraca...prvo napisete da nase novine pisu svakakvih "senzacija" da bi se prodale, a onda uzimate zdravo za gotovo vijest koga ce Kodro i Bola posjetiti. de ba okanite se spekulacija. kada se posjete obave, onda pisite i kritikujte.
SemirBosanac
CITAT(Eborg @ 20.02.2008., 17:05) [snapback]141877[/snapback]
Pa gledaj...Po meni bi bilo logichnije da pogleda Subotica,bracu Vranchic ili da makar porazgovara sa Marinom i slichnim igrachima "na granici".

To je korisnije nego da ode kod Salihovica (koji je u dobroj formi i koji ce igrati u repki),Ibishevica (u loshoj formi i koji ce biti na klupi),Misimovicem (koji je povrijedjen i koji ce igrati) itd.To se mozhe obaviti i telefonom.Za Barbareza i Salihamidzhica je sasvim druga stvar i to ne bih mijeshao sa ovom grupom.

Nemojte misliti da dizhem hajku ali po meni je logichnije obici POTENCIJALNE reprezentativce,obaviti razgovor i sl.I onda se na kraju kazhe da se nema para,vremena i ne znam ni ja chega kad mi trazhimo da se neshto uchini po pitanju njih.

To je isto kada Muzurovic ode da gleda Misimovica (je li on ono bio?).Pa shta ga bolan imash gledati,samo da guza vidi puta,upali TV i gledaj,ionako ce ti igrati.A ostali se zanemare...

Najavljuju razgovore sa Begovicem i Suboticem iz Portsmoutha a troshe pare na one sigurne i standardne.Kad to selektor Shpanije gleda Torresa?

Slazem se 1000 %
ermin-jaran
Malo cu da iskocim sa teme BHT1 satelitski je promjenila frekvencije kod mene vise ne radi na staroj...

Nova frekvencija

HOT BIRD
transponder: 92
frekvencija: 12,558 GHz
polarizacija: V
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4
mode: Mpeg2
kodiranje: Viaccess 2.5
VPID: 2567
APID: 2569
McCoy
CITAT(coolin_ban @ 20.02.2008., 17:15) [snapback]141879[/snapback]
ja mislim da raja previse napada muzurovica sto nije is'o gledati igrace po evropi. ipak treba se uzeti u obzir da avioni koji lete iz Sarajeva su manjeg kapaciteta. savez je za muzurovica morao placati 3 karte jer on nije mogao sjesti na jedno sjediste. Kodro i Bolic mnogo bolje izgledaju. mogu komotno sjesti u sjediste. dalje, muzurovic je morao nositi i ekstra prtljag sa hranom za puta. onda slaba hercika, pa mora povesti i medicinsko osoblje. nije to lahko izdurat. veliki su to troskovi.
a sada sekunda i o obilasku igraca...prvo napisete da nase novine pisu svakakvih "senzacija" da bi se prodale, a onda uzimate zdravo za gotovo vijest koga ce Kodro i Bola posjetiti. de ba okanite se spekulacija. kada se posjete obave, onda pisite i kritikujte.

ahaha icon_mrgreen.gif

bas tako..
ne mora znaciti, da Bola i Kodro nece posjetiti Vrancica i Subotica, ako to ne stoji u novinama.
zeljko_jc
CITAT(Eborg @ 20.02.2008., 20:05) [snapback]141877[/snapback]

Slazem se dobar komentar, to i jest ono cemu sam se najvise nadao Kodrinovim dolaskom a to je svakako bezuvjetna borba do smrti za svakog BH potencijala pogotove ove mnogobrojne koje imamo u Njemackoj nazalost izgleda nista od tog Kucukovic, Subotic, Vrancic, Marin i drugi i dalje ce biti Njemacki piotencijali a nasi ce biti velike zvijezde Modrice, Zelje, Banovica itd..
TrueBlue
CITAT(Eborg @ 20.02.2008., 17:05) [snapback]141877[/snapback]

Tako reci,...samo da se manimo Marina i ostalih njemu slicnih k.ar.in.a.sh.a,....
Almir
Ako je Begovic rekao da bi za nas igrao trebao bi se obici kao i Subotic koji se omislja.
Eborg
Kad bi to bilo istina bilo bi fantastichno!
Eborg
CITAT(Almir @ 20.02.2008., 19:20) [snapback]141897[/snapback]
Ako je Begovic rekao da bi za nas igrao trebao bi se obici kao i Subotic koji se omislja.

Slazhem se!
Almir
CITAT(slatki @ 20.02.2008., 19:43) [snapback]141901[/snapback]
Nema se sta dodati na prethodni komentar.Obici treba povridzene igrace a bogami treba pogledati posebno ovog Subotica jerbo smo tanki bas na toj poziciji na kojoj on igra.

@ Eborg, tako i ja mislim, kad je vec u Njemackoj, moze ostati dan duze i obaviti posao do kraja a ti igraci bi nam dobro dosli. Obavljanje razgovora je najvaznji dio posla.
Kad bi se pozvala braca Vrancic,a Damir je sigurno zasluzio poziv, i kad bi osjetili atmosferu u repci, povukli bi Subotica da i on zaigra za nas. Uz to Begovica jos pozvati, i jos pokojeg mladeg igraca koji je na vagi, jer nema se sta cekati, a nama i ovako treba sira baza igraca.
McCoy
Jeli neko gled'o H.A.O.S na Hayatu??
Bolic je bio gost, uspio sam pred sami kraj da ga vidim malo....
majstor22
McCoy, i ja sam samo malo pogledao... upravo i ja htjeo pitati jer ko gledao da posalje opsirniji tekst...

Cudi me opet ovaj nas mentalitet... Prvo hajka na Bazdarevica bezveze, radi neki novina, sad odjednom svi zele Subotica iz Mainza... samo sto je rekao da bi mozda zaigrao...

A prije mjesec dana su svi ovdje psovali njemu i Marinu sve po spisku, jer su na studentskom internetportalu ubacili slike gdje dizu tri prsta, i otvoreno govore Rep srpska zauvijek, Srbija, itd...

Momak je mlad, kao iu Marin, i dosta oni imaju da nauce... ;pzda se polako opamete, i sigurno da bi nam bili od koristi, ali smijesan mi taj nas mentalitet... Gori smo od "######a", za njih se znalo reci kako vjetar puse, takve su religije, tj sa tom nacijom su najbolji... A imi isto, misljenje mijenjamo iz jednog dana u drugi... Bas onaj nas mentalitet... Al vazno je da poneki jos uvijek SAlihamidzica ogovaraju...
efteling
CITAT(ermin-jaran @ 20.02.2008., 17:24) [snapback]141881[/snapback]
Malo cu da iskocim sa teme BHT1 satelitski je promjenila frekvencije kod mene vise ne radi na staroj...

Nova frekvencija

HOT BIRD
transponder: 92
frekvencija: 12,558 GHz
polarizacija: V
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4
mode: Mpeg2
kodiranje: Viaccess 2.5
VPID: 2567
APID: 2569

Ima i na Eutelsat W2 16,0

12648, V ,5200 ,1/2
Robijas16
joj bolica jes sminker icon_mrgreen.gif
ori
Meho i Bola ne trebaju ni govoriti koje ce potencijalne igrace za repku posjetiti. Nase drage komsije samo cekaju da saznaju ime pa da se pozure sa nagovaranjima. Zakazivanje vecera, pritisak na roditelje, bore se za svakog igraca talenta. Nama srbi, hrvati, slovenci godinama uzimaju igrace a nas bivsi i pojedinci u sadasnjem savezu, u znak zahvalnosti organizuje prijateljske utakmice s njima i pise im pisma o gostoprimstvu. Prekinuti svaku sportsku saradnju dok god se tako ponasaju. Jos Barbareza u savez pa ce spanija biti sretna da bod izvuce u prvoj tekmi.
bosancheros
CITAT(popokatepetl @ 21.02.2008., 02:59) [snapback]141936[/snapback]
Uporedi Pasalica,Usalica Bolic je nesto sto je odavno trebalo u BIH repci i nije celav k,o Barabarez icon_mrgreen.gif

vozdra profesore sima ba ha
Eborg
CITAT(ori @ 21.02.2008., 06:45) [snapback]141944[/snapback]
Meho i Bola ne trebaju ni govoriti koje ce potencijalne igrace za repku posjetiti. Nase drage komsije samo cekaju da saznaju ime pa da se pozure sa nagovaranjima. Zakazivanje vecera, pritisak na roditelje, bore se za svakog igraca talenta. Nama srbi, hrvati, slovenci godinama uzimaju igrace a nas bivsi i pojedinci u sadasnjem savezu, u znak zahvalnosti organizuje prijateljske utakmice s njima i pise im pisma o gostoprimstvu. Prekinuti svaku sportsku saradnju dok god se tako ponasaju. Jos Barbareza u savez pa ce spanija biti sretna da bod izvuce u prvoj tekmi.

E to je upravo ono o chemu govorimo!

Mi sve mislimo:"Ma bit ce!"

Hoce malo sutra ako se ne angazhiramo...
legionar
CITAT(EmkoSeattle @ 21.02.2008., 21:23) [snapback]141984[/snapback]
bola je legenda, jeste da prica puno pomalo nekonkretno ali je legenda i da je bar jos par takvih gdje bi nam bio kraj

daj ne provaljuj brezveze... vidjet ćemo kako će biti... ako bude dobro radio svoj posao kao u vrijeme kad je bio futbaler onda će sigurno biti puno pohvala al dotad malo strpljenja!

poz.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.