Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
efteling
Kad bi onako Hrvatska zagrizla na Evropskom prvenstvu kao sinoc protiv Engleza bila bi prvak.Samo mi je pravo sumnju pobudilo ono pisanjeu novinama o ponudjenim "meckama" jer na onako losem terenu onoliko pretrcati bez dobrog "motiva"malo koja reprezentacija bi to uradila,a oni su jos u Makedoniji bili sigurni da idu. Mada se moze reci da Englezi neodigrase ni 10% od one igre koju su igrali prije.
Ko da i oni nesto zele bojkotovati icon_biggrin.gif
Ventola
CITAT(pokvarenisir @ 21.11.2007., 23:38) [snapback]131884[/snapback]
ja sam se prebacio na poluvremenu na star sport da gledam eng-cro i nisam nimalo zazalio...prava tekma...a sto se tice bih 3,4,5 sesir isti k**ac

Tako razmislja pravi navijac svoje zemlje... eusa_wall.gif Udri se beckhame...

Ti ces nam pricati o povezanosti?? Gledaj kako da se povezes sa stvarnoscu pa onda nesto pricaj..
McCoy
CITAT(SergeyBarbarez @ 22.11.2007., 14:51) [snapback]131939[/snapback]
Koji je sad Ristic? eusa_think.gif

icon_mrgreen.gif icon_eek.gif
nije ti valjda ozbiljno pitanje..ILI??ali ne mogu da vjerujem da jeste...
ipak evo ti proticaj malo o njemu`ono glavno` icon_arrow.gif http://bs.wikipedia.org/wiki/Aleksandar_Risti%C4%87

citirao bih posebno ovaj dio:

...U periodu agresije na Bosnu i Hercegovina, kada niko nije smio da prihvati da igra sa fudbalskom reprezentacijom Bosne i Hercegovina, našu najbolju selekciju Ristić i Marić dovode u Dusseldorf (Dizeldorf), gdje naša reprezentacija odigrava svoju prvu utakmicu i to protiv Fortune....

tada je Ristic bio trener Fortune,a Maric trener-golmana...
bilo je to negdje `95... na tekmi je bilo cca.15.000 gledalaca a od tog 12.500 nasih... sjecam se da je Kodro POVRIJEDJEN dosao na tekmu i "odigrao" cca.5 minuta,u glavnom se MEHAGA pomolijo..a tada je bio u Barci...Ristic je uvjek forsirao nase igrace,kolk`o je god mogao...vrjedi spomenuti glavasa i Obada...

..dok je on trenirao -prosjecnu-Fortunu iz ´dizeldorfa´ igrali su u prvoj njemackoj ligi..zatjerase Ristica,ode fortuna u drugu,pa u trecu ligu(jedno vrijeme cak 4.liga)....dok je on trenirao -ispod prosjecan-Oberhausen,oni su redovno igrali u drugoj-njemackoj- bundesligi,bili jednom na pragu u ulazak prve bundeslige..ode ´Aco` ode i OB,u trecu bundesligu i nikada se nevrati u "profi-fuzbal"..
trenutno trenira Krefeld,4.njemacka liga...vise iz satifakcije,nego ista drugo...

sigurno bih mogao i sada pomoci nasoj repki-nije bitno u kojoj funkciji,Ristic je "LJUDINA I PO`"
imas_sta_para_jarane
CITAT(SergeyBarbarez @ 22.11.2007., 14:51) [snapback]131939[/snapback]
Koji je sad Ristic? eusa_think.gif

I ovo diskutuje o fudbalu. eusa_wall.gif eusa_wall.gif
McCoy
CITAT(imas_sta_para_jarane @ 22.11.2007., 15:32) [snapback]131946[/snapback]
I ovo diskutuje o fudbalu. eusa_wall.gif eusa_wall.gif

ne zove se on dzabe na forumu BUBKA icon_mrgreen.gif
BihBel
Vier Kroatische spelers kunnen binnenkort met een splinternieuwe Mercedes pronken, die werd hen namelijk beloofd door Leonid Fudin. De Russische miljardair had eerder deze week namelijk laten weten dat de vier beste Kroaten een nieuwe Mercedes kregen als ze wonnen van Engeland. Het is nog niet duidelijk welke vier Kroaten zich binnenkort mogen verkneukelen aan de nieuwe wagen, Stipe Pletikosa zou echter al zeker zijn van een nieuwe Mercedes. De Kroaat is namelijk ook vaste waarde in het doel bij Spartak Moskou, de ploeg waar Fedun eigenaar van is. [AN]

Znaci stize MECKO za 4 najbolja hrvata
Erne
------------------- 1.Hasagic-------------------

-2.Pandza-- 4.Spahic----25.Rahimic---6.Papac

----------------5.Bajramovic ©---------------

-7.Ibricic------10.Misimovic----------8.Pjanic

------------9.Muslimovic--------23.Dzeko--------

Klupa:
12.Burić
14.Custovic
15.Milenkovic
11.Ibisevic
18. Bajic
20. Muratovic
21.Merzic

Predsjednik: BOLIC

Selektor: BARBAREZ

eusa_boohoo.gif eusa_boohoo.gif
VelezFC
CITAT(efteling @ 22.11.2007., 08:51) [snapback]131921[/snapback]
Kad bi onako Hrvatska zagrizla na Evropskom prvenstvu kao sinoc protiv Engleza bila bi prvak.Samo mi je pravo sumnju pobudilo ono pisanjeu novinama o ponudjenim "meckama" jer na onako losem terenu onoliko pretrcati bez dobrog "motiva"malo koja reprezentacija bi to uradila,a oni su jos u Makedoniji bili sigurni da idu. Mada se moze reci da Englezi neodigrase ni 10% od one igre koju su igrali prije.
Ko da i oni nesto zele bojkotovati icon_biggrin.gif

predstavljaju svoju drzavu, nema veceg ni boljeg motiva icon_wink.gif
englezi su se samo zalijetali ko ha,jvani, nikakve taktike-isto ko da su u ekipi imali 11 heskeya
McCoy
CITAT(SAMPION @ 22.11.2007., 21:04) [snapback]131990[/snapback]
Ma kakav Ristic ljudi dragi,pa taj covjek vise nemoze voditi ni 4-ligu u njemackoj,pustite se te budaljestinje,isto tako i jednog Stjepanovica,ti starci su izlapili vec godinama!!!
Da imaju oni nekog kvaliteta,koji se trazi trenutno u modernom nogometu,trenirali bi makar neki klub u drugoj njemackoj ligi!!!

mozda i nije Ristic za klupe @popo je to dobro opisao...ali sigurnu moze pomoci nasoj repki,kao savjetnik ili skaut ili mozda kao pomocni trener nekom mladom selektoru,jer je Ristic ipak stari-lisac i veliki motivator...usao je u godine-to je istina,ali bi sigurno i dan das,mogao vise napraviti od jenog muzura - bake ili musovica -iz proslih dana...

...trazimo stalno pomoc,ali kad je neko ponudi,odma stigni neki likovi i prozivaju:"on nevalja,nevalja ovo,nevalj aono"..,isto bi tako pisali i o Vahi i Osimu itd.itd...nama niko ne valja,mozda da upitamo Mourinha,slobodan je covjek,mozda pristane da trenira za vrecu mekinja...
->nek`nam je Bog na pomoci<-
bih_zh
Die UEFA hat die vorläufige Topfeinteilung für die Auslosung der WM-Qualifikationsgruppen festgelegt. Der aktuelle Stand ergibt folgende Pooleinteilung:

Topf 1: Italien, Deutschland, Niederlande, Frankreich, Spanien, Portugal, England, Kroatien, Tschechien

Topf 2: Rumänien, Schottland, Griechenland, Polen, Ukraine, Schweden, Türkei, Serbien, Russland

Topf 3: Dänemark, Norwegen, Irland, Israel, Bulgarien, Nordirland, Bosnien-Herzegowina, Schweiz, Finnland

Topf 4: Slowakei, Wales, Ungarn, Belgien, Mazedonien, Zypern, Weißrussland, Slowenien, Albanien

Topf 5: Island, Moldawien, Litauen, Österreich, Armenien, Lettland, Georgien, Aserbaidschan, Kasachstan

Topf 6: Malta, Estland, Liechtenstein, Andorra, Luxemburg, Montenegro, Färöer, San Marino

evo kako sam naso na netu, ovo je zvanicno od uefe predato, datum ove informacije je 22.11.07, ali ko zna hoce li biti promjena

ovo bi bila fina grupa

njemacka
skotska
bosna
slovenija
austrija
luksemburg

:D
al
CITAT(bih_zh @ 22.11.2007., 21:22) [snapback]131998[/snapback]
Die UEFA hat die vorläufige Topfeinteilung für die Auslosung der WM-Qualifikationsgruppen festgelegt. Der aktuelle Stand ergibt folgende Pooleinteilung:

Topf 1: Italien, Deutschland, Niederlande, Frankreich, Spanien, Portugal, England, Kroatien, Tschechien

Topf 2: Rumänien, Schottland, Griechenland, Polen, Ukraine, Schweden, Türkei, Serbien, Russland

Topf 3: Dänemark, Norwegen, Irland, Israel, Bulgarien, Nordirland, Bosnien-Herzegowina, Schweiz, Finnland

Topf 4: Slowakei, Wales, Ungarn, Belgien, Mazedonien, Zypern, Weißrussland, Slowenien, Albanien

Topf 5: Island, Moldawien, Litauen, Österreich, Armenien, Lettland, Georgien, Aserbaidschan, Kasachstan

Topf 6: Malta, Estland, Liechtenstein, Andorra, Luxemburg, Montenegro, Färöer, San Marino
evo kako sam naso na netu, ovo je zvanicno od uefe predato, datum ove informacije je 22.11.07, ali ko zna hoce li biti promjena

ovo bi bila fina grupa

njemacka
skotska
bosna
slovenija
austrija
luksemburg

:D

izvor?

meni se cini da je to STARO.
McCoy
CITAT(al @ 22.11.2007., 21:27) [snapback]131999[/snapback]
izvor?

icon_arrow.gif http://www.1asport.de/sport/fussball/Die_F...1e4_65097N.html

samo ne znam koliko je staro??ali izgleda da je aktuelno!!??
bih_zh
CITAT(al @ 22.11.2007., 21:27) [snapback]131999[/snapback]
izvor?

naso na forumu od FC Lucerna, fclforum.ch

@ mccoy

na dnu clanka, pise ti datum 2007-11-16 20:10
al
CITAT(bih_zh @ 22.11.2007., 21:33) [snapback]132002[/snapback]
naso na forumu od FC Lucerna, fclforum.ch

@ mccoy

na dnu clanka, pise ti datum 2007-11-16 20:10

znaci 16.11.2007

a kad smo igrali protiv turske? eusa_boohoo.gif
McCoy
CITAT(adidas @ 22.11.2007., 21:52) [snapback]132009[/snapback]
Sta se ti Allaha ti razumijes u Fudbalu? pa to je najaci sastav kojeg BiH moze imat smokljo jedan. Sa ovim Sastavom bi osli na SP 100%

"sastav",tj spisak jeste ,ali tvoja postava ->nidje vezze...samo mi reci,kad je Rahimic igrao stopera,a Pandza Beka??a Bajra -u sredini-ofenzivnog veznog??
..i onda prozivati jos nekoga smokljo jedan ,samo zato sto ti je skrenuo paznju na to icon_rolleyes.gif
McCoy
CITAT(adidas @ 22.11.2007., 21:59) [snapback]132012[/snapback]
ja nisam postavio pandzu nego emre ili erne ili kako se vec zove momak

..sad sam vido da je "on" postavio,ovaj satav...
sta se onda ti bunis i prozivas nekoga,to mi nije jasno...jesli mozda ti njegov advokat??

...vidim evo si napravio "svoj" sastav i sve je dure,ali se mani tih prozivanja,jer bi vrlo lahko mogao dobiti BANanu...
Almir
Mislim da kad sagledamo stanje i u kojim smo i kad smo doveli cara do duvara, sesiri su manje vazni jer Moldavija i Madzarska koje su u 5 tj. 4 sesiru a mi po nekoj logici u boljem 3, su nam derale guzove. Nikakav sesir nama ne pomaze ako nije carobni icon_biggrin.gif , vise bih volio da imamo bilo kakvu igru osim nabijanja napamet, pa nemorali se nikad plasirati. Po prikazanom mi smo poluamateri i neznam da li bi bilo koga sa sigurnoscu i iz 6 sesira dobili.
McCoy
CITAT(adidas @ 22.11.2007., 22:13) [snapback]132018[/snapback]
Fino to sve kod tebe Pandza neigra u svom Klubu, Muharemovic jos nema Kvalitet za Prvih 11, i Bajramovic na ljevoj strani to zaboravi jedva sutira sdesnom icon_smile.gif

Bajra je u Schalke-u cesto igrao tu poziciju,i dobro je odradio zadatak..on stalno govori da voli vise igrati "kad je blizi golu" (knpr.vrijeme u Freiburg-u)..citam u prtintanom-KICKERu,da je dobio ´zabranu´da ide 16-erac,kad se izvode slobdnjaci,i korneri!!??
@Ventola je pisao,da se nece puno toga promjeniti,sve i da se vrate "otpisani"...ali bi se meni licno promjenilo,neka igraju nasi najbolji,ma kakvi oni bili...
ne ocekujem veliki podvig u sledecim kvalifikacijama,ali ocekujem,vece zalaganje,bolju taktiku ,TRENERA i naravno KONACNO profesionalan savez.....
...igrace nemozemo stovriti(jedino ako ih D.pasalic izvuce iz sesira,mozda iz 2. a mozda iz 6. icon_wink.gif ) ,ali za ovo gore navedeno se vec dugo bori,i nadam se da ce se konacno izboriti
...nismo ni prije imali nekog velikog uspjeha->plasman ili da smo nekog razvalili,ali se zato nismo ni blamirali!bio sam ponosan NA SVOJU/NASU repku,jedva cek`o kad ce zaigrati MOJA/NASA repka,tri dana nisam mogao pricati nakon tekme,itd.itd...nadam se da ce doci opet ti -za mene-´praznici´kad igra moja drzava,moj tim,moji igraci.....a ne neki lijevi..

kad vec igramo menadzera,da i ja malo "proigram"..
.................-Hasagic-
-Braco-.......-Spahic-.....-Papac.-...-????-
...............-Rahimic-........................
.........................-Bajra-...................
????.............................-Salihovic-
...................Ibricic..........................
...............Muslimovic/Dzeko/Ibisevic(zavisi od forme)

za ove "??",se dvoumim po radi mene mogli bi se zvati Milenkovic,hrgovic,Beslija;maletic,neki novokomponovani ili "neko iz sesira"...ja bi ih ovako postavio,da nije tog *ebenog i famoznog kljuca icon_rolleyes.gif
aMeL
------------hasagic

berberovic spahic rahimic papac

----------bajramovic

salihamidzic misimovic pjanic

-----muslimovic dzeko
haso
vozdra raja,

zanjima me situacija sa Hasanom, vidim svi ga stavljate u vase sastave. Ako ode Ahmed Pasalic hoce li se braco vratiti??

evo i moj sastav:

Hasagic
Muharemovic
Nadarevic
Spahic
Pjanic
Salihamidzic
Rahimic
Bajramovic
Misimovic
Dzeko
Muslimovic

dakle probamo malo 3-5-2

Klupa:
Guso
Rascic
Milenkovic
Berberovic
Ibricic
Ibisevic
Pjanic
Bartolovic
McCoy
ARD (njemacki kanal,´free to air´,astra) prenosi 25.11.2007,izvlacenje grupa za SP`10,sa pocetkom u 16.00h...
gorazde4ever
CITAT(haso @ 22.11.2007., 23:23) [snapback]132028[/snapback]
vozdra raja,

zanjima me situacija sa Hasanom, vidim svi ga stavljate u vase sastave. Ako ode Ahmed Pasalic hoce li se braco vratiti??

evo i moj sastav:

Hasagic
Muharemovic
Nadarevic
Spahic
Muharemovic
Salihamidzic
Rahimic
Bajramovic
Misimovic
Dzeko
Muslimovic

Klupa:
Guso
Rascic
Milenkovic
Berberovic
Ibricic
Ibisevic
Pjanic
Bartolovic

braca muharemovic moraju biti u svakom sastavu... mozda budu kao braca kovac!!! icon_mrgreen.gif
nemojte ga odmah napadati zbog rascica... momak iz moje mahale!!!!! icon_mrgreen.gif
inace imas dobrih IMENA u sastavu
Baljotka
Mala ispravka autoru sa strane 11 ili 12:

Prvu utakmicu je BiH odigrala u proljece 1993. godine u njemackom Gradu Koblenz-u.
Igrano je protiv Kaiserslauterna (Demir Hotic je tad igrao kod njih).
Kapiten je bio Blaz Sliskovic.

Markus Marin nam je dao gol iz kornera.

Bio je i direktan TV prenos na DSF-u
Istok
Na zalost, ne vjerujem da ce do ovih smjena doci ni nakon debakla u ovim kvalifikacijama. Dominikovic pregovara sa potpisnicima a nekoliko dana kasnije dodaje Pasalica na spisak putnika za Juznu Afriku.
hadzialmir
opet strucnjaci sastavljaju ekipe eusa_wall.gif
konto sam da je prosla furka nejse, sta bi od tih jakosnih grupa ima li ista konacno???
McCoy
CITAT(Baljotka @ 22.11.2007., 23:38) [snapback]132032[/snapback]
Mala ispravka autoru sa strane 11 ili 12:

Prvu utakmicu je BiH odigrala u proljece 1993. godine u njemackom Gradu Koblenz-u.
Igrano je protiv Kaiserslauterna (Demir Hotic je tad igrao kod njih).
Kapiten je bio Blaz Sliskovic.

Markus Marin nam je dao gol iz kornera.

Bio je i direktan TV prenos na DSF-u

Autor je BH-Wikipedia,ja sam dao samo repliku na tu tekmu,koju sam gledao uzivo na stadionu-
organizovanu od dua, Ristic&Maric(posto je "jedan doticni" glumio jazavca,i pitao ko je Ristic)...
..Za tu tekmu sam samo cuo,da je odigrana i ujedno je bila nasa prva utakmica uopste ...ali evo nisam do danas znao da je Markus Marin (bivsi igrac Duisburg-a) igrao za FCK..
EsadThaKing
CITAT(EmkoSeattle @ 23.11.2007., 09:59) [snapback]132047[/snapback]
evo moje ekipe

Hasagic
salihamidzic,spahic,trivunovic,papac
rahimic bajramovic
beslija misimovic(pjanic) salihovic (baljic)
dzeko

Hasagic
Berberovic Spahic Trivunovic Papac

Rahimic Bajramovic

Beslija Salihamidzic

Misimovic(Pjanic)

Muslimovic
imas_sta_para_jarane
51. smo na listi, Slovacka i Belgija ispred nas, Madjarska iza

29. u Europi, znaci debeli 4 sesir.

Dobra vijest je da su i Madjarska i Moldavija sa nama u sesiru, pa najvjerovatnije se vise necemo izvaljivati protiv njih
AA77
CITAT(imas_sta_para_jarane @ 23.11.2007., 10:06) [snapback]132049[/snapback]
51. smo na listi, Slovacka i Belgija ispred nas, Madjarska iza

29. u Europi, znaci debeli 4 sesir.

Dobra vijest je da su i Madjarska i Moldavija sa nama u sesiru, pa najvjerovatnije se vise necemo izvaljivati protiv njih

Neodredzuju se sesiri sa plasiranjem preko Fifa rang liste.

Nego se broje zadnje dvi kvalifikacije.

Uglavnom je dosad tako bilo.
POZ
imas_sta_para_jarane
Pot 1: Italy, Spain, Germany, Czech Republic, France, Portugal, Netherlands, Croatia, Greece
Pot 2: England, Romania, Scotland, Turkey, Bulgaria, Russia, Poland, Sweden, Israel
Pot 3: Norway, Ukraine, Serbia, Denmark, Northern Ireland, Ireland, Finland, Switzerland, Belgium
Pot 4: Slovakia, Bosnia-Herzegovina, Hungary, Moldova, Wales, Macedonia, Belarus, Lithuania, Cyprus
Pot 5: Georgia, Albania, Slovenia, Latvia, Iceland, Armenia, Austria, Kazakhstan, Azerbaijan
Pot 6: Liechtenstein, Estonia, Malta, Luxembourg, Montenegro, Andorra, Faroe Islands, San Marino
AA77
Moguca grupe:

Balkan Grupa:

Hravatska
Bugarska
Srbija
BiH
Slovenia
Montenegro

Ili:

Najjaca grupa:

Francuska
Engleska
Srbija
BiH
Slovenia
Estonia

Ili:

Najlaksa grupa:

Grcka
Israel
Finska
BiH
Azerbaidzan
San Marino
bih_zh
njemacka
izrael
svicarska
bosna
austria
luksemburg

bilo bi bas puno nasih navijaca :D
VelezFC
vidim vratili se selektori icon_mrgreen.gif

a i vi sa tim mogucim grupama me pomalo nervirate... icon_rolleyes.gif
strpite se do nedelje pa cemo znati protiv koga cemo igrati a onda imamo do septembra da analiziramo i pravimo taktiku icon_mrgreen.gif
Istok
CITAT(zrnoX @ 23.11.2007., 10:47) [snapback]132055[/snapback]
Hajd kad svi prave sastav da i ja dam moj.
Kao prvo nebi u sadnji red cetvoricu stavio jer nemamo 4 jaka.
u sredini imamo vise izbora kvalitetnijih igraca.
----------------------------------------Hasagic----------------------------------

--Salihamidzi----------------------------Spahic-----------------------------Papac--

----------------------------------------Rahimic----------------------------------

--Salihovic---------------Misimovic------------------Bajramovic--------------Ibricic---

-------------------------Dzeko----------------------------Custovic------------------

Znam da od ovog nema nista. Neodlucujemo mi. al et....
hajd more se sanjat......

Znam i ja da od ovog nece nista biti a i bolje da ne bude.

Ovo je neki pokusaj za 3-5-2 s tim da u toj formaciji ovi zatamnjeni nikako ne bi mogli igrati na ovim mjestima. 3-5-2 kako igra Hrvatska, cini mi se, uvijek ima tri stopera (Salihamidzic to sigurno nije) dva defanzivna vezna (Bajramovic ide u liniju sa Rahimicem), jednog centralnog veznog i dva bocna koji su ujedno vanjski bekovi i krila (to ne mogu igrati ni Salihovic a ni Ibricic...mozda Salihamidzic i Hrgovic)

Ne znam sto mnogima smetaju "selektori"....neko voli sesire (mene to ne interesuje ali nikad ne miniram temu onima koji to prate), nekog driblinzi i tehnika, nekog iskljucivo rezultat a mene npr. interesuju razlicite formacije i uvijek kad gledam utakmicu pratim kako koja ekipa igra, koji sistem. Mozda nevazno ali meni interesantno. Meni se cini da je najefektivnija 4-2-3-1 ali mnogi je ne vole zbog samo jednog napadaca, misleci da je to defanzivna formacija. Spanija i Portugal igraju upravo tako a nisu defanzivne reprezentacije.
Ed0
Nakon svega sto smo vidjeli i culi u Istanbulu ja ni trunke nade nemam za sledece kvalifikacije. Situacija u fudbalskom savezu i oko njega je jedna velika farza u kojoj SVI akteri samo zele da profiliraju sebe. Mislio sam da je se jasno znalo ko su u ovoj cijeloj frci dobri i losi. Za lose se i dalje zna. Problem je u tome sto ti dobri bas i nisu tako dobri. Niko u toj cijeloj prici nema na prvom mjestu repku, vec svoj licni interes. Eh, sve dok je to tako mi nebi trebali ni da razmisljamo o plasmanu na EP ili SP.
K_nine
Grcka, Israel, Finska, Kazakstan, Luxemburg. Ovo je idealan grupa za nas
RUDAR-PRIJEDOR
CITAT(imas_sta_para_jarane @ 23.11.2007., 11:17) [snapback]132051[/snapback]
Pot 1: Italy, Spain, Germany, Czech Republic, France, Portugal, Netherlands, Croatia, Greece
Pot 2: England, Romania, Scotland, Turkey, Bulgaria, Russia, Poland, Sweden, Israel
Pot 3: Norway, Ukraine, Serbia, Denmark, Northern Ireland, Ireland, Finland, Switzerland, Belgium
Pot 4: Slovakia, Bosnia-Herzegovina, Hungary, Moldova, Wales, Macedonia, Belarus, Lithuania, Cyprus
Pot 5: Georgia, Albania, Slovenia, Latvia, Iceland, Armenia, Austria, Kazakhstan, Azerbaijan
Pot 6: Liechtenstein, Estonia, Malta, Luxembourg, Montenegro, Andorra, Faroe Islands, San Marino

1.Portugal ili Ceshka
2.Israel
3.Danska ili Belgija
4.Bosna
5.Armenia
6.Montenegro ili Andora

e u ovoj grupi bi mooozda mogli biti na 3.mjestu...;)
pa da iduce neke kvalifikacije budemo u 3 sesiru ... cilj nam je iduce kvalifikacije da budemo u 3 sesiru...;)
alemko
znaci ipak 4. sesir. i po mojoj racunici smo bili ispred madjara i u bobu-dvije sa slovacima "tu negdje" .
no belgijanci pomrsise svima racune...
BihBel
De loting vindt komende zondag om 16u plaats. [AN]

POT 1: Italië, Spanje, Duitsland, Tsjechië, Frankrijk, Portugal, Nederland, Kroatië, Griekenland.

POT 2: Engeland, Roemenië, Schotland, Turkije, Bulgarije, Rusland, Polen, Zweden, Israël.

POT 3: Noorwegen, Oekraïne, Servië, Denemarken, Noord-Ierland, Ierland, Finland, Zwitserland, België.

POT 4: Slovakije, Bosnië-Herzegovina, Hongarije, Moldavië, Wales, Macedonië, Wit-Rusland, Litouwen, Cyprus.

POT 5: Georgië, Albanië, Slovenië, Letland, IJsland, Armenië, Oostenrijk, Kazachstan, Azerbeidzjan.

POT 6: Liechtenstein, Estland, Malta, Luxemburg, Montenegro, Andorra, Faerøer, San Marino.
McCoy
oglasio se kapiten,nase repke,nakon bjede tekme u TUR

Ova momčad ima budućnost

Kapetan reprezentacije BiH Zvjezdan Misimović nije se previše osvrtao na utakmicu s Turskom.
Odigrali smo solidno. Bolje smo ‘stajali’ na terenu nego u nekim prijašnjim susretima, iako smatram da smo trebali biti malo više agresivniji prema naprijed. Turci nisu pokazali igru kakvu sam očekivao od njih, vjerojatno su igrali pod velikim pritiskom plasmana na EP, ali na kraju mogu konstatirati da su zasluženo pobijedili s 1:0”, tim je riječima arhivirao gostovanje u Istanbulu veznjak Nürnberga.
Iako je iza njega i suigrača niz od šest poraza, Misimović smatra da se igra popravlja.
Ide na bolje. Mlada smo ekipa koja će doći na svoje. Ove protekle utakmice puno su značile mlađim igračima koji su osjetili atmosferu igranja na velikoj sceni. To će im iskustvo puno značiti i sigurno ćemo biti bolji u idućim kvalifikacijama. Ova momčad ima budućnost”, jasan je Misimović.
Logično, s nestrpljenjem iščekuje što će se u idućih mjesec-dva događati s reprezentacijom. Hoće li doći do smjene izbornika, hoće li se vratiti potpisnici ultimatuma... pitanja su koja kopkaju svakoga. Spekulira se da su potpisnici između ostalog tražili i smjenu izbornika Muzurovića, no potvrdu te informacije je nemoguće dobiti jer su se Savez i potpisnici obvezali na šutnju do daljnjega.
Nekoliko tih igrača svakako bi nam dobro došlo. Tu prije svega mislim na Papca, Bajramovića, Hasagića i Spahića. Njihova kvaliteta je neosporna. E sad, mislim da ne bi bilo fer prema nama koji smo igrali da oni postavljaju neke zahtjeve za smjenama. U tom slučaju mi bismo ispali stvarno smiješni. Smiješno je da igrači traže smjene, to nema nigdje u svijetu. Na igračima je da igraju nogomet i dokažu se na terenu”, izjavio je Misimović.
I Vaše ime se krajem prošle godine našlo na popisu protiv vrha Saveza?
Da. Ali ja nisam ništa potpisivao”, prokomentirao je kapetan bh. vrste.
-----------------
smejsan,tj.zalostan je onaj,koji psuje navijacima...smejsan,tj.zalosan je onaj koji vec makar 4 utakmice nije ama bas nista pokazao,koliko se od jednog kapitena, jedne repke moze i mora ocekivati..
..uostalom se pitam sta to "ide na bolje"???kakav je on to ´boljitak´primjetio,u ovim kvalifikacijama-koje su konacno iza nas...da su se igraci poput,Dzeke,Ibisevica,Ibricia,Muharemovica itd.makar uigrali i dobili vise prostora za igru-onda bih makar bi to bilo pozitivno,i moglo se reci,da je ipak nesto bilo pozitivno u zadnjih 9 utakmica BH-repke....
BihBel
Sa ovakvim 'nadama' crno nam se piše
Strahovanja bh. nogometnih zaljubljenika o krahu bh. nada u kvalifikacijama za Evropsko nogometno prvenstvo su se ostvarila. Uoči dolaska Nikole Nikića na mjesto selektora sa mnogo strana se moglo čuti razmišljanje tipa: Samo da se ne obrukamo, ali i da ne budemo kanta za nabijanje.
Iz krajnosti u krajnost, tako obično funkcionišemo, pa smo tako od crtanja mladih nada za evropsku smotru nogometa stigli do toga da gubimo i od Malte.

Zar su čelnici Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH zaista mislili da će Nikola Nikić, jednostavno, nastaviti gdje je prethodno stao ###### Zukanović? Problem, ne samo reprezentacije U21, nego i bh. nogometa, dublji je od Nikića, njegovih saradnika i igrača. Problem je nešto što mnogi u kući bh. nogometa ne žele vidjeti i priznati. Zaboravlja se činjenica kako i na koji se način dolazi u selektorsku fotelju.

Kako se napreduje?
Koliko smo se puta zapitali kakvi to ljudi vode N/FSBiH? Iz godine u godinu, ma iz dana u dan, svjedoci smo neozbiljnog vođenja ozbiljnog posla. Nećemo otkriti toplu vodu, ako kažemo da se na funkciju selektora dolazi na krilima politike. Nikić nije sam došao na mjesto selektora, niti zahvaljujući prethodnim rezultatima sa U19 selekcijom. U devet utakmica, koliko je vodio neke nove klince, doživio je isto toliko poraza gol razlikom 2:30! Zar je to ulaznica za stepenicu više? U samo tri dana mlade nade doživjeli su dva poraza, najprije od Velsa, da bi u utorak doživjeli novo rezultatsko razočarenje i pali na ispitu zvanom goropadna Malta, koja je, uzgred, u dosadašnjih 75 utakmica upisala samo tri pobjede.

Ipak, izabranici Nikole Nikića trijumfalno su krenuli u kvalifikacije za evropsku nogometnu smotru savladavši u Zenici Maltu sa 4:0, da bi potom krenuli sa potopima. Najprije poraz od Rumunije 0:3, potom Francuska 0:4, Vels 0:4 i na kraju Malta 1:2, čime smo se svrstali uz bok reprezentacijama čije rezultate možemo okvalifikovati komičnim.

Nije nam namjera ulaziti u probleme koji su puno dublje naravi. Ali, primjera radi, lični interesi ili poznanstva pojedinaca sa selektorima i igračima ponekad su presudni u izboru. Nema sumnje da upravo taj faktor plasira nekog igrača na spisak selektora, sa kojim dobro surađuju, ili skinuti nekoga koji nema tako dobru pozadinu.

Presušilo vrelo?
To su činjenice kojima se N/FSBiH pod hitno mora pozabaviti, ako ravnodušnost nije pokopala zanimanje za sudbinu reprezentativnih selekcija. Promjene su nužne i krajnje vrijeme je da čelnici bh. kuće nogometa krenu sa ispravkama negativnog publiciteta oko njih, ali i reprezentativnih selekcija. S najboljim stručnjacima, najboljim trenerima i najboljim igračima.

Bh. nogomet strmoglavo pada, makar svake godine sami sebe uvjeravamo kako niže pasti ne možemo. Ako je to utjeha, eto, dotaknuli smo i to dno ispod kojeg se zaista (barem za sad) ne može. Dosta je politike i nacionalnog pariteta, kojim se jedino rukovode u krovnoj kući nogometa, posvetite se kvalitetu i plasiranju zaista talentovanih mladih igrača. Uvijek smo se hvalili da smo nepresušno vrelo. Nije valjda ono, zahvaljujući glupostima, na prečac presušilo. - zanimljiv je i iskren osvrt objavljen u današnjem broju Oslobođenja.

######.ba

McCoy
Muzuroviću odzvonilo

Šestim uzastopnim porazom reprezentacija BiH privela je kraju još jedan neuspješan kvalifikacijski ciklus. Turska - BiH 1:0. I to je sve što se o toj utakmici treba reći.
Učinak od četiri pobjede, jednog remija i sedam poraza BiH je donio 13 bodova i četvrto mjesto na ljestvici Skupine C, iza Grčke (31), Turske (24) i Norveške (23), ispred Mađarske (12), Moldavije (12) i Malte (5). Realno, kvalitetom tu nam je i mjesto, a organizacijom još niže.
Srećom, Mađarska je izgubila u dvije protekle utakmice (Moldavija, Grčka), što bh. vrstu vjerojatno svrstava u treću jakosnu skupinu uoči nedjeljnog ždrijeba skupina za SP 2010. u Južnoafričkoj Republici. Koliko će to značiti u budućnosti? Vjerojatno ne puno, ako se ne napravi neki nagli zaokret na bolje.

Muzurović vjeruje u plasman na SP

Izbornik Fuad Muzurović odmah se nakon utakmice s Turskom zaputio u Durban gdje će biti na izvlačenju skupina za kvalifikacije za SP 2010. Javio se iz pariške zračne luke, dosta dobro raspoložen s obzirom na seriju loših rezultata.
Idem na izvlačenje dok me još nisu smijenili”, našalio se Muzurović. Ili možda nije, jer ne poznajemo nijednog izbornika koji je sa šest uzastopnih poraza ostao na svojoj poziciji (osim Nikole Nikića).
Odigrali smo korektnu utakmicu u Turskoj koja je, moramo reći, bila bolja momčad i na kraju zasluženo pobijedila. Ali, zadovoljan sam igrom koju su pružili naši mladići, ponijeli su se odlično u paklenoj atmosferi. Igraju sve bolje i bolje, i uvjeren sam da će oni uz nekoliko iskusnih igrača te uz one koji žele nositi dres s grbom reprezentacije (čitaj potpisnici, nap.a) činiti jaku reprezentaciju u idućem ciklusu. Vjerujem da će se ti mladi igrači do početka kvalifikacija stabilizirati i u svojim klubovima”, bacio je pogled na budućnost Muzurović.

Savez nezadovoljan

U idućih mjesec dana znat će se hoće li Savez dati Muzuroviću mogućnost da vodi reprezentaciju i u kvalifikacijama za SP. Stručni stožer morat će sačiniti detaljnu analizu učinjenog i dati je na razmatranje Izvršnom odboru koji će potom donijeti odluku o daljnjim koracima.
Još sam izbornik i ponašam se tako. Nadam se da ću biti i u budućnosti jer smatram da bila šteta sada prekinuti rad s mladim igračima koji su sigurno naša budućnost. Znam da do idućih kvalifikacija možemo napraviti reprezentaciju koja će biti sposobna otići na Svjetsko prvenstvo”, optimističan je Muzurović.
No, puno toga mu ne ide u korist, bez obzira na činjenicu da je prilikom preuzimanja dužnosti izabranu vrstu zatekao u potpunom rasulu, praktički bez dosta igrača koji su činili kostur ekipe. Prije svega, Savez je nezadovoljan njegovim rezultatima, većina smatra da je BiH potreban mlađi izbornik, zabrinjava i njegovo narušeno zdravlje, a spekulira se da i potpisnici ultimatuma između ostalog traže i njegov odlazak...
Nismo zadovoljni jer smo očekivali više. Bolji plasman u skupini, više bodova, bolju igru, mlađu ekipu, uigraniju, bolje vođenu. Početak je bio slab, četiri boda iz četiri utakmice, uz smjenu izbornika (Blaž Slišković). Proljetos je bilo odlično, čak iznenađujući rezultati. No, na kraju debakl uz pet uzastopnih poraza. Dojam o vrijednosti je pokvaren, kao i plasman na Fifinoj ljestvici”, kratko se osvrnuo na protekle kvalifikacije Iljo Dominković, koji će krajem ovog mjeseca službeno preuzeti dužnost prvog čovjeka Saveza.

Hoće li Muzurović ostati izbornik?

Odlučit će Izvršni odbor, a mišljenje mora dati Tehnička komisija i direktor reprezentacije (Ahmed Pašalić, nap.a). Rezultati su mjerilo rada. A njih nije bilo”, ustvrdio je Dominković. Njegova posljednja rečenica jasno govori da je izborniku odzvonilo.
No, davati bilo kakve prognoze kada je u pitanju bh. nogomet, apsolutno je nezahvalno. Dovoljno je pogledati slučaj Nikole Nikića i njegova učinka od jedne pobjede u četiri godine vodeći mlađe uzraste, a čovjek i dalje normalno obavlja posao trenera reprezentacije!

Terim: Ispunio sam obećanje

Turski izbornik Fatih Terim ispunio je obećanje – odveo je Tursku na Europsko prvenstvo. Iako do prije tjedan dana nije izgledalo kao da će uspjeti u tome, Terim kaže da nikada nije gubio vjeru u sposbnosti svoje momčadi.
Da smo propustili šansu netko bi morao pruzeti odgovornost, i ja bi bio taj. Ali uspjeli smo. Vjerovali smo i sada idemo na EP a ja ću biti uz moju momčad. Ispunio sam obećanje dano na početku kvalifikacija. Ali, tek smo završili prvi dio posla. Drugi je na rasporedu u ljeto u Austriji i Švicarskoj”, kazao je Terim.

D. Lukić

----------
izgleda,da se i njima pokvario ´digitron`,pa su se nadali 3. sesiru... icon_mrgreen.gif
a o muzurovima izjavama,se samo moze lupati glavom od zid eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
on je primjetio takodje nekakav napredak,,ja se pitam kako se uopste moze napraviti napredak,bez taktike i bez treninga,a kos nada se da ce moci dalje raditi" sa mladom ekipom"...ako ostane sve po starom(pushalic,nikic ,muzur itd.) ->nek`nam je Bog na pomoci<-
efteling
Sad samo da premjeste Nikolu za "izbornika" A repke i da se dovuce jos neka stela koja treba po nacionalnom kljucu zauzeti mjesto"izbornika"U21 repke i bilo bi sve kako je i zamisljeno u nekom od Karadjordjeva posljeratne nam drzave.

bando izdajnicka
VelezFC
CITAT(Istok @ 23.11.2007., 12:40) [snapback]132063[/snapback]
Ne znam sto mnogima smetaju "selektori"....neko voli sesire (mene to ne interesuje ali nikad ne miniram temu onima koji to prate), nekog driblinzi i tehnika, nekog iskljucivo rezultat a mene npr. interesuju razlicite formacije i uvijek kad gledam utakmicu pratim kako koja ekipa igra, koji sistem. Mozda nevazno ali meni interesantno. Meni se cini da je najefektivnija 4-2-3-1 ali mnogi je ne vole zbog samo jednog napadaca, misleci da je to defanzivna formacija. Spanija i Portugal igraju upravo tako a nisu defanzivne reprezentacije.

I mene interesuju formacije, ali mi mrsko citati 20 poruka u redu sa 20 razlicitih sastava, bez ikakvog obrazlozenja zasto igrac X treba da igra na odredjenoj poziciji a ne na nekoj drugoj, zasto igrac Y treba da bude pozvan u reprezentaciju, itd...
Cast izuzecima, kojih ima, i koje je milina citati kad sve lijepo napisu i obrazloze!
Ali ima i onih koje je ozbiljno pogodio Football manager sindrom, osvojili kup sa Boltonom i odmah misle da su the special one icon_mrgreen.gif icon_twisted.gif
gracanicagrin
CITAT(alemko @ 24.06.2007., 16:00) [snapback]113340[/snapback]
Kleinere Gruppen in der WM-Qualifikation 2010 ---> sport.orf.at

Das Exekutivkomitee des Europäischen Fußballverbandes (UEFA) hat am Samstag in seiner Sitzung in Heerenveen den Qualifikationsmodus für die WM 2010 in Südafrika festgelegt.

Die Gewinner von acht Sechser- und einer Fünfergruppe qualifizieren sich direkt, die acht besten zweitplatzierten Teams ermitteln in Play-off-Spielen schließlich die vier restlichen europäischen Teilnehmer.

UEFA-Präsident Michel Platini befürwortete die Entscheidung für die kleineren Qualifikationsgruppen. "Das Modell mit kleineren Gruppen ist wichtig für die Gestaltung des internationalen Spielkalenders." In der Qualifikationsphase für die WM 2006 in Deutschland hatte es noch drei Gruppen mit sieben und fünf mit sechs Mannschaften gegeben.

-------

iznenadjujuca odluka je donesena od strane uefe!
uefa je odlucila da ce u kvalifikacijama za SP 2010 biti 8 grupa sa 6 ucesnika i jedna grupa sa pet ucesnika. na SP ce se direktno plasirati svi pobjednici grupa, dok samo 8 najboljih drugoplasiranih ekipa ide u baraz za cetri preostala mjesta. to ujedno i znaci da ce jedna drugoplasirana repka ostati kod kuce.

za nas je ovo odlicno posto sa ovom odlukom (9 sesira) sa velikom vjerovatnocom ostajemo u 3. sesiru!!!

evo sesira (trenutno stanje):

1.: Italy (TH), Germany, Netherlands, Sweden, Croatia, Portugal, England, Poland, France
2: Romania, Czech Rep., Serbia, Spain, Ukraine, Greece, Turkey, Russia, Israel,
3: Denmark, Norway, Switzerland, Bulgaria, Rep Ireland, Bosnia-Herz., Slovakia, Scotland, Finland,
4: Austria, N Ireland, Hungary, Albania, Belgium, Belarus, Lithuania, Latvia, Slovenia
5: Wales, Estonia, FYR Macedonia, Georgia , Armenia, Liechtenstein, Cyprus, Iceland, Azerbaijan,
6: Malta, Moldova, Kazakhstan, Andorra, Faroe Isles, San Marino, Luxembourg, Montenegro

cao ej taj ti sesir na primjer nije tacan jer je bosna u 4sesiru a na primjer je austrija u 5sesiru a ne u trecem samo za info cao
junkie
Vidim da su se mnogi zahuktali kako bi napravili najjači sastav. icon_mrgreen.gif
Pa evo, šta mislite na sljedeću ekipu...? eusa_think.gif

#1 Kenan Hasagić (Istanbul BB, GK)
#2 Veldin Muharemović (Sarajevo, RWB)
#3 Saša Papac (Glasgow Rangers, LWB)
#4 Elvir Rahimić (CSKA Moskva, DMF)
#5 Emir Spahić (Lokomotiv Moskva, CB)
#6 Boris Pandža (Hajduk, CB)
#7 Hasan Salihamidžić (Juventus, SMF + WB)
#8 Zlatan Bajramović (Schalke 04, CMF + LMF)
#9 Edin Džeko (Wolfsburg, CF)
#10 Zvjezdan Misimović (Nurnberg, OMF)
#11 Zlatan Muslimović (Atalanta, CF)
#12 Jasmin Burić (Čelik, GK)
#13 Safet Nadarević (Zagreb, CB)
#14 Avdija Vršajević (Sparta Prag, SMF + WG)
#15 Neven Subotić (Mainz, CB)
#16 Ivica Grlić (Duisburg, DMF + RMF)
#17 Sejad Salihović (Hoffenheim, LMF + DMF + CF)
#18 Adnan Čustović (Mouscron, CF)
#19 Vedad Ibišević (Hoffenheim, CF)
#20 Samir Merzić (Teplice, WB)
#21 Senijad Ibričić (Zagreb, OMF)
#22 Miralem Pjanić (Metz, OMF + SMF)
#23 Sead Ramović (Tromso, GK)

Udarna postava (4-4-2):

-------------------------------------------#1 Hasagić-----------------------------------------

--#7 Salihamidžić-------------#5 Spahić-----------#6 Pandža----------------#3 Papac--

--------------------------------------------#4 Rahimić----------------------------------------
--#22 Pjanić---------------------------------------------------------------#8 Bajramović--
------------------------------------------#10 Misimović--------------------------------------

--------------------------------#9 Džeko--------------#11 Muslimović----------------------

Rezerve (4-4-2):

----------------------------------------------#12 Burić-----------------------------------------

--#2 Muharemović-----------#13 Nadarević---------#15 Subotić------------#20 Merzić--

-----------------------------------------------#16 Grlić-----------------------------------------
--#14 Vršajević---------------------------------------------------------------#17 Salihović--
-----------------------------------------------#21 Ibričić---------------------------------------

-------------------------------#18 Čustović-------------#19 Ibišević-------------------------

Ovo bi bio sastav, koji bi u svakom momentu mogao odoljeti protivnicima. Naravno, kad bi imali mlađeg i kvalitetnog selektora, kao što su: Baždarević, Hadžibegić, Kodro..., a kao pomoćnike bih "umetnuo" bivše reprezentativce: Barbarez, Bolić, Hibić, Konjić...

Kako izgleda, ostat će to jedan veliki san. eusa_boohoo.gif
junkie
CITAT(Maestro @ 23.11.2007., 20:32) [snapback]132117[/snapback]
@junkie
staviti pjanica za destku.
hasana desno krilo a muharemovica desni bek.

pogledaj susjede srna igrac poput hasan( dobro hasan je bolji za klasu, ali igraju isti stil igre)a corluka kao muharemovic.
slobodno ubaciti muharemovica na desni bek. zasto hasanov kvalitet ne iskoristiti skroz, sto znaci desni vezni a muharemovic neka igra desnog beka.
drugo sve se slazem.

Već ste me počeli napadati sa sastavima... icon_mrgreen.gif

P.S. Srna, iako ga ne gotivim, je bolji igrač od Salihamidžića. Hebiga, ipak je Hasanu 31. godina, dok Srna igra 3-4 sezone u sjajnoj formi, a ima 25 godina. Naravno, ako usporedimo igru Salihamidžića, kad je imao 25 godina, i trenutnu igru Srne, onda je Salihamidžić daleko ispred.
bosniak
Danas sam gledao emisiju Sportisimo na TV Pink BiH, između ostalog bilo je govora o ovim šeširima.
Kažu da smo u nedjelju na izvlačenja grupa za SP u trećem šeširu.
tarik_pasa
Ovdje nista novo...
Grupe se "prave" kao i "sastavi" repke BiH.........

@Ventola nam "uvidio" da ni za Spahicem ni drustvom i svima onima koji su prozivali Dzeku,Ibiscevica,Rahimica,Custovica,Muslimovica.....velika taraba....pa sad "preliva".....

Moguli se naci 20 igraca iz bilo kakve lige samo da ostavljaju "guzove"na terenu,ZA REPREZENTACIJU BOSNE I HERCEGOVINE????
Cirkus od manekena......poput Hrge,Misketa,Milenkovic....kao i "daj sta das" momke...Zeba,Kerkez,Silic,Berbrovic......mi se ne gleda...
Jedna Madjarska odrza "lekciju" staroj repki,ta ista "vaj krem"repka odvali i nasu"novu"repku...
Rudari iz Moldavije zamalo ne digose "stare",dok nas "novi" osramotise i izgubise od rudara u po Sarajeva....Mada je gora sramota bila ona pusiona protiv Malte prije nekoliko godina......

Sho se tice u21 repke zar je potrebno komentarisati???Vidili ste i culi sami......

Sve ce to narod pozlatiti opet........

junkie
CITAT(popokatepetl @ 23.11.2007., 20:53) [snapback]132121[/snapback]
Ha Hasanu je jos 30 ovaj leta za loptom po Njemackoj i Italiji.
Dok ovaj Srndac po Ukrajini icon_rolleyes.gif Vidis li ti neku razliku icon_eek.gif
Sto se repke tice svi dobro znamo kad je u Zenici baka zaurlao na Bracu kad je ovaj korak presao polovinu terena.Dok je Srna pusten ko cuko sa lanaca.
Srna jest da lici na Jarnija koji isto bio klasa.
Ali Sahtar versus Bajerna ili Juventusa je suvise glupo i pricati.

Srna je prema većini relevantnih svjetskih stranica za igračko tržište ispred Hasana. Srna ima ponude na sve strane da ode i u bolji klub od Juventusa, ali momak za sada neće jer ima platu od 2,5 miliona eura po sezoni, dok Hasan u Juventusu ima 2 miliona eura po sezoni. Ponavljam, Hasan je s 25 godina bolje igrao nego što Srna trenutno igra.
I da, Shaktar vs Bayern/Juventus je i više nego smiješno porediti.
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.