Pomoć - Pretraga - Korisnici - Kalendar
Standarna verzija: Fudbalska reprezentacija BiH (2007, 2008)
BH. SPORTSKI PORTAL > RUBRIKE > ARHIVA
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137
fantom
Ako u prve tri uzmemo 5 bodova to ce biti super
ZIJANCER_SA
CITAT(goliath @ 30.01.2008., 23:24) [snapback]139981[/snapback]
Smijem li primjetiti jedan interesantan detalj iz nase grupe:

28. Marta 2009
Spanija -Turkska

i

1. April 2009
Turska - Spanija

Hoce ovo bit okrsaaaaj....

To ce biti odluka izmedju te dvije ekipe ko ide na SP ili baraz ko neide....!
fantom
I ovdje ce se puno toga rijesiti

28. marta 2009. godine: Belgija - BiH
1. aprila 2009. godine: BiH - Belgija

KrAjiSnik
dobro smo prosli protiv japan svaka cast mehi legenda je?

sastav koji bi ja igro protiv spanjolaca u spaniji ide vako... 4.5.1 sta mislite momci

.....................................tolja.............................

.........berberovic....bajic.........papac............spahic.....

...................................rahimic......................

.................grlic............pjanic...........bajramovic..........

.................................misimovic..............................

...................................deko.......................................

klupa: hasagic, nadarevic, pandza, krunic, hrgovic, ibisevic, muslimovic, ibricic, salihovic
tonymontana
CITAT(KrAjiSnik @ 31.01.2008., 10:56) [snapback]140003[/snapback]

sastav koji bi ja igro protiv spanjolaca u spaniji ide vako... 4.5.1 sta mislite momci
klupa: hasagic, nadarevic, pandza, krunic, hrgovic, ibisevic, muslimovic, ibricic, salihovic

Hasagic je prvi golman i smakni Bajica...sve ostalo moze sto se mene tice
KrAjiSnik

.....................................hasagic.............................
.........berberovic.....bajic........papac............spahic.....

klupa: tolja, nadarevic, pandza, krunic, hrgovic, ibisevic, muslimovic, ibricic, salihovic

nebi bilo dobro da pocnemo igru sa previse mladi reprezentivaca protiv jake i iskusne spanije.

sto se tice bajica ja mislim da je bolji igrac od nadarevica i pandze

STA MISLITE?????

ako nas jebe ova formacija tu je ibisevic salihovic i ibricic da malo otvore igru po krilima a i muislimovic da se doda naprijed
tarik_pasa
Za Dominkovića financijski neisplativ ždrijeb?

Opet financije? U NS BIH razmišljaju samo o financijskoj zaradi, ne i o rezultatu svoje reprezentacije. To je u izjavi za wwwww potvrdio čelni čovjek NS BIH Iljo Dominković.

ZAGREB - U sklopu Kongresa UEFE, koji je održan u Zagrebu obavljen je i ždrijeb rasporeda utakmica Skupine 5 europskog kvalifikacijskog dijela za plasman na Svjetsko prvenstvo 2010. godine u Južnoafričkoj Republici, a istom je nazočio i predsjednik NS BIH Iljo Dominković, kojeg smo kontaktirali neposredno poslije ždrijeba.

"Moram reći kako nismo zadovoljni ovakvim ždrijebom, jer prva dva gostovanja imamo kod Španjolske i Turske, objektivno naših najtežih suparnika, dok kući prve utakmice igramo s Estoncima i Armencima, a sve to je financijski vrlo neisplativo, zapravo skupo, no koliko je težak taj po###### dio kvalifikacijskog ciklusa zasigurno nam svima u Savezu zadovoljstvo pričinjava činjenica što ćemo posljednje dvije domaće utakmice igrati s Turcima i Španjolcima, a ukoliko te utakmice budu odlučivale o putnicima za SP-o sigurno je kako ćemo tada marketinški profitirati" - konstatirao je Dominković u izjavi za ######, kojeg očito još uvijek, baš kao i kolege mu iz Saveza brine to kako će se financijski proći nego što je važan sam rezultat kojeg će reprezentacija ostvariti.

Iljo Dominković se osvrnuo i na susret Japan - Bosna i Hercegovina, a s obzirom na viđeno i tu je jako nezadovoljan.

"Vrlo loše su odigrali reprezentativci u toj utakmici i logično je naše nezadovoljstvo. Istina, nastupili smo bez okosnice momčadi, bez tih najboljih igrača, ali bez obzira na sve to očekivali smo i bolju igru, a isto tako i neki ljepši rezultat" - rekao je Dominković.

A nama se na prvi pogled sam ždrijeb ovih kvalifikacija i ne čini tako loš. Kao prvo ima zasigurno puno kvalitetnijih Skupina, a kao drugo bolje je odmah na startu igrati u gostima s favoritima kakvi su i Španjolska i Turska, jer će u to vrijeme moguće i jedni i drugi biti pomalo umorni od Europskog prvenstva koje ih očekuje predstojećeg ljeta u Austriji i Švicarskoj, a opet te ključne utakmice (za nadati je se kako će biti ključne!) se igraju kući što je uistinu odlična prilika za pravi rezultat.

No bilo kako bilo za ostvarenje pravog rezultata treba imati i pravu momčad. BIH je u ovom trenutku daleko od toga, no tko zna, možda s Kodrom grane Sunce. Ne onakvo kao u Tokiju, već Sunce koje će istinski ugrijati bh reprezentativni nogomet.

Ionako oni optimističniji kažu da se prvi mačići bacaju u vodu, dakako aludirajući na ovih "samurajskih" 0:3, no ako nas pamćenje ne vara često su se "mačići bacali" po tom pitanju u nogometnoj BIH. I prvi, i drugi, treći..., posljednji...

Prvu kvalifikacijsku utakmicu BIH će igrati 6. rujna ove godine u gostima sa Španjolskom, prvu domaću četiri dana nakon toga s Estonijom, a potom u listopadu sljedi gostovanje u Turskoj. Sredinom 2009. godine u razmaku od četiri dana BIH će dva puta igrati s Belgijancima, a kvalifikacije okončati 14. listopada 2009. godine domaćim nastupom kontra Španjolaca.
Eborg
Stavite da se igra na "Bilinom polju" i eto love... icon_mrgreen.gif
StolacBarbarez
CITAT(tarik_pasa @ 31.01.2008., 15:24) [snapback]140026[/snapback]

Opet financije? U NS BIH razmišljaju samo o financijskoj zaradi, ne i o rezultatu svoje reprezentacije. To je u izjavi za wwwww potvrdio čelni čovjek NS BIH Iljo Dominković.

ZAGREB - U sklopu Kongresa UEFE, koji je održan u Zagrebu obavljen je i ždrijeb rasporeda utakmica Skupine 5 europskog kvalifikacijskog dijela za plasman na Svjetsko prvenstvo 2010. godine u Južnoafričkoj Republici, a istom je nazočio i predsjednik NS BIH Iljo Dominković, kojeg smo kontaktirali neposredno poslije ždrijeba.

"Moram reći kako nismo zadovoljni ovakvim ždrijebom, jer prva dva gostovanja imamo kod Španjolske i Turske, objektivno naših najtežih suparnika, dok kući prve utakmice igramo s Estoncima i Armencima, a sve to je financijski vrlo neisplativo, zapravo skupo, no koliko je težak taj po###### dio kvalifikacijskog ciklusa zasigurno nam svima u Savezu zadovoljstvo pričinjava činjenica što ćemo posljednje dvije domaće utakmice igrati s Turcima i Španjolcima, a ukoliko te utakmice budu odlučivale o putnicima za SP-o sigurno je kako ćemo tada marketinški profitirati" - konstatirao je Dominković u izjavi za ######, kojeg očito još uvijek, baš kao i kolege mu iz Saveza brine to kako će se financijski proći nego što je važan sam rezultat kojeg će reprezentacija ostvariti.

Iljo Dominković se osvrnuo i na susret Japan - Bosna i Hercegovina, a s obzirom na viđeno i tu je jako nezadovoljan.

"Vrlo loše su odigrali reprezentativci u toj utakmici i logično je naše nezadovoljstvo. Istina, nastupili smo bez okosnice momčadi, bez tih najboljih igrača, ali bez obzira na sve to očekivali smo i bolju igru, a isto tako i neki ljepši rezultat" - rekao je Dominković.

A nama se na prvi pogled sam ždrijeb ovih kvalifikacija i ne čini tako loš. Kao prvo ima zasigurno puno kvalitetnijih Skupina, a kao drugo bolje je odmah na startu igrati u gostima s favoritima kakvi su i Španjolska i Turska, jer će u to vrijeme moguće i jedni i drugi biti pomalo umorni od Europskog prvenstva koje ih očekuje predstojećeg ljeta u Austriji i Švicarskoj, a opet te ključne utakmice (za nadati je se kako će biti ključne!) se igraju kući što je uistinu odlična prilika za pravi rezultat.

No bilo kako bilo za ostvarenje pravog rezultata treba imati i pravu momčad. BIH je u ovom trenutku daleko od toga, no tko zna, možda s Kodrom grane Sunce. Ne onakvo kao u Tokiju, već Sunce koje će istinski ugrijati bh reprezentativni nogomet.

Ionako oni optimističniji kažu da se prvi mačići bacaju u vodu, dakako aludirajući na ovih "samurajskih" 0:3, no ako nas pamćenje ne vara često su se "mačići bacali" po tom pitanju u nogometnoj BIH. I prvi, i drugi, treći..., posljednji...

Prvu kvalifikacijsku utakmicu BIH će igrati 6. rujna ove godine u gostima sa Španjolskom, prvu domaću četiri dana nakon toga s Estonijom, a potom u listopadu sljedi gostovanje u Turskoj. Sredinom 2009. godine u razmaku od četiri dana BIH će dva puta igrati s Belgijancima, a kvalifikacije okončati 14. listopada 2009. godine domaćim nastupom kontra Španjolaca.

money money za Iljo icon_mrgreen.gif
K_nine
CITAT(tarik_pasa @ 31.01.2008., 15:24) [snapback]140026[/snapback]

1. Covjek ima svaku pravu briniti za pare, jer necemo da savez otidze u konkurs tamam kad je pocelo ici na bolje ( znam da ima neke pojedinice i sad u savezu al nevjerujem da ce biti dugo )
2. Sta je to on ocekivao sa c-Repkom? da pobjedimo japan? Mislim da smo igrali dobro onim skime smo imali na terenu, jedino kao sto je Kodro reko kad je prvi go u mrezi bio otisla diciplina
Rodeni
Ako nista zakazati utakmicu bjeli protiv plavih pozvati 40 igraca podjeliti u prvi tim i drugi tim i jedni protiv drugih napraviti jednu humanitarnu utakmicu da se odigra u Zenici napraviti jedan festival da se igraci upoznaju malo ujedine male pripreme u Medjugorju
ermin-jaran
Football - 01/02/2008 - 16:35

Amical: Ecosse-Angleterre annulé
Le match amical entre l'Ecosse et l'Angleterre, prévu le 28 mai, a été annulé sous l'impulsion de George Burley qui estime que cette date ne tombe pas bien. Le nouveau sélectionneur écossais ne souhaite pas aligner une équipe qui ne serait pas totalement compétitive. A cette époque, les internationaux des Rangers et du Celtic Glasgow seront retenus par leur clubs. La premičre de Burley, en poste depuis le mois dernier, aura lieu le 26 mars contre la Croatie ŕ Hampden Park.

Prijeteljska tekma Skotska-Engleska odgodjena ,predvidjena za 28 maj novi selektor Skotske George Burley je rekao da je datum pao u lose vrijeme gdje mnogi internacionalci nece biti pusteni od klubova (Rangers i Celtic) zatim kaze da ne zeli da pravi ekipu koja nece biti totalno kompetativna...
slijedecu tekmu igraju sa Hrvatskom 26 marta....

Ovo sam morao da postavim tu kao primjer kako to rade ozbiljnije repke....da naglasim da je to bilo i moje misljenje kako je Kodro trebao da postupi u slucaju Japan
K_nine
CITAT(ermin-jaran @ 01.02.2008., 17:11) [snapback]140119[/snapback]
Football - 01/02/2008 - 16:35

Amical: Ecosse-Angleterre annulé
Le match amical entre l'Ecosse et l'Angleterre, prévu le 28 mai, a été annulé sous l'impulsion de George Burley qui estime que cette date ne tombe pas bien. Le nouveau sélectionneur écossais ne souhaite pas aligner une équipe qui ne serait pas totalement compétitive. A cette époque, les internationaux des Rangers et du Celtic Glasgow seront retenus par leur clubs. La premičre de Burley, en poste depuis le mois dernier, aura lieu le 26 mars contre la Croatie ŕ Hampden Park.

Prijeteljska tekma Skotska-Engleska odgodjena ,predvidjena za 28 maj novi selektor Skotske George Burley je rekao da je datum pao u lose vrijeme gdje mnogi internacionalci nece biti pusteni od klubova (Rangers i Celtic) zatim kaze da ne zeli da pravi ekipu koja nece biti totalno kompetativna...
slijedecu tekmu igraju sa Hrvatskom 26 marta....

Ovo sam morao da postavim tu kao primjer kako to rade ozbiljnije repke....da naglasim da je to bilo i moje misljenje kako je Kodro trebao da postupi u slucaju Japan

1. Da bi mi otkazali morali bi platit japanu, i svi znamo da nema savez para vise da plati. Kodro nije nista mogao jer on nije dogovorio za onu utakmicu. Zato nemoj dzabe pljuvat po kodri kad covjek nije nimalo kriv.
ermin-jaran
CITAT(K_nine @ 01.02.2008., 17:31) [snapback]140122[/snapback]
1. Da bi mi otkazali morali bi platit japanu, i svi znamo da nema savez para vise da plati. Kodro nije nista mogao jer on nije dogovorio za onu utakmicu. Zato nemoj dzabe pljuvat po kodri kad covjek nije nimalo kriv.

Nije u pitanju pljuvanje po Kodri vec stvar je u tom da onoj g.madi u savezu treba yebat mater da bi te respektovali uz to bi im Kodro dao do znanja da s njim nema zayebancije...vidis ono djubre kocksto vec otvorio usta "nadao se boljoj igri" iako zna da Kodro nije birao termin niti je imao izbor igraca.....
sto savez nema para jel to nas problem ili Kodrin ako su nesposobni neka ustupe mjesto nekom ko je sposoban da vodi savez ....
Istok
CITAT(SuperUstipak @ 01.02.2008., 20:21) [snapback]140165[/snapback]
Ja sve vise i vise mislim da bi se mi trebali vratiti na staru 4-2-3-1 formaciju, i da 3 ofanzivna vezna budu bas Salihovic, Misimovic, i Ibricic/Pjanic. Dva defanzivna: Rahimic/Bajramovic - mislim da bi nam to bila najjaca sredina sto smo ikad imali. Ovo ne znaci da se igra preko krila, kao sto smo prije, jer se moze ova formacija i malo "uze" igrati - dakle Ibricic ili Pjanic bi bili blize sredini i Misimovicu, nego sto je prije bio Beslija/Salihamdzic/Bartolovic, koji su se trkali po linijama..

Ako se i odluci za 4-4-2 ne mora biti "romb". Mogao bi ici na 4-4-2 sa dva defanzivna vezna kako je npr. igrao Juventus za vrijeme Capella i Srbija na SP-u u Njemackoj ili mozda cak 4-4-1-1, kao sto igra Milan. Cini mi se da bi sad mogli imati igraca za tako nesto s tim da onda Misimovic, a mozda i Salihovic, morali iz veznog reda preci u napad ili na poluspica, zavisno koja formacija od ove dvije bi bila aktuelna a za te pozicije konkurise i Muslimovic. Ibricic (koji nije krilo) se ubio za veznog reda u tim formacijama a djeluje mi i da je Pjanic takva tipa igraca (nagadjam).

Znam da je jos prerano o Pjanicu razmisljati kao standardnom A reprezentativcu ali ovo u nekoj perspektivi.

Ovako je izgledala Juventusova formacija:

................Hasagic...............

Spahic..Nadar...Papac..Merzic

.........Rahimic...Bajram........
...Ibricic...................Pjanic...

......Misimovic...Dzeko...........

A ovako Milanova:

..................Hasagic...............

Spahic...Nadar...Papac....Merzic

Ibricic..Rahimic...Bajram..Pjana

................Misimovic...............

..................Dzeko..................

Jah sto volim o ovim formacijama...da se primjetiti. Ovo je post sa teme INO LIGA ali na vrijeme ugledah Ciletovo upozorenje.
ermin-jaran
CITAT(Kumar @ 02.02.2008., 00:05) [snapback]140221[/snapback]
@istok
meni je bolja ova sto si postavijo od milana.

samo u odbrani ja bi igro ovako!
--Muharemovic-----Spahic----Nadarevic-----Papac--

drugo ti je sve na mjestu. naravno ako se brazzo ne vrati.

Uze mi rijec sa tasture ova varijanta u zadnjoj liniji dosta ozbiljnija ,takodje na lijevoj strani ne razbijati glavu vec Pjanica betonirati....s obzirom kako je odigrao protiv Strasborga mislim da mu Salihovic i drugi nisu ni blizo.......

PS zna li se u kojem gradu se igra u Spaniji???????
mirzza
po meni najbolji sastav:

----------------hasagic--------------

dzemo----spahic------nadar---papac

------rahimic--------bajramovic------

vladavic-------mismovic-----salihovic

-------------dzeko--------------------

kada gostujemo,

za varijantu kuci bih igrao:

----------------hasagic--------------

dzemo----spahic------nadar---papac

--------------rahimic-------------------

bajramovic----misimovic----salihovic

---muslimovic------------------------
------------------dzeko-----------------

u sredini imamo maletica, grlica, ibricica, pjanica:
odbrana: mravac, bajic, merzic, vidic,muharemovic
napad: custovic, skoro, topic .... ibisevic
golmani: zaganjati begovca, tolja, buric, sehic

realno, najtanji smo u odbrani definitivno
majstor22
Sve su formacije ok, al meni nikako neide u glavu da vecina forsira jednog napadaca, tj jednog pravog... Pa nama moze igrati najbolji napadac svijeta u napadu, ali ako je sam, nista od toga... Svi znamo koliko smo kukali kad su baka, pa i muzur igrali sa jednim...

Ja sam za varijantu za dva napadaca, Dzeko koji se puno krece i tehnicar, i Custovic, koji je tu u 16 metara i zna ga zabiti, a tu imamo jos i Muslimovica i Ibisevica, stim da PO POTREBI mozemo ubaciti i Misimovica blize golu...

Uz to neznam sto svi stavljaju Nadarevica, a Trivunovica ili Pandzu ne... Trivunovic u jacoj ligi igra redovno, a Pandza je za klasu bolji, samo sto nema srece u Hajduku. Stim da PAndza pored Spahica moze dosta toga da nauci i imali bi i bar jednog stopera koji bi i u slj kvalifikacijama vec bio iskusan...

Sto se tice sredine, sve zavisi od bekova, tj ako su ofanzivni, onda je najbolje romb (kao Bremen), ako su bekovi vise stoperi, onda treba u sredini oni na stranama da su igraci koji ce trcati gore dole uz liniju...
halilne
-------------------Spahic----Papac-------------------

Muharemovic----------------------------------Hrgovic

-------------Rahimic-------Bajramovic--------------

--------Pjanic------------------------Salihovic----

--------------Dzeko---Muslimovic--------------
junkie
Trebamo biti kao Barca! icon_mrgreen.gif

-------------------------------------Hasagić-------------------------------------

--Muharemović--------Spahić----------------Nadarević--------------Papac--

-------------------------------------Rahimić-------------------------------------

--------------------Bajramović------------------Misimović---------------------

--Pjanić--------------------------------------------------------------Salihović--

---------------------------------------Džeko-------------------------------------

Naravno, ukoliko se Brazzo vrati, mogao bi na mjesto Pjanikka. Ali teško da će se vratiti, teško...
McCoy
Mi trebali igrati, kako Kodro odluci eusa_drool.gif
Istok
CITAT(popokatepetl @ 02.02.2008., 04:32) [snapback]140243[/snapback]
@ Istok forsiras Merzica previse iako ruku na srce daleko je on od bilo kakve ozbiljne reprezentacije. icon_rolleyes.gif

Ma ne forsiram ja nikog, vec u nedostatku boljih i provjerenih kontam da Merzic ipak zasluzuje da se racuna na njega, ako nista zbog godina i cinjenice da se izborio za mjesto u ceskoj ligi.

Svjestan sam ja da ni Ibricic, ni Pjanic, ni Salihovic, ni Hrgovic a ni Merzic (da ne nabrajam dalje) nisu igraci na kojima se moze graditi igra reprezentacije. Sve su to igraci koji ce bljesnuti jednu utakmicu a u tri slijedece nece se primjetiti da su na terenu, jer da nije tako oni bi igrali redovno u jacim klubovima i jacim ligama. Na zalost nemamo mi "kamion" Salihamidzica, igraca za velike timove i velike utakmice. To je nas jedini igrac od kojeg si imao koristi cak i kad odigra najlosiju utakmicu u karijeri....jer je on konstantan a to je ono sto izdvaja velike od prosjecnih. Ove mladje nade imaju vremena da to postignu ali su trenutno daleko od tog stadija.

Sto se lijevog beka tice, jedina Sliskoviceva dobra procjena je bila ta sto Hrgovicu nije davao sansu na tom mjestu (sem u Beogradu i pokazalo se kao katastrofalna odluka), vec ga je stavljao iskljucivo na krilo. Razlog je taj sto je Hrgovic strasno nesiguran u odbrani, sirov, pravi nepromisljene startove a takav jedan potez u blizini sopstvenog sesnesterca moze upropastiti cijelu utakmicu. Moze bek biti ravan Robertu Carlosu u ofanzivi ali ako je tanak u odbrani....pishaj ga, slikovito receno. Sta imas od krave koja daje dvadeset litara mlijeka ako ga poslije prospe. Ja kod Merzica nisam primjetio nekih vecih gresaka u odbrani a mozda sam ih i previdio. Trebat ce vise vremena da procijenimo njegove kvalitete. Nisam ni za to da Papac igra na tom mjestu jer nam je previse vazan kao stoper.

@majstor22, ne znam na osnovu cega tvrdis da je Trivunovic a pogotovo Pandza za klasu bolji od Nadarevica. To je pusto nagadjanje. Mi Pandzu nismo vidjeli ni u jednoj jacoj utakmici. Nadarevic je solidan stoper, on i Trivunovic u pet deka, a Pandza treba jos pure i utakmica da dokaze da vrijedi za A reprezentacije.
Zizou
CITAT(junkie @ 02.02.2008., 12:17) [snapback]140262[/snapback]
Trebamo biti kao Barca! icon_mrgreen.gif

-------------------------------------Hasagić-------------------------------------

--Muharemović--------Spahić----------------Nadarević--------------Papac--

-------------------------------------Rahimić-------------------------------------

--------------------Bajramović------------------Misimović---------------------

--Pjanić--------------------------------------------------------------Salihović--

---------------------------------------Džeko-------------------------------------

Naravno, ukoliko se Brazzo vrati, mogao bi na mjesto Pjanikka. Ali teško da će se vratiti, teško...

stariii svaka ti cast eusa_clap.gif
majstor22
@Istok

Sto se tice Nadarevica i Trivunovica...

Vule je za mene puno pokretniji i brzi od Nadarevica, a Pandza je za mene jos klasa ispred obadvojice... Ja sam ga gledao vise puta, i od sve trojice mi je najbolji utisak ostavio...Neznam, podjseca me na Konjica, i smatram da je bolje da ga sto prije uigramo...Jer ni Nadarevic a ni Trivunovic nemaju puno vise iskustva na tom nivou, i normalno da je bolje da se mladji uzme...

A kad kazes da nevidis razlike izmedju Nadarevica i Trivunovica, onda bi trebali biti realni i reci da ni Radeljic nije nista slabiji od spomenute dvojice, i kad bi se trebao gledati klub i liga (ako bude redovno igrao sad), onda bi on itekako pored Spahica trebao igrati... Ali vidim njega niko nespominje, mozda sto je naturolizovani hrvat...

Zato, misljenja sam da imamo dobri stopera, tj na istoj klasi su svi poslije Spahica i Papca... Stim opet kad bi realni bili, i Vidic je uvijek dosta dobro igrao u repki, sjecam se samo kad je Raula stavio u dzep, nije mu nista mogao... A eto iz nase lige je...
ermin-jaran

--Muharemović--------Spahić------------Nadarević(Pandza)---------Papac--

----Pjanić--------------Bajramović------------Rahimić---------Salihović-----

-------------------Muslimovic--------------------Džeko--------------------------

Spoj mladosti i iskustva formacija sa dva napadaca samo ovo moze biti ono sto trazimo.......a la Arsenal

PS Hrgovicu zabraniti da donosi lopte na treningu kao i Berberovicu...
StolacBarbarez
CITAT(ermin-jaran @ 02.02.2008., 15:13) [snapback]140277[/snapback]
--Muharemović--------Spahić------------Nadarević(Pandza)---------Papac--

----Pjanić--------------Bajramović------------Rahimić---------Salihović-----
-------------------Muslimovic--------------------Džeko--------------------------
Spoj mladosti i iskustva formacija sa dva napadaca samo ovo moze biti ono sto trazimo.......a la Arsenal

PS Hrgovicu zabraniti da donosi lopte na treningu kao i Berberovicu...

netreba hrgovic u Reprezentaciju!
amko80

moze i ovako ---------------hasagic--------------

spahic------- nadarevic------papac ---------------rahimovic -------------
[/list] ibricic -------misimovic-----salihovic ----------------pjanic ---------------- [list][/list dzeko----------------------muslimovic klupa buricbajramovichrgovicmuharemovicmerzicibisevic jahicgrlic[size="2"][/size]
Rodeni
----------------------------------Hasagic

----------Spahic--------------Mravac--------------Papac

--------------------Rahimic---------Bajramovic

Pjanic(Ibricic)--------------------Misimovic---------------Salihovic

------------------Dzeko-----------Muslimovic

3-5-2 malo vise napadanja mlada krila ima da lete necemo se cjelog zivota braniti 4-5-1
ermin-jaran
CITAT(Kumar @ 02.02.2008., 18:05) [snapback]140292[/snapback]
jaro dobra ti ta formacija.
gdje misimovic?

Povrijedjen...... icon_biggrin.gif zlatna klupa...i onako djeluje umoran pa kad udje napravi razliku....pa ja
Alen765
CITAT(KrAjiSnik @ 31.01.2008., 09:56) [snapback]140003[/snapback]

Gdje ti je Muslimovic ??? eusa_wall.gif on gine na terenu gore od GRLICA BERBEROVICA i BAJICA!
Rob_ZE
Zna li mozda neko u kojem Spanskom gradu igramo prvu utakmicu, ili je rano jos za to? Valjda kod njih nema komplikacija kao kod nas icon_mrgreen.gif
Alen765
Selektor ne treba gledati na umorljivost Spanaca jer to ce nas srusiti ukoliko bude gledao u to. Spanci ce biti umorni, a zeljece da nas ipak pobjede.Moj sastav koji bi dao u prvih 90 minuta bi bio sledeci.

Adnan Guso
Muharemovic
Emir Spahic
Smajic
Bajramovic
Rahimic
Darko Maletic
Custovic
Misimovic
Muslimovic
Dzeko

I DODATI KLUPU mjenjati posle 45 minute tokom drugog poluvremena one koji su spori.
Vulture_old_firm
CITAT(Alen765 @ 02.02.2008., 19:48) [snapback]140308[/snapback]
Selektor ne treba gledati na umorljivost Spanaca jer to ce nas srusiti ukoliko bude gledao u to. Spanci ce biti umorni, a zeljece da nas ipak pobjede.Moj sastav koji bi dao u prvih 90 minuta bi bio sledeci.

Adnan Guso
Muharemovic
Emir Spahic
Smajic
Bajramovic
Rahimic
Darko Maletic
Custovic
Misimovic
Muslimovic
Dzeko

I DODATI KLUPU mjenjati posle 45 minute tokom drugog poluvremena one koji su spori.

Neki kao da su sa Marsa pali. Smajic je prekinuo fudbalsku karijeru, a kada bi Guso zaigrao opet za nasu repku, ja vise nikada ne bih pricao o fudbalu!
Istok
Kodro zeljno ocekuje okupljanje u martu i racuna da prave pripreme pocinju od tog termina. Jos je izrazio zelju da igramo kod kuce, kako bi imao sto vise vremena da provede sa igracima, kako na treninzima tako i u razgovorima i upoznavanju sa potencijalnim reprezentativcima.

Znaci ako bude po Kodrinim zeljama nece se ici u Bugarsku vec cemo igrati kuci sa Albanijom. Ispast ce ipak neka korist i od gostovanja u Japanu, imaju 150 hiljada da isfinansiraju ovo okupljanje u martu.
eniz
CITAT(Rob_ZE @ 02.02.2008., 19:35) [snapback]140301[/snapback]
Zna li mozda neko u kojem Spanskom gradu igramo prvu utakmicu, ili je rano jos za to? Valjda kod njih nema komplikacija kao kod nas icon_mrgreen.gif

mislim da sam negdje cuo da Spanci nisu jos odlucili izmedu Santiago Bernabeu u Madridu ili Mestalla u Valenciji!!Mislim da za nas to i nije previse bitno valja nam igrat svejedno gdje!!
K_nine

Adnan Guso
Muharemovic
Emir Spahic
Smajic
Bajramovic
Rahimic
Darko Maletic
Custovic
Misimovic
Muslimovic
Dzeko

GUSO? GUSO? GUSO?! eusa_wall.gif zar nisi nikada cuo za Kenan Hasagic? A sto se tice smajica ja sam citao negdje da nece jos prekidati karijeru, nego ce jos ici na testove.
McCoy

Adnan Guso
Muharemovic
Emir Spahic
Smajic
Bajramovic
Rahimic
Darko Maletic
Custovic
Misimovic
Muslimovic
Dzeko

..kontam nesto ovaj tvoj spisak, koji si nam ti "dao za prvih 90 minuta" , a nikako da skontam.Pored toga, sto Guso nece sada ni prismrdit repki, a Smajic sigurno nece dobiti poziv->radi `bolesti´, pokusat cu ih "postaviti":

.................................guso
Smajic. Muharemovic.......Spahic.................................
............................Rahimic
maletic................................................Bajra
..........................Mismovic
.......Custovic.....Dzeko..............Muslimovic

Mozda si previse mlad i ne pratis repku dugo (neznam):

Za gusu nemam komentara, nakon njegovih izjava.Hasagic je daleeeekooo ispred njega
Maletic je ove sezone u "jaaakom" partizanu,ZAMJENA->ulazi sa klupe
Bajra moze igrati samo polu-halfa.
Custovic je bio Experiment u `muzurovoj`repki na desnoj strani, on igra klasicnog cetafora u klubu->dovoljno je pogledati njegovu statistiku.
Smajic i Muharemovic igraju iste pozicije, Muharemovic nema jos slifa za repku. A Smajic, nazalost, ima problema sa srcem.
StolacBarbarez
CITAT(jasmin @ 02.02.2008., 20:57) [snapback]140320[/snapback]
Mislim da kodrinjo mora igrati sa formacijom 4-1-3-2 ali pod uslovom da lijevi i desni vezni moraju biti veoma pokretljivi igraci a to po mojoj nekoj viziji izgleda ovako
HASAGIC
BERBEROVIC SPAHIC NADAREVIC PAPAC
RAHIMIC
PJANIC MISIMOVIC SALIHOVIC
DZEKO MUSLIMOVIC
REZERVA;RAMOVIC, MUHAREMOVIC,HRGOVIC, BJIC, BAJRAMOVIC, CUSTOVIC, GRLIC, IBRICIC, IBISEVIC, MALETIC I TOPIC
nisam stavljao igrace koji jos nisu rekli da ce se vratiti igrati za repku.

Berberovic,Nadarevic? icon_mrgreen.gif

vule Trifunovic ,Subotic ,Milenkovic!

BIH-Belgija Milenkovic je bio jedan od najbolj Igraca na terenu!a to si sve zaboravio?Imamo nase Igrace koj su 100 % bolje nego Berberovic,Nadarevic,Hrgovic.

sta je za vedin music?jel umro covjek?

StolacBarbarez
Selektor BIH Meho Kodro:
Sada nam predstoji pravi posao iskustvo. Vjerujemo da nisu očekivali da će ono biti ovakvo i da će Japan napustiti s 0:3.

"Nažalost, zbog mnogo okolnosti na koje nisam mogao utjecati, ispalo je ovako. Iz ove akcije treba izdvojiti ono što je pozitivno, a to je da smo se okupili i imali priliku razgovarati sa igračima i međusobno", kazao je Kodro za Dnevni avaz.

Osjetili smo kako izgleda stručni štab i kako radimo kao tim. Sada nam predstoji pravi posao - uigravanje za kvalifikacije. Očekujem da ćemo uskoro imati dogovorenu utakmicu za mart kako bismo počeli s pravim radom - rekao je Kodro.
Alen765
CITAT(K_nine @ 02.02.2008., 20:37) [snapback]140318[/snapback]
GUSO? GUSO? GUSO?! eusa_wall.gif zar nisi nikada cuo za Kenan Hasagic? A sto se tice smajica ja sam citao negdje da nece jos prekidati karijeru, nego ce jos ici na testove.

Evo zasto kazem za Gusu...Zato sto je dobro branio protiv Turske, imao je izuzetno dobre odbrane i protiv drugije odkad je bio napustio Hasagic, Hasagic je primio protiv Japana 3 u mrezi zato bi ga stavio u zamjenu, nije on kriv sto hi je primio al ipak Gusu bi opet makar prvih 45 min, umjesto Smajic-a moze neko drugi standardni igrac.
StolacBarbarez
CITAT(Alen765 @ 02.02.2008., 21:25) [snapback]140331[/snapback]
Evo zasto kazem za Gusu...Zato sto je dobro branio protiv Turske, imao je izuzetno dobre odbrane i protiv drugije odkad je bio napustio Hasagic, Hasagic je primio protiv Japana 3 u mrezi zato bi ga stavio u zamjenu, nije on kriv sto hi je primio al ipak Gusu bi opet makar prvih 45 min, umjesto Smajic-a moze neko drugi standardni igrac.

otkad ti gledas utakmice od nase Reprezentacije?jel to tek od 30.1.08?Guso nije Golman za Reprezentaciju!Gledaj BIH-Norveska,Bih-Turksa i tako dalje;) a Hasagic je najbolj Golman u Turskoj.
Alen765
CITAT(Vulture_old_firm @ 02.02.2008., 19:52) [snapback]140310[/snapback]
Neki kao da su sa Marsa pali. Smajic je prekinuo fudbalsku karijeru, a kada bi Guso zaigrao opet za nasu repku, ja vise nikada ne bih pricao o fudbalu!

Ipak Guso je imao dobre intervencije, nisam reko nista lose ni za Hasagic-a i on moze.Guso nista nije lose reko o reprezentaciji niti da nece igrati kao sto neki ovdje mlate. Selektor ima ipak sam svoje ideje icon_mrgreen.gif Samo kazem vam pocnemoli SP sa porazima zavrsicemo hi sa time.
Alen765
CITAT(StolacBarbarez @ 02.02.2008., 21:27) [snapback]140334[/snapback]
otkad ti gledas utakmice od nase Reprezentacije?jel to tek od 30.1.08?Guso nije Golman za Reprezentaciju!Gledaj BIH-Norveska,Bih-Turksa i tako dalje;) a Hasagic je najbolj Golman u Turskoj.

Od 1996...Hasagic jeste dobar al u Japanu je primio 3.
SuperUstipak
CITAT(Alen765 @ 02.02.2008., 15:32) [snapback]140337[/snapback]

de molim te nemoj vise
StolacBarbarez
CITAT(Alen765 @ 02.02.2008., 21:32) [snapback]140337[/snapback]

ma jebi ga protiv Spanjie nece bit icon_mrgreen.gif jel tako?
McCoy
CITAT(Alen765 @ 02.02.2008., 21:30) [snapback]140336[/snapback]
(..) Guso nista nije lose reko o reprezentaciji niti da nece igrati kao sto neki ovdje mlate. (..)

ma ja bolan..
Mi mlatimo slamu, a ovo je moj babo izjavio za novine:
Nas sedam - osam (Misimoivć, Bajić, Maletić, Muslimović, Rahimić...) dogovorili smo se da nećemo više igrati za reprezentaciju ako se pokajnicima ispune svi uslovi. To smo jasno i glasno rekli članu Predsjedništva Sulejmanu Čolakoviću, dodao je Gušo
http://www.######.ba/tekst.aspx?id=8942 eusa_boohoo.gif eusa_boohoo.gif

btw.
kako je guzo branio ovaj vikend??
Alen765
CITAT(McCoy @ 02.02.2008., 21:40) [snapback]140341[/snapback]
ma ja bolan..
Nas sedam - osam (Misimoivć, Bajić, Maletić, Muslimović, Rahimić...) dogovorili smo se da nećemo više igrati za reprezentaciju ako se pokajnicima ispune svi uslovi. To smo jasno i glasno rekli članu Predsjedništva Sulejmanu Čolakoviću, dodao je Gušo

btw.

ma daj ba pusti novine.
StolacBarbarez
CITAT(McCoy @ 02.02.2008., 21:40) [snapback]140341[/snapback]
ma ja bolan..

btw.

jel to igro guso ?to je nesto novo icon_mrgreen.gif
ferhace
hasagic
salihamidzic spahic papac
rahimic bajramovic
pjanic misimovic salihovic
dzeko muslimovic

i spanija pada barem 2 - 0.
VelezFC
Svi mi imate nekakve zanimljive ideje, 20 ljudi 20 razlicitih sastava icon_mrgreen.gif
I to nam govori kako je kod nas sve nesto naopako, vazda se neki novi testiraju i nikako da nadjemo 15-20 standardnih koji mogu izgurati jedne cijele kvalifikacije
Ovo je light verzija foruma. Za standardnu verziju, klikni ovdje.