IPB

Dobrodošli, ( Prijava | Registracija )

NAPOMENA: Nalazite se na starom forum portala SPORT.BECKA-RAJA.AT, na kojem možete naći arhivu poruka između januara 2005. god. i augusta 2012. god.

Posjetite naš novi forum da bi registrovali novi nalog i učestovali u aktuelnim diskusijama!!!

JOŠ JEDNOM PONAVLJAMO: NA NOVI FORUM SE MORATE NA NOVO REGISTROVATI JER VAM LOGIN PODACI (IME&ŠIFRA) SA OVOG STAROG FORUMA TAMO NE RADE!!!

86 stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fudbalska reprezentacija BiH (Mladi)
cile
poruka 13.04.2010., 11:44
Poruka #1

Živi ovdje

Grupa: Admin
Registrovan: 09.01.2005.
Starost: 40

Nova tema. NEXT MATCH: BiH U21 - TURSKA U21 27. aprila u Tuzli.

Mlada reprezentacija BiH, U15 - U17 - U19 - U21 i sve druge omladinske selekcije. Sve o tome pisite iskljucivo ovdje!

Novo pravilo na temama reprezentacije Bosne i Hercegovine: Ko bude grubo krsio pravila (skretanjem sa teme ili slicnim) dobija izravni ban bez prethodne opomene.

PS: Ne dozvoljavamo facebook.com kao bilo kakav izvor informacije.
Go to the top of the page

+Quote Post
sch
poruka 20.04.2010., 09:08
Poruka #2

Član

Grupa: Članovi
Registrovan: 19.04.2010.

fin je ovo spisak, da im je selektor neko kompetentniji

San: Višća, Hadžić i Mršić nova imena

Stručni štab mlade fudbalske reprezentacije BiH jučer je objavio spisak za prijateljsku utakmicu protiv Turske koju će naše nade igrati u 27. aprila u Tuzli s početkom u 17 sati. U odnosu na onaj iz utakmica kvalifikacija za Euro 2011. godine u Danskoj, spisak je obogaćen s tri nova igrača koja su svojim igrama privukla Tulićevu pažnju. To su napadač Željezničara, Edin Višća, veznjak zagrebačke Lokomotive, Ivan Mršić i mladi golman Zrinjskog, Adnan Hadžić.

- Očekujemo da se svi igrači 25. aprila jave u tuzlanski hotel «Tuzla» do 18 sati. Prije susreta s Turcima održat ćemo ukupno četiri treninga na stadionu Tušanj i u okolini Tuzle. Želim odmah istaći da ovo nije jedini prijateljski susret pred nastavak kvalifikacija u augustu kad dočekujemo Mađarsku i Italiju. Dogovorili smo 4. juna utakmicu protiv San Marina u gostima - kazao nam je koordinator U-21 tima, Murat Jaha.

M.K.

Kandidati za Tursku

Na spisku se nalaze Ibrahim Šehić (Željezničar), Ognjen Vranješ (Napredak Kruševac), Toni Šunjić (Zrinjski), Gordan Bunoza (Karlovac), Boris Savić (Rad Beograd), Nenad Kiso (Čukarički), Adin Džafić (Velež), Goran Galešić (HIT Gorica), Ivan Sesar (Kopar), Anes Haurdić (Jablonec), Nemanja Bilbija (Vojvodina), Adnan Hadžić (Zrinjski), Muhamed Subašić (Olimpik), Emil Miljković (Nafta), Adnan Zahirović (Čelik), Almir Bekić (Sloboda), Miroslav Stevanović (Borac BL), Ognjen Todorović (Slavija Lukavica), Toni Markić (Široki), Edin Višća (Željezničar), Ivan Mršić (Lokomotiva Zagreb), Muhamed Mujić (Olimpik).

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 20.04.2010., 13:03
Poruka #3

Član

Registrovan: 27.04.2005.

mozda bi ovako najbolje bilo:

sehic
vranjes--sunjic--markic--bunoza
haurdic--galesic--kiso--subasic
bilbija--dzafic

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 20.04.2010., 13:52
Poruka #4

Član

gol-->ok; odbrana-->srednja zalost; sredina-->sila; napad-->ok

+Quote Post
sch
poruka 20.04.2010., 17:15
Poruka #5

Član

Zašto je odbrana srednja žalost, poredeći s ostatkom tima. Sve su to prvotimci...

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 20.04.2010., 17:48
Poruka #6

Član

po meni jedino sunjic i mozda vranjes imaju kvaliteta, ostali ne bas toliko..nadam se da nisam u pravu.

+Quote Post
sch
poruka 20.04.2010., 17:57
Poruka #7

Član

ne govorim ja o tom ko ima kvalitet, neg ak poredis sa drugim linijama nista ta linija nije slabija od drugih

+Quote Post
Rodeni
poruka 20.04.2010., 18:27
Poruka #8

Član

Registrovan: 02.09.2005.

Sramota da na spisku nema Velagica iz Olimpika, Osmanagica iz Veleza , R.Demica iz Veleza, Stanica iz Zelje i onog Divkovica iz Slobode golman koji ce biti dobar za iduci ciklus odbranio penal protiv Slavije prosao sve generacije repke 91 godiste nije standardni u slobodi ali kad dobije sansu iskoristi je , Malkica iz Slobode i da nikog nije pozvo iz Sarajeva ovog Tulica treba streljati, Ili prvi strijelac iz Buducnosti momak 89 godiste zimus ga zeljeli svi iz Premijer lige od Sarajeva Zalje Veleza Borca , Haskic se zove ali odlucio da ostane da pomogne Buducnosti da osvoje ligu i da udju u Premijer ligu BiH ali on je u malom klubu i slaboj ligi pa zasto su prijateljske utakmice nego da se isprobaju igraci novi vazno je da je Emil Miljkovic na spisku Boris Savic, Ivan Sesar, Ognjen Todorovic su redovni na spisku i nista ne pokazuju kad dobiju sansu ali zato imaju menadzera pa da potplati Tulica j,e/oli sisu koju je zadojijo
Ovaj Visca svaka mu cast momak se bori i igra solidno samo on nikad nece biti igrac za ARepku bezveze se poziva imamo tonu boljih mladih igraca koji su puno talentovaniji i bolji od Visce naprimjer Mesanovic iz Ceske, Pandza iz Dinama, a ne jos oni igraci sto igraju vani po Svetskoj, Svicarskoj Daskoj , Njemackoj
Mladi golman Zrinjskog napunio skoro 23 godinu umjesto da se pozove jedan mladji golman tako da stekne iskustvo za iduci ciklus Divkovic iz Slobode ili Masic iz Orasja

+Quote Post
ZIJANCER_SA
poruka 20.04.2010., 19:43
Poruka #9

Grbavica

Registrovan: 06.03.2006.
Starost: 51

CITAT(Rodeni @ 20.04.2010., 19:27) *
Sramota da na spisku nema Velagica iz Olimpika, Osmanagica iz Veleza , R.Demica iz Veleza, Stanica iz Zelje i onog Divkovica iz Slobode golman koji ce biti dobar za iduci ciklus odbranio penal protiv Slavije prosao sve generacije repke 91 godiste nije standardni u slobodi ali kad dobije sansu iskoristi je , Malkica iz Slobode i da nikog nije pozvo iz Sarajeva ovog Tulica treba streljati, Ili prvi strijelac iz Buducnosti momak 89 godiste zimus ga zeljeli svi iz Premijer lige od Sarajeva Zalje Veleza Borca , Haskic se zove ali odlucio da ostane da pomogne Buducnosti da osvoje ligu i da udju u Premijer ligu BiH ali on je u malom klubu i slaboj ligi pa zasto su prijateljske utakmice nego da se isprobaju igraci novi vazno je da je Emil Miljkovic na spisku Boris Savic, Ivan Sesar, Ognjen Todorovic su redovni na spisku i nista ne pokazuju kad dobiju sansu ali zato imaju menadzera pa da potplati Tulica j,e/oli sisu koju je zadojijo
Ovaj Visca svaka mu cast momak se bori i igra solidno samo on nikad nece biti igrac za ARepku bezveze se poziva imamo tonu boljih mladih igraca koji su puno talentovaniji i bolji od Visce naprimjer Mesanovic iz Ceske, Pandza iz Dinama, a ne jos oni igraci sto igraju vani po Svetskoj, Svicarskoj Daskoj , Njemackoj
Mladi golman Zrinjskog napunio skoro 23 godinu umjesto da se pozove jedan mladji golman tako da stekne iskustvo za iduci ciklus Divkovic iz Slobode ili Masic iz Orasja

Upravu si kad je Osamanagic u pitanju, momak je extra igrac i jedan od najboljih u nasoj PL, za njega mora biti mjesa u Repci, za ostale ne znam tacno i nisam siguran da su standardni koje si nabrojao u svojim klubovima....!

+Quote Post
sch
poruka 20.04.2010., 20:53
Poruka #10

Član

Višća je bio jedan od najboljih u toj generaciji, ista priča kao i tog Banovićana, al eto ne valja Višća (koji ima odlično proljeće) a valja Demić koji nije igrao pola sezone skoro...

+Quote Post
majstor22
poruka 20.04.2010., 22:16
Poruka #11

ovisan

Registrovan: 10.01.2005.
Starost: 38

Ja mislim da bi se moglo naci i mjesta za Bicakcica iz Stuttgartovih amatera... Bas on igra odbranu.Ovo mu je prva sezona za Seniore i bio je provrijedjen ali evo sad ima sedam osam utakmica igra redovno...

Zar nije on upravo bio pojacao juniorsku repku i cak zabio gol na prvoj utakmici...Znamo da je bio clan njemackih mladji repki, ali onda javno i glasno rekao da zeli nastupati za BiH, a takvih nema mnogo...

I da, on se jos nije probio pa da mozemo reci, on je vec profesionalac, lako mu se odluciti za BiH sad...Koliko znam ima igraca njegovih godina KOJI SE BOJE ZA KARIJERU AKO SE ODLUCE ZA BIH...

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 20.04.2010., 23:12
Poruka #12

Član

on i mali coric su se odlucili za bosnu. PS: sto nema corica drugog u mladoj, bila je prica da ga hrvati hoce, sad dali je povrijeden ili u cemu je fazon. PPS: neodgovarajte ako neznate, da nebi momka blatili ako nema razloga za to!!

+Quote Post
coolBiH
poruka 21.04.2010., 05:23
Poruka #13

Član

Registrovan: 13.06.2006.

CITAT(edinjo-BiH @ 20.04.2010., 12:48) *
po meni jedino sunjic i mozda vranjes imaju kvaliteta, ostali ne bas toliko..nadam se da nisam u pravu.

Ja mislim da si mogo tu dodat i Bunozu. Standardan je u Karlovcu i proslo kolo opet nisu primili gol . To je 15ta utakmica ove sezone u dosadasnja 26 kola dje Karlovac nije primio gol. Djele drugo mjesto sa Hajdukom i Cibalijom za najmanje primljenih golova. Sto se tice Vranjesa, njegova ekipa je haman katastrofa. Imali su niz od pet utakmica bez pobjede i nalaze se na dnu Srpske lige. Na pocetku polu sezone pratio sam malo komentare navijaca Napredka u vezi Vranjesa i skoro svi su nesto lose rekli o njemu. Govorili su da je kanta od igraca i bio je kriv za neke poraze. Sad neznam jel se popravio u zadnje vrjeme ali valjda jest.

+Quote Post
edo_babo
poruka 21.04.2010., 10:29
Poruka #14

Član

Registrovan: 26.05.2005.

Bahrudin Atajic, 16 godina igra za U-19 Celtic:a. U 9 utakmica dao 9 golova.

http://www.expressen.se/sport/sanktan/skan...-det-jag-alskar

+Quote Post
ajdin_travnik
poruka 21.04.2010., 12:24
Poruka #15

Član

Registrovan: 13.01.2005.
Starost: 38

CITAT

Dario Vujičević dobio poziv iz Hrvatske

Vujičević: Niko me iz Saveza nikada nije nazvao

Sarajlija Dario Vujičević (čiji je otac Ivica igrao za Željezničar i Sarajevo), kako stvari stoje, ipak neće zaigrati za BiH. Kako sam kaže njega niko iz našeg Saveza nije kontaktirao, ali zato su brzi bili naši susjedi iz Rusanove ulice.

- Dobio sam poziv iz HNS. Igrat ću za mladu selekciju Hrvatske u budućnosti. Rođen sam u Sarajevu, ali imam i hrvatski pasoš - riječi su Vujičevića kojeg trener Tventea forsira na poziciji zadnjeg veznog

Vujičevića je nedavno javno hvalio Husnija Fazlić, čovjek kojeg više cijene u Njemačkoj, nego u svojoj zemlji.

- Nemam pojma o tome. U svakom slučaju hvala mu na lijepim riječima.

O Sušiću je dosta toga lijepog čuo. Ipak, dobro bi razmislio kada bi dobio njegov poziv.

- O tome nisam razmišljao, jer me niko iz Sarajeva, nikada nije nazvao. To je žalosno, ali je istina.

Njegov Tvente je na najboljem putu da po prvi put u svojoj historiji osvoji prvenstvo Holandije.

- Kolo prije kraja imamo bod više od Ajaksa. Nas čeka teško gostovanje kod Brede. Moramo ih pobijediti, jer ne smijemo čekati kiks Ajaksa. Stvarno smo zaslužili titulu, jer u ovom trenutku igramo najljepši fudbal u ligi. U posljednjem kolu protiv Fejnorda u igru sam ušao sa klupe za rezervne igrače. Inače, imam dobru saradnju sa trenerom Meklarenom - istakao je Vujičević, koji je prve nogometne korake napravio u njemačkom Šalkeu 04.

ali neka se zovu anonimusi u mladu repku!

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 21.04.2010., 13:07
Poruka #16

Član

kriv je savez a kriv j ei on. da voli bosnu sacekao bi. svi oni kazu nema poziva iz saveza, a kad stigne niko nepoleti nama, nego se mora konstatirati sa menedzerom, roditeljima,... . dario nezalim te, kao ni junuzovica, jakupovica, subotica, marina,.... . jedan je pjanic!

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 21.04.2010., 13:36
Poruka #17

Član

a da je 50% ovog spiska mlade repke slab, to je potpuno tacno!!

+Quote Post
legionar
poruka 21.04.2010., 20:46
Poruka #18

Živi ovdje

Registrovan: 20.08.2007.
Starost: 43

CITAT(kh2008 @ 21.04.2010., 18:42) *
vazda ista suplja prica. nije me niko kontaktirao. ma treba ih j*ebat sviju.

bas tako.

+Quote Post
edinjo-BiH
poruka 21.04.2010., 21:45
Poruka #19

Član

od kako se je ibrahimovic izvukao na taj fazon, svi se tako pokusavaju izvlaciti. to je od onda postao trend. ja sam se nadao da ce dolazak pjane taj trend prekinuti, ali izgleda da nije. sta taj dario misli, da je zaigrao samo jednom u prvoj ekipi dobio bi poziv. al ko ga sisa.

+Quote Post
vedo_Bih
poruka 21.04.2010., 21:49
Poruka #20

Član

Registrovan: 25.01.2006.

CITAT(edinjo-BiH @ 21.04.2010., 06:07) *
kriv je savez a kriv j ei on. da voli bosnu sacekao bi. svi oni kazu nema poziva iz saveza, a kad stigne niko nepoleti nama, nego se mora konstatirati sa menedzerom, roditeljima,... . dario nezalim te, kao ni junuzovica, jakupovica, subotica, marina,.... . jedan je pjanic!

Bravo

+Quote Post

86 stranica V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

Način prikazivanja: Standard · Idi na: Linearno+ · Idi na: Okvir

Light verzija Trenutno vrijeme: 28.11.2021., 11:14