IPB

Dobrodošli, ( Prijava | Registracija )

NAPOMENA: Nalazite se na starom forum portala SPORT.BECKA-RAJA.AT, na kojem možete naći arhivu poruka između januara 2005. god. i augusta 2012. god.

Posjetite naš novi forum da bi registrovali novi nalog i učestovali u aktuelnim diskusijama!!!

JOŠ JEDNOM PONAVLJAMO: NA NOVI FORUM SE MORATE NA NOVO REGISTROVATI JER VAM LOGIN PODACI (IME&ŠIFRA) SA OVOG STAROG FORUMA TAMO NE RADE!!!

Reply to this topicStart new topic
> ČELNICI SAVEZA: ODLAZIMO NAKON BIH - BELGIJA, Glas razuma ili 1. april???
muhi
poruka 01.04.2009., 08:08
Poruka #1

Newbie
*

Grupa: Članovi
Registrovan: 07.09.2006.
Starost: 40

"Čelnici Saveza: Odlazimo nakon BiH - Belgija

Piše: Aragorn
Srijeda, 01.04.09. 07:45.

Čelnici Fudbalskog saveza BiH poručili su da će spakovati kofere poslije meča BiH - Belgija koji se igra večeras u Zenici, a riječ je o duelu 6. kola Grupe 5 kvalifikacija za plasman na SP 2010. godine.

Da se ne radi samo o špekulaciji potvrđuje i pismo koje su čelnici Saveza, tačnije predsjedništva, generalni sekretar i Izvršni odbor uputili medijima. Prenosimo njegov dio.

«Konačno je vrijeme da mlađim i sposobnijim ljudima prepustimo obavljanje naših funkcija. Shvatili smo da smo jedini kočničari napretka bh. fudbala jer se pokazalo da selektor Blažević i mladići na terenu časno i pošteno rade svoj posao. Ne želimo da se oko naše ostavke diže mnogo galame, a vrijeme će pokazati da li smo bili u pravu...» kaže se između ostalog u pismu koje je danas stiglo i na adresu Sport######.

Šta reći nego potez za svaku pohvalu, a ako ste se bar malo ponadali da u svemu ima istine pogledajte današnji datum na vašem računaru i shvatićete o čemu je riječ."

JA SAM NEMOGU DA VJERUJEM sve mi se nestop po glavi mota ovaj 1. april.....STA VI MISLITE???
Go to the top of the page

+Quote Post
Rob_ZE
poruka 01.04.2009., 08:09
Poruka #2

Član

Registrovan: 22.03.2005.

Pa i mi mislimo da je 1 april (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
amelaga
poruka 01.04.2009., 08:16
Poruka #3

Član

Registrovan: 17.08.2005.

kazu da su cuda svijeta, piramide africke...
kazu da su cuda svijeta, velike rijeke indije...
al nijedno cudo nebi, bilo ravno onome...
kad bi ovi levati dali ostavke!!!

+Quote Post
0edin0
poruka 01.04.2009., 10:17
Poruka #4

Newbie
*

Registrovan: 04.03.2006.

Kamo srece da odu ali da bog da da se oni mogu odvojiti od pare.

to su pijavice i tesko ih je odvojiti kad im je pala kaska u med

+Quote Post
dobojzeljo21
poruka 01.04.2009., 10:45
Poruka #5

Član

Registrovan: 17.02.2009.

ja kad sam procito na sport sportu ponado se iako sam znao da je prvi hehe reko mozda stvarno se opametili:)

+Quote Post
Adnani
poruka 01.04.2009., 14:07
Poruka #6

Član

Registrovan: 03.09.2006.

Ili je sala za 1 april ili papci probavaju supljim pricama da sprijece probleme na tekmi.

+Quote Post
bluetooth
poruka 01.04.2009., 14:13
Poruka #7

Član

Registrovan: 02.03.2006.

Prije ce Zemlja napustiti Suncev sistem nego sto ce ovi napustiti NSBiH.

Bi mi drago kad sam jutros citao ovu vijest na tom portalu dok nisam dosao do zadnje recenice. E vala bas ovaj 1. april zna napraviti pometnju.

Hajm'o Bosno, Hajm'o Hercegovino!!!

+Quote Post
izzo
poruka 01.04.2009., 14:25
Poruka #8

Newbie
*

Registrovan: 01.04.2009.

Kamo srece da odlaze!
1.APRIL !

+Quote Post
jaran_Drugi
poruka 01.04.2009., 14:42
Poruka #9

Član

Registrovan: 10.10.2008.

Meni je najbolja bila ona da navijaci BiH ne trebaju gas maske veceras na utakmici (IMG:style_emoticons/default/icon_smile.gif)

+Quote Post
halis
poruka 01.04.2009., 14:47
Poruka #10

Dzeko, Dzeko.... GOOOOOL !!!

Registrovan: 02.10.2005.

CITAT(bluetooth @ 01.04.2009., 15:13) *
Prije ce Zemlja napustiti Suncev sistem nego sto ce ovi napustiti NSBiH.

I ja se toga bojim...

+Quote Post
nedzadk
poruka 01.04.2009., 15:54
Poruka #11

Newbie
*

Registrovan: 30.03.2009.

CITAT(muhi @ 01.04.2009., 09:08) *

Čelnici Fudbalskog saveza BiH poručili su da će spakovati kofere poslije meča BiH - Belgija koji se igra večeras u Zenici, a riječ je o duelu 6. kola Grupe 5 kvalifikacija za plasman na SP 2010. godine.

Da se ne radi samo o špekulaciji potvrđuje i pismo koje su čelnici Saveza, tačnije predsjedništva, generalni sekretar i Izvršni odbor uputili medijima. Prenosimo njegov dio.

«Konačno je vrijeme da mlađim i sposobnijim ljudima prepustimo obavljanje naših funkcija. Shvatili smo da smo jedini kočničari napretka bh. fudbala jer se pokazalo da selektor Blažević i mladići na terenu časno i pošteno rade svoj posao. Ne želimo da se oko naše ostavke diže mnogo galame, a vrijeme će pokazati da li smo bili u pravu...» kaže se između ostalog u pismu koje je danas stiglo i na adresu Sport######.

Šta reći nego potez za svaku pohvalu, a ako ste se bar malo ponadali da u svemu ima istine pogledajte današnji datum na vašem računaru i shvatićete o čemu je riječ."

Cisto sumnjam

JA SAM NEMOGU DA VJERUJEM sve mi se nestop po glavi mota ovaj 1. april.....STA VI MISLITE???

+Quote Post
nedzadk
poruka 01.04.2009., 15:56
Poruka #12

Newbie
*

Registrovan: 30.03.2009.

CITAT(muhi @ 01.04.2009., 09:08) *

Cisto sumnjam

cisto sumnjam

+Quote Post
polen90
poruka 01.04.2009., 17:05
Poruka #13

Član

Registrovan: 07.07.2008.
Starost: 52

NEKOJE DOBAR SAN SANJAO.

+Quote Post
Adobozz
poruka 01.04.2009., 17:22
Poruka #14

Član

Registrovan: 01.02.2008.
Starost: 34

CITAT(amelaga @ 01.04.2009., 02:16) *
kazu da su cuda svijeta, piramide africke...
kazu da su cuda svijeta, velike rijeke indije...
al nijedno cudo nebi, bilo ravno onome...
kad bi ovi levati dali ostavke!!!

Odlicno, haha... (IMG:style_emoticons/default/respekt.gif)

Ko izmisli ovaj 1 April anyways?

+Quote Post
fantom
poruka 01.04.2009., 18:27
Poruka #15

Živi ovdje

Registrovan: 22.03.2005.

naj gore je sto su pojedinci ovo ozbiljno shvatili eno danas slusam i batko (udri muski,sex i selo itd)kaze molim vas da ne bacate nista na teren evo i ovi iz saveza su odlucili da se maknu pa da krenemo na bolje....

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Način prikazivanja: Standard · Idi na: Linearno+ · Idi na: Okvir

Light verzija Trenutno vrijeme: 21.05.2022., 20:57