Skoci na sadrzaj

Ovaj forum se više iz sigurnosnih razloga ne koristi i služi samo kao arhiva poruka za 2013 godinu.
Ne savjetujem korištenje privatnih poruka preko njega.
Novi forum se nalazi na adresi http://forum.becka-raja.at i za čitanje i pisanja mora se svako ponovno registrovati.
Hvala! (admin, 09.01.2014.)

- - - - -

Borilacke vjestine

boks kikboks dzudo karate

• Molimo prjiavite se za odgovor
182 odgovora na ovu temu

#181 selvi_7

selvi_7

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 369 komentara

Komentarisano 09 Decembar 2013 - 16:22

Fakat ja ovog momka ne razumijem. Koga on u opce predstavlja. Citam i po njemackim medijama. I oni su zbunjenji. Ili neka promijeni to ime i bori se za Bosnu i Hercegovinu i nek nasa himna svira ili nek se drzi onoga sto je odlucio da bude (Njemac). Razumijem da se od slave zivi. Sretno mu bilo ali po mom nekom misljenju sve je to veliki marketing. Znam da ce sad raja opaliti paljbu po meni kako ja pisem negativno i svo to sra... Kako ja nisam patriota i sve to. Pisem ovo jer bih volio neke odgovore. Stekao je tu slavu. Zasto se ne bori pod zastavom BIH i nasa himna ne svira. Kad je vecina publike i navijaca iz BIH i on nosa nasu zastavu gdje god ide.

#182 zmajoglu

zmajoglu

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 35 komentara

Komentarisano 09 Decembar 2013 - 17:45

nikada ne bi postao svijetski prvak da je za nas savez nastupao, ne bi dobio ni 100 ti dio para koje je zaradio.
e sad i meni nije jasno zasto on ne prelazi pod bh zastavu?ima li on pravo na to i kako bi izgledali finansijski uvjeti, bili zaradio dovoljno pod bh zastavom?
to sto on nosa nasu zastavu po ringu je samo plus za nasu domovinu, velika promocija BiH kao drzave i hvala mu na tome!

#183 majstor22

majstor22

Super član

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackica
  • 892 komentara
  • LokacijaSlo

Komentarisano 09 Decembar 2013 - 17:53

Da boksa pod nasom zastavom i nasom himnom, nebi imao toliko poznati gostiju oko ringa i nebi imao raje koja placa skupe karte. Bosanci ipak imaju one malo "jeftinije" karte, ako se uopste moze govoriti o jeftinim kartama u boksu.
Moramo shvatiti da on sve sam financira, sam je svoj promoter...