Skoci na sadrzaj

Ovaj forum se više iz sigurnosnih razloga ne koristi i služi samo kao arhiva poruka za 2013 godinu.
Ne savjetujem korištenje privatnih poruka preko njega.
Novi forum se nalazi na adresi http://forum.becka-raja.at i za čitanje i pisanja mora se svako ponovno registrovati.
Hvala! (admin, 09.01.2014.)

* * * * * 1 glasova

Svjetsko junorsko rukometno prvenstvo BIH 2013

• Molimo prjiavite se za odgovor
201 odgovora na ovu temu

#21 Emir79

Emir79

Baniran

• Baniran
  • ZnackicaZnackicaZnackicaZnackicaZnackica
  • 2034 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 17:33

Kako god, neko je dosao sa jednom repkom, a mi imamo dvije, gledaj samo ove gazele :167: :167: :167: :167: :167:

Salu na stranu, ali Sarajevo je odavno izgubilo duh sporta,na zalost. Ne znam zbog cega, da li zbog neke zasicenosti,jer su ocekivali vise od glavnog grada. Ali se pitam ,kako onda sljamu kakvi su Pejovic i Lukas napune dvorane?!

#22 Almir

Almir

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 458 komentara
  • LokacijaBrcko - Berlin

Komentarisano 15 Juli 2013 - 19:17

Steta sto nismo dobili jucer koreance, imali smo dobru priliku ali su nas sudije pokrale na kraju. Koliko timova ide dalje?
Razocaravajuce je da su karte dzaba i opet slaba posjeta u Sarajevu,dok je Borik u BL bio popun. Sta ce biti onda kad se za osminu finala bude trebalo platiti 10 KM.
A mozda se cuvaju sad ce Severina u Zetri. Neznam zbog cega nisu namjestili da igramo u Zenici :75:

#23 Emir79

Emir79

Baniran

• Baniran
  • ZnackicaZnackicaZnackicaZnackicaZnackica
  • 2034 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 19:36

Pogledaj komentaramelaga, 15 Juli 2013 - 08:09, je napisao:

Postavljena slika

Zmajevi :)
Sta ti nije jasno Amelaga? :167: :167:

Ajdin Smajilbegović - Pepy: Tamnoputi kadetski reprezentativac BiH
  • Napisao/la  BH Rukomet
  • Ponedjeljak, 08 Travanj 2013 21:03
  • 0
Postavljena slika

INTERVJU - Naime, nije se dalo (ne)primjetiti mladog tamnoputog igrača kadetske ekipe Krivaje iz Zavidovića, koji igra na poziiciji lijevog krila i srednjeg beka. Ovaj tamnoputi mladić je na utakmnici ZE-DO Kantona između kadetskih ekipa (96 godište) RK Krivaja i RK Bosna Visoko imao strašnu statistiku ali izdvojiti ćemo njegov šut k vratima Visočaka je bio 12 / 12.
Na ovoj statistici bi mu zavidjeli mnogi veliki igrači. Kada vidite tamnoputog igrača u ekipi pomislite da je neki stranac ali naime Ajdin Smajilbegović - Pepy, kako ga od milja zovu je dječak koji se rodio 23.03.1996. u Zavidovićima i rođeni je Bosanac, a pri tom dječak strašnih antropoloških karakteristika i koji zna igrati rukomet, što je na ovom susretu i pokazao. Rukometom se počeo baviti u devetoj godini života u RK Krivaja, a svoja prva igračka iskustva je skupio nastupajući za cicibane i kadetsku ekipu Krivaje . Imao je nastupe s ekipom širom BiH ali i po inozemnim turnirima, a najbolje rezultate je imao u Makarskoj na MeĐunarodnom turniru gdje je njegova ekipa osvojila zapaženo treće mjesto. Odmah nakon tog turnira uslijedile su Sportske igre mladih koje su održane u Sarajevu, te je tu sa svojom ekipom zauzeo drugo mjesto.
Kako kaže do sad najveći osobni uspjeh smatra to što je u trenažnom procesu seniorske ekipe Krivaje za koju nastupa u Premijer Ligi BiH i poziv selektora Mrkonje na okupljanje kadetske Reprezentacije BiH. U budućnosti se nada, a i potruditi će se da napreduje i ostvari što bolje rezultate, kako bi se nametnuo treneru Krivaje i selektoru Mrkonji, te se nada da će svojim radom i igrom pokazati da mu je mjesto i u Reprezentaciji, sada kadetskoj, a u budućnosti juniorskoj, pa i seniorskoj. Iako nije bio na užem popisu selektora Mrkonje za turnir u Bugojnu, kaže da je reprezentacija izvrsna, te da nastup na turniru u Bugojnu nije pravo mjerilo te Reprezentacije jer im je to prvi zajednički nastup. Pepy kaže to što je tamnoputi Bosanac većini je neobično ali on se na to sve navikao da je u centru pažnje i to mu je privilegija jer pored igre njega odmah opaze i nailazi na mnoge simpatije. Od uzora iz domaće lige je izdvojio igrača Goražda Ajdina Bukvu, a od inozemnih igrača Domagoja Duvnjaka. Što se ekipa tiče, pored svoje ekipe Krivaje druga ekipa mu je Njemački velikan Kiel za kojeg se nada da će jednog dana zaigrati, što mu od srca i mi želimo. Bravo Pepy !!!

#24 #M10

#M10

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 438 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:00

Imali ko stream BHT1?!

#25 jale

jale

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 12 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:02

Pogledaj komentar#M10, 15 Juli 2013 - 20:00, je napisao:

Imali ko stream BHT1?!
   http://estradaboom.w....com/bht-1.html
Neznam hoce li kod tebe prekidati ali kod mene prekida. Ako mozes javi mi dali i kod tebe prekida

#26 terrazza

terrazza

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 13 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:03

Vala bas imali ko stream. Pomagajte raja

#27 terrazza

terrazza

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 13 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:04

kod meine isto prekida

#28 jale

jale

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 12 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:06

Pogledaj komentarterrazza, 15 Juli 2013 - 20:04, je napisao:

kod meine isto prekida
Mislio sam da mi je do neta ali ocito nije, evo nda gledaj ovdje, mada je glupo bez komentatora http://www.bhrt.ba/226.html

#29 dy3

dy3

Super član

• Članovi
  • ZnackicaZnackicaZnackica
  • 542 komentara
  • LokacijaSarajevo

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:26

ovaj golman Cavar je izvanredan.

#30 terrazza

terrazza

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 13 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:28

Pogledaj komentarjale, 15 Juli 2013 - 20:06, je napisao:

Mislio sam da mi je do neta ali ocito nije, evo nda gledaj ovdje, mada je glupo bez komentatora http://www.bhrt.ba/226.html
    hvala jarane

#31 belajberliner

belajberliner

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 39 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:39

da poludis,atmosfera kao na dzenazi ,opet amaterske greske i ponovo mi vade zivce.

#32 Eldin

Eldin

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 13 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:42

Onaj sa brojem 2. njega treba stavit da cisti pod, a ubacit nekog malca da igra u mjesto njega.. katastrofa.. on izgubi lotu, i njega boli kurac...

#33 belajberliner

belajberliner

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 39 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:46

ovo je jedinstvena prilika,da se dodje do rezultata na velikom natjecanju ,ali kao i uvijek sve se prokocka.
Ko fol pripremaju se godinama a na kraju veliko nista.
Steta stvarno.

#34 jale

jale

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 12 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:49

Pogledaj komentarbelajberliner, 15 Juli 2013 - 20:39, je napisao:

da poludis,atmosfera kao na dzenazi ,opet amaterske greske i ponovo mi vade zivce.
Ne mogu da vjerujem da samo toliko ima gledalaca covjece, a SP i nasa repka igra. Gadi mi se Sarajevo zbog toga. Borik sinoc prepun, ulaznice besplatne i opet tuta. A sto se tice igre opet iste greske kao i sinoc, bez koncetracije, fulamo hejbet zicera. Kad bi to popravili bili bi ekstra.

#35 Pixie

Pixie

Član

• Članovi
  • ZnackicaZnackica
  • 235 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:50

Pa sta mi fulamo, to je nevjerovatno! Rukomet mi dosad vadio najvise zivce, i neznam sto ga gledam. A za publiku, to je sramota!!!

#36 belajberliner

belajberliner

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 39 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 20:52

Pogledaj komentarPixie, 15 Juli 2013 - 20:50, je napisao:

Pa sta mi fulamo, to je nevjerovatno! Rukomet mi dosad vadio najvise zivce, i neznam sto ga gledam. A za publiku, to je sramota!!!
bas i meni.
bosnian rukomet is a hell of a sport :167:

#37 belajberliner

belajberliner

Novajlija

• Članovi
  • Znackica
  • 39 komentara

Komentarisano 15 Juli 2013 - 21:09

toooooooooooooooooo

#38 belajberliner

belajberliner